Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) ScomComputer válasza voodoo98 (#1650) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem fake,mert én beaktiváltam,gondolod ha fake lenne linkeltem volna...oh man.. :P

(#1652) IntelKiller7 válasza ScomComputer (#1648) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Akkor már inkább 1 havi EA/Origin Access aztán játszok a teljes játékkal.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1653) oriic válasza voodoo98 (#1650) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem fake, előrendelők már kapják az early béta kódokat.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1654) zzola válasza voodoo98 (#1650) üzenetére


zzola
félisten

PP-lal kell fizetni=0 kockázat.

(#1655) Gery9112 válasza oriic (#1653) üzenetére


Gery9112
őstag

Azért ez a "preorder culture" non plus ultrája, amikor már a BÉTÁNAK is korai hozzáférése van. :DD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#1656) oriic válasza Gery9112 (#1655) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez annyira nem újdonság, már egy ideje létezik a dolog. Igazából én azt csinálnám, hogy pl aki a legdrágább változatot veszi meg, az mondjuk kaphatna meghívást zárt alfára is.

Live-Die-Respawn

(#1657) tibi206


tibi206
tag

Sziasztok!

Nvidia streamjén kódokat osztanak még 180db van hátra. Körülbelül 500-an nézik szóval egész nagy esély van, hogy kapjon valaki. Eddig a chatbe szórták be az eddigi 20 kódot 1-et sikerült is beaktiválnom.

Itt a link.

(#1658) voodoo98 válasza oriic (#1653) üzenetére


voodoo98
addikt

Akkor bocs mindenkitol, hogy baromsagot irtam! :R

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1659) Snooker válasza CptAdamica (#1639) üzenetére


Snooker
senior tag

Ha elverik minden szarra és nem takarítanak meg, akkor lesz gond. Egy idő után nekik is le fog áldozni a csillaguk.

[ Szerkesztve ]

(#1660) IntelKiller7 válasza Snooker (#1659) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ha most befejeznék, simán ellenének abból, hogy a régebbi videókat nézegetik az emberek.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1661) Aventador91


Aventador91
őstag

Off

Végre elmagyarázták nekem hogy miért drágább egyik proci a másiknál ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1662) Bestspiler7 válasza tibi206 (#1657) üzenetére


Bestspiler7
tag

ááá köszi, nyertem én is :D, ma este nem alszok

[ Szerkesztve ]

(#1663) Dtomka válasza lofagi (#1645) üzenetére


Dtomka
veterán

Megnéztem... :(((

(#1662) Bestspiler7
Én sem aludnék... Jó játékot! :)

[ Szerkesztve ]

(#1664) keIdor válasza Aventador91 (#1661) üzenetére


keIdor
titán

*legujjabbak :DD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1665) Astroboy válasza Dtomka (#1641) üzenetére


Astroboy
őstag

Infantry szerintem egészen rendben van, ellenben nekem a tankok kicsit gyengének, a medic-fegyver pedig túl OP-nak tűnik így elsőre...

(#1666) Aventador91 válasza Astroboy (#1665) üzenetére


Aventador91
őstag

Lesz majd 1000 patch, sok nerfelés úgyis

(#1667) scabi78


scabi78
senior tag

Hali, most toltam másfél kört és csak az újdonság miatt átláthatatlan az egész? Szokatlan minden, olyan bf4 káoszos érzésem van. Valahogy a bf3 sokkal „tisztább” volt, itt már nagyon sok a zavaró tényező. A bf1 bejött, azt szerettem és nem emlékszem, hogy ott az elején lett volna ilyesmi gondom.

Tiszta Windows, rendes ház!

(#1668) Astroboy


Astroboy
őstag

A hangok viszont eszméletlenül élethűek! :Y Ahogy a videóban néha elhúz egy-egy vadászgép a karakter feje felett, az embernek az az érzése támad, hogy igazi hangokkal dolgoztak.

(#1669) Novver


Novver
senior tag

Mit tippeltek amúgy, lesz a normál és digital deluxe változaton kívül másik kiadás a megjelenésig, mint a Battlefront 1 esetében?

Life is a game... The game is my life!

