Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) AAtt1la válasza oriic (#4400) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Igen,főleg azok a dolgok amiket még én is előre megjósoltam volna.
Mondom,lehet,hogy igaza van,de nem kellene készpénznek venni a szavait.De a balhét ugye csinálni kell.

(#4402) stickermajom válasza Laraxior (#4397) üzenetére


stickermajom
addikt

"Erre még jön az is, hogy a béta buildben kotorászva kiderül, hogy a buildet szeptember 20-án véglegesíthették, ami ugyan nem azt jelentheti, hogy ekkor rakták össze, csak azt, hogy az egy hónapos csúszás ellenére, az eredetileg szeptemberre tervezett bétához hozzá sem érhettek. "

Ezzel mondjuk nincs gond. Valószínűleg nem az amúgy fejlesztési szempontból haszontalan open betaval töltötték az időt, hanem remélhetőleg a prod releaset fixálták.

(#4403) oriic válasza AAtt1la (#4401) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Igen,főleg azok a dolgok amiket még én is előre megjósoltam volna."
Azért például a bejelentés előtti pálya rajzok például nem ilyenek voltak. De nyilván ezen nem fogunk összeveszni, csak annyit akartam erről, hogy igenis valós dolgokról ír a tag az esetek többségében, csak ez ugye sok embernek nem tetszik. Itt van a tegnapi Hazard Zone leakje is, már ezek miatt is megy az anyázás, holott azokat az infókat is csak kapta a forrásától.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#4404) AAtt1la válasza oriic (#4403) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én még a livestreameket is néztem tőle az elején.Szóval pontosan tudom,hogy sok dologban tévedett.Most lehet igaza van.Nekem az a bajom,hogy mindenki úgy hozza le,hogy biztos igaz mert ő mondta.
Arról nem beszélve,hogy függetlenül attól,hogy mit szivárogtat, szerintem ő inkább árt a játéknak ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#4405) 3L1T3 válasza AAtt1la (#4404) üzenetére


3L1T3
addikt

Az összes ilyen embert imádhatják a cégek. :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4406) oriic válasza AAtt1la (#4404) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Nekem az a bajom,hogy mindenki úgy hozza le,hogy biztos igaz mert ő mondta."

Ez viszont a híroldalak hibája szerintem, nem az övé.

Live-Die-Respawn

(#4407) AAtt1la válasza oriic (#4403) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem tudom már szerkeszteni az előzőt.
Ha ez a hazard infó is mind igaz,akkor ez most szerinted jó dolog,hogy előre kiszivárogtatta?
Ma lesz a bemutató,utána kapunk valószínűleg egy csomó hivatalos infót a játékról.De neki kell a figyelem úgyhogy hamar megosztja amit hallott,nehogy nekünk végre meglepetés legyen valami ezzel a játékkal kapcsolatban.

(#4408) syIex válasza AAtt1la (#4407) üzenetére


syIex
veterán

Ez sajnos mindennel így van manapság. Külön "életforma" már a leak-elés és rengetegen ezzel foglalkoznak. Spekulálnak, hypeot generálnak vagy éppen fals infót.. Utána pedig meghúzzák a vállukat, hogy ez csak egy leak volt nem pedig tuti infó! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4409) #16729600 válasza oriic (#4406) üzenetére


#16729600
törölt tag

Ebben a szösszenetben szinte zéró konkrétum van, ellenben annál több negativ prekoncepció.

(#4410) Laraxior válasza AAtt1la (#4398) üzenetére


Laraxior
titán

A statisztika alapjan megint egy felkesz jatek fog a piacra kerulni, jatszva azok penzevel, akik megvették, előrendelték, stb.
Egyszer becsuszik egy ilyen, nincs gond, szeretjuk annyira a szeriat, hogy...
De, hogy a masodik is, meg a harmadik elokeszuletei is olyanok, hogy...
Ket jatekot vettem meg a mult honapban. Diablo 2, New World.
Mindketto betaja olyan volt, hogy siman kiadhato teljes jatekkent.
El fog tunni a BF sorozat a süllyesztőben, koszonhetoen a dicenál uralkodo allapotoknak

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#4411) CptAdamica válasza Laraxior (#4397) üzenetére


CptAdamica
veterán

Vótmá.

Amúgy, aki úgy dönt, hogy belevág az 1. napon, az nyugodtan eméssze meg a lelkében, hogy lesznek bugok, ez 100%.

