Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) bul07 válasza mettek (#1840) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nem tudom én BC2 óta játszok a BF sorozattal(kicsit belecsíptem a BF2 meg a BF 2142-be is) de eddigi tapasztalatom alapján eddig a BF 5-ben a leggyengébbek a tankok

Változtatni kell rajta nem kicsit

(#1850) prokxy

BF1-ben azért nem lehetett ezt a gyenge tankot annyira észrevenni mert állva csípőből nem lehetett rálőni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1852) Aventador91 válasza prokxy (#1850) üzenetére


Aventador91
őstag

sok hp-t a tanknak, de gyengítsék le, hogy ne legyen vele 50-100/0-ás stat. mert ha erős, és sokat bír akkor az gáz

ne sírjatok már, bf1ben is lehet szépen tankozni. ez az alfás pálya inkább infantry, mint bf1ben az éjszakai francia városi pálya, ott is szétkapják a tankot pikk pakk. de egy sinain lehet alázni tankokkal

úgyis lesz majd 1000 nerfelés, patchek stb. ott volt bf1ben is a fighter repülőt nerfelték, mert a bombázásával tömegeket lehetett írtani egyszerre, most meg ha tömegbe lövöd eloszlik, és max 1-2 ember hal meg. aztán az attack planet nerfelték, mert akkor az volt túl erős. amikor megjelent a bf1 akkor az AA-k voltak rohadt erősek és kurva messzire el tudtak lőni, addig esélytelen volt repülőzni.

[ Szerkesztve ]

(#1853) @rglaaf válasza protegum (#1846) üzenetére


@rglaaf
veterán

Pontosan ez kifogy nem csak jármű mész vissza tölteni megszakad modjuk a nyomulás előre, vagy kiszállsz otthagyod vagy utántöltés addig off minden,ha nincs közelbe depot akkor még el bohóckodni oda is

PSN:BiZzare_0 ️

(#1854) prokxy válasza bul07 (#1851) üzenetére


prokxy
veterán

Van idejük rá, több HP és meg is van oldva, vagy kevesebbet sebez a rakéta, stb.

Más: láttam, h van benne akna,viszont lvlcap és társai, csak 1-1-et pakoltak le, nem 3-akat, mint az 1-ben vagy a 4-ben. Arról van hír,h az mennyit sebez?

Viszont a tegnapi link alapján, mikor a digitfoundry elemezte a játékot, azért össze van rakva grafikailag, nagyon durva, h mit ki nem hoztak a FB motorból! :Y Van azon is mit csiszolni, de alfa ugye...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1855) Aventador91 válasza prokxy (#1854) üzenetére


Aventador91
őstag

emlékeztek her0des-re? :DDD azzal a taktikával bárhol lehet x/0-ás statot csinálni tankokkal ;]

(#1856) prokxy válasza Aventador91 (#1855) üzenetére


prokxy
veterán

Hogyne,engem sem jelölt vissza! :DDD

Azt a hajtóvadászatot ellene, ááá, király volt! :D

Ma leszel drágám? (ideje lenne összefutni és nem soloznod. ;) )

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1857) Aventador91 válasza prokxy (#1856) üzenetére


Aventador91
őstag

amikor bemerészkedett a pályára, és kapott egy lövést, milyen menekülés volt a kezdőbázisra :DDD

leszek 9-10 körül, felrakom már a ts-t is

(#1858) prokxy válasza Aventador91 (#1857) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet össze volt kötve a tankjával, mint az Avatar-ban az a kék ember a sárkánnyal és fájt neki a bekapott lövés! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1859) @rglaaf válasza prokxy (#1854) üzenetére


@rglaaf
veterán

És a dinamit? megint irreálisan messze el lehet dobni menjenek már....

