Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) Sz. Géza válasza Viper26 (#4048) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Tény, hogy a BF4-ben valamivel kevésbé manőverezhető, volt súlya de ott mégis imádtam azzal tolni.
Itt viszont ha sérült és leteszed javítani, baromi érzékeny és nagyon könnyen felrobban. Tényleg papír. :)

[ Szerkesztve ]

(#4052) #16729600


#16729600
törölt tag

A célközönség adott : pld : ÉN. :) Csilivili, szines, szagos graf, ami nagyon jól mutat a "75 TVn 4K ban. Árkádabb játékmenet, hi tech kütyük..pazar. Jelentősebb hibával nem találkoztam. Csalók meg nem zavarnak, nincs álmatlan éjszakám, ha 128X kinyirnak a pálya végéből akár egy légycsapóval is. :)

(#4053) nincsnév007


nincsnév007
őstag

hát nekem már most hiányzik a béta :DDD

(#4054) stickermajom válasza #16729600 (#4052) üzenetére


stickermajom
addikt

Az árkádabb játékmenet nálam is betalált. Nincs sok időm játszani, jellemzően akkor tudok leülni kicsit ha már alszik a család és olyankor nem akarok vért izzadni, csak simán kiengedni a fáradtgőzt. Na erre pont jónak tűnik ez a játék.

(#4055) #16729600 válasza stickermajom (#4054) üzenetére


#16729600
törölt tag

Teljesen hasonlóak miatt tetszik, amatőr pötyögtető vagyok. Zéró hardcore versenyzési kényszerrel, full szórakoztatási, relax célokkal meg teljesen jó.

(#4056) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Kipróbáltam én is a bétát és hát köszönöm de nem kérek belőle mert ez már nem BF csak egy üres valami a fortnite kölköknek pont jó lesz.
Már annyi is elég lett volna ha a bf5 gameplayt át ültetik egy bf3 bf4 remasterbe.
Pár dollárt majd megér 1 év mulva

PSN:BiZzare_0 ️

(#4058) bandi0000 válasza @rglaaf (#4056) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ez az amit nem értek, bf4 után mindenki sírt, hogy szar az 1, kijött az 5 akkor mindenki azt mondta, hogy az 1 a kiràly, szar az 5, mostmeg màr az 5 lett a mérce? Fortnite? össze se lehet ezt hasonlítani, azért mert lett benne csúszás, meg gyorsabb futás, értem, jogy nem jön be, de azért ez túlzás amit írsz szerintem

Xbox One: bandymnc

(#4059) bozont válasza lofagi (#4018) üzenetére


bozont
veterán

Nagyon egyet tudok érteni, főleg a kasztokkal. De engem nagyon idegesít ez a becsúszás is (már az előzőkben is) és most már itt ez a grappling hook is. Tisztára Apex Legends feelinget ad neki. :(
Az assault fegyverek is elég op-nak tűntek a bétában.
Majd meglátjuk a véglegest milyen lesz, de szerintem max csak valami akcióban veszem meg.

(#4060) FattyDove válasza bandi0000 (#4058) üzenetére


FattyDove
őstag

Ez olyan, mint a Windows release. Mindig az a szar, amit épp kiadnak és mindig az előttelevő a jó a sok okos szerint. Most épp a 11 a szar és a 10 az istencsászár, de amikor kijött a 10, ezek az emberek a 10-et fikázták.

Amúgy a BF3/BF4 egy ipari hulladék volt a kiadáskor. A BF1 eszméletlen jó volt kiadáskor, csak sipákolt a sok retard és nerfelték a járműveket meg a repülőket meg a snipereket és fos lett a végére (aki a béta óta tolta az tudja ezt). A BFV szerintem teljesen korrekt volt végig, csak ott is sipákolt a sok retard, mert hát NŐI KARAKTER!

Ilyen hely lett az internet.

[ Szerkesztve ]

(#4061) Sz. Géza válasza @rglaaf (#4056) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Akkor most az a gond, hogy egy üres valami ami fortnite kölköknek pont jó lesz, vagy túl sokba kerül?
Mert ha nekem nem tetszik valami akkor nem játszom vele, tök mindegy, hogy több tíz rugó vagy 5 forint.

