Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) KillBorn válasza CptAdamica (#9998) üzenetére


KillBorn
senior tag

Azért nem árt ha van egy jó alap. Lehet foglalkozni a tartalommal. Cod is sok évig ugyan az volt atskinezve, moddolgatva. Apple is mindig csak a kötelező minimumot hozza évről évre. Sztem 3 BF reszt simán ki lehet hozni ugyan arra az alapra kis fejlesztésekkel. Hosszabb távon kell nezni a fejlődést, nem megilyedni hogy a BFV olyan lett amilyen, azt lesöpörni mindent.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#10002) @rglaaf válasza CptAdamica (#9998) üzenetére


@rglaaf
veterán

Sajnos kőbe van vésve és ez elb@szták
Szerinted miért nem változtattak ezeréve a CS Cod Quake stb alapjain? Ugyan ez lenne mint itt is, BF azért BF mert 20 éve igy ismerjük ez van
Ezzel se lenne semmi baj ha nem ezt a nevet adják

PSN:BiZzare_0 ️

(#10003) CptAdamica válasza @rglaaf (#9996) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ó igen, a streamerek, akik már csak fikázzák, majd mennek warzone-ozni, mert hát az egy olyan jó, igazságos, bug és glitch mentes játék, hibátlan teljesítmény résszel, ja várj, nem, csak ebből lehet most pénzt csinálni. :D

Megyen!

(#10004) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán


Addig farmoljatok amig tudtok!
Ugy nez ki, hogy megint csokkentik az XP szerzest, fejlodest.

"This one shouldn’t have gotten through our review process", says Senior Design Director Justin Wiebe.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10005) @rglaaf válasza prokxy (#9997) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jóvan azé lehet optimistáskodni itt? :))

PSN:BiZzare_0 ️

(#10006) CptAdamica válasza @rglaaf (#10002) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jó, akkor kérlek mutasd meg a nagy Battlefield kódexet, ami ezt magába foglalja.

Megyen!

(#10007) @rglaaf válasza CptAdamica (#10006) üzenetére


@rglaaf
veterán

Irtam feljebb olvasd el a 20 éve változatlan CSé vagy COD kodexet az emberek nem akarnak újat regi névvel ez van
Acti szépen megoldotta warzonal ea az apexel kelett volna ennek is új Ip probléma se lenne kb

[ Szerkesztve ]

PSN:BiZzare_0 ️

(#10008) CptAdamica válasza @rglaaf (#10007) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk a CS meg a COD pont az a 2 játék, ahol tök mindegy mit adnak ki, mindig instant siker és rekord eladások. Ettől függetlenül nem tartom jónak, hogy minden rész kb egy reskin.

Megyen!

(#10009) kopidoo


kopidoo
senior tag

Vége a zombi XP farmnak

(#10010) stoon válasza kopidoo (#10009) üzenetére


stoon
őstag

Kérdés vagy kijelentés??

steam, origin uplay: artika78 -- Az élők, csak wickendező holtak!!!

(#10011) R3laX


R3laX
addikt

:D... Itt még nem voltak túl nagyok a mapok. [link]

(#10012) kopidoo válasza stoon (#10010) üzenetére


kopidoo
senior tag

Kijelentés.
Gun mastery van helyette

(#10013) Kobe válasza kopidoo (#10012) üzenetére


Kobe
veterán

Sajnos fejetlen csirke modjara rohangalnak a kapirgalos udvarban.
Azt sem tudjak mit akarnak, ha meg eppen sejtik, nem sikerul implementalniuk.
Finomhangoljak a Portal es Featured cuccok XP es progress rendszeret, mert panaszkodnak a userek hogy az ures CQ servereken annyira nem moka.
Majd kiengedik ezt a modot, es meglepodve neznek confused pikachu modjara, hogy az emberek tul sok XPt szednek ossze Portal alatt.
Lassan 3 honappal a launch utan ugyanazon a day1on is meglevo xp farming problematikan ugyanazt a telinyakkal ertetlenkedest jatsszak el.
Hogy is van a kozmondas a hulyeseg szinonimajarol? Ugyanazt csinalni es mas eredmenyt elvarni? ;]

(#10014) aerosmith válasza kopidoo (#10009) üzenetére


aerosmith
őstag

sejtettem hogy így lesz miután felhúztam pirosra vagy 5-6 badget... :U

(#10015) R3laX válasza Kobe (#10013) üzenetére


R3laX
addikt

Mint a playerek. :K

(#10016) @rglaaf válasza CptAdamica (#10008) üzenetére


@rglaaf
veterán

Én sem de látod ez van csak menjünk vissza bfv-re
Tök jó ujitások voltak benne barikád épités kifogyó lőszer nincs élet regeneráció stb erre szétszedték mert volt benne fekete, nöi karakter meg hero skinek semmi plusz képességekkel és már ezért kiakadtak a gémerek.
2042-re még is mit hittek sima ügy lesz ez a játék igy? Túlságosan felforgatták a "hagyományos"bf játékmenetet amibe bele is buktak

