Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) lofagi válasza FollowTheORI (#12000) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A 4 is alig jön össze, nem hogy 8 :D de rajtam nem múlik! :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12002) FollowTheORI válasza lofagi (#12001) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Igen, aztán rájöttem hogy valszeg nem 8 fős squadok lesznek, hanem csak 2x4 vs 2x4... vagy ilyesmi gondolom...

Szóval talán elég négy embert majd összekaparni. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12003) ForRedGlory válasza lofagi (#11998) üzenetére


ForRedGlory
félisten

PC Specific Improvements
• Increased the density of the fields on Arras when playing on lower settings, to not
give a visual advantage to those playing on low-spec PCs.

:D Na a nagy downgradelok boghetnek.

(#12004) FollowTheORI válasza ForRedGlory (#12003) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Kíváncsi leszek mennyi fps-be kerül majd. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12005) Astroboy válasza FollowTheORI (#12004) üzenetére


Astroboy
őstag

Talán majd kevesebb buzi fekszik a búzába. :D
(jóvanna repce)

(#12006) FollowTheORI válasza Astroboy (#12005) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Pont hogy több... mert eddig aki feküdt azt is láttad... :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12007) Astroboy válasza FollowTheORI (#12006) üzenetére


Astroboy
őstag

Sz@rt se látok ultrán. :(

Amúgy frankón kiwi vagyok hogy sikerül ezt kivitelezniük. Csak aztán nehogy az egyszerűbb utat választva levágják nekem programozó-sövénynyíróval Arrason a susnyást, mert végül nem tudok hova bújni a mozgáskorlátozott csillagszemű optikusok elől. :DDD

(#12008) FollowTheORI válasza Astroboy (#12007) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem valamiben félreértésben vagy. :)
Lehet kéne egy szótár. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12009) Tegla80 válasza FollowTheORI (#12006) üzenetére


Tegla80
addikt

Pc-n.....mig konzolon vidaman lapulok a fuben. :D

Sony® & PlayStation®

(#12010) FollowTheORI válasza Tegla80 (#12009) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A konzol egyik hátránya... :P ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12011) nincsnév007 válasza FollowTheORI (#12010) üzenetére


nincsnév007
őstag

konzol egyik legnagyobb hátránya, akarom mondani előnye ;]

(#12012) #65537792 válasza nincsnév007 (#12011) üzenetére


#65537792
törölt tag

Nekem pont ez tetszik, hogy ott mindenkinek ugyan úgy fut. (én pc-n tolom)

[ Szerkesztve ]

(#12013) nincsnév007 válasza #65537792 (#12012) üzenetére


nincsnév007
őstag

nekem is ez tetszik:)

(#12014) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Majd jön oda is a bill + egér és széttrollkodják az egyensúlyt meg az egyenlő feltételeket. :P :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12015) lofagi válasza FollowTheORI (#12014) üzenetére


lofagi
Topikgazda

De az mindenki számára elérhető lesz. Vagy él vele valaki vagy nem. Viszont szerintem is sokkal jobb úgy játszani,hogy tudod,hogy a másik is pont azt látja, amit te. Kevesebb anyázás megy a chat-en az biztos. ;)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12016) Leon77 válasza FollowTheORI (#12014) üzenetére


Leon77
őstag

Az eddig is van. Nekem is van venomx-em amihez egeret és billentyűzetet használok.(ps 4pro) Igaz, 2 hónapja nem kapcsoltam be a konzolt, mert csak a haveri köröm miatt vettem, de mostanában senki sem játszik. Én nem tudnám megszokni a kontrollert.

Szerintem nem merik támogatottá tenni (hivatalosan), mert úgy gondolom, hogy hatalmas piacvesztés lenne belőle a játékgyártóknak. De ez csak a magánvéleményem.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12017) Leon77 válasza lofagi (#12015) üzenetére


Leon77
őstag

Olyan kevés anyázást te még nem is láttál :DDD

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12018) warcat


warcat
veterán

Azért ez első olvasatra elég durva buff :)

"Increased the damage for the Mk VI Revolver. Two-hit kill range is now 12 m (previously 7 m), three-hit kill range is 30 m (previously 12 m), four-hit kill range is 50 m (previously 30 m). Minimum damage is now 22 instead of 15. Damage dropped too steeply for the rate of fire and magazine capacity of this weapon."

EA: It's in the crate!

(#12019) nincsnév007 válasza FollowTheORI (#12014) üzenetére


nincsnév007
őstag

így is nagyon sokan egérrel tolják :DDD

(#12020) lofagi válasza lofagi (#11998) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Reduced reload time of rockets to 15 seconds (was previously 30 seconds).
Reduced reload time of bombs to 20 seconds (was previously 30 seconds).

Na a repülők végre kapnak egy kis buffot, a túlnerfelésük óta.