(#1670) SkyS1gn válasza Astroboy (#1668) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Eddíg is igazi hangokkal dogoztak... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1671) Aventador91 válasza scabi78 (#1667) üzenetére


Aventador91
őstag

jó neked hogy kipróbálhattad :DDD

(#1672) Dtomka válasza Astroboy (#1665) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszi szépen az infót! :R

(#1668) Astroboy
Ez jó hír, akkor 7.1 sűrűn lesz on állapotban :D

(#1673) IntelKiller7 válasza Astroboy (#1668) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem hiába nyomom mindig war typeon. BF3-ban mekkora élmény volt. omg

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1674) bul07


bul07
nagyúr

Na mi jött 19:07perckor

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1675) SkyS1gn válasza bul07 (#1674) üzenetére


SkyS1gn
félisten

A mák :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1676) @rglaaf válasza SkyS1gn (#1675) üzenetére


@rglaaf
veterán

jah eddig még egy bf-hez se kaptam soha :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#1677) Aventador91 válasza @rglaaf (#1676) üzenetére


Aventador91
őstag

mindig azok kapják akik csak fikázódnak :U

(#1678) Dtomka válasza Aventador91 (#1677) üzenetére


Dtomka
veterán

:D
Lehet igazad van... hisz én az első pertől dicsértem a gémet. De ne búslakodjunk, szeptember környékén mindenki játszat vele. És az már 1 jobb és kevesebb buggal rendelkező játék lesz :)

(#1679) mettek válasza Aventador91 (#1677) üzenetére


mettek
addikt

De legalább ne írná be ide hogy idegesítse az embert...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1680) Dtomka válasza mettek (#1679) üzenetére


Dtomka
veterán

Na, miért ne tenné? Te is megosztanád az örömöd. Hisz kivételesnek érzi magát, jogosan. Ha ez téged idegesít.... engem 1 cseppet sem.

Ne légy se irigy, se rosszindulatú! Én örülök ha olyan magyarok kapnak lehetőséget, hogy kiprobálhatják akik ide járnak. Elmondják\leírják a véleményüket ami fontos. Hisz minden új információ morzsára kíváncsikat vagyunk.

Vagy nem így van? :)

[ Szerkesztve ]

(#1681) IntelKiller7 válasza Dtomka (#1680) üzenetére


IntelKiller7
veterán

+1

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1682) zzola válasza Dtomka (#1680) üzenetére


zzola
félisten

+1! :)

(#1683) mettek válasza Dtomka (#1680) üzenetére


mettek
addikt

Ha van egy velemenye mert tesztelte a jatekot es ezt megosztja az oké. Erre való az alpha. De hogy azt kitenni hogy megjött a kód és ezzel fogom nyomni annak semmi haszna és értelme azon kivul hogy masok orra alá dörgöli. Én is alpháztam bf1-ben de csak a tapasztalataimat irtam le...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#1684) Astroboy válasza Dtomka (#1680) üzenetére


Astroboy
őstag

Pláne, hogy aki hamarabb játszik az korábban megunja. ;]
Az mindenesetre megnyugtató, hogy eddig még senkinek sem kellett lóra ülnie.

(#1685) IntelKiller7 válasza mettek (#1683) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem vagyunk egyformák. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1686) Dtomka válasza mettek (#1683) üzenetére


Dtomka
veterán

Kimondottan a Te orrod alá dörgölte? Felvágott vele? Szerintem nem, csak megosztotta velünk az örömét.

Hogy, Te anno így tettél azt akkor biztosan értékelték a topicban. Szerintem Ö is leírja majd a véleményét\tapasztalatait.

(#1684) Astroboy
Lehet, bár a BF az a játék számomra mellyel több ezer órát tudok játszani\ és játszottam :)

(#1685) IntelKiller7
+1

(#1687) bul07 válasza mettek (#1683) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért tettem ki mert hogy van esély és valószínűleg itt is fognak még jó néhányan kapni

Első élményeim vegyesek, és vegyétek figyelembe hogy szokatlan az egész
Véleményem még változhat ahogy többet játszok vele
Ezek az első benyomásaim

Egyes fegyverek irtó sokat kitakarnak a képből
Távolra újra pötyögtetve kell lőni akkor pontos
Animációk még irtó lassúak szerintem, légvédelmi ágyúból kiszállás, töltés

Túl hosszú a haldoklás hiába nyomom hogy dögöljön meg hamarabb, ép hogy csak gyorsabb mintha hagynám lefutni, majd lemérem de 10sec biztos van
És utána nem ám a térkép jön be hogy hova akarok leszületni nem , a sqad társ nézetébe jön a kép és nyomni kel gombot hogy rászületek vagy tovább a térképre, persze egy sarokban kempelő sqad társat dobta nekem mindig és még jó hogy nem rá akartam éledni a világ végére
Tehát még az éledés is lassú

