Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) RockHaRD válasza fornettisuti (#4950) üzenetére


RockHaRD
addikt

Tegnap chaten kértem refundot, mondták, hogy 7-10 munkanap. De az arra vonatkozik, hogy kb akkor érkezik vissza a pénz. Maga a játék azonnal eltűnt a könyvtárból, így meg is tudtam venni Voidun. 89 euró helyett 68 az elég baráti. Már ott is virít Originen :)

(#4952) urbi73


urbi73
senior tag

sx-re hol érdemes megvenni ?

-

(#4953) zzola válasza urbi73 (#4952) üzenetére


zzola
félisten

Ahol a legolcsóbb.

(#4954) oriic válasza urbi73 (#4952) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én június végén vettem meg US Gift carddal a GOLD kiadást. 89,99dollár volt, kb 27 ezer Ft.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4955) Protezis


Protezis
őstag

Én is kérnék refundot, origin-en vettem meg. Ezen az oldalon viszont azt mondja, nincs játék, amire kérhetném: https://help.ea.com/en/refund/
Miért nem listázza?

(#4956) FollowTheORI válasza Protezis (#4955) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A fiókod rendeléseinél a konkrét rendelésnél nézd meg.

Anno legalábbis ott lehetett, kinyitod a rendelést és ott kéne legyen refund, vagy cancel.

Customer Portal (ea.com)
How to get a refund for EA games

De egyébként azt is el tudom képzelni, hogy meg kell várni míg megjelenik a játék, és utána lehet csak.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#4957) urbi73 válasza oriic (#4954) üzenetére


urbi73
senior tag

Az tényleg jó ár .Köszi. Remélem kijavították a villogó árnyékokat .

-

(#4958) Protezis válasza FollowTheORI (#4956) üzenetére


Protezis
őstag

Nincs sajnos. Akkor várok még, hátha megjelenéskor működni fog.

(#4959) RockHaRD válasza Protezis (#4958) üzenetére


RockHaRD
addikt

Ne várd meg a megjelenést, mert utána nincs refund. Azért nem tudjátok a normális úton lemondani, mert a Béta miatt már nem elorendelesnek látja, hanem teljesített rendelésnek. Live chaten kell rendelési számmal kérni a refundot, ennyi az egész. :K

(#4960) Protezis válasza RockHaRD (#4959) üzenetére


Protezis
őstag

Köszi. Lemondtam live chaten. Egy ideig nem tudtam, hogy bottal beszélgetek, esetleg egy indiaival. Végül a botot sikerült kizárnom, bár ki tudja, hol tart már ez a technika. :)

(#4961) STC Speed


STC Speed
őstag

Revive :)

(#4962) nincsnév007


nincsnév007
őstag

amúgy a fognak még jönni bele bf3-as pályák?

(#4963) mettek válasza STC Speed (#4961) üzenetére


mettek
addikt

Relive :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4964) STC Speed válasza mettek (#4963) üzenetére


STC Speed
őstag

Tényleg :DDD

(#4965) IntelKiller7 válasza nincsnév007 (#4962) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Minden seasonben jon a portalba is tartalom.
biztos jon majd meg BF3-as map is

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4966) Def26 válasza IntelKiller7 (#4965) üzenetére


Def26
félisten

portalt lehet venni külön szerintetek?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4967) IntelKiller7 válasza Def26 (#4966) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Nem

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4968) csibe1 válasza Def26 (#4966) üzenetére


csibe1
addikt

Igen, lehet. Portal :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#4969) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Kinguinról rendelt esetleg valaki elővételben ? Ha a voidu-ról megjön a kulcs egyből lehet inkább veszek ott gold verziót .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#4970) Fitzgerald válasza Def26 (#4966) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ha jó lesz a Portal mód (nem nehéz elképzelni, hogy akár ez lehet majd a legsikeresebb módja a játéknak) akkor nem lenne hülye ötlet külön is árulni nyomott áron, mint pl. a Red Dead Online-t...de szerintem a megjelenés körüli időszakban biztosan nem várható ilyesmi.

