Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) oriic válasza Laraxior (#5497) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön a voice chat később. Bár szerintem alapból az ilyet nagyon kevesen használják. Xbox-on ugye ott a Live Party, PS-en saját party, PC-n meg egyéb megoldás (Discord, TS) Itt max a crossplay miatt lehet érdekes, de azt meg ahogy olvasom sokan a hátukra kívánják. :DDD (nekem nincs gond vele)

[link]

Live-Die-Respawn

(#5502) bandi0000 válasza vg (#5499) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kitudod kapcsolni a crossolayt

Amúgy options squad nál látod kis ikonnal ki mivel van

Más: Apró dolgokra mennyire hallgatnak a fejlesztők, pl hogy crossplayt konzolon ne globálisan lehessen csak kikapcsolni, hanem pl játékon belül

Xbox One: bandymnc

(#5503) Laraxior válasza oriic (#5501) üzenetére


Laraxior
titán

Azert ennyire nyilvanosan betat kidobni elég nagy merészségre vall. De hát már a pénz a zsebben, utana meg hiaba lesz sírás :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5504) vg válasza bandi0000 (#5502) üzenetére


vg
addikt

Az nem megoldás, mert engem nem zavar ha ps5 játékosokkal játszanék. A pc-t nem lehet kikapcsolni.

(#5505) SSJmeszes válasza oriic (#5500) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Nagyon helyes..
Tegnap 10 szerverből, 9 az volt.. Egyszerűen nem találtam olyan szervert ami jó lett volna valamire.
Egyedül a 1942 server volt jó valamire, azzal mondjuk jól elvoltam. :C

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#5506) lofagi válasza bandi0000 (#5502) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az opció ott van, de nem lehet kikapcsolni, mert akkor nem dob be sehova. PC-n legalábbis ez volt tegnap.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5507) ForRedGlory válasza regener (#5496) üzenetére


ForRedGlory
félisten

1:34-nél kiköptem a protkót. :DDD

(#5508) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na crossplay off és máris kicsit jobb meccset kaptunk.

Live-Die-Respawn

(#5509) mettek válasza oriic (#5508) üzenetére


mettek
addikt

Xboxon nem ugy van hogy nem lehet kikapcsolni?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5510) vg válasza mettek (#5509) üzenetére


vg
addikt

Nekem nem engedi, szürke a kapcsoló. szerk: Az xbox menüjében a hálózatoknál kell kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#5511) mettek válasza vg (#5510) üzenetére


mettek
addikt

Akkor viszont nem enged játszani. Próbáltam

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5512) vg válasza mettek (#5511) üzenetére


vg
addikt

Dehogynem, most is tolom, csak xbox játékosokkal.

(#5513) oriic válasza mettek (#5511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De én is kikapcsoltam és indult játék, enged játszani. A kép is úgy készült ma reggel.

Live-Die-Respawn

(#5514) hadam98


hadam98
senior tag

Ez a játék semmit nem változott Béta óta. Nem elég, hogy tele van hibával már az alap játék mechanika is rossz. Mi ez a mozgás? Egy Warzone után, hogy mertek ilyen darabos szart kidobni? A DICE ezekre mindig rá kontráz de itt az egész gagyi! Minden ami egy régi Battlefield játékban jó volt itt semmi nincs meg. Nem sorolom a hibákat mert annyi van nem férne ki az oldalra de így utoljára ezt leírom: aki ezt a mozgást és kezelő felületet ki találta őket rúgják ki és menjenek valami gagyi Minecraft copy-t csinálni! :W

(#5515) RockHaRD


RockHaRD
addikt


oriic

Írtad tegnap, hogy ha kikapcsoljuk a crossplayt, enged játszani AOW-t PC-n. Elment a komplett napunk arra, hogy nem tudtunk játszani, végig Error-t dobott. Megláttam az írásod, azonnal crossplay ki, egyből betöltötte a mapot, le is tudtunk nyomni egy meccset. Mindenki nagyon megörült... de hiába, következőtől megint kuka volt, és egyszer sem sikerült. Csak a portal, meg a hazard zone megy. :DDD
(ma még nem próbáltam)

(#5516) oriic válasza RockHaRD (#5515) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura dolgok ezek. Ma reggel két meccset simán letoltam crossplay off-fal, most kicsit melózok, aztán ránézek újra, hogy megy-e.

