Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) @rglaaf válasza R3laX (#4797) üzenetére


@rglaaf
veterán

Nem kell hogy értsd a konzol FPS-t mondjuk nem is érted kb...

PSN:BiZzare_0 ️

(#4802) BMdeal


BMdeal
csendes tag

Sziasztok,

A gyerekek aktiválták a 15 Eurós EA előfizetést az Béta megjelenése előtt.
Az lenne a kérdésem, hogy ez 1 hónapig él és utána nem kell vele foglalkozni tovább vagy külön le kell mondani?

Nem szeretném, ha automatikusan vonná minden hónapban. :N
Köszönöm!

(#4803) CptAdamica válasza BMdeal (#4802) üzenetére


CptAdamica
veterán

Külön kell lemondani, akár már most is megteheted.

Megyen!

(#4804) R3laX válasza @rglaaf (#4801) üzenetére


R3laX
addikt

Elhiszem, ki mit szokott meg :). 96 óta tolok PC-n FPS-eket. 1998 óta LAN partizgattunk, 2002-től meg neten Quake-ezek. Én nem tudom elképzelni, hogy ne fél sec legyen hátranézni, ha valaki mögém kerül :). Gamepad-dal PL most a Kena-t is Hardon toltam végig és jól irányítható, de FPS, vagyis multi FPS nálam egyenlő frankó egér + bill.

Amúgy valami készül ID-éknél is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4805) prokxy válasza @rglaaf (#4801) üzenetére


prokxy
veterán

PS-en vegyé' má' fel pls, lesz crossplay és mehet a helizés! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4806) jozefgucci1 válasza R3laX (#4804) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem véletlenül múlti fps-t pl esport-ban is csak bill egérrel tolják a gamepad más liga . Szerintem nem is sportszerű a crossplay , mert multi fps-ben olyan előnyben vagy a bill egér kombóval amit a túltolt autoaim nem tud kiegyenlíteni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4807) 3L1T3 válasza jozefgucci1 (#4806) üzenetére


3L1T3
addikt

Konzol - PC crossplay szerintem is baromság. De konzolok között kötelezővé tenném. Abszúrd, mintha Androiod felhasználó nem hívhatna iOS usert. :U :DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4808) R3laX válasza jozefgucci1 (#4806) üzenetére


R3laX
addikt

Igen ezt pont nem írtam oda, pedig gondoltam rá, hogy a crossplay statisztika növelő lesz sok PC-snek. Korrektebb lett volna kihagyni.

(#4809) @rglaaf válasza prokxy (#4805) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jah jóvan multkor elmaradt ;) amúgy nem vagyok teljesenn biztos ebben a gémben hogy day1 lesz, nem bizom dice-ba 5-öt is otthagyták félkészen mert nem ugy alakultak a számok.
Tv raksi lesz a nagyhelibe?

PSN:BiZzare_0 ️

(#4810) prokxy válasza @rglaaf (#4809) üzenetére


prokxy
veterán

Én megvettem már, ma vonta le az MS a számlámról. Vedd meg, helizünk, tankozunk.
Nem tudok infót a TV raksiról, de ha lesz, akkor aratunk! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4811) jozefgucci1 válasza R3laX (#4808) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ugye a kiadó ezzel is " segíti" a pc-s tábort , hogy legyenek mindig teli szerverek ,de mivel kikapcsolható a legtöbb játékban , így sokan meg is teszik , jellemzően a csalók miatt és mert eltángálják őket egér+bill kombóval . :DDD
Persze növelheted vele a statodat , hogy lövöd a sok világtalant ,de ez senkinek nem tesz jót .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4812) Sz. Géza válasza pandras83 (#4800) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Amúgyfigyeljémá', ha most valamit nem értek és azt megkérdezem (amire még mindig nem válaszoltál) akkor az kötekedés?
Igen, ez is egy kérdés. ;)

(#4813) @rglaaf válasza jozefgucci1 (#4811) üzenetére


@rglaaf
veterán

128-as serverek tele lesznek botokal lehet menni a k/d-re
Mondjuk simán kivenném ezt és csak a score-t mutatná

PSN:BiZzare_0 ️

(#4814) Lendova válasza jozefgucci1 (#4806) üzenetére


Lendova
őstag

Volt olyan időszak a CoD: Cold War-ban, hogy a profi PC-sek átváltottak kontrollerre.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#4815) CptAdamica válasza Lendova (#4814) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azért, mert a COD-ban brutál erős az aim assist. :D

Megyen!

