Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5951) AAtt1la válasza AsakuraDave (#5943) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ok, szerinted elég 15 perc, szerintem meg nem.
Nekem hiába panaszkodsz,nem tudok segíteni rajtad.És nem is akarok meggyőzni senkit arról,hogy ez egy jó játék.Minden új BF-nél ez megy,hogy ez egy szar,bezzeg az előző...
Vannak itt új emberek,akik ezt még nem tudják,ezért belemennek a vitába,de én ebben már nem szeretnék részt venni.
Jó,hogy ezt mind kiadtad magadból, nyugodtan tegye meg bárki,csak ez nem az a hely,ahol sok változást értek el vele.

(#5953) pandras83 válasza Sayiid919 (#5952) üzenetére


pandras83
senior tag

Akkor nálad nem kerek valami. Milyen procid van?

Cyberfuck Patchrunner

(#5954) sixpak válasza Sayiid919 (#5952) üzenetére


sixpak
nagyúr

Resolution?
Kapcsold ki a ray tracing-et, az lesz a gond....hacsak nem 4K-ban tolod.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5955) lofagi válasza prokxy (#5944) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem lehet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5956) sixpak


sixpak
nagyúr

2.6...nem rossz, rápillantok a premier után, lesz ez még rosszabb is. :D
Ja, még annyi, hogy végigolvastam a review-kat, töketesen megfogalmazzák, hogy miért lett ez a játék egy rakás szar.
(A nejáccálveleköcsöghanemteccik kommenteket privátban szeretném kérni, köszönöm.)

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5957) batai15 válasza sixpak (#5956) üzenetére


batai15
félisten

:DDD

(#5958) prokxy válasza Sayiid919 (#5952) üzenetére


prokxy
veterán

SX-en tegnap több körben is érzésre max 10 FPS-em volt, jellemzően a kör vége felé.
Chat-et nézve mindenki panaszkodik, hogy lagol a szerver, ez jellemző, hiába lépünk ki-be.
Szóval van még mit javítani.

Összességében jól fut, de a nextgen feeling sincs meg egyelőre.

Mondjuk a mai tornádó azért vitt mindent, szó szerint. Ez tetszett. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5959) Lendova válasza pandras83 (#5953) üzenetére


Lendova
őstag

Amikor egy Ryzen 5950X-en RTX 3090 mellett is be tud 1-1 pillanatra zuhanni simán 60 fps alá, ott valóban nem kerek valami. Az a valami főleg a játék. :DDD

Nekem 3700X+5700XT+32GB 3800MHz DDR4 trión helyenként brutál akadásokat produkál, olyankor a 60+ fps is álomnak tűnik, mindezt 1440p low-on.

Ajánlom a konzolba beírni ezt: perfoverlay.drawgraph 1
és csodálni a frametime-ot. :DD

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5960) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Így hitelesebb a cím 🤔🤫.

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#5961) pandras83 válasza sixpak (#5956) üzenetére


pandras83
senior tag

Légyszi minden nap írd le ide nekünk hogy mit klikkeltek a review bomberek és akár napi többször is jöhet a bejegyzés a játék szar mivoltáról. A 15 perces kolléga lehet a segéded, ha épp nem érsz rá.

Cyberfuck Patchrunner

(#5962) RockHaRD válasza Lendova (#5959) üzenetére


RockHaRD
addikt

A probléma nem is az, hogy bezuhan 60 alá, hanem hogy nem zuhan be, mégis olyan érzésed van, hogy néha 10... :U

(#5963) zzola válasza ƵøŁĭ (#5960) üzenetére


zzola
félisten

Epic

:DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#5964) prokxy válasza zzola (#5963) üzenetére


prokxy
veterán

Megvetted má? Btw . Boldogat! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5965) bul07


bul07
nagyúr

Ó gyerekek én még nem játszottam így még nem is írtam róla véléményt, de majd jövök. :)

