Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) bandi0000 válasza Dtomka (#13000) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem is értem miért kell kiszedni az ilyeneket, nem elférne? A codba pl van vagy 8 különféle mod, illetve mindegyiknek egy hc verziója

Xbox One: bandymnc

(#13002) bul07 válasza bandi0000 (#13001) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert ott van elég játékos.
Itt ha lanyhul az érdeklődés mégjobban szétforgácsoldók az a pár játékos a módok között, és sokkal nagyobb intervalumba lesz gond egy szerverre való játékost összeszedni.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13003) bandi0000 válasza bul07 (#13002) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Jó ez igaz, de pl a 64 fős módokat mindig ki-be rakják, holott biztos vagyok benne, hogy aktívabbak azokban a játékosok, mint a 128-ba, ez pl csak dacból mehet már csak, hogy 128-ra tervezték, akkor játszon mindenki azzal kész

Xbox One: bandymnc

(#13004) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ti nem érzékelitek 64 fős CQ-ban hogy néha nem adja a találatot a szeró ? Nemcsak fegyvereknél , de járművek esetében is van , hogy telibe verem az embert és semmi hit :F Tegnap két olyan szerverre is bedobott ahol ez volt a gond .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#13005) aerosmith


aerosmith
őstag

Szerintem azért ilyen rövidek a körök hogy tényleg csak az kapjon ribbont aki pörög a pályán. És így nem az van hogy 10 meccsből megvan a 100 ribbonod.

(#13006) bul07 válasza jozefgucci1 (#13004) üzenetére


bul07
nagyúr

Csúszik a szerver, vagyis néha én ilyet érzek hogy se én se mások nem ott vannak ahol látom
Ekkor jön az hogy én már úgy láttom hogy rég fedezékben vagyok mégis kilőnek.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13007) R3laX válasza jozefgucci1 (#13004) üzenetére


R3laX
addikt

Tegnap 20 pinggel nekem sem volt valami oké 128-as CQ-n. Próbáltam pörögni, de marha lomhák lőttek le, meg mindig a gyenge csapatot kaptam. Sztem is késett. Az elvileg nerfelt K30-cal is lazán ledaráltak.

(#13008) IntelKiller7 válasza aerosmith (#13005) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ha 40 perces a meccs az a baj, ha 10 perces az a baj.
Ha nincs jarmu az a baj, ha van az a baj. Ha nagy a map az a baj, ha kicsi az a baj. Ha felszednek az a baj, ha nem szednek az a baj. Ha 1 hetig tart megszerezni valamit az a baj, ha 1 kor alatt megvan az a baj. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13009) bul07 válasza IntelKiller7 (#13008) üzenetére


bul07
nagyúr

És pont ez a baj :)
Nincs meg az egyensúly.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13010) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Végig nyomtam az eventet, voltak jó körök, jó harcok, kicsit koncentráltabb ez a harc. Néha engem is dobott olyan szerverre, ahol már féltávnál voltak, de többségében mindig új kör volt. Végeztével inkább vissza a 128-as CQ-hoz, nekem kicsit uncsi ez a 8v8, de még a 16v16 rush is az volt.

Megyen!

(#13011) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Moat nézem boxbon megint inaktivizàlták a játékon belüli crossplay kikapcsolhatósàgot.. -_- érthetetlen, egyszer nagynehezen belerakták , most megint kivették

Xbox One: bandymnc

(#13012) Sz. Géza válasza bandi0000 (#12999) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Persze, jó ez a 8v8 (infantry).
Csak kellene súlyozni mondjuk egy tank-csata móddal. Vagy valami.
Mégis csak egy BF-ről beszélünk. ;)

(#13013) IntelKiller7 válasza Sz. Géza (#13012) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Errol beszeltem. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13014) pandras83


pandras83
senior tag

el nem tudom képzelni, hogy birjátok a 128-as meccseket. számomra értelmezhetetlen káosz az egész, nem tudok érvényesülni, mert mire kigondolom mit akarok egy forró helyzetben, már a respawn képernyőt nézem. és csak kis részben azért mert balf*sz vagyok. pedig biztos megvan a varázsa

Cyberfuck Patchrunner

(#13015) IntelKiller7 válasza pandras83 (#13014) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Daralasra jo.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13016) CptAdamica válasza pandras83 (#13014) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én néha még Stranded-en meg is nézem, hogy biztos 128 fő van a szerveren? Mert annyira kevésnek érzem ott is. :D

Megyen!

