Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) FollowTheORI válasza STC Speed (#4848) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nem, az csak a PC-s Pro kiváltsága.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4852) stickermajom válasza STC Speed (#4848) üzenetére


stickermajom
addikt

A tippet köszi, én is így fogok tenni.
Szerk: Francba, látom nem működik. :(

A Portal trailerre: :Y

[ Szerkesztve ]

(#4853) beers válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


beers
addikt

:Y :C

M&N

(#4854) gyuromoj válasza STC Speed (#4848) üzenetére


gyuromoj
veterán

Elvileg 12.-től EA Play-el konzolosok is kapnak 10 óra Trial-t.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#4855) IntelKiller7 válasza FollowTheORI (#4851) üzenetére


IntelKiller7
veterán

10 ora trial mar az early accessel indul.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4856) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#4855) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

De ő gondolom nem erre gondolt, hogy pár órára kipróbálhatja... :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4857) gyuromoj válasza gyuromoj (#4854) üzenetére


gyuromoj
veterán

(#4858) IntelKiller7 válasza FollowTheORI (#4856) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Az lehet. De akkor is tudja tolni. :DDD Ha csak 10 orat is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4859) FollowTheORI válasza IntelKiller7 (#4858) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Rendben. :D Nem hiszem ér annyi pénzt. :D :R

Persze más játékokat meg ki lehet tolni utána... ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4860) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nem követtem eddig a témát, mert normális VGA sincs a gépemben, de lehet lesz (3080 Ti Stric LC)… így elkezdtem nézegetni a youtube videókat és ahogy látom, elég harmatos az optimalizáció. Volt már róla szó/ígéret, hogy ez sokkal jobban fog majd futni a véglegesben? :DDD

(#4861) CptAdamica


CptAdamica
veterán

B-17 Bomber áwáwáwáwáwáwáwáw

Megyen!

(#4862) nagybá válasza IntelKiller7 (#4834) üzenetére


nagybá
senior tag

Egészen eddig legyintettem erre a BF-re, az open beta sem adta annyira, de ez a trailer ÁÁÁ
Van egy olyan érzésem, hogy a legpopulárisabb szerverek az "ONLY BF3/BF4 settings" szerverek lesznek :D

(#4863) regener válasza Violka2016 (#4843) üzenetére


regener
veterán

Akkor már Damavand Peak rush?

A BF4-ből nagyon hiányzik az a map.

(#4864) mettek válasza nagybá (#4862) üzenetére


mettek
addikt

Csak én még mindig azt mondom hogy ha ez a portal rész úgy működik majd mint a bf5 szerver kreátora akkor halott lesz az egész játékmód mert csak addig élnek a szerverek amig a készítő fent van mert maga a szerver a készítő gépén fut.

Így nehéz is lesz jó szervert találni meg ki tudja meddig fut, mikor lép le a készítő és tűnik el a szerver.

Ez csak úgy működne ha lehetne dedikált szervereket létrehozni amik 0-24-ben elérhetőek.

A bf5 szerver készítő módját sem használja a kutya sem pedig ott is elég jó HC szerókat lehet összekalapálni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4865) mettek válasza mettek (#4864) üzenetére


mettek
addikt

Meg is találtam a lényeget ( a DICE portal leírásából származik):

"The server will remain active so long as there’s one Human Player on the server. Once that’s no longer true, the server will shut down. Be sure to share your experiences to your friends if you’re keen to keep the server active and searchable for friends to join."

Én ezt ugy értelmezem hogy a ha létrehozunk egy szervert annak lesz egy ip cím szerű kódja amit megoszthatunk másokkal, barátokkal és a szerver addig él ameddig egy élő játékos játszik rajta ahogy azt sejtettem.

Bár annyival jobb ahelyzet hogy nem a készítőnek kell fent lennie a szerón hanem bármilyen élő játékosnak.

Még egy lenyeges dolog:
URL kód generálódik ha létrehozunk egy játékmódot. A játékot, szervert csak az tudja elindítani aki rendelkezik ezzel az URL kóddal és ahogy fent már írtam addig él a szeró amíg játékos van rajta.

Ergó fennáll a probléma hogy ezek eltűnő szerverek lesznek, hiába találunk egyszer egy jót, lehet soha többé nem fog működni. Vagy ha létrehozunk egyet, ki tudja mikorra telik fel a szerver igazi játékosokkal, lehet soha.

