Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) CptAdamica válasza fornettisuti (#4595) üzenetére


CptAdamica
veterán

Amúgy, ha ennyire nem tetszik, akkor tök őszintén miért vagy itt? :D Csak nyomod a cod-os párhuzamokat, meg temeted a játékot. Ennyire jó bejönni és kárörvendőnek lenni?

Ott van a brief, csomó mindenen változtattak a béta után, amire a felhasználók panaszkodtak. Még azt is kifejtették, hogy a béta augusztusi volt és hogy miért hiányzott annyi minden belőle. Nem értem.

Megyen!

(#4602) t.kristof válasza oriic (#4586) üzenetére


t.kristof
senior tag

Huu, így még jobban tetszik a játék, hogy ennyi minden közül lehet választani :Y

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#4603) Sz. Géza válasza lofagi (#4599) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mikor Dozer tartja a pajzsot, ott az arról gellert kapott lövedékek ölik meg az ellenfelet? :)

(#4604) oriic válasza Sz. Géza (#4603) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na az ott érdekes lesz, hogy kvázi csak tartani kell és kapod a free killt attól, aki nem hajlandó a lövést abbahagyni. :D

Live-Die-Respawn

(#4605) bul07 válasza Sz. Géza (#4603) üzenetére


bul07
nagyúr

Milyen jó is volt ez a pajzs cod szériában :DDD

Remélem nem keverem de nekem a cod-ból rémlik

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4606) blaca83 válasza fornettisuti (#4595) üzenetére


blaca83
őstag

A videó alapvetően tetszett, de a játékmenetről nem vonok már le következtetéseket évek óta.
Általában ezekkel elhúzzák a mézesmadzagot és végül nem egyezik a tartalom és a minőség sem a végtermékkel.

Több fejlesztő van most a DICE-nál aki COD-os vonalról érkezett. Ez meg is látszik a játékon és véleményem szerint nem is tett jót neki. :N

Erősen COD+R6 hibrid az új irány!
Még egy két év és nyoma sem lesz az eredeti BATTLEFIELD hangulatnak és játékmenetnek...! :(

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#4607) mettek válasza blaca83 (#4606) üzenetére


mettek
addikt

Szerintem meg kellett a vérfrissítés. A 2019-es COD MW tényleg baromi jó lett és ha abból merítettek akkor nem hibáztak. Ez egy arcade shooter, nem kell visszahozni a bf3-as recoilt meg supressiont, csak szenvedett vele az ember.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4608) AAtt1la válasza oriic (#4604) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Aki olyan hülye,hogy lövi a pajzsot megállás nélkül,az meg is érdemli.

(#4609) fornettisuti válasza CptAdamica (#4601) üzenetére


fornettisuti
veterán

Sajnálom, hogy gond van a felfogó képességeddel, a linkelt video alatti többségi vélemények, amit írtam.
Ne akarjál már te is, olyat a számba adni, amit nem állítottam!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4610) prokxy válasza Astroboy (#4600) üzenetére


prokxy
veterán

Bolond vagy, de így imádlak! :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4611) AAtt1la


AAtt1la
aktív tag

Jobban megnézve,nem lehet,hogy a pajzs mögül lő? Mert csak akkor van hitmarker,mikor a fehér pont rajta van az enemyn.

(#4612) CptAdamica válasza fornettisuti (#4609) üzenetére


CptAdamica
veterán

Miért, nem te állítottad, hogy: "nem nagyon vannak elragadtatva ettől a cod-os vonaltól"? Vagy csak az én szemem káprázik? Tegnapi MÁV-os agyfasz után simán meglehet!

Amúgy meg tök őszintén kit érdekel, hogy jackfrags videója alatt miért sírnak random emberek?

Megyen!

(#4613) 3L1T3 válasza mettek (#4607) üzenetére


3L1T3
addikt

:K

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4614) prokxy válasza lofagi (#4599) üzenetére


prokxy
veterán

A crossplay rész azé' má' befigyel: YT link

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4615) stickermajom válasza oriic (#4588) üzenetére


stickermajom
addikt

Spot rendszer biztos még mindig bugzik, azért lett 0 pont az End of Round videóban. ;]

(#4616) 3L1T3 válasza prokxy (#4614) üzenetére


3L1T3
addikt

:DD Jaj de varom

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4617) fornettisuti válasza CptAdamica (#4612) üzenetére


fornettisuti
veterán

Az nem az én véleményem volt, hanem a videó alatti kommentek szummázása, ha olvastad volna őket.
Én még mindig nem jelentettem ki semmit kategórikusan a játékról sem pro, sem kontra (azt, majd csak tizenkettedike után).

