Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Olympos válasza CptAdamica (#4706) üzenetére


Olympos
aktív tag

Gagyi vacak ez a mindenkinek elérhető "Server creator" vagy mi felület.
Aki szervert akar futtatni, annak ott a Procon és a Rental server funkció.
Csak ezt nem akarják, mert több pénzt kaszálnak a szerverparkok a bérlésekből, mint az EA a játék eladásokból.

(#4752) Hiei555


Hiei555
tag

De a 10 órás trial a sima gamepassal is jár nem kell az Ultimate

(#4753) oriic válasza Hiei555 (#4752) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Trialhoz EA Play kell.

[link]

"Az Xbox Game Pass Ultimate- és az Xbox Game Pass for PC-előfizetők az EA Play verziót kapják meg. "

Szóval sima Game Pass-el nem fog menni. Vagy Ultimate kell vagy Game Pass for PC.

Live-Die-Respawn

(#4754) CptAdamica válasza oriic (#4753) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor simán 300 Ft PC-n és a sok sírás elkerülhető, hogy ha nem tetszik valakinek. :D

Megyen!

(#4755) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Live-Die-Respawn

(#4756) CptAdamica válasza oriic (#4755) üzenetére


CptAdamica
veterán

Kíváncsi vagyok, hogy a battle pass-ban fognak e dobálni ilyen BF PC-t, de gondolom a skinek minimum 10 dolcsinál fognak kezdődni. :D

Megyen!

(#4757) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Tudom legtöbben nem osztják a véleményem, de én már marhára várom a megjelenést, független attól, hogy tökéletes lesz-e vagy sem, annyira éhezek már egy új shooterre, nekem az új cod is bejön, ott csak azzal van bajom, hogy kicsik a pályàk, és kvázi pár 10 óra alatt megunom az egészet

Próbálgattam a Bf4 et, de nyilván konzolon annyira szar a grafika, hogy elveszi számomra az egész êlvezhetősêgét, de a siege of shanghai pálya nekem örök kedvenc, kár, hogy újba nem lesz valami nagyon közeli, ahol kvàzi van egy csomó épület, és nincs szinte zöld, fás terület

Xbox One: bandymnc

(#4758) oriic válasza bandi0000 (#4757) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"kár, hogy újba nem lesz valami nagyon közeli, ahol kvàzi van egy csomó épület, és nincs szinte zöld, fás terület"

KALEIDOSCOPE és HOURGLASS pályákon azért lesz elég sok épület szerintem.

Live-Die-Respawn

(#4759) bulikavagyok válasza bandi0000 (#4757) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Én osztom a véleményed! Én is örülnék neki ha már játszhatnék vele. Nekem a béta készültségével sem volt túl sok problémám, szóval az sem fog zavarni ha nem lesz tökéletes állapotban megjelenéskor. Csak jöjjön már! :D

(#4760) glspeter1 válasza bandi0000 (#4757) üzenetére


glspeter1
őstag

Én is kacérkodtam a gondolattal, hogy felrakom a BF4-et és újra nekiesek (ps5), de a grafika és a 900p-s felbontás el is vette a kedvemet tőle. Igazán kaphatna egy patch-et az új konzolokra ;]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#4761) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#4762) CptAdamica válasza oriic (#4761) üzenetére


CptAdamica
veterán

Remélem a DLSS több ízben is állítható lesz.

Megyen!

(#4763) pandras83 válasza oriic (#4761) üzenetére


pandras83
senior tag

Kitolnak magukból egy RTX trailert, ami tele van korábban már látott cinematic jelenetekkel, de ahol mondjuk tényleg az rtx effekteket lehetne megfigyelni, ott tisztán látszik, hogy 20-30 fps-re zuhan a teljesítmény. Állva tapsolnék a 700 eurós 3060-al a hónom alatt, ha lenne rá pénzem.

Cyberfuck Patchrunner

(#4764) FattyDove válasza oriic (#4761) üzenetére


FattyDove
őstag

Most én vagyok hülye, vagy tényleg szaggat a játék 0:34-től?

(#4765) oriic válasza FattyDove (#4764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, FPS dropokkal van tele a trailer.

Live-Die-Respawn

(#4766) FattyDove válasza oriic (#4765) üzenetére


FattyDove
őstag

De most komolyan.. ezt, hogy a gecibe lehetett így leokéznia a marketingeseknek? Lényegében bepromózták azt, hogy egy hulladék az optimalizáció még úgy is, hogy atomerőművekről tolják náluk.

[ Szerkesztve ]

(#4767) oriic válasza FattyDove (#4766) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem értem, már múltkori is feltűnt, hogy a trailerek is max 30FPS-sel mennek, de senki nem tudja megmondani hogy miért. :D (Aztán még pluszban itt vannak az ilyen FPS drop esetek is)

Live-Die-Respawn

(#4768) CptAdamica válasza oriic (#4767) üzenetére


CptAdamica
veterán

Valószínűleg azért, mert használnak a cinematic jeleneteket is, amik 25, vagy 30 fps-el mennek és ha 60 fps-es gameplay-t vágsz felváltva, akkor zavaró lehet a váltakozás, például egyik grafikus ismerősöm linkelte, hogy ebben a Vanguard trailer-ben csak őt zavarja a 60 fps-es gameplay bevágások? És valóban zavaró lehet, szóval gondolom ehhez lehet köze.