Az lesz hogy az elején csinál 10ezer játékos 20 ezer szervert mert jómóka es egyedül fog rohangálni rajta.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4866) mettek válasza mettek (#4865) üzenetére


mettek
addikt

Csak azok az egyedi szerók fognak életben maradni amit nagyobb közösségek hoznak létre. Pl egy Discord vagy Teamspeak csoport ahova feljár több száz játékos és ott meg van osztva az adott URL kód ami által azt az egyedi játékmódot bármelyik játékos elindíthatja, létrejozhatja.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4867) IntelKiller7 válasza regener (#4863) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Noshahr TDM-el kezdtuk anno. Majd CQ Metro, Caspian.
utana Damavand Rush.
imadtam. Zsenialis volt az a map

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4868) prokxy válasza IntelKiller7 (#4867) üzenetére


prokxy
veterán

Noshahr tdm ftw. Azon leszek egész nap! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4869) IntelKiller7 válasza prokxy (#4868) üzenetére


IntelKiller7
veterán

de csak only knife&defi szeron. 😎 :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4870) pandras83


pandras83
senior tag

Ízlelgetem ezt a Portal trailert és azon gondolkoztam hogy ez már csak azért is full nosztalgia lesz, mert újra játszhatok 40 fps-el Caspianon vagy Arica Harboron, mint a régi szép időkben

Cyberfuck Patchrunner

(#4871) zzola válasza gyuromoj (#4857) üzenetére


zzola
félisten

Nem jó a linked...

(#4872) CptAdamica válasza pandras83 (#4870) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igazából nem muszáj megvenni.

Megyen!

(#4873) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#4874) pandras83 válasza CptAdamica (#4872) üzenetére


pandras83
senior tag

Ezt kifejtenéd? Inkább ment PÜ, látva hogy mi lesz ebből.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#4875) IntelKiller7 válasza CptAdamica (#4872) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Szerintem nem negativumkent irta.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4876) prokxy válasza oriic (#4873) üzenetére


prokxy
veterán

Pár agyament meg nehéz sztem van benne. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4877) oriic válasza prokxy (#4876) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem semmi extra, kis türelem/szerencse kell a legnehezebbekhez is szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4878) regener válasza IntelKiller7 (#4867) üzenetére


regener
veterán

CQ-hoz olyan csapat is kell aki foglal is, nem csak kempel a pálya külső részén fordítva fogva a snipert és haldoklik folyton :D

#4868 prokxy
Megjelenés után egy évvel mellékattintasz majd és feltévedsz egy 2042 mapra, s rádjön a "ilyen map is van?" érzés majd ;]

Anno BF4-et toltam hasonlóképp DLC-k nélkül, majd most valamelyik évben le volt akciózva a prém és akkor húztam be, de a mai napig van olyan map amin nem voltam még. :DDD

(#4879) bul07 válasza mettek (#4866) üzenetére


bul07
nagyúr

És egy haladó ember hogy fog csatlakozni egy random szerverhez ha nem tudja a URL kódot?

Akkor mint én aki nem szeret társaságba játszani(másokhoz igazítani hogy mikkor kell játszani), csak úgy felmegyek, akkor hozhatok létre magamnak és egyedül barangolhatok a pályán

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4880) Kobe


Kobe
veterán

EA Play próba a megjelenéskor autoamtikusan aktiválódik vagy hogy fog működni ?
berántottam a 300 HUF/3 hónap előfizut próbaképp xbox game pass for pc formájában, és a BF 1-5 látszik rajta, gondolom ott jelenik meg az új is majd
vagy valami fiókokat kell linkelni és EA Playből lesz elérhető?

(#4881) IntelKiller7 válasza Kobe (#4880) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Majd, ha bekerul a trial reszbe akkor letudod tolteni, es amikor a “megjelenes napjan” jatszhato.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4882) CptAdamica válasza Kobe (#4880) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem is majd a megjelenés napján, például nálam a FIFA 22 trial már ott van.

Megyen!

(#4883) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Még én se tudtam eldönteni, hogy megveszem a játékot.
Aki Nov.12-től akar játszani, játék megvásárlása nélkül van opció?
Látom írjátok, hogy EA play előfizetéssel, lehet játszani. De ezzel lehet Nov.12-től játszani, vagy csak 19-től?
Vagy milyen opciók vannak még? PC-n játszanék vele.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#4884) oriic válasza SSJmeszes (#4883) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

November 12-től játszható az EA Play-es 10 órás trial. Ez anélkül is megy, hogy megvennéd a játékot.

Live-Die-Respawn

(#4885) IntelKiller7 válasza SSJmeszes (#4883) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Más nincs. EA Play Gamepassbol 300-ert(most amugy 3 honapra 300Ft)
vagy EA Play Pro

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4886) nincsnév007 válasza IntelKiller7 (#4885) üzenetére


nincsnév007
őstag

a gamepass csak pc-re 300 forint most?