(#4062) bandi0000 válasza FattyDove (#4060) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Tudom egyéni szoc problem, de azért mondtam le az előrendelêst, mert a népharag miatt megint az lesz, mint az 5 startjànàl, pár hét múlva fele áron lesz, és bukok egy csomó zsetont nagyon gyorsan

És nem a kritikával van bajom, hanem sok olyan kritikával ami nem jogos, vagy épp tök egyéni megítélésen alapszik

Xbox One: bandymnc

(#4063) FattyDove válasza bandi0000 (#4062) üzenetére


FattyDove
őstag

Ezért kell leszarni a sok retardáltat. Ha neked bejön egy játék akkor vedd meg és kész. Lehet, hogy 6 hónap múlva 30%-al olcsóbb lesz, de akkor már kiesett 6 hónap szórakozás az életedből. Lehet, hogy ugyanaz lesz, mint a BF1-nél, hogy az elején baromi jó lesz a játék, a végére meg egy hulladék ahhoz képest, hogy milyen volt az elején, cserébe meg tudod venni 10 USD-ért.

Ha úgy nézed.. Játszol mondjuk 20 órát a játékkal amit élvezel is. Ha szerencsés voltál mint én, akkor 20k-ért vetted a goldot. Ez azt jelenti, hogy óránként 1000Ft volt a szórakozás. Már megérte. Az meg részletkérdés, hogy nem 20 órát fogsz vele játszani, hanem sokkal többet.

Valóban megéri ezen spórolni? Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#4064) balage1989


balage1989
tag

Én nem tudom mi van az emberekkel... Nekem tetszik, fogok is vele majd játszani, elörendelést nem mondom le. A Bf1 és V is jó volt. 1 héten 2-3 órám van játszani, arra elég lesz.
Kicsit úgy érzem, tök mindegy mit adnak ki. Valakinek úgy se fog tetszeni, de az játszon akkor mással.
Egyedül a gépigényt sokallom.

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#4065) 3L1T3


3L1T3
addikt

Elképesztő ez a sok picsogás! 🤦‍♂️
- làtatok egy bugos buildet ami BÉTA
- egy pályát és pàr fegyvert
- a tartalom közel 10%-át ha láttátok

konklúzió! Ez a játék szar, nem olyan mint régen…

ébresztő mi olyan mint régen? SEMMI!

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4066) FollowTheORI válasza PsycHo88 (#4013) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Origin kliensben ha megnézed az Order History-d és ott lenyitod a BF2042 rendelésed ott mit látsz? Nincs egy refund gomb?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4067) omfgk válasza FattyDove (#4060) üzenetére


omfgk
addikt

A BF1 eszméletlen jó volt kiadáskor, csak sipákolt a sok retard és nerfelték a járműveket meg a repülőket meg a snipereket és fos lett a végére

Erre (is) máshogy emlékszünk.

A Sniper OP volt és az is maradt máig is a BF1-ben. Sweetspot, 1 hit body shot, baromi nagy bullet velocity. Csak a suppression volt az ami picit ellensúlyozta ezeket. Nehéz olyan játékot említeni ahol könnyebb lenne mesterlövészkedni. Vagyis volt egy játék. A BFV. Body shotnak annyi, viszont a suppression is ment vele.
Ez az ami szétcseszte a játékot. Hogy egy amőba is képes volt a pálya széléről fragelni.
Ment a levesbe a map design és a fegyver balance a Sniper/Scout kaszt miatt a 64-es módokban. Nem úgy tervezték őket ,hogy elbírjon a támadó csapat 1 tucat guggoló idiótát a széleken.

Meg persze ott volt a Muromets is. Meg a mortar tank. Kellettek mint egy falat kenyér.

[ Szerkesztve ]

(#4068) lofagi válasza 3L1T3 (#4065) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért nem mindenki ilyen napellenzős, mint te vagy, aki már az elejétől rajong a játékért.

