Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) lofagi válasza tescodr (#1094) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szerintem ne várj vele, ha ennyi nem volt elég meggyőző neked akkor ha megveszed a játékot 1-2 héten belűl már itt fogod telesírni a fórumot, hogy mennyire nem jó.

(#1100) Rony949: Számtalan játék mód lesz. Nem kell majd épp azzal játszani, ez a játék még mindig nem 1 battleroyal lesz, hanem BF egy battleroyal moddal. A kettő nem ua. Nem lesz senkire sem ráerőltetve, hogy azt játsza. Conquest fog menni a legtöbb esetben úgy is. Ez szinte borítékolható is.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1102) S1M0N válasza Rony949 (#1100) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az a plusz 1 játékmód nehogy már a játék többi részének rovására menjen!
Ennyi erővel vegyék ki a single részt is, kár rá erőforrást pazarolni, egyedül a BF4 kampányát szenvedtem végig (a P90 miatt, amit aztán nem is nagyon használtam, helyette jó pár órát pazaroltam el az életemből), az is bőven elég volt, a többit 1-2 óra után meguntam, inkább mentem multizni.

Én is 99%-ban Conquest-et játszok, de minél több a játékmód kínálat, annál nagyobb a megszólítható célközönség is. Aztán lehet, hogy tudnak olyat mutatni vele, ami újdonság, ha meg nem, nem kell vele foglalkozni. Most a BR a divat, ez van...

Ízlésről felesleges vitázni.

(#1103) front3r válasza Rony949 (#1100) üzenetére


front3r
őstag

A sikert látva nem hagyhatják ki ezt a módot. Nem sok köze van a BF-hez, de megvalósítható benne, és egy izgalmas játékmód ettől függetlenül. Majd biztos lesznek olyan játékok a jövőben, amelyek csak erre építenek.

Amúgy azt adnám, ha BF TDM pl. olyan lenne, hogy sokkal gyorsabb lenne a respawn, close quarters szerű pályákon lehetne csapatni. Nekem az nagyon bejött a BF3-ban.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1104) sealandfirst válasza S1M0N (#1102) üzenetére


sealandfirst
junior tag

Ízlésről felesleges vitázni.

Ezzel nem értek egyet. Filmbuzi vagyok Top gun 2, Val Kilmer szerepeltetése, akár még cameo szinten is, amikor halálán van
Miért, kell egy meleg karakter?

[ Szerkesztve ]

(#1105) tescodr válasza lofagi (#1101) üzenetére


tescodr
tag

Nem sírtam csak felvetettem 1-2 dolgot,de ezek szerint másoknak bejön ez a stílus,csak nekem nem.Illetve más körülmények között bejönne pl: Bad Company 3
Csak meglepő volt számomra az első reveal,hisz itt realizmusról meg történelem hűségről beszéltek,erre fel kaptuk ezt. :W

[ Szerkesztve ]

(#1106) guftabi96 válasza tescodr (#1105) üzenetére


guftabi96
addikt

Bejönni sokaknak nem jön be (szerintem), nekem sem.
Viszont, ha ez az ára annak, hogy nincs premium és egyben marad a játékosbázis, akkor ám legyen.

(#1091) lofagi
Na, akkor nem csak nekem böki ez a csőröm.
Legalább egyeztek volna meg úgy, hogy megvárják a Microsoftos bemutató végét.

(#1081) SkyS1gn
Szvsz ettől még ugyan olyan nevetséges marad ez a megoldás.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1107) Rony949 válasza lofagi (#1101) üzenetére


Rony949
őstag

Talán. Én egyszerűen nem tudom elképzelni itt a Battle Royale-t. Maximum a Heroes-nál tudnám, de azt lelőtték.

(#1108) keIdor válasza guftabi96 (#1106) üzenetére


keIdor
titán

Úgy egyébként is gyenge eresztés volt az EA műsora, mondjuk tőlük csak a BFV érdekel egyelőre, Anthem nem fogott meg idén sem.

