Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) kriszpontaz válasza protegum (#2498) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ha nem szándékos a játékban majd bemakrózzák....

(#2502) IntelKiller7 válasza mettek (#2500) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kutya nem venné meg, ha azt mutatnák, hogy milyen unalmas is tud lenni néha a játék. :D

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2503) Dtomka válasza Snooker (#2499) üzenetére


Dtomka
veterán

Nekem BP :D
De változatos mapok lesznek...a trailer szerint. Ezzel is igyekszenek mindenkinek "megfelelni".

De leginkább a csapatmunkára akarják kényszeríteni a playereket. Így hát el kell nekem is gondolkodnom, hogy sok év után csatlakoznom kellene 1 klánhoz :)

EA SPORT-ban szerintem a BF V ott lesz. És nem csak ott lesz de a legsikeresebb játék lehet, és talán lesz is.

Lehet nem megjelenése után 1 hónappal, mert mindenkinek idő kell, hogy elfogadja megismerje az "újat".
Milyen WAR-ok lesznek majd klánok között? Hisz a BF2-ben is kellett taktikázni... itt meg leginkább a jó taktika és a csapatmunka lesz a legfőbb.

Lehet valamennyire érvényesülni magányos farkasként is, de nagy élményeket csak csapatban\klánban fognak átélni igazán a playerek....

Jó lenne 1 ütőképes PH klánt összekovácsolni, mely ha csatlakozik bármely szerverre... az ellenségnek esélye se lenne. Ebben a játékban tényleg fontos lesz a csapatmunka. Ma már írtam....

És 1 kis történelem: (ha már a BF V egy olyan időszakot mutat be mely felejthetetlen a mai napig...)
Annó volt 1 nép aki rettegésbe tartotta europát. A történelem ismétli önmagát, (de a jelen helyzet szerint szerencsére nem élünk háborús időket) és lehet most virtuálisan lenne hírneve a népünknek!

Azért írom ezt most le, mert köztudott, hogy ha 1 player előtt RUS tag szerepel akkor eléggé jó játékos.
Nem tartom külön és erősebb népnek mint magunkat. Szóval, ki lesz az aki összehoz 1 olyan klánt PH- néven akit majd ha meglát 1 RUS player elgondolkodik, hogy mikor nyomjon 1 ESC - quit-et?

Ha már az életben nem tartanak össze a magyarok (sajnos), mi playerek megmutathatnák, mire vagyunk képesek ha összetartunk.

(#2504) mettek válasza IntelKiller7 (#2502) üzenetére


mettek
addikt

márpedig ezt a trailert is a megrendezett jelenetek és a zene dobja fel. A valóságban meg egy kempelés lesz az egész csipahegyekkel. Eddig minden BF esetében minimum fél év volt mire kb-ra kibalanszolták a játékot. Itt is ez lesz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2505) pityu8611 válasza prokxy (#2453) üzenetére


pityu8611
tag

Az első 5 óra után leakartam törölni az Alpha-t.Most sírtam mikorlejárt a játékidő!Ha ráérzel a játékra és nem csak szaladgál az ember össze vissza ,akkor nagyon adja!!!

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2506) mettek válasza pityu8611 (#2505) üzenetére


mettek
addikt

nekem 1.5-2.0 KD között mozgot a taljesítményem tegnap de nem éreztem hogy ura lennék a játéknak. Nem éreztem responzívnak a sebzést, olyan volt mintha 200-as pingem lenne illetve a sebzés is mintha 200% lenne. Ez még nagyon alpha állapot sztem.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#2507) pityu8611 válasza mettek (#2506) üzenetére


pityu8611
tag

Mivel ez egy Alpha.

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2508) IntelKiller7 válasza mettek (#2504) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Igen ez mindig így van. Ha megnézed a BF4 E3-as videóját akkor azt is láthatod, hogy előre le volt koreografálva az egész. :)

De ez minden játéknál így van.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2510) wjbhbdux válasza EczkE (#2509) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ezek a youtuberek nagyon ugyesen fel tudjak olvasni az EA-tol kapott szoveget ..

/s

(#2511) lofagi válasza wjbhbdux (#2510) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Gondolom nem ingyen teszik, te is megtennéd szerintem, meg nagyon sokan mások is itt. :D De ha nem én biztos. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2512) IntelKiller7 válasza lofagi (#2511) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Akár a feléért is. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2513) prokxy válasza Dtomka (#2503) üzenetére


prokxy
veterán

Én játszottam oroszok ellen még a rZr-ral, 2 véglet van: aki nagyon béna és aki ellen nem érdemes játszani.