(#4816) redingitell válasza jozefgucci1 (#4806) üzenetére


redingitell
senior tag

Vegyíteni kell a kettőt. Szerintem a mozgás könnyebb joystickel, célozni meg egérrel. Sőt, a nemrég debütált [azeron] keypaddal még az ujaidat sem kell igazán felemelni.

(#4817) pandras83 válasza Sz. Géza (#4812) üzenetére


pandras83
senior tag

Kötekedő, alantas, primitív dolognak tartom, ahogy próbálod elérni, hogy leírjam: Nem, Géza, nem tudom pontosan, hogy milyen lesz a Portal. De megveszem, mert kiváncsi vagyok. Ha nem jelentették volna be, akkor lehetséges hogy visszamondom az előrendelést.

Senki nem próbálta még, senki sem tudja, hogy milyen lesz pontosan, de ennek ellenére biztosan sokan vannak még, akiket a nem túl meggyőző béta (szubjektív vélemény) után is ez tart előrendelésben. Kérdezd meg tőlük is, hogy vajon tudják-e hogy milyen lesz a Portal.

Ha esetleg az a gond, hogy előrendeltem, mert ez ellenkezik Sz. Géza elveivel, akkor azt tudod tenni, hogy figyelmen kívül hagyod azokat kommenteket, amelyek arra utalnak, hogy X Y ember előrendelte. Ha a start után elégedett vagyok vele, az is az én dolgom, ha pedig csalódott, az is. A saját pénzem fog elmenni rá, nem az Sz. Gézáé. Ez így kerek?

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#4818) prokxy


prokxy
veterán

Mótvá?
All 32 SKINS revealed so far in Battlefield 2042!

5:42-nél ez igen adja! :C

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4819) R3laX válasza CptAdamica (#4815) üzenetére


R3laX
addikt

:D na ez is fura nekem. Mi az hogy aim assist? Az csalás! Aimbot! :). Egyébként én mindig teljesen offolom a rásegítést azokban a game-ekben, ahol bekapcsolná, mert tök nonsense. Így is rohadt könnyű manapság már minden game normal fokozaton a retro game-ekhez képest. Elpunnyadt a játékos közösség. Régen hozzád ért valami egy gameben meghaltál! Most meg már helyetted céloz a játék :).

[ Szerkesztve ]

(#4820) fornettisuti válasza prokxy (#4818) üzenetére


fornettisuti
veterán

Azt a skint lehet majd legutoljára unlockolni, akinek olyan lesz, az max rangos, "azoktól kell majd félni" - ezt olvastam beta idején.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4821) prokxy válasza fornettisuti (#4820) üzenetére


prokxy
veterán

Na az jó.
Remélem lesz benne olyan, mint a BF4-ben a Phantom projekt. Vagy a COD-ban a feladványos keresések, bunkerekben. Ezek iszonyat jók. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4822) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#4815) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Utoljára MW-nél játszottam COD multit. Egyszer beállítottam maxra az aimot... :DDD csávó 10 méterre tőlem, AIM és már a fején volt. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4823) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Közben kikerült egy ilyen.
Pre-load:
Nov 10 - Standard/Gold/Ultimate & EA Play Pro.
Nov 17 - Standard PS only.

o.O

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4824) oriic válasza IntelKiller7 (#4823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura, hogy PS-en az alap később szedhető, bár így is van két napjuk rá, szóval annyira nem oszt nem szoroz. :D

Live-Die-Respawn

(#4825) IntelKiller7 válasza oriic (#4824) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De most ezt miért?
Ugyan annyit szed le minden esetben. Mindegy, hogy Standard vagy Gold.
Akkor aki Goldot vesz 10-től szedheti, aki meg alapot az 17-től. :))
Fura ez a Sony. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4826) Sz. Géza válasza pandras83 (#4817) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ugye, hogy tudtál (viszonylag) normális választ (is) leírni.
De a kérdést feltenni az alantas és primitív (szerinted).
Ok.

(#4827) pandras83 válasza Sz. Géza (#4826) üzenetére


pandras83
senior tag

Örömteli, hogy meg tudtam felelni a kívánalmaidnak Nagyuram. Megtisztelő és felemelő érzés.

Cyberfuck Patchrunner

(#4828) Leon77 válasza pandras83 (#4827) üzenetére


Leon77
őstag

A cicaharcot nem akarjátok privátban folytatni? Nem hinném, hogy bárki is kíváncsi lenne rá. Ez Gézának is szól persze. Köszi.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#4829) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kíváncsi leszek, hogy le e még valamilyen meglepi, például azt pletykálják, hogy Discarded-en felrobbanthatunk majd egy atombombát, meg volt régebben földrengésről, meteor esőről is szó.

