Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) lofagi válasza CptAdamica (#16000) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Jaja, sajnos elég unalmas így. :\ Mondom úgy, hogy én is azt használom az esetek legnagyobb többségében, mert kb annak van most jelenleg csak értelme. EZ pont olyan, mint a legelején a PP-29 vagy később a BSV-M. Igazából még nagyon sokan csak most értek oda, hogy meglegyen nekik ez a fegyó. Valószínűleg még csak most fogja Dice is realizálni,hogy mennyire op, akár a gyengébb játékosok kezében is. Szal a nerf az még lehet,hogy hetekre lesz csak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16002) musicproo


musicproo
tag

Találkozott mostanában valaki fps droppokkal a játékba? Van rá valami megoldás?

(#16003) RoliHero válasza musicproo (#16002) üzenetére


RoliHero
tag

Szia!

Nekem korábban amikor a cpu 3600 volt elég sűrűn voltak droppok. Aztán váltottam 5800x re és sokkal ritkábbak lettek, illetve nem olyan durvák. De ettől függetlenül a 0.1% low 50 fps alá is bemegy.
Majdnem teljes low beállításokkal játszom.
A SAM bekapcsolása is segített ezen egy kicsit.

Meg amúgy frissítések után nekem sűrűbben szoktak droppok lenni, mintha valami nem lenne oké utána :)

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#16004) musicproo válasza RoliHero (#16003) üzenetére


musicproo
tag

2-3 másodperces fps leeséseket tapasztalok. 3 hete még asztali játszodtam 10400f cpu és 2060 6gb társaságában. Ott nem volt semmi. Most vettem egy Legion 5 notit (Ryzen 5 5600H, RTX3060 6GB), ennél tapasztaloma droppokat néha.

(#16005) fornettisuti válasza musicproo (#16004) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az lehet driver miatt és melegedés miatt is, többek között.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#16006) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Hetfo 14:00-ig.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16007) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Seris X-en nektek nem szaggat a játék?

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#16008) IntelKiller7 válasza ƵøŁĭ (#16007) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem. Pont most jatszok.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16009) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez lemegyent, de messze még a következő szezon.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#16010) Dtomka válasza IntelKiller7 (#15961) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD
A Forza 5 miatt pár napot kihagytam, látom update is van. Ebben már "benne van\lesz" a Discarded map módosítása?
#16009 CptAdamica
Gratula.
Menüben 167 fps-ed van? Jó géped lehet. 240 hz-es monitoron játszol? Nekem csak 2k-s (144 hz-es) a monitorom és emiatt 143 -ra lekorlátozom, hogy ne legyen képtőrés.

[ Szerkesztve ]

(#16011) IntelKiller7 válasza Dtomka (#16010) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ez egy kis update volt

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16012) Dtomka válasza IntelKiller7 (#16011) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem, köszi a gyors választ. :)

(#16013) Dtomka


Dtomka
veterán

Még fura ez az új mód de nem rossz.

(#16014) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ps-en ha átvan rakva L1 zoom R1 fire akkor hogy plantelek? 😄

PSN:BiZzare_0 ️

(#16015) apollo12


apollo12
veterán

Haléi ezt a hud részt hogy tudom eltüntetni ?

(#16016) Sz. Géza válasza apollo12 (#16015) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

"H"

(#16017) apollo12 válasza Sz. Géza (#16016) üzenetére


apollo12
veterán

próbáltam és nem csinál semmit.... :(((

(#16018) Gyula84 válasza apollo12 (#16017) üzenetére


Gyula84
veterán

nézd meg a beállításokat nincs-e elállítva

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16019) apollo12 válasza Gyula84 (#16018) üzenetére


apollo12
veterán

meg lett újra állítottam és jó lett :)

(#16020) CptAdamica válasza Dtomka (#16010) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, 240Hz-es a monitor, viszont csak a menüben van 160 fps, játékban jellemzően 100-120, épp nemrég kapcsoltam ki a DLSS-t és inkább vettem vissza a grafikát, mert nagyon sokat ront a DLSS, többi játékban nem ennyire feltűnő, natívan nagyon durva különbség van.

Megyen!