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4618) CptAdamica válasza fornettisuti (#4617) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezek az emberek állandóan sírnak valamiért, már a BF4-nél is azzal sírták tele a fórumokat, hogy COD-os, nekem meg leolvad lassan az agyam, hogy a BF, ami végre felvonultat nagy mappokat, sok járművel, (ami a BF lelke) jó gunplay-el, remélhetőleg játszható állapotban az mi a túróért COD-os.

Megyen!

(#4619) mettek válasza CptAdamica (#4618) üzenetére


mettek
addikt

Engedd el. Pozitív dolgokat nehezebb írni. Ilyenek az emberek, a neten kiélhetik a frusztráciojukat és lehorhatnak mindent név és arc nélkül. Aztán majd ott csorgatja a nyálát nov. 12-én

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4620) csibe1 válasza bandi0000 (#4596) üzenetére


csibe1
addikt

Én meg azokat, akik a béta alapján elhiszik ,hogy minden szuper lesz; mert a kiadók ugye nem hazudnak ;] :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4621) csibe1 válasza AAtt1la (#4611) üzenetére


csibe1
addikt

Nem a haverja szedte le jobbról?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4622) csibe1 válasza mettek (#4607) üzenetére


csibe1
addikt

"Ez egy arcade shooter, nem kell visszahozni a bf3-as recoilt meg supressiont, csak szenvedett vele az ember."

Kinek mi, ugyebár. Ha szenvedtél akkor minek játszottál vele?
Ha egy kicsit realisztikusabb a játék akkor már gond van, mert nincs meg a K/D arány, meg egy kicsit figyelni is kell? :F :U
Szerintem meg ettől is volt jó a BF3, hogy nem volt annyira arcade.
A vérpistikéknek biztos nem jött be, de van még egy csomó lövölde, Fortnite, Apex Legends; ott több a csillivilli is.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4623) prokxy válasza 3L1T3 (#4616) üzenetére


prokxy
veterán

Tudom-tudom, Te nem, de a sok BF veterán ismim javarészt PC-n van, még nem jött meg az eszük. :D
COD MW-ből kiindulva crossplay off lenne nálam is. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4624) mettek válasza csibe1 (#4622) üzenetére


mettek
addikt

Hagyjuk már te okoska. Én 3000 órát tettem a bf3-ba meg 1000et a bf4-be ugyhogy nekem te ne mondd meg hogy mivel játszak meg hogyan. Utálom a fortnite-ot meg a társait de a bf sose volt realisztikus recoil meg supression ide vagy oda. Ez mindig is arcade volt. Az arma realisztikus aztán mire megy vele, te sem azt nyomod hanem a bf-et. Ez igenis arcade volt és lesz. Csak most megint alaklom van rinyálni meg beleállni a másikba. Nem szkktam kikelni magamból de az már sok amit itt egyesek művelnek hogy csak beugatni meg lehúzni járnak ide.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4625) 3L1T3 válasza prokxy (#4623) üzenetére


3L1T3
addikt

Engem nem zavarnak a PC-s mokusok! 😙

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4626) csibe1 válasza mettek (#4624) üzenetére


csibe1
addikt

Akkor 3000 órát szenvedtél vagy idővel elmúlt? :F
Szeretnéd eldönteni, hogy mi legyen a véleményem? Jajj, de rendibendi vagy! :C
Olyan ami neked megfelel, mert ha nem akkor gond van, az már nem illik bele a világképedbe?

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4627) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Kéretik továbbrais az egymást jelzőkkel ellátás helyett a játékra fókuszálni, és ezt a részét az eszmecserének elhagyni, nem folytatni. Kösz. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4628) Sz. Géza válasza csibe1 (#4621) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Ha a haverja szedi le, akkor miért neki adja be a killt? ;)

(#4629) oriic válasza csibe1 (#4621) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, a visszapattanó lövedékek ölik meg az ellenfelet.

Live-Die-Respawn

(#4630) prokxy válasza oriic (#4629) üzenetére


prokxy
veterán

Vagy pisztollyal lövi közben. Bár ez nem derül ki. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4631) oriic válasza prokxy (#4630) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem, hogy pisztoly lenne a kezében. Ha megnézed a jobb alsó sarkot, akkor láthatod hogy képességként használja a pajzsot és külön pisztoly nincs nála csak egy LMG meg talán egy mini gránátvető.