Mindenki felfogja,hogy ez egy BETA, de azért ne várjuk már el,hogy ha valami ennyire tele van hibákkal akkor azért tovább fogunk ugrálni és rajongani, csak mert Battlefield. Mert új. Stb.

Illetve mindig is lesznek akiknek tetszik egy rész és olyanok is akiknek nem. Pont annyi joga van itt leírni bárkinek azt,hogy mennyire xar a játék, mint az, hogy mennyire jó. Amúgy meg elmondom,hogy ha mindenkinek tetszene minden, akkor arról nem írnának annyit. Ez ilyen. Fogadd el.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4069) FattyDove válasza omfgk (#4067) üzenetére


FattyDove
őstag

Emlékszel te arra, hogy milyen volt a sniper a BF1 bétában meg a megjelenést követő 1-2 hónapban? Konkrétan úgy üzemelt, mint a valódi sniper. Ha lábtól felfelé lőtted meg az embert, az azonnal megdöglött ha nem 35km-re volt tőled.

A tankok? A light tank kilövéséhez kellett legalább 2 anti tank class. A heavy tankról ne is beszéljünk.. Azt vagy 10 perc volt kiszedni 3 embernek. Most meg mi van? 1 AT simán kiszed egy light tankot, de akár egy heavy tankot is fél perc alatt. Miért? Mert sipákolt a sok retardált, hogy "TÚLERŐSATANK"...

De beszélhetnénk akár a heavy bomberekről is.. Vagy a Tankgewehr-ről, ami bétában még 1 lövéssel kiszedett egy repülőt vagy autót, ha a motorba lőttél. Most pedig? 3-4 lövés egy nyomorult autó.

[ Szerkesztve ]

(#4070) lofagi válasza bozont (#4059) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az assault fegyverek azért tűnhettek esetleg op-nak, mert sokan használták. Illetve azért erre a pályára inkább az a fegyvert passzolt, mert nagyon sok nagy és nyitott terep van.

Az egyik herélése az egész játéknak,hogy kb mindenki használhat minden fegyvert, tök mind1 milyen karakterrel játszol.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4071) frango13 válasza 3L1T3 (#4065) üzenetére


frango13
aktív tag

Azért, aki megélt már pár BF megjelenést tudja, hogy a Dice, hogyan dolgozik és áll az egészhez. Ne gondold, hogy a megjelenéskor sokkal jobb állapotban lesz. Netcode, hitreg, delay ugyan olyan lesz, mint amilyen már 10+ éve. BC2-óta az összes részben előjönnek ugyan azok a hülye hibák. BFV nekem nagyon tetszik az újitásokkal, épitkezéssel, de konkrétan s.arnak az egész játékra. A játék maga jó, csak nem törődnek vele és ezért játszhatatlan...
Az, hogy ezt a 2042 kiadták a nagyközönségnek ilyen állapotban, az őket minősiti. A trehányság üvölt már a menüben is. Kicsi igényesség sincs benne. Amikor a fa lombkoronájának a tetején, pár levélben akad meg a rakéta, amit a helire kilőttem, akkor köszöntem meg a lehetőséget...

:)

(#4072) lofagi válasza frango13 (#4071) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Én sem értem azokat a hibákat, amik benne vannak, nekem minden résznél az az érzésem van, hogy mindig mindent a legelejéről írnak. S azok az újítások amit a közönség szeret, az nincs benne alapból. Jó esetben később megkapjuk, de van hogy még az sem.

Egyébként meg azt gondolnám józan paraszti eszemmel, hogy egy BETA arra lenne jó,hogy az emberek kedvét meghozza és előrendeljék, nem pedig fordítva. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4073) FattyDove válasza lofagi (#4072) üzenetére


FattyDove
őstag

"BETA arra lenne jó,hogy az emberek kedvét meghozza"

Nem. A béta az arra való, hogy betekinthess a játék egy fejlesztés alatt lévő fázisába. Ne keverjük össze a demo verziót (ami már nem is létezik) meg a bétát. Igazából én alapból nem értem ezt az egész open béta baromságot. Biztos túl boomer vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#4074) #16729600 válasza lofagi (#4072) üzenetére