PSN:BiZzare_0 ️

(#1860) prokxy válasza @rglaaf (#1859) üzenetére


prokxy
veterán

Azt nem láttam még az alfa alatt.
Repcsiket néztem minap,hááát, szart nem érnek kb. Iszonyat ahogy kinéz,meg úgy az egész tetszik, de mikor 2 repcsi fight-ozik és 3 percig lövi a másikat és a végén nagy nehezen elkezd füstölni, egymásra sokat nem sebeznek sajna. Meg infre is csak egy fajta repcsi a jó, járművekre dettó, persze, ha észreveszed, mert spot ugye normális nincs. Emiatt lekényszerülnek alacsonyra, onnan pedig kb öngyilkosság.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1861) @rglaaf válasza prokxy (#1860) üzenetére


@rglaaf
veterán

Konzolra pont jó lesz ugy nézem😂

PSN:BiZzare_0 ️

(#1862) prokxy válasza @rglaaf (#1861) üzenetére


prokxy
veterán

Ott el lehet adni a lemezt utána, hát igen. :D

Mondjuk én most újraépítem a gémerpécét, szóval ide veszem meg, ha lesz olyan, mint a BF1, akkor nekem mókázni jó lesz a többiekkel. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1863) Aventador91 válasza prokxy (#1862) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem tetszik az egész, a tankozás, repcsizés is. csak alkalmazkodni kell. azért jóval könnyebbnek tűnik itt embereket levadászni fighterrel mint bf1ben :D de nekem ott is megy :D

(#1864) protegum válasza @rglaaf (#1853) üzenetére


protegum
aktív tag

Visszaraktak egy feature-t, attól még nem lesz bf2. Ha emlékszel még a "supportos" járművek ha közelben maradtál utántöltőttek, még a supplydrop is. Ez így még kevés, hogy bf2 legyen.

(#1865) Dtomka válasza zzola (#1836) üzenetére


Dtomka
veterán

Korábban ez volt:
1752

(#1837) bul07
Gyalogos harc jó - ennek örülök, remélem lesz jó inf. map.
Tank - a BF1 pl: 100:1 statok miatt gondolták változtatnak.
Repülő - az 1 -ben szerettem repülőzni. Az V-ben nem fogok? :)

Köszi az infókat. A véleményed (és azoké akik kipróbálták) Beta után még fontosabb lesz . Hisz ott sok minden ki fog derülni, mennyit javult a játék. Vagy romlott :DDD

(#1866) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Kérdés, hogy az utolsó sor az open bétára vonatkozik, vagy lesz még alfa teszt.

Live-Die-Respawn

(#1867) voodoo98 válasza oriic (#1866) üzenetére


voodoo98
addikt

Elvileg a béta jön augusztus vége-szeptember elején. (Szerintem hasonlóan mint BF1-nél)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1868) Dave567 válasza bul07 (#1837) üzenetére


Dave567
addikt

Semmi másra nem jó csak kempelésre, ha kicsit is közelebb megy az ember gyalogosokhoz se perc alatt kiszedik, irreálisan gyorsan

És az miért baj? Miért kellene 20 db rakéta bele?
Már a 3.ban is öklendeztem emiatt.

Gyalogosra sebzés gyatra, agyú részével mellé lövök és túléli, na ne már
Ez már a 3-ban is így volt, mikor nekem átugrotta a robbanást.
Azt a választ kaptam rá, hogy mellényvolt rajta. :DD :DD

És hopp itt el is veszett a játék, már ezekből a hibákból. :O

(#1869) prokxy válasza Dave567 (#1868) üzenetére


prokxy
veterán

BF4-ben az AP shell már jó volt, nem hibátlan,de sebzett területre is, szóval van nem gáz ez még most.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1870) @rglaaf válasza prokxy (#1869) üzenetére


@rglaaf
veterán

naja azon is mennyit variáltak minden patchel a végén a HMG-t sz@rták el legjobban annyira nerfelték

PSN:BiZzare_0 ️

(#1871) sealandfirst


sealandfirst
junior tag

https://enigma.battlefield.com/
[link]

első megfejtés, egy számsorozat, valami ilyesmi 27041943
második megfejtés, neptune (miért nem ETR, béke poraira... )

kérdésem, beregisztrálta valaki magyar lakcímmel? második körben ugyanis linkelik a hivatalos játékszabályzatot

[ Szerkesztve ]

(#1872) juve600


juve600
nagyúr

PH-s klán :D :D :D

(#1873) FollowTheORI válasza juve600 (#1872) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Na látjátok... a való életben is nagy szívás a háborúzás... nem kell lelépni. :P :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1874) Dave567 válasza prokxy (#1869) üzenetére