Live-Die-Respawn

(#5517) urbi73


urbi73
senior tag

Most tényleg ennyire xar lett ? Én a bétával egészen jól elvoltam (hibákat leszámítva )
pedig megfogadtam hogy nem rendelek elő többször megjelenés előtt játékot.

-

(#5518) voodoo98


voodoo98
addikt

Szeretnek refundolni, alapvetoen azert h goldot vegyek.
Van ra eselyem? Sima standardem van es originen vettem meg closed beta elso napjan!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5519) R3laX válasza oriic (#5516) üzenetére


R3laX
addikt

Nálam sem megy. Jól van látom ráér ez 19-én tényleg :). Marad a 8 órám egyelőre. Crossplay OFF, csatlakozásnál error.


#5517 urbi73:
Nem olyan rossz az, csak nem kell rákölteni egy vagyont :).

(#5520) oriic válasza R3laX (#5519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Furcsa, ebben a pillanatban indítottam Xbox-on és azonnal betett. Crossplay off.

Live-Die-Respawn

(#5521) R3laX válasza oriic (#5520) üzenetére


R3laX
addikt

Azt hittem az a baja, hogy az Xbox klienst nem indítottam el Win11 alatt, de nem, most is ez van.

netemmel nincs gond elvileg:



Na mind1, türelem :).

[ Szerkesztve ]

(#5522) RockHaRD válasza voodoo98 (#5518) üzenetére


RockHaRD
addikt

Elvileg ha már letöltötted, kipróbáltad, akkor nem lehet. Steamen lehet talán 2 óránál kevesebb játékkal.
Cyberpunknál próbáltam ki, hogy 79 óra után benyomtam nekik, hogy nem indul el... nem hittek nekem :DDD

(#5523) oriic válasza R3laX (#5521) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ez még a tegnapi szerver hiba. Majd javítják azt mondták, ezzel mi nem tudunk mit csinálni.

Live-Die-Respawn

(#5524) hadam98 válasza urbi73 (#5517) üzenetére


hadam98
senior tag

Én PS5 nyomom játszottam a bétával is már akkor is problémám volt az egész játékkal mert nem elég, hogy nem futott jól az egész gagyi hatást keltett. Le tudtam annak, hogy elvileg pár hónapos build és megjelenéskor biztos jobb lesz. A teljesítmény jobb lett, egy-két hibát ki is javítottak viszont… Egy Warzone után az egész játék gagyi, ahogy korábban írták egy Tesco gazdaságos BF.. Csak ezért a hulladékért ennyi pénzt kérnek, a pofa az megvan hozzá jár nekik a keksz :))

(#5525) pRoject22


pRoject22
őstag

Én most mentem egy hazard zonet random társakkal, nyertünk, és kihoztunk 5 hdd-t :C

¯\_(ツ)_/¯

(#5526) mettek válasza oriic (#5513) üzenetére


mettek
addikt

Akkor rossz helyen kapcsolhattam. El tudnád mondani hol kell kikapcsolni?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5527) R3laX válasza oriic (#5523) üzenetére


R3laX
addikt

Lehet a trial-osoknak később alkotnak csak valamit, amit megértek, mert a Gold/Ultimate-esek költöttek rá rendesen.

