Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Sz. Géza válasza FollowTheORI (#18000) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

"mert hogy nem a 2042-re ment az idő meg az erőforrás nagyrésze, az tuti"
Lehet valami magyar cég keze van benne? ;) :D

Amúgy szerintem igenis tudták mit akarnak. Növelni a játékosállományukat úgy, hogy egyéb játékok célközönségét próbálták átcsábítani. A megjelenés óta farigcsálják (pl. map redukálás) úgy, hogy az infantry-t favorizálják.

(#18002) Astroboy válasza FollowTheORI (#18000) üzenetére


Astroboy
őstag

De volt valami olyasmi is, hogy az új részt a BFV alkotói fogják készíteni, és nem ez a káosz-brigád nem? :F

No nem mintha azzal minden rendben lett volna, de azért nyomokban Battlefieldet tartalmazott...

(#18003) Találtgyerek válasza Astroboy (#18002) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A végére azért egész jó lett a BFV szerintem. Én még most is játszok vele közben.

06-3o/9759I39

(#18004) Astroboy válasza Találtgyerek (#18003) üzenetére


Astroboy
őstag

Mi is, ameddig nincs más.
Annál a launch volt döcögős, emlékszem a béta jobban futott mint a v 1.0.
No meg rengeteg mindent kihagytak pl. a sérült csapattárs fedezékbe húzása, hajók, keleti front stb. + a csalók is ellepték amikor kijött a 2042 és gombokért lehetett kapni...

Ennek ellenére szerintem a legjobb rész lett a BF4 óta. :K

(#18005) Találtgyerek válasza Astroboy (#18004) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Most a BF1-et is megvettem a többiek unszolására. Pár Euro-t megér és még ott is van élet a szervereken.
2042-vel is játszanék, de mindig ki kell húznom az össze szimulátor cuccom, hogy tudjak egerezni és ne csak a földet nézzem. Jó lenne valami tipp, hogy mivel tudom kiiktatni, hogy ezeket a játék nem érzékelje vagy ne zavarja be.

06-3o/9759I39

(#18006) Pro!Petya válasza FollowTheORI (#18000) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Optimistábbak?!
Mikor egy nyamvadt OSD-t nem tudnak visszaállítani több mint 2 hónapja...
Végülis :DDD

#18002Astroboy
Azt élném amúgy, de nem belőlük lett az Embark Studio? Mert ha igen akkor kevés esélyét látom mivel lassan itt van tőlük a The Finals , és a ARC Raiders.
A régi Dice még tett bele melót , pl a V1-et is beindították csak hogy a hangját felvegyék stb stb. Van róla YT videó is.

Ezek a mostaniak még a motort sem tudják kezelni.
Halál után a pálya alól nézem mi történik,a lelőtt karakterem karja belóg folyamatosan a pálya alá , a tabella nem egyszer egyben volt a két csapatnak nem külön külön plusz mindenféle jelőlés és UI hibával, blacksreen, map rotation totál xar , 1-2perces várás a lobbíban a meccsekre , és van mikor így is már midgame-be dob be.
Szétszedi nem egyszer a best squad-om úgy hogy enemybe tette a következő pályán a társaim. Party -ra ez nem vonatkozik de akkor is mekkora blama már.
Kb végtelen listát tudnék írni pedig csak 2 hete játszom vele komolyabban mivel úgy gondolom most már legalább játszható így 2 év után.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#18007) Hedon


Hedon
tag

Uraim, képes a BF 2042 DX11-ben szaladni?

(#18008) Lendova válasza Hedon (#18007) üzenetére


Lendova
őstag

Mókolva se tudod rábírni.
Amúgy elég türhetően ki tudja használni már a procikat:

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18009) pendre54


pendre54
addikt

Még mindig nincs arra valami orvoslat, hogy miután az emberfia kilép a játékból, akkor ne kapjon azonnali feketehalált, azaz csak egy erőszakos géprestarttal áll helyre a Windows 11, ami egyébként a legújabb, naprakész 23H2-es?

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#18010) Hedon válasza pendre54 (#18009) üzenetére


Hedon
tag

Elvileg most frissítették volna kedden, de mivel kussolnak, vagy beszartak, vagy nem sikerült. Nekem mindenesetre úgy egy szűk hete nem volt olyanom.
Alt+F4-gyel bezárhatod amúgy, de a windows billentyűvel is visszatérhetsz az asztalra.