PSN:BiZzare_0 ️

(#10017) Kobe válasza R3laX (#10015) üzenetére


Kobe
veterán

Hat szerintem ehhez pont semmi koze a usereknek... Ok kitalalnak egy XP rendszert, majd ok engedik ki featuredre azt amirol elore lehet tudni hogy max fordulatszamon fogja porgetni az xp farmingot

User oldalon max azzal eltek ami az end-user agreementben is benne van, mindent szabad amit nem tilos.

(#10018) lofagi


lofagi
Topikgazda

Amúgy miért kell erőltetni ezt a hero shootert egyáltalán? Én nem ezt keresem a BFben. Pont azt vették el ezzel a résszel ami miatt szerintem sokan szerették. Próbált egy kicsit komoly lenni és mégsem túl sok. Lásd Squad / Hell let loose. Viszont most átmentek egy gyerekes nevetséges játékba. Azért akik a BFen nőttek fel, nem ezt várták. S nagyon úgy tűnik ,H a BF közössége még mindig ezekből az emberekből áll javában. Majd ha most ezek is elkopnak akkor jöhet az új generáció és azoknak az efféle játék.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10019) oriic válasza IntelKiller7 (#10004) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Össze-vissza csinálnak ezek már mindent :D Most ugye kivették zombi módot, aztán majd megint magyarázkodnak később.

Live-Die-Respawn

(#10020) CptAdamica válasza oriic (#10019) üzenetére


CptAdamica
veterán

(#10021) -FreaK- válasza CptAdamica (#10020) üzenetére


-FreaK-
veterán

Pitébe, még tegnap kellett volna farmolnom vele amennyit tudtam volna.. :DDD

(#10022) F e Z o


F e Z o
veterán

Az miért van, hogy egyes pályákon olyan agraika, mintha 800*600-ban játszanék. 1440P@high részletesség.

H2O über alles!

(#10023) R3laX válasza lofagi (#10018) üzenetére


R3laX
addikt

Mert újítani akartak a mai generációnak... Quake Champions is belefutott ebbe, a bug-okkal másik csapattal Zenimax-al együtt, aztán mire "rendberakták" és megszokhatták volna lemorzsolódtak a playerek. Mondjuk ott a külön technikájú játékstílus is haldoklik. Kevés az arena shooter player. Egyre fogynak..., mert a gané Battle Royale a "menő"... A régiek vagy maradtak, mert unják a Quake Live-ot az akkori 99'- es világgal, vagy a gyengébb gép és megmaradt hobbi miatt visszamentek. Kevés új arc lett, most is vmi 600 player a max QC-ban Steam szerint :D.

Gondolom ezzel a mód kombóval próbáltak újítani, mert azt gondolták jó középút... Aztán ha a régi maradt volna akkor meg az "öregek" fogynak már el :). Cserébe most az "öregek" elindítottak egy lehúzó lavinát, úgyhogy a "kicsik" is majmolhatják, sokszorosíthatják a túlzott lehúzást.

(#10024) R3laX


R3laX
addikt

Amúgy BF5-ben mi a helyzet, nincsenek új alacsony rangúak? Lehet tényleg azért húzzák a scoreboard-ot is februárig, mert most van még az V-ben lóvé.

Szerk.: Sajnos a COD majmolást meg megértem..., mert talán konzolon az első multi FPS volt ami befutott és azóta is tolja boldog boldogtalan, mert konzol. Bárki odapunnyad a TV elé :). Nagymamától az unokáig :).

[ Szerkesztve ]

(#10025) @rglaaf válasza R3laX (#10024) üzenetére


@rglaaf
veterán

PS5 be elég sok újat látok nap mint nap ott ugye a ps+collectionba is benne van a játék

PSN:BiZzare_0 ️

(#10026) KillBorn válasza F e Z o (#10022) üzenetére


KillBorn
senior tag

Próbáld meg "post processing"-et "low"-on. Dynamic Resolution Scaling "off"-on van? Az változtatja autómatikusan a felbontást a kívánt FPS eléréshez.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#10027) R3laX válasza @rglaaf (#10025) üzenetére


R3laX
addikt

Aha :K, akkor azért vannak. Na mind1, csak lesz ebből a BF-ből is valami. Igazából ha ez is bedöglik, nem is tudom milyen multi FPS-sel fogok játszani. Tegnap felmentem Quake Champions-ra, de inkább felidegel már, minthogy kikapcsol. Hiába leszek DM-ben, TDM-ben, Unholy-ban első, meg kevesen tolják... Ranked Duel meg a netkód szétszórtsága miatt egyenlőtlen. Inkább gyúrok ebben a BF-ben fegyverekre Hero-kra.