#5422 zebra_hun:
Frametime-ra, meg az 1%-ra visszatérve van még BF2042 Beta-ból HWinfo64 logom. Ott nincs 1%, viszont nekem az sem ment rosszul. Most a teljes viszont jobban fut. Amúgy a korábbi képen, ahol "beeszi" ott pont csomó mozgás van, csak a kép nem úgy adja vissza. [link]

Bf2042 beta 1080P High Orbital 128p 2 kör CQ:


(#5528) voodoo98 válasza RockHaRD (#5522) üzenetére


voodoo98
addikt

Köszi az infót.
Csak a TRIAL-t próbáltam ki, a teljes még meg sem jelent.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5529) vg válasza R3laX (#5521) üzenetére


vg
addikt

Ez nem a corssplay miatt van! Semmi köze nincs hozzá, tegnap volt twitter post is róla, hogy náluk van a baj! Párszor nyomj újra, be fog engedni.

(#5530) oriic válasza mettek (#5526) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Beállítások-Adatvédelem és online biztonság-Az Xbox adatvédelmi beállításai-Részletek megtekintése és testreszabás-Kommunikáció és többrésztvevős játék

Itt a második:

Hálózatok közötti játékhoz csatlakozhatsz. - LETILTÁS

Live-Die-Respawn

(#5531) voodoo98 válasza voodoo98 (#5528) üzenetére


voodoo98
addikt

"You don't have any games that qualify for a refund right now."
Valszeg nem lehet jah! :(
Ebbe a 3 kategóriába kéne beleessen:
You can make a refund request:
- Within 24 hours after you first launch the game.
- Within 14 days from the day you bought it, if you have not launched the game.
- Within 14 days from the release date if you pre-ordered the game, if you have not launched the game.

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5532) R3laX válasza vg (#5529) üzenetére


R3laX
addikt

Oksa, ránézek párszor köszi! :K

(#5533) zebra_hun válasza R3laX (#5527) üzenetére


zebra_hun
addikt

Köszi :R
Elég tüskés, akkor gondolom stabil 144 fps-ről nagyon nem kell álmodni. Bf5-ben ha jól rémlik neked is megvan. Ez jóval gépigényesebb lett.
Mégegyszer köszi.

(#5534) voodoo98 válasza voodoo98 (#5531) üzenetére


voodoo98
addikt

Írtam a supportnak, már a paypalon van a pénz! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#5535) mettek válasza oriic (#5530) üzenetére


mettek
addikt

Köszönöm :R

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5536) regener válasza R3laX (#5527) üzenetére


regener
veterán

Ezt már a legfrissebb driverrel mérted?
Az hoz valami 10% körül az AMD karikon.

Mindenki:
Processzor használat nálatok is iszonyatosan nagy?
Játék menüben 60%-on megy a 3600X, elindítottam egy 1 fős Canals TDM-et Portálból csak az fpst nézegetni, na ott már 75% körül eszi a játék.

[ Szerkesztve ]

(#5537) KillerKollar


KillerKollar
senior tag

Csak nálam sz*r megint a szerver? Most bejelentkezni még betudok, de elindítok egy keresést és mikor betölt a nap megint jön a szokásos "Unable to load persistent data" :W
Ilyen sz*r még a bétánál se volt, ott legalább lehetett játszani :W

(#5538) urbi73 válasza hadam98 (#5524) üzenetére


urbi73
senior tag

Azért bíztam benne hogy helyrerázzák megjelenésre. Nekem sx van a trial az kimaradt sajnos időhiány miatt . Kezdek ideges lenni hogy megint félkészen adják ki a játékot .

-

(#5539) Sz. Géza válasza KillerKollar (#5537) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Lehet, hogy a full játékot többen játszák mint a beta-t? ;)

(#5540) R3laX válasza zebra_hun (#5533) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, kajálja rendesen, de ahogy látom most minden AA cím feljebb lépett, ami jól is néz ki.

#5536 regener:
Az béta, ha a generic log-ra gondolsz. Vannak korábbi képeim, ha visszatekersz. Ott nagyvonalakban látod most hogy megy, de még megpróbálom elindítani most a trial-t :).

(#5541) Aventador91 válasza KillerKollar (#5537) üzenetére


Aventador91
őstag

Még mindig ez van? Azért hagytam este a játékot mert már 10ből 1re se engedett be.
Ez már tényleg a legalja. Pénz a zsebbe van nekik, szarnak rá.

