Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) koplarovic13


koplarovic13
tag

Na ilyet se láttam még a saját szememmel...
fel kellett volna venni
Egy csaló játékos képes kinyirni egy teljes szervert.
63 másik játékos kedvét veszi el a további játéktól, de hogy történik

Lecövekel egy helyben, végig tartja a poziciót, meg sem mozdul
előveszi az lmg-t, látszólag sose tölt után
célpontja, az ellenséges alapbázis, spawn hely
szó szerint kaszálja az ellent, másodpercenként kinyir valakit

hiába takarják ki a saját csapattársai, ugrálnak előtte, szart sem ér
halálosztó

(#16003) lofagi válasza Astroboy (#15994) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A commando-t pont most buffolták! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16004) deadwing válasza koplarovic13 (#16001) üzenetére


deadwing
addikt

Ismert tény, hogy semmiféle cheat szűrés nincs a játékban.
Ha lenne, még ennyi játékos sem lenne...

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#16005) lofagi válasza deadwing (#16004) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem néztem rá az említett játékra. Még hiszem a BFV-ben. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16006) CptAdamica válasza lofagi (#15968) üzenetére


CptAdamica
veterán

Húzzunk le még egy kis bőrt egy már kész szettről. :D Kb 1,5 hete hozzá sem nyúltam a játékhoz, annyira beleuntam az egészbe.

Megyen!

(#16007) lofagi válasza CptAdamica (#16006) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért a mai patch után nézz rá. Elég érdekes változások lesznek benne. :) Ha más nem érdemes a héten megszerezhető sniper fegyvert is kihúzni. Tankok ellen lesz hatásos.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16008) CptAdamica válasza lofagi (#16007) üzenetére


CptAdamica
veterán

A Firestorm map modon kívül milyen izgalmak lesznek még? :D

Megyen!

(#16009) lofagi válasza CptAdamica (#16008) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Bug fixek, fegyver buffok, repülő buffok, láthatóság javítása, medic csomag változás. Új kihívások a héten. Stabilitás növelése. Ott van amúgy a lista, szerintem elég jó kis patch ez most. Persze nyilván ha valami nagy megváltásra vársz, akkor az majd a jövőhéten lesz. :] Új pálya. Az új pálya után jön az új Chapter. Lesz most itt változás a következő 3 hétben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16010) zzola válasza CptAdamica (#16006) üzenetére


zzola
félisten

+1.
Kb. 2 hét után hajnalban elővettem a játékot. Kör felénél ki is léptem, mert elég volt belőle...
Igaz, most inkább a sportra fókuszálok...

(#16011) lofagi válasza zzola (#16010) üzenetére


lofagi
Topikgazda

e-sportra? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16012) zzola válasza lofagi (#16011) üzenetére


zzola
félisten

Szerencsére nem!
Szó-szó, egy kicsit örülök neki, hogy végre kiszakadtam ebből a tetves világból (gaming)...

(#16013) lofagi


lofagi
Topikgazda

Lehet szedegetni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16014) dkess válasza Hopkins95 (#15999) üzenetére


dkess
őstag

Az utolsó BF amivel játszottam a BF 1942 volt. Ez gondolom kimeríti a "gyökerek" definicíót. Igaz, ennek már bő másfél évtizede, de úgy emlékszem a leírtakból semmi nem volt abban. Néztem még YT -t is - valóban - valóban semmi ...

Az emlegetett változtatások nem okoztak osztatlan sikert itt sem. Gondoljunk bele, hogy pl. az utolsó kettő ideiglenes móddal (Grind, Fortress - járművek nincsenek, tömeghentelde stb.) és a korábbi és mostani változtatásokkal nem a "gyökerek" irányába teszi, hanem a CoD felé.

Azt a részét értem, hogy minden évben az aktuális CoD a TOP1 világsiker - azonban korábban részleteiben tárgyaltunk, hogy a BfV relatív sikertelenségének nem ez volt az oka. Egyébként a BfV -ben a járműves harc, a kicsit squad orientáltabb játékmenet, taktikusabb map -ek valamint "a nem annyira agyatlanul le/fel rohangászós" lineáris map -es őrületekről szólna.

