Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) Dr V válasza KD6-3.7 (#24999) üzenetére


Dr V
őstag

Ha lősz valaki dob két 10es kockával, az egyik, h hány százalék, h találsz, a másik, h mennyit. Sokszor játékfüggő, h mennyire vagy jó.

(#25002) tbw válasza Kobe (#25000) üzenetére


tbw
aktív tag

Csak én nem értem vagy más sem hogy mit akartál írni?

TBW

(#25003) protegum válasza Kobe (#25000) üzenetére


protegum
aktív tag

Tegyél alkoholszonda appot a telcsire. Az letílt, ha részeg vagy. :D

(#25004) Kobe válasza protegum (#25003) üzenetére


Kobe
veterán

b*zi prediktív billentyűzet mostanában sűrűn összeakad a helyesírás-ellenőrzővel az új telófrissítés óta

szal: nálam pl rendszeresen van, hogy sorozatlövővel küldenek meg, hallod ahogy ropog a tár beléd, aztán kiírja fragnél hogy kar98-val lőttek ellened.....
sniper full takarásból kiszed (nem a kilóg a seggem / lábam kategória, hanem a a van közted 8 objektum és 2 domb, és mindketten a dob tövében hesszeltek, nem az épphogy kilóg valamid féle szituk)

(#25005) A.C.E. válasza Kobe (#25004) üzenetére


A.C.E.
aktív tag

Na kapisgálod már hogy miről beszélünk már fél éve ezek az csiterek akik szétbasszák a játékot, tegnap engem is szarrásorozott egy kar98 at használó "villámkezű... pár napja egy szuper "pro" meg kolibri pisztollyal halomra lőtte a népet, tegnapelőtt meg egy bombázó végtelen szuperbombákkal parádézott....

[ Szerkesztve ]

F.P.S. FOREVER!

(#25006) KD6-3.7 válasza Kobe (#25004) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Mondjuk én Xboxon játszom, ott nem tudom mennyi a csiiter.

(#25007) zzola


zzola
félisten

Én tegnap letöröltem ezt a fo*st! Végeztem vele!
:C

(#25008) Gyula84 válasza zzola (#25007) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#25009) TaaT


TaaT
veterán

Tegnap este 9-10óra körül felnéztem, kb harmad annyi játékos volt az előző napokhoz képest, de lehet sokat mondtam.

Give them hell Ukraine!

(#25010) lofagi válasza TaaT (#25009) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ezt hogy állapítod meg? :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25011) TaaT válasza lofagi (#25010) üzenetére


TaaT
veterán

Azt hogy mennyi szervert dob fel a kereső a játékban.

Give them hell Ukraine!

(#25012) Locutus


Locutus
veterán

Ugyanmár gyerekek, egy csomó ember már tavaly ilyenkor is temette a játékot, aztán itt játszik vele a mai napig is...
Most hogy 2 év után EOL lesz, sokmindent nem változtat. Eddig is ritkán jött értékelhető tartalom hozzá, tehát ettől nem változik nagyot a világ.

A következő BF meg csak akkor lenne más, ha az üzleti modelljük nem működött volna a BF5-tel. De ilyen problémákat nem hallani. Még ha így is lenne, akkor is kizárt, hogy olyan Battlefieldet rakjanak le az asztalra legközelebb, ami mindenkinek tetszik. Ez a kategória nem létezik, sosem létezett. Az összes BF szériának megvolt a maga siránkozó közönsége, csak max mindig másik emberekből tevődött össze. Ugyanígy lesz ez a következővel is. Csak annyi a kérdés, hogy ezúttal melyik csoport kegyeit keresik majd :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#25013) lofagi válasza Locutus (#25012) üzenetére


lofagi
Topikgazda

+1

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25014) A.C.E.


A.C.E.
aktív tag

Na egy új dolog...assaultként beugrottam egy tankba géppuskázni egyet, majd kiugrottam levadászni egy baszókást, akarom célzásra emelni a fegyvert mi a fax távcsőbe nézek? Akkor döbb hogy sniper lettem minden további nélkül.

[ Szerkesztve ]

F.P.S. FOREVER!

(#25015) -FreaK- válasza Locutus (#25012) üzenetére


-FreaK-
veterán

Szerintem pont hogy nem működött az üzleti modell és ezért fejezik be. Ennél a résznél arra építettek, hogy sokan fogják megvenni az alap játékot, és annak a bevétele majd fedezi a folyamatos fejlesztést az éveken keresztül. Nem jött be nekik, már anyagilag nem éri meg foglalkozni vele, ezért lesz vége. Szerintem.