(#16021) bul07


bul07
nagyúr

Hát most komolyan
Már megfogadtam párszor hogy csúcsidőbe nem játszok de ez a sok agyhalott játékos
Kempingezzen de ne a világ végén ahonnan senki nem talál el

Éjszaka hajnalba a támadók olyan 70-80%-ban mindig győznek, csúcsidőbe meg jó ha az első pár pontot eltudja foglalni a csapat annyira agyhalottak

Aztán ott vannak a csalók, nem feltűnően csinálják de ott vannak
Mikkor a csapatában rajta kívül minden jó játékos ilyen 12-18-al áll ő ott van a csúcson 48 öléssel, és nem ám járművel mert az már alig van a Breakthrough módba, gyalogosan egyedül

És a rengeteg játékbeli hiba ami megkeseríti az egyszerű játékos életét
Még mindig nem javították a jármű megjelenési hibát, amit már több mint egy hónapja említettem, videóval szemléltetve (videó[link])

Akkor egyes pályákon megjelentek pácika oszlopok amit nem lehet kidönteni, régen nem voltak ott, videó[link]
(ha jól emlékszek mert nem akadtam meg bennük)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16022) ƵøŁĭ válasza bul07 (#16021) üzenetére


ƵøŁĭ
veterán

Én attól kapok agyvérzést, hogy szaggat a játék. Újratelepítés sem segített. Ennyit a konzolról.

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#16023) musicproo válasza Dtomka (#16010) üzenetére


musicproo
tag

Milylen módszerrel korlátozod 143ra?

(#16024) Gyula84 válasza bul07 (#16021) üzenetére


Gyula84
veterán

Aztán ott vannak a csalók, nem feltűnően csinálják de ott vannak
Mikkor a csapatában rajta kívül minden jó játékos ilyen 12-18-al áll ő ott van a csúcson 48 öléssel, és nem ám járművel mert az már alig van a Breakthrough módba, gyalogosan egyedül

hogy a vérbe állapítottad meg, hogy ő egyedül van? :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#16025) Dtomka válasza CptAdamica (#16020) üzenetére


Dtomka
veterán

Értem. A DLSS hasznos dolog de pl a Forza 5 ben sem ajánlott mert lerontja eléggé a grafikát. Igaz én csak a 3070 miatt a DLSS 2-t tudom használni a 3 már jobb állítólag.
Le is cserélném a vga-t de most még drága az új sorozat, 300k a 4070 és a váltás ~150k kerülne. Inkább alaplap+proci+ram-ot fogok upgradelni :)

#16023 musicproo
Vannak játékok melyekben lehet, de én az nvida control panelben állítom be és ezenkívül még 1-2 dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#16026) lofagi válasza Dtomka (#16025) üzenetére


lofagi
Topikgazda

BF2042ben szerintem jobban jársz egy profi cserével, mint egy VGA cserével.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16027) CptAdamica válasza Dtomka (#16025) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ráadásul a 4070 elég sovány előrelépés egy 3070-hez képest, szerintem nagyon nem éri meg, első értelmes választás nv oldalon a 4080 lenne, dehát az meg őrült drága, viszont amd oldalon a 7900 XT már egész jó áron van és egész jó pluszt ad. Gondolkoztam én is a 7900 XT cserén, de úgy döntöttem ezért a gyász játékért nem éri meg, majd talán következő rész miatt. Amúgy szerintem is jobban jársz egy félkonfig cserével jelenleg, az a 7700K már nem mai darab, emlékszem nekem mekkora ugrás volt BF5-ben, amikor a 6700-at lecseréltem 11700K-ra.

Megyen!

(#16028) Dtomka válasza lofagi (#16026) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen egyetértek, köszönöm a megerősítést :)
Terv: z790 lap + 13600k + DDR5 32 Gb 6400 mhz CL32 és lehet még az SSD-t is lecserélem egy 980 Pro 1 TB-re mert nagyon jó árban vannak. Anno amikor én vettem a 970 Evo-t kb ~60 k volt most ~18 k.

