Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5651) pRoject22 válasza prokxy (#5649) üzenetére


pRoject22
őstag

Én is bepróbáltam a 89 eurós goldot refundolni de 4 órával már elutasították, mondjuk ha lenne benne egy kis mapon 10v10 domination akkor jobban tetszene, mekkora fail ,hogy 2 játékmód van.

¯\_(ツ)_/¯

(#5652) #16729600 válasza pRoject22 (#5651) üzenetére


#16729600
törölt tag

Mára skippelem a topikot, mert depis leszek tőletek. :D Refund virus ellen Pfizert. akarom mondani megvettem a második 10 órás trialomat. :)

(#5653) Pro!Petya válasza pRoject22 (#5651) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ez azért szemétség. Ha már engedik gombokért kipróbálni 10 órán át akkor a refund is legalább tartson ki eddig. Arról nem is beszélve hogy így becsülnek meg gold-os - premiumos vásárlóként. :U

Innen látszik hogy csak a becsalogatás és a lehúzás megy ezerrel megint mint az 5-nél és utána meg csak jönnek az évekig tartó üres igérgetések....
évek múlva meg hopp itt egy új rész ;]

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5654) pRoject22 válasza Pro!Petya (#5653) üzenetére


pRoject22
őstag

Igazából nekem amúgy összességében tetszik, ami zavaró az ,hogy van 2 játékmód, ja igen még 1 dolog, a mapok túl nagyok, volt ,hogy egész meccsen volt 8 killem, azért fél óra alatt 8 kill, pedig balfasz nem vagyok mert pl Valorantban jelenleg is plat rankban vagyok.

De kis mapos domination vagy sima járművek nélküli játékmód nélkül, ez azért pofátlanság na.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#5655) AAtt1la válasza Pro!Petya (#5653) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Sok sikert,hogy találj egy kiadót,amelyik neked 10 óra után visszaadja a pénzed.Szemét az EA,mindig is az volt,de azért ezt már te sem gondolod komolyan.

(#5656) mettek válasza prokxy (#5649) üzenetére


mettek
addikt

A Portal módban a Bf3 és Bc2 viszint nagyon jó. Sztem én maradok ennél. Ez ér valamit az egész játékban. Az alap mód amit összeraktak az kuka.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5657) prokxy válasza pRoject22 (#5651) üzenetére


prokxy
veterán

Nagy BF-esnek gondolom magam, veteránnak, de most sem játszom, pedig lehetne. Nemtom, ez a rész vhogy most nem adja. Több rossz van benne, mint amennyi tetszik.
Mi a szarért nem lehet egy jármű központú lövöldözős játékok csinálni úgy, hogy az eddigi részek jó dolgait összeszedik?
Hol a faszban van a levolution? Merre vannak az elkölthető pontokból lekérhető dolgok? Hol vannak a squad bónuszok? Rombolás?
Hol van az ebben, ami egy igazi BF-ben volt anno, hogy ingame közben tátott szájjal néztem az újdonságokat, epic élményben volt részem?
Nincs ebben lófasz se.
Lehet öregszem (39) azt már láttam sok dolgot, nem a versenyszellem hajt, (kupákra, versenyre készülés,stb?, a régi társaság sem az mint volt, talán ezek a dolgok is hozzáteszik a fentiek leírását.
Sajnálom, többet vártam, ez így tré.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5658) Aventador91 válasza prokxy (#5657) üzenetére


Aventador91
őstag

a bf5-öt fikázták mikor megjelent meg előtte is meg azóta is, ahhoz képest abban több tartalom volt és jobban is futott és még grafikában is jobb szvsz. attól hogy ebbe beraktak régi bf részeket még nem lesz több tartalom (sok meló nem volt vele)

(#5659) prokxy válasza Aventador91 (#5658) üzenetére


prokxy
veterán

Ennyi, igaz.
Régi BF-et kimaxoltam, 4000+ óra bennük, nekem újdonság kell, nem arica harbour meg caspian. Noshahr is csak azé tetszik, hogy a fegyókat gyorsan lehessen maxolni. Mert cq-ban vicc. Running simulator 2021.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5660) RudY válasza AAtt1la (#5655) üzenetére


RudY
addikt

A 10 óra játékidő nem az előrendelők kiváltsága. Indulhatott volna ez a trial több nappal a megjelenés előtt, így tényleg esélyt adva a bizalmat szavazók számára.

(#5661) Silεncε válasza Aventador91 (#5658) üzenetére


Silεncε
őstag

Btw off, de: a BFV-ben mi volt az, ami miatt annyira gyűlölték az emberek?

(#5662) Pro!Petya válasza AAtt1la (#5655) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Értelek. De!

Mégis miben kapott többet a goldos vagy prémiumos annál mint aki majd ingyen kipróbálta 10 órán keresztül?! Pár skin?
Jah persze meg magát a játékot ..... :DDD (ha nem akarnák refundolni)
Csak azért mert a kettő között van egy 90-110Eur-os difi.
Arról nem is beszélve hogy tegnap használhatatlan volt a játék. Jobb esetben a Portalra néha engedett csatlakozni. A "tartalmat" és a bughalmazt azt most hagyjuk.