Fogadni merek, hogy a következő játéknak más lesz az üzleti modellje.

(#25016) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Megyen!

(#25017) CptAdamica válasza CptAdamica (#25016) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezen sírok :D

Megyen!

(#25018) FollowTheORI válasza Kobe (#25004) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Erre nagyon egyszerű a válasz... több ember lőtt rád, és az utolsó halálos lövést a kar98-as pistától kaptad. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25019) FollowTheORI válasza -FreaK- (#25015) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem az üzleti modell a baj itt, hanem az hogy a játék minősége nem igazán jó + mindenféle nem kért módosításokkal telibeszarták az egészet és a hibákat sem javították kellő prioritással és időben.

Az üzleti modell működött volna, csak mással annyira elbarmolták a hírnevet és a community-t, hogy bedőlt az egész. :)

Nyilván most azért nem jön ehhez már semmi, mert a megmaradt (akit még nem "üldöztek" el) aktív közösség kevés ahhoz, hogy fenntartsa a fejlesztést hosszútávon, illetve vannak a játékkal olyan problémák amiket már nem lehet javítani csak túl nagy ráfordítással (kvázi újra kéne csinálni az egészet elölről). Így inkább azt mondták gondolom az EA-nél, hogy oké ezt nem finanszírozzuk tovább, a DICE-nál meg hogy oké, nem tudjuk megcsinálni, akkor hagyjuk majd a kövekezőben javítjuk/máshogy csináljuk, koncentráljunk arra.

A másik meg hogy tisztán látszik hogy ettől a játéktól elvitte az erőforrásokat a többi futó projektjük már az elejétől fogva. Kvázi a SWBF2-re ment az erőforrás meg az idő, mert azt "kötelező volt" rendberázni, mert az mégnagyobb arcvesztés lett volna, a Disney miatt is.

És ennek (meg még nyilván más "apróságnak", stb) lett a közös eredménye ami.

Ettől független igen, szerintem is még bőven lehet ezzel a játékkal játszani, annyira nem rossz hogy ne lehetne élvezni. Én mai napig jókat szórakozok vele (általában), hosszú órákon át. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25020) Hopkins95 válasza CptAdamica (#25016) üzenetére


Hopkins95
addikt

Juuj ez mekkora, meg a másik is amit linkeltél! :DD

Yesssss, elkészült a mestermű: Hitler Reacts to the End of Battlefield 5 :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25021) EczkE válasza CptAdamica (#25017) üzenetére


EczkE
addikt

Nem tudom melyiken rohogtem jobban. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#25022) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok.

Megint elkezdtem kicsit játszani ezzel a résszel. És tegnap óta meccs közben többször is ledobál a tálcára. Nem zárja be a játékot. De akkor is elég idegesítő. És nem csak nálam, párom laptopján az ő accountjával is ugyanez a helyzet.
Valaki más is járt így, vagy esetleg van megoldás erre a problémára?

Értem a csíziót.

(#25024) Lifer092


Lifer092
senior tag

Hát ez a hír nem jött túl jól.... :(
Remélem ez nem azt fogja jelenteni hogy drasztikusan visszaesik majd a játékosok száma, igaz én konzolon játszom így talán a csalókkal nincs gond (nem ez miatt fognak lelépni a playerek). Lehet van aki h.lyének néz, de nekem a Call Of Duty nem jön be. Pedig abban is van jó pár órám, vagyis volt, mert még hónapokkal ezelőtt letöröltem.

Nem nagyon szeretnék visszamenni, mert pont a rengeteg tryhard matyi miatt lett belőle elegem. Lehet placebó hatás, de BF-ben azért nem találkozom ilyenekkel, ha van is, jóval kevesebb. Persze ez csak az én véleményem, nem mondom hogy a cod fos mert nem az, egyszerűen nekem jobban bejön a BF. Bár nem tudom így mi lesz a sorsa majd.

(#25025) kisza25 válasza Nuada herceg (#25022) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Origin értesítéseket kapcsold ki

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25026) F e Z o válasza Lifer092 (#25024) üzenetére


F e Z o
veterán

Most az ingyenes hétvégén kipróbáltam, de egy BF után nekem a grafika nagyon egyszerűnek tűnik,ráadásul a játékmenet is csak egy nagy rohangálásban kimerült..

H2O über alles!

