Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) guftabi96


guftabi96
addikt

Kis közvélemény-kutatás az 5.2 patch utáni változásokról. 3 egyszerű, eldöntendő kérdést tartalmaz.

PH közvélemény-kutatás (5.2 patch)

Discordon és itt sem teljes az egyetértés, várom/várjuk a PH-s játékosok véleményét. :R

#KeepFightingMichael

(#22002) bozont válasza dkess (#21998) üzenetére


bozont
veterán

Én mondjuk egyvalaminek örülnék tankok terén, ha a harmadik nézetet kivennék. Nyilván ez gyalogos tankvadász szemszög, de baromira idegesítő, mikor sikerül odalopakodni az ellenséges tanhoz és az utolsó pillanatban megfordul és kilő.

(#22001) guftabi96
Egy harmadik semleges választási lehetőség jó lett volna. A 3. pont pl számomra a mindegy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#22003) Hopkins95 válasza bul07 (#21985) üzenetére


Hopkins95
addikt

De miért mondod ezt? :U Én eddig is medikkel nyomtam, mert a többi kasztnál nem tudom többször fullra healelni magam ha meglőnek. Szerintem ezután is medikkel lehet, de pont a nagyobb TTK végett megnézek más kasztokat is. Assaultot szeretem még, ha egy tank kilő többször és látom hogy nincs tőlünk senki aki kiszedi, akkor arra szoktam még váltani.

De amúgy miért zavar ez téged, ha te úgyis repülőzni szoktál? Nem hogy inkább örülöd kéne? :F

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22004) Dtomka válasza Termin8 (#21971) üzenetére


Dtomka
veterán

Nem értem minek kell tovább folytatni, de akkor folytassuk...
Nem is létezik kenzo nevű játékos.

Nem szoktam írni, hogy büdös cheater!
Ez az utolsó, le lehet szállni rólam, ha valakinek baja van velem, pm ben írja meg! Találkozhatunk és személyesen megbeszéljük! Köszönöm!
Az Admin kérése Rád is vonatkozik!

(#22005) aram01


aram01
nagyúr

Ps4 pro Na megszűnt a kínlódásom le töröltem a játékot majd vissza. Megy minden szépen. Toltam is vele.Szerintem kiegyenlítettebb lett a gyalogos harc, viszont egyedül nagyon nehéz leszedni a repülőt. A pilóták jól jártak.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22006) kisselandras


kisselandras
senior tag

Sajna az egér adta be a kulcsot :D 10 ezer ft ig milyet ajánlotok?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22007) kisza25 válasza aram01 (#22005) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ja kisírták, most megint a repcsik szednek ki a legtöbbet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22008) Aventador91 válasza aram01 (#22005) üzenetére


Aventador91
őstag

a telepített AA-val kell próbálkozni, erős lett

(#22009) guftabi96 válasza kisselandras (#22006) üzenetére


guftabi96
addikt

Erre így lehetetlen válaszolni.
Újonnan: G102/G203, Rog Sica, Cooler Master MM530, Rival 110.
De amúgy meg egeres topik -> összefoglaló -> ha elolvastad és kérdésed van, akkor a hogyan kérdezzek rész alapján írsz egy hsz-t.

#KeepFightingMichael

(#22010) atenza


atenza
senior tag

Csak engem dob le asztalra a játék kb majdnem minden 2. körben? Update óta csinálja, előtte jó volt. Ledob az asztalra random és bezárja a játékot. Semmi crash üzenet egyszer csak mintha alt+f4-eznék.

(#22011) Dtomka válasza kisselandras (#22006) üzenetére


Dtomka
veterán

[link] ASUS GT300
[link] ASUS Cerberus Arctic
[link] GENIUS Scorpion M6-400
[link] LOGITECH M500 fekete

(#22012) guftabi96 válasza Dtomka (#22011) üzenetére


guftabi96
addikt

Ezek közül a Cerberus egy kifejezetten rossz egér.
Az M500 meg inkább netezésre, irodai munkára ajánlható.

A másik kettőben legalább normálisnak mondható szenzor van (amennyiben jól vannak implementálva).