(#18011) Hedon válasza Lendova (#18008) üzenetére


Hedon
tag

Hát, nekem is kihasználja, de szerintem az a nemmindegy, hogy mit használ ki. Egy 7700K esetében ez kapufa :D
A gtx 1080-am meg csak majdnem van kihasználva, és így is megröccen néha (egyre gyakrabban), a 128-as dagonyázásoknál meg egy folytonos röcögés az egész.

Valamit valaki félreértett: a 7700K-t nekünk, felhasználóknak kellene utálni (mert süt), nem pedig a MS-nak vagy a dice-nak. De most az a helyzet áll fenn, hogy én utálom az MS-ot és a dice--ot, és akkor is ez a professzor marad, ha csak röcögni járok a 2042-re.

A BF5 kapcsán derült ki számomra, hogy a dx11 barátibb ennek a vasnak.

(#18012) Lendova válasza Hedon (#18011) üzenetére


Lendova
őstag

A te i7-esed manapság már egy belépő i3 körül lehet vagy annyi se, eljárt felette az idő. Ezért is raktam a képet, hogy mennyire meg tud zabálni akár egy újabb, dupla annyi szállal rendelkező processzort.
Nem kell alá a legújabb cucc, de a tied óta voltak nagy lépések.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18013) bul07 válasza Hedon (#18010) üzenetére


bul07
nagyúr

Nálam volt frissítés, ha jól rémlik valami ~4GB szedet le
Bár az hogy akár 2percig kell várni hogy berakjon egy körbe nem sikerült javítani, és ez igaz délután is mikkor elméletileg még nem kellene gond lenni a játékos mennyiséggel

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18014) R3laX


R3laX
addikt

Nem akarom elengedni Zain-t, amíg nincs meg a Mastery T1, de rengeteg szvsz. :)

Lassan jó lenne sniper-re koncentrálni.

193h eddig, vajon 250h alatt meglesz? :Y Dozer amíg nem erősítették is meglett 250h körül.

[ Szerkesztve ]

(#18015) FollowTheORI válasza pendre54 (#18009) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem sokan panaszkodnak erre, szóval valami egyéni "nálad van a gond" lehet. :)

Gondolom a tipikus dolgokon már túlestél, mint:
- C++ csomag telepítése: Latest Visual C++ Redistributable Runtimes All-in-One Nov 2023 Download | TechPowerUp
- ha nincs túl spéci sokrétű egyedi beállításod amiért kár lenne, akkor a dokumentumok és a roaming alatt a BF2042 mappák törlése
- esetleg játék repair/fájl ellenőrzés
- EA app restore, ami itt van (bal felső címsor "szendvics" menüben):

- driverek legyenek a legfrissebbek
- windows legyen a legfrissebb (ez ahogy írtad megvan)
- ha esetleg csináltál valami windows "optimalizációt", pl lapozó fájl kikapcsolása, stb. akkor azokat alaphelyzetbe tennni
- mindenféle tuning kikapcsolása, BIOS alaphelyzetbe téve ezen a területen (tuning)

Most így hirtelen ezek jutottak eszembe tipikus megoldásoknak, és probléma forrásoknak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#18016) Hedon válasza FollowTheORI (#18015) üzenetére


Hedon
tag

Elég gáz, ha a hozzám hasonló egysejtű végfelhasználóknak visual c-t kell telepítgetni egy játék hibás működésére való megoldásként. Én assemtom, miaz például.

De az nekem sem tetszik, hogy a OneDrive-omba másolgat mindenféle szarságokat. Sokat, sokáig. Mit akar ott. Ménem máshova irkál?

(#18017) Hedon válasza Lendova (#18012) üzenetére


Hedon
tag

Ugyanmár, vadonat új. Tán 6-7 éves lehet max :D

Egyébként rájöttem, hogy medium és high beállítások között nincs észrevehető különbség a játék futását illetően. Hőfok, teljesítmény, kihasználtság, röcögések, kb hasonlók. Az ultra egy magasabb léc, az szűk körben elkövetett tdm-hez lehet jó.
És ezzel az öreg vassal 70 FPS körül viszonylag stabilan elvánszorog. Szép, sima, élvezetes. Ölök, mint a nagyok, kivéve ha a cheater kislányok épp a vérszomjukat oltják, de jellemzően őket is meg tudom lepni. Tehát jó ez a vas még :)

