Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Frod válasza mettek (#4096) üzenetére


Frod
addikt

És a lámpák kilövése után bekapcsolhatna valami emergency light, akár vörös riadó jelző vagy akármi, mert konkrétan vaksötét van lent...

Do you see the white shadow?

(#4102) bandi0000 válasza Aventador91 (#4086) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Értem, hogy fàj neked és sokaknak, a jàték állapota, de itt volt van egy covid, kb örülhetünk, hogy csak 1 hónapot csúszik a játék, ha nme hozták volna ki a bétàt, meg csúaztatnak fél évet, akkor mêgnagyobb lenne a felhàborodás.

Én azon a véleményen vagyok, hogy igen, zavaró bugok, de ink ezerszer ez, mint egy cod, ami évek óta ugyan azt a motort használva adják ki a jàtékot minden êvben, és semmi újjal nem próbálkoznak.

Xbox One: bandymnc

(#4103) FollowTheORI válasza Frod (#4101) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Gondolom arra akarták volna a fegyverre rakható lámpát használni, de énis mindig elfelejtettem felrakni… :D
Ha egyáltalán működött.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4104) FattyDove válasza bandi0000 (#4102) üzenetére


FattyDove
őstag

"és semmi újjal nem próbálkoznak."

De, raknak új skint a fegyverekre :DDD

#4103FollowTheORI: Nem működött, vagy legalábbis én nem jöttem rá, hogy hogyan kéne bekapcsolni

[ Szerkesztve ]

(#4105) lofagi válasza bandi0000 (#4102) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Jaaaj, ez a covid téma már annyira unalmas, annyira jó, hogy erre rá lehet fogni most már mindent.

Nem kellene olyanokat ígérgetni, amit nem tudnak teljesíteni. Ennyire egyszerű az egész. A Dice lejtmenete már a BF5 előtt elkezdődött. S mint már nagyon sok forrásból kiderült egyáltalán nem olyan jó náluk dolgozni, mint korábban. S ez nem a covidnak köszönhető.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4106) bandi0000 válasza lofagi (#4105) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Azt azért ne mond, hogy nem nehezíti meg a dolgàt senkinek sem, elég ha 1-2 hónapot csúsznak, és rögtön itt van egy bugos beta

Xbox One: bandymnc

(#4107) lofagi válasza bandi0000 (#4106) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Persze, nem könnyíti meg a dolgukat az biztos. De hosszú idő óta erre a részre álltak rá a legjobban. Sose volt még olyan ( legalábbis bejelentés szempontjából ), hogy otthagynak egy félkész játékot, hogy egy másikat csináljanak. Abszurdum.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4108) Lendova válasza bandi0000 (#4106) üzenetére


Lendova
őstag

3 éve jelent meg az előző rész, Battlefront-on nem kellett dolgozni és soha nem állt rendelkezésre ennyi erőforrás.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#4109) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én beletettem 27 órát és sok jó kört mentünk az itteni PH-s arcokkal is. Nekem alapvetőn tetszett, szerintem a hangulat az megvolt, jó a gunplay, tetszett a pálya és a sok jármű is és az, hogy könnyen lehetett járműhöz jutni. Grafikával nincs bajom, szerintem az 5 is annyira szép még mindig, hogy nehéz már arra köröket verni.

Negatívra fel lehet hozni a teljesítmény problémákat és azt, hogy nagyon lazán állt a DICE ehhez a bétához, éppen csak összerakták, hogy menjen és kicsit csökkentse a nép étvágyát, de rengeteg dolog hiányzott vagy bugosan működött. Kíváncsi leszek, hogy megjelenésnél milyen állapotok lesznek. Viszont egy kemény hónap jön így, hogy véget ért a béta.

Megyen!

(#4110) oriic válasza lofagi (#4105) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Jaaaj, ez a covid téma már annyira unalmas, annyira jó, hogy erre rá lehet fogni most már mindent."

Nálad nem volt full leállás melóban covid miatt anno?