#KeepFightingMichael

(#22013) pendre54 válasza atenza (#22010) üzenetére


pendre54
addikt

Nálam is előjött jó párszor, szerencsére azzal az eltéréssel, hogy eddig csak akkor jelentkezett, amikor az Originből elindítottam a játékot első alkalommal, és csatlakozok a főmenübe. Ez úgy jelentkezett, hogy elkezdett akadozni a hang, majd pár másodperc, és az asztalon találom magam. Talán egy-két alkalommal volt olyan is, hogy a második indítás után is kidobott, de jellemző módon, az első játék indítás után jelentkezett, a második belépés után már nem.
Szerencsére olyan nem volt eddig, hogy egy konkrét játékba történő belépés után dobott volna le.
Még annyit, hogy ilyen esetben érdemes az Originban, egy játék fájlok ellenőrzését lefuttatni, nálam egy ilyen ellenőrzés után általában nyugi szokott lenni egy darabig.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22014) lofagi


lofagi
Topikgazda

A régi mapokra a mobil AA-kat is erősítették. Bár pont nem oda kellett volna szerintem. Pacifiken a robbanó töltés repülők valóban nagyon erősek. Mondom úgy,h nagyon szeretek repülni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22015) bul07 válasza atenza (#22010) üzenetére


bul07
nagyúr

Próbáld meg hogy a játékra jobb klikk és Repair, hátha nincs valami rendben a fájlokkal

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22016) atenza válasza pendre54 (#22013) üzenetére


atenza
senior tag

Elsőnek a repair-t próbáltam, még akkor amikor a menüben rossz volt a felirat, aztán kiderült hogy az más miatt van, szóval akkor repaireltem, most megpróbálok régebbi nvidia drivert, mert az 5.2 update-nél abból is feltettem újat, szintén a menü bug miatt.

[ Szerkesztve ]

(#22017) Dtomka válasza guftabi96 (#22012) üzenetére


Dtomka
veterán

Mivel csak 10k ig kért, ezért nem tudtam ajánlani jobbakat.

(#22018) kisza25 válasza atenza (#22010) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Akkor csinálja, ha a tálcán vannak lerakott megnyitott alkalmazások, vagy ablakban fut valami a háttérben

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22019) atenza válasza kisza25 (#22018) üzenetére


atenza
senior tag

hmm, discord meg chrome van csak ami meg van nyitva

(#22020) kisza25 válasza atenza (#22019) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Discord is pont elég, meg a chrome is

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22021) Hopkins95 válasza kisselandras (#22006) üzenetére


Hopkins95
addikt

Logitech G203 Prodigy. Főleg ha utálod a nagy batár egereket mint én, akkor ez való neked. :K Az egyik legjobb egér amim valaha volt és remek fogásra, mert szimmetrikus formája van.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22022) zebra_hun válasza kisselandras (#22006) üzenetére


zebra_hun
addikt

Szia, én 10 ért vettem itt használtan ezt. [link] Sajnos alig van egér amelynek a jobb oldalán is van gomb. Te döntésed, de ki lehet fogni jó cuccokat is. Igaz boltba átlépi a keretedet ezért írom az Aprót. Előtte intelli mouse volt, szerettem nagyon. Annak is ugyan az volt a jobb oldalán mint a balon.

(#22023) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na most már a repülősök sem sírhatnak, a Fliegender Fuck-ból már csak 2 van mindenkinél alapból és csak 1 vehető fel pluszba, és még kevesebb rakétát is lő ha jól láttam. Mondjuk így is leszedtem 5 repülőt az előbb Pacific Storm-on, de azért le is bombáztak párszor, ami a peccs előtt, illetve a Flieger megjelenése óta elég ritkán történt meg.

[ Szerkesztve ]

(#22024) protegum válasza Fitzgerald (#22023) üzenetére


protegum
aktív tag

Fluggaenkoechiebolsen?

(#22025) Fitzgerald válasza protegum (#22024) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Gesundheit Herr Hauptbahnhof.

