Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) oriic válasza ЯΞD (#5047) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha jól értem nem kódot kapsz:

We support EA's instant product activation system.
This means that customers purchasing EA games will be required to redeem their purchase directly on their Origin account, there will be no activation key needed to activate the EA games.

How to Activate EA Games at Voidu

1. Choose the game you want to purchase
2. Add the product to the cart & proceed to pay
3. After completing the payment process, at the order confirmation page, click on "Link your account to your Origin account"
4. Log in your Origin account in the pop-up window
5. Click on "Activate on EA Account (Account: xxxxxxxx)" if you want to directly activate the game on your account (click "Change your Origin account" if you want to activate the game on another account)
6. Open the Origin PC Client & Click on "My Game Library" to see your game

Live-Die-Respawn

(#5052) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

EA/DICE elkezdett ilyen speciális csomagokat kiküldeni a tartalomgyártóknak.

Live-Die-Respawn

(#5053) zzola válasza oriic (#5052) üzenetére


zzola
félisten

Jól néz ki!

(#5054) oriic válasza zzola (#5053) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy nem tudom, hogy volt-e ilyen korábbi részeknél, ugye az ilyen Care Package téma inkább COD-oknál szokott lenni, legalábbis ott láttam csak, hogy kaptak ilyen ajándékokat a youtube-rek. De tetszik amúgy. :))

Live-Die-Respawn

(#5055) IntelKiller7 válasza oriic (#5052) üzenetére


IntelKiller7
veterán

De ebbol miert nincs collectors kiadas. :(((

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5056) zzola válasza oriic (#5054) üzenetére


zzola
félisten

Én sem hallottam még, hogy Battlefield esetén küldtek volna ki ilyen csomagot.

(#5057) Kobe válasza oriic (#5052) üzenetére


Kobe
veterán

Ezeket a tartalomgyartokat en annyira ruhellem, mint a holyagosfekelyt
Nem szoktam collectors editiont venni, de szerintem barmelyik jatekbol jobb helyen lenne egy hasonlo extra kiadas egy lelkes fan-usernel mint a 12milliomodik elcseszett tiktok meg twitch huszarnal

(#5058) pandras83 válasza Kobe (#5057) üzenetére


pandras83
senior tag

Ezzel egy kalap alá veszed az összes tartalomgyártót, holott vannak köztük (szubjektív vélemény) érdekesek és kevésbé érdekesek is. Pl a falra mászok Westie beszédstílusától, de AKA-ART-ot meg nagyon bírom, mert igazi szakértőnek tartom.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#5059) IntelKiller7 válasza oriic (#5054) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Pedig mindegyikhez van presskit. Keress ra youtubeon 😀

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5060) Kobe válasza pandras83 (#5058) üzenetére


Kobe
veterán

Sajnos annyira felhigult az egesz tartalomgyartosdi, hogy mar az ipartelepes fellabu portas is tartalomgyart a kivenhedt telepi orkutyava
Ha akozott kell valasztani, hogy lelocsolni az egesz "iparagat" benzinnel es a tisztitotuz viszi az 1-2 hasznost is a rajuk juto 15-20ezerrel egyutt, vagy marad a 99.98% higfos, hat legyen, jojjon a purgatorium

99%uk tudja hogy szar a cucc, de kotelezo korbenyalni a gyarto feneket a reklamdij, szponzoracio miatt az egekbe magasztalni. Aranyat asni konnyebb mint a szponzoralt szarokbol objektiv velemenyt kiolvasni.

Mostanaban en kb csak gamers nexust meg hardware unboxed ot nezem, azokban legalabb van meres, osszehasonlitas, a tobbi felejtos.
Twitchet szerettem regen, de nalam a mucsocs+medence soft-onlyfans utan elvagtak magukat

[ Szerkesztve ]

(#5061) oriic válasza IntelKiller7 (#5059) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy részről most már ezt is tudom, de más részről azért, azok hogy néznek már ki. :D

BF4 Press kit (Csak franciáknál tudtommal)
BF1 Press kit
BFV Press kit

Szerintem egyik sincs közelébe sem ennek a csomagnak.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5062) zozika84 válasza oriic (#5052) üzenetére


zozika84
őstag

Már töltöm is fel a medencét a hálószobában....hátha kapok én is :C :C :C

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#5063) Aventador91 válasza oriic (#5061) üzenetére


Aventador91
őstag

mert a mostani csomag miben extra? ebben még bögre sincs meg semmi használható. van esőkabát meg ilyen-olyan dedós kártya.