Live-Die-Respawn

(#4111) lofagi válasza oriic (#4110) üzenetére


lofagi
Topikgazda

De nincs is otthonról végezhető munkám. S már rég nyitva vagyunk. A coviddal való takarózást még a BFV alatt elkezdték. Amit meg is értettem annó, de azért már közel nem az a helyzet, mint 1 éve volt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4112) FollowTheORI válasza oriic (#4110) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nálunk nem volt. :)

De a produktivitás tényleg visszaesett a home office miatt (is).
Annyit mondjuk nem, hogy kaptak plusz egy évet, és még ígyis csúsznak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4113) R3laX


R3laX
addikt

#4109 CptAdamica :O Biza. :)

Van aki már semminek nem tud örülni. Ingerszegény már ez a társadalom, hanyatlunk bakker. Egyre több az érzéketlen kukacoskodó kis p0cs :). Sztem egy bétának teljesen jól betudható game-et kaptunk. Nekem már most hiányzik kicsit, azért a vasárnapot megadhatták volna még :). Tök jó köröket nyomtam, átlag 20+/5-ös K/D-szel. Kis helivel is már 15-20 perceket a levegőben szórakoztam a végén :). Véégre modern háború és modern képi világgal megtoldva. FPS-ben van még mit javítani, meg azok a bug-ok amiken sokan felháborodnak tuti orvosolva lesznek, ezen fölösleges fennakadni. BF4 nyílt béta is teli volt anno villogó textúrákkal, bugokkal és mégsem volt ennyi sírás. Ennyivel tökéletesebbek lennénk? :N

Milyen multival játszanánk tényleg ha ez nem lenne? COD, ami évek óta ugyanazt az idegesítő fizikát használja ötletek nélkül szürke üres pályákkal? Apex? Én azt is utálom, pedig 2002 óta multizok a Quake-kel és talán még tetszhetne is. Lelketlen f0s az is :). Jó lesz ez a game, csak ki kell várni. Türelem.... Bétán fölösleges aggódni. Tényleg a BF4 Sanghaj béta sem volt olyan csodás abban a pár napban anno...

Nálam tuti marad a Steelbook PC-n :). Végre megint egy BF, amiben nem csak kínlódtam, hanem ment az akció rendesen és beadta a killeket is rendesen, pedig béta volt.

[ Szerkesztve ]

(#4114) Aventador91 válasza R3laX (#4113) üzenetére


Aventador91
őstag

kukacoskodók vagyunk? pont én nem szoktam, de ami szar az szar.
egyébként pont az ilyen hozzáállás miatt mint a tiéd, tudják eladni a szart is már évek óta. úgyis megveszi a marha, sírhat utána de kitérdekel legközelebb úgyis megint megveszi

(#4115) R3laX válasza Aventador91 (#4114) üzenetére


R3laX
addikt

Ugyanez volt a BF4 open bétánál :), csak akkor kevesebb "tökéletesség" létezett talán :). Mind1, mindenkinek más a véleménye. Megyek Quake Champions-ozni, ahol 4 év alatt nem ment át early-ből a game teljesbe. Még mindig késik 24 ping létére a HIT/pozíció. Na az gáz :) és 150.000 dolcsit szórnak el egy Quakecon nyertesre.

[ Szerkesztve ]

(#4116) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Titokban reménykedtem, hogy hozzácsapnak még 1-2 napot a bétához, de úgy tűnik a negatív feedback volt túlsúlyban.
Olvasok itt is hideget-meleget, remélem olyan platformokon is küldtetek visszajelzést, ahol sanszos, hogy olvassák is a fejlesztők.
Én Discordon, Redditen és Youtube-on is elküldtem az enyémet.
Az elégedetteken kívül a csalódottak, az előrendelést lemondó elégedetlenek, a játékot előre temetők is megtehetnék ugyanezt.
Viszont próbáljatok nem toxikus, pronyó, személyeskedő, minősítő, leereszkedő hangnemben fogalmazni.
20 játékóra magasságában végeztem a bétával, de továbbra is azt gondolom, hogy legalább január-februárig tolni kéne a játékot.
Persze az EA prioritásait is ismerjük, szóval ennek nem sok reális esélye van nyilván.
Az által fognak megmérettetni, hogy milyen mértékben képesek meghallani a valódi problémákat, amelyeknek egy jó részével nyilván ők maguk is tisztában vannak, csak most éppen megpróbálják kipuhatolni, hogy át lehet-e ezeket nyomni a játékosokon.
Mert ha valami miatt nem sírnak elegen, azt nem kell javítani, tehát az úgy rendben van.
Az sajnos nem elég, hogy a marketing szintjén próbálnak valamiféle közös hangot megütni velünk (oké volt rendezook a trailerben, wow), ha nem megy ennél mélyebbre a dolog.
Nem elég azt a látszatot kelteni, hogy ez most tényleg a "Te Battlefielded", ahogy ők fogalmaznak.
Szóval menjen a feedback a hivatalos csatornákon is, hideg-meleg.