(#22026) lofagi


lofagi
Topikgazda

Azért amikor így összejön a brigád a csapatjáték sem kérdéses.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22027) atenza válasza kisza25 (#22020) üzenetére


atenza
senior tag

régebbi nvidia driver megoldotta az új egy fos ezek szerint

[ Szerkesztve ]

(#22028) Dtomka válasza lofagi (#22026) üzenetére


Dtomka
veterán

Ez itt a reklám helye? :DDD

(#22029) lofagi válasza Dtomka (#22028) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Pontosan! :C

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22030) Land


Land
veterán

Jelenleg a could not fetch your report problémára van megoldás vagy várjak?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#22031) kisselandras válasza guftabi96 (#22009) üzenetére


kisselandras
senior tag

Köszi szépen ! azért nem megyek az egér topikba mert nem mindenki játszik a bf játékokkal itt azért ismerek pár emberkéket akik azzal ezzel tolják mint téged is macro forever :D

(#22011) Dtomka köszi szépen a tipeket :R

(#22021) Hopkins95 köszi :R
(#22022) zebra_hun köszi :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22032) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na végre kipróbáltam a játékot az új TTK-val, hát ez valami kegyetlen rossz lett. Őszintén mondva nem erre számítottam, tiszta káosz lett tőle az egész játék. Egyszerűen nem tudok feléledni sem és már halott vagyok, mert annyian támadnak egyszerre és esélyed sincs. Meg azt bírom, mikor lövöm kézifegyverrel, kifogy, ő meg egy lövésből Revolverrel lelő, mert csak. Ez wtf :F Sniperek szintén, volt olyan nem egyszer, hogy távolról 1 lövéssel csupán dead és esélyem nem volt. Meg persze a játék balancát is teljesen szétcseszte a patch, 4 meccsen át az volt, hogy szinte az ellenfélnél volt minden pont egyet kivéve, aztán azt is elfoglalta. A Suomi amivel eddig nyomtam szar lett. A 1907-es amivel nyomtam szintén nagyon szar lett. Lofaginak igaza volt, konkrétan újra kell tanulni játszani teljesen...a játékélményem nagyon rossz lett, akkora káosz van, hogy meghalok és élesztenek, meghalok - élesztenek és ez megy állandóan körbe körbe. Frusztráló lett játszani vele, az egyik legrosszabb játékélményt nyújtja, főleg ha a többi Battlefieldhez hasonlítom.

Megbántam hogy megvettem a játékot, ez ilyen formában azt a 12 Eurót sem éri meg, amennyiért vettem.

Amúgy arra lennék kíváncsi, hogy ezeket a dolgokat nem tesztelik, mielőtt kiengedik? Vagy ez a „Live Service” része, hogy jólvanazúgy, majd leteszteli a community? :F Mert akkor ezerszer inkább a régi rendszert akarom vissza, nem ezt a „live service” marhaságot.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22033) lofagi válasza Hopkins95 (#22032) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Sajnos nincs energiájuk / kapacitás arra,h egy CTE-t tudjanak működtetni, ez a jelenlegi álláspont. Aztán ki tudja mi lesz később.

Amúgy ha az ellenfél ennyire erős volt, akkor azt a kört én nem venném annyira mérvadónak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22034) Dr V válasza lofagi (#22033) üzenetére


Dr V
őstag

Tegnap este 5ször indítottam játékot, abból 4szer az ellen volt sokkal erősebb.

Eddig nagyon nem hisztiztem az új TTK miatt, de most megteszem.
Szinte ugyan olyan gyorsan halok meg vagy hamarabb az esetek többségében, ellenben nincs egy olyan fegyver sem aminél érezném, h hatásos. Mostanában kezdtem kifejezetten jó és élvezetes köröket menni, de ez eddig tartott. Tudom, h ez egy olyan világ, ahol ha nehéz a matekérettségi, petíciót indítanak ellene, de ennyire ilyen irányba tartunk? Ettől a béna játékos továbbra is béna marad, sőt még bénább, mert több találat kell. A rossz célzást nem ez fogja ellensúlyozni.
Leginkább az zavar, h most tanulhatom újra a játékot az elejétől és nem a tanulás az élvezetes, hanem amit megtanultam, annak a tudásnak a használata.

(#22035) bul07 válasza Dr V (#22034) üzenetére


bul07
nagyúr

Erre a másik csapatba lévők válasza
Jó meccs volt, nyertünk simán

Arról hogy egyik csapat erősebb mint a másik nem a mostani változtatások tehetnek
Nem is tudom honnan jött ez