A mobilos C&C-nél már nagyon untam, remélem Sony, Microsoft konferencia jobb lesz.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1109) bul07 válasza S1M0N (#1102) üzenetére


bul07
nagyúr

Single részt tényleg kivehették volna, és akkor több erőforrás mehetne a multi részére

Ez a fedezék építősdi meg nagy kamu
Ahogy nézem előre meghatározott helyeken lehet csak építeni
Tehát pálya indításnál nem lesz ott hanem neked kell nyomkodni a gombot hogy megjelenjen
Na meg aki halad a játékkal nem fog egy helyben álldogálni és építeni a pontokat mikkor 5másodpercel később már fut tovább

Az elő héten még lesz aki felhúzza ezeket de utána csak aki kempel

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1110) Dtomka válasza Rony949 (#1107) üzenetére


Dtomka
veterán

Azért mert nem tudod elképzelni.., attól még lehet jó lesz az a mód is.
Én is 90%-ban a conquest-et nyomom, de a frontline és az operation is jó. Korábban ismertük? Nem. Lehet BR mód is jó lesz.

(#1111) keIdor válasza front3r (#1096) üzenetére


keIdor
titán

Engem nem nagyon érdekel, nyílván ha már belerakják, akkor megnézem, de se PUBG-vel se Fortnite-al nem játszom, tehát nem is én vagyok a célközönség. Csak most pakolni fogják mindenhova.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1112) lofagi


lofagi
Topikgazda

Levelcap is feltette a kis videóját.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1113) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ez is új nem?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1114) lofagi


lofagi
Topikgazda

Hóember! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1115) bul07 válasza lofagi (#1113) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem értek valamit

Ebben a videóban sokszor kiszáll a tankból de miért?

Csak nem időlimites a tank és mindenképp kiszállít?

Na az szép lenne ha nem lehetne addig tankozni míg ki nem szedik alólam a tankot

Valaki mondja azt hogy nem ilyen kényszerítős kiszállítós rendszer lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1116) RudY válasza bul07 (#1115) üzenetére


RudY
addikt

nem ilyen kényszerítős kiszállítós rendszer lesz ... :DDD

(#1117) gainwardgs válasza lofagi (#1113) üzenetére


gainwardgs
addikt

Itt is látszik hogy grafika terén csak egy felpolírozott Bf1

(#1118) lofagi válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


lofagi
Topikgazda

És az amúgy miért baj? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1119) zzola válasza lofagi (#1118) üzenetére


zzola
félisten

Ezt én sem értem! BF1-nek nagyon jó a grafikája, a robbanási effektek is odab@sznak rendesen!

(#1120) CptAdamica válasza SkyS1gn (#1081) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem tetszik, nyilvánvaló volt, hogy sok dolgot átemelnek onnan. Inkább az lesz mérvadó, hogy mennyi tartalommal tudják majd feltölteni, fegyverek, járművek, küldetések, személyre szabhatóságok.

Megyen!

(#1121) Aventador91 válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


Aventador91
őstag

és az miért baj? mutass egy multi játékot ami ilyen kurva jól meg van csinálva

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1122) Rony949 válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


Rony949
őstag

Mivel már a BF1 is a határokat súrolja, mit vártál? :D

(#1123) CptAdamica válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mit vártál úgy őszintén? BF1 grafikája is elég jó, azóta gondolom fejlesztettek még a frostbite-on, esetleg optimalizáltak még rajta.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#1124) 3L1T3


3L1T3
addikt

Jobban várom mint a trailer után! :D Nekem kicsit BF4-es hangulatom van a gameplayeket látva, nem tudom miért. De nagyon jó lesz! :R :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#1125) FollowTheORI válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Igen... ez a polírozási sorrend... BC2->BF3->BF4->SWBF->BF1->SWBFII->BFV

-> = polírozás...

Most jobb? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1126) guftabi96 válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


guftabi96
addikt

DÖBBENET!
Elvileg nem történt óriási változás a motorban, másrészt a grafika még mindig nagyon szép, szóval nem tudom, hogy ez miért probléma.
Szerencsére a játékmenetben ismét eltávolodtak a casual iránytól, szóval szerintem akinek a BF1 nem jött be, az ezt ismét szeretni fogja.
A recoil mintha kicsit kicsi lenne így videók alapján. Összességében tetszik. Reméljük működni fognak a változások a sok hülyével is, aki rászabadul a játékra :D

A hangok csak nekem tűnnek sokkal jobbnak?