Amennyiben COD -ot akarnék játszani, akkor CoD -oznék ... Szerintem rossz irányba mennek EA/Dice -éknál nem e miatt volt sikertelen a játék eleddig és nem is e miatt lesz sikeres ...

(#16015) Leon77 válasza zzola (#16012) üzenetére


Leon77
őstag

Szerintem fuss sokat :)

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#16016) zzola válasza Leon77 (#16015) üzenetére


zzola
félisten

Inkább! :)

(#16017) prokxy válasza zzola (#16012) üzenetére


prokxy
veterán

Ki-hová menekül a világ elől, nem feltétlenül rossz egyik sem. ;)

Nekem a futás egy dögunalmas sport, semmi izgalom, semmi érdekes nincs benne, de kinek mi, nincs ezzel gond.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#16018) Hopkins95 válasza dkess (#16014) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azzal játszottál utoljára ezelőtt? Akkor ezért nem tudod értékelni a változásokat. A Battlefield 1942 jó volt a maga idejében, de még kezdetleges. Ha ma elkezdesz vele játszani pl. ez vagy Battlefield 1, 4 vagy 3 után, rájössz, hogy egy csomó mechanika hiányzik belőle. Pl. ott nincs spawnolás squadra sem, repülő, tank belülről nem javítható, ha a javítókulcsodon elfogyott a csík, akkor egy ideig kívülről sem. A játékmechanikák nem voltak benne eléggé kiforrottak szerintem.

Jackfrags mondta a legutóbbi videójában, hogy ezekkel a változásokkal a játék most épp a Battlefield 1, 4 és 3 irányába tér vissza. Ami szerintem jó változás, mert azok számomra jó játékok.

Amúgy Fortress módban nincs repülő? Én úgy láttam, Niccaman csinált róla egy videót Why i WON'T be plane-whoring this new Fortress BF5 Game Mode címmel.

Abban egyetértek mondjuk, hogy a pályák nem elég nagyok. De ez az új pályákkal akár még változhat majd.

(#16017) prokxy Ugyanígy vagyok vele, nem szeretek futni, mert 10 perc után megunom...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16019) tbw


tbw
aktív tag

Elvileg most jön az új pálya is?

TBW

(#16020) lofagi válasza tbw (#16019) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az a következő héten.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16021) dkess válasza Hopkins95 (#16018) üzenetére


dkess
őstag

Igen, a BF 1942 volt az utolsó BF amivel játszottam. 2009 óta FPS -el nem is játszottam ...

Általánosságban úgy gondolom, hogy a koncepció, amit kitaláltak (tömören: csapatjáték orientáltabb játék) jó volt a BfV -ben. Ennek rendeltek alá mindent és a koncepció működött. Maximum kisebb igazítások lehetnek/lehettek volna szükségesek gyakorlati tapasztalatok alapján. Ehhez képest most kapkodás szagot érzek és csapkodnak ide-oda + EA/Dice szokás szerint esnek a ló egyik oldaláról a másikra. Az igazi gond itt nem az pl. hogy a "kedvenc fegyómat" éppen nerfelték vagy boostolták, hanem az eredetileg kitalált és működő koncepció borul. Konyhanyelven ahogy írtam is: eredeti koncepció - bár arcade shooter, de "odafigyelősebb" játékmenet, camo -k is számítanak kicsit (már nem), kicsit valósághűbb járműves és erődítéses és csapatjáték központú játék. Ehhez képest nem a gyökerekhez térünk most meg, hanem "CoD" -osodunk ...

A korábbi BF verziókat azért YT -ról és ismerősők elmondásaiból ismerem. A YT társadalom egyhangúan üdvözölte a változásokat a BfV -ben annak idején. Idővel persze pl. Jackfrags (akit bírok egyébként) a láthatósági paranoia -val hőzöngött sokat. Ez nagyon becsípődött Nála és amennyiben nem volt témája akkor mindig elővette + sok videóban odaszúrta azért ... Ezt már kétszer is változtatták a játékban és szerintem most se lesz jó Neki ...

Amennyiben BF 1, 4 és 3 irányú változásokat szeretnék, akkor azokat raknám fel és azzal tolnám ...

