Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) astrojoe12


astrojoe12
tag

Hát ja, csak szükségem van néhány funkcióra, amit egyedileg szoktam beállítani minden játéknál: anti-lag, radeon képélesítés 10%, alternatív szinkronizálás, fps korlátozás a stabilabb frametime miatt.

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#14002) IntelKiller7 válasza astrojoe12 (#14001) üzenetére


IntelKiller7
veterán

alt-tav eseten is ezt csinalja? Vsgy csak az alt-r-re?
Nem tudod mas gombra atprogramozni a radeon szoftveret?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14003) R3laX


R3laX
addikt

Ez most marha fura volt, mi viccelődnek a készítők, vagy van ilyen hiba? :D Mondjuk tényleg úgy rántom az egeret ugrásnál, mintha quake-eznék, de hé! :))
Egyszercsak beállt középre az MP9, plusz levette a távcsövet róla, komoly tök Quake flasht hozott :D... Ránéztem, következő spawn-nál már beállt rendesen. Van amúgy ilyen beállítás, hogy középen tartsa?

[ Szerkesztve ]

(#14004) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#14000) üzenetére


CptAdamica
veterán

Modern problémák, modern megoldások. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#14005) Sz. Géza válasza Fitzgerald (#13976) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Én remélem nem Zavod.
Ott amúgy is elég volt kiirtani a növényzetet. :)

(#14006) CptAdamica válasza Sz. Géza (#14005) üzenetére


CptAdamica
veterán

Dettó, annyira nem voltam oda érte.

Megyen!

(#14007) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Pedig az nem lenne rossz. :D

De aztán lehet hogy kapunk egy Locker-t. :P

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14008) bul07 válasza Sz. Géza (#14005) üzenetére


bul07
nagyúr

Én ezen a pályán a Mobile Artillery járművet(HIMARS) szerettem megszerezni, na és azzal bombáztam a fenti tetőn kempingezőket :DDD :D

Amúgy erről a pályáról van egy videóm is ahol akkori bf4 fórumba is aktív tagokat lőttem ki :DDD , te jó ég 8éve volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14009) pandras83 válasza FollowTheORI (#14007) üzenetére


pandras83
senior tag

én egy lepusztult, a természet által visszahódított Shanghait sejtek, ott lehet igazán érvényesíteni a posztapokaliptikus atmoszférát. extra poén lehetne, hogy ezúttal mindig leomló épület már eleve össze lenne dőlve és mondjunk egy másik dőlne össze vagy ilyesmi. igazából bármit csak ne a lockert...az nekem nem battlefiled, inkább call of field. Change my mind: a Gulf of Oman a best map ever, a definitiv bf élmény, legyen szó bármely bf-ről, ahol megjelent.

Cyberfuck Patchrunner

(#14010) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#14006) üzenetére


IntelKiller7
veterán

En sem.
A Shanghaion kivul nem is igazan szerettem mas mapot.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14011) R3laX válasza FollowTheORI (#14007) üzenetére


R3laX
addikt

Vagy egy Arecibo, nálam az egyik kedvenc volt [link] :). Elfeledett, amit nem is építenek újjá később kiderült. [link]

Egyébként nálam is elsőre a Zavod ugrott be vmiért, lehet az lesz a befutó.

(#14012) Lendova válasza IntelKiller7 (#14002) üzenetére


Lendova
őstag

Összemókolt valamit, mert 1x kellene csak ezeket beállítani. De lehetne így is, ahogy írod vagy a végén egy alt-tab, az is helyre rakja.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#14013) bul07


bul07
nagyúr

Most komolyan Breakthrough módot direkt rontják egyre jobban és jobban

Most még pár pályán vettem észre hogy kivették a helikoptert, meg tankból is
Nem jártam még minden pályán hogy hol hagyták meg

Manifest pályán volt heli, védekező oldalról láttam (megvártam hogy mi támad aztán léptem is ki én nem védekezek)
Breakaway , Orbital, Discarded pályáról viszont biztos hogy kivették a helit
Renewal első két pontnál nincs a támadó oldalon de úgy rémlik hogy volt, viszont tovább még nem jutottam mert csak egyszer dobott be erre a pályára és nem jutott tovább a csapat az első két pontnál

