Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4251) aerosmith válasza mettek (#4250) üzenetére


aerosmith
őstag

volt comms rose? :Y

(#4252) CptAdamica válasza aerosmith (#4251) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem, csak a zászlóra kiadott Q működött valakinek néha a squad-ból. :D

Megyen!

(#4253) mettek válasza aerosmith (#4251) üzenetére


mettek
addikt

Nem volt de lesz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4254) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#4255) prokxy válasza oriic (#4254) üzenetére


prokxy
veterán

Hogy ez a játék milyen bugos, te jó ég...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4256) lofagi válasza Laraxior (#4245) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A betaban az vitte akinek gyorsabban töltött be a gépe S egyelőre csak egy loudout volt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4257) Frod válasza FollowTheORI (#4223) üzenetére


Frod
addikt

"Mindenkit az akció és a killek érdekelnek semmi más. Pontot alig foglalnak, nem élesztenek, nem dobnak ammot, stb"

A V-ben még ha jól tudom dedikált medic van (nem játszottam vele, de az 1-ben az volt), míg itt elvileg "bárki" tudna feléleszteni, ehhez képest a játékosok 98%-át ugyanúgy csak a kill-ek érdeklik, még "békeidőben" sem jött oda, hanem inkább rohant tovább az akció felé.

Do you see the white shadow?

(#4258) mettek válasza Frod (#4257) üzenetére


mettek
addikt

Ilyen amikor ingyen játszik boldog boldogtalan. Rengetegen játszhattak akiknek amugy fingjuk nincs a játékmenetről, lehetőségekről. Majd letisztul idővel, azok maradnak akik szeretik és értik ezt a játékot.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4259) pandras83 válasza oriic (#4254) üzenetére


pandras83
senior tag

nem értem pontosan, hogy mi ez a videó, mindenesetre bizakodásra ad okot a Portalt illetően

Cyberfuck Patchrunner

(#4260) DJGABI válasza Frod (#4257) üzenetére


DJGABI
addikt

igen, V-ben csak squad társak meg medic tud éleszteni

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#4263) oriic válasza pandras83 (#4259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Srác megmutatja, hogy a bétában milyen karakterek és fegyverek voltak még elzárva. (van amelyikhez maga a karakter modell még nem látható, félkész)

Live-Die-Respawn

(#4264) duckload válasza mettek (#4258) üzenetére


duckload
tag

Az 5-600 ember, global ;] !

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#4265) bul07 válasza oriic (#4263) üzenetére


bul07
nagyúr

Hirtelen azt hittem hogy visszajön a BC2-ből a Mortal (Videó) a Recorn-nál, de nem Soflam([link]) lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4266) pandras83 válasza oriic (#4263) üzenetére


pandras83
senior tag

Akkor jól értettem...Ez tényleg reménykeltő így. Nem csodálkoznék, ha a "hagyományos" szabályokkal működő Portal custom szerverek népszerűbbek lennének idővel, mint vanilla szerók. Most már csak azért imádkozom, hogy az "egész" Arica Harbor map játszható legyen conquestben és ne csak a map közepe, mint a BC2-ben. Bár gondolom, annak is megvolt az oka. Ha lesz lehetőségem, tuti csinálok egy jó Portal hc vagy classic szerót legacy BF szabályokkal.

Cyberfuck Patchrunner

(#4267) B0RG9 válasza bul07 (#4265) üzenetére


B0RG9
kezdő

"Mortal"?!?
"Recorn"?!?

RESISTANCE IS FUTILE

(#4268) mettek válasza pandras83 (#4266) üzenetére


mettek
addikt

Leszületés csak squad leaderre
150% sérülés, sebzés
No automatikus regenerálódás :D

Én mennék erre a szeróa

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4269) pandras83 válasza mettek (#4268) üzenetére


pandras83
senior tag

Azaz! Felőlem mehetne team sebzés is, hátha visszalassítaná a tempót kicsit. Mapok: Portal classics BF2-BC2-BF3, max 48 fő (najó 64 fő a nagyobbakon), no auto vehicle regen.