(#5064) pandras83 válasza Kobe (#5060) üzenetére


pandras83
senior tag

Ja, azt hittem hogy csak BF-es tartalomgyártókról van szó, de akkor nem szóltam. Én csak simán nem nézem, ami nem érdekel.

Cyberfuck Patchrunner

(#5065) oriic válasza Aventador91 (#5063) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az a WD feliratú cucc szerinted micsoda amúgy? (Segítek: Secure Drive/SSD) :) Na én annak jobban örülnék mint egy ezredik bögrének. :D

szerk: Az a beépített monitor is érdekes amúgy.

Nyilván szubjektív a dolog, de ezek ilyen kis extrák csak. Én leírtam hogy nekem ez jobban tetszik, mint a korábbi részek hasonló csomagjai, szerintem nem fogunk összeveszni azon, ha valakinek meg ez nem tetszik. :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5066) Aventador91 válasza oriic (#5065) üzenetére


Aventador91
őstag

na ez csomag, kár hogy csak ennek a streamernek volt kb [link]

szerintem nem nagy kaland ha beleraknak egy ratyi vinyót a fehérrel megfújkált parkside kofferbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5067) Aventador91


Aventador91
őstag

valami ghillie suit, vagy olyan maszk mint az egyik skinnél, egy fasza diorama, stb. jobban illett volna egy ilyen csomagba mint ez a happy meal menü szintű izé

[ Szerkesztve ]

(#5068) Aventador91 válasza Aventador91 (#5067) üzenetére


Aventador91
őstag

vagy egy riot shield mekkora király lenne :D

(#5069) Bennyboy


Bennyboy
őstag

lesz lehetőség előre beállított loadout-al tolni vagy csak játék közben tudom majd változtatni a kiegészítőket? Bétába ha sprinteltem és oldalra fordultam közben akkor elkezdett csúszni a kari, ezt nem lehet kikapcsolni majd?

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5070) CptAdamica


CptAdamica
veterán

28 új hsz, azt hittem megint kiszivárgott valami. :D

Megyen!

(#5071) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na hivatalosan is kifizettem, szóval nincs visszaút :D

Jut eszembe, akkor hogy is lesz a cp? ki lehet valahogy zárni a pc-ket, vagy csak egy on-off kapcsoló lesz az egészre?

Xbox One: bandymnc

(#5072) oriic válasza bandi0000 (#5071) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg csak on-off lesz, szóval vagy mindenki mindenkivel (PC,PS,Xbox), vagy csak saját platformon játszókkal lehet tolni.

Live-Die-Respawn

(#5073) vg válasza oriic (#5072) üzenetére


vg
addikt

Ez biztos? Mintha írtad volna, hogy nem lehet kikapcsolni. A régi generációs konzolokon lesz csak lehetőség ugyanazokkal játszani.

(#5074) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 2042 embargó:

" November 11, 2021 at 12:00 p.m. CET "

Live-Die-Respawn

(#5075) oriic válasza vg (#5073) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megkövetem magam, ha ilyet írtam. :W Alapból már a bétában is kikapcsolható volt, csak akkor többnyire AI-okat tett csak be nekem. Volt is olyan meccsem, amit linkeltem ide is, hogy csak ketten voltunk egész meccsben.

[link]

Korábbi faq-ban ilyen olvasható:

Cross-play in Battlefield 2042 beyond the Technical Playtest
We are still building cross-play functionality, and the first opportunity for us to test it with a wider, invite-only group will be within the Technical Playtest. Right now, we’d like to give you an understanding of what we’re looking to achieve as final functionality beyond the Technical Playtest, so here is an overview of what you can expect that to look like:

PC, Xbox Series X|S, PlayStation®5 system (PC and console can opt-out from playing together)
Xbox One and PlayStation®4 systems

Na most itt a "PC and console can opt-out from playing together" rész az érdekes, mert itt az egyszeri ember azt gondolná, hogy ettől még a PS-Xbox userek együtt játszhatnak a PC-sek nélkül, de azóta sem volt ehhez semmilyen kiegészítés, vagy információ, szóval ezt maximum legkorábban pénteken tudjuk meg. Így a korábbi kijelentésem egyelőre talonba teszem, hogy csak cross-play off alatt "csak saját platformon játszókkal lehet tolni." :R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5076) @rglaaf válasza oriic (#5075) üzenetére