Fortress - jogos: Hamada -n egyszer-kétszer toltam mindössze. Egy igazi füstös húsdaráló - amibe repülők is beszálltak. Kösz nem. A Devastation -ön sokat toltam - ott nincs repülő és egyébként sokkal taktikusabb, lehet kerülni és sok helyről bemenni. YouTube -osok is igen lehúzták Hamada -t és a nép is a Devastation -ön tolta ahogy láttam.

A pályák nagyságával alapvetúen nincs bajom. Még a minőségükkel sem. Amennyiben lesznek új frakciók és hozzájuk is pályák, akkor a mennyiségükkel sem.

A javításokról: az "enemy hit" kijelzője továbbra is változatlanul bug -os. Sőt már 200 feletti "enemy hit" -ek is belemennek egy emberbe halál nélkül (eddig kb. 13x volt a maximum) ...

StG 44 rángat, mint állat. Sebzése alig. Bár más meg aszondja lézer. LEhet specializációt át kell nézni illetve szokni nekem.

Falon vagy bármi máson ugyanúgy átlövöldöznek. Bár a nevesített Devastation templomfal tunkoldát nem néztem még. Komolyan mondom ennyi tunkolást még CS 1.3 -ban sem láttam pedig ott a játékmenet része volt. Persze az egyszeri ember (pl. én) a nyitott kocsiajtó üveg részén nem tudok átlőni géppuskával ...

(#16022) mobal válasza dkess (#16021) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Én nekem volt szerencsém valódi AK47-est használni és szerintem jobban rángat mint a játékban az StG. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#16023) Laby válasza mobal (#16022) üzenetére


Laby
senior tag

Na jó, de milyen speckókat állítottál be az AK-hoz? ;]

(#16024) dkess válasza mobal (#16022) üzenetére


dkess
őstag

Az StG44 és AK47 -es kimaradt az életemből eleddig. Viszont AMD-65 -el (vak -és éles tölténnyel is) és AK-63D -vel (csak éles, de jónéhányszor) volt alkalmam gyakorolni.

Elméletileg a StG44 a nagyobb súlya és a valamivel kisebb erejű tölténye miatt jobban kontrolálhatóbb. Egy jó "recoil control" -al az AK deriváltak sem vészesek ... :)

[ Szerkesztve ]

(#16025) Lendova válasza dkess (#16024) üzenetére


Lendova
őstag

AMD 65, Mossberg 12/70, KGP, P9RC, PA63, Magnum 357 :DDD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16026) zzola


zzola
félisten

Hát srácok, ez a patch a játékipar szégyene! :W

PS4PRO-n (SSD-vel) orrba-szájba szaggat/akadozik a játék!
Ping rendben van, de ez egy kibaszott vicc mostmár!
Hogy szarna sün az a retardált, aki ezt engedte nyilvánosságra hozni!

:D

Még jó, hogy jön az EA Access PS4-re is, legalább évi 5-6-k nál nem kell többet költeni az ilyen ipari hulladékokra...

[ Szerkesztve ]

(#16027) Leon77 válasza zzola (#16026) üzenetére


Leon77
őstag

Na megyek kipróbálom pc-n, mit alkottak. Remélem a fegyók nem álltak vissza alapba, mint a múltkor.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#16028) Leon77


Leon77
őstag

Első kör, firestorm,: you have lost connection to this section....

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#16029) milan18


milan18
aktív tag

Új mapok mikor jönnek? Valami görögre emlékszem... az következik?

(#16030) lofagi válasza milan18 (#16029) üzenetére


lofagi
Topikgazda

9 kérdéssel ez előtt volt a kérdés, kicsit vegyük már a fáradságot, mielőtt kérdezünk...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16031) Hopkins95 válasza zzola (#16026) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pont most nézem a TheBrokenmachine streamjét, alá tudom támasztani, neki is nagyon szaggat PS4 Pron. Ő is azt kérdezte, hogy hogyan mehetett ez át egyáltalán az ellenőrzésen.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#16032) zzola válasza milan18 (#16029) üzenetére


zzola
félisten

1 hét múlva...

(#16033) EczkE válasza zzola (#16026) üzenetére


EczkE
addikt

Egy kort mentem sima volt minden. Habar firestormra hibat dobott tobszor is. Igy nehezen lesz meg a heti fegyver.

