Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) Snooker válasza voodoo98 (#4000) üzenetére


Snooker
senior tag

Hát az fix, hogy elég alternatív. Pont ez a szó jutott eszembe miközben játszottam a játékkal.

(#4002) Fitzgerald válasza voodoo98 (#4000) üzenetére


Fitzgerald
veterán

16 éve, a BF1942 megjelenésekor kb. :D

(#4003) Looserke válasza Snooker (#4001) üzenetére


Looserke
őstag

egy vágott szemű sniper kiscsajt élesztettem újra tegnap este Rotterdamon...elég alternatív... :O

(#4004) Looserke válasza Fitzgerald (#4002) üzenetére


Looserke
őstag

El Alamein, Kursk, Iwo Jima, Stalingrad, Operation Market Garden...csak pár térkép a BF1942-ből... de jó is volt! :O

(#4005) peterson79 válasza Looserke (#4003) üzenetére


peterson79
őstag

Igaz ami igaz, ez már tényleg túlzás a részükről. Eleve a nyitóképernyőn egy csaj van...

Nem mintha nem lenne igazságalapja, pl tegnap olvastam női pilótákról, eddig nem is hallottam ilyet, de azért egy ilyen vonal, hogy kínaiak a nyugati fronton??? színes bőrű még csak-csak, de ez?

(#4006) Gery9112 válasza voodoo98 (#4000) üzenetére


Gery9112
őstag

Persze tudom, hogy nem tudhatod csak ezek szerint jól szivárgott az infó. :)

Lehet, hogy ilyen Becstelen brigantis VH 2-n gondolkodtak. Pl. amit a Gearbox is akart a Brothers in Arms-ból. Brothers in Arms Furious 4

Félúton rájöttek, hogy hülyeség és bukta lenne de már nagyon előrehaladott állapotban volt a fejlesztés és ezért mentették, amit lehet.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4007) voodoo98 válasza Looserke (#4004) üzenetére


voodoo98
addikt

Nem tudom, hogy 16 év után miért nem lehetett bevállalni újra ezt. BF1-nél is bejött az első vh-s fontosabb helyszínek körítés.

(#4006) Gery9112
Pár karaktert kéne lecserélni meg az egyenruhákat. Ez már sokat dobna. Nyilván a pályákon is kéne javítani, hogy ne legyen annyira szines-csicsás-ragyogó. És ez már rengeteget dobna rajta. Persze kinek-mi.

Újabb screenshotok
Egy DannyOnPc videó képekkel.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4008) gabor7th válasza voodoo98 (#4000) üzenetére


gabor7th
addikt

Az egyik vezető kislánya játszott a játékkal és azt kérdezte, hogy miért nem játszhat nőként; erre állítólag az apa nem tudott mit mondani és úgy döntött legyenek nők; aztán még ki is jelentette, hogy akiknek ez nem tetszik azok ne vegyék meg a játékot és amúgy is tanulatlanok.

Itt egy videó ami jól összefoglalja a dolgokat:

https://www.youtube.com/watch?v=9o6r6ZKZrvk

Másik:

EA Says ''ACCEPT IT OR DONT BUY IT'' Regarding women in Battlefield 5 | Battlefield 5 Backlash

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4009) gabor7th válasza Snooker (#4001) üzenetére


gabor7th
addikt

Először még a legpontosabb II. világháborús játéknak mondták aztán jött a robotkarú nő a front középén furcsa festett arcal, ázsiai nő a nyugati fronton stb. stb..

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4010) ForRedGlory válasza prokxy (#3973) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Panzer es Valentine.

Amugy ja... furcsa az iranyitasa. Mar megvan az az erzes, hogy van sulya a tanknak, de meg nem az igazi. Tekintelye meg abszolut nincs.

Pattog baze, mintha krossz motor lenne. Egy tank ne pattogjon mar igy az uton, sokkal simabban kellene gurulnia.

A hitreg tuti szar, mert telibe lovom az ember fejet 20 meterrol es elfut vagy EN halok meg, mert a loves utan szart sem latni a felverodo portol/hotol. Ez kabare, hogy mintha minde loves fustfelhot generalna. Tultoltak ezt az effektet, de durvan... es olyan rohadt lassan tunik el, hogy addig vigan lovoldoznek at rajta az emberek, amiket nyilvan be is nyelek.