@rglaaf
veterán

Mit vergődnek ezek a cross playel, szeparálják el a kontrollereseket az egér+bill-el játszóktól, azt mindenki játszhat mindenkivel

PSN:BiZzare_0 ️

(#5077) zozika84 válasza @rglaaf (#5076) üzenetére


zozika84
őstag

A legtöbben nem a bill/egér miatt vergődnek, hanem a cheater mentalitás miatt

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#5078) @rglaaf válasza zozika84 (#5077) üzenetére


@rglaaf
veterán

Aki online játszik az kb törődjön be hogy mindig lesznek csalók,ügyeskedők pcn és konzolon is

PSN:BiZzare_0 ️

(#5079) oriic válasza @rglaaf (#5078) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért a PC-s walhack-aimbot téma szerencsére nem tapasztalható konzolokon. Utóbbiakon is van ügyeskedés, de közel sem olyan vészes mint PC-n.

Én például csak akkor játszom PC-sek ellen bármilyen crossplay-es játékban, ha ismerősök-barátok vannak a party-ban.

Live-Die-Respawn

(#5080) Kobe válasza @rglaaf (#5078) üzenetére


Kobe
veterán

En inkabb jatszok vs egy kontrolleres konzolossal (sot nekem is van xbox kontroller hozza) mint az aimbotos wallhackes bagazzsal.....

A torodjen bele cheaterek temaba meg, megveszed 20K ert a gamet, vagy tobbert es amikor 10bol 8 jatekos csal akkor arra vevokent a kifogasod az hogy cest la vie? Csak mert BFV fronton ez a jelenlegi arany kb....

Ha lakast veszel es nincs benne vizvezetek, meg autot es ott vernek at vele ahol tudnak, meg a potkerek kulcsot is kilopva adjak at, akkor cest la vie?

(#5081) vg válasza @rglaaf (#5078) üzenetére


vg
addikt

Erős mondatok egy 40e forintos játék vásárlása után... mondjuk tényleg borzasztó lesz, hogy nem lehet a pc-s játékosokat kizárni konzolosokból.

(#5082) prokxy válasza vg (#5081) üzenetére


prokxy
veterán

Ennyi pénzből lesz má' anticsít, meglátjuk mit eredményez.
Mondjuk konzolon nem izgat. :)
A CP pedig kiderül mennyire lesz testre szabható, remélem lesz current consol, consol only és conzol-pc is a beállítások között.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5083) gyuribácsi88 válasza Kobe (#5080) üzenetére

10 ből 8 játékos csal? Ezeket a blőd ökörségeket honnan veszitek? BFV-ben ha csak 1 csaló volt a lobby-ban, mindenki szépen kilépett. 10-ből 8 :DDD :N :U

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5084) Aventador91 válasza gyuribácsi88 (#5083) üzenetére


Aventador91
őstag

általában 64 playerből 1-2 cheater szokott lenni, legalább is aki feltűnően nyomja. de az sem minden körben

vajon az ilyeneknek mi lesz a kifogásuk amikor konzolosok ellen játszik és ugyanúgy "furcsán" lövik le? biztos az aim assist ennyire jó konzolon, nerfeljék le stb.. ;]

[ Szerkesztve ]

(#5085) Kobe válasza gyuribácsi88 (#5083) üzenetére


Kobe
veterán

Multkor poenbol kilrobaltam BFV ot nosztalgiakent, kb 1 orat bolt fent a jatek.
Minden serveren rohangaltak a test nelkuli, lebego fegyverek, a palya masik vegebol shotgunnal leszedok es tarsaik. Vegigporgettem jo par servert, mindegyiken voltak boven. Oldaltol fuggetlenul a top 4-5 mind ilyen 80-0, 100-0 koruli statokkal. Az 64 fos szervernel is alsohangon 10 cheater kb.
1 ora serverjumping alatt nem talaltam 1 vegigjatszhato meccset.
Ment is az uninstall

[ Szerkesztve ]

(#5086) Aventador91 válasza Kobe (#5085) üzenetére


Aventador91
őstag

most szerinted milesz amikor megjelenik az új bf? elmondom neked hogy megmozdulni nem lehet majd a kissebb pályákon. tele lesz a játék pro vérpistikékkel akik multi fpsen nevelkedtek. a nagy részük ki fog kopni a járművek miatt de az időbe tellik.