Megyen!

(#4769) 3L1T3


3L1T3
addikt

Nov 10th - Pre-load (7:00 PM CET / 11:00 AM PDT)
Nov 12th - Early Access (9:00 AM CET / 1:00 AM PDT).
Nov 19th - Worldwide Launch (9:00 AM CET / 1:00 AM PDT).

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4770) warcat válasza 3L1T3 (#4769) üzenetére


warcat
veterán

dupla.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#4771) warcat válasza 3L1T3 (#4769) üzenetére


warcat
veterán

Nov. 12-én indul a (fizetős) bétateszt, megjelenés valamikor 2022. február ;]

EA: It's in the crate!

(#4772) pandras83 válasza warcat (#4771) üzenetére


pandras83
senior tag

Ez gonosz, de sajnos igaz. Durván 6 hónapot tippelek, mire elkezdi elnyerni azt a formát, amit megjelenéskor szeretnénk.

Cyberfuck Patchrunner

(#4773) zzola válasza warcat (#4771) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#4774) 3L1T3 válasza warcat (#4771) üzenetére


3L1T3
addikt

Akkor szívesen, majd feedbacket is adunk a fejlesztoknek, biztos nem tudnak magyarul es nem a BF magyar csoportok sirasat olvassak! 🤷‍♂️😑 (mobilrol irtam , ha van eliras ez van!🤫)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4775) CptAdamica válasza 3L1T3 (#4769) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, legalább nem kell éjfélig fennmaradni, meg másnap reggel tudok reggelizni előtte. :D

Megyen!

(#4776) 3L1T3 válasza CptAdamica (#4775) üzenetére


3L1T3
addikt

:DDD

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4777) Laraxior válasza warcat (#4771) üzenetére


Laraxior
titán

:DDD :C
...és majd a 10-15EUR-s árcímkénél be is jelentkezünk ;]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4779) FattyDove válasza CptAdamica (#4778) üzenetére


FattyDove
őstag

Úgy kivágnám a cégtől azt az embert, aki leokézta a laggos trailert..

(#4780) CptAdamica válasza FattyDove (#4779) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én is, ez alapján már nincs drop csak a 30 fps. :D

Megyen!

(#4781) maxxenergie válasza Laraxior (#4777) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Majd ha bekerül az Alap Access csomagba :C Mondjuk BFV is benne van vagy 2 éve mégsem játszom vele ...

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#4782) sixpak válasza CptAdamica (#4780) üzenetére


sixpak
nagyúr

Gondolom minden második egy fekete képkocka, mint mondjuk a Trumotion-nél, folyamatosabb mozgás illúziója false képkockákkal...a játék ettől függetlenül ugyanúgy (katasztrofálisan) fog futni, mint a trailerben, lagos fos lesz. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4783) pandras83


pandras83
senior tag

Ez a trailer egy igazi intő jel. Ha nem lenne Portal, már izomból lemondtam volna a Goldot. Bináris karakter pipa, felesleges operator system pipa, tornádó, villámlás pipa. Minden pipa, ami pont felesleges a játékba. A kilépett dice devek biztos fogják a fejüket. És törölgetik a szemüket.
Csodát kell tegyenek, hogy a jelenlegi megítélésük javuljon.

Cyberfuck Patchrunner

(#4784) Sz. Géza válasza pandras83 (#4783) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Egyébként azt honnan veszitek (nem először olvasom), hogy a Portal jó lesz de az összes többi szar?

(#4785) R3laX válasza oriic (#4761) üzenetére


R3laX
addikt

Ennyi, ezt kapják, ha erőltetik egy multis címnél az RTX-et. Én nem értem ez mire jó, meg az NV pártolás. Inkább benyalják Nvidiáék pénzét, hogy még bukjanak az eladásokon? Single game-ben azt mondom oké szenvedjen 60FPS-sel, de multiban minek? Nézzen frankón ki és pörögjön. Túltolják, bőven ráért volna ez 1 év múlva is, mire az AMD is erősebb RTX-el van piacon. Multis címnél amúgy is minek megosztani a játékos közönséget? Nézzen ki frankón és pörögjön mindenkinek minimum 120FPS+. Nem lett volna elég az NV-nek az eladásai :N?

Nálam bétában sem volt semmi drop sz@ros 6700XT-vel. Ahhoz a 100-125FPS átlaghoz vágjanak még hozzá egy +40-60-at és kész. Nyomják bele itt a fölösleges f0sokat :), legyen még min hisztizni és témázni. Gáz... :) Az újságírók legalább megélnek :D, van min fröcsögni.