(#18018) BandiHUN válasza Hedon (#18016) üzenetére


BandiHUN
veterán

A Dokumentumok mappában vannak a shaderek, és gondolom be van kapcsolva az onedrive-ben a Dokumentumok mappa biztonsági mentése... nekem van vagy 1.5 giga szirszar a bf-től ott, a beállítások is, én kikapcsoltam a dokumentumok mentését, úgyis felhőben van minden savegame, alig játszok valamivel, az is multis fps+pl. a steam amúgyis ment.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18019) BandiHUN válasza Hedon (#18017) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az én procim még régebbi, mégis 100+fps megvan full hd-n (tv-n játszok), a 3050 se acélos, mégis szépre lehet álligatni... 128 az elején akadozgat egy kicsit, amúgy az se megy vészesen. Egyébként gyári OC a vidkari, a proci is húzva(persze fullon megy szinte mindig minden mag) , de ki még sosem fagyott(w10, mindig minden legfrissebb), egyedül a kör végi csak hang halál kisértett egy ideig, mint mindenkit, de 3 hete az sincs már. Meccset is max fél perc alatt talál, redactedre 4-5 mp alatt, pedig 100/8 ócska kábelnetem van, mert nincs más, vidéki lepukkant kisváros.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18020) Hedon válasza BandiHUN (#18019) üzenetére


Hedon
tag

Jól hangzik :)

Megosztanád a konfigod, a game-on/off vga driver beállításaid, és hogy hogyan nyúztad meg a professzorod? Az enyimet már nem támogatja az intel (ők is utálják a 7700K-t), az aktuális XTU már nem akar hozzányúlni, a régebbi meg már nem elérhető. Az UEFI rémisztőnek hangzik, attól fázok.
Ezen kívül szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra :DDD

Nekem is talál meccset hamar, bár nem értem, miért üres a játékmódok fele, pl breaktrough, ménincs rush, és miért tűnnek el játékmódok egyszercsak. Kicsit kusza.

(#18021) Hedon válasza Hedon (#18020) üzenetére


Hedon
tag

Vájár, bekapcsoltam a crossplayt, és eleven játékosokat találtam breakthrough üzemmódban :D (Hajnalban)

(#18022) Sz. Géza


Sz. Géza
aktív tag

Nos, lehet örülni, van BC2 "dezsavú"! :)

(#18023) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Bejelentettek a Season 7-et. :C

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#18024) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#18023) üzenetére


CptAdamica
veterán

Talán 2 új pálya lesz, aztán szerintem is lelövik a támogatást és év végén új rész, ahogy Lendova is írta.

Megyen!

(#18025) Astroboy válasza CptAdamica (#18024) üzenetére


Astroboy
őstag

Dél Amerika és Sínai Félsziget?
Jó környék, kedves emberek, mi baj lehet? :DDD

(#18026) Hedon válasza Sz. Géza (#18022) üzenetére


Hedon
tag

Enyhe és inkább negatív hangulatú nosztalgia azokban az esetekben, amikor épp nem BC2 pályákon történik a visszaemlékezés. A BFBC2 számomra azért is volt remek game, mert a pályák többségén nem nagyon lehetett keresztbe szaladgálni, inkább rush-ra voltak tervezve, csőszerűek voltak, némi térrel, szélességgel szabadabbá téve. Most meg szaladgálhatunk percekig az üres térben egy fejlövésért cserébe, szar fegyverekkel. Micsoda ötlet... (A BC2-ben is csak az M1 garand és a G3 voltak a fegyvereim)
Belegondolva, nincs is kedvenc pályám a 2042 sajátjai között, pedig eddig minden BF-nél voltak kedvenceim. Ezek mind szarok - egyelőre. Leginkább TDM-et játszok, és megörülök egy-egy BC2 vagy BF3 pályának.

[ Szerkesztve ]

(#18027) BandiHUN válasza Hedon (#18020) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ok, majd befotózgatom, de semmi nagyon extra, Geforce Experience-vel állíttattam be 1920x1080 közepes teljesítményre+1-2 dolog high+DLSS majdnem legnagyobb teljesítmény, winben alap 3d beállítások, procihoz pedig ott a free QuickCpu progi, ott K-s procival simán tunningolhatsz, és csak akkor aktív, mikor fut a progi, ha kitesztelted, mehet autostartra, az én procim I7-3770K,3.5 helyett 4 ghz, alapfeszen, extra hűtés nem kellett, se fesz, TDP max 96-ról 110w-ra emelve.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18028) Sz. Géza válasza Hedon (#18026) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ezek után kijelenthetjük, hogy igencsak eltérő igényeink vannak a Battlefield-del kapcsolatban. ;)

(#18029) Hedon válasza BandiHUN (#18027) üzenetére


Hedon
tag

Köszi előre is!