Én egyiktől sem parázom, ha jobb, hát jobb, de ők inkább más módszereket alkalmaznak, mint a szokásos...
Van 1-2 orosz ismerősöm, jó arcok, olyanok, akik kb vérszemet kapnak, ha elindul a bf4.exe és az a pont be lesz foglalva bazzeg, akkor is ha a cheat-et kell használnia! :D Jó velük játszani, de a skillesebbik fajta tényleg nemnormális.
Anno rZr-ban beszéltük, h ellenük soha többet vagy még nyomjunk pár hónapot együtt. Tény, már fáradtak voltunk, a magyar kupa végén voltak ezek a körök emlékeim szerint.

szerk: visszatérve, nekünk van klánunk, van PH-s is már az 1-ben, ügyes emberkék vannak benne, de pl. én csak bizonyosakkal mennék komolyabb körökre, mert úm. a szedett-vedett bandának nincs normális esélye összeszokott csapat ellen.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2514) Dtomka válasza prokxy (#2513) üzenetére


Dtomka
veterán

A BF4 ben mindig felmentem arra az orosz szerverre mely "only operation locker" map volt.

Ott tapasztaltam meg elég sok érdekes dolgot. De tény a többség vagy tényleg jó játékos, (bár hiszem van aki segédletet is használ)

De jó pár olyan mecset átéltem mikor nyerésre álltunk, becsatlakozott 1 pár (rus) player (1 klánban voltak)...és kikaptunk:

Miért emlékszem? Mert olyat basztam az akkor egeremre razer mirror, hogy egyből off-os lett.
Utána megjegyeztem, ha őket látom, kár is erőlködni...

Hiszem, hogy magyarok között is vannak jó játékosok. Úgy, hogy nem kell csalniuk. Sajnos a csalás mára már eléggé legálissá vált.

PL, a GTA V -ben lehet venni tököm sem tudja milyen programot ami nem buktat le.Szánalmas...
De én azt mondom, ro..ha...d...on le mindkét keze aki csal. Nem azért mert jó statja lesz, hanem azért mert szétb@ssz@ a másik játékélményét.

Annó a PB (BF2) talán még megfogta a legtöbbet...
BF1-ben is mostanában látom\tapsztalom, hogy 20-50 -es szintú az első olyan stattal, hogy alázza a 150-seket.

20 -as szinten még a pályákat alig ismertem, nemhogy első legyek.
De akkor sem fogok sohasem csalni, mert hiába lenne jó statom, magamat verném át leginkább.
Annó néztem 1-2 videót, és sosem felejtem, mikor kis pisztollyal kilőtte a map másik felén lévő pilótát a heloből a csíter genyója... :D

Ha valaki csal a játék értelmét veszti...
Ha valaki csal az nem siker, hanem szerintem szánalmas.

"mert úm. a szedett-vedett bandának nincs normális esélye összeszokott csapat ellen."
A BF V erre ösztönöz leginkább. Régebben a BF csak 1 fps játék volt, amiben voltak járművek is...(ezzel sokakat átcsábított a COD-ról, MOHA-ról) mára már azért a BF nem csak erről szól. Valahol a múltat éli át az aki ezzel játszik, fölég ha VR-ral teszi.

Ha megnézitek a thevr-t, ott is van 1 olyan videó melynek az a címe ráz a hideg
A BF szerintem ma már többről szól mint 1 agy nélküli lövölde... sokkal többről. :K

[ Szerkesztve ]

(#2515) feco70


feco70
senior tag

Ez a trailer tényleg oda :C aszós, de ,hogy így nézzen ki, oda kell verni a családi kasszának.

(#2516) voodoo98


voodoo98
addikt

Gamescom Trailer fegyver lista:

✅M1A1 Carbine.
✅Mauser Karabiner 98k.
✅M30 Luftwaffe Drilling.
✅Throwing Knife.
✅Vickers K Machine Gun.
✅FG-42.
✅Lee–Enfield.
✅Sten Gun.
✅Suomi KP/-31.
✅M1903 Springfield.
✅M1928A1 Thompson.
✅SIG Neuhausen KE7.