(#4971) sixpak


sixpak
nagyúr

Henderson megint...
Mondjuk én nem hittem el nekik, hogy javulni fog a startra a teljesítmény. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4972) #16729600 válasza sixpak (#4971) üzenetére


#16729600
törölt tag

Jaaaj, olvastam már ezt a szösszenetet délelőtt. :) A lényeg számomra ez:
#but rather that it should be approached with skepticism until there's further reporting or an official statement on the subject.#
a szokásos rémisztgetős narrativából. :)

(#4973) sixpak válasza #16729600 (#4972) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, eljutottam odáig az olvasásban, de nem nyugtatott meg túlzottan. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4974) #16729600 válasza sixpak (#4973) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ha esetleg igaz a hir, akkor is a pozitiv oldalát kell nézni. Lehet mire fogni, ha szarul fut a game egy RTX 3090 hiányában. :D

(#4975) CptAdamica válasza sixpak (#4971) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úgy tudom, hogy a nagyobb day 1 patch majd 19-én jön.

Megyen!

(#4976) R3laX válasza sixpak (#4971) üzenetére


R3laX
addikt

Lehet az új intelek nem adják ki a vegyes magokkal ;](csak tipp) . Én egy ideig elleszek 120FPS átlaggal 1080P High-on, mint bétában, de többet várunk! :)

Mondjuk én elszórakozok addig Xbox Game Pass Ultimate Forza 5-tel, amíg nem küldik ki a steelbook-ot 19-én.

[ Szerkesztve ]

(#4977) sixpak válasza R3laX (#4976) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én is többet várok, nekem 45-50 fps-el ment ultrán, 60 körül highon...ha meglesz a 60 ultrán, akkor egy szavam sem lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4978) R3laX válasza sixpak (#4977) üzenetére


R3laX
addikt

Na ezaz, a 2070 super sem gyenge kártya és mégis megkajálta. Én 100FPS alatt multit nem szeretek játszani. Nálam 6700XT-vel Ultrán átlagban a 90FPS-t kihozta, de a 75FPS-re esést már nagyon megéreztem. Monitoromhoz még bővíthetnék VGA-t, de ezt a szettet is csak mákból + bányászok miatt tudtam beszerezni.

Ultra nagyon megeszi, szóval a High 1080P 120FPS-em még egész tűrhető volt nálam droppok nélkül. Igazából ha így áll a helyzet, akkor csak pénzkidobás a +VGA is... Teljesítményarányosan nem éri meg.

Nézd:

Techpowerup 5800X 1080P Ultra:

[ Szerkesztve ]

(#4979) sixpak válasza R3laX (#4978) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én sem szeretek, de muszáj. :D
1080p-ben faszán menne, de 3440x1440-ben szenved a vga.
Holott a BF5, 99%ban tartja a 100fps-t ultrán és semmivel sem csúnyább, mint a 2042... de ha már itt tartunk a BF1 is simán hozza azt látványban, mint ez és ott sok fps van...egyértelműen mesterségesen magasan tartott hardverigény, hogy rohadnának meg!

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4980) R3laX válasza sixpak (#4979) üzenetére


R3laX
addikt

Igaz nem kompetitív multi game, de multiplayer FPS-hez akkor is kevés ez a sebesség. Eladják már ezek is magukat, de lehet pont amiatt, amiért elb@szták az előző két részt...

"Hülye konzolt" ne hozzák már össze egy PC-n kezdett klasszikus multiplayer játékkal. Legbrutálabb VGA-n is úgy megy, mintha egy Xbox-ot tennél alá, ez optimalizálatlanság, elhanyagolás is. Crossplay... persze :). "Hülye multizós PC-snek" nem elég a 120FPS :N.

#4981 CptAdamica:
Igen, tuti faragnak még ezen, de lehet a karácsonyi konzoldömpingben több pénz van. Gamer-ek..., mert ugye a PC-s gamereket elvitték a bányászok...