#18028Sz. Géza - Mennyi műfaji igényt volt képes kielégíteni egy-egy részével, igaz?

[ Szerkesztve ]

(#18030) Sz. Géza válasza Hedon (#18029) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

A lejtmenet épp akkor kezdődött el, amikor megpróbáltak mindenkinek megfelelni.

(#18031) stoon


stoon
őstag

WTF?

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#18032) Hedon válasza Sz. Géza (#18030) üzenetére


Hedon
tag

Ennek lehet értelme, mert a nagyszerűség nem jelent feltétlenül népszerűséget.

Nekem az első gránát-dobálgatós BF3 meccs a Metro mapban tette világossá, hogy a BF olyanokat is megtalált, akiket nem kellett volna, de ez persze nagyon szubjektív, hiszen - ahogy fentebb említettem - a hatalmas, mindenfelé kiterjedő és főleg egyterű pályák feladattól függetlenül nem vonzanak, így engem a már jól ismert Rush vonzott be. Ott nem volt tekergés. De nem zavartak ezek a mapok, csak nem látogattam őket. Volt ugyanis választásom a szereverkeresőben.
Tehát nem voltam Heavy Metal rajongó, de a Cold War és a Nelson Bay bevonzott, mint vasorrú bábát a mágnesasztal. Ugyanakkor a Harvest Day egyik vége is egyterű, de van elhatárolt közepe és teljesen más stílusú másik vége, két oldalt egy-egy heggyel, úgyhogy arra sem volt panasz. Bocs, hogy mindig BC2 példákat hozok, de én speciel arra keresem a választ, hogy hogyan múlik el egyik részről a másikra a BF vonzereje (a BF1 valami varázslatos kivétel ebben a sorban, a BC2 meg mindennek a kezdete).
Miért népszerűtlenek a számomra kifejezetten klassz pályák (pl. Operation Riverside)? Miért van annyi cheater a BF-ben? Miért követi a divatot és dobja ki értékeit egy ilyen hatalmas brand, mint a BF?

Az én válaszom mindenre a pénz. Úgy baszódik el ez is, mint minden más. Nincs benne semmi titokzatos. De azért élvezzük, amíg lehet. Ez a 2042 sincs veszve még (ha belegondoltok, a MOH 2010 csőpályáit is csak nemrég adta fel a cég). És tényleg úgy gondolom, hogy inkább a sok hülye, mint az üres szerverek. Talán visszasírom a BF3 gránátdobálós Metro-ját, persze ott a fort de vaux vagy a redacted conquest, ha minden kötél szakad :D

(#18033) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Proci témához: nálam megvolt nem olyan régen az upgrade, de teljes platformváltás helyett (múltkor írtam, hogy 7800X3D-re váltok) végül 5800X3D lett az 5800X utódja.
Osztottam, szoroztam, az jött ki hogy legrosszabb esetben átlag 15%-al lesz lassabb az 5800X3D mint a 7800X3D, és ehhez is eléggé speciális körülmények kellenek (pl. egy 4090 full HD felbontás mellett, vagy régebbi játék, alacsony beállítások, stb.).
És mivel a gaming volt az elsődleges szempont, 130 rongyot spórolok ha nem most váltok platformot, hanem maradok AM4-en.
Úgyhogy maradtam, és inkább 7900 XT-re költöm azt a pénzt, ami a platformváltásra ment volna.
Azért teszteltem a 6700 XT-vel is az új procit 2042-ben is.
1440p medium körüli beállításokkal a low értékek nyilván számottevően jobbak lettek, de a maximum framerate kemény 4 fps-el emelkedett, ez már a menüben is látszott.
Ez sem újdonság mondjuk, 6800 XT/3080 kaliberű, illetve ezeknél erősebb kártyák profitálnak igazán nagyot a 3D procikból.
Akinek legalább ilyen kaliberű kártyája van (6800 XT/7800 XT+), és kompetitív, vagy mondjuk mediumnál nem magasabb beállításokkal játszik 2042-t, az elég szépet profitálhat ezzel az upgrade-el.
A dolog hátulütője, hogy mivel az X3D a legjobb gamer proci AM4 platformon, ezért még mindig relatíve drága, és valószínűleg az is marad. A 7700x-el egy árban van ugye. De legalább hozza is ugyanazt a teljesítményt játékokban. Szóval nyilván sok mindent kell mérlegelni, ha valaki upgradeben gondolkodik.
Mindenesetre kemény, hogy a közel 7 éves AM4 még mindig nemhogy releváns, hanem olyan proci is elérhető a platformon, ami a kurrens gen cuccokkal is felveszi a versenyt, ha gamingről van szó.