A megallas vagy hirtelen iranyvaltas is rohejes. Megyek hatra ezerrel, majd ha mondjuk meg megallas elott elore fele indulnek, akkor meg 5 km-t gurul hatra, mintha taknyon csuszna.

[ Szerkesztve ]

(#4011) szuk_jozsef


szuk_jozsef
tag

Teljesítmény szempontjából rendben van a game ryzen 2700x és 1060 3g társaságában megvan a stabil 60 fps high-on(65-75fps) full hd ami kb 30 százalékos gyengülés a bf1-hez képest ami elfogadható egyedül néhány távolabbi textura töltődik be viszonylag későn ami érthető a 3gb miatt ami már kevéske.Ha igy marad akkor le a kalappal az optimalizáció elött.Nagyon bejön a spotrendszer mert nem piros jelekre kell lőni hanem tényleg résen kell lenni ami szerintem életszerűbb.A grafika megközeliti a bf1 szintjét talán egy picit több élet van az előző játék mapjaiban és azok számomra hangulatosabbak de majd meglátjuk a többi mapokat milyenek lesznek egyenlőre bizakodó vagyok de valamiért még nincs meg az a WOW érzés ami a bf1nél megvolt de remélem eljön az is.

AMD Ryzen 2700x,Gigabyte Aorus X470,16gb Hyperx 2133@2800mhz ,Palit rtx 2060,Scythe Ninja 5,Cooler Master MB 500

(#4012) Snooker válasza peterson79 (#4005) üzenetére


Snooker
senior tag

Amúgy voltak vágott szeműek (türkmének, mongolok, stb) a nyugati fronton. Szovjet hadifoglyokat besoroztak a németek azt elvitték őket Franciaországba harcolni. De igen, kicsit durva, hogy a standart brit assault egy néger, a medic úgy néz ki, mintha a jövőből jött volna, a supportra már nem emlékszem, míg a recon pedig egy ázsiai nő. Hát nem tudom, tény hogy eléggé kiterjedt volt a brit birodalom, de azért mégis a fehér férfiak haltak meg közülük legtöbben a FRONTON. A németeket még nem volt szerencsém kipróbálni.

szuk_jozsef, nekem a BF1 esetén akkora wow érzés volt, hogy hihetetlen. Ennél semmi. Legalábbis eddig.

[ Szerkesztve ]

(#4013) gabor7th válasza Qtya123 (#3976) üzenetére


gabor7th
addikt

Kéne valami oktató anyag mielőtt játszhatna új játékos, hogy megértse, hogy alapvetően fontos a csapatmunka. Bf2-ben számított ennyire legutóbb...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4014) gabor7th válasza Snooker (#4012) üzenetére


gabor7th
addikt

A németek az orosz átálltakat csak a háború legvégefelé kezdték számottevő számban bevetni.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4015) Snooker válasza gabor7th (#4014) üzenetére


Snooker
senior tag

Én úgy tudom, hogy már a normandiai partraszállás során harcoltak.

(#4016) gabor7th válasza Snooker (#4012) üzenetére


gabor7th
addikt

"míg a recon pedig egy ázsiai nő. "

Egy brit standart recon egy ázsiai nő... Waó!

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4017) Snooker válasza gabor7th (#4016) üzenetére


Snooker
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#4018) Gery9112 válasza gabor7th (#4008) üzenetére


Gery9112
őstag

Az a vezető Patrick Soderlund volt és 2 hónappal később, asszem augusztus közepés ott is hagyta az EA-t. Ha egy embert kéne megnevezni, hogy ki felelős ezért a PR botrányért az ő lenne. Az idióta megnyilvánulásai sokat ártottak egy amúgy se jó hírnévvel büszkélkedő cégnek.

Az unEducAted, get woke go broke, notmybattlefield kommentekkel tele van az összes Battlefield-es hír.A poén az, hogy szerintem az EA-vel egy szinten van ha nem rosszabb az Activision Blizzard. A különbség annyi, hogy ők mindent sunyin és kussban csinálnak. Na ez az a képesség, amit az EA nem tudott még eltanulni tőlük.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4019) Qtya123 válasza Looserke (#4004) üzenetére


Qtya123
őstag

Kharkov, El Alamein, Bocage, Wake Island stb... Bakker mit nem adnék, ha láthatnám ezeket új grafikával...