Én például tegnap volt hogy elkaptam egy olyan szervert hogy csak győztes oldalon voltam
De utána sikerült olyanra hogy három körön keresztül vesztés, ki is léptem, és a szerverrel se volt minden rendbe nem adta a találatokat, ami ugye köztudott hogy vannak szerver gond is és ha ilyenbe fut az ember érdemes másikat keresni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22036) lofagi válasza bul07 (#22035) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Köztudott placebo jah. XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22037) omfgk


omfgk
addikt

Redditet olvasgatva rájöttem ,hogy tegnap miért szedett ki egy MG42-es srác feltűnően gyorsan, többször is.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e7z2jq/dice_forgot_to_nerf_this_mg42_spec_fast_bullet/

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/e7yovk/life_pro_tip_use_the_mg42_with_high_velocity/

Már meg se lepődök az ilyen hibákon. :))

(#22038) prokxy válasza omfgk (#22037) üzenetére


prokxy
veterán

Amennyi dolgon változtattak, simán becsúszik egy ilyen...jön egy patch azt javítják. Meg sztem az egész TTK/BTK lesz módosítva.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22039) Hopkins95 válasza Dr V (#22034) üzenetére


Hopkins95
addikt

Dettó, én is talán 5 meccset játszottam éjjel, abból 4-en egymás után zsinórban(!) az ellen toronymagasan sokkal erősebb volt és ilyen 0-452 meg ilyesmi lett a vége. Már végén azt csináltam, hogy vettem a supportot, leraktam egy sarokba az állványt és figyeltem a felém érkezőket. Az assault osztály nagyon meggyengült, de nem csak az, hanem a medik is. A supportnál a Madsennel meg a tobbivel azért lehet valamit kezdeni, meg a sniperpisták most kiélik magukat.

Nem volt ezelőtt sem tökéletes a balance, na de azért ilyenek nem voltak és jobb élmény volt játszani.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22040) lofagi


lofagi
Topikgazda

Valaki kérdezte,hogy van-e valahol adat a változásokról a fegyvereken.

A Sym oldalán már az updatelt cuccok vannak fent.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22041) bozont válasza Hopkins95 (#22039) üzenetére


bozont
veterán

Dehogynem volt. A patch előtt is többször volt olyan, hogy kb az 5. szerver volt az, ahol minimális volt a ticketkülönbség és nem a 400-zal hátrányban lévő csapatba dobott.

Az assault sem annyira gáz, a nagyon távol kempelő csipákat ugyan már nehéz leszedni vele, de ettől élhető a dolog. Tény hogy az 5.2 előtt azét jobb volt a játékmenet, vagy flow ha így tetszik, számomra is.

(#22042) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Csak halkan kérdezem, közelre változtattak egyáltalán a ttk-n?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22043) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ahogy látom már lehet csinálni privát szerót. Kíváncsi leszek.. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22044) protegum válasza Hopkins95 (#22039) üzenetére


protegum
aktív tag

Valamelyik este mikor együtt játszottunk sokan ugyanez volt a helyzet csak épp fordítva. Mindig kb. 300-500 pontokkal nyertünk úgy, hogy a számtani balansz megvolt. Mikor ránéztem a scoreboardra a 32 emberből csak a fele sniper volt és még ott voltak a fekvő support-ok. Ezt nem lehet sehogy kibalanszolni.

(#22045) Leon77


Leon77
őstag

Na, annyi rinyát olvastam, hogy ma én is kipróbálom, aztán meglátjuk, hogy beállok-e..... mármint a sorba ;]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#22046) kisselandras


kisselandras
senior tag

Valaki nyomta str44 mostanság? valamit elkurtak vele szó szerint fegyver semmit nem sebez :D strumer annál inkább :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22047) kisza25 válasza Leon77 (#22045) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én ma is toltam és nekem sokkal jobban adja az inf harcot, kicsit tunkolni kell, meg néha rásegíteni pisztollyal, de adja :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22048) IntelKiller7 válasza kisza25 (#22047) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Remélem így hagyják.
#myTTK :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22049) kisza25 válasza IntelKiller7 (#22048) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

A hitreg az szerintem nagyon jó lett, nem tudom, hogy ahhoz hozzányúltak, vagy nem de érzetre jó (jót érzek :DDD )
más: ma volt egy olyan, hogy 32-30-an voltunk a szerveren és nem akart elindulni

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22050) prokxy válasza kisselandras (#22046) üzenetére


prokxy
veterán

STG-re gondolsz? Igen, azzal voltam tegnap is és előtte is, közelre no problem, messzire, 1-es lövéssel pötyögtetve sniper killer. Több kell a népbe, de más fegyóval szintén.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.