Érdekes, hogy Tom egyetlen szivárogtatóján kívül más megerősíteni nem tudta, amúgy meg csak találgat folyamatosan. Igazából nem tudom min lepődünk meg, itt van egy nagyobb 1000? fős cég, sok alkalmazottal és vezetővel és azon csodálkozunk, hogy vannak balfaszkodások a pozíciókban? Szerintem ez a legtöbb játékfejlesztő cégre igaz, ott volt a nagy CDPR kifényezve, mint a játékkészítés királyai és ugyan úgy kiderült, hogy balfaszok. Meg tényleg ilyeneket ír, hogy eredetileg battle royale-nak idunk, blabla, azért gondoljunk már bele, hogy ennek mekkora realitása lehet. Lefejleszteni 8 nagy pályát, új funkciókat, járműveket, időjárás effekteket nem 1 hónap, már a fejlesztés elején el kell dönteni, hogy legyen rá idő, legalább is szerintem.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4412) omfgk válasza CptAdamica (#4411) üzenetére


omfgk
addikt

Vannak bugos játékok. Sőt a legtöbb így indul.
Ilyen volt még a piedesztálra emelt RDR2 vagy a Witcher is.

De van olyan ,hogy a balfasz menedzsment és vezetőség miatt egyszerűen rossz irányba kezdenek el fejleszteni.
Cyberpunk, Battlefield V, Anthem (újabb EA gyöngyszem) és még lehetne sorolhatni.

Meglátjuk ,hogy a BF2042 a bugok fixálása után összeáll-e vagy inkább a földbe áll az egész projekt és megy az egész franchise a p*csába vele együtt. Lehet ,hogy ez kell ,hogy történjen. Főleg ha egyébként is elindult az egész sorozat a casual lövölde irányába.

A BFV-ből eladtak az első 4 hónap alatt 7 millió példányt. 10 millió feletti eladásokkal terveztek. Nem találtam meg ,hogy összesen mennyi eladás volt.
Lehet szorozgatni ,hogy mennyi volt a büdzsé. Persze azt számoljuk hozzá ,hogy a fejesek ebből mennyit is tettek zsebre ilyen olyan bónusz/részesedés formájában.

Egy pillanatig nem tudom sajnálni őket azért mert esetleg nem sikerül elsőre a 2042-es vízió. Főleg amikor látható ,hogy a DICE-nál szeretnek minden egyes résznél nulláról indulni. Ugyanazokba a pocsolyákba belelépkedni.

[ Szerkesztve ]

(#4413) Laraxior válasza omfgk (#4412) üzenetére


Laraxior
titán

A Crysis is anno jo kis harckocsis lovoldenek indult, aztan csinaltak belole egy codot, tenyernyi mapokkal. El is kapartak magukat, most meg toljak a remaster verziokat.. Ott is nagy koponyak dolgoznak, pedig igeretesnek indultak. :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#4414) CptAdamica válasza omfgk (#4412) üzenetére


CptAdamica
veterán

A fejesek mindig parasztok és elteszik még akkor is jutalékot, ha amúgy balfaszok voltak, lásd CDPR. Szerintem a BF2042 bőven ígéretes kategória, csak minden rész előtt végig kell hallgatni, hogy ez már nem BF és sajnos ez nem túlzás. Gondolom majd a következő BF-nél a BF2042 lesz a mérce.

Megyen!

(#4415) fornettisuti válasza FattyDove (#4386) üzenetére


fornettisuti
veterán

A moh a bf házon belüli ellenfele volt, kinyírta az ea.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4416) CptAdamica válasza fornettisuti (#4415) üzenetére


CptAdamica
veterán

Wát? A Medal of Honor feltámasztása közel sem volt egy népszerű dolog, de még ha az is lett volna, akkor is kurva messze lenne a lore-ja a BF-től. :D

Megyen!

(#4417) Fitzgerald válasza omfgk (#4412) üzenetére


Fitzgerald
veterán

"Főleg ha egyébként is elindult az egész sorozat a casual lövölde irányába."

A Battlefield mindig is casual lövölde volt...

Amúgy meg amíg azt a "csak" 7 milliót eladják az aktuális részből, addig folyamatosan újra fognak próbálkozni 2-3 évente...

(#4418) 3L1T3 válasza CptAdamica (#4414) üzenetére


3L1T3
addikt

Már csak , ha a PORTAL játékmódból indulunk ki akkor rengeteg lehetőség lesz arra, hogy jól szórakozzunk. :D Én nem akarok meggyőzni senkit, megmaradt az előrendelésem, és én is tapasztaltam hibákat és dolgokat amik szerintem is visszalépés az előző részekhez képest, és én se értek egyet azzal, ha kimarad egy olyan funkció ami már előzőleg belekerült a játékba.