Asszem mindenféleképpen!

(#16034) balage1989


balage1989
tag

Hali!

A heti küldetés első az micsoda? Én nem értem :(

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#16035) zzola


zzola
félisten

Maxiq videójában már mondja, hogy nerfelni kell az új fegyvert, "one shot-one kill".

(#16036) zzola válasza EczkE (#16033) üzenetére


zzola
félisten

Most megpróbálom...

(#16037) balage1989 válasza balage1989 (#16034) üzenetére


balage1989
tag

Közbe magától meglett cq-n...

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#16038) bul07


bul07
nagyúr

Valaki fejtse már meg hogy mit kell csinálni ennél a feladatnál

Tankot felrobbantottam repülővel, aknával, képen is látható páncélököllel de mégse adja meg

Akkor mégis mivel kell a tankot kinyírni hogy megadja?

Balansszal még mindig nem csináltak semmit [kép], bár nem sokáig játszottam így mert kivágott a szerver a fr@ncba :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16039) FollowTheORI válasza bul07 (#16038) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Tank tornyát kell disabledre lőni...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#16040) sarkadifeca


sarkadifeca
tag

Hát nekem is szarul megy a patch után. Hova állítsam már hogy jó legyen.
Most Dx12ben megy, eddig nem volt baj vele, de most nagyon szaggat.

régi rendszer - 5 piros - 0 fekete ; új rendszer - 44 pozitív - 0 negatív; legújabb - 20 pozitív - 0 negatív

(#16041) zzola válasza sarkadifeca (#16040) üzenetére


zzola
félisten

F8.

(#16042) Tegla80 válasza lofagi (#15968) üzenetére


Tegla80
addikt

Tegnap a pecs utan csak neztem,h 39-es szint vege a TOW es 19-es rang vege lett a sniper-em.Aztan rajottem,h a gereblye 150bfc-ert veheto lett mar most annak aki nem erne a TOW vegere vagy mar elobb hasznalna....a sniper reszt meg nem fejtettem meg,de az is okkal lett kevesebb valszeg.
Plusz bedobtak picit(12-14kozott)majd kiszedtek,h jon 2uj elite is.....annyira nem neztem a rucikat mert nem jotek be,de az 1ik tokfodoje az olyan,mint sokaknal a bejarati ajton logo madzagfuggony.Az log a fem sapkarol a pofa ele. :D viszont a tor ami jon veluk az baba.
A kovi heti tov vege stg44 napalm skin az utana jovo is latszott,de most nem ugrik be mi volt.
Jah es a jatek egy fos lett a pecs utan........szval jo lesz ha osszekalapaljak mert amugy szeretem.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#16043) Sanyi.il válasza Tegla80 (#16042) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

(#16044) #65537792 válasza Sanyi.il (#16043) üzenetére


#65537792
törölt tag

Fuuu bazzdmeg... Legalább ne lenne benne ennyi helyesírási hiba. Én sem vagyok a két lábon járó helyesírási szótár. De ezt...2-szer kellett el kezdenem olvasni, de a másodikra inkább nem olvastam végig.

Vagy...

Be van tépve.

Vagy...

Az öccse írt az acc-járól. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16045) Sanyi.il válasza #65537792 (#16044) üzenetére


Sanyi.il
aktív tag

"2-szer kellett el kezdenem olvasni, de a másodikra inkább nem olvastam végig." - szintén :DDD

(#16046) tbw


tbw
aktív tag

Szóval akkor nem csak nekem tűnik akadósnak.
Pedig az fps megvan.

TBW

(#16047) Lendova válasza tbw (#16046) üzenetére


Lendova
őstag

Placebo?
Nálam a frametime-ok is ugyan olyanok, mint elötte.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16048) Laby


Laby
senior tag

FPS is picit lejjebb ment, de amikor megvan az FPS akkor is tele vagyok mikro laggokkal.

(#16049) zzola válasza Laby (#16048) üzenetére


zzola
félisten

User error!
Pedig ez a játék közel hibátlan!

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#16050) mobal


mobal
MODERÁTOR

Csak nekem esett egy jót az FPS szám és vannak mellé elég durva spike-ok tegnap óta?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.