(#13017) aerosmith válasza CptAdamica (#13010) üzenetére


aerosmith
őstag

nekem tetszett, végre együtt ment a squad, fedeztek, felszedtek és még dozer shieldjét is lehetett jól húzni

(#13018) Kaiku válasza CptAdamica (#12968) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ja, de melyik "játékosok" kérték? Az a 2000-3000 aki aktívan frag-el?
BF-nek egy csapatjátéknak kellene lennie, és nem Q3 vagy más frag-elős, futok,csúszok, ugrok repkedek izének!
A frag-ért nem kellene pontot adni, csak bázis pontok foglalásával, robbantásával lehetne kört nyerni. Lenne mindjárt csapat játék.

(#13019) lofagi


lofagi
Topikgazda

Én csinálnék valami olyan hetiket, ahol lenne alap feladata amit minden héten meg kellene csinálni. Élesztés, Javítás, ammo, heal ezeket kb minden alkalommal meg kellene csinálni,hogy tovább tudj menni a többire, szerintem ezzel bele lehetne rágni a játékosok fejébe, hogy ez az alapja az egésznek. Másképp egyébként nem tudom,hogy hogy lehetne rávenni a mostani játékosokat ezekre a folyamatokra.

Nagyon jól megfigyelhető, ha ez a feladat a hetiben akkor nagyon sok medic van, különben meg alig. Ezt pedig szerintem nagyon könnyen tudnák orvosolni a készítők.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13020) bul07


bul07
nagyúr

Most próbáltam ki ezt a 8v8 módot hát ez is úgy sikerült ahogy az egész játék

Eső kör még csak csak, de aztán ezek jöttek sorban

Engem rakott be 7-nek az egyik oldalra hogy a másikon 8-an voltak tehát előtte 6v8 volt a csata, persze hogy mikkor beléptem már a háromból a harmadikat húzta az ellenséges csapat
Léptem is ki a fr@ncba

Aztán szintúgy 6v8 játékba dobott be hetediknek
Léptem is ki a fr@ncba

Na harmadjára már változás volt 5v7-be dobott be hatodiknak :((
Léptem is

Részemről ennyi volt fogom én szívatni magamat a sok pálya betöltéssel hogy akkor ilyen körökbe rakjon be
Hát nem
Igazi BF2042 minőség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13021) Bennyboy válasza bul07 (#13020) üzenetére


Bennyboy
őstag

erről beszéltem én is. Elmegy fél óra azzal, h a fos animációkat bámulod, servert, playert keres stb. aztán bedob egy olyan gamebe ahol 2p alatt vége vagy teljesen esélytelen. Annyira fos a mechanika a legtöbb esetben, h esélytelen élvezni a játékot mert szar serverre dob be. Amire meg bekerülök egy játszhatóra, már teljesen kiégtem. Tegnap mondjuk a hc tdm nagyon adta. Máig nem értem mi a szarért nem tudják fixen bent hagyni :W

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#13022) bandi0000 válasza bul07 (#13020) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mondjuk itt azzal lehet türkközni, hogy nem lépsz ki, hanem végigmész, és aztán mikor vége a körnek, maradsz a szerveren, ezáltal nagy valószínűséggel közel teli szerveren indul a új kör

Xbox One: bandymnc

(#13023) IntelKiller7 válasza bandi0000 (#13022) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Most miert arultad el a titkot? :DDD

Vartam volna meg a hajnali 3-as meccsek melle a 7.nek dobott be 8 ellen, leptem is ki a francba posztokat. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13024) whiteman0524 válasza bandi0000 (#13022) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Vagy nem, mert a következő körre már mindeki sokan kilépnek :D

(#13025) bul07 válasza bandi0000 (#13022) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen ahogy (#13024) whiteman0524 írja az se megoldás mert akkor max annyi előnyöm lesz hogy pálya kezdéstől szívhatok ha az én csapatomba lesznek megint kevesebben

(#13023) IntelKiller7

Hát én már biztos nem fogok szenvedni ezzel a móddal, több időt nem pazarlok rá

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13026) CptAdamica válasza bul07 (#13025) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem a játékkal se szenvedj tovább, add meg neki az uninstall-t.

