Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) firemage válasza mettek (#2999) üzenetére


firemage
újonc

Én is PS5-ben gondolkodom egy ideje. Ha nem fog menni a 2042, akkor valószínűleg beújítok egyre majd. Sajnos a mostani árak, ahogy írtad, nevetségesek.

CptAdamica igen, reggeli kávé melllé beizzítom majd a Twitchet. :D

[ Szerkesztve ]

(#3002) sixpak válasza firemage (#2998) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pompás, akkor nekem meglesz a zökkenőmentes 40-50 fps mediumon, ultrán 15. :D
Holnap kiderül, ha így van, akkor pár százezer refund befigyel majd a beta után. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3003) Lendova


Lendova
őstag

Nekem nem rémlik, hogy a béta után a BF 1 vagy a BF V gyorsult volna.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#3004) zzola válasza Lendova (#3003) üzenetére


zzola
félisten

Nekem sem, sőt.

(#3005) mettek válasza sixpak (#3002) üzenetére


mettek
addikt

Aki kenyérpirítóval akar játszani az fifázzon :DDD

Amugy meg minden konzolos generáció váltáskor ez van..a játékok árai és gépigényei is megugranak. Amugy meg senki ne várja hogy a 2-3 éve megjelent bf5 hardver követelmény szintjén jöjjön a 2042.
Itt most bejön az extra időjárás, a nagyobb mapok, 128 player és eleve szebb grafika.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3006) firemage válasza sixpak (#3002) üzenetére


firemage
újonc

Ezért jó annak, akinek Nvidiája van, a DLSS nagyon meg tudja dobni az fps-t. Minden este el kell mondanunk 10 Üdvözlözlégy Máriát az FSR-ért! :DDD

(#3007) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nálam még mindig nem jelent meg originen a béta.
Restart sem segít :)
Az egész kliens lassú, nem is értem miért nem használtam eddig.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3008) TXT


TXT
őstag

Nekem megjelent a “Try it first”, le is toltottem es engedne is a “Play”-t. Viszont ahogy ranyomok, megjelenik az “AntiCheats” betolto kepernyoje, majd par masodperc mulva feldob egy hibauzenetet:
“Problema van a jatek beallitasaival. Kerjuk, telepitsd ujra a jatekot.”

Ez most akkor??? :U

A regiot atallitottam United States-re, ennek ellenere dobja ezt.

[ Szerkesztve ]

(#3009) Fitzgerald válasza mettek (#3005) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Senki sem azt várta, de az elmúlt 3 fő Battlefield rész hardverigényét elnézve (illetve figyelembe véve a tényt, hogy a desktop procik core countja gyakorlatilag duplázódott minden kategóriában az elmúlt 3 év során) teljes joggal várhatná bárki, hogy azért egy 2080 Ti-vel elfusson 80-100 fps környékén 1440p ultrán egy 8-10-12-16 magos procival...

Ráadásul azt írják, hogy azért olyan óriási előrelépés nem történt látványban a BFV-höz képest (valaki olyanokat írt itt pár hete, hogy már-már úgy néz ki, mint az Exodus kisfilm :C ).

Ha ez pécén nem fog rendesen fogyni, ennek bizony köze lesz a dologhoz.
Persze az EA majd ismét kreál valami narratívát, hogy "nem sikerült a játéknak rezonálnia a közönséggel".

De várjuk meg a holnapot.

(#3010) sixpak válasza firemage (#3006) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem is NV van, mindegy is, majd reggel kiderül, egy biztos, beta után nem szokott jobban futni a kész játék, az hülyeség, a betabol le lehet majd szűrni, hogy mit várhatunk teljesítmény terén....aztán valaki folytatja és valakinek megy a refund. :D

Azt hittem beenged :D :

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3011) CptAdamica válasza Fitzgerald (#3009) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk én elég grafika buzi vagyok, de nálam már a BF5 is az abszolút szép és elég szintjén van, szóval ha azt hozza még mindig a legszebb multi játék marad évekig. :D

Megyen!