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#1127) feco70


feco70
senior tag

Néhány szimpatikus dolog így Jackfrags gameplay videója után:
-Grand Operations több napon át tartó mission sorozat ahol minden nap eltérő játékmódban kell helytállni más,más objectiveket teljesíteni mind támadó mind védő oldalon legyen szó RUSH szerű felrakom a bombát és megvédem dologról vagy conquest szerű terület foglalásról
-A védők építhetnek mindenféle barikádokat,hogy lassítsák a támadókat és ösztönözzék a csapatjátékot mert tankal egy ilyen barikádon sokkal könnyebb átmenni mint gyalogosan.
-A tankok lőszere mostmár limitált lesz így,megelőzve az előző Battlefieldeket megmérgező Tank Hard campet valamelyik map sarkába
-Minden osztály képes lesz feléleszteni a csapattársakat ám a Medic-nek a legnagyobb előnye,hogy sokkal gyorsabb és 100% életet ad vissza mikor újraéleszt,továbbá képesek leszünk arrébb húzni megsérült társainkat ezzel valamennyire orvosolva a korábbi insta halált revive után.
-A Grand Operation egyik napján nyújtott teljesítményünk kihatással lesz a további napokra:Pl: minnél több ágyút tud a támadó csapat első napon felrobbantani annál kedvezőbb lesz a helyzetük a második napon.

Kiváncsian várom a további fejleményeket :D

(#1128) FollowTheORI válasza feco70 (#1127) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Korrekció... medic-en kívül, csak a squad társaid tudod feléleszteni.
Nem csak a tank... minden gép minden lőszere limitált lesz... a géppuskáké is a tankban, repülőkön, stb.

Ha jól láttam egyedül talán a stationary és légvédelem meg ilyesmiknek végtelen a lőszere csak.

Mondjuk ezek nem is bajok valóban, nekem tetszik hogy visszamentek tényleg sokmindenben az 1942 eredeti koncepcióihoz. Sokkal életszerűbb meg taktikusabb lesz így a játék.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1129) bul07 válasza FollowTheORI (#1128) üzenetére


bul07
nagyúr

De akkor gyalogosok se kapjanak lőszer a páncéltörőhöz, míg a tank végtelen a gyalogosok meg ontják a rakétákat hú de jó

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1130) FollowTheORI válasza bul07 (#1129) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ők se kapnak... mindenkinek a lőszeres állomásokhoz kell majd menni.

Meg ha jól értem majd a support tud valamit építeni... de az majd kiderül mire lesz elég.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1131) Rony949 válasza FollowTheORI (#1130) üzenetére


Rony949
őstag

Tehát a tank is ki tud fogyni a lövegekből? Az jó lenne. Egy valamirevaló játékos hatalmas pusztítást tud okozni egyedül egyetlen tankkal ha bekempel egy jól védett helyre. De ha a tank is kifogyna, akkor alkalmanként vissza kéne mennie a bázisra mondjuk. Ennek én nagyon tudnék örülni.

(#1132) FollowTheORI válasza Rony949 (#1131) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ki... minden (legalábbis jelen állás szerint). :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1133) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Eddig engem lenyűgözött, szerintem majd meg is veszem, ha esedékes lesz. Amúgy is a 2. vh az egyik kedvencem.

Arra azért kíváncsi lennék, hogy ugye lehet a bizonyos classt specializálni és elitre fejleszteni azt hiszem. Akkor teszem azt, mondjuk a support classt elitre fejlesztem, akkor már nem egyszerű Wehrmacht, hanem mondjuk Waffen SS kinézete lesz a katonának, ha német oldalra tesz a játék? Ugyanez a többi nemzetnél is nyilván, például ha elit ejtőernyőssel játszol amerikai oldalon, akkor egy veterán desszantos kinézete lesz vagy mondjuk 101-es vagy más?