Viszont a Stranded pályára beraktak MAV-ot, védekezőknek is ilyen járművet [kép](úgy meglepett hogy térképen kaptam le), de komolyan erre a pályára jármű
Ez azt eredményezi hogy az eddig is gyors csaták még gyorsabbak lettek, védekezőknek szinte esélye sincs, ha kicsit is támadni akar a támadó oldal
Pl most 7perc 27másodperc alatt végignyomtuk [kép]

De most tényleg erre mi szükség volt, és kb ez jellemzi az egész játékot, fogalmatlanok csinálják

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#14014) szabozsolt87 válasza IntelKiller7 (#13994) üzenetére


szabozsolt87
tag

EA appal és a böngészőből sem tudok belépni egyik fiókommal sem. Mindegyikhez kértem már nem egy új jelszót és azzal sem tudok belépni ugyan úgy ahogy az originbe sem.

(#14015) szabozsolt87 válasza FollowTheORI (#13996) üzenetére


szabozsolt87
tag

Az EA app nem is volt fent csak az origin, de letöröltem most mindent, ha steamen elindítom akkor telepíteni akarja az EA appot. Azért volt két fiókom, mert a régibe nem tudtam belépni és létrehoztem egy másik gmail fiókot majd azzal regisztráltam az originre. Elsőre be is engedett. Utána indítottam steamen a bf-et belépett onnan originbe és kérte, hogy aktiváljam holott nem is kaptam aktivációs kódot. Egy másik opciót választottam utána ami kiléptetett az akkori fiókból és azóta sem tudok visszalépni akkor hoztam egy másikat létre.

(#14016) szabozsolt87


szabozsolt87
tag

Most regisztráltam egy 2. gmail fiókot azzal regisztráltam egy EA fiókot küldi is az üzeneteket ellenőtzó kódot stb... mindent megcsinálok és a végén a SING IN nem lép be.... :W

(#14017) Találtgyerek válasza ScomComputer (#13960) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ma engem is kidobott többször DirektX hibával.
Full alap videokártya beállítással is csinálta. :Y

06-3o/9759I39

(#14018) FollowTheORI válasza szabozsolt87 (#14015) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Valamit nagyon nem jól csinálsz, de nem tudnám megmondani ezen leírások alapján pontosan mit.

Amúgy azon kéne végig menned, hogy steam-en indítod, azt felteszi amit kell és belépsz az eredeti fiókkal (ha kéri), ami eredetileg társítva volt a steam fiókkal (és amúgy teljesen feleslegesen hozod létre az újabb és újabb fiókokat, csak rontod a szituációt és megoldásnak se jó). És ha minden jól végigment akkor indulnia kell jól.
Csak azzal a fiókkal tudsz majd játszani amelyikkel először össze volt kötve, mert azon lesz csak rajta a játék.

Ha valami oknál fogva nem tudsz az eredeti EA fiókodba belépni, akkor először azt kell megoldani, vagy support-al vagy valahogy. És nem új fiókokat csinálni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14019) Dtomka válasza CptAdamica (#14006) üzenetére


Dtomka
veterán

+1 nem volt rossz map de voltak jobbak a BF4-ben. De a korábbi részekben is.
Pl, Srike at Karkand - szerintem minden idők egyik legjobbja vagy a metro. Bár BF1 be belerakták de nem volt ugyanolyan.

#14011 R3laX
Az általad linkel map sem rossz, volt pár jó élményem azon is :)

Mikor derül ki, melyik lesz az új map?

[ Szerkesztve ]

(#14020) IntelKiller7 válasza Dtomka (#14019) üzenetére


IntelKiller7
veterán

December eleji frissitesben, datamine csak talal valamit.
persze, ha nem a frissitessel egyutt jon. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14021) Dtomka válasza IntelKiller7 (#14020) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszi szépen az infót. Kíváncsi vagyok melyik map lesz.

Az örök témát ismét felhozom ha nem baj.
Pár kör játék után azt kell, hogy mondjam (írnom) sajnos igazzá vált a félelmünk. Egyre több a csaló már itt is. Előző körben 3x szedett le, megnéztem 31 rank, 17:0 több mint 3+ volt a global k/d-je.