(#3012) csibe1 válasza Fitzgerald (#3009) üzenetére


csibe1
addikt

"nem sikerült a játéknak rezonálnia a közönséggel". :C

Azt még sose láttam leírva, hogy balfékek a programozóink vagy sajnáljuk a pénzt az optimalizálásra, meg vegyél új gépet. (főleg most lenne ez érdekes ;] :DDD

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3013) Norbi887 válasza firemage (#3006) üzenetére


Norbi887
aktív tag

Tényleg szuper dolog lenne, ha már a Beta-ban, illetve a későbbiekben a teljes verzióban is implementálva lenne az FSR, akár a DLSS-mellé is, mert valóban nagyban hozzáadna a játék skálázhatóságához (már ami a GPU kihasználtsági oldalt jelenti :K )

Nem beszélve tényleg arról, hogy ennél valójában tök mindegy hogy AMD vagy NVIDIA GPU-n használja az ember, hiszen nem RTX függő, mint a DLSS esetében, így gyakorlatilag a régebbi kártyák is nyerhetnek rengeteg extra fps-t, ha esetleg alapból nem lenne képes tartani az adott/elvárt framerate-et.
Hát kiváncsi leszek. A Frostbite Engine-ben alapvetően asszem a BF4 óta volt built-in resolution scale-er, csak hát ugye az gyakorlatilag semmi ezekhez az új technológiákhoz képest. . :U :D

Egyébként amikor promózták az FSR-t, az EA, illetve Frostbite logója is felvolt tüntetve ez alapján a Reddit poszt alapján, mint támogatott stúdió/fejlesztő, szóval megvan rá az esély simán ;)

[ Szerkesztve ]

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#3014) Fitzgerald válasza CptAdamica (#3011) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én is teljesen elégedett vagyok a BFV-féle látvánnyal a mai napig, sőt.
Még a BF1 is rohadt szépen öregedett, sokak szerint még az V-nél is szebb.
Emlékszem amikor először játszottam Argonne-on meg Aerodrome-on, mindkét alkalommal leesett az állam.
De ha e téren nincs igazán komoly előrelépés, akkor illik a gépigényt is a látványhoz igazítani 128 player ide, vagy oda (főleg mivel van hardver amit ki is kéne használni - már rég nem a 4/8-as i7 a csúcs).

(#3015) syIex


syIex
veterán

Ha most előrendelem a játékot akkor kapok bétára kulcsot amivel már holnap lehet nyomni? :F

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3016) CptAdamica válasza syIex (#3015) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hol rendelted elő és milyen platformra? :D

Megyen!

(#3017) oriic válasza syIex (#3015) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerűbb ha veszel EA Play-t szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3018) csibe1 válasza Fitzgerald (#3014) üzenetére


csibe1
addikt

Éppen az a baj, hogy néha "kihasználják" a hardvert, mert optimalizáció nuku, a határ a csillagos ég meg fölötte.
Akkor meg azért van a sírás, hogy tavaly vettem gépet, most meg szaggat a játék. :D
Jó lenne ha valamiféle középutat találnának ebben, de hát az pénzbe is kerülne.
Tényleg, a netkód itt is olyan olyan szuper, mint volt pár részben?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#3019) syIex válasza oriic (#3017) üzenetére


syIex
veterán

Azt egy hónap után is le tudom mondani és 5 / 15 dolcsi lenne az egész?

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3020) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Van rajtam kívül olyan aki gmg-n rendelte elő a gold edition-t és try it után sem jelenik meg neki a beta originben? Jó lenne holnap nem ezzel szopni hanem kipróbálni a játékot.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3021) deadwing válasza CptAdamica (#2987) üzenetére


deadwing
addikt

Kicsit, amíg be nem szarik :)

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#3022) Aventador91


Aventador91
őstag

kúúva jó a game. infantryt toltam most kipróbálom a járműveket

(#3023) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Holnap hány órától indul itthon(MO-on), az early ?

(#3024) oriic válasza syIex (#3019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bármikor lemondhatod. Ha jól látom, most originen 4 euró egy hónapra. (A sima, ide az early access-hez elég az is)

ScomComputer

Reggel 9kor.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3025) firemage


firemage
újonc

(#3026) oriic válasza firemage (#3025) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. Alfa tesztet játssza vissza a tag. Elég láma dolog ez szerintem.

Live-Die-Respawn

(#3027) syIex válasza oriic (#3024) üzenetére


syIex
veterán

Igen annyi. Köszi szépen be is regeltem aztán így legalább kiderül, hogy megéri-e megvenni vagy sem. :D Simát vettem, de az is elég hozzá csak limitálva van 10 órára a játék idő! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3028) firemage válasza oriic (#3026) üzenetére


firemage
újonc

Igen, közben rájöttem. Észrevettem, hogy az árnyékok ilyen furán rángatóznak a bokrokon. Összes alfa videóban az volt. :)

(#3029) oriic válasza syIex (#3027) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A 10 óra az a trial és az csak a teljes játékra vonatkozik. Ha most veszel EA Play-t, akkor a november 19-én esedékes premierről pont lemaradsz.

Maga az open beta early access-t simán megkapod vele, de nincs korlátozás, ugyanúgy holnap reggel 9-től tolhatod már.