BF5 törzs gárdája tudja mire értem :N

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5966) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

refundoljatok kijött a halo infinite steamen :C

/s

(#5967) balage1989


balage1989
tag

Másnál is ilyen fos a gpu kihasználtság? Gyalázat... napról napra kevesebb. 1 hét és 10% lesz :D

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#5969) sixpak válasza pandras83 (#5961) üzenetére


sixpak
nagyúr

Te kivel keversz össze?
Először linkeltem a metacritic-et.
Köszi, hogy megadtad az engedélyt, kicsit megnyugodtam. :D
Hány órát kell játszanom, hogy az önjelölt szabadságharcosok számára is releváns kritikát fogalmazhassak meg?
Eddig 15 van és pontosan 90 €-t adtam érte 2 hónapja.
Akkor már leírhatom, hogy ez minden Battlefield-ek szégyene?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5970) #16729600 válasza sixpak (#5969) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nincs mese: transzcendens, ikonikus szám lett a 15 . :)

(#5971) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Vannak itt boxosok? Màrmint akik xboxon kívánják tolni, és esetleg nincs ki a csapat/társat keresnek, mert én lemondtam a crossplayről, sokkal êlvezetesebb így, hogy nagyjából egyenlőek az esélyek

Xbox One: bandymnc

(#5972) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Most nyomtam egy full AI-s meccset, de jó volt végre nem laggolva játszani :D

(#5973) pandras83 válasza sixpak (#5969) üzenetére


pandras83
senior tag

Azt csinálsz, amit akarsz, Bérelhetsz Lölőtől óriásplakátot is, ha az tetszik.

Cyberfuck Patchrunner

(#5974) batai15 válasza #16729600 (#5970) üzenetére


batai15
félisten

Batai15 kezdettől fogva mindenütt a nevem :DDD

(#5975) omfgk


omfgk
addikt

Hogy legyen egy kis pozitívum : Portal tényleg egész jó buli. Fülig ért a szám az utolsó körben.

De lehet ,hogy csak azért tűnik olyan jónak mert a normál gameplay szerintem minden idők egyik legszarabb Battlefield-je. Annyira nem akar ez összeállni ,hogy az nem igaz.

Hát ez mégse lett annyira pozitív...
----
Angel + DMR lett a meta egyébként. És így abszolúte nem kell az egyébként zokniagyú csapattársakra hagyatkozni bármiért is. Mindent is tud dobni/adni. Mondjuk mivel alap dolgok maradtak ki, amik benne voltak az elődökben így nem is nagyon lehet összedolgozni.

AR jelenlegi formájában felesleges.

Hitreg szar, lag van, fps nincs, egy egész sorozatnyi hit képes egyszerre megérkezni. Netcode szar. Még úgy is ,hogy egy-két dolgon állítottam.
Hasznos videó hozzá: https://www.youtube.com/watch?v=ysCTNdPbweo&t=0s

Hovercraft kellett mint egy falat kenyér. Heli még mindig OP.
Néha nem jelöli ,hogy ki az ellenség. Vagy ,hogy ki a szövetséges. De nem gond hiszen könnyen meg lehet különböztetni az oldalakat (oh wait).

Próbálnak konstruktív lenni, de nehéz. Mert több a javítandó mint a működő részlet. Lehet ,hogy gyorsabb lenne újra nulláról indulni.
Mármint nem ténylegesen üres lappal indulni, hanem felhasználni a korábbi részekből azokat a részleteket amik egyébként faszán működtek. És bőven van ilyen.

A pályák olyanok amilyenek... Fedezék alig, helyette van inkább rohangálás dögivel.
1 pálya egész jó. 1 közepes, többi szar.
Conquest talán menthető, Breakthru értékelhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#5977) fornettisuti válasza balage1989 (#5967) üzenetére


fornettisuti
veterán

95-99% nálam

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5978) Sz. Géza válasza Sayiid919 (#5976) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Azért a a BF 4-ben volt egy rakat összedőlő épület is.