[ Szerkesztve ]

(#4117) Xaels válasza FollowTheORI (#4099) üzenetére


Xaels
félisten

Ha szerinted az ACF hármas pörgős és élhető akkor te meg túl nyugis vagy. Nagyon messze voltak azok a pontok gyalog, ráadásul semmi fedezék csak pár bokor. Rengeteget szoptam C1 C2-nél. Volt, hogy a csodás spawn rendszer kirakott C2 mögé a víz kellős közepére. Epületek, fedezék nem sok. Ez az Orbital nagyon gyenge pálya

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4118) R3laX válasza Fitzgerald (#4116) üzenetére


R3laX
addikt

+1 BF4 béta anno nem hosszabb volt egyébként? 1 hét is talán.

"de továbbra is azt gondolom, hogy legalább január-februárig tolni kéne a játékot."
JA, erre -1 :) , sztem is elég utána reszelgetni. Maradjon a Nov 19, tudják ők mit csinálnak.

+hallgassatok jungle-t :). [link]
Ránézek erre a büdös Quake Champions-ra franc :) , utolsó pár bugreport-om után volt 4 óra szerver leállás, most meg újrarendezték a szervereket, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#4119) #16729600 válasza Fitzgerald (#4116) üzenetére


#16729600
törölt tag

de továbbra is azt gondolom, hogy legalább január-februárig tolni kéne a játékot.

OMG, dehogy !!! :N Kérem most azonnal ebben az állapotban a játékot és adok nekik türelmesen időt reszelgetni még amit kell. Ha van petició a béta kiadásért már irom is alá. :D

[ Szerkesztve ]

(#4120) AsakuraDave válasza #16729600 (#4119) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Wut? Ennyire ne legyünk már igénytelenek :Y

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4121) R3laX válasza AsakuraDave (#4120) üzenetére


R3laX
addikt

Ez nem egy kis single 20 órás játék. Több évet is tolod, ha tolod. Miért lenne olyan nagy probléma? 100%-ra betudható, hogy foglalkoznak és foglalkozni is fognak vele, ezért éri meg a pénzét.

[ Szerkesztve ]

(#4122) Aventador91 válasza AsakuraDave (#4120) üzenetére


Aventador91
őstag

nekik jó. engedd el

(#4123) #16729600 válasza AsakuraDave (#4120) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ha igénytelen, ha nem, én ebben a trágya esős hidegedő időben szivesen venném, ha előre hoznák a megjelenést, vagy legalább valami béta morzsát meghagynának addig is. :K

(#4124) R3laX válasza #16729600 (#4123) üzenetére


R3laX
addikt

Nem kell addig játszani, amíg nem tetszik. Egyszerű az egyenlet :).

(#4125) lofagi válasza R3laX (#4121) üzenetére


lofagi
Topikgazda

100%-ra? xD BfV-el is végig foglalkoztak és úgy hagyták ott,hogy be van fejezve. XD Vagy lemaradtam valamiről és tényleg befejezték , mert akkor már indítom is.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4126) R3laX válasza lofagi (#4125) üzenetére


R3laX
addikt

Miért te nem adnál rá, nem tanultak volna az előzőkből? BF1, BF5 nálam kuka, ez viszont már most visszahozott egy kis 2013-as BF4 Sanghaj érzést :).

(#4127) omfgk válasza lofagi (#4125) üzenetére


omfgk
addikt

Én egy júniusi nesztek ezt kapjátok című update-re emlékszem.
Eredetileg legalább év végéig dolgoztak volna rajta.

De ugye pont a 2042 miatt dobták be előbb a törülközőt.
Meg ugye már 2020 tavaszán jött az uccsó Battlefront update is... Szóval tényleg volt idejük erre a része.

(#4128) Fitzgerald válasza R3laX (#4118) üzenetére


Fitzgerald
veterán

De, és a BF1 meg a BFV béta is hosszabb volt.

