Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) pohár


pohár
félisten

nem nagyon láttam eddig leírva, így hátha segítség lesz pár embernek: FPS boost for BF2042

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#5702) regener


regener
veterán

(#5703) Sontir Fel válasza pohár (#5701) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nagyon szeretném kipróbálni, csak a file nincs ott ahol lennie kellene. Sakkmatt lipsik :Y

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5704) Sontir Fel válasza pohár (#5701) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Köszönöm, működik :R

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5705) abéla


abéla
senior tag

Miapénisz van már megint? Snowflék-kálcsör az... :U

Merthogy szerintem nagyon is jó modern BF ez, a BF2 hangulatát hozza leginkább.
Ja, hogy ha ész nélkül rohangálsz: kinyírnak, ha nincs pályaismereted: kinyírnak, ha nincs fegyverismereted: kinyírnak, ha nem használod a terepadottságokat: feltehetően hamarabb kinyírnak és ha nem dolgozol együtt a töbiekkel: kinyírnak.
Szóval keményen meg kell dolgozni azért, hogy életben maradj ..főleg ha egy görög-köcsög vagy :DDD

...pláne ha némi skerélményt is begyüjtenél, na de az a siker tényleg adja, hisz' meg kellet érte küzdeni, urambocsá némi fejlődést is produkálni hozzá.

És édes istenem, ez nem egy cső-cod, itt fedezék, kicsit lassabb tempó, sqad, társak, helyzetfelismerés és alkalmazkodás, fegyver és eszközhasználat van, ez nem csak egy reflex-kapkodós kokólövölde.

Ja és vééégre némi taktikai-igény is feltűnik a színen (sőt nagyobb mapokon már-már stratégiai léptéke is van a dolgoknak), de nem a hc-knál tapasztalt mazochista játékmenettel nyakonöntve (pl: Arma, Sqad, Rising Storm: Vietnam);
nahátjja, ha futsz előre mindezek nélkül, nyilván előbb-utóbb leszednek(inkább előbb, még ha oly' pro is vagy a reflex-shooterekben), azt' mehet a nyíg, hogy deháteznemjó, pedigénde. ...pedignem ;]

Egyébként nagyon kell a teamwork, ezért is mehet még a sírás: mindenki egyből és individual hős akar lenni: epic élményt, flowt itt és most nekem!
Az már másodlagos, hogy az a fajta sikerélmény mennyire mulandó, kopottas, mert egyből jön a kövi sekélyes kielégítés ésígytovább-ésígytovább futószalagon;
ha meg már más nincs, max. jön a ládabontogatás +egyéb alantas marhaságok, csak hadd serkenjen az a dopamin, függjön a jónép.

Persze mivel ez megy már jó ideje, furcsa lehet ez az új élmény, megközelítés sokmindenkinek.
(na ok, hülye skinek itt is vannak)

És bár úgy tűnik hc arcoknak ez túl CoD, cod-osoknak meg túl nem-cod, azért remélem, hogy ismét csak a hangos kisebbségek hangjai törnek fel bugyogva a mélyből (mely kisebbség a béna kommunkiációs sajátságok végett, soha nem látott erőt merít minden badarsághoz (részben) a vélemyénbuborékok katalizáló hatásának is köszönhetően) és nem lesz bukó a rész, mert akkor ez a vonal megint elhal jó pár évre. (lásd: CP 2077: mi nyvajgás/alázás ment fórumokon, de a legsikeresebb single-play volt kb, mind anyagilag de művészi, játékélmény tekintetében is kimagasló élményt nyújtott)
Bár már akkor is feltűnt hogy kies kis hazánkban mintha kissé felűlprezentált lenne a negatív attitűd e téren (is), mindenesetre furcsa jelenség, érdemes lenne utána menni, miért.

De mint akkor, most is remélem hogy kikopik lassan e hangulat és mindenki élvezni/játszani is próbálja a játékot, a kötelező kritizálási kényszer, kákacsomókeresés mellett/helyett.

És csak hogy legyen némi konkrétum:
Portalban személyes aspektus, hogy mivel én talán 1942-vel nem játszottam egyedül a BF-szériából, külön öröm, hogy újra lehet itt tolni; Bulge meglepően jó élményt ad még mai fejjel/tapasztalattal is. (ellentétben El Alamein-nel, de szerintem, oda is kell egy stílus, amit meg kell találni, hogy élvezhető legyen ..rajta vagyok :K )
Levolution helyett meg azért ez a tonádó/homokvihar környezeti-pusztítás azért rendesen rendben van, megfigyeltem, amikor történés van, kicsit leül a játék dinamikája, mert mindenki ezt nézi/követi :) .