bf5ben valószínűleg az infantry mapos rotationt választottad, ott játszanak az infantry matyik akiket cheaterezed de igazából nagy részük nem cheater csak ennyire prok. és felkészülhetsz rá hogy ők most az új bfben is ott lesznek :D ha nem szeretsz járművezni folyamatosan hanem inkább gyalog nyomnád akkor megszívtad

(#5087) @rglaaf válasza Aventador91 (#5086) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ez igy igaz nagy járműves mapokon alig volt bf4-be ha volt is kiröhögtem a páncélosba :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#5088) Kobe válasza Aventador91 (#5086) üzenetére


Kobe
veterán

Igen, az infantry mapon alapbeallitas az, hogy az ellensegnek nimcs teste / lathatatlan es csak egy lebego puska rohangal veled szemben.
Meg amikor killcambol / spectatebol popcornnal mozizol ahogy emberunk a pacific palyan a hajorol le sem szallva vagy a capture pointokhoz legtavolabbi sziget sarkabol LMG vel osztja a fejeseket.

Hagyjuk mar..... Ez is egy agyi szint a masikat ennyira hulyenek nezni :o

[ Szerkesztve ]

(#5089) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Újabb kis klipp ezúttal Portal BC2.

Megyen!

(#5090) oriic válasza CptAdamica (#5089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

XM8 - :C

Live-Die-Respawn

(#5091) Lendova válasza Kobe (#5088) üzenetére


Lendova
őstag

Bug, nem cheat.
Vagyunk páran, akik rengeteget játszottak a játékkal, 1-2000+ óra felett és nem tapasztaltuk azt a cheater áradatot soha, amikről néhány beszéltek.
Volt többször, hogy napi szinten 1-be belefutottunk 1 héten keresztük, olyan is volt, hogy 1 meccsen volt 3 cheater is. De az esetek többségében napokon, olykor heteken keresztül nem találkoztunk eggyel sem. Itt kivétel az operation, azt jobban szeretik, mert nincs úgy szétszorva a bagázs.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5092) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#5089) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ez atom jolesz. 🔥

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5093) beers válasza CptAdamica (#5089) üzenetére


beers
addikt

Ez sem rossz...... :R

M&N

(#5094) Aventador91


Aventador91
őstag

most szerintem jól csinálta a dice, minden playert próbál visszahódítani akinek valamelyik rész bejött.

csak ne legyen játszhatatlan a full game

(#5095) aerosmith


aerosmith
őstag

Összefoglalóba be lehetne tenni kiemelve a dátumokat, mikortól preload, hány órától kezdés.

(#5096) pandras83 válasza Aventador91 (#5094) üzenetére


pandras83
senior tag

Little to no bugs. Isten szóljon ebből az emberből. Az Orbital pedig...hát igen.

Forrás

Legjobb komment: "Wait, wait, Battlefield game without bugs?? Maybe they will add some in day one patch! Fingers crossed! :D"

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#5097) pandras83


pandras83
senior tag

Ja bocs közben rájöttem, hogy ezt nem is Aventador91-nek szántam, de annyira röhögtem a tweet alatti kommenten, hogy benéztem. :D

Cyberfuck Patchrunner

(#5098) Sz. Géza válasza Aventador91 (#5086) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mondjuk sok esetben az überpro infantry-huszároknak is megvan ám a gyenge pontjuk.
Pl, hogy allergiásak a csapatmunkára. Elszaladgálnak ők a többiek mellett de általában letojnak mindenkit (azt meg, hogy mi lenne a feladatuk pláne), a fragvadászat nekik a lényeg.
Ha egy jó squaddal kerülnek szembe, lehet leszednek belőle két embert de aztán bukta. :)

(#5099) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tom Hendersontól

#Battlefield performance still doesn't seem great on PC, but a lot better than the BETA.

DLSS helps, but people with a 3080 and 5900X or equivalent are getting around 60FPS-70FPS at 1440p. Ray Tracing drops that to 50ish with some reporting drops going to 40FPS.

Live-Die-Respawn

(#5100) Protezis válasza Kobe (#5085) üzenetére


Protezis
őstag

Ez furcsa, BFV-ben én nem találkoztam test nélküli játékossal még, pedig majdnem minden nap játszom, több, mint 700 órám van benne. BF1-ben láttam már párszor olyat.
Elhiszem neked, csak nem értem, hogy mit csinálunk másként. Conquestet szoktam nyomni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.