"JA, erre -1 :) , sztem is elég utána reszelgetni. Maradjon a Nov 19, tudják ők mit csinálnak."

Ja, aztán majd lesz 75-ös metascore, meg 60-as user score, és "csak 6 millió" fogy majd belőle, ami az EA-féle forgatókönyvben kudarc. És akkor lesz 1-1.5 évnyi live service, aztán csöcs.
Inkább tolják most, legyen pozitívabb a fogadtatás, és sokáig jöjjenek tartalmak.

(#4129) Aventador91


Aventador91
őstag

ahj de jó volt a béta, úgy tolnám még. ahhjj [link]

;]

(#4130) zzola válasza Aventador91 (#4129) üzenetére


zzola
félisten

;] :C

(#4131) lofagi válasza Aventador91 (#4129) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Olyan vagy már, mi ezzel a baj?!

Egyébként ilyennel senki nem találkozott itt, szóval ez nem is létezik. ;]

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4132) PsycHo88 válasza FollowTheORI (#4066) üzenetére


PsycHo88
senior tag

Már sikerült törölni az előrendelést :R

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#4133) lofagi


lofagi
Topikgazda

Csak,hogy ne csak egymást véleményét kontrázzuk, itt egy óriási videó, ami az új C5+drone lehetőségeit mutatja be:

BF2042: C5-Drone Kills Compilation

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4134) CptAdamica válasza R3laX (#4113) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem egy játékban az a legfontosabb, hogy megvan e a hangulat és vissza tud e hívni játszani és nekem ez itt megvolt. (Mondjuk azt még hozzá kell tenni, hogy manapság nekem ilyen játékot találni elég nagy kihívás. Kiégtem már a legtöbb monoton játékból, például a legtöbb open world játéktól már rosszul vagyok, mert mindegyik egy kaptafa, lélektelen világgal. Utoljára a RDR2 tudott lenyűgözni.) Innentől az fog dönteni, hogy mennyi lesz a tartalom a játékban, meddig fogják támogatni és hogyan kezelik a TTK-t. Amúgy emlékszem, amikor megjelent a BF3 és nagyon oda voltam érte, akkor azon ment a legtöbb embernél a sírás, hogy ez nem BF2. Ez van, minden részben változtatnak valamit.

Megyen!

(#4135) R3laX válasza Fitzgerald (#4128) üzenetére


R3laX
addikt

Szurkolok én, de sok választásunk nincs, ha jobb multival akarunk lőni :).

#4129 Aventador91:
Na nekem ilyen nem volt :). Isten király nick-kel nem jött be neki az élet :D.

#4134 CptAdamica:
+1 Én is így vagyok ezzel. Single game-ekről már kb 2011-ben letettem, aztán jött a 2016-os Doom, ami visszahozott a bizakodók közé :). Multiból 2 game ment nálam mindig, az a Quake + Battlefield. Ez most engem is megfogott. Megvan a megfelelő hangulat ezt jól mondod. BF3-mal pont nem játszottam, a 2 is kimaradt nekem. 1942-vel mentek még anno a LAN partik :), de Quake-es voltam mindig.

[ Szerkesztve ]

(#4136) Aventador91 válasza lofagi (#4131) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem olyan volt hogy felrobbant a helim, és a ronccsal tudtam tovább repkedni de már nem éltem. ja és a gép darabjai is jöttek utánam :D
meg olyan is volt hogy ültem mint gunner, aztán egyszercsak kiesek a gépből, de visszarak a gépbe, aztán újra kiesek :D

tanknál volt ilyen hogy a botot nem tudtam kilőni. csak sebeztem de nem halt meg, 2 ágyút meg egy tár géppityut kapott.

meg még vagy ezer soros listát tudnék írni milyen bugok voltak.

a legszarabb hogy joinolni nem lehetett senkire, ha inviteot küldtek és elfogadtam se történt semmi, ha volt is valami akkor queue, aztán fél percről visszaszámolt és aztán megintcsak semmi nem történt.