[ Szerkesztve ]

hootka!

(#5706) Lendova válasza abéla (#5705) üzenetére


Lendova
őstag

Van egy bambim rá, hogy 2 héten belül lesz rá 33-40% off.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5707) lofagi válasza FattyDove (#5631) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért nah, a Caspian Border konkrétan eltörpül ezekhez a pályákhoz képest.

Tehát értem én,hogy tetszik a játék, de. A pályák kurva nagyok. Még 128 főre is. Mert ha megnézed Ott van Hamada ami kibaszott nagy volt BFV-ben és szinte sose lehetett senki megtalálni máshol csak a pálya közepén. 64 főre. Az új pályák pedig nem csak 2x akkorák, mint a régiek. A player számok pedig csak 128ra nőttek. Szóval lehet itt szidni a másikat, hogy pampog, de a tények azok tények.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5708) Laraxior válasza prokxy (#5657) üzenetére


Laraxior
titán

Szoval még akciosan sem lesz erdemes megvenni. :DDD
Akkor ez a diszdoboz kimarad a gyűjtiből. ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#5709) F e Z o válasza Laraxior (#5708) üzenetére


F e Z o
veterán

Díszdobozt vehetsz majd apróról külön.. :D

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#5710) Laraxior válasza F e Z o (#5709) üzenetére


Laraxior
titán

Csak ha megvan a jatek, anelkul felesleges. :B
Amazonon is arulnak, pl a New World-höz is onnan vettem meg, mert a jatek steames.
De amugyis csak ovatosan, mert hamar telik a polc. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#5711) pRoject22 válasza R3laX (#5684) üzenetére


pRoject22
őstag

Én a CoD-al vagyok így, a régi haverjaim akik már rég nem játszanak meg azok az éjszakába nyúló irc warok stb, nekem sajna az nem lesz már meg sosem, de az idők változnak, ez van.

¯\_(ツ)_/¯

(#5712) mettek


mettek
addikt

Az is idegesít hogy behozták (szintén a cod-ból) a játék eleji helikopteres beérkezést ami által képtelen vagyok a menüben testre szabni a fegyverzetem mert mire kattintok kettőt lerak eza szar.

Aztán ahelyett hogy leszülethetnék egy lefoglalt pontra, inkább kezdőről rohanhatok 1 km-t a másik 40 szerencsétlennel akinek nem jutott jármü.

Az agyhalottak serege meg természetesen olyan hogy aki kap járművet az is eszetlenül megy az első pontra anélkül hogy felvenne másokat.

Ja és mondtam már? :DDD

Nincs scoreboard
Túl nagyok a pályák, kevés a tereptárgy, épület
Kevés a rombolható környezet
Nincsenek kisebb játékmódok
Nincs szerver kereső
Kevés a fegyver
Kicsi a fegyverek szórása, kb lézerfegyver lett mindegyik
Az hogy minden szerveren 51 pingem van sztem lehetetlen ugyhogy ez kamu lesz.
A Hazard Zone konkrétan fos, lélektelen játékmód, egy Squad Death Match.
Miért nem tartották meg a Bf5 újításait? (Kifogyó lőszer, háton fekvés, kihajolás, robbanás hatása a karakterre)
:((( :O

Úgy érzem most vágták haza a szériát.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5713) mettek válasza mettek (#5712) üzenetére


mettek
addikt

Ja és a non plus ultra: nem lehet squadot váltani, nincs egyáltalán squad menü. Ezt hogy gondolták?? :W

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5714) bandi0000 válasza mettek (#5713) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nem tom, ha haverokkal jàtszol, akkor úgy is squasot csinálsz, és úgy keresel meccset, én személy szerint egyedül sose vàltottam, berakott oda ahova berakott és kész, összeszedett csapattal úgysincs olyan nagy összjàték

Xbox One: bandymnc

(#5715) redingitell válasza bandi0000 (#5714) üzenetére


redingitell
senior tag

Pedig a squad váltás sokszor hasznos. Mert ha egy pontra már nem lehet spawnolni, de egy-két játékosa van ott a csapatnak, akkor bizony gyors squad váltás, spawn, majd vissza a saját squadba és már jöhetnek is a többiek. :K

(#5716) vg válasza anulu (#5700) üzenetére


vg
addikt

Talán annyira nem nagy baj, hogy egy sznájperrel kevesebb.