Megyen!

(#13027) Gyula84 válasza bul07 (#13025) üzenetére


Gyula84
veterán

mondjuk az jobb megoldás hogy kilépsz majd vissza egy ugyan ilyenbe :D szerintem inkább feküdj le a szöges agyadra :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13028) bul07 válasza CptAdamica (#13026) üzenetére


bul07
nagyúr

Majd ha jön a következő addig is kell valami

(#13027) Gyula84

Mert mintha nem lenne meg az esély hogy egy frissen indult szerverre dob be
És talán ott egyenlő lesz a két oldal

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13029) FollowTheORI válasza bul07 (#13020) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Túl válogatós vagy... énis nem egyszer ilyen helyzetbe léptem be és simán megfordítottuk a meccset. :P
Szombaton kb 10-ből 6 meccsem ilyen volt. Simán hoztuk velem. ;]

Persze tudom igazi pro vagyok és szerény is... de még ezt leszámítva sem ilyen rossz a szitu. :D :D

Mindezt leszámítva amúgy tényleg az a legnagyobb baja ennek a módnak, hogy erre a playerbase-re overkill... az esetek kb 75%-ban annyira noob meg fogalmatlan aki bent van, hogy egyik vagy másik oldal simán ledominálhatja a másikat... kb 25%-a a meccseknek olyan hogy tényleg kiegyenlített és szoros. De ez a playerbase hibája, nem a játéké.
Túl magas szint ez a mód a public casual playereknek. Lehet ha állandó mód lenne, előbb utóbb belefejlődnének... de ezis csak feltételezés.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13030) Gyula84 válasza bul07 (#13028) üzenetére


Gyula84
veterán

mindenre meg van az esély, arra is hogy uninstallt nyomsz, próbálj meg haverokat összeszedni és velük játszani hátha jobb lesz :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#13031) bul07 válasza Gyula84 (#13030) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát nemsokkan dolgoznak és élnek úgy mint én, így nehéz bárkivel is együtt játszani.
Az esetek töbségébben éjszaka vagyok fent és nappal alszok.
És ez már így megy kb 2001-óta.
(Annakidején Travianba ez előny volt, reggelre kifosztottam elfoglaltam amit akkartam míg mások aludtak)

Na meg mivel én inkább járműves vagyok nem is igen kellenek társak. Én nem vagyok gyaloghuszár, persze tudok gyalogossan is játszani, de ha lehet inkább járművel vagyok.

Hiába mondjátok én azt a játékot csak a következő rész megjelenésél fogom abbahagyni ahogy a bf5-öt is akkor hagytam abba, amúgy bf5 idején nem gondoltam hogy lehet rosszabb játékot csinálni. És visszasírom a bf5 de tényleg, erős lejtmenet ez a széria.

(#13029) FollowTheORI

Én csak nem szeretem sz@patni magamat, legalább egy játékban nem szívok ha nem kell és lépek ki az adott körből

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13032) Dtomka


Dtomka
veterán

MI az oka annak, hogy már a 4. kr3tén Tk-zik? Ilyen olcsó lett a játék, hogy minden óvodás elkezdett vele játszani? :F
HC TDM -re tértem a 8x8 -as után, és tetszik de az említett "élmény" ront rajta. Természetesen az a funció sincs már, hogy x tk után autokick.
Na meg nemtudom már megint ez a fetrengő bug is visszatért, irányatom a karakteremet csuszkálva...