(#25027) Lifer092 válasza F e Z o (#25026) üzenetére


Lifer092
senior tag

Én megjelenés napján kezdtem vele játszani, rögtön megfogott kb, órákat nyomtam vele egyhuzamban ami nálam meglehetősen nagy szó. Utána minden nap mentem vele pár órát, volt benne sikerélmény. Aztán valami fordult, és megjelenés után kb. 3-4 héttel estem keltem. Nem tudom mi lett, megjöttek a 9 millió órás űber profik vagy passz, de örültem ha összekukáztam 2 meccs alatt összesen 10 killt, én ezt untam meg, átment respawn szimulátorba a játék számomra, persze nem 90-0 stat volt az elvárásom, de jóval több kill volt mint fekvés, ami utána fordítva lett, kb. úgy éreztem magam mint egy b.lf.sz. Még jó hogy dobozosan vettem, így túl tudtam rajta adni, 3 ezret buktam rajta.

Azóta BF, és ahogy mondtam nem is nagyon tervezek visszamenni. Ha netán lehúznák a rolót a BF-nek (amit azért kétlek), akkor meg keresek más alternatívát.

(#25028) CptAdamica válasza Lifer092 (#25024) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy igen, én is toltam hétvégén az ingyenes multit, amikor játszok vele, akkor egész jó, tisztában kell vele lenni, hogy ez nem egy Battlefield, hanem egy reflex shooter és mindig van valaki a hátad mögött. De annyira nem hívogat vissza, néha rám jön, hogy játsszak vele pár órát, amúgy a fegyver kezelés szerintem jó, meg a customizálása is, azt el kell ismerni, hogy az utóbbi 10 év legjobb COD-ja lett és már a grafika sem annyira gáz, kis pályákon már hozza a szintet, nyilván nem egy BF szinten, viszont a battle royal pályánál látszik, hogy ez az engine még mindig ugyan az az engine és kis pályákra van tervezve. :)

Megyen!

(#25029) KD6-3.7


KD6-3.7
őstag

Nekem kimaradt a BF1 aztán most ránéztem és brutál jó!
Sokkal jobb a fegyber balancing, számít, hogy tudok célozni és nem csak aprítani kell a 30-50 golyós géppuskákkal! Pálya design meg csillagos ötös! Szerintem ezzel el leszek egy darabig. CoD-ot meguntam, az túl könnyû!

(#25030) Nuada herceg válasza kisza25 (#25025) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Jah tényleg, most hogy így mondod, mindig akkor rakott le tálcára, amikor valami értesítést küldött.
Na kikapcsoltam. Köszi a segítséget! :R

Értem a csíziót.

(#25031) kisza25 válasza KD6-3.7 (#25029) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nézz rá a bf4-re, az még jobb minden téren, főleg jármű
Nuada herceg: nincs mit, nekemnis az miatt csinalta :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#25032) Nuada herceg válasza kisza25 (#25031) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát sajnos most próbálgatom, de ugyanúgy ledobál tálcára... :(

Értem a csíziót.

(#25033) guftabi96 válasza KD6-3.7 (#25029) üzenetére


guftabi96
addikt

Biztos, hogy a Bf1-et szedted le? :DDD
Mert pont ott van random spread, meg úgy általában az egész gunplay egy kalap szar.
A pályadizájnokról meg inkább ne is beszéljünk, már ami a conquestet illeti, ami még mindig a fő játékmód.
Jól néznek ki, de rengeteg a rosszul megtervezett map. (lineáris és homokóra dizájnok stb).
Szóval pont beletrafáltál abba a 2 dologba, amiben a Bf1 nagyon gyenge.

#KeepFightingMichael

(#25034) KD6-3.7 válasza guftabi96 (#25033) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Én ilyenekhez nem értek. Délutani 1-2 órás játékos vagyok, hétvégén, ha úgy van 3-4 órás. Több sikerélményem van 4-5 nap játék utan az 1-ben, mint bô 1 év játék után az 5-ben. Vagy valami ilyesmi... lövöm az ellent és megdöglik. Kész.

(#25035) FollowTheORI válasza Nuada herceg (#25032) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Faginak az oldotta meg hogy törölte az origin cache-t, keress rá neten hogy kell ezt megcsinálni, valahol EA/Origin support oldalon van fenn a lépései.

De esetleg előtte írd ki a konfigodat, mert az azt hiszem elveszik/elveszhet.
(billkiosztás, egyéb beállítások - vagy jegyezd meg kb mi hogy volt)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25036) lofagi válasza Nuada herceg (#25032) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szedd le a Window Focus Logger-t, néz meg,hogy mi okozza azt,hogy letabolsz. Egy 10-15 percig loggold a dolgokat, hogy biztosara menj. Gyanítom,hogy az Origin kavar be.