(#5717) mettek válasza redingitell (#5715) üzenetére


mettek
addikt

Igy van de olyan is van hogy kezdőn ácsorgó vagy atom béna társakkal rak össze, ilysnkor kerestem egy másik squadot ahol éetelmesebbek játszanak.

Vagy ha betett egy egy fős squadba akkor is kerestem olyat ahol többen vannak, több spawn lehetőség.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5718) R3laX válasza pRoject22 (#5711) üzenetére


R3laX
addikt

:K , nekem is a régi MM klán..., amit Ch1ll-lel "alapítottunk" :) 2006-2008-ban talán... MM server. Korábbi Koth, StS szerver.

Na mind1én tolni fogom. Nekem még mindig jobban bejön, mint ma bármilyen más multis FPS. Nem hibátlan a cucc. Foglalkozniuk kell még ezzel, bár nekem speciel bejön a minimal style is. Bf-et mindig a CQ miatt toltam, ha kevés playert akartam közben kis pályán száguldozni, akkor Q3-aztam mindig... Nagyok a pályák, de jó pár méteren belül mindig tudsz hova bújni és még járműt is lehet lekérni. Statom sosem volt jó Bf-ekben, de itt 5-ből 4-ben legalább 1,5+-os a K/D-em, de azon sem feszkózom már magam. Majd versenyeznek a fanatikok, meg a "fiatal" katonák.

[ Szerkesztve ]

(#5719) bandi0000 válasza R3laX (#5718) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Itt a lényeg amit mondasz, én se tartom tökêletesnek, sőt... de mi más van? Cod ? ehh, talàn majd leárazàsba, bf4 felett elment az idő rendesen, bf1 bf5 nél meg màr vh vilàgból elegem van, szal marad ez

Xbox One: bandymnc

(#5720) R3laX válasza bandi0000 (#5719) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, én is max Forzázom majd, meg Diablo 4, de ezek nem FPS-ek. Végre kijön egy normális Quake megint, akkor meg megyek vissza a helyemre :D.

(#5721) spanglee001 válasza mettek (#5712) üzenetére


spanglee001
addikt

a scoreboard jó hogy nincs, miért kell? kd fapper vagy? a csíterek se fogják mutogatni nézzétek milyen statot lőttem szerver első vagyok, ergo nem lesz értelme csalni sem, mert nem tud vele menőzni, vagy nem tudom mit élveznek ezek a lelki nyomorultak :DDD
nekem tetszik a game, és mivel "kevesen sírnak itt" így játszható is lett. nekem bejött az új kod is, a szar BF-ek miatt kezdtem el, és ebben a BF-ben valóban van némi COD de nem bánom. a járművek mozgása az nem az igazi :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5722) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Van másnak is hasonló problémája ? Low FPS and GPU usage

Nekem rtx 2080-al perpill 80-120 fps-em van, de a gpu-m csak 40-50%-on pörög maximum in-game. (főmenűben viszont 100%-on megy vsync nélkül :DDD )

(#5723) FollowTheORI válasza NY_A (#5586) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Hát nagyon messziről lehet max kapcsolat a DX-hez, de van a techpowerup-on az a Visual Studio csomag, esetleg azt rakjátok fel. Hátha megjavítja.

Közben itt van: [link]

Meg esetleg ez: [link]

De elvileg egyikre se lenne szükség.

Illetve a játék mappájában is van pár telepítő, ha mást nem azokat újra lefuttatni.
No meg windows és a driverek legyenek frissek. De ezis megvan elvileg.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5724) FollowTheORI válasza Lendova (#5706) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ez mindig benne van, de ez inkább attól függ majd mennyien veszik/vették meg addig, meg mennyien kértek refund-ot. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5725) ADAM1337 válasza ADAM1337 (#5722) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Annyit hozzátennék, hogy conquest mode-ba.
Portal-ba 150-160 fps-em van.