(#4020) ASSMA válasza Gery9112 (#4018) üzenetére


ASSMA
kezdő

A blizzard is egy fertő, de ők még nem akartak egy történelmi tényeken alapuló játékot úgy eladni, hogy robotkarral rendelkező nőkkel reklámozták, hogy na igen, ők harcoltak a 2. vh-ban.

Semmi baj nem lenne amúgy, ha egy 23444234. rendű semmi lenn a sarokban, de minden hírnél, promonál direktben odateszik őket, mert tudatosan a liberális SJW fertővel akarták eladni a játékot.
Csak hát itt ez nem jött össze miután a gamerek nem, hogy nem osztják, de inkább ellenzik azt, amit a mai nyugat képvisel, így ez pont ellenkező reklám volt.
Ráadásul amellett, hogy bármelyik tapasztaltabb bf1 játékosnak egyértelműen letűnik, hogy ez biza egy bf1 dlc amit teljes játéknak akarnak eladni. A retardált beszólása csak a jéghegy csúcsa.

(#4021) Snooker válasza ASSMA (#4020) üzenetére


Snooker
senior tag

"... a mai nyugat képvisel..." az még mindig csak egy túl hangos kisebbség.

(#4022) Gery9112 válasza ASSMA (#4020) üzenetére


Gery9112
őstag

Pontosan itt jön ki a probléma, amiről beszélsz. Politika......egy játékban. Nem tudom ki, hogy van vele de függetlenül attól, hogy az említett eszmékkel egyetértek vagy sem én egy játékkal játszani szeretnék és nem politikai propagandával terhelni pici fejecskémet. Ha arra vágynék akkor nézem az M1-t, amíg el nem visz egy Soros hajó. :DDD

A filmeknél detto ugyanez a helyzet elég csak az Utolsó Jediket megnézni. A Star Warsnál egyébként az is ironikus, hogy az Új Reménynek az is segített a filmipar megreformálásában, hogy egy politikailag és gazdaságilag terhelt időszakban érkezett: Nixon - Watergate, emelkedő olajárak és infláció. Végre jött egy film, ami az elkeseredett hétköznapokból az embert picit kiragadja és egy messzi messzi galaxisba kalauzolja. Erre jött a Disney és egy aktuálpolitikai filmmé degradálta az egészet, kicsit vicces. :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#4023) gabor7th válasza Gery9112 (#4022) üzenetére


gabor7th
addikt

" Nem tudom ki, hogy van vele de függetlenül attól, hogy az említett eszmékkel egyetértek vagy sem én egy játékkal játszani szeretnék és nem politikai propagandával terhelni pici fejecskémet."

Teljesen egyetértek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4024) Looserke válasza ASSMA (#4020) üzenetére


Looserke
őstag

Ha a Battlefield V Battle Royale módban lehetne választani karaktereknek ezeket a robotkarú/vágott szemű/kifestett/fekete karaktereket akkor semmi bajom nem lenne, oda való...

(#4025) CptAdamica válasza ASSMA (#4020) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy nem értem, hogy egyeseknek miért okoznak ekkora traumát a női karakterek és az a protézis, ami nem robot kar, csak egy protézis. Eddig férfi karakterek voltak a borítókon, most egy női szerepel rajta néha, igazából nem tök mindegy? Kinek fáj, hogy nőkkel is promózzák a játékot?

Annyira felesleges ezen lovagolni, meg gyűlölet kampányt indítani miatta a Battlefield ellen, csak az a baj, hogy nagyon sok az ilyen balga ember...

A BF1 dlc meg egy hatalmas nagy marhaság, de várj, felsorolom:

BF4 -> BF3 dlc
BFH -> BF4 dlc
BF1 -> SWBF dlc, csak más fegyverekkel
SWBF2 -> SWBF dlc
BF5 -> BF1 dlc

Kihagytam valamit?

Megyen!

(#4026) kriszpontaz válasza CptAdamica (#4025) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Reskin.

;]

(#4027) voodoo98 válasza gabor7th (#4023) üzenetére


voodoo98
addikt

+1

(#4025) san01
Az a baj, hogy azt mondták/mondják, hogy ez egy 2. vh-s játék, de valójában nem az.
Persze a BF1 sem egy szimulátor, de hát a gameplay oltárán fel kell áldozni ezt-azt.
Ott legalább volt Back to Basics, ahol csak scope nélküli bolt action-nel lehetett tolni...és k jó volt.