Tényleg, a Portal classic mapokon milyen jó lesz egy kis homokvihar, vagy viharos eső :D
A tornádó viszont kizárt nálam, ne bohóckodjunk. A beta alatt is csak néztem azt a tornádót Orbitalon, egyszer bele is szaladtam a fun kedvéért, de egyébként értelme semmi és csak elvonja a figyelmet a küzdelemről.

Cyberfuck Patchrunner

(#4270) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Amúgy a HC szerókkal mi a helyzet? Bf5 ben már nem is találtam konzolon, volt egyáltalán?

Xbox One: bandymnc

(#4271) zozika84


zozika84
őstag

Ez a Portal Szerkesztő is élesedik induláskor, vagy akkor még csak a hivatalos készítésű módok lesznek benne?

PSN:d3xter19841205 ; Xbox GT: D3xter1098405

(#4272) Astroboy válasza pandras83 (#4269) üzenetére


Astroboy
őstag

Tornado & lightning simulator v.2042. :DD

bandi: Pécén régebben volt aki csinált HC-t, de nem nagyon kajolta a sok arcade arc, így ezek nem is igazán töltődtek fel. Mire pedig végre meglett a 64/64, sokszor kilépett a szervert készítő mókus a játékból, így egy pillanat alatt lelőve 63 ember örömét. :O

(#4273) B0RG9 válasza bandi0000 (#4270) üzenetére


B0RG9
kezdő

BC2-nél szinte már csak az van :)

RESISTANCE IS FUTILE

(#4274) #40047616 válasza B0RG9 (#4273) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ha már szóba került. Játszik valaki még a bc2-vel mostanság?

(#4275) N@idia válasza IntelKiller7 (#4244) üzenetére


N@idia
őstag

Hát nekem ettől durvább volt konzolon full fehér lett a képernyő semmit nem láttam és amig abba az irányba néztem minden fehér volt...
Ez azért elég zavaró szerintem az hogy bizonyos helyeken villogna mondjuk a fak lombjai vagy a talaj egy két helyen még el is nézném, de igy elég brutálisnak mondható, hogy vakitó fehérség jelent meg és még a Hud sem látszódott... :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#4276) sixpak válasza N@idia (#4275) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez a villogás csak konzolon jött elő?
Mert nekem PC-n egyszer sem volt ilyen, igaz csak 10 órát toltam bele.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4277) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, Tom most javította, hogy valójában a béta build kb 7 hetes volt. Kíváncsian várom, hogy holnap hány hetes lesz.

Megyen!

(#4278) 3L1T3 válasza CptAdamica (#4277) üzenetére


3L1T3
addikt

A góré már rég leírta, Tom is csak egy a sok közül aki fröcsög mióta kijött a BF2042 béta.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4279) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Tök vicces olvasgatni minden egyes új Battlefield epizód megjelenésekor, ahogy hirtelen kult klasszikus lesz az előző részből. Ami természetesen megkapta ugyanazt a hányást mindenféle irányból megjelenéskor, meg utána is. De most a "fos új rész" árnyékában hirtelen kult státuszba lépett elő, és milyen kurvajó is volt már hogy lehetett benne előre felé menni meg lőni...

(#4280) #16729600 válasza CptAdamica (#4277) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tessék 7 hét..azóta a tökéletesnél IS jobban ki lett kalapálva a játék. Megjelenéskor istant ejakuláció praecox lesz a game. :D

(#4281) bul07 válasza Fitzgerald (#4279) üzenetére


bul07
nagyúr

BF5 minden csak nem kult klasszikus, sőt még jónak se lehet mondani
Annyi de annyi hiányossága van, és egy félkész játék

BF1 az igen abba volt még anyag főleg ha BF5 hasonlítjuk, több elődhöz(BF4- BF3) meg nem is lehet hasonlítani a BF5-öt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4282) FollowTheORI válasza CptAdamica (#4277) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szigorúan technikailag nézve tökmindegy mikori a build, lehetne tegnapi is, a kód amiből van az a nem mindegy mikori és milyen állapot. :P

Nem is értem mit pörögnek ezen ennyit a népek.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4283) CptAdamica válasza FollowTheORI (#4282) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ja, nem tudom, hogy aki alfázott, az az időjárási effekteken és a cross-play-en kívül tapasztalt valami változást? Bugosabb volt az alfa?