[ Szerkesztve ]

(#4981) CptAdamica válasza sixpak (#4979) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem még csak az a baj, hogy új játék és nincs kiforrva. BF5 nekem is jól fut, de azért ne felejtsük el, hogy elég sok patch-et kapott, meg jött sok driver is, ami emelt a teljesítményen. Ez is jó lesz, csak kelleni fog neki idő, mire megcsinálják normálisan a teljesítményt. Nem hiszem, hogy direkt vinnék magasabbra a gépigényt úgy, hogy a fejlesztők is tudják milyen a jelenlegi piac. Ha meg nincs vga, nem lesz játékos, aki játszana vele.

Megyen!

(#4982) mettek válasza R3laX (#4980) üzenetére


mettek
addikt

Majd ha "kiöregszel" a master race-ből vagy kevesebb időd lesz játszani vagy megunod a mai informatikai árakat akkor te is veszel egy hülye konzolt és boldog leszel vele.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4983) sixpak válasza CptAdamica (#4981) üzenetére


sixpak
nagyúr

Roppant módon irigylem az optimizmusod. :K... nem vicc, tényleg.
Én nem emlékszem ennél szarabb betara...még az zárt alpha-k is jobban futottak, mint ez. :D

R3laX: teljesen igazad van. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4984) mettek válasza sixpak (#4983) üzenetére


mettek
addikt

Én meg game breaking bugba nem futottam bele. 3 dolog zavart: a villódzó napfény, égbolt, a gunner kamerarángatózása és a robotkutya kilőhetetlensége. Ha ez javítva lett akkor én már boldogan eljátszom vele.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4985) R3laX válasza mettek (#4982) üzenetére


R3laX
addikt

Lehet, de ne érts félre. Nincs bajom a konzolokkal, mert azon kezdtem anno, valami Atari féle volt :), utána lett a NES, de nálam az FPS = Egér + Bill :). Most PL tolom az új Battletoads-ot is gamepad-dal :), de a multiplayerek már jobban lefoglalnak.
Pont "kiöregedtem" a Single mókákból. Sok idő után az első single amit kipörgettem az a 2016-os Doom volt kizárólag Nightmare fokozaton, mert mindent untam már. Vissza is hozott a PC fejlesztéshez, mert van jövője a PC game-eknek és a klasszikus jó kis lövöldéknek. Régi Quake-es nehezen tér át konzol FPS-re :), meg aki szerette anno a Defrag módot is. Inkább rákötöm a TV-re a gépet és ott gamepaddal tolom, amihez kifejezetten az illik.

szerk.:
Amúgy lehet megint készül majd vmi: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4986) mettek válasza R3laX (#4985) üzenetére


mettek
addikt

Megértem de én pl besokalltam a mai vga árakon így megváltam tőle és most van a tv akatt ps5 meg xsx-is. A célzást valóban sokat kell erőltetni de tanulható. Nyilván én is jobban tudok játszani egérrel de akkor meg ott van az íróasztalhoz kötöttség, a cheaterek, az optimalizálási problémák. Nem sírom vissza a pc gaminget.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4987) sixpak válasza mettek (#4984) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ja, én csak a teljesítményről beszékek, a többi az más tészta, azokat lehet peccselni.
Ez a villózás nekem nem jött elő amúgy

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4988) CptAdamica válasza sixpak (#4983) üzenetére


CptAdamica
veterán

:D

Erősen reménykedek én is, mondjuk még a DLSS is ott lesz, ha lehet skálázni quality minőségre, akkor még jó pár fps-t fog hozni látszólagos különbség nélkül. Most például a B4B-ot játszottam úgy és elég jó, hogy van.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4989) R3laX válasza mettek (#4986) üzenetére