Na és ami a legnagyobb gondom

Járművek kivégzése

Ha valakinek az volt a baja hogy a tank egy sarokban dombtetőn kempelve lődözött na most ez százszor jobban jelen van
A két bázishoz közelebbi ponton túl hébe hóba jár tank, a kevés lőszer miatt meg hogy a javítás se megy fel teljesen
Így nincs értelme menni a gyalogosokkal mert se perc alatt kivégzik a tankot, már volt olyan hogy senki nem ült bele a tankba pedig lett volna rá lehetőség
Tank mozgása közben a domborzaton nem csak a tank pattog hanem a kép is, külső nézetbe olyan mintha belsőből látnák, nagyon idegesítő

Repülők BF1 hasonlítva lomhák, azért durva hogy egy első világháborús repülő gyorsabban forduljunk-gyorsuljon és ha felfele húztam a gépet szinte megállt
És nem csak a légtér tetején, nem, már ha a föld magasságából akartam felhúzni a csúcsponton szinte megállt
Azért az röhej hogy 2db bomba van a stukán utána lehet tölteni és nem ám hogy odarepülök és fel is töltötte á nem, 2db ad és akkor még elkezdi a töltési folyamatot
Épületekre nem volt hatása a fegyvereknek, csak a bombáknak, rárepülsz folyamatosan lövöd és nem omlik a ház, de még nyoma sincs a becsapódásoknak

Játék jól fut grafikán nem sokat lehet állítani
50-65fps megvan az én gépemmel
FOV-ot jó lenne ha lehetne állítani mert nagyon szűk a látótér, lehet hogy lehet de én nem találtam meg vagy hiába és nem csinált semmit

BF1 géphasználatom LOW grafika

BFV géphasználatom

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1688) Dtomka válasza bul07 (#1687) üzenetére


Dtomka
veterán

Köszönöm, hogy nem cáfoltál meg! :R

És ha van kedved\ehetőséged, ezeket (tapasztalataidat) tedd be 1 word-be (angolul!) és küld el EA & Dice-nak.
Report bug esetében tudsz csatolni fájlt.

[ Szerkesztve ]

(#1689) prokxy válasza bul07 (#1687) üzenetére


prokxy
veterán

Köszönjük az észrevételeket! :C :R
Azért ez szomorú, h ennyire alfa a játék...BF1 után miért kell ilyen vacaknak lennie?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1690) zegi_norbi válasza bul07 (#1674) üzenetére


zegi_norbi
tag

Gratula! :D Vajon ennek mennyi lehet az esélye, hogy Mo-n valaki kapjon kulcsot :D

Ezen felbuzdulva én is ránéztem a postaládámra :) Azt hittem leesek a székről örömömben mikor megláttam az emailt! Totál nem számítottam erre, lévén csak a Bf 1 (745 óra kb) és a SW Bf 2 (435 óra kb) van meg. Hihetetlen. Azt hiszem az alvás most háttérbe szorul. Véleményt majd én is írok róla :)

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#1691) scabi78 válasza bul07 (#1687) üzenetére


scabi78
senior tag

Engem még a kevés lőszer zavar, két táram van a gépfegyverben. :F

Tiszta Windows, rendes ház!

(#1692) bul07 válasza Dtomka (#1688) üzenetére


bul07
nagyúr

Angol max fordítóval így kimarad

(#1689) prokxy

Nem tudom amúgy a karakter mozgás rendben van
Viszont volt hogy nem futott fel kis dobra ugrani kellet, nem igaz hogy ezt se tudják javítani

De biztos javítanak még a dolgokon, és remélem változtatnak még rajta nem kicsit

Főleg a járműveken
Legyen töltés de 18 lövedék szerintem kevés, vagy a pályán máshol is lehessen tölteni és javítani de az se jó mert akkor meg ott szórják széjjel az aknákat
És a javítást is hagyhatnák 100% felfutni mert most túl könnyű a tankokat kilőni
Na és igen nem elég ám hátramenni és akkor tölti áá, nyomni kell gombot és szép lassan tölti a fegyverzetet, ha sokk kel akár fél 1perc is lehet, jó játék ülni a világ végén és nyomni a gombot a lőszerért

Csak tudjátok egy nagy baj van ezzel a bázison javítással meg töltéssel, nagy pályákon esély se lesz visszamenni, BF4 szintű nagy pályák szerintem kilőve
Kifogy a lőszer kiszállás és hátrahagyni a tankot, vagy tényleg a bázishoz közzel kempelni egy dombtetőn és próbálni belőni a messzi célokat

(#1691) scabi78

Na igen, és oké hogy lehet tölteni de nem elég ám odafutni és automatán töltene hanem nyomkodni kell gombot is
Bár ha majd megismerjük a pályákat akkor könnyebb lesz mert automatikusan megyünk lőszerért

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1693) IntelKiller7 válasza bul07 (#1687) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nah jó. Azért a kép után nem vártam volna ezt a részletes leírást. Kellemes csalódás volt! :) :R