Megyen!

(#4284) B0RG9 válasza #40047616 (#4274) üzenetére


B0RG9
kezdő

Jelen :K

RESISTANCE IS FUTILE

(#4285) N@idia válasza FollowTheORI (#4282) üzenetére


N@idia
őstag

Azért számít, hogy mikori az a build, ha tényleg pár hetes az azért elég gáz szerintem, főleg a béta láttán elég sok a hiányossága a játéknak és technikai oldalról is akad hiányosság bőven. Értem én, hogy sok minden továbbra se volt bekapcsolva, de lehet azért nem, mert még azzal sem tudtak időbe elkészülni, ahogy az egér+bill támogatás is hiányzott a játékból konzolon. Ami még szomorúbb, hogy megjelenéskor sem lesz még benne.
Kérdem én ez egy kész játék, igy ebben a formában ? A fejlesztők meg nem akarnak kommunikálni, mert alpári módon fikázzák a játékot a béta után és csodálkoznak, szerintem nem kéne hiszen minden elérhető volt a játékban... ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#4286) CptAdamica válasza N@idia (#4285) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy a játékosok nagy rész is egy paraszt, aki fenyegeti a fejlesztőket, meg olyanokat ír, hogy remélem elvesztitek a munkátokat. Amúgy azt hiszem egér+bill támogatásról azt írták, hogy vizsgálják, mert nem hiszik, hogy fair lenne a többi kontrolleres játékossal szemben. Mondjuk a warzone-ból kiindulva a kontroller aim assist sem fair a PC-s táborral szemben.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4287) 3L1T3 válasza N@idia (#4285) üzenetére


3L1T3
addikt

De egyesek olyan szinten a bétából indulnak ki, hogy azt se hiszik el, hogy a többi pálya ami a trailerbe és első gameplaybe volt létezik. :D Pedig azokban a videókban pl a mostani pálya tök más.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4288) N@idia válasza CptAdamica (#4286) üzenetére


N@idia
őstag

Hogy akarnak crossplay-t akkor a játékba, ha vizsgálják azt a tényt, hogy legyen egér+bill támogatás ? Mert nálam a crossplay azt jelenti, hogy minden platform együtt játszik, akkor nem beszélhetünk itt fairplay játékról ugyanis kell a játékba az egér+bill a pc játékosok miatt... Ne vicceljünk már :DDD

Amúgy meg szintén hátrány az is hogy konzolon csak 60 fps-re van korlátozva a játék és amiben van crossplay azokban a játékokban van 120fps mód is fura, hogy itt erről egy szót nem irnak, de akarnak crossplayt! Konzolon elég szar a 60fps mellett egerezni egyébként, mert olyan szintű késés tapasztalható hogy inkább hagyod a fenébe, de 120fps-nél már nem érezhető ez a lagg....

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#4289) #40047616 válasza B0RG9 (#4284) üzenetére


#40047616
törölt tag

Könnyű még szervert találni amin játszanak is? Normálra gondoltam nem agyonmódosított custom szerverre. Offba raktam inkább.

(#4290) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Battlefield 2042 | Hazard Zone Trailer Premiere
Ez honnan jött most csak így? :D

Megyen!