[ Szerkesztve ]

(#10028) @rglaaf válasza R3laX (#10027) üzenetére


@rglaaf
veterán

Igazábol nem nagy a választék ezért is érint sokakat rosszul ami lett 2042-ből
A régi részeket nézem BFV-höz most év elején kelett volna jönnie az utolso dlcnek év végén meg új bf rész
Helyette 5-öt lesz@rták uj rész miatt, amit meg teljesen kisiklattak most itt tartunk hogy nagyjából 3 év alatt szétcsesztek 2 fő részt

PSN:BiZzare_0 ️

(#10029) CptAdamica válasza @rglaaf (#10028) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem, a BF5-öt az elején cseszték el a rinya gépek, aminek az eredménye kevesebb eladás, kevesebb bevétel, kevesebb támogatás.

Megyen!

(#10030) IntelKiller7 válasza oriic (#10019) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Mentem 1 kört még gyors. De hát őőő nem értettem. Ha meghalsz, kell várni még megölnek 50 "zombit". Oké, de ez van amikor 4-5 perc is lehet, ha 1-2 ember él csak a teamből. :DDD
Amíg 2x meghaltam és vártam, azt vettem észre, hogy más full más teamel játszok mint akivel kezdtem.
Mindenki kilépett az első halál után.

De ezt nem is értem. Miért nem lehetett volna simán csak várni 10-20 másodpercet azt csá.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#10031) bul07 válasza kopidoo (#10012) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát ehez csak gartulálni tudok
De akkor mi az @nyukért rakták bele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#10032) RoliHero válasza -FreaK- (#9980) üzenetére


RoliHero
tag

Jó neked! :)

Nálam azóta kb játszhatatlan. Brutális laggok, de nem csak a kör elején minf BF V-ben, hanem végig. Leginkább persze akkor amikor akció van.
Eddig nekem nem volt ilyen gondom.

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#10033) zakarmihaly


zakarmihaly
tag

Hogy lehet ebbol a jatekbol 100+ fpst kicsikarni? Van valami fps guide? Vagy valami tipp? Egy youtube videot neztem de nem sokat javult a helyzet. Pedig sztem a gepem bírna. Vagy egyszeruen ennyire fosul van optimalizalva ?

(#10034) CptAdamica válasza zakarmihaly (#10033) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csak ilyen youtube videókat tudnánk ajánlani, ami alapján talán lehet valamennyit növelni. Nem a legfényesebb most az optimalizációja, február közepére ígérik ennek a javítását.

Megyen!

(#10035) RoliHero válasza zakarmihaly (#10033) üzenetére


RoliHero
tag

Mindegy, hogy 140 vagy 80 az átlag ameddig az 1%low fps lemegy 10 alá kb 10 másodpercenként :)

Nekem a 120-130 között van az átlag kb low minden 3 kivételével. De inkább lenne 80 átlag fps drop-ok nélkül.

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#10036) R3laX válasza RoliHero (#10035) üzenetére


R3laX
addikt

Nálam tökéletes, semmi gond kb ugyanazzal a rendszerrel. Pucold ki, aztán várj egy 2 kört legalább, elmúlik majd a cache-elés. [link]

(#10037) lofagi válasza CptAdamica (#10020) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Amúgy, ne mond már erre,hogy nem egy inkompetens cég?!

1. nap kijön a játék, egyből ráfekszik mindenki az XP farmra, mert kb nincs olyan online játék, ahol ne ez lenne az első dolog amit a legjobban akarnak farmolni az emberek
2. meghozzák a döntést, rábasznak a portálra egy baszott nagy nerfet, hogy aki esetleg normálisan élvezte volna annak is elmenjen a kedve, mert 2x 3x annyit kell játszni,hogy fejlődjön az ember
3. erre az egészre behoznak egy általuk ( fontos kiemelni ) jóváhagyott módot, ahol nincs xp nerf és kb 1-3 óra alatt kiderül,hogy a legjobb xp farmot tették be a játékba ami eddig egyáltalán volt
4. 1 nap múlva erre rá is jönnek és kiveszik meg bocsánatot kérnek

ne mond már,hogy ez normális és az emberek erre ne legyenek felháborodva?!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10038) sixpak válasza lofagi (#10037) üzenetére


sixpak
nagyúr

Talán majd így... :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10039) F e Z o válasza KillBorn (#10026) üzenetére


F e Z o
veterán

Ez volt a gond, köszi... :R

H2O über alles!

