Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Astroboy válasza FollowTheORI (#2999) üzenetére


Astroboy
őstag

Detto így vagyok én is. Mármint a VGA-val, nem konzolozok.
Amíg annyi a 2080Ti mint egy használt passat, kizártnak tartom, hogy fejlesszek. Jó lesz Ori csak belőjük valahogy, ha mindent leveszünk low-ra 100fps meglesz simán.
Sz@rok én a hópihékre, és bár megnéznék prokxy szemében egy V1-es becsapódást miközben késelem :DD , úgy tűnik az a feature nem nekünk készült.

(#3002) Snooker válasza Astroboy (#3001) üzenetére


Snooker
senior tag

Pláne, hogy az általam linkelt videón - amit azóta töröltek - a 2080ti se nagyon bírt el a Ray tracingel.

(#3003) FollowTheORI válasza Snooker (#3002) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jó, de az RT-t kikapcsolod és akkor meg száguldani fog azokon a vasakon... azért nőttek ám a GPU-k nem kicsit magszámban meg mindenben. :)
Csak egyszerűen így sem éri meg... vagyishát csak luxus szinten.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3004) zzola válasza l.skywalker (#2985) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#3005) Snooker válasza FollowTheORI (#3003) üzenetére


Snooker
senior tag

Jogos, ki lehet azt kapcsolni. :DDD

Amúgy egyetértek, nem az átlag magyar pénztárcájához találták ki ezeket a kártyákat. Amúgy is, mennyi is a tengerentúlon az ára? 1000 usd ? Nálunk jóval több lesz. Vám + áfa + kiskereskedői árrés kurvára megdobja az árcédulát.

[ Szerkesztve ]

(#3006) SyMbioTe válasza Snooker (#3005) üzenetére

Alzán már lehet előrendelni. 2080Ti ~450k, sima 2080 meg ~290-320k. De ezek már custom hűtéses változatok, nem founders edition vagy hasonló.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#3007) fuvi válasza prokxy (#2975) üzenetére


fuvi
senior tag

ez alapján lehet jobban is jársz egyelőre 1080 ti-vel (5% difi):

(mondjuk lehet h 2070es eredmény)

[ Szerkesztve ]

(#3008) Popes


Popes
őstag

Én már csak abban reménykedem hogy sokan fognak gyönyörködni a Ray tracingben és a f@s videó kártyámmal(full low, mesh quality ultrán) esetleg lesz esélyem hogy megtapasztalják hogy milyen jó hogy át lehet léptetni a review-t. :DDD

Deus ex machina

(#3009) Snooker válasza Popes (#3008) üzenetére


Snooker
senior tag

Én meg abban reménykedek, hogyha megjelennek ezek az új nvidiák meg esetleg radeonok, akkor az valamennyire lenyomja a jelenleg irreálisan drágán kapható vga-k árát.

(#3010) Starpunk


Starpunk
csendes tag

Battlefield V: Die Rotterdam-Map! | Preview:

[link]

enjoy :)

(#3011) BullKoxa válasza Starpunk (#3010) üzenetére


BullKoxa
őstag

Köszi , ezt is leszedtem ! :) . ha lesz időm megnézem ezt a 3 videót, ami le van szedve . Deluxe előrendelve :) .

Az lehet hogy az V miatt rosszak a BF1 szerverek? Hogy a nép mégis vegye meg az új részt.

(#3012) CsonkaImo válasza BullKoxa (#3011) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nem hiszem. Ezzel csak vevőket veszítenének. Ha a mostani résznél szarakodnak a szerverek, akkor mi garantálja, hogy a következőnél rendben lesznek? Csak nem ilyen hülyék az EA-nél.

(#3013) SkyS1gn válasza Starpunk (#3010) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi ez a mordori nyelv... ;]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3014) Aventador91 válasza Starpunk (#3010) üzenetére


Aventador91
őstag

nem is annyira rossz ez a map. már várom a bétát

(#3015) prokxy válasza Aventador91 (#3014) üzenetére


prokxy
veterán

A map nem rossz, de az enemy-t észrevenni kb kihívás lesz..