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#1134) Rony949 válasza zegi_norbi (#1133) üzenetére


Rony949
őstag

Kicsit furán venné ki magát ha német katonából átváltoznál fanatikus, náci katonává. :D

(#1135) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ez lesz a tökêletes 2wh játék meglátjátok ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1136) feco70


feco70
senior tag

Akkor annyi a tank nooboknak :C

(#1137) FollowTheORI válasza @rglaaf (#1135) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

:D Ahhoz már rossz a kezdés, mert nincs Sztálingrád, Wake Island meg Normandia... akkor lenne tökéletes. :P

De persze idővel még tökéletesíthető majd, mint a BF1... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1138) Rony949 válasza @rglaaf (#1135) üzenetére


Rony949
őstag

Az még mindig a Red Orchestra 2 az én szememben.

(#1139) @rglaaf válasza FollowTheORI (#1137) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezeket már annyiszor elsütötték hogy lehet jobb lenne kevésbé ismert helyszineken játszani

PSN:BiZzare_0 ️

(#1140) Aventador91 válasza FollowTheORI (#1128) üzenetére


Aventador91
őstag

ez jó dolog. bf2ben is az volt, hogy repülővel, helivel is vissza kellett menni a bázis fölé lőszert tölteni. végre nem csak butítanak, hanem visszahoznak régi dolgokat, amik jók voltak

(#1141) zegi_norbi válasza Rony949 (#1134) üzenetére


zegi_norbi
tag

Nem kell fanatikusnak lennie és tisztelegni, csak legyen elit katona. Bár tudom hogy rájuk a sátán fekete seregeként gondolnak az emberek, akiknél gonoszabbat még nem hordott hátán az egész világ :)

Mondjuk egy ilyenre is gondoltam:

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#1142) Dtomka válasza Aventador91 (#1140) üzenetére


Dtomka
veterán

Régi szép idők. :)

A katonák mozgása és a játék tempója teljesen más mint a BF1-ben. Így nem értek azzal 1-et aki szerint az V csak egy BF1 DLC.

(#1143) front3r válasza gainwardgs (#1117) üzenetére


front3r
őstag

Azt gyanítom a konzolok miatt. Majd a következő BF ebben is jobb lesz.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#1144) FollowTheORI válasza @rglaaf (#1139) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Azt most megkapjuk... ezeken a helyszíneken amit eddig bejelentettek még nem nagyon jártunk. :)

Szerintem ezek amúgy megunhatatlanok... nyilván nem pont ugyanazok lennének a mapok mint régen.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1145) zegi_norbi


zegi_norbi
tag

Mikor lesz ma a Microsoftos előadás, amin lesz BF V gameplay is?

szerk: tárgytalan, már megvan :)

Microsoft - 1 PM PT / 4 PM ET
Bethesda - 6:30 PM PT / 9:30 PM ET

[ Szerkesztve ]

"Whether you think you can or think you can't, you're right" Henry Ford The Witcher 3 Bioshock Infinite Assassin's Creed Rogue Linkin Park

(#1146) SkyS1gn válasza zegi_norbi (#1145) üzenetére


SkyS1gn
félisten

10 elvileg

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1147) FollowTheORI válasza zegi_norbi (#1145) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem ne várj sokat ettől BF szempontból... amúgy 22kor lesz.

[link]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1148) Rony949 válasza zegi_norbi (#1145) üzenetére


Rony949
őstag

Jaja, este 10.

(#1149) sixpak válasza FollowTheORI (#1144) üzenetére


sixpak
nagyúr

Battlefront 2 kimaradt nekem, ott is ez a season rendszer volt/van, ha jól emlékszem....vajon hány map van egy szezonban?
Vagy rosszul értelmezem?
Lesz mondjuk 10 alap map és a szezonokkal jönnek még?
Battlefrontban mennyi map volt a megjelenéskor?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1150) Rony949 válasza sixpak (#1149) üzenetére


Rony949
őstag

Battlefront 2-ben már nem volt Season Pass. Ott a lootbox-al voltak bajok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.