Live-Die-Respawn

(#4632) prokxy válasza oriic (#4631) üzenetére


prokxy
veterán

Valóban, köszi.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4633) front3r válasza csibe1 (#4620) üzenetére


front3r
őstag

Nekem minden más FPS kiesik, az ősszel csak ez a játék érdekel, a beta nálam PS5-ön bejött. Tudom, bugos volt, de ezek nem voltak olyan bugok, amiket ne lehetne elviselni, és ettől biztos jobb lesz valamilyen mértékben a teljes játék.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#4634) Frod válasza oriic (#4588) üzenetére


Frod
addikt

Hát a franc essen beléjük, rohadt hangulatos trélereket tudnak összerakni :DDD

Do you see the white shadow?

(#4635) mettek válasza oriic (#4631) üzenetére


mettek
addikt

A sidearm szerintem egy uzi féle gépfegyver, válltámasz is van rajta és 44-es tára van, valszeg közelre darál.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4636) oriic válasza mettek (#4635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MP28 lesz ahogy látom. A tár méretét látod nem is néztem. :R

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4637) prokxy


prokxy
veterán

Olvastam egy ilyet most: "Crossplay will be available at Launch in #Battlefield2042"
FB csopiban osztották meg, forrásom nincs, nem vagyok nagy reddit meg twitter matyi, szóval aki vágja, nézzemámegpls. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4638) oriic válasza prokxy (#4637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Erről volt szó, hogy induláskor lesz rendes crossplay.

Live-Die-Respawn

(#4639) prokxy válasza oriic (#4638) üzenetére


prokxy
veterán

Ma nem vagyok formában akkor, mert nekem az utolsó infóm az, hogy még vizsgálják és we're working on it dumával etetnek. De akkor jóvan, mára kussolok! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4640) mettek válasza prokxy (#4639) üzenetére


mettek
addikt

Az egér és billentyűzet használatot vizsgálják, mérlegelik kpnzolokon. Nem a crossplayt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4641) oriic válasza prokxy (#4639) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Technikailag volt crossplay már bétában is, hiszen játszottunk együtt PC-sekkel mi konzolosok, csak crossplay party nem volt.

Live-Die-Respawn

(#4642) Sz. Géza válasza mettek (#4635) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Szerintem az nem smg, csak egy Sig és nem 44-es a tár, csak a build kit-jében van egy póttár.

(#4643) prokxy válasza mettek (#4640) üzenetére


prokxy
veterán

Mondom én, hogy többet kell aludjak :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4644) fornettisuti válasza Sz. Géza (#4642) üzenetére


fornettisuti
veterán

Igen az egy conversion kit.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4645) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azt nem értem, hogy mikor a loadout-ot hívja, akkor miért dob 2 valamit ki? Vagy a második dobás is a loadout-hoz kell?

Megyen!

(#4646) mettek válasza CptAdamica (#4645) üzenetére


mettek
addikt

Én is néztem. Az első tuti a nagy ammo pack. A második szerintem armor lehet vagy kicsi ammo pack. Mert az a karakter tud ammot, armort dobni meg éleszteni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4647) CptAdamica válasza mettek (#4646) üzenetére


CptAdamica
veterán

Érdekes, lehet azt is dob. :D

Megyen!

(#4648) mettek válasza CptAdamica (#4647) üzenetére


mettek
addikt

Jó lesz ez a karakteres móka szerintem. Nagyon változatos lesz tőle a játék.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4649) CptAdamica válasza mettek (#4648) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áh megvan, az előtte lévő játékosnak dobott supply-t, mint a BF5-ben. Már csak 3 hét.

Megyen!

(#4650) Enton válasza oriic (#4638) üzenetére


Enton
addikt

Betában már ment a dolog, hisz rengeteg ps és xbox ikon volt a listában, aki engedélyezte pc-n a crossplay.

Hardcore és custom módok lesznek-e induláskor illetve bármi info ezekről vagy a szerver oldali beállításokról van-e már?

A páncélos dolog nekem először counter strike 1.6-ből rémlik legelőször mint taktikai eszköz. Persze itt még mandineres kill nem volt. Csapkodni meg a bf4-ben lehetet vele ha nem volt ammo.

Defibrillátorral járművet nézték-e bétában mit lehet kiütni(driver/gunner-t esetleg)?

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.