(#14022) R3laX válasza Dtomka (#14019) üzenetére


R3laX
addikt

Jaja, később megnéztem a Rouge Transmission, helyesbítve. Igazából ott megvoltak ugyanazok az épület elemek is, amiket nagyjából itt is használnak. Az Arecibo-nak meg már nem kell leomolnia :D, viszont jól benőheti a növényzet és méretben is egy jó közepes méret...

Orbitalt amúgy nekem marha ritkán sorsolja be, nektek nem?

[ Szerkesztve ]

(#14023) eeXaa


eeXaa
addikt

Hali. Ha csak az alapjátékot veszem, lesznek olyan map-ok amivel nem tudok majd játszani?

(#14024) IntelKiller7 válasza eeXaa (#14023) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14025) eeXaa válasza IntelKiller7 (#14024) üzenetére


eeXaa
addikt

köszi... azt tudom hogy jönnek jöttek uj mappok, viszont a dlc, meg year1 pass emlegetése nem teszi egyértelművé..

(#14026) FollowTheORI válasza eeXaa (#14025) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Pénzért továbbrais csak vizuális dolgokat lehet venni BF1 óta.
Lesz amúgy szerintem valami pass2 is az 5. szezontól.
Legalábbis a beharangozó szövegben mintha írták volna. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14027) Astroboy válasza R3laX (#14022) üzenetére


Astroboy
őstag

Azért milyen már az élet... ~10 évvel ezelőtt a BF4-ben a készítők azt vizionálják, hogy leszakad a komplett teleszkóp, erre bakker tényleg megtörténik. :Y
Csak nem egy közeli konfliktus, hanem a karbantartás hiánya miatt. :O :(

(#14028) R3laX válasza Astroboy (#14027) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, mikor anno olvastam a cikket én is leszakadtam :D. Tényleg nagyon jól szimulálták. :K

(#14029) Találtgyerek válasza Dtomka (#14021) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én a hétvégén álltam neki játszani az ingyenes hétvégén.
Már 5-ös szinten 3-as felett volt a globál K/D-m alap fegyverekkel, pálya ismeret nélkül. Volt olyan kör ahol 24/2-vel végeztem másodikként és talán akkor 6-7-es szinten voltam. Szóval nem biztos, hogy mindenki csal.

06-3o/9759I39

(#14030) IntelKiller7 válasza eeXaa (#14025) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Megveszed az alap kiadast es veszel hozza 1000BFC-t(3000Ft kb)
abbol megtudod venni 1000 pontert az aktualis seasont. Ha az osszes BFC-t kifarmolod akkor a kovetkezo season mar ingyen van. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14031) eeXaa válasza IntelKiller7 (#14030) üzenetére


eeXaa
addikt

Ahh.. ok.. akkor olyan mint a cod. Várok inkább egy nagyobb kedvezményre... a jelenlegi is sok ezért a játékért.... úgyis 2-3 ezer lesz hamarosan...

(#14032) spanglee001 válasza eeXaa (#14031) üzenetére


spanglee001
addikt

hamarosan? :DDD 2-3 év múlva, mikor elfogy a játékos bázis :C

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14033) Lendova válasza eeXaa (#14031) üzenetére


Lendova
őstag

5-10 eurós akciós ár talán 1 év múlva.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#14034) Fitzgerald válasza eeXaa (#14031) üzenetére


Fitzgerald
veterán

20 euró most, ennél olcsóbb valószínűleg jó darabig nem lesz még, max. kulcsos oldalakon.
Következő BF megjelenése előtt várhatóan ingyen adják majd, ahogy a BF1-et (és déelcéit), illetve a BFV-öt is ingyen adták közvetlenül a következő játék megjelenése előtt (BF1 megjelenése előtt meg a BF4 déelcéket adták). De nem tudjuk még mikor jön. Minimum 2023. vége felé, de valószínűleg inkább 2024.

#14005 Sz. Géza

Pedig a két gyárépület középen, meg a rozsdás járművek Zavodon kifejezetten rohadt jól néznének ki elsusnyákosodva.