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3016) Góliát


Góliát
senior tag

Videó, :)

[ Szerkesztve ]

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#3017) tuki2200 válasza SkyS1gn (#3013) üzenetére


tuki2200
senior tag

Fun fact: Tolkien mikor elosszor elkezdte megalkotni az Orkok nyelvet a kiindulasi pont a Tunde es a Magyar nyelv kevereke volt :)

(#3018) Kvg


Kvg
senior tag

Nem tudom ki hogy van vele, de én már most meguntam az 5 -öt. Szinte még a mappok az BF1 -valók. BF1 dlc pass 9 júró, jobban megéri aszt venni akinek még nincs meg és nem akar négy -öt csalót mindkét csapatban....

(#3019) prokxy válasza Kvg (#3018) üzenetére


prokxy
veterán

A BF4 az BF3 skin, a BF1 BF4 skin, a BFV BF1 skin, semmi más, csak az változott! :D

Játszani és nézni nagyon más! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3020) Gery9112


Gery9112
őstag

A CO-OP mód se lesz elérhető induláskor, valamikor később a DICE pótolni fogja

Őőőő...nem akarok kukacoskodni de játék az elérhető lesz a megjelenés napján? Eléggé Sea of Thieves flashem van és az minden csak nem jó....

Valamiért az az érzésem, hogy megint sietnek csak hogy a COD-al közel egy időben adhassák ki a játékot.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3021) Kvg válasza prokxy (#3019) üzenetére


Kvg
senior tag

Már az RT demót meguntam. ( Amúgy sem fogok NV vga át vennni hogy lássam a tócsában a fa tükrözödését, amikor az enemy 150 méterről osztja az instant hedsátot....Ez elég baj ugye?
Még a fegyver skin ek ugyanzok. Lehet később 10 -20 megér de most 50 et??? Skip Ott van nekem a siege, egy két indi game.. Nem vagyok agyhalott hogy ugyanazt nyomják a fejembe megint.... :(((

[ Szerkesztve ]

(#3022) prokxy válasza Kvg (#3021) üzenetére


prokxy
veterán

50e? 80 EUR max, ez 25e. Sok, tény, főleg, ahogy Gery is írja, félkész játékot kapunk, aztán megy majd a tűzoltás benne, főleg az első napokban.

Én megveszem, mert kb csak ezt tolom, béta alapján már okosabbak leszünk, hogy milyen állapotban van a játék. 2 hónap alatt sok mindent meg lehet csinálni, de van is hátra nem kevés dolog.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3023) Kvg válasza prokxy (#3022) üzenetére


Kvg
senior tag

Én meg kb csak siege, de most megvettem 9 eu ért seasen pass t a BF1 re Ócco volt.. :D

[ Szerkesztve ]

(#3024) guftabi96 válasza Kvg (#3021) üzenetére


guftabi96
addikt

Nem kötelező megvenni :)
Játszottál a játékkal egy percet is? Mert ha igen, akkor látnod kellett volna, hogy nagyon más játék lesz ez, mint az 1.

#KeepFightingMichael

(#3025) Gery9112 válasza prokxy (#3022) üzenetére


Gery9112
őstag

Pont ezért vacillálok én is, ez az egyetlen multis FPS, amivel játszom. Ami eltántorít, az nem is elsősorban az EA-vel szembeni ellenszenvem, hanem nem akarok befürödni egy félkész játékkal.

A 4. rész, olyan volt amilyen megjelenéskor de tartalom volt benne. Itt eddigi infók alapján lehet stabilan fog futni a játék de nem tudunk semmit. 0 információt ad ki a DICE és zsinórban ugyanabba a csapdába esnek, hogy egyszerűen nincs normális kommunikáció köztük és a közösség között.

Napok óta csak azt tudjuk, hogy mi NEM jön.....jó lenne konkrétan tudni, hogy akkor mi JÖN. Személy szerint tudom nélkülözni egy darabig a COOP hiányát, a Betül rojál hiányát meg kb. akármeddig viszont akkor mondják meg pontosan,hogy hány pálya jön milyen játékmódok lesznek hozzájuk elérhetők.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3026) Kvg válasza guftabi96 (#3024) üzenetére


Kvg
senior tag

Jaj nem akarok itt offolni, mert nem mentem vele egy percet sem. Téma zárva.

(#3027) Kvg válasza prokxy (#3022) üzenetére


Kvg
senior tag

Amugy én 50 eurot akartam írni és nem 50 ezret. 80 euró hát az kicsit olyan RT es túlárazás... :U
Aki ki tud adni 450k egy 2080Ti ért annak ez a píz meg se kottyan....

[ Szerkesztve ]

(#3028) prokxy válasza Gery9112 (#3025) üzenetére


prokxy
veterán

Mintha voodoo írta volna, h hány map lesz, meg milyen módok vagy még félig alszom és álmodtam.