#16729600
törölt tag

Egyébként meg azt gondolnám józan paraszti eszemmel, hogy egy BETA arra lenne jó,hogy az emberek kedvét meghozza és előrendeljék, nem pedig fordítva. xD

Sok ember kedvét meghozta, megveszik ill. nem mondják vissza. Béta küldetés teljesitve. :)

(#4075) lofagi válasza #16729600 (#4074) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem tudom, így visszaolvasva a fórumot többet olvastam azt,hogy lemondják vagy később veszik meg, mint azt,hogy Day1 vétel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4076) @rglaaf válasza bandi0000 (#4058) üzenetére


@rglaaf
veterán

Az nem lehet hogy a BC2 óta lejtmenet az egész franchise ezért tűnik jobbnak mindig az előző rész?
Tegnap 2042 után gyorsan nyomtam BF5-öt és else hitten hogy ugyan az a cég csinálta mindkettő játêkot sokkal smootabb vele játszani és még azt se mindhatjuk hogy bf5el mennyi foglalkoztak konkrétan évek ota le se sz@rják a játékot.
Viszont akinek bejön a 2042 nyugodtan vegy meg de nekem csak majd gombokért kell majd

PSN:BiZzare_0 ️

(#4077) lofagi válasza FattyDove (#4073) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Demo már kb ezer éve nem létezik, 1-1 kiadó még próbálkozik vele, de a szerepét már rég átvette a BETA illetver az Early Access. S bár lehet, hogy úgy kellene rá tekinteni,hogy ez még javában nincs kész, de hidd el,hogy az átlag ember nem így tekint rá.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4078) sixpak válasza lofagi (#4075) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ezt már csak úgy lehetne megmenteni, ha mondjuk 2 hét múlva kijönnének egy beta part 2-vel, esetleg másik pályával, ha tényleg egy 3 hónapos verzió volt a mostani, akkor egy frissebbet prezentálni, hogy megnyugodjanak a népek, hogy mégsem akkora rakás trágya lesz a játék, mint amit a beta tükrözött.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4079) lofagi


lofagi
Topikgazda

Only in Battlefield

#4078 sixpak: Erre kétlem,hogy sor kerülne.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4082) #16729600 válasza lofagi (#4075) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nem hiszem, hogy reprezentálnák egy tech szakmai forumbéli reakciók az átlagvásárlói véleményeket, beruházási kedvet. Olyan ez mint az RGB gyülölet, lesajnálás itt. Ettől még köszöni szépen milliós eladásokkal előzik a csili vili nélkülieket. ( Of course én is azt veszem, mert tetszik ) :)

(#4083) lofagi válasza #16729600 (#4082) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Mondjuk ebben van valami. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4084) Olympos válasza #50433536 (#4044) üzenetére


Olympos
aktív tag

Csalók mindig vannak minden játék legelején. Főleg ilyenkor, amikor tesztelik, hogy hogyan működik a rendszer, hogy aztán kezdjék árulni a jónépnek.

A legolcsóbb helyen most 12-13ezer huf az alapjáték.
Kipróbáltam én is, volt nagy fps drop, de egy bétához képest szerintem jó.
Mire kijön a végleges verzió vissza lesz butítva.

(#4085) oriic válasza lofagi (#4075) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó azért nyilván nem ez a thread lesz a mérvadó szerintem ilyen téren. Leírta kb 10 ember hogy refundol, vagy lemondja. Az kb semmi. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4086) Aventador91 válasza 3L1T3 (#4065) üzenetére


Aventador91
őstag

beta ja, ami még egy alphanak is siramlas lenne. amikor szó szerint minden bugos az nem béta. a bétának annak kellene lennie, hogy a játékosok tapasztalatai alapján finomhangolni a játékot, és nagy bugok kijavítása ami cégen belüli játéktesztben annyira nem jön ki mint több ezer/százezer játékossal.

de nem, ez a béta egy nagy fos volt, erre még pár hónapot rá kellene fordítaniuk abból kiindulva hogy 3 év alatt ennyit sikerült összehozni