(#5980) Aventador91 válasza bul07 (#5965) üzenetére


Aventador91
őstag

szerintem vedd meg képregényben ezt a bfet. az élményed hasonló lesz a videókártyáddal

(#5981) zzola válasza prokxy (#5964) üzenetére


zzola
félisten

PC-re megvan.

Kösz

(#5982) spanglee001


spanglee001
addikt

nincs nagy gépem, de fixen 60fps, és minden tökéletes, persze néha lag az van revive bug is néha, de egyébként én élvezem a játékot

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5983) Aventador91 válasza spanglee001 (#5982) üzenetére


Aventador91
őstag

én is élvezném végülis csak se fpsem még hozzá, meg egyedül nem buli, annyi agyhalott ember van a játékban hogy egész körben darálnak minket a helik és egyedül én vagyok anti air, meg sorolhatnám. egyébként fasza lenne, a rengeteg hiányosságba már beletörődtem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5984) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nyomtam egy breakthrought AI ellen. Hát, kifejezetten király volt, jobban élveztem, mint a multit. :D Arról nem beszélve, hogy AI ellen ezerszer jobban fut a játék.

[ Szerkesztve ]

(#5985) lofagi


lofagi
Topikgazda

BF2042 Portal Conquest 64 fős. Nah, ha ezt berakják szépen az alap részére, akkor minden jó nekem. Nem is értem miért kell ennyire erőltetni ezt a 128 főt. Annyira bőven elég a 64.

Először játszottam a Discarded pályán, ami le volt szűkítve a tengerparti részre, ahol a roncsok vannak. Amúgy is tetszik az a pálya, de épp azt mondtam,hogy milyen jó lenne az, hogy csak ott lehetne játszani. Tessék.

Követte az Orbital, ami pedig a két rakéta közötti részre volt leszűkítve.

Komolyan mondom, majdnem azt lehet mondani,hogy mintha másik játékkal játszottam volna. Nyilván kis túlzással.

Az élmény egészen más volt. Érdekes módon nem volt 1x sem olyan,hogy nem bírta a szerver és laggolt vagy egyet léptem volna előre és kettőt hátra. Ismét lehetett egy kicsit úgy játszani,hogy ha 3-4 embert egyedül le tudtál lőni akkor meg volt védve egy pont. Nem az,hogy 20 ember ellen harcolsz, mert a csapat többi része egy ponton van. (ez nem a játék hibája, ezen nem lehet úgy sem változtatni)

Szóval ha a portálba visszakerülnek a rendes XP-k s lehet fejlődni majd normálisan ott is. Akkor tuti,hogy ilyen 64 fős conquestekre megyek majd. Ráadásul, egyébként ezt mondtam is a DC-n, hogy sokkal jobb lenne, ha szét lennének osztva a pályák, s akkor egyből 2 pályát lehetne csinálni az egy nagyból. S erre tessék, van ilyen is.

Day 1 patch , ami javítja az idegesítő hibákat, performanceot javítják, kicsit módosítanak az ui jelzéseken s akár még lehet is belőle egy félkész játék. ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5986) oriic válasza lofagi (#5985) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként én biztos vagyok benne, hogy a visszajelzések miatt a DICE betesz sima 64 fős meccseket is. Ismerős miat Xbox One klienst is megnéztem, az alapból csak 2x32 ember kisebb pályákon sima Conquestben, sokkal élvezetesebb volt valóban. (Ott inkább FPS drop volt sok, meg textúra hiba stb, de ez prevgen gép kliens miatt van)

Live-Die-Respawn

(#5987) lofagi


lofagi
Topikgazda

Ha valaki nagyon gyorsan szeretne fejlődni, akkor itt a megoldás. Nagyszerűen lehet szerezni a pontokat ezzel a módszerrel.

Illetve, ha jelenleg érvényesülni szeretnétek a játékban s nem tudjátok melyik fegyvert válasszátok akkor mindenképpen javasolnám a PP-29-et. Félelmetes, hogy smg létére mennyire jó szinte minden szituációban.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5988) WaterWave válasza @rglaaf (#5946) üzenetére


WaterWave
veterán

Olvasgatom a hozzászólásokat :D
Lefordítom magyarra és akkor hol vagyunk a refundtól.