#16027 CptAdamica
A DLSS 3 és a fogyasztás miatt gondolkodtam el de mikor láttam a gaming x 4070 több mint 300k el is vetettem a cserét. A monitorom miatt mindenképpen Nvida-nál maradnék mert a G-Sync hatalmas élményt ad, hogy nincs képtőrés. Na hazudok mert lenne és vagy szokott lenni ha 144 fps nél többet jelenít meg és emiatt "lép életbe" az fps korlátozás.
A köv rész legalább még 1 év, de lesznek előbb vagy utóbb Unreal engine 5 játékok na meg lassan (nagyon lassan) a GTA VI is meg fog jelenni. Addigra már az 5000 sorozat lesz porondon és akkor fogom lecserélni a 3070 -et egy 5070 -re ami már 4080 as szint ami most 3090 szint és sokkal jobb lesz a fogyasztása, remélem. Mert nekem nagyon nem jön be, ha egy kártya 350-450 watt-ot fogyaszt. Max 250 nálam a határ :)

[ Szerkesztve ]

(#16029) Dtomka


Dtomka
veterán

Mapváltásnál fekete képernyő, bár alt+taboztam, hogy megnézem a mail-eket. Ez csak nálam jelentkezik vagy ti is tapasztaltátok? köszi aki válaszol

(#16030) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amit nem értek, hogy ülök a little birdben, bemérnek soflammal, majd rám küldik az M5-öt és rögtön bumm, ami ugye oké lenne, mert az M5 1 lövéssel öli a little birdöt, viszont nálam játssza a bemérős hangot, nyilván még nem lövöm el a flare-t, majd elkezdi játszani az incoming missile hangot, abban a pillanatban elnyomom a flare-t és ugyan abban a pillanatban már fel is robbanok, úgy hogy aki rám lőtte, az 100-200 méterre van, tehát kétlem, hogy 1 mp alatt hozzám érne a rakéta. És ez manapság elég gyakori.

De valamit megint elcseszhettek, mert ha valaki ellövi a termál smoke-ot, azt is ilyen 3-4mp múlva látom, ma csomó sárga szerver ikon volt, egyik barátom úgy bugolt, hogy a pályán az ikonja cikázott a pontok között ilyen fénysebességgel kb, neki engem halottnak mutatott, úgy hogy előtte futottam... :D

Vicces, hogy pont most szopkodják fel a játékot, aztán most van szerintem a legramatyabb állapotban.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#16031) Sz. Géza válasza CptAdamica (#16030) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Tankkal is járok így, hogy hallom a rakétaindítást, füst ki és mégis becsapódik a rakéta (ami nem Lis-é). :F

(#16032) kelekyle


kelekyle
őstag

[Játékostárs kerestetik]
Sziasztok!

Van egy jó pár ismerősöm, barátom, játékostársam, akikkel PUBG, CS:GO, Valorant vagy esetleg COD bármikor mehet, de sajnos kb. 1-2 arc van ezek közt, akiknek a mivel játszom metszetben a BF is ott van. Így 99%-ban egyedül játszok, ami nem mindig szórakoztató és egyre kevesebb időm van játszani, ezért amikor jut időm a játékra, a sok agyhalott miatt, inkább a minőségibb szórakoztatásban vennék részt, ami értelmesebb társakkal lehetséges lenne. :D
Van esetleg Discord szerver vagy itt valakihez/valakikhez lehetne csatlakozni esténként 1-2 játékra ?
Majdnem 20 éve gamelek ezzel-azzal, azt gondolom nem is vagyok rossz, nem vagyok tryhard, objecteket játszok, funolok is, de nem is trollkodom szét a játékot :)

Köszi!

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#16033) Lendova válasza kelekyle (#16032) üzenetére


Lendova
őstag

A topikgazdák Discordját jobb oldalon megtalálod, BB, Battlefield Budies.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#16034) pandras83


pandras83
senior tag

segítsetek már légyszi, képtelen vagyok elindítani ea appból

amit próbáltam: game files repair, ea app/játék admin módban indít, cache mappa törlés,
driver update, driver downgrade, videókártya csere, rtss+riva off

friss telepítés után 2 napja rögtön elindult, játszottam pár percet bench célból

aztán egyszer megint elindult, miután gforce experienceben optimalizáltam, de utána ez se működött, hiába reverteltem a beállításokat.

néha eljut a menüig, de a map betöltése után asztalra vág, nincs hibaüzenet

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#16035) CptAdamica válasza pandras83 (#16034) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én törölném a geforce experience-t első körben.

Megyen!