R3laX
addikt

:K
Lehülyéztem én a PC-seket is :), de a konzolra optimalizálás jól mutatja, hogy karácsonyra készülnek. Régi vonalakat ne engedjék el, de szerencsére mindig visszatérnek az élet minden részében a régi dolgok egy kicsit felpörgetve. 90-es évek zenéi is :): [link]

[ Szerkesztve ]

(#4990) Kobe válasza CptAdamica (#4988) üzenetére


Kobe
veterán

Back 4 blood nem tudom mennyire mervado ebbol a szempontbol, mert eleg jol optimalizalt (vagy csak siman grafikailag outdated) game, dlss nelkul is. Illetve nem is egy latvanyorgia....
Nalam pl a 2080ason maxon porog a 144hzes monitorral.
Meg is lepodtem hogy a youtube review grafjahoz kepest mennyire "atlagos", nem tunik semmivel szebbnek mint a jopar eves WWZ

(#4991) prokxy válasza mettek (#4986) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem ami bazi nagy előny a konzolban, hogy nem kell szórakozni driverekkel, windows hülyeségekkel, megveszed, elindítod, megy. Nem beszélve, hogy milyen kényelmes, meg jóval olcsóbb, mint a pc gaming. Én is ettől sokalltam be, hogy hova felszöktek az árak.
Egy vga árából vettem egy nextgen konzolt meg a tv-t...röhej.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4992) CptAdamica válasza Kobe (#4990) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ez is igaz, kíváncsi leszek, hogy a FH5-ben mire fogja vinni, az lehet mérvadóbb le ma éjfélkor. :D

Megyen!

(#4993) R3laX válasza prokxy (#4991) üzenetére


R3laX
addikt

Én ilyen kicsiket költögettem mindig, hogy ne avuljon a rendszer, de benne van a mák is bőven. Nekem pont jól jöttek a bányászok :). Frankó kártyát választottam 2019 végén, akkor a vega56-ra dobtam rá 65-öt az 5700XT váltásnál. 5700XT meg jó áron ment el. Marhára nem lenne nekem sem +300-400 ezrem sosem VGA-ra, meg 150-em procira, mégis jó sebességet tartok :). Ki lett matekolva a legkisebb lehúzással, mert a bányász is jól járt... [link]

(#4994) prokxy válasza R3laX (#4993) üzenetére


prokxy
veterán

Megvan ennek is a szépsége, a gépépítésnek is, hogy legyen, kitalálni, megvalósítani, újítani, feszegetni a ram oc határokat, stb, de köszi pc masterrace, elég volt. 20+ évig csináltam, mára belefáradtam. Az utolsó gépem mikor meglett, már nyűg volt összerakni, telepíteni, konfigolni, stb. Volt, h vettem bele egy M2-es ssd-t vagy vmit azt hetekig állt a dobozban, annyira nem értem rá vagy késő volt szerelni stb. Család, meló mellett nekem ez mind nyűg. Ott a konzol, nem bántam meg a váltást, de én már közel 40 vagyok, pár éve még úgy voltam vele, hogy konzol, pfffff, kanapékatonáknak való! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4995) R3laX válasza prokxy (#4994) üzenetére


R3laX
addikt

:D :K

(#4996) gyuribácsi88

nekem a bétában egy dolog tűnt fel ami nagyon zavaró volt, kicsinek tűntek a karakterek, ezen mondjuk nem volt nehéz segíteni, az 1440x1080-as felbontás megoldotta a gondot :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4997) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Változik a PC-s előtöltés ideje.
November 10 19:00-tól tölthető Originen, Steamen es Epicen.

a korábbi képen hibásan volt feltüntetve.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4998) zzola válasza IntelKiller7 (#4997) üzenetére


zzola
félisten

:C
ja nem
;]

(#4999) prokxy válasza zzola (#4998) üzenetére


prokxy
veterán

Mire veszed meg?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5000) zzola válasza prokxy (#4999) üzenetére


zzola
félisten

PC-re már behúztam. XBOX-ra szeretném még, de nem akar megérkezni a konzol....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.