(#5726) FollowTheORI válasza bul07 (#5689) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Amikor minden nap beírtad akkor még nem is volt sok, sőt azóta sincs annyi amennyiről írtál. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5727) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem amúgy nem lesz rossz ez, még elég sok hiba van sajnos. De magára a játékmenetre rá lehet érezni, csak alkalmazkodni kell. :)

Szokatlan dolgoknál mindig ez van, majd belejön az ember.

Pontok között járművet kell hívni és együtt mozogni, stb. Mindenre van megoldás a pályákon.
Ettől független, azzal egyetértek hogy túl nagyra csinálták a pályákat, ez még 256 playerre is nagy lenne. Kicsit elmérték. :)
A többi dolgot lehet javítani vagy alkalmazkodni, bár ehhez is végülis. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5728) FollowTheORI válasza ADAM1337 (#5722) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ha állandóan látod, akkor valami limitálja a dolgot (vsync, fps limit, stb). Nézd át a drivereket, beállításokat stb.

Ha csak eleinte, pl kezdéskor, akkor esetleg a shader cache számolása fogja egy ideig, de annak meg idővel meg kell szűnnie.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5729) Sontir Fel válasza abéla (#5705) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Egyet kell értenem. Codos ismerősnek nem jön be. Hiába mondom neki, hogy itt nem egyedül kell érvényesülni, hanem csapatban gondolkodni. Hiányzik a commander, bf3 ban még (talán 4ben is) volt ;)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5730) Lendova válasza FollowTheORI (#5724) üzenetére


Lendova
őstag

Híre megy mindennek. Sok design döntés megosztó, mellé mindenki jól érzi, hogy ez nagyon nincs még kész. Lehet nem crash-el annyit és nincs olyan extrém netcode anomália, de ez szerintem ráver a BF 4 launch-ra.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5731) hadam98


hadam98
senior tag

Tegnap eléggé fel idegesített a játék de ma toltam egy kört így lenyugodva leírom én mit gondolok…
Minden BF résszel játszottam, nekem a favorit az 1 volt mert az volt a legjobban kidolgozott.
Én ezt PS5 konzolon játszom, egy BENQ gamer monitoron. Ezt azért írtam le mert kapásból ki borított, hogy a béta se futott jól most igaz jóval jobb de valahogy nincs meg a 60 fps, pedig még az is kevés lenne. Tegyük félre a teljesítmény hibákat mert azon lehet javítani. Ott az FOV, 100 alatt én nem tudok játszani, így át állítottam viszont az egész FOV rendszer kuka, hiába kapcsolom be az opciót, hogy állítsa célkeresztnél is valahogy egy 3x távcső olyan mintha mesterlövész fegyver lenne, mintha 12x távcső lenne rajta… Biztos hiba majd javítják. Ott az a retek kezelőfelület én nem tudom ki csinálta de rúgják ki. Belépsz portál bc2 módba és 5 perc mire rájössz, hogy az Istenbe rakod rá a kiegészítőket. Ezek mint viszonylag egyszerűbben javítható problémák, a kisebbeket mint a scoreboard hiánya stb. nem sorolom. A játék engem leginkább ezzel a fos teljesítménnyel idegesít és az ilyen hibákkal.
Itt jönnek a pozitív dolgok.
Emlékszem mire hasonlít ez a fegyver kezelés és maga a karakter mozgása. Ugyan ez volt a World War 3 játékban komolyan mondom. A mozgást kezdem megszokni, a fegyver kezelés még kicsit furcsa viszont köze nincs egy COD-hoz az egész mozgás nem árkád, a béta óta változott ott az volt itt nem. Összegzésben a mozgás stb. annyi vele a baj, hogy darabos de lehet azért mert amúgy is retek a teljesítmény. A pályák nagyon jók, a gyorsabb futást tegyétek automatikusra valamint ha még mindig lassú akkor le hívtok egy járművet és már egyszerűbb. Egyáltalán nem túl nagyok a pályák. A grafika gyönyörű viszont szerintem túl sokat akartak mert valahogy a konzolok ilyen grafika mellett nem teljesítenek jól. Ezt azért írom mert, hogy akartok rombolhatóságot mikor így se fut jól?!
Én azt nem értem miért adták ki így, az egész olyan mintha félkész lenne. Egyszerűen nincs a játékba tartalom. Én szívesen megvenném de ez az ár nagyon sok érte, valamint félek, hogy mivel nem fog senki előfizetni a Battle Pass-ra így nem fog jönni tartalom. Az a baj ha senki nem veszi meg akkor az egész szériát lehet temetni jó pár évre. Én mérges vagyok rájuk de ha nem veszem meg és mindenki így gondolkodik az tényleg most katasztrófa lesz. Azt nem értem miért nem adják ingyen, mint a Warzone-t és mindneki szívesebben fizetne elő a Battle Pass-ra…