(#4026) kriszpontaz
Az. :D
(nyilván egy rakás mindent átvesznek a korábbi játékokból. Amit csak lehet szinte.
De szoftver(játék) fejlesztés az ilyen.)

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#4028) FollowTheORI válasza voodoo98 (#4000) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Most ez zajlik a világban... a svédek meg ugye kb sok körrel a világ nagyrésze előtt járnak gondolkodásban.
Igazából nem hiszem nehéz döntés volt nekik. :)

Max a világ többi része van még nagyon lemaradva ehhez... legalábbis a konzervatívabb/illiberálisabb fele. :D

Engem amúgy ilyesmi nem zavar, valszeg énis a nyitottabb felére esek már a témának.

(#4029) Snooker

Igazad van... irányzat jobb szó lenne rá. :K :R
Nehogy megsértődjön a másik oldal.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4029) Snooker válasza FollowTheORI (#4028) üzenetére


Snooker
senior tag

Neked lemaradás, másnak pont az ellentettje. És most nem kimondottan a játékról beszélek.

(#4030) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

One X-en 4K + HDR-ben... (vagy nem tudom milyen, de sokkal jobb dinamikus :F felbontásban) valami eszméletlen szép ez a game. :Y

Minden elismerésem amúgy a kontrolleres játékosoknak, akik megfogják vele ezt a recoilt le a kalappal előttük. :R :DDD

El lehet szöszölni számomra is vele.. 1.0 K/D-t még többnyire tudom is hozni vagy jobbat is... ez engem is meglepett. De azért ez a bénázás amit néha tolok lol. ;]

Mellesleg annyira lehet vágni tényleg ki tolja segédeszközzel konzolon... totál elüt a statjuk is mondjuk az átlagtól.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4031) kriszpontaz válasza FollowTheORI (#4030) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Hát még ahogy fordulnak :D. Csak lestem néha.

(#4032) Leon77 válasza FollowTheORI (#4030) üzenetére


Leon77
őstag

Én nem tagadom venomx huszár vagyok :)

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#4033) peterson79 válasza CptAdamica (#4025) üzenetére


peterson79
őstag

azért nem tetszik, mert keverik a szezont a fazonnal...alább már írták, hogy aktuál politikával itatják át azt is aminek semmi köze nincs hozzá. Értem én hogy emancipanci meg feminizmus, de ehhez használnék inkább másik platformot, mondjuk TV - amit nem nézek egyébként - vagy vmilyen weboldal, pl wikipedia ahol megtudom a fél igazságot, ami pont elég.

A Battlefield-ben meg szeretnék háborúzni...ennyi.

Igen, tudom, öreg vagyok és már nem nyitott az ilyenekre..hát tényleg nem :D csajokat máshol akarok nézegetni, már bocs, élőben az jobb, a háború az nem jó élőben.

[ Szerkesztve ]

(#4034) Snooker


Snooker
senior tag

Én tudjátok mit nem értek? Miért van több smg a medic classnak, mint az assaultnak?

(#4035) FollowTheORI válasza kriszpontaz (#4031) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jaja.. ahogy rád fordulnak... meg amilyen pontosan egy két ember lő... hát nem az aim assist adja be nekik az is tuti. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4036) Lendova válasza Snooker (#4034) üzenetére


Lendova
őstag

És mi ebben a fura?

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#4037) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Csajok voltak már a BF1-ben is az orosz déelcében. Engem ott tökre nem zavart a dolog. Viszont a squadom 3 ázsiai nőből állt rajtam kívül most a legutolsó meccsen. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg ázsiai (!) nő (!) szolgált a brit hadseregben a II. VH-ban. lol.
Ettől eltekintve nekem még mindig tetszik a játék. WWII hangulat persze nem sok van, de tökre elvagyok vele. 17 órát tettem bele eddig az elmúlt 3 napban. Sok a szar vele persze, rengeteg. De ha nem lenne szórakoztató, már rég abbahagytam volna.

(#4038) Snooker válasza Lendova (#4036) üzenetére


Snooker
senior tag

Megszoktam, hogy a BF1-ben az smg az assault classé, míg a medicé a semi automatic.