De abban is biztos vagyok, hogy jól fogok szórakozni.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4419) hellomi válasza Fitzgerald (#4417) üzenetére


hellomi
tag

BF3 8 millio, BF4 7 millio, BF1 15millio, BF5 8 millio koruli szamokat hozott.
Nem hiszem, hogy a 2042 fogja a BF1 eladasi szamait hozni. :N

ASUS ROG B450-F Strix | AMD Ryzen 7 5700G | Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR4 | eVGA RTX 2080 Super XC | Samsung 970 Evo Plus 500GB | Corsair RM750x | NZXT H510i White | ID Cooling SE-224-XT White | Samsung CHG90 49" | Apple Macbook Air M1 |

(#4420) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

#Battlefield Hazard Zone Official Media & Details:
Supports all 7 Battlefield 2042 maps
Securing capsules and retrieving Data Drives
Vehicle, Ranger, and Reinforcement Uplinks
Two randomized extraction locations
Rewards: XP and Dark Market Credits

Live-Die-Respawn

(#4421) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hazard Zone trailer

A napelem-telep és a jeges pálya kedvenc lesz úgy érzem.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4422) wjbhbdux válasza oriic (#4420) üzenetére


wjbhbdux
veterán

csak squadban játszható? :/

/s

(#4423) oriic válasza wjbhbdux (#4422) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik. Hivatalos oldal:

Let’s take a deep dive into Hazard Zone, the all-new Battlefield 2042 mode.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4424) lofagi válasza wjbhbdux (#4422) üzenetére


lofagi
Topikgazda

szerintem Squadba dob majd be, de egyedül is biztos be tudsz joinolni, de nyilván haverokkal, kommunikációval lesz ez igazán érdekes.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4425) lofagi


lofagi
Topikgazda

What is Hazard Zone in Battlefield 2042? (Details and Info) - ala AKA-ART

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4426) lofagi válasza oriic (#4421) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ezt hogy lehet már így előre tudni,hogy melyik lesz a kedvenc? XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4427) CptAdamica válasza oriic (#4421) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól néz ki, ahogy a szatellitek zuhannak, nekem a hajós pálya tetszik nagyon előzetesen. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4428) oriic válasza lofagi (#4426) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van egy varázsgömböm és az mondta.;] (valahol esetleg tiltva van hogy egy pályarészlet tetszem nekem? Nem hiszem, szóval kedvenc lesz és punktum :D)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4429) Xaels válasza oriic (#4421) üzenetére


Xaels
félisten

Tehát kapunk egy Division Dark Zone/Hunt: Showdown koppintást, ráadásul az Ubi a Frontline-nal is ezt a lovat akarta megülni... ezt kár volt ennyire titkolni, bár trailert jobban tudnak csinálni mint a zöldséges cég.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4430) duckload


duckload
tag

Bf-el mindig az a baj, nagyon megcsappan a játékosbázis idővel, csak a fanok maradnak! Aztán most,hogy 128 player lesz sok helyen inkább a 64 es szervernek lenne értelme kisebb mapokkal! Nekem bfbc2 volt kedvencem!
Ezt már nem várom annyira, de biztos belenézek ha úgy látom sokaknak bejön!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#4431) Xaels válasza duckload (#4430) üzenetére


Xaels
félisten

Ott leaznek a botok, mindig fullos szerverek lesznek ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4432) oriic válasza Xaels (#4429) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De legalább kiderült. Ránézünk majd mindenképp szerintem ettől függetlenül ha elérhető lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4433) gyuribácsi88 válasza duckload (#4430) üzenetére

Pc-n a BF V most is tele van, annyi szerver van hogy megszámolni sem lehet, és mindegyik fullon van, pedig nem egy mai gyerek már a bf5 na meg ugye a pc gaming is "halott" :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4434) bul07 válasza gyuribácsi88 (#4433) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha csúcs időben
De nézd meg délelőtt vagy késő éjszaka hétköznap, alig lesz szerver egy két módban már ha lesz

Most 4-én fél kettő körül TDM és ennyi szerver van [kép]