(#4887) IntelKiller7 válasza nincsnév007 (#4886) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Igen, de ugyan ugy jo xboxon is.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4888) aerosmith


aerosmith
őstag

Megvettem Greenman Gaminen a játékot, be is aktiváltam de most eltűnt a könyvtáramból, másnak is?

(#4889) nincsnév007 válasza IntelKiller7 (#4887) üzenetére


nincsnév007
őstag

és kb meddig van ez az akció?akkor ha megveszem a 300 forintos gamepass pc-t akkor xboxon is ugyan úgy működni fog?
mert most rendeltem be egy series s :D

[ Szerkesztve ]

(#4890) IntelKiller7 válasza nincsnév007 (#4889) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Passz. Nem irja nekem.
Viszont jobban jarsz, ha veszel 12 honap xbox liveot, majd megveszed ra a 3 honapot 300Ft-ert. Es akkor lesz 15 honap Gamepass Ultimate elofizetesed.

Ha erdekel irj privatban, ott tudok segiteni, hogy jo aron vedd. :)

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4891) CptAdamica válasza aerosmith (#4888) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem csak az EA app-ban nem látszik, Originen igen.

Megyen!

(#4892) aerosmith válasza CptAdamica (#4891) üzenetére


aerosmith
őstag

Na volt egy érdekes chatem az EA deskkel, azt mondták azért tűnt el a játék mert a Greenmangaming leszedte az accountomról, de most ők visszakapcsolták. :Y
Addon alatt meg ott vannak az early access bónuszok is szerencsére.
Amit nem látok hogy a korábbi kezdés benne van-e.

[ Szerkesztve ]

(#4893) CptAdamica válasza aerosmith (#4892) üzenetére


CptAdamica
veterán

Csodálatos. :D Már az is vicc, hogy az EA app nem mutatja, terelik át az embereket rá, aztán ennyire ne legyen béta, dehát az EA-től mit várunk? Nekem mutatja, ha rákattintok a játék kártyára, majd jobb oldalt a részletezés és ott van, hogy nov 12.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4894) pendre54


pendre54
addikt

Uraim, lenne egy keresztkérdésem. A Steam-on venném meg a játékot, mivel a PUBG-s alatt eladott ládáimból befolyt lóvét, itt tapsolnám el.
Szóval, mi a helyzet az itt vett játékkal, a majd kapott kódot hol kell aktiválni, ott a Steamen, vagy az Originen, vagy mindkét helyen, hogy működik ez az egész? Gyanítom, hogy a játékot csak az Originen keresztül lehet majd elindítani, ezért érdekelne.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4895) IntelKiller7 válasza pendre54 (#4894) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Steam konyvtarhoz hozzaadja es kesz.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4896) pendre54 válasza IntelKiller7 (#4895) üzenetére


pendre54
addikt

Oké, és a Steamről el fogom tudni indítani a játékot, vagy hogy kapcsolja össze az Originnel, ez nem világos.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4897) CptAdamica válasza pendre54 (#4896) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt hiszem majd, ha indítod a játékot, akkor feldobja, hogy kapcsold össze az Origin fiókoddal, ott bejelentkezel és utána steam-ről is indítható, de kell hozzá az Origin. Viszont Originből is tudod majd indítani.

Megyen!

(#4898) FollowTheORI válasza pendre54 (#4894) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ha Steam-en veszed, akkor ott lesz a fiókodon, ott is le tudod tölteni, de amikor elindítod, akkor össze fogja kapcsolni az Origin/EA fiókoddal és indítani fog egy "origin vékony klienst", ami nem teljesen ugyanaz, mint a "teljes". És utána indul a játék.

Ha utána nézed, Originen is látni fogod a játékot, és ott is le tudod majd tölteni, de amikor indítod onnan, akkor el fogja indítani a Steam-et (ha nem fut) és utána indul majd el a játék. :)

Szóval csak annyi a különbség, hogy mindkét kliens futni fog valamilyen formában, meg Steam-en is tudod letölteni, meg Originen is.

Semmilyen kulcsot nem kapsz vagy kell aktiválni. Csak első lépés az lesz hogy be kell lépni majd az Origin/EA fiókra egyszer (meg telepíti ezt a vékony klienst), és ennyi.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4899) pendre54 válasza FollowTheORI (#4898) üzenetére


pendre54
addikt

Köszi, kissé bonyolultnak tűnik így első olvasatban, de majd megoldom. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#4900) F e Z o válasza pendre54 (#4899) üzenetére


F e Z o
veterán

Gyakorlatban annyit tesz, hogy steam-en indítod majd a játékot, s automatikusan megnyitja majd az origin klienst is, s utána indul a játék.

H2O über alles!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.