(#10040) R3laX válasza lofagi (#10037) üzenetére


R3laX
addikt

Valaki megkeresi a legkönnyebb utat, de én pl szeretem a kihívást, azóta is csak 128-as CQ-ban fejlődök :). Jó fejek akartak lenni? Nem tudom..., szerintem náluk már semmi nem lesz jó..

#10038 sixpak: :D [link]

[ Szerkesztve ]

(#10041) Fitzgerald válasza R3laX (#10036) üzenetére


Fitzgerald
veterán

+ RoliHero

Melyik AMD drivert használjátok? Nálam továbbra is a November 17.-i az egyetlen (21.11.3), amelyikkel nincsen stuttering. Minden azt követő driverrel brutális a szaggatás.
Konfigom ugyanez (5800X, 6700 XT, 16 giga 3600-as ram, gyors SSD).

[ Szerkesztve ]

(#10042) R3laX válasza lofagi (#10037) üzenetére


R3laX
addikt

Igazából a második pont már meghozza a választ a harmadikra :).

#10043 lofagi:
"2. meghozzák a döntést, rábasznak a portálra egy baszott nagy nerfet, hogy aki esetleg normálisan élvezte volna annak is elmenjen a kedve, mert 2x 3x annyit kell játszni,hogy fejlődjön az ember"

Szóval aki élvezte, annak is elmenjen a kedve. Erre hogy reagálnak? Adnak egy olyan módot, ahol újra kiélhetik magukat azok, akiknek ez gond volt a kettes pontban :).

#10041Fitzgerald: Szerintem tökmind1 melyik van fent. Ne régi legyen, mert ott még egy -15%-ot buksz is FPS-ben. Nálam most a 22.1.1 van fent. Ne cserélgesd folyamatosan, mert akkor törlődik a cache és ugyanúgy ráparázol, hogy sz@rul megy. Rakd fel a 21.1.1-et pucold a dolgokat, majd nyomj 1-2 kört. Utána abbahagyja.

[ Szerkesztve ]

(#10043) lofagi válasza R3laX (#10042) üzenetére


lofagi
Topikgazda

nem értem, nincs is kérdés. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10044) RoliHero válasza Fitzgerald (#10041) üzenetére


RoliHero
tag

Jó hogy írod... Mikor frissítettem a játékot akkor frissítettem az AMD drivert is. Lehet az a baj. Vissza teszem a korábbit holnap.

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#10045) RoliHero válasza R3laX (#10036) üzenetére


RoliHero
tag

Megcsinálom, köszi!

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#10046) R3laX válasza Fitzgerald (#10041) üzenetére


R3laX
addikt

Bocs, 22.1.1-et használom, azt pakold fel :).

#10042 R3laX: *22.1.1

[ Szerkesztve ]

(#10047) Fitzgerald válasza R3laX (#10042) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ez az, hogy nálam nem hagyja abba még sok-sok játékóra után sem, és nem tudom miért. Csak a 21.11.3-al működik normálisan. Ötletem sincs mi lehet, neten kb. semmit nem találtam erről...
Viszont chaten néha érdeklődök, és más AMD-s userek is megerősítették, hogy ők is ugyanezzel szopnak.
22.1.1-ről váltottam tegnap vissza ismét 21.11.3-ra, teljesen dinamikusan fut, stuttering nélkül.
Amúgy csak a 2042-t érinti. Sem a korábbi Battlefieldeket, sem más, általam játszott játékot nem.

[ Szerkesztve ]

(#10048) lofagi


lofagi
Topikgazda

Én nem próbáltam ezt a zombie módot, de ha ez ment benne, akkor jobb is,hogy kivették. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#10049) R3laX válasza lofagi (#10048) üzenetére


R3laX
addikt

Szerintem ezt már direkt csinálják :D. Én is felhúztam volna már magam... Amúgy el nem indítok ilyet, viszont most az Orbital-on megint tök jó körök mentek :).

#10047 Fitzgerald: Windows 11-en vagy? Nálam az van.

[ Szerkesztve ]

(#10050) Fitzgerald válasza R3laX (#10049) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Win10-en, és maradok is, meló miatt nem válthatok egyelőre.
De megvárom akkor a nagy tavaszi drivert (amelyikben már driveres FSR is lesz).
Hátha az megoldja majd ezt a problémát, ha nem oldódik meg addig valahogy máshogy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.