Gondolom egyébként, hogy azért nem mondanak konkrétat, mert nem tudják, h mennyivel lesznek kész.

#3027) Kvg: sok pénz, persze, most a BF-re gondolok, viszont ha azt nézem, hogy a BF1-ben 900+ órám van, ezt leosztva nem sok, sőt!

Most egy PS4-es GoW játék 15e Ft, kimaxoltam, tettem bele 50 órát, árban sokkal jobb a BF, de e GoW és egy élmény volt. PEdig ár-idő arányban sokkal rosszabb.
A Horizon Zero Dawn-ba meg 100-at és került szintén 15e körüli összegbe, ha 24e a BF és abba is belemegy 1-200 óra, már megérte.
Nem mellesleg ha olyan csapat jön össze, mint szokott, akkor különösen igaz a fenti.

Ha meg úgy nézed, aki dohányzik (semmi bajom velük), ez egy havi adag, van akinek félhavi, én ezt skippelem, meg is van az ára. :)

A 2080Ti meg luxuscikk, akinek telik rá, megveszi, akinek nem, az elvan a régivel, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3029) Madn!ght válasza prokxy (#3022) üzenetére


Madn!ght
addikt

"aztán megy majd a tűzoltás benne, főleg az első napokban". - főleg az első másfél évben. :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#3030) Gery9112 válasza prokxy (#3028) üzenetére


Gery9112
őstag

Meglehet, én a bétás infókra emlékszem, hogy Rotterdam és Hoth bolygó :DDD lesz megint.

"Gondolom egyébként, hogy azért nem mondanak konkrétat, mert nem tudják, h mennyivel lesznek kész."

Pontosan én is így látom és lehet rosszul gondolkodom, de nem szoktam olyan szolgáltatásért előre! pénzt adni, aminél a szolgáltatást nyújtó is csak széttárja a karját, hogy hát lesz, ami lesz de azt tudom mi nem lesz.

Ugyanez volt a dilemmám az EA! SW:Battlefront Season Passnál is. Star Wars játékkal meg lehet venni kilóra de azért amikor közlik, hogy csengess ki (asszem) 50 EUR-t a Season Passra de nem mondjuk meg, hogy mi lesz benne akkor felmutattam a pici kis ujjacskámat. Valamint élénken él benne, hogy az első DLC megjelenése után egy félhivatalos roadmapet kiadott az egyik DICE community manager és mondták, hogy lesznek földi járművek a lázadóknál is...... ebből persze nem lett soha semmi. :)

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3031) prokxy válasza Gery9112 (#3030) üzenetére


prokxy
veterán

Elég erősen hajaz az üzletpolitika a SW-ra, ott hogy volt? Jöttek a frissítések, tartalmak rendesen?
(én fordítva vagyok, engem a SW-szal ki lehet űzni a világból kb, sarkítva picit) :D

#3029) Madn!ght: simán lehet, a BF1 is még picit béta! :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3032) Kvg válasza prokxy (#3028) üzenetére


Kvg
senior tag

Ezeket én is így gondolom és amúgy ez mint mindig, AAA játék .. Meg vettem a pubg és mekkora csalódás volt, a normális gépigénye 1080 Ti kb A hangok szarok nincs trap. Ehez képest best a BF csak engem annyira már nem vonz hogy első héten meg vegyem 18k ért, úgy hogy nem tudom mennyi hacker jön ide.

[ Szerkesztve ]

(#3033) Gery9112 válasza Gery9112 (#3030) üzenetére


Gery9112
őstag

Hát itt most a Battlefield V-nél gondolom 1-1-ben átveszik az SW Battlefront 2-ből a live service üzletpolitikát. Ezt a pénzszerzési lehetőséget követi az EA mert a loot boxok túltolása miatt Belgiumban már tilos úgy árulni játékot. Épp tegnap patchelte ki a Blizzard az Overwatch-ból és a HoTS-ból.