[ Szerkesztve ]

(#5732) sixpak


sixpak
nagyúr

Tizenvalahány óra játék után, még mindig nem tudtam kipróbálni az általam legjobban várt pályát (Alang, India), mert ugye csak játékmódra (2!!!!!!!) lehet szűrni, pályára nem...elképesztő micsoda fekália ez így.
De a legmegdöbbentőbb, hogy sokan tapsolnak örömükben, hogy milyen überfasza a játék.
Vajon a hivatalos rajtra megoldanak ilyen roppant egyszerű dolgokat vagy marad így?

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5733) pRoject22 válasza sixpak (#5732) üzenetére


pRoject22
őstag

Kis pálya részleteken 10 vs 10 domination járművek nélkül is merre van? Én ettől égtem ki.

¯\_(ツ)_/¯

(#5734) FollowTheORI válasza Lendova (#5730) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Persze ez mind áttételesen befolyásolni fogja azt. :)

Szerintem se lesz ez már akkora siker, mint az EA meg a DICE várta. Kíváncsi leszek mi lesz az újabb konklúzió számukra. :D

Szerintem a Portal pont egyfajta vészforgatókönyvnek készült, amolyan két vasat tartunk a tűzben dolog... és amelyik jobb fogadtatásra lel (új nagyobb BF vs kvázi régi remaster/amit sokan követeltek amúgy).

Az más kérdés, ha a portálból pénzt akarnak hosszútávon, akkor oda is kénytelenek lesznek berakni a skineket, vagy pedig a season passokat térképekhez kell kötni és fizetőssé tenni... esetleg permanens szerver bérlést rakni bele, vagy valami ilyesmi. Minden más gazdaságilag nem éri meg. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5735) ADAM1337 válasza FollowTheORI (#5728) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Fixen rossz a játék, ezeken túl vagyok már bc2 óta bf-ezek ott is voltak eleinte sli-nél gpu usage bugok.
Portal mode-ban jó, de conquestbe nem jó.

(#5736) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Tegnap, olyan HC szerveren jártam, hogy a tankba is egy RPG kellett.
Sőtt full HP s tankot, mortarral lőttek szét.. :D Kb ránézel a másikra és hal. :C

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#5737) Aventador91


Aventador91
őstag

a játék tele van szarságokkal, hiányosságokkal..

de nekem pont a pályák tetszenek. én értem a koncepciót. ezeket úgy tervezték 128 játékosra, hogy mindenki megtalálja a maga részét a pályán (ha úgy nézzük sok kis pálya egy nagy pályán belül) aki infantryzni akar az mehet a nagy zárt épületekbe harcolni, aki tankozni akar mehet a mezőre, aki a nagy placcon akar infantryban harcolni az is megtalálja a helyét bármelyik pályán.
szerintem ez teljesen jó, több taktikát igényel(ne) mint az előző bf-ek, és több csapatmunkát.
igazából felesleges vándorolni a pályán, ha van egy kedvenc részed akkor maradj ott a squaddal mert úgyis mindjárt menni fog oda enemy, ha nem már ott vannak. ha mégis vándorolni akartok akkor szinte mindig van szabad transport jármű amit le lehet hívni.

[ Szerkesztve ]

(#5738) Pro!Petya válasza FollowTheORI (#5734) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Érezhetően sok a 128 player az ea szervereinek mert 2 napja minden egyes CQ alatt érzek karakter csúszkálást és utánmozgást vagy pillanatnyi beragadást. Nem sűrűn de azért villognak néha a server / kliens oldali figyelmeztetők.