Megyen!

(#4830) oriic válasza CptAdamica (#4829) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meteor eső túlzás szerintem, valszeg keverik a műhold becsapodásokkal.

Live-Die-Respawn

(#4831) CptAdamica válasza oriic (#4830) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, arra én is gondoltam, hogy valószínűleg azzal keverték. Még régebben írtak ilyen vulkán kitörést is. :D

Megyen!

(#4832) fornettisuti válasza CptAdamica (#4829) üzenetére


fornettisuti
veterán

Atombombát? Az nem csak azt a pályát gyalulná le, hanem még a többit is vinné magával. :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4833) CptAdamica válasza fornettisuti (#4832) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lehet valahol a távolban fog robbanni, mint ezen a képen: :D

Megyen!

(#4834) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

hivatalos portal gameplay.
[link]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4835) 3L1T3 válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


3L1T3
addikt

:Y :C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4836) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na ez durván adta! El Alamein-nél ahogy a bombázok átsüvítenek, brrrrr.

Megyen!

(#4837) syIex válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


syIex
veterán

Nagyon komoly ez az előzetes! :D

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4838) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Van portal brief is, ecsetelik a szerver készítőt.

(Úgy látom még a karakterek segg szőrének a színét is be lehet állítani. :D)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4839) oriic válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát szerintem mondom is vissza preordert. ;]

Live-Die-Respawn

(#4840) Enton válasza CptAdamica (#4838) üzenetére


Enton
addikt

Jackfrag videoját lestem erről, elég szépen lehet testre szabni a dolgokat, de ez a bf1(5) vs bf2042 pl hogy jött???
Mert poénnak poén de az egyik oldalon süvít a tank a másik oldalon meg még az első pontig nem jutottak ki vele?
Mert még a sérülés mértékében kilehet őket egyenlíteni de valahogy kicsit idegen ez nekem.
A bf bc2 vs bf(3-4-2042) már jobban tetszik meg, hogy az összes map elérhető a bc2-ig ez is szép dolog. :R

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4841) IntelKiller7 válasza Enton (#4840) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Pont ez a lenyeg benne, hogy azt allitasz be, olyanra amit akarsz. Adhatsz az elso vh-s katonaknak is mai modern tankot.

amugy meg szart sem er. Anno haveri tarsasagnal csinaltunk olyat, hogy 2 vs 5-6. Mi ketten mentunk jet-el, attack helivel vagy amivel akartal.
a tobbi 5-6 is amivel akart. Felidoig mi ketten zaszlot sem foglaltunk, aztan attqck helivel vagy tankkal szarra lettek szopatva. Siman nyertunk. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4842) prokxy válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


prokxy
veterán

Ez úgy odabaszott. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4843) Violka2016


Violka2016
tag

Nem tudom, hogy jól értem e ezt a portal dolgot, de akkor mehet BF3 a BF2042 grafikával? Mármint, ha lesznek ilyen serverek? Mert akkor egy Caspian Rush BF3 a mostani grafikával engem megvett…

(#4844) IntelKiller7 válasza Violka2016 (#4843) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jol erted.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4845) sixpak válasza Violka2016 (#4843) üzenetére


sixpak
nagyúr

2 map lesz a BF3-ból, Caspian Border és Noshahr Canal.
Caspian nekem csalódás, azért azt láttuk már a BF4-ben is, jobb lett volna egy Tehran Highway, estleg egy Grand Bazaar... nyilván ahány embert megkérdeznének, annyi félét mondanának, ez csak az én véleményem.
A BC2 mapok viszont frankók, bár ott nem emlékszem rossz mapra, kiváló volt mind.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4846) IntelKiller7 válasza sixpak (#4845) üzenetére


IntelKiller7
veterán

minden seasonben jon majd uj portal map is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4847) STC Speed


STC Speed
őstag

Azért jó lesz újra ezeken a mapokon tolni :C

(#4848) STC Speed


STC Speed
őstag

PS5-ön ha a standard edition megvan rendelve, de egy hónap EA play-t előfizetek, akkor lehet nyomni 1 héttel korábban szerintetek? :)

(#4849) sixpak válasza IntelKiller7 (#4846) üzenetére


sixpak
nagyúr

Really?!?
Ezt nem tudtam, ha tényleg így van, az valami fantasztikus lesz!

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4850) IntelKiller7 válasza STC Speed (#4848) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Igen.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.