El is felejthetitek hogy 1 év alatt ki lesz pofozva. 1 év múlva már az lesz hogy nem foglalkoznak vele mert más játékra kell a kapacitás aztán itthagynak 2-3 embert aki a skineket csinálja mint bf5 esetében, . Ott is 1 év után közölték hogy már nem foglalkoznak vele. jelen esetben majd a battlepasst, amit 3lőre megcsinálnak és majd évek alatt kicsöpögtetik.. de már kb most alig dolgoznak páran a 2042-őn, azért is lett ilyen..

[ Szerkesztve ]

(#5542) vg válasza KillerKollar (#5537) üzenetére


vg
addikt

Párszor meg kell próbálni újra, kb 5 alkalommal sikerül mindig.

(#5543) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Azt nem tudjátok, hogy Riva tunert, hogy lehet aktiválni? (MSI AB)

(#5544) duckload


duckload
tag

Jó hogy volt ez a 10 órás trial. Legalább kiderült ez a játék egy hulladék fos. Unalmas, sablonos, steril,nem élvezetes. Egy igazi free2play, gagyi, tescós, zacskósleves érzete van.
Köszi DICE, kabbe dájsz. :((

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#5545) mettek válasza KillerKollar (#5537) üzenetére


mettek
addikt

Nálam swm csatlakozik az alap szerverekre xboxon...agyvérzés...

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5546) CptAdamica válasza urbi73 (#5517) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tegnap reggel 9-től nyomom, szerintem egyáltalán nem szar a játék. Ha a béta tetszett, akkor ez is tetszeni fog, sok hibát szerencsére tényleg javítottak, plusz sok bétából kimaradt dolgot is pótoltak. Vannak még bugok, de egyik sem egy játékot megakasztó dolog. Ami feltűnő volt nekem, az az, hogy a távolabbi karakterekről lemarad a futás animáció, csak csúsznak, plusz egyszer én is beestem a pálya alá, redeploy és nyomtam tovább. Lehet ma ránézek jobban a további 2 módra is, mert az AOW-ral elég jól elvoltam, nagyok a mapok, elsőre szokatlan és nem találod a helyed, ezért fura lehet, de minél jobban kiismered, annál jobban feltalálod magad majd a pályán. Szerintem jobban is fut, szerencsére simán fluid szinte az egész, pedig a 2070 abszolút nem 4K kártya, ezért sem értem azokat, akiknek 3080 van és ultrán tolják 80-90-100-120 fps-el és sírnak, hogy játszhatatlan a játék, értem, hogy lehetne több, valószínűleg lesz is driver frissítésekkel és játék optimalizálással.

Szóval bőven bíztató a játék, vannak hiányosságok, de megint az EA-n fog múlni, hogy mennyi supportot tesz mögé.

Ahogy meg hadam98 írja, hogy warzone után az egész játék gagyi az meg konkrétan az év vicce! Köszönjük!

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#5547) Silεncε válasza CptAdamica (#5546) üzenetére


Silεncε
őstag

XSX-en a HazardZone-hoz már most se talál elég játékost :DDD

(#5548) hadam98 válasza CptAdamica (#5546) üzenetére


hadam98
senior tag

Azért azokat az animációkat megnézném egy Warzone-al egymás mellett!

(#5549) mettek válasza Silεncε (#5547) üzenetére


mettek
addikt

Az a hazard zone valoban nagyon gyenge lett. Csinálhattak volna neki egy dedikált térképet, olyan division jellegűt, meg mehettek volna bele AI ellenfelek is a 4 csapat mellett.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5550) CptAdamica válasza hadam98 (#5548) üzenetére


CptAdamica
veterán

Milyen animáció van a warzone-ban, ami kenterbe veri ezeket az animációkat? Arra gondolsz, ha a katona például lépcsőn áll, akkor a COD-ban a levegőben áll az egyik lába? :D

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.