Egy dollármilliárdos cégnek nem sikerült befejezni (leprogramozni, megírni) egy egyszerű voice chatet a húszonezer forintos játékban. Hazard Zone-ban majd különösen érdekfeszítő lesz.
Szomszédban a warzone is tele van buggal, néha kilógnak a lábai, de ott nincs népharag, hisz ingyenes.
Kezd lassan cyberpunkos dezsavűm lenni :D

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5989) Ellia válasza WaterWave (#5988) üzenetére


Ellia
addikt

Szerintem a voice chat hiányzik a legkevésbé az egészből...

(#5990) Sz. Géza válasza Ellia (#5989) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Pont ez jutott az eszembe, hogy milyen kár hogy nem létezik egy program amivel tudnánk játék közben kommunikálni egymással. Lehetne a neve pl. Discord!
Á nem, ez hülyeség. ;)

(#5991) batai15 válasza Sz. Géza (#5990) üzenetére


batai15
félisten

És Mindenki használja is és ismeri a szobákat ;]

(#5992) RockHaRD válasza Sz. Géza (#5990) üzenetére


RockHaRD
addikt

Sok sikert, hogy az esetleges crossplatform barátaiddal kommunikálj discordon :U
Jelenleg nekem sem hiányzik a voice chat, mert pc-n megoldjuk, de van pár haver akik ps5-re vennék, és akkor cseszhetjük az együtt játékot, mert ps5-re a discord valamikor jövő nyáron érkezik.

(#5993) prokxy válasza lofagi (#5985) üzenetére


prokxy
veterán

Este eltűntél. :(
AInellen sem ad már sok XP-t:
A DICE viszont láthatóan nem értékelte az XP-farmok létezését, mert már szombaton ellehetetlenítették a tapasztalati pontok gyűjtögetését a Portal custom szerverein. Igaz, csak átmenetileg. Ezzel párhuzamosan az All-Out Warfare-ben csökkentették a Solo és Co-Op játékmódok során szerezhető XP mennyiségét.
Forrás:IGN

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5994) Sz. Géza válasza batai15 (#5991) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ez egyéni "szociális és gyámügyi" probléma. ;)

(#5995) Laraxior válasza prokxy (#5993) üzenetére


Laraxior
titán

Ami kompenzálná a jatek fogyatekossagat azt is megszuntetik :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#5996) WaterWave válasza RockHaRD (#5992) üzenetére


WaterWave
veterán

jövő év eleje

• PlayStation 5 • PSN: waterwave0122 • Thinkpad X1 Yoga • LG 48 OLED C1 • Samsung Galaxy S9+ • Tp Link AX6000 • Marantz SR8015 AV Receiver • Synology Nas 718+ 6GB • Klipsch R-28F 7.1.2 Dolby Atmos •

(#5997) batai15 válasza Sz. Géza (#5994) üzenetére


batai15
félisten

Nem tudtam hogy ilyen gondjaid vannak .
Tudtad hogy az elfogultság jó dolog ? ;]

[ Szerkesztve ]

(#5998) pandras83 válasza batai15 (#5997) üzenetére


pandras83
senior tag

Meddig élvezhetjük még a társaságod kolléga? Sok mondanivaló van még betárazva a játékkal kapcsolatban, amivel nem is játszol?

Cyberfuck Patchrunner

(#5999) oriic válasza RockHaRD (#5992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Átmeneti megoldás erre, hogy mobilra szedi le user a discordod, mi is használtuk már úgy. Headset a fülbe, arra mehet rá a fejhallgató, így dumálni is lehet, és a játék hangja is hallható.

Live-Die-Respawn

(#6000) RockHaRD válasza oriic (#5999) üzenetére


RockHaRD
addikt

Tudom, volt már ilyenre szükség, de ez nem az a játék :D Még...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.