(#12003) ForRedGlory Én csak azt nem értem,hogy a Twisted Steel miért nincs benne?!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#12021) FollowTheORI válasza lofagi (#12020) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jah, bár az igazi az lenne amit beszéltünk, hogy ez az idő menne azonnal és areload pont csak engedélyezné a végét. :)

De majd kiderül, mennyivel lesz jobb.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12022) Pro!Petya válasza lofagi (#11998) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Footstep audio has been improved making walking and sprinting louder for a better
gameplay experience, while crouching and crawling generates less sound to enable
sneaking and stealth gameplay

Végre!!! :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12023) PeAdam


PeAdam
tag

Sziasztok!

Gondolkodom a megvásárláson, hogyan futna a gépemen a játék? Az BF1 is megvan, az szépen megy. Ez mennyivel jobb/rosszabb ilyen téren? Számomra fontos az optimalizáció, főleg egy fps játéknál. Akadásokat nemtudnék elviselni.

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#12024) #65537792 válasza PeAdam (#12023) üzenetére


#65537792
törölt tag

Ha az a géped van ami a profilodon, akkor nem lesz gond.

(#12025) PeAdam válasza #65537792 (#12024) üzenetére


PeAdam
tag

Igen, ezt használom. Köszönöm!

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#12026) ron8


ron8
senior tag

Hy! Elmondanátok hogyan tudom magam életerős fehér férfivá varázsolni? 1x már átállítotam minden class férfira, de most megint nő vagyok. Annyira felhúz ez a dolog mi értelme van nőt beletenni egy ilyen játékba? Irritál amikor női hangon ordibálok...

(#12027) FollowTheORI válasza PeAdam (#12023) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Attól függ mi az elvárásod, de egy medium-high-ra jó lehet, csak be kell majd lőnöd egyéni ízlés és elvárás szerint.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12028) FollowTheORI válasza ron8 (#12026) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

"My Company" alatt, amikor a kasztokat választod ki utána van egy olyan hogy "Customise Appearance" és azon belül a "Change Character".

Ha jól emlékszem a sorrendre/helyre.

Utána a biztonság kedvéért tolj egy kört és lépj ki a programból rendesen Quit-el hogy mentődjön tutira.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#12029) Leon77 válasza ron8 (#12026) üzenetére


Leon77
őstag

Miért, nők nem játszhatják? Már a mohaa-ban is volt női karakter (igaz, azt hiszem csak allies oldalon).

Amúgy a company fül alatt kell beállítani. Ha nem menti el a beállításaidat, akkor használd a keresőt már vagy 20-an leírták a megoldást. :K

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#12030) kisza25 válasza lofagi (#12015) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Már rég váltottam volna konzolra, ha a többiek is jönnének

Eladó: Ryzen 5 4600G 6C/12T BOX (hűtővel) 35 hónap garancia 28,5eFt, posta van

(#12031) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ma van a Félkegyelműek Világnapja szerintem.

(#12032) Ellia válasza PeAdam (#12023) üzenetére


Ellia
addikt

Hali!

Én hasonló konfigom tolom (profilom alatt látod), sőt egy gyengébb VGA-al és teljesen játszható medium-high beállítások között.

Javaslom, hogyha tudod próbáld ki 10 órás trialban.

(#12033) omfgk válasza Fitzgerald (#12031) üzenetére


omfgk
addikt

Fogalmazzunk úgy ,hogy ma se lettek okosabbak a játékosok.

Az új kedvencem :

Rotterdamon védekezünk. Én és egy másik medic figyelünk két sikátort ahol az ellen próbál megkerülni minket. Egy balfasz assault kirohan az út közepére, lekaszálják. Ekkor a mellettem tanyázó barom medic már lövi is a füstöt méghozzá úgy ,hogy teljesen eltakarja elölünk az átjárókat.

Csekély pozitívum : Sikerült az élesztése.
Negatívum : A füstöt kihasználva az ellenből egyszerre kb 6-an berohantak a pontra. Elvesztettük a zászlót. A fortification kapcsán ugyanez a helyzet. Vannak olyan játékosok akik totál nem képesek felmérni ,hogy egy-egy szituációban hasznos lehet-e egy fedezék. Látja ,hogy lehet építeni (sőt még pont is jár érte) és már csinálja is.

Tanulság : Ésszel kell éleszteni.

Én már alaposan megválasztom ,hogy kiket is élesztek. Például olyan supportot nem élesztek fel akinek másfél perc alatt nem sikerült ammo-t dobnia, hiába spamoltam a requestet és lőttem bele a fejébe 2 tárat a pisztolyból. Ha meghal, felveszem a puskáját és megoldódott a lőszer kérdésem egy időre.

Sokan a ticket rendszert se értik már. Védekező oldalon is (Operations/Breakt.)simán elhúzzák az éledésüket annak reményében ,hogy egy medic élete kockáztatásával majd felszedi őket az út közepéről... Ahelyett ,hogy újraélednének max ammoval, és akár jobb pocizóban.
Persze a sírás megy a medicért, meg az élesztésért a chaten. Simán elvárják ,hogy a medic akár megölesse magát, azért ,hogy felszedjék őket.