[ Szerkesztve ]

(#14035) CptAdamica válasza Fitzgerald (#14034) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk én jövőre nem várok új címet, valószínű azért is vállalták a year 2-őt, ha az is 4 season lesz, akkor kb 2024 nyarára lenne vége, aztán év végén meg jöhetne az új rész. Plusz szerintem amiatt sem fog kapkodni az EA, mert ez a rész is ilyen állapotban jelent meg.

Megyen!

(#14036) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#14037) spanglee001 válasza IntelKiller7 (#14036) üzenetére


spanglee001
addikt

már mind készen is van :DDD viszont a dupla XP az ingame nem számol, úgyláttam csak playtime telik :) tehát meghagytam holnapra, a napi 10k-t is duplázza meg. viszont nagyonhamar meglesz így a 100 tier, majdnem 50nél vagyok és még 11hét van hátra :D pedig nem sokat játszom

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#14038) CptAdamica


CptAdamica
veterán

(#14039) Találtgyerek válasza CptAdamica (#14038) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Dolgoznak a fiúk… ;)

06-3o/9759I39

(#14040) CptAdamica válasza Találtgyerek (#14039) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, elvileg a CPU optimalizáción is reszelnek még a patch-ben, csak az nincs a listában, remélem nem lesz rosszabb. :D

Megyen!

(#14041) pandras83 válasza CptAdamica (#14038) üzenetére


pandras83
senior tag

azért külön rohadjanak meg, amiért a nemtom hanyadszor újrahasznált "vault" fegyvereket mindneféle assignment mögé teszik random beírogatott számokkal. elnézést a kirohanásért.

Cyberfuck Patchrunner

(#14042) Találtgyerek válasza CptAdamica (#14040) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nálam annyira nem vészes. 60-70%-on megy a cpu.

06-3o/9759I39

(#14043) Sz. Géza


Sz. Géza
aktív tag

"You are now able to dynamically change the zoom radius of the minimap via keybind"

Hát nem kapkodták el.

(#14044) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Squadból hogyan lehet kilépni és másikba átmenni? :F

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14045) FollowTheORI válasza fornettisuti (#14044) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Sehogy.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#14046) CptAdamica válasza fornettisuti (#14044) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha megnyitod a játékos listát a játékban és a nevedre jobb klikkel klikkelsz, akkor lehet váltogatni, de ennyi, ez a része még erősen átdolgozásra vár, mert bénán van megcsinálva.

Megyen!

(#14047) szabozsolt87 válasza FollowTheORI (#14018) üzenetére


szabozsolt87
tag

Nagy nehezen sikerült össze hozni és be tudtam lépni az EA fiókba appon és böngészőn keresztül is a korábbi játékok ott vannak, de a BF 2024 nincs és amikor elindítom steamen keresztül átlép EA appba és azt írja, hogy To continue linking your EA Account, head back and start over. I don't know what to do next. Viszont, ha a korábbi játékok ott vannak akkor mi a problémája a fiók összekapcsolásával? Bár nem tudom hol tudom ezt megnézni vagy leellenőrizni.

(#14048) sixpak válasza fornettisuti (#14044) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ha nyomsz egy change squadot, akkor általában egyedül maradsz squad nélkül, ha még egyet, akkor visszadob oda, ahonnan kiléptél....gondolom, mert lámák voltak....de amúgy minden rendben a játékkal.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#14049) fornettisuti válasza sixpak (#14048) üzenetére


fornettisuti
veterán

Pff. az komoly!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#14050) IntelKiller7 válasza szabozsolt87 (#14047) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Korabban ossze volt kotve a steam fiokod az originnal?
Ezt en is bebuktam amikor anno elkezdtem Xboxon Battlefieldezni.
Nem volt a korabbi PC-n hasznalt accountom osszekotve az Xbox accal es amikor elinditottam a jatekot, az Xbox adatai alapjan generalt egy uj accountot. :F

Persze utana modositani mar nem lehetett… :(((

Lehet nalad is ilyesmi van. A steam mail cimeddel probalj belepni az EA appba.

De ez csak 1 tipp. Nem biztos, hogy PC-n is ilyen elbaszottan mukodik. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.