Dave567
addikt

Jah, ott viszont a helikkel is gond volt, az egyiket gyorsították a másikat lassították, ezt így miért?
Miért nem lehetett ugyan olyan az Attack heli? Ami jó azt miért kell elszúrni? :U

(#1875) voodoo98


voodoo98
addikt

Kanyarpuskák, kiváncsi vagyok lesz-e ilyen a játékban...poénból! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1876) @rglaaf válasza voodoo98 (#1875) üzenetére


@rglaaf
veterán

Inkább ilyen kéne😂

PSN:BiZzare_0 ️

(#1877) Astroboy válasza voodoo98 (#1875) üzenetére


Astroboy
őstag

BF4-ben Phantom, BF1-ben Colibri volt, úgyhogy valami biztos lesz. :K

Alphában ezen a havas pályán jöhetett volna a sítalp :DDD

(#1878) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Sziasztok,

Bocs ha volt már a kérdés, nem nagyon követem a fórumokat: hogy lesznek most a DLC-k, ha nincsen premium pass? Xboxra venném meg, a store-ban csak "sima" és "deluxe" verziót találtam, de ahogy olvastam a leírást, a deluxban airlifteket kapsz meg valami early enlister cuccokat.
Melyik verziót érdemes megvenni, amiben tartalom szempontjából minden benne lesz?

(#1879) SkyS1gn válasza utgyuru (#1878) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Minden megjelenés utáni tartalom ingyen lesz mindekinek, pl mapok, szerintem lesz mikrontranzakció ilyen skinekkel meg apróságokkal.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1880) sixpak


sixpak
nagyúr

Vicces lesz, ha GTX1080/i7 kombóval benéz 50 fps környékére, 1440p-ben.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#1881) voodoo98 válasza sixpak (#1880) üzenetére


voodoo98
addikt

Saját tapasztalat:
1440p, 8700k 5ghz, 1080ti (msi oc), 75-77fps-t is láttam ultrán. De átlagban 90-100 körül volt. Visszavettem mindent medium-ra, úgy megvolt a stabil (?) 120 fps. (Fps drop-ok vannak még nyilván.)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#1882) prokxy válasza voodoo98 (#1881) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem is 1080 Ti lesz, csak még várok arra a bizonyos 20%-os csökkenésre. :)

Nálam FHD-ben menjen 130-150% res scale-vel 100 FPS-t, aztán puszi, max 1-2 dolgot leveszek. :B :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1883) utgyuru válasza SkyS1gn (#1879) üzenetére


utgyuru
aktív tag

Szóval akkor jól értettem, marad ez a 2 "kiadás", és a deluxe annyival tud többet, hogy kapok pár skint induláskor?

[ Szerkesztve ]

(#1884) prokxy válasza utgyuru (#1883) üzenetére


prokxy
veterán

Nem csak ennyivel, havonta kapod hozzá az extra cuccokat, ami csak kozmetika, ill. hamarabbi hozzáférés a bétához+végleges játékhoz 3 nappal.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1885) SkyS1gn válasza utgyuru (#1883) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nem éri meg pár fszságért amit kb 5percig nézegetsz majd aztán el is felejted :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1886) zzola válasza SkyS1gn (#1885) üzenetére


zzola
félisten

Nézőpont kérdése. Valakinek megéri, valakinek nem...

(#1887) SkyS1gn válasza zzola (#1886) üzenetére


SkyS1gn
félisten

játék lesz a lényeg nem pár skin, főleg hogy lehet tiszta gagyi lesz, mint az elmúlt részeknél sokszor a premium dogtagek stb.

(#1888) zzola isten ments, csak reálisan gondolkoztam, nem ér meg 6-7k-t szerintem

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#1888) zzola válasza SkyS1gn (#1887) üzenetére


zzola
félisten

Nekem mindegy! Csak azt nem értem, miért te akarod eldönteni más helyett, hogy mi a jó neki? :DDD

(#1889) maximilian4 válasza sixpak (#1880) üzenetére


maximilian4
addikt

A multit úgy sem a látvány miatt játszuk. A procit meg gpu-t meg úgy sem a single fogja nyírni hanem mondjuk egy 64 fős multi game mint bf1-ben. Az képes volt csúcson járatni a procit meg gpu-t is.