(#4291) FollowTheORI válasza CptAdamica (#4290) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Marketinget tolni kell. :P

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4292) bandi0000 válasza CptAdamica (#4283) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én csak konzolon toltam a tech testet, de az borzalmas volt, szerintem 30 fps volt néha :D meg eleve csúnya volt, szóval êg és föld a különbsêg, szóval ha csak fele ekkora lesz a lépés a beta és a release közt, akkor már jó lesz sztem

Xbox One: bandymnc

(#4293) CptAdamica válasza FollowTheORI (#4291) üzenetére


CptAdamica
veterán

Remélem most már beindul a heti szintű csepegtetés is. :D Régen azt hiszem toltak ilyen heti fejlesztői beszélgetéseket. A gugli már becache-elte, 1:48 hosszú lesz a trailer.

#4292bandi0000
Na, ez jól hangzik, azt mondja a F3LHO gyerek is, hogy az alfa óta sokat fejlődött a cucc.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4294) B0RG9 válasza #40047616 (#4289) üzenetére


B0RG9
kezdő

Vannak még. Még Vietnam-ra is. Nálam bent van a favoritban 6-7 szerver azokon szoktam menni néha. A legtöbbje már módosított: ticket, kit, xp, stb. Nagyon moddoltan csak pár van. A legutóbb unlockolt mappen mentünk, az úgy elég érdekes volt. Teljesen a hegyek csúcsáról sniperkedni :) Hogy ON is legyen: BC2 tartalom lesz a PORTAL-ban is.

RESISTANCE IS FUTILE

(#4295) B0RG9 válasza CptAdamica (#4293) üzenetére


B0RG9
kezdő

A gugli már becache-elte, 1:48 hosszú lesz a trailer.

Hol láttad ezt? Amúgy mostmár nyomhatnák a contentet. Korábban minden napra jutott valami info (mappek, kasztokhősök, járművek, stb.)

RESISTANCE IS FUTILE

(#4296) B0RG9


B0RG9
kezdő

Más téma. Nekem az új "plecsnik" nem tetszenek. Nagyon CODosak.

RESISTANCE IS FUTILE

(#4297) Sz. Géza válasza B0RG9 (#4296) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mi az a plecsni?

(#4298) CptAdamica válasza B0RG9 (#4295) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itt: 1. thumbnail

#4288N@idia
Nyilván, aki bekapcsolt cross-play-el játszik, annak el kell fogadni, hogy mindenféle platformról jönnek a játékosok. De ki is lehet kapcsolni és akkor gondolom a konzolosok csak gamepad-esek ellen akarják tolni, ezért megosztani egy konzolos tábort pedig nem érdemes. Esetleg az lehetne, hogy cross-play esetén használható konzolon is. Igazából, ha tehetném warzone-ban én kinyomnám, de PC-n nincs ilyen lehetőség, mert elég erős az aim assist, mondjuk itt a bétában sok olyan játékos volt, aki konzolos volt és lelőtt, de nem zavart, hamar éledsz újra.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4299) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Crossplay esetén szerintem az lenne a legjobb, ha beviteli eszköz szűrés lenne, konti vs konti, bill vs bill. Nyilván így az lenne a hátrány, hogy kevesebb lenne az, aki konzollal pc ellen akar játszani, és akkor ugyanúgy kevés lehet a játékosszám

Engem annyira nem érdekel a pc-sek elleni játék, igazából csak a csalókat nem szeretem, meg azokat a földönkívüli reflexxel(vagy csaló) rendelkező egyéneket, akik fedezék mögül kiugranak, és úgy húzzák rám a célkeresztet pillanatok alatt, hogy az emberfeletti, jóformán a ravaszt nem tudom meghúzni, nem hogy becélozzam :D

Xbox One: bandymnc

(#4300) B0RG9 válasza Sz. Géza (#4297) üzenetére


B0RG9
kezdő

https://wikiszotar.hu/ertelmezo-szotar/Plecsni

1. Elismerést jelentő érem, amelyet az arra érdemes személynek adományoznak; kitüntetés.
A katona egy fényes plecsnit kap. A tábornok kabátja tele van plecsnivel.

RESISTANCE IS FUTILE

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.