A többi nem ennyire felkapott módot meg se említem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4435) lofagi


lofagi
Topikgazda

A kiüresedésre tényleg ott lesznek a botok (nyilván nem akkora szórakozás) és a crossplay. Azért ilyen lehetőségekkel nem félek,hogy ne lenne ember a szervereken. Amúgy meg ha a portál valóban olyan lesz, mint amilyennek mondják, akkor meg visszajön az,hogy lesznek bejáratott szerverek és oda fog menni mindenki, ott meg úgy is mindig lesz, mondjuk általában 1 időszakban. Meglátjuk én mondjuk a játékos szám csappanásától félek a legkevésbbé.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4436) sixpak


sixpak
nagyúr

A múltkori superhero...egyszer megnéztem, amit valaki linkelt pár napja, azóta ezt a gyökeret ajánlgatja a yt... mindjárt blacklistre rakom. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4437) pandras83


pandras83
senior tag

Én már beletörődtem abba, hogy a játék olyan lesz, amilyen, csak jöjjön és foltozzák tisztességgel.
Viszont ha a Portal nem kap utólag extra classic mapokat és kiszúrják a szemünket a "mindenből egy kicsivel"....nos. Nem az idióta knife vs defib hülyeség miatt kell az a Portal, hanem hogy tartalmak készüljenek. Naiv vagyok talán, de én arra számítok hogy idővel mehetünk vissza majd Karkand-ra, Oman-ra, Kharg-ra, Golmud-ra és/vagy bármelyik mapra, ahová passzol a modern setting. Najó, talán tényleg naiv vagyok. Különben is, ki tudja milyen élmény lesz az új gunplay style a régi térképeken...

Cyberfuck Patchrunner

(#4438) CptAdamica válasza pandras83 (#4437) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ezt én is remélem, Paracel Stormot kérem vissza! :D

Megyen!

(#4439) pandras83 válasza CptAdamica (#4438) üzenetére


pandras83
senior tag

Ha az Orbital méreteit nézzük, lehet hogy összehozhatnának részben, vagy teljesen egyesített mapokat is akár. Értem ezalatt: az azonos setting miatt egy nagy mapra helyezni pl Karkand-ot, Gulf of Omant + Khargot. Mekkora lenne már! Mondjuk a túl sok geometria lehet hogy megfektetné a gépeket.

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#4440) sixpak válasza CptAdamica (#4438) üzenetére


sixpak
nagyúr

Pont most toltam egyet ott.
Kiváló map...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4441) Sz. Géza válasza bul07 (#4434) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mondjuk ha ott a jobb oldalon nem vetted volna ki a pipákat a map-ek neve mellől, akkor talán azokból is betett volna pár szervert. ;)

(#4442) IntelKiller7 válasza gyuribácsi88 (#4433) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Xboxon is.
Már reggel 8kor is van 6-8 teli CQ szerver.
Estére ez a szám meg eléri a 40-et is. Vagy még több.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4443) mettek válasza sixpak (#4440) üzenetére


mettek
addikt

Szép igényes pakk. :R

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4444) CptAdamica válasza sixpak (#4440) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áh, igen, mennyi jó tengeri és lég harcot vívtam meg itt. :D

Amúgy azt írják, hogy nem lesz F2P a Hazard Zone.

Megyen!

(#4445) bul07 válasza Sz. Géza (#4441) üzenetére


bul07
nagyúr

Ha nincs pipa akkor minden szerver mutatnia kell
Ha vagy egyse vagy mind bepipálva akkor mutattja az összeset

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4446) Sz. Géza válasza bul07 (#4445) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Fura, nálam minél több pipát teszek be, annál több szervert mutat.

(#4447) oriic válasza CptAdamica (#4444) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Miért gondolta bárki hogy az lesz?

Live-Die-Respawn

(#4448) sixpak válasza mettek (#4443) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ty.

CptAdamica: mintha régen a mapok is jobbak lettek volna...vagy csak a nosztalgia szépíti meg...
De ezzel együtt is azt mondom, hogy ha 8-10 éve egy Battlefield csak 7 pályával jött volna ki, akkor az nem tetszett volna a népeknek.

Géza: a default map választóban nincs pipa, akkor az összes pálya látható.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4449) mettek válasza sixpak (#4448) üzenetére


mettek
addikt

Viszont annyival több fícsör jön be és annyival lesz grandiózusabb az egész hogy il,en szeompontból érthető a kevesebb map. Én azt mondom legyen kevesebb de minőségibb, kidolgozottabb.
Bár ez az orbital pont nem egy nagy szám.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4450) CptAdamica válasza oriic (#4447) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jó kérdés, volt egy ilyen előzetes pletyka, hogy F2P lesz és akkor mikró tranzakciók, meg anyám tyúkja... :D Bár így legalább nem fog boldog/boldogtalan csalni.

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.