Nekem a Cache könyvtár törlése segített. Viszont van ott egy mappa amit nem szabad kitörölni. LocalContent. Ettől függetlenül, ha ezt megcsinálod akkor arra számítani kell,hogy elvesznek a beállításaid. Ezért egy backup nem ért. Itt egy leírás,hogy hogyan kell csinálni. Nekem azóta - kipp-kopp - nem történt a letabolás.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#25037) Nuada herceg válasza lofagi (#25036) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm szépen a segítséget neked is és FollowTheOri-nak is! :R
Rendesek vagytok, hogy próbálok segíteni.
Holnap kipróbálom ezeket, hátha segít. Mert így eléggé szarul megy a játék. Amúgy is noob vagyok, de legalább az én hibámból, nem a program miatt. :DDD

Értem a csíziót.

(#25038) Hopkins95 válasza KD6-3.7 (#25034) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az tudnod kell, hogy ő legendásan utálja a Battlefield 1-et, szóval ne lepődj meg a véleményén :U ...amúgy én is ezen a véleményen vagyok mint te, Battlefield 1 élvezetesebb, jobban fut, nagyobb sikerélményt ad, balancoltabb, pályák jobban bejönnek a járművek is...szerintem minden tekintetben jobb játék, de ez privát vélemény.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25039) Lendova válasza guftabi96 (#25033) üzenetére


Lendova
őstag

Random spread ugyan úgy van a korábbi Battlefield-ekben is. Ami viszont nagy különbség, hogy az 1-ben van first shot spread multiplier, ami lehetővé tette, hogy legyen végre valami értelmes gunplay és weapon balance, ne csak micro burst meta és néhány használható fegyver.
Nekem hiába van 2300+ órám a BF 4-ben, egyszerűen okádék játszani vele a BF 1 és BF V után.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25040) FollowTheORI válasza KD6-3.7 (#25029) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Valószínűleg csak újdonság placebo... a BFV a legjobb eddig talán a gunplayben, nem véletlen ez az egyetlen amit mindenki emleget, mint jó dolog benne. :)

Talán a Hardline volt még ennyire jó, vagy legalábbis közel.

Ettől független, a BF1 is jó játék igen... sok szép emlék van, mint amúgy minden régebbi BFről is. De nem túl jó visszamenni általában, még ős veteránként sem. Ha amúgy más sok órád van mindegyikben.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#25041) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Nem lepett meg a hír, ettől függetlenül live service címet soha többet nem veszek meg megjelenéskor.
Amúgy meg én is úgy gondolom, hogy a BF1 volt a jobb játék.

(#25042) bul07 válasza FollowTheORI (#25040) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát engem a BF1-be a világ végéről nem szedtek le fetrengő MMG cemperek, bf5 meg igen

Nekem sokkal jobban bejön a bf1 gyalogos harca

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25043) nincsnév007


nincsnév007
őstag

nálam amiért a bf1 viszi mindent (bf3 után) az a hangulat, imádom a hangulatát. Főleg úgy hogy elég jól érdekel a téma is amiben játszódik.

(#25044) guftabi96 válasza Hopkins95 (#25038) üzenetére


guftabi96
addikt

Azért az túlzás, hogy "legendásan" utálom :D
Tény, hogy szerintem a Bf1 egy rossz Battlefield, és kifejezetten haragszom rá, amiért a magyar közösségnek is rendesen odab@szott :( (mondjuk cserébe a casual réteg meg láthatóan jobban szerette ezt a részt).
Vannak erényei is. Hangulatban szerintem is messze a legjobb (az más kérdés, hogy nálam ettől max rövid távon lesz jó a gameplay), illetve technikailag (netcode, hitreg) is ezt éreztem a legjobbnak.
A gunplay biztos, hogy valamennyire szubjektív.
Viszont az, hogy rengeteg map egyszerűen csak rosszul van megtervezve, az tény. És ezen nem segít a gunplay sem.

(#25039) Lendova
Van mindegyikben, de a Bf1-ben valahogy sikerült ezt az egészet teljesen vakvágányra vinni.
Én is azon a véleményen vagyok, hogy gunplayben a BF V egyértelműen a legjobb, utána pedig a Hardline.