[ Szerkesztve ]

(#18034) astrojoe12 válasza Hedon (#18032) üzenetére


astrojoe12
tag

Operation Riverside - Tényleg jó map volt, sokszor meghaltam ott :) A Kisar Railroad is szuper map volt. A mostani mapok meg tényleg nem olyan jók, talán a BF4-ben volt még pár jó térkép és BF1-ben. Utána valami elromlott... ahogy mondod, játszunk vele, amíg lehet...

"az igazság még ennnél is nyomasztóbb. A világ vezetői nem elég okosak, hogy olyan gonoszak legyenek, ahogy azt hiszitek..."

(#18035) Varga György


Varga György
csendes tag

Sziasztok! Nem ide vág de járt már valaki úgy hogy az afterburner bf1-ben mindent mutat, de bf 2042-ben pedig semmit. Erre hol kaphatnék magyarázatot? üdv

(#18036) Hedon válasza astrojoe12 (#18034) üzenetére


Hedon
tag

Kisar Railroad TDM rulzzz :D Sniper class, Magnum 44, egy nyílt irányzékkal szerelt pump action, vagy egy sniper puska szintén optika nélkül.

(#18037) Hedon válasza Varga György (#18035) üzenetére


Hedon
tag

Ebben nem működik, kell valami más, pl Geforce experience

(#18038) Pro!Petya válasza Varga György (#18035) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ne is foglalkozz vele! Következő részben lehet már kurzor se lessz amilyen brigád kezében van a széria jelenleg.... :DDD
Nehéz megmagyarázni, de ez van.
BF1 óta eltelt lassan 8év kőkemény tecnnológiai fejlődés eredménye hogy már képtelenek megoldani ilyen alap dolgokat is.
Olyan ez mint az "Előre megyünk, nem hátra,, közben meg arcul csap a valóság!

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#18039) Hedon válasza Pro!Petya (#18038) üzenetére


Hedon
tag

Abban már nem lesz multi sem, meg sztorimód sem, csak botok meg én.

(#18040) bozont válasza Fitzgerald (#18033) üzenetére


bozont
veterán

Kicsit megkésve de itt van a videó hogy fut nálam (konfig az adatlapomon): [link] (még kb 30 perc a HD kódolás)
Mondjuk érdekes hogy itt csak 4-4.3GHz ír a procira, minden más monitorozó szerint 4,7GHz.

(#18041) scabi78


scabi78
senior tag

Hello, mostanában egy gyakrabban van az, hogy az EA offline. Felugrik az ablak, nem foglalkozom vele, pár perccel később már minden okés, de most nem. Most nem enged be. Miért van ez?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#18042) eladohardver válasza scabi78 (#18041) üzenetére


eladohardver
őstag

Döglött...

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#18043) Lendova válasza bozont (#18040) üzenetére


Lendova
őstag

Mert az effective clock átlagát írja, nem azt, amit 1-1 pillanatra elér.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#18044) scabi78 válasza eladohardver (#18042) üzenetére


scabi78
senior tag

És ilyenkor nem játszik senki? Akkor nem csak nálam van a probléma? Rengeteg YT videó van erről. Valakinek valamelyik bevált?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#18045) Hedon válasza scabi78 (#18041) üzenetére


Hedon
tag

(#18046) scabi78 válasza Hedon (#18045) üzenetére


scabi78
senior tag

Nem láttam még köszi. Elég sok tipp van az oldalon. Van itt olyan akinek valamelyik bevált?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#18047) Hedon


Hedon
tag

De mér lövik le a zembert! Békésen futok (Vasárnap!), gondoltam, ahogy a legtöbb pályán 2 fedezék között 20 perc, elég is lesz, erre bumm. Hagyom a f.szba az egészet.

Amúgy miez az új játékmód? Valami villanyszerelőt kell kergetni, de mindig legyőznek olyan páylákon, ahol én szoktam lenni az o1g.

(#18048) scabi78 válasza Hedon (#18047) üzenetére


scabi78
senior tag

Miről beszélsz? Én egy percig sem tudok életben maradni :)
Annyira furcsa ez a játék...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#18049) Hedon válasza scabi78 (#18048) üzenetére


Hedon
tag

Igen! Figyelembe vehetnék, hogy vannak ott békés turisták is.

(#18050) Sz. Géza válasza Hedon (#18047) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ezért jó ha az ember megtanul csapatban, rajszinten dolgozni.
Na meg járműveket használni. Ha már Battlefield. ;)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.