[ Szerkesztve ]

(#12034) #08205824


#08205824
törölt tag

Nektek is xarul fut a játék? A nyílt beta nagyon jól futott, de azóta csak egyre rosszabb. Ma indításkor letöltött egy pár megás valamit és megint xarabb lett. Már 100-as fps mellett is beszaggat, pedig a gépemnek bírnia kéne. És állandóan fegyver nélkül dob a pályára, majd 2-3 perc múlva előveszi a pisztolyt, de semmi mást nem. Nálatok mi a helyzet? Esetleg van megoldás ezekre?

[ Szerkesztve ]

(#12035) ron8 válasza Leon77 (#12029) üzenetére


ron8
senior tag

De játszhatják, de miért tesz be alapból nőnek? Eddig hiányzott bárkinek is ez? Na mindegy, átállítottam, már férfi vagyok, de női hanggal... talán majd 1x...

(#12036) #08205824 válasza ron8 (#12035) üzenetére


#08205824
törölt tag

Látom mindenkinek megvannak a helyi problémái a játékkal. :) "női hanggal" de gáz... :) Remélem egy év múlva már jó lesz ez is, mint anno a bf4.

(#12037) Fitzgerald válasza omfgk (#12033) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Az élesztés témát ne is emlegesd inkább, nagyon sok a szar helyzetelemző készséggel rendelkező medic, aki füst nélkül is bárkihez odaszalad azért a 100 pontért akit kidurrantanak, legyen az bárhol. Én ha killzone-ban döglök inkább ki is vérzek, nehogy beszaladjon valami medic, aztán őt is kilövik, meg ha sikerül élesztenie, akkor engem is még 1x.

De ma azért nyomtam rage quit-et a Panzerstorm-on, mert az állat elindult a csapatszállítóval 2 utassal (meg én is ott guggoltam a tetején) a pálya széle felé (!) egy olyan irányba ahol nincs zászló (konkrétan semmi nem volt arra, amiért oda kellett volna menni), viszont jól látható volt már messziről egy Tigris I meg egy Flakpanzer 4 egymástól kb. 60 méterre, majd behajt pontosan közéjük, azok meg fél pillanat alatt két oldalról darabokra szedtek minket (ha leugrottam volna amikor megláttam őket, akkor is kinyírnak egy pillanat alatt ott a nyílt terepen, de a járművel még simán el lehetett volna skerázni gyorsan).
Ilyenkor azért előtör belőlem egy fájdalmas "...de a szomorú kxxxx anyádat csinálsz már..."
A másik meg a sétarepülős overmind. Negyedszerre bombáz le ugyanaz a pilóta zsinórban Fjell-en, a mi pilótánk meg közben a tájban gyönyörködik a pálya szélén a 4/10-es scorejával, látni a squad spawn élőképen.

[ Szerkesztve ]

(#12038) nanorambo


nanorambo
őstag

Nézem a chapter 2-ben milyen fegyverek lesznek. Miért jó, hogy a medicnek lassan öt kb ugyan úgy kinéző fegyvere van?

(#12039) #08205824


#08205824
törölt tag

Nektek is kifagy a játék amikor a szerveren pálya váltás van? Ma reggel óta szívat ezzel, mióta induláskor letöltött valami kis cuccot.

(#12040) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Igaz ez csak 3 jelenet a Battlefield V-ből, de annyira epic, hogy ezt meg akartam osztani. :D
Highlight Reel #452 - Link Didn't See That Bookcase Coming

Ti ismertétek amúgy ezt a sorozatot a Youtuben? Én tiszta véletlenül találtam rá, de igen szórakoztató. :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12041) kisselandras válasza #08205824 (#12039) üzenetére


kisselandras
senior tag

Tegnap volt ilyen s ehhez hasonló. De olyan is volt hogy szét dobálta a squad csapatot

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#12042) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. A 4 fős coop mód mit fog takarni? A kampányt lehet majd végigjátszani négyen vagy lesz valami hordaszerű coop PVE játékmód?

(#12043) mobal válasza PeAdam (#12023) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem speciel a jobb dx12 leképező miatt jobban is fut. TDM / Domination, és a többi 32 fős móka szinte 90% 144+ fps-sel pörög (FHD, medium preset).

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#12044) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tölt is valami patchet ez már az?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#12045) Astroboy válasza SkyS1gn (#12044) üzenetére


Astroboy
őstag

Átnézett 19 gigát, most letölt:

Szerk: sok nerfelés belefér ám abba a 4.3-ba... ;]

[ Szerkesztve ]

(#12046) Pro!Petya válasza Astroboy (#12045) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Yep , nálam is most húzza a 4.4GB-ot.
Lehet most kapnánk a javításokat és 17.-én meg a többit? :F

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#12047) fuvi


fuvi
senior tag

ha vki próbálgatja új nvidia driver+freesync cuccot BF V-ben, leírná a tapasztalatait?
este meló után kipróbálom majd én is ofc

(#12048) SzlobiG válasza fuvi (#12047) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez engem is érdekelne.

Apropó csak sima hibajavítások, vagy kapunk is valamit a patchel?

(#12049) Gyula84 válasza SzlobiG (#12048) üzenetére


Gyula84
veterán

Apropó csak sima hibajavítások, vagy kapunk is valamit a patchel?
új bugokat :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#12050) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Nagyjából 90%-ban ilyenek a statjaim :D

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.