#KeepFightingMichael

(#25045) Qtya123 válasza guftabi96 (#25044) üzenetére


Qtya123
őstag

Én a Bf3-al és a Bf4-el nem játszottam túl sokat, a Bf1 és a Hardline pedig teljesen kimaradt. A BC2-vel már többet játszottam, illetve toronymagasan a Bf1942-vel a legtöbbet.

A fentiek alapján a BC2, Bf3, Bf4-ben véleményem szerint nem lehetett hosszú sorozatokat beleengedni az ellenségbe közepes távolságból, ott rövid kis sorozatokkal tunkoltam.

A Bf5-ben viszont mindig is az volt a furcsa nekem, hogy középtávon főleg scope-al a legtöbb sorozatlövő fegyverrel gyakorlatilag megállás nélkül lőhettem az ellent, sokkal könnyebben megfogtam a recoilt, mint az előző részekben és sokkal egyszerűbb volt eltalálni rátenyerelt bal egérgombbal, mint a többi Bf-ben.

[ Szerkesztve ]

(#25046) bul07 válasza Qtya123 (#25045) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem a BF5-öt közelebb hozták a COD szériához, hogy könnyebb legyen ölni

Ezért is sírt mindenki(tisztelet a kivételnek) mikkor változtattak rajta hogy nehezebb legyen ölni, legyen idő reagálni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#25047) omfgk válasza bul07 (#25042) üzenetére


omfgk
addikt

BF5-ben a sniperek dolga is sokkal könnyebb.

BF1 gyakorlatilag mindenben jobb volt mint a BF5 szerintem.
A TTK kicsit lassú volt ez igaz.

De ezen kívül más problémám (amit esetleg a BF5-ben megoldottak volna) nem volt vele.

Milyen jó is volt az Operations... Itt meg egy szar.
Az egész játék hangulata, érezted ,hogy ez egy háborús játék. A BF5 meg egy agyaggalamb lövészet.

[ Szerkesztve ]

(#25048) Hopkins95 válasza guftabi96 (#25044) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pedig ha tudnád, hogy LOf4agival és Viktohhral milyen jó meccseket játszottunk éjjel! :D Én SMG 08 Factoryval mentem sokszor és igen, messzebbre már nagyobb a spread, de ez így helyes! Most ha olyan pontosan lőne, mint Battlefield V-ben némelyik smg, akkor túl OP fegyver lenne. Persze ha le van sebezve az ellen, így is képes vagy megölni messziről, de ha medic, support vagy sniper van veled szembe, akkor bizony nagyobb távolságnál felülsz a szopórollerre, ha kikezdesz velük. Szóval mindig közel kell kerülni hozzájuk, amennyire csak lehet.

Ami még jó, hogy ha ügyes vagy, még a sniperekig is eljutsz, mert nem onehitelnek egyre. Ha másképp nem fedezék mögé buksz, felgyógyulsz és futhatsz be a következő fal mögé. Lehet megint meglő egyszer a sniper, de újra fel tudsz gyógyulni. Battlefield V mechanikája ezt nem teszi lehetségessé, mert ha elhasználtad a medikitet, akkor keresned kell egy állomást vagy kérned kell valakitől, akkor meg sokszor visszább kell menni és általában azért lőnek le. Szóval szerintem az egyszerűbb mechanikák a régi játékokban jobban működtek, élvezetesebb játékélményt garantáltak.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25049) Lendova válasza guftabi96 (#25044) üzenetére


Lendova
őstag

Te nem szereted, de nem vakvágány. Pont ott csinált különbséget, ahol kellett.
Az smg-k effektív távolságát ne lehessen növelni micro burst-tel, az lmg-k ne legyenek run& gun fegyverek, nagy rof-fal rendelkező fegyverek ne legyenek hasonlóan hatékonyak messzire, mint a lassú társaik.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#25050) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#25048) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az elég béna sniper lehet akkor, mert a BF1-ben van 1hit zóna (sweet spot)... ami pl a BF5-ben nincs. :D

Szóval ez nem a játék jósága, hanem a játékos bénasága max.

A BF5-ben pont hogy nehezebb a sniperkedés.

A BF1-ben a fegyverekkel a random spread a legnagyobb probléma... nekem az sose tetszett... már az első lövésed sem oda ment ahova szántad, ez gáz.
BF5 legalább tényleg pontos és csak recoil van... azt meg vagy megtanulod kezelni vagy nem. :) (más kérdés hogy makrózni is könnyebb :D )

Azzal egyetértek hogy a BF1 háborús komorabb hangulata megvan (jobban), mint az 5-ben. :K

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.