Az azért tényleg érthetetlen hogy ilyen alapvető dolgokat mint amiket #5712mettek leírt hogy tudtak kihagyni mikor ez már a sokadik széria.... :W

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5739) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Ez ugye meg van? [link]

PSN:BiZzare_0 ️

(#5740) pRoject22 válasza @rglaaf (#5739) üzenetére


pRoject22
őstag

Amit nem engedtek meg neki a CoD-ban azt itt beokádhatta simán :DD

¯\_(ツ)_/¯

(#5741) oriic válasza sixpak (#5732) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Tizenvalahány óra játék után, még mindig nem tudtam kipróbálni az általam legjobban várt pályát (Alang, India), mert ugye csak játékmódra (2!!!!!!!) lehet szűrni, pályára nem...elképesztő micsoda fekália ez így."

Alap játékmód folyamatosan pakolja be az összes pályát. Portalt ilyen téren el kell felejteni, fan favorit pályákat teszik be a készítők többnyire.

Ha nagyon meg akarod nézni, ott az AI mód, ott pályára is szűrhetsz.

Live-Die-Respawn

(#5742) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Pár órát én is toltam vele. Elég fura mert 3080Ti-vel mediumon is 60-90 FPS-em van de még nézegetem majd mit lehet beállítani.
Bug az rengeteg van benne:
Néha nem tudok kiszállni a járműből
Nem tudom letenni a turretet teljesen sima terepre sem
Néha nem működik a fegyver csere sem
Ha a mappnál akartam beállítani a kiegészítőket kilépett az asztalra minden hibaüzenet nélkül
Néha iszonyat fps droppok vannak vagy a ping fos
Minden driver legfrissebb stb szóval nem hiszem, h nálam van a hiba.
Ettől függetlenül nem rossz a játék, a hangulatot adja és remélhetőleg ezt a sok bugot is fixálják mihamarabb.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#5743) sixpak válasza oriic (#5741) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi, melyik is az AI mode?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5744) pRoject22 válasza Bennyboy (#5742) üzenetére


pRoject22
őstag

De milyen felbontásban van olyan alacsony fps-ed? Nekem 1440p full ultra RTX-el van 80 körül, rtx nélkül 100-140 között.

¯\_(ツ)_/¯

(#5745) oriic válasza sixpak (#5743) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

All-out-Warfare-ben ráböksz arra, hogy change gamemode és ott van az hogy SOLO & CO-OP

Kiválaszthatod, hogy Conquest vagy Breakthrough-t akarsz menni, change settings-ben meg az AI szintjét, meg azt, hogy melyik pályán akarod tolni. (külön egy pályát is választhatsz, vagy, hogy random dobálja be.)

Én pl itt néztem át pályákat, hogy mi merre hogy van.

(Discarded-en a hajó szétszedése, meg az oldalak lebontása poén tud lenni, ha bent kempelnek a népek. :D )

Live-Die-Respawn

(#5746) Aventador91


Aventador91
őstag

tele van a youtube fps boost videókkal 2042-re.

3080 meg 2080 kártyákkal elég sokat tudtok boostolni az fpsen

én a gtx 1070-re egész jól be tudtam állítani, igaz nekem inkább proci limitem van full hd low-on, de egész smooth lett ahhoz képest

[ Szerkesztve ]

(#5747) FollowTheORI válasza Aventador91 (#5737) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ezt énis így látom, pálya a pályában pontosan... közötte meg majdnem mindig van transport. Csak szokni kell, hogy le kell hívni, stb. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5748) nincsnév007 válasza bandi0000 (#5719) üzenetére


nincsnév007
őstag

Codnál az MW2019 tetszett legjobban, az újakra rá nézni se vagyok hajlandó. MW-be beleraktam 200 órát de ahogy jöttek a frissitések ps4-en nagyon szar lett, kb fegyvert nem lehet customizálni mert egy óra mire betölt :( Én maradok ennél a BF-nél már csak a portál miatt is de így eléggé gáz hogy szinte minden kivan már nyitva :/

(#5749) FollowTheORI válasza Bennyboy (#5742) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Kiváncsi lennék mi limitál nálatok, mert azért ilyen kártyákkal jóval jobb eredmények vannak neten, és még nálam a sokszorosan gyengébb 2060-on is low-ba megvan ez az FPS...

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#5750) Aventador91 válasza Bennyboy (#5742) üzenetére


Aventador91
őstag

nem tudod letenni sima terepre

én már rájöttem mi a ban. nem kell nyomva tartani a "B"-t, hanem egyszer megnyomod, kiválasztod mit akarsz lehívni és lehívod

én is beleestem hogy nyomva tartottam a "B"-t és olyankor nem működik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.