[ Szerkesztve ]

(#13033) bul07 válasza Dtomka (#13032) üzenetére


bul07
nagyúr

Nincs autokick
Akkor lehet benézek trollkodni, és aki túl jó lelövöm párszor :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13034) lofagi válasza Dtomka (#13032) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Gondolom a HC-ba sok jelölés nincs, így egy piros kis villigó nem biztos,hogy segít abban,hogy sokáig túléld, mivel mindenki egyforma így ez az egy támasz lehet. Másra nem tudok gondolni, esetleg nincsenek hozzászokva,hogy TKzni lehet és így nem olyan óvatosak.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13035) Dtomka válasza bul07 (#13033) üzenetére


Dtomka
veterán

:DDD
#13034 lofagi
Nem ez nem véletlen TK, hanem szándékosan lőttek le és a csapattársaimat is. az egyiknek 1:22 volt a statja mert állandóan revansot vettek a többiek. Kíváncsi leszek Ti mikor fogjátok tapasztalni. Korábban is játszottam ilyet és TK-nál sry vagy felszedtek.

(#13036) bul07 válasza Dtomka (#13035) üzenetére


bul07
nagyúr

ÁÁ ez jó volt, toltam pár kört ;]
ÚÚÚÚ de szerettek, voltam én minden :DDD

Na ez jó lesz majd holnap délután megyek felbosszantom a kicsiket akik éjszaka nem játszanak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13037) FollowTheORI válasza Dtomka (#13035) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem szoktunk HC-t játszani, nekem nem is hiányzik... túlságosan tryhard mód az már. :P :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#13038) lofagi


lofagi
Topikgazda

Nah lehet örömködni, nemsokára jönnek a félig dedikált szerverek.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13039) Dtomka válasza FollowTheORI (#13037) üzenetére


Dtomka
veterán

Inkább HC mód mint normál, az jobban tetszik. Persze nem a 1000 DMG (128 -as) szerver mert az egy káosz, de 150-200 DMG (32 max 64 fővel) sokkal "élethűbb" számomra.

#13038 lofagi
Helyes, végre valami.

[ Szerkesztve ]

(#13040) pandras83 válasza lofagi (#13038) üzenetére


pandras83
senior tag

Jól értem, hogy a gold editionnel tudok 1 darab állandó szervert indítani?

Cyberfuck Patchrunner

(#13041) lofagi válasza pandras83 (#13040) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igen, illetve úgy állandó,hogy 7 napig ha nem játszik rajta senki akkor is megmarad. 8 nap játék nélkül viszont ugyanúgy eltűnik.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13042) pandras83 válasza lofagi (#13041) üzenetére


pandras83
senior tag

Köszi az infót!

Cyberfuck Patchrunner

(#13043) lofagi


lofagi
Topikgazda

Holnap reggel 2.2. patch. Milyen kis laposba tolják be. XD Orbital rework, bár pont az egyik olyan nap, amire szerintem ráértek volna.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#13044) bul07


bul07
nagyúr

Láthatatlan voltam(videó), bár mondjuk nem csak én minden jármű a pályán még az ellenség is
Legalábbis az én szemszögemből
Aztán kifagyott ez a remek, tökéletes, hiper szuper alkotás

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13045) Aventador91 válasza bul07 (#13044) üzenetére


Aventador91
őstag

itt is eltűnhetnél már, ne csak a játékban :D

(#13046) CptAdamica válasza lofagi (#13043) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az biztos, hogy most elég jól tolják, gondolom a megszűnt home office megtette a hatását. Azt írták, hogy az összes fentmaradó pályát átdolgozzák még.

Megyen!

(#13047) bul07 válasza Aventador91 (#13045) üzenetére


bul07
nagyúr

Tünj ell te :DDD :D , én biztos nem, e remek tökkéletes játék sok sok meglepettést tartogathat még, ja persze nem jó értelembe :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#13048) IntelKiller7 válasza lofagi (#13043) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az mar kesz volt. Csak nem adtak ki.

a REX-nek orulok. BF3-ban szerettem

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#13049) aerosmith válasza Aventador91 (#13045) üzenetére


aerosmith
őstag

:D

(#13050) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Most a 16v16-os eventen a mai naptol mar csak 1 ribbon szeretheto meg mindenbol?
mentem 1 kort, aztan az elso utan eltuntek a ribbonok. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.