CORRECTION: The M1903 Springfield and the SIG Neuhasen KE7 aren't present in the trailer ❌ However, the community has spotted a few guns which return from #BF1 (along with the Selbstlader M1916 and the Gewehr M.95 from Road to #BFV) in the trailer: BAR, Ribeyrolles and M1907 📌

Gamescom Trailer map lista:

1️⃣ Rotterdam
2️⃣ Rotterdam destroyed
3️⃣ Escaut (Reveal trailer map)
4️⃣ Desert Map w/ tanks
5️⃣ Snowy mountain map (not Narvik)
6️⃣ Yellow countryside map
7️⃣ Autumnal forest map
8️⃣ Battle Royale map

Új screenshot:

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2517) ForRedGlory válasza prokxy (#2491) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ugysem birom ki... Erzem... Illetve az is biztos, hogy nem az elofizetos modellel lesz meg, nekem vegleges megoldas kell. :D

A betat azert megvarom...

(Ja es nem vagyok tankmatyi. Ahhoz nem erteni)

(#2519) IntelKiller7 válasza nincsnév007 (#2518) üzenetére


IntelKiller7
veterán

fúú, a hideg kiráz. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2520) protegum válasza kriszpontaz (#2501) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem kell hozzá macro. Ma már ez feature. Próbáld ki bármelyik pár éve megjelent játékot, csak az ujjad szab határt annak milyen gyorsan lősz. A pontosság az már más.

(#2521) protegum válasza protegum (#2520) üzenetére


protegum
aktív tag

Erről a trailerről elsőre a bf3 ugrott be, aztán megjelentek a bohócok is leállítottam. Kíváncsi leszek majd a tényleges maplistre, hogy mennyire lesznek valójában rendhagyók. Benne lesz e a finn-orosz háború. Vagy amikor oroszok lerohanják Lengyelországot, a Don-kanyar, Varsói csata? Vagy maradnak a komfortzónába.

[ Szerkesztve ]

(#2522) Aventador91 válasza nincsnév007 (#2518) üzenetére


Aventador91
őstag

ettől összefostam a bokám amikor először néztem anno. kár hogy nem volt hozzá gépem :DDD

az akkori csajomnál ilyen hangokat addott a mosogatógép :DDD mutattam neki ezt a trailert, és még ő is belátta hogy tényleg ugyanaz a hang :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2523) prokxy válasza voodoo98 (#2516) üzenetére


prokxy
veterán

Most már van miből összefoglalót csinálni. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2524) Aventador91


Aventador91
őstag

odabaszós az új trailer. tegnap még tudtam menni pár kört, infantry része egész jó, csak ez a pálya nem lesz a kedvencem az biztos. bf1ben se szeretem az ehhez hasonló pályákat.

látom kapunk majd egy amiens féle pályát, meg egy sinai-t. csak át kell skinezni :DDD még mindig tartom hogy ez a narvik map szar. biztos lesz olyan ami minden igényt kielégít. meg még remélem erősítenek a járműveken. aztán annyi, a többit megszokjuk

(#2525) Dtomka


Dtomka
veterán

(#2526) Aventador91 válasza Dtomka (#2525) üzenetére


Aventador91
őstag

ajj de unalmas már..

(#2527) whitezo88 válasza Aventador91 (#2526) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Foleg hogy Trianon az 1918 :DD amugy is ez 100% offtopik

(#2528) prokxy válasza EczkE (#2509) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon érthetően és jól kielemezte, nagyon várós! Desert mapon lesznek járművek szép számmal, ahogy láttam. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2529) Snooker válasza whitezo88 (#2527) üzenetére


Snooker
senior tag

:R :C

(#2530) Aventador91 válasza prokxy (#2528) üzenetére


Aventador91
őstag

remélem a desertet teszik betaba

(#2531) pityu8611 válasza whitezo88 (#2527) üzenetére


pityu8611
tag

1920 junius 4.

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2532) Dtomka válasza Aventador91 (#2526) üzenetére


Dtomka
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#2533) Aventador91 válasza pityu8611 (#2531) üzenetére


Aventador91
őstag

tökmindegy, köze nincs a 2, vh-hoz :D

[ Szerkesztve ]

(#2534) prokxy válasza Aventador91 (#2530) üzenetére


prokxy
veterán

Open,closed bétáról lehet tudni vmit? Mikor lesznek egyáltalán? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2535) Dtomka válasza Aventador91 (#2533) üzenetére


Dtomka
veterán

Miért volt bűntény Magyarország feldarabolása?! Trianon – a világ szégyene

(A képet nem én készítettem, keress rá google képekben... )

Openbeta szept eleje, de melyik év az még titok :)

[ Szerkesztve ]

(#2536) Looserke


Looserke
őstag

Valaki próbálta az alphát RX580 VGA-val?