(#4786) Bjørgersson válasza Sz. Géza (#4784) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Senki nem tudja biztosra, csak sokan jobb híján abban bíznak. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4787) pandras83 válasza Sz. Géza (#4784) üzenetére


pandras83
senior tag

Ha ezt így láttad tőlem valahol leírva, akkor jövök neked 1.000.000 euróval. Viccen kívül.

Cyberfuck Patchrunner

(#4788) Laraxior válasza maxxenergie (#4781) üzenetére


Laraxior
titán

Ki játszik azzal a vacakkal? :F
egy járműorientált játékban, nem lehet a járműveket testreszabni, hanem idegből nyomkodni kell a spawn gombot, hogy kapj is valamit, nem hogy még kiválasztani, hogy milyen kiegészőkkel menjen... Idióták, meg is érdemlik. Remélem átveszi egy másik csapat az egész Battlefield szériát.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4789) CptAdamica válasza Laraxior (#4788) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem fogja átvenni másik csapat.

Megyen!

(#4790) CptAdamica válasza sixpak (#4782) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ja, abban biztos vagyok, hogy az elején rosszul fog futni. Erre nyugodtan készüljön mindenki, viszont aki ennek ellenére is megveszi teljes áron, úgy hogy PC-n van 300 Ft-os trial, az tudjon magára. :D

Megyen!

(#4791) Bjørgersson válasza CptAdamica (#4790) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Előbb ki kell próbálni 300 Ft-ért, rájönni, hogy szarul fut, és csak utána megvenni teljes áron, ha úgyis biztos, hogy szarul fog futni? Nem értem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#4792) CptAdamica válasza Bjørgersson (#4791) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem, azt mondom, hogy aki nagyon bizonytalan, az ne vegye meg, hanem éljen a 300 Ft-os trial-al.

Megyen!

(#4793) maxxenergie válasza Laraxior (#4788) üzenetére


maxxenergie
senior tag

Igazából leszarom BF3/BF4 favorit nálam most éppen az utóbbi, úgyis tervben volt kimaxolom a rangot idén rálltam legalább 30-ról most 133 már legalább :C

Ezeket meg foltozzák csak meg árulgassák 20.000-ért majd ha más nem lesz már 2 év múlva ránéztek ha bekerül Access-ba vagy ingyen lesz :C

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#4794) IntelKiller7 válasza Sz. Géza (#4784) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Na ja. Es pont arrol nem lattunk semmit a funolos videon kivul. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4795) prokxy válasza Laraxior (#4788) üzenetére


prokxy
veterán

Szarni a BF-re Lara, ha nem lesz jó, akkor megyünk Pluderezni! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4796) Laraxior válasza prokxy (#4795) üzenetére


Laraxior
titán

Már talán egy hónapja el sem indítottam. Helyette van New World, az Amazontól :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#4797) R3laX válasza bulikavagyok (#4759) üzenetére


R3laX
addikt

+1 Kéne már nekem is. :NAK NEK Lőnék már vele szívesen. BF4 anno ugyanez volt, csak kevesebb önjelölt szakértő létezett. Nem akarom már felrakni a QC-t, elég volt belőle 2100 óra játék / 4 év Early Access :O :) . COD-ot meg nee, második világháborútól már annyira hányok... Ki veszi azt meg? Gondolom aki csípte a COD2-t. Mondjuk én akkor is a Q3-at toltam :).

#4757 bandi0000:
BF4 már PC-n is felejtős. Felraktam pár hete, de annyira nem láttam az enemyt az elkent textúrák és a túlzott effektek között, hogy törlés lett belőle.

Mondjuk én konzolnál sosem értettem az FPS-t, multinál meg végképp. PC-n gamepad-dal tolok egy Forza-t, vagy Kena-t, Tomb Raidert, bunyós game-eket, de FPS? Nálam az csak is Egér+Bill. Nem bírom a 2 másodperces megfordulást, mikor 1 rántásból hátra fordulok egérrel, majd 1-ből vissza és rohanok tovább. Beta-ban is azzal szórakoztam, hogy futottam, majd hirtelen hátrafordulás lősz, közben csúszol hátrafelé, majd visszarántod és rohansz tovább.

(#4798) Sz. Géza válasza pandras83 (#4787) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Akkor újat kérdezek: miért írtad, hogy "ha nem lenne a portal"?
Tudod, hogy az milyen?

(#4799) R3laX válasza R3laX (#4797) üzenetére


R3laX
addikt

+ Mondjuk az is igaz, hogy az utolsó saját konzolom egy NES volt a maga idejében :), hehe.

(#4800) pandras83 válasza Sz. Géza (#4798) üzenetére


pandras83
senior tag

De amúgyfigyeljémá' Géza, te most nem kötekedni akarsz velem, ugye? :D

Nekem annyi bőven elég, hogy testreszabható szervereken hozhatjuk meg a saját szabályainkat és térhetünk vissza a BF3-BC2 világába a renovált mapokon. Még valami kérdés, Géza?

Cyberfuck Patchrunner

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.