(#4137) bandi0000 válasza Aventador91 (#4136) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Êrtem, hogy hatalmas lelki törést okoztak neked ezek a bugok, de ezek csak bugok. Ezeket ki lehet, ki fogjàk vagy talán ki is van javítva, kàr rugózni ezen, mert mire megjelenik a legtöbb màr nem is lesz. Hàl istennek senkinek nem kötelezö megvenni, szóval senki nem kötelez rá hogy játsz vele

Xbox One: bandymnc

(#4138) Aventador91 válasza bandi0000 (#4137) üzenetére


Aventador91
őstag

értem hogy nem tudod elfogadni a negatív véleményt egy bugos bétáról, de hálisten vannak ilyenek mint te akinek ez is jó, nem is értem minek ölnek bele annyi pénzt hogyha az igényteleneknek az alpha szintet is el lehet adni teljes áron.

egyébként még mindig a bétáról van szó. mit írjak? csillivilli csillámpóni ahj de jó volt a béta?

(#4139) bandi0000 válasza Aventador91 (#4138) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Egy szóval nem mondtam, hogy ez így jó ahogy van, de egy rohadt béta, ha kész lenne a jàték, akkor nem bétànak hívnák, hanem release-nek, és kiadnák. Semmi gondom a kritikával, csak minden 2. hsz-ed arról szól, hogy szar a jàték mert bugos, na bumm, legtöbb jàtéknál nincs béta, alfa pont emiatt, inkább megjelenik szarul làsd CP

Xbox One: bandymnc

(#4140) R3laX válasza bandi0000 (#4137) üzenetére


R3laX
addikt

Ma divat utálni, ez a mai trendi :). Lásd a kedves országunkat, vagy a covid által generált 2 oldalra állítás. Gyerekeskedő politikusok + egymásra mutogatás, ez megy ma :) .

Én csak röhögök max 1-2 bug-on, mint a hővezetékek közé kifordult lábbal beszorulás :DDD , vagy az alternatív világban ejtőernyőzés, ahol felül van az ember és alul az ernyő :D. CP2077 is megvolt megjelenéstől. Karira kaptam és szerettem, nem érdekelt a bug. Új élmény volt, magyar feliratos és lefoglalt a képi világa és a sztorija. Lehet gyűjtögetni a hibákat, de ma tényleg divat az utálat :).

Ettől függetlenül nem kell eltekinteni tőlük, de én biztos hogy nem mondanám vissza a béta bugok, vagy a közvélemény alapján. Benne van, köz-vélemény. Köz-..... :). IMDB-re se adok a filmeknél, annyi depresszív mindent gyűlölő szingli van a világban, hogy mindent fáj megnézni nekik :).

[ Szerkesztve ]

(#4141) frango13 válasza bandi0000 (#4137) üzenetére


frango13
aktív tag

Persze majd 2 év mulva kijavitják a nagyobb bugokat. Addig meg játszol a f.ssal. Jo deal. :)
(BC2,BF3-4-5ről tudok nyilatkozni). Az összesben ugyan azok az idegesitő kis hibák vannak a mai napig. Ugyan azok. Az alap, hogy a hitreg/netcode ugyan olyan hulladék. Ezzel még megbékélek, mert sok player egy szerveren. Ok. Apró kis kavicsokat nem tud átlépni sokszor a karakter. Nem mászik elsőre. Sokszor második vagy harmadikra hajlandó csak mászni. Sokszor, ha fegyvert váltasz idegesitően sok idő telik el mire lőni tudsz. De ezek alapok. Ezzel még casualba rövidtávon megbékél az ember.(Hosszútávon k.rva idegesitő.) Persze van még sok ilyen csak hirtelen ezek jutottak eszembe. Az egy dolog , hogy ezekkel 10 éve nem tudnak mit kezdeni.(Szerintem amúgy nagy ivben tesznek rá.) A legnagyobb gond, hogy ezekre még plusban jönnek az újabb f.szságok. BF5-ben pl. rájött, hogy nincs team balance. Egyszerűen nincsen. De a jármű balance is nevetséges. És anticheat sincsen. A meccsek legalább 75 százaléka szét van csalva. Azért, mert a fejlesztő/kiadó le.zarja. Persze nem kötelező megvenni. Nem is lesz megvéve. Majd 2 év mulva 300 forintért...De ne mentegessük már őket, mert ez egy trehány banda!