(#2537) zzola válasza Looserke (#2536) üzenetére


zzola
félisten

AZ mi? ;]

(#2538) stuszivadasz


stuszivadasz
kezdő

alfa 1 test sceenshot, játékkal eltelt órák száma. 4. alfa dog tag megszerezve

alfa 2, screenshot nélkül, ugyanaz, játékkal eltelt órák száma. 1

[ Szerkesztve ]

(#2539) IntelKiller7 válasza stuszivadasz (#2538) üzenetére


IntelKiller7
veterán

dulva

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#2540) bul07


bul07
nagyúr

Aki visszamondta Origin rendszerében leírná hogy hol lehet ezt elvégezni.

Dobozosan fogom megvenni mert úgy kevesebbre jön ki.

Na meg hogy érezzék hogy valami nincs rendben a játékkal a lemondások számából

Szerk.
Meglett

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2541) pityu8611 válasza Looserke (#2536) üzenetére


pityu8611
tag

570-el.High 65-90 fps.meglepően jol futott ahoz képest,h sokan panaszodtak a fps-re.

Gigabyte B660m/Intel Core i5 13400f/ COOLERMASTER MasterLiquid ML120L/Kingston Hyperx Fury 3200mhz 16gb/SAPPHIRE Radeon RX 6800/CoolerMaster MB510l/COOLERMASTER Elite V4 600W/KINGSTON 2TB NV2 M.2 PCIe M.2 2280

(#2542) stuszivadasz


stuszivadasz
kezdő

én sose mondtam, hogy nem rendeltem elő, később

(#2543) Aventador91


Aventador91
őstag

azt nem értem, hogy 3 rpg-t beleadtam egy tankba és fél hp-ja se ment le, engem meg 10 másodperc alatt kiszednek :U most nézem a gameplay videóimat

(#2544) CsonkaImo válasza bul07 (#2540) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Olvastam, hogy nem elégedett az EA az előrendelők számával, de még hónapokra van a megjelenés. Én nem hiszem, hogy hatalmas tábor fog visszalépni a játéktól, max enyhe lejtmenetbe jut a széria (ami várható volt, évenként szerintem nem sokáig lehet lenyomni egy Bf-et a játékosok torkán). Egy-két látványos trailer, aztán biztos javítanak a mutatókon.

(#2545) CptAdamica válasza CsonkaImo (#2544) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem a BF1 után sokan kivárnak. Köztük én is.

Megyen!

(#2546) bul07 válasza CsonkaImo (#2544) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha jól lett volna a Alpha akkor simán megugrott volna az előrendelések száma főleg a BF1 után ahol erősen limitálva voltak a fegyverek, tankok, repülők

De mit láttunk az Alphaból
Nyomatják a gyalogos harcot és ez megint BF1 szintje vagy még jobban, hát nem
BF sorozatnak nem a gyalogos harcról kellene szólnia

Néztem játék közben hogy jut e nekem valami jármű
Tank az elég hamar elment ugye az a 2db oldalanként(na ne, sicc)
Na de repülő az szinte mindig volt szabad mert olyan sz@r-erőtlen-gagyi-gyenge hogy senki nem akart vele menni

És nem ám két év játék után amikkor már mindenki unja, hanem Alpha szakaszban ahol minden ismeretlen új és ki akarná próbálni az ember, de nem ott volt a bázison senki nem ment vele

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2547) prokxy válasza Aventador91 (#2543) üzenetére


prokxy
veterán

Farba kell tolni, mint a szurti! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2548) steele80


steele80
senior tag

Engem hónapok óta beszippantott a The Hunter - Call of the Wild. Ezt nem rendelem már elő. Megvárom az első reakciókat, javításokat és ha oké, akkor megveszem.

(#2549) peterson79


peterson79
őstag

hali,

A nyílt bétáról értesítést küld az Origin amikor be vagyok lépve? Akár email akár úgy, ha inditom a klienst.

Figyelgetem majd, de nem ülök mostanában sokat a gép előtt és várhatóan ez így lesz szeptemberben is, szóval érdekelne, hogyan kaphatok leggyorsabban infót arról, hogy na, most már lehet menni a csatatérre.

(#2550) Gery9112 válasza peterson79 (#2549) üzenetére


Gery9112
őstag

Szerintem nem kell félned attól, hogy nem fogsz tudni a nyílt bétáról. E-mail, origin értesítő, az összes gamer weboldal biztos írni fogja amint lesz valami info.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.