A live service önmagában még működne is, hiszen ingyen kapsz új tartalmat = növeli a játék élettartamát. A pénz pedig bejön a mikrótranzakcióból vagy "éves" season pass-okat adhatnak ki, mint a Rainbow Six esetében az Ubisoft. Ami nekem nem tetszik ebben, hogy MINDEN irányítás a játék felett a kiadó kezében van/ mindig online kell lenni. Innentől fogva borítékolható, hogy a játék addig marad meg, amíg a kiadó jónak/kifizetődőnek látja. Az általad kifizetett játék játszhatósága 100%-ban a kiadótól függ: csalók elleni védelemtől kezdve EA szervereinek leterheltsége, minden. Nem a semmiért tart a dedikált szerverek kérdésétől a DICE: interjú.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3034) voodoo98 válasza prokxy (#3028) üzenetére


voodoo98
addikt

Nem tudni, de induláskor
- valszeg 10 map lesz (mintha 8-at legalább azonosítottak volna eddig)
- Coop nem lesz állítólag
- jármű custom sem lesz
- grand operation lesz elvileg

De ma 3-kor lesznek videók a nagy YT-erektől és onnan remélhetőleg több infó is bejön ezekről.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#3035) zzola válasza voodoo98 (#3034) üzenetére


zzola
félisten

:C

(#3036) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Engem ma már 3x dobott ki még az utolsó heti BF5 küldetést sem tudtam rendesen letolni. Még próbálkozok, mert már csak ezt akarom kiszedni...

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3037) zzola válasza l.skywalker (#3036) üzenetére


zzola
félisten

:Y

Te már játszol vele?

(#3038) prokxy válasza l.skywalker (#3036) üzenetére


prokxy
veterán

Még mindig nem jó vmi, van hogy be sem enged, elkezdi tölteni és failed to join van, sebaj, a béta állapotból csak kikerül már így 2 év után! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3039) l.skywalker válasza zzola (#3037) üzenetére


l.skywalker
félisten

Már abba is hagytam :D :C

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3040) voodoo98 válasza voodoo98 (#3034) üzenetére


voodoo98
addikt

És a BR is később jön.

Az embargó vége ESTE 6 kor lesz!

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#3041) Gery9112 válasza voodoo98 (#3040) üzenetére


Gery9112
őstag

Ezt a kommentet látva azért örülök, hogy nem egyedül vagyok a bajommal. :DDD

Westie 🇬🇧 Verified account @MrProWestie
33m33 minutes ago

More
We knew Battle Royale was a post-launch item since it was announced at EA Play; that's fine. But the others were assumed to come at launch, because we had no information to the contrary. Now, people are disappointed.

Again, this could have been avoided.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#3042) prokxy válasza Gery9112 (#3041) üzenetére


prokxy
veterán

Ezt a BR-t én is várnám nagyon, feldobná ez a zászlóról-zászlóra szaladgálást. :)
Lehet fel is rakom a fortnite-t :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3043) @rglaaf válasza voodoo98 (#3034) üzenetére


@rglaaf
veterán

Valószínű azért ilyan sz@rok a prorder adatok azt se tudjuk mi lesz egyáltalán kezdéskor, ha meg tényleg csak 1 évre terveznek a játékkal az meg cumi😏

PSN:BiZzare_0 ️

(#3044) Németh Péter válasza FollowTheORI (#2998) üzenetére

Ez már a BF1-nél is így volt. A korábbiaknál is lehet, csak arra már nem emlékszem.

(#3045) STC Speed válasza prokxy (#3019) üzenetére


STC Speed
őstag

Végre valaki leírta! Így van. majd a bf 6 :)))

(#3046) Madn!ght válasza STC Speed (#3045) üzenetére


Madn!ght
addikt

Tehát közvetetten a BF V = BF3 skin. :DDD

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#3047) STC Speed válasza Madn!ght (#3046) üzenetére


STC Speed
őstag

Amugy a frostbite motorok is igy ugranak verzioszámot, több játékkal, a többi csak revizio :)

(#3048) Snooker válasza @rglaaf (#3043) üzenetére


Snooker
senior tag

Szerintem a preorderre az is hatással van, hogy sokan inkább Accesen keresztül fogják játszani a játékot (a 15 usd/hó-s változattal).

(#3049) protegum válasza prokxy (#3042) üzenetére


protegum
aktív tag

Hát én br-t nagy ívben magasról lekullantom. A fosgyit is csak a társaság miatt játszok. A bf1-be meg már csak az operation-t nyomom. Nekem az elég, hogy feldobja a zászlók után rohangálást. De az hogy kidobnak egy félkész játékot, az jobban bosszant.

[ Szerkesztve ]

(#3050) voodoo98


voodoo98
addikt

NEWS: #Battlefield V has no longer auto-heal bellow 31 health, which is "critical health". There is "out of critical" auto-heal above 30 health.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.