(#4087) Aventador91 válasza oriic (#4085) üzenetére


Aventador91
őstag

ez a baj, ezért van pofájuk ilyen szart kiadni

(#4088) RudY


RudY
addikt

Akinek nem tetszett, az lesse meg ezt, hátha bejön: :DDD
Ratten Reich - Official Gameplay Trailer

(#4089) Olympos válasza frango13 (#4071) üzenetére


Olympos
aktív tag

Szerintem meg le a kalappal a Dice előtt.
A BF4 idején ők hozták el elsőnek az AMD Mantle "világát". Az egy dolog, hogy aztán vakvágányra futott, de ők kezdték el használni, ami nem kis munka volt.
Később a Dx12 felhasználásában is elől voltak.
Az is tetszett, hogy Premiumért cserébe rengeteg pályát adtak; nem csak skineket, mint ahogyan manapság teszik és évikig semmi új pályát nem dobnak ki, csak virtuális ruhákat árulnak pénzért.

Számomra egyetlen egy dolog miatt nem tetszik ez se, ahogy a BF4 után egyik BF se: eltűntek a rental serverek. Nincs olyan, hogy egy szerver az "otthonod". Lehet, hogy egy magyar srác bérli, de "egykaptafa".
Illetve a 128 fő is túl sok, egy modern hadviselés nem a létszámról szól, hanem a taktikáról, a technológia miatt a lehető legkevesebb emberi áldozatról. (BF1-nél ez még ok, BF 2042-nél nem.)

(#4091) lofagi


lofagi
Topikgazda

Fejezzük be a személyeskedést, köszönöm.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4092) bul07 válasza FattyDove (#4060) üzenetére


bul07
nagyúr

W11 ép hogy játékosoknak sz@r, jelenleg :DDD

Teljesítményvesztésre figyelmeztet a Windows 11-gyel kapcsolatban az AMD

Visszafogja a játékok teljesítményét és a memóriát is falja a Windows 11

Lassabbak a játékok a Windows 11 alatt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4093) FollowTheORI válasza Olympos (#4089) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A béta alapján én nem éreztem problémának a 128 játékost. Semmivel sem volt nagyobb káosz, mint egy 64 fős BF4 meccsen.

A pályákon fog múlni ez, az Orbital ilyen szempontból egyelőre jó design.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4094) oriic válasza FollowTheORI (#4093) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pontosan. Egyáltalán nem volt sok a 128 játékos ezen a pályán.

Live-Die-Respawn

(#4095) stickermajom válasza FollowTheORI (#4093) üzenetére


stickermajom
addikt

Az is látszik az Orbitalon szerintem, hogy grammra pontosan mérték ki a különböző objektumokat a designerek. Egy-egy pont környékén jó kis csaták alakultak ki, gyalogosan és járművekkel is tudott érvényesülni aki akart. Nem éreztem soknak a 128 főt, szépen eloszlott a tömeg.

[ Szerkesztve ]

(#4096) mettek válasza FollowTheORI (#4093) üzenetére


mettek
addikt

Én több épületet tennék a pályára amik rombolhatók is egyben. Illetvr lehetne még 1-2 föld alatti folyosó, nemcsak az az egy a kifutó alatt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4097) Xaels válasza FollowTheORI (#4093) üzenetére


Xaels
félisten

Szerintem Orbital nagyon szar design. B és D között van komolyabb harc. Onnan minden baromira kiesik, 1-1 ponton leragadnak a játékosok, nem lehet igazán ide-oda fluktuálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4098) SSJmeszes válasza Olympos (#4084) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

:O Hol kerül csak ennyibe az alap? G2A n is jóval drágább.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4099) FollowTheORI válasza Xaels (#4097) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem értek egyet, A-C-F vonalon is simán ment a harc, sőt C-D között is. Gyalogosan is, simán. Hegyekben is kialakultak a squad vs squad harcok gyakran.

Ha te B-D között harcoltál csak, akkor “lusta” könnyű játékot szerető vagy, aki nem szeret mozogni. :) Semmi baj ezzel, sokan vannak így, de messze nem mindenki. Gondolom tetőre fel, tetőről le, mert az közel van, oszt ennyi…

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.