(#16036) pandras83 válasza CptAdamica (#16035) üzenetére


pandras83
senior tag

ea app -> help -> app recovery -> clear cache után elindult, aztán már úgy sem. mindig kettő rövidet akad a hang és a kép a menübe lépés előtt közvetlen (vagy néha a mapra belépés előtt), aztán kilép asztalra. ea fórumon, redditen is ugyanez a hiba sok játékosnál de sehol sem látok univerzális megoldást.

ja és a bónusz a bf3 az ea appból, ami csak oroszul hajlandó letöltődni, aztán szintén nem indul.

Cyberfuck Patchrunner

(#16037) CptAdamica válasza pandras83 (#16036) üzenetére


CptAdamica
veterán

Gondolom anno az orosz verziót vetted, nem? Régen talán ezzel trükköztek, hogy olcsóbb legyen.

Megyen!

(#16038) pandras83 válasza CptAdamica (#16037) üzenetére


pandras83
senior tag

nem, dobozosan rendeltem cd galaxistól asszem. 10+ évig nem volt ott ilyen gondom az megboldogult Origin mellett. ez is ismert probléma ea fórumon az ea app kapcsán

Cyberfuck Patchrunner

(#16039) Fitzgerald válasza pandras83 (#16038) üzenetére


Fitzgerald
veterán

EA app - Settings - Application - In-game overlay kikapcs, ezt gondolom próbáltad?
Nekem BF4 csinálta ezt múltkor, ez oldotta meg.

Ez az EA app amúgy ugyanakkora fos mint az Origin, csak a körítés más.
Nem is értem, miért volt rá szükség.

[ Szerkesztve ]

(#16040) pandras83 válasza Fitzgerald (#16039) üzenetére


pandras83
senior tag

azt is offoltam, csak elfelejtettem írni. A játék install mappájában lévő vcc redist 64-et is újratelepítettem, az easy anticheatet szintén. ha lesz türelmem, újratelepítetem a gamet megint. azért is tragédia ez, mert most már megvan hozzá a hardver 144hz-re, a játék is sokat javult, persze most nem akar indulni a leginkább.

Cyberfuck Patchrunner

(#16041) IntelKiller7 válasza pandras83 (#16038) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ea app melle fel lehet tenni az origint, es akkor originbol siman tudod inditani, es sirni sem fog, hogy tedd fel az EA Appot.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16042) pandras83 válasza IntelKiller7 (#16041) üzenetére


pandras83
senior tag

Kösz a tippet, már erre is gondoltam, ma meglépem.

Cyberfuck Patchrunner

(#16043) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Aprilis 25-ig lepj be es a tied ez az AM40 skin.
Ha nem adja meg a storeban ingyen beszerezheto.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16044) KillBorn


KillBorn
senior tag

Bírom a csajt:

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#16045) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Jovo heten 4.2.0.
jon a felujtitott Discarded is.
patch notes holnap

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#16046) CptAdamica válasza IntelKiller7 (#16045) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azta, új assets-ek! Lehet reménykedni, hogy végre megkapjuk az alap funkciók fixálását.

Megyen!

(#16047) lofagi válasza IntelKiller7 (#16045) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Arról nem találok hírt, hol írják,hogy ebben már benne lesz a Discarded is?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#16048) CptAdamica válasza lofagi (#16047) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt hiszem még régebben mondták, de ezzel a patch-el biztosan jön.

Megyen!

(#16049) R3laX


R3laX
addikt

Kezdem rühellni ezt a konzolos fost :D . :) F@sznak kellett FPS-t konzolra deportálni. Maradtak volna a helyükön az AUTO AIM-mal. Quake multi legalább nincs konzolra :). Arra élvez a kis impotens pöcs, hogy pattogtatja a saját lőszert a járgány mellé, amitől ki is csúszik az a sz@r, miközben próbálom elérni a legjobb foglalási pontot. De rühelem az embereket :DDD. Egyre hülyébbek komolyan.

[ Szerkesztve ]

(#16050) bul07 válasza R3laX (#16049) üzenetére


bul07
nagyúr

Mostanában tényleg egyre több az egybites játékos, és sajnos éjszaka hajnalba is megjelentek

Stranded pálya már az első pontot alig tudtuk elfoglalni, 8percbe telt, mikkor egy jobb csapattal 10-12perc alatt összes pont elfoglalva és vége a körnek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.