(#4039) protegum válasza Snooker (#4034) üzenetére


protegum
aktív tag

Talán mert az volt az elképzelés, kisebb fegyver több hely a medpacknak? Egyébként meg miért van fegyvere ;) ugye. Más. Ahogy én néztem a németek inkább falchimjaegerek az egyenruha alapján másik csapat meg SOA. Volt valahol leírva, hogy a nő ázsiai? A skandináv országokban rengeteg "vágott szemű" és nem ázsiaiak, hanem "eszkimók". Lehet norvég vagy dán ellenálló, sőt akár francia-vietnam. Ez még csak béta, még lehet igazi liberális játék, aztán aki nem akar nővel vagy négerrel játszani azzal megy amivel akar.

[ Szerkesztve ]

(#4040) Beast007 válasza viking_arc (#3955) üzenetére


Beast007
aktív tag

:R
És láss csodát működik.
Abba meg mi lenne a jó ha játék közben nem piszkálnám a hardvert? :))

(#4041) ADAM1337 válasza voodoo98 (#4000) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem cod1 + uo és a cod2, volt a favoritom a témában.

(#4042) protegum válasza peterson79 (#4033) üzenetére


protegum
aktív tag

Már bocs, de az emancipáció az általánoságban vette egyenjogúságot jelenti. A női emancipáció az a feminizmus, de ott van még a vallási etc. Ne keverjük a szezont a fazonnal. :)

(#4043) CptAdamica válasza peterson79 (#4033) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ugyan úgy háborúzhatsz attól, hogy a plakáton egy nő szerepel, vagy egy női karakter ellen harcolsz. Én tudom, hogy a világ nagyon elment a liberális irányba. De addig örüljetek, amíg nem tranzikkal, meg ki tudja milyen nemű emberekkel töltik meg a játékot...

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4044) Nemo1001 válasza viking_arc (#3955) üzenetére


Nemo1001
aktív tag

helló nekem nincs ilyen a system32-ben "C/windows/system32 itt kell megkeresni a nvapi64.dll"
csak nvapi van

(#4045) prokxy válasza ForRedGlory (#4010) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, ma meglesem őket, kicsit menni kéne már a kedvencekkel is! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4046) Snooker válasza protegum (#4042) üzenetére


Snooker
senior tag

A mai értelemben vett feminizmus már rég nem az, ami miatt ez az eszme elindult. Amúgy a vágott szeműt én nem akartam degradáló jelzőként érteni, csak láttam, hogy más is ezt a jelzőt használta, ezért én is így tettem, viszont azon, hogy azt írod, hogy a brit reconnak azért van ázsiai beütése mert a skandináv országokban eszkimók (akik ugye nem ázsiaiak) is élnek (szerintem egyáltalán nem hasonlít a brit recon eszkimora), csak röhögni tudok.

[ Szerkesztve ]

(#4047) gabor7th válasza CptAdamica (#4025) üzenetére


gabor7th
addikt

Egyszerre állítani, hogy ez a világ legpontosabb második világháborús játéka és ezt csinálni az a baj. Meg azt mondani a játékosokra akik ezt szóváteszik, hogy tanulatlanok.

Rengetegen leírták, hogy nem nőkkel van baj a játékokban, mert pl. szeretik a Tomb Raider sorozatot is, hanem egyszerűen akkor pl. ábrázolják hitelesen őket, mert volt szerepük a háborúban csak nem így. Ez az egész egy ideológiai nyomatás egyrészről, másrészről át akarják alakítani a játékot úgy, hogy minél jobban hasonlítson egy másik most nagyon sikeres játékra ami abból él, hogy skineket ad el és ott akár lehetsz Vérnyuszi is a pálya közepén. A Battlefield viszont másról szól.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4048) gabor7th válasza Snooker (#4034) üzenetére


gabor7th
addikt

Hogy tudja követni az assaultot a nyomulásban.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#4049) Fitzgerald válasza CptAdamica (#4043) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Azért tapsolni ne tapsoljunk már hozzá. Viszont azzal tökre nem ér el senki semmit, ha egy, az EA/DICE által nem monitorozott platformon ad ennek hangot. Igenis tele kell szarni a hivatalos csatornákat, nem kell előrendelni, nem kell megvenni. Ezekkel a dolgokkal lehet csak bármit elérni.

(#4050) Nemo1001


Nemo1001
aktív tag

nvapi.dll.bak igy sem engedi hogy játszam a régebbi driver-rel

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.