Live-Die-Respawn

(#3030) FollowTheORI válasza CptAdamica (#2979) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Igen. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3031) firemage


firemage
újonc

Remélem ez a rendkívül profin megfogalmazott hibaüzenet el fog tűnni péntekre. :D

(#3032) zzola válasza firemage (#3031) üzenetére


zzola
félisten

nVidia rlz
;]

(#3033) Hiei555


Hiei555
tag

Konzolvilagtól rendeltem elő a steelbook pc editiont de kód még sehol. Van esetleg akinek még nemküldtek és onnan rendelte? Holnap lehet oda telefonálok h mivan...

(#3034) syIex válasza oriic (#3029) üzenetére


syIex
veterán

Ez most amúgy is csak a béta miatt vettem szóval nem baj, mert ha tetszik úgyis megveszem "rendesen". Köszi az infót és a segítséget, már töltöm is! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3035) bul07


bul07
nagyúr

Nem tudom volt e már leírva

Beta kulcs nélkül is le lehet tölteni(PC-n biztos)
Játszani visszont kulcs nélkül csak a nyílt indulásakkor fogja engedni szerintem

Try it first rányomás után érdemes újraindítani az Origint, majd megint rányomni, és utána nézni kell a könyvtárat is hogy hozzáadta e, és ha igen akkor ott rá lehet nyomni hogy töltse le

Nállam így vol rányomtam töbször egyszer megjelent a saját játékaim között és ott nyomtam rá hogy töltse le, és nekem még nincs beadva a kulcs mert a KV még mindíg nem küldte

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3036) gainwardgs válasza firemage (#2998) üzenetére


gainwardgs
addikt

ebben lesz csoda rtx, mert akkor 30fps rulez :DDD

(#3037) IntelKiller7 válasza bul07 (#3035) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem tudom honnan szedtek az emberek, hogy csak akkor tudod letolteni, ha van kulcsod. :DDD

ahogy az is, hogy holnaptol az kezdhet aki elorendelte vagy van ea play(gpu-val is) elofizetese.
penteken meg azok is kezdhetik, akik nem vettek meg, es nincs elofozetesuk sem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3038) IntelKiller7 válasza ScomComputer (#3023) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Reggel 09:00

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#3039) FattyDove


FattyDove
őstag

Hazaértem. Nekem még mindig nem engedi letölteni a játékot. Origin-ben látom EA App-ban még mindig nem.

[ Szerkesztve ]

(#3040) Bennyboy válasza FattyDove (#3039) üzenetére


Bennyboy
őstag

Nekem Oriic megoldása bevált, h böngészőből nyitottam meg az origint és ott sikerült hozzáadnia.

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#3041) FollowTheORI válasza FattyDove (#3039) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Játékra rákeresel a boltban és "try it first" gombra kattintasz akkor elvileg már lesz.

Vagy felteszed az EA Desktop appot, és ott keresed meg a játékot és a Bétára mész és letöltöd. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3042) bul07 válasza IntelKiller7 (#3037) üzenetére


bul07
nagyúr

Az hogy zárt az első pár nap, és sokkan úgy vesszik hogy mert zárt csak azok tudják letölteni akinek van kulcsa, mint mondjuk a zárt Alpha teszt-nél

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3043) FattyDove válasza FollowTheORI (#3041) üzenetére


FattyDove
őstag

Miután kisírtam magam itt, rá 5 percre megjelent a letöltési lehetőség.

(#3044) kisselandras válasza IntelKiller7 (#3037) üzenetére


kisselandras
senior tag

Sokan panaszkodnak hogy nem birnak vele játszani pedig csak 6 dikán lehet először játszani vele :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#3045) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Úristen, amúgy annyira régóta várom ezt a vackot. Ha holnap játszhatatlan lesz, akkor tuti gumiszobában fogok kikötni. :D

Megyen!

(#3046) firemage válasza CptAdamica (#3045) üzenetére


firemage
újonc

Szerintem már mindenki be van zsongva. :) Főleg a nagy hype-nak köszönhetően.

(#3047) mettek válasza firemage (#3046) üzenetére


mettek
addikt

Sztem nincs túlhypeolva. Egyszerűen aki battlefield fan az odáig van érte és ez nem évente jön. Én is úgy várom mint a messiást. Egy ertelmes lövölde nincs a piacon, tavaly még a modern warfare-re is ráfanyalodtam mert nekem már elegem lett a VH-ból.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#3048) bul07


bul07
nagyúr

KV küldött már bárkinek kulcsot?

Oké hogy holnapig van még idő de akkor is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#3049) syIex válasza bul07 (#3048) üzenetére


syIex
veterán

Vissza olvasva elég sok embernek! :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#3050) stickermajom válasza bul07 (#3048) üzenetére


stickermajom
addikt

Jaja, dél körül megjött. :K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.