:)

(#4142) Aventador91 válasza R3laX (#4140) üzenetére


Aventador91
őstag

menj pszichológushoz mert minden második hsz-ed "a világ szar"-ról szól :D

(#4143) IntelKiller7 válasza frango13 (#4141) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Jarmu balance? :))

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4144) Aventador91 válasza bandi0000 (#4139) üzenetére


Aventador91
őstag




első napon egész nap játszottam vele, második napon csak 1-2 órát, tegnap már csak fél órát se talán. és egyáltalán nem hiányzik a "béta". most még nem tudom eldönteni hogy összességében az egész nem tetszett vagy csak a rengeteg bug miatt ment el a kedvem :D majd kiderül amikor megjelenik

(#4145) frango13 válasza IntelKiller7 (#4143) üzenetére


frango13
aktív tag

Nem tűnt fel, hogy bizonyos mapokon mennyire op 1 jármű? Hatalmas tűzerő és rohadtul gyors is.

:)

(#4146) mettek válasza frango13 (#4145) üzenetére


mettek
addikt

Azt ugye tudod hogy a járműveket lehet fejleszteni? Mindegyiknek van egy fejlszetési "fája".

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4147) IntelKiller7 válasza frango13 (#4145) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Bullshit.
Nincs olyan, hogy csak 1 mapon tudsz tankozni a masikon nem. :DDD Max tudsz olyan spotokat ahonnan nagyobb elonyod lehet mint 1 rutintalannak.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4148) Sipasanyi


Sipasanyi
tag

Sztem meg van az ide BF mottója: "Treat Others As They Would Like To Be Treated"

Ez mindent elmond a járékról s az alkotójaikról, ez egy betegség :(

LUXURY IS A CHOICE

(#4149) prokxy


prokxy
veterán

Mint BF veterán gondoltam, leírom én is a véleményem, tapasztalatom röviden, SX-ről:
Nagy reményekkel mentem neki a bétának, sajna az alfából kimaradtam.
- graf tetszik, de mintha túl színes lenne, lehet a HDR miatt?
- kifejezetten jó, hogy él a pálya, mozognak a bokrok, fák
- van levolution, bár 1x nem találkoztam a tornádóval a lvl12-es szintem alatt
- 128 játékos erre a mapra jó volt, kicsit káosz, de megbarátkoztam vele
- gunplay nekem nem tetszett, sok kell egy enemy-be, BF V-s sokkal jobban bejön
- tankozás, ááá, imádom. Ez lesz a main, a hangja, úgy az egész tetszik. Végre van értelme a gunnernek. Remélem lehet majd fejleszteni többféleképp, kis mapokra, más setuppal menni stb, mint régen. 3 fős hely, guided, HE shell és társai.
- helik, jet-ek, kontrollerrel a repülés nagyon jól ment, de a célzás, ott vmi állítani kell, mert nem tudtam finomhangolni. Vmi érzékenységet kellett volna sztem, kértem itt helpet, de válasz nem jött. Lehet más is küzd vele?
- fegyverek, LMG nagyon op, főleg a BTK miatt, meg a DMR tetszett. Az AK is jó volt, csak meguntam, mert a setupot nem jegyezte meg.
- Social: év vicce volt. Mutatta ki van online, de hogy ki játszik és mivel, röhej. A szomszéd kutyát is lehetett invelni, gáz.
- Testreszabhatóság, kb 0-val egyenlő, oké béta, de legalább lett volna vmi benne. Vagy mutattak volna vmi, akár szintfejlődéssel.
- Aki elért vmi szintet, ha dogtag-et vagy vmi jutalmat?

Előrendelve, sokat fogok vele játszani, ha legalább BF V szintjén lesz, de az a helyzet, hogy öröm volt a V-be játszani a béta után. Sajnos több dolog gáz benne, Fagi és a többiek is kifejtették már (kasztok, stb), de jó lehet ez, főleg, ha ez régi build.

Peace

szerk: a BF V és BF 1 béta sem nyerte el a tetszésem, de a haveri kör megvette azt bele is szaladt több 100 óra mindegyikbe. Szóval ez az ami elviszi majd ezt is a hátán, ha az ismikkel együtt lehet gémelni. :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4150) pohár válasza Sipasanyi (#4148) üzenetére


pohár
félisten

szerintem nem tudsz angolul, hogy ekkora hülyeséget ide tudtál böfögni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.