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#1694) scabi78 válasza bul07 (#1692) üzenetére


scabi78
senior tag

Úgy vettem észre ha átszaladok egy hullán, akkor felveszi a lőszert, de ha fedezékből lövöm az ellent, akkor hamar elfogy...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#1695) Aventador91 válasza scabi78 (#1694) üzenetére


Aventador91
őstag

majd megszokjuk. így legalább nem lesz annyi egyszemélyes hadsereg :D

(#1696) bul07


bul07
nagyúr

Amúgy lehet képet megosztani?
Videót nem tudok csinálni mert így is 100%-on megy a processzor(6600K) nem hogy még fel is vegyek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1697) lofagi válasza bul07 (#1696) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nincs NDA

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1698) @rglaaf válasza Aventador91 (#1695) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem fogod meg szokni, már bf4 után is borzasztó volt az egész bf1 game playt megszokni hogy kicsit tökölősebb minden.Most mindent még tovább lassitanak mi francnak.? Ok akik annak idején ezt szokták meg biztos jó lesz de pont ez volt a casual lényege végtelen ammo vissza töltődő élet stb

PSN:BiZzare_0 ️

(#1699) Dtomka


Dtomka
veterán

(#1700) voodoo98 válasza bul07 (#1687) üzenetére


voodoo98
addikt

Nekem is van hozzáférésem az alfához, játszottam is vele nem keveset, de még nem is túl sokat.
Viszont amit, bul07 ír az igaz, szóval +1 rá. Sajnos.
Plusz vélemények:
- abszolút nem jön át a 2.vh-s hangulat egyelőre. BF1 alpha és beta-ból nekem nagyon átjött az WW1. Olyan mintha modern BF lenne, de 2.vhs fegyverekkel, járművekkel. Az ruhákat nem ismerem fel, mint WW2 egyenruha/ruha. Nyilván a többi pálya más lesz. Egy Berlin-t azért megnéznék!
- smg-knek iszonyat nagy recoil-ja van, majdnem nagyobb mint BF1-ben
- nagyon szép, szebb mint a BF1 főleg a távolban látszódik ez, de 8700k 5.0ghz+1080ti-jal mediumon éppen megvan a 120 fps 1440p-ben, ami BF1-ben ultran meg volt (PostProcessing medium, többi ultran)
- ultran ugrál 75fps és 110-120 fps között, 120-ra van limitálva
- grafika jó igazából, mediumon úgy néz ki mint BF1 ultrán :D ennek meg is van az ára persze
- repülőknél (vmi bombázó volt :D), egyet tudtam szórni utána nem találtam az újratöltés helyet
- nagyon gyorsan elfogy a lőszer mindenből, nagyon kell egymásnak dobálni a cuccokat életet és lőszert is
- vhogy lassabb az egész BF1-hez képest, az animok, a fegyver felemelés minden, nyilván alfa és szokatlan nekem
- Kar98k sokszor 55-t (!) sebez csak távolabbra, az majdnem felér a BF1 medic RSC-vel, ahol két lövés elég
- nincs spotolás, nem látni semmit a pályán emiatt, rohangálni/rambózni nem nagyon lehet, mert azonnal leszednek vagy kar-ral vagy gewehr-el.
- ha beleülök vmi (stationary, stb.), azonnal jön hitelés/kill
- nagyon szokatlan az egész, az elején estem kelltem, de néhány óra után fel lehet venni a ritmust
- egyáltalán nem BF1-es (grafika persze hajaz rá) az atmoszférája, inkább mondanám BFBC2/BF4-nek (bár BF1-en kívül nem játszottam túl sokat egyik BF-el sem, de úgy érzésre ezt mondám), ezt nem úgy írom, mint baj
- sokat sniperkedni nem lehet, talán 10 vagy 20 lőszer van a kar98k-ban
- Grand operationt egyelőre nem értem, mert megvédtünk 4-ből 2-t és kiírja, h lost vagy azt, h draw
- CQ ticket számolás a régi, nem BF1-es (ez nekem ugye új, de igazából mindegy), át kell szoknom
- hangok jók
- vannak animok bugok, van, h a fegyvert belülről nézem revive után, de ez normális, ez alfa
- haldoklás nagyon hosszú, de ezt írta bul07 is
- nagyon keveset járműveztem, így arról túl sokat nem tudok mondani
- egyszer próbáltam V1-et lehívni, nem csinált semmit, vagy nem vettem észre
- medic review anim nem vészes, de 3 mp-be így is beletelik, ha nem 4-be. BF1-ben ugy ez kb. 0.5mp lehet

egyelőre ennyi jut eszembe, ha van kérdés/kérés, akkor jöhet!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.