Maxi

(#1890) ForRedGlory válasza sixpak (#1880) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ez meg csak Alpha... sokkal jobb lesz a vegleges, plusz jonnek a hozzaigazitott driverek.

(#1891) bul07 válasza ForRedGlory (#1890) üzenetére


bul07
nagyúr

Na persze
Ha nem olyan lesz mint a BF4, ott a Beta jól futott majd megjelenés után épen csak döcögött sokáig

Majd ha kijött és játszottunk vele akkor lehet biztosat mondani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1892) ForRedGlory válasza bul07 (#1891) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Mi nem volt érthető? Alpha állapotú játék, amiből nehogy már nagy következtetéseket szűrjön le az ember...

A BF4 beta után meg emlékeim szerint azért ment rosszabbul a végleges, mert a beta nem is ment max grafikán, míg a véglegesben feljebb lehetett tolni a részletességet. Bár ez nem biztos, már nem emlékszem pontosan.

Szerintem ezzel újat nem mondtam, hogy egy alphánál a végleges optimalizációja csak jobb lehet, melyben "nem hinni" elég vicces...

Eleve ugyanaz a motor, mint a BF1, nem futhat sokkal rosszabbul és biztos nem is fog.

[ Szerkesztve ]

(#1893) bul07 válasza ForRedGlory (#1892) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen
De BF1 is jobban futott a megjelenés környékén és utána kicsit, majd jöttek a frissítések és egyre nagyobb lett a gépigénye, FPS droppok, meg számtalan hiba jött elő

Így simán meglehet hogy BETA f@szán fut, és megjelenés után nem kicsit növekszik meg a gép igénye

Most is BF1 utolsó frissítése után egyeseknek pálya váltások esetén fekete képernyő és Alt+F4 segít rajta
És mennyi ideje is jelent meg a BF1?

Én csak a szememnek hiszen ha kijött meglátjuk :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#1894) zzola válasza SkyS1gn (#1887) üzenetére


zzola
félisten

Nemrég írták páran, hogy évente csak 1-1 nagyobb címet vesznek meg, nekik-elmondásuk szerint-megéri. Én is rányomtam már a preorderre, de cdkeys-en megvettem 30 fontért. Na ezzel az árral a 60 eurós pre-oorder nem tud versenyezni, pár bu*i skinnel tuti nem... :))

(#1895) Németh Péter

Na, Relaaa is kipróbálta a BF V alfát. Amúgy volt róla valami hír, hogy elment dolgozni a Dice-hoz, szóval lehet egy csomó változtatási ötlet tőle jött.

https://www.youtube.com/watch?v=ehzjikwM8yo

(#1896) @rglaaf válasza Németh Péter (#1895) üzenetére


@rglaaf
veterán

Miért érzem ugymintha bf4-et néznék? Meg a zuzu jump is ugyan úgy meg van?

PSN:BiZzare_0 ️

(#1897) prokxy válasza Németh Péter (#1895) üzenetére


prokxy
veterán

Botok ellen játszik, h senki nem lő vissza? :DDD

Azért nem semmi az érzékenység, amivel játszik, nekem a fejem belefájdul ebbe a féktelen egérrángatásba. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#1898) feco70 válasza Németh Péter (#1895) üzenetére


feco70
senior tag

:W

(#1899) FollowTheORI válasza prokxy (#1897) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Engem inkább az érdekel, mennyit kell ahhoz gyakorolni hogy ilyen jól "rántsd" rá az ellenfelekre a céleresztet, főleg ilyen beállításokkal, és még kövesd is le. :D

Elég sokat toltam énis már BF-et, meg mindenféle fps-t, de még mindig nem megy ilyen jól... sose ment.
Béna vagyok elismerem. Ezért nem vagyok pro... :DDD

Mondjuk ha 120-144Hz-en tolták, akkor azért lehet smooth-abb a kép, mint a videó... meg ugye mindent meg lehet szokni. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#1900) prokxy válasza FollowTheORI (#1899) üzenetére


prokxy
veterán

pro na, ennyi, el kel fogadni! :DDD

1 óra és vagyok! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.