Persze üzleti szempontból ez komolytalan és a mai világban életszerűtlen.
Csak azért, kinyílik a bicska a zsebemben mikor így szembeköpik a saját vásárlóikat akik a "premium" termékeiket veszik meg.
Akkor a Trial-t is korlátozzák 1 max 2 órára. Ennyi bőven elég kell hogy valaki eldöntse kell vagy sem mert ez így nem fair azokkal szemben akik meg is vennék a játékot sőt az extrákat hozzá horror áron.

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5663) FattyDove válasza Silεncε (#5661) üzenetére


FattyDove
őstag

Hááá nőőői karakter.

(#5664) bul07 válasza pRoject22 (#5651) üzenetére


bul07
nagyúr

Most komolyan az új pályákon csak két játékmód van
Mi az a kettő?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5665) pRoject22 válasza prokxy (#5657) üzenetére


pRoject22
őstag

Nekem a grafika az tetszik, van szerencsém 1440p full ultrán 100+ fps-el játszani, hangok sem rosszak de tény és való, hogy van benne sok kihagyott ziccer, valszeg azért lehet mert ez tényleg egy sima BR BF-nek indult aztán gyorsan átkakapálták egy picivel többé.

Én is 39 vagyok és kb 5 éves korom óta játszok de egyszer eléred azt a szintet ,hogy a sík monitorok nem adnak már plusz élményt már a játék, egyszerűen lassan eléri a határt.
A VR egy lépés előre de a jelenlegi formájában az sem életképes, kell neki még vagy 10-15 év mire komfortosan használható lesz.

Ennek ellenére a BF Buddies DC-n szinte egész nap nyomtuk, mondjuk csak 2042 conquest ment, én szívesen mennék hazard zone-et is, mivel refund off ezért kénytelen leszek játszani vele ha már kiadtam érte 30+ K-t :))

¯\_(ツ)_/¯

(#5666) R3laX válasza #16729600 (#5652) üzenetére


R3laX
addikt

Majd Ők játszanak más multi lövöldével :). Egyébként van az a pont, mikor érdemes kihagyni egy pár évet játék nélkül és akkor még élvezni is fogják :D. Nálam ez 2012-ben jött el, utána 2016-ban folytattam ;). Pihentetni kell.

[ Szerkesztve ]

(#5667) pRoject22 válasza bul07 (#5664) üzenetére


pRoject22
őstag

Rush és conquest, ez a két játékmód van a 2042- fő vonalon, portalban van még azt hiszem hostolva free for all és tdm. :W

¯\_(ツ)_/¯

(#5668) fornettisuti válasza prokxy (#5659) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ahogy olvasom a nemzetközi véleményeket, miszerint ez a "CODfield", COD játékosokat akar megszerezni elsősorban, úgy hogy a BF rajongókat a Portallal akar megtartani kvázi, ezzel szúrják ki a szemüket.
Belelátom az igazságot.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5669) AAtt1la válasza Pro!Petya (#5662) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

De nem kell megvenni.Szerencsére az EA játékait ki lehet próbálni.Ha már mindig szóba kerül a cod,ott még ennyi lehetőséged sincs.
Szóval őszintén,én nem tudom sajnálni azt aki előrendeli,mikor van lehetősége aprópénzért megnézni a végleges játékot,hogy kiderüljön kell ez neki vagy sem.

(#5670) pRoject22 válasza R3laX (#5666) üzenetére


pRoject22
őstag

Figyelj, ez egy szabad ország és egy szabad fórum, kúlturban bárki leírhatja a véleményét, elvégre azért van, még akkor is ha az a tiétekkel nem egyezik, ettől világ a világ. :U

¯\_(ツ)_/¯

(#5671) bul07 válasza pRoject22 (#5667) üzenetére


bul07
nagyúr

AztaQva
Ezt meg hogy gondolták :Y

(#5669) AAtt1la

Steam-en van refund azt hiszem 2óra játékidő alatt
Így a COD-ot is ki lehet próbálni

[link]
A Steam visszatérítési ajánlata a vásárlást követő két héten belül, kevesebb mint két órányi használati idő esetén, a Steam áruházi játékokra és szoftverekre vonatkozik. Alább látható egy áttekintés arról, hogyan működik a visszatérítés más vásárlásfajtáknál.

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5672) AAtt1la válasza bul07 (#5671) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Refund az nem ugyanaz,mint egy 10 órás trial.Azért 2 óra alatt megítélni egy játékot,amibe több száz órát raknak az emberek...

[ Szerkesztve ]

(#5673) bul07 válasza AAtt1la (#5672) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze mert kevesebb mint 2óra játékidő van nem 10.
És kicsit több pénzt kell belerakni a próbába :)

Így pont azokkal tolnak ki akik látatlanba megvették, nem bíznak annyira a saját cuccukba hogy refundra adjanak akár kevesebb mint 2óra játékidőt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5674) pRoject22 válasza bul07 (#5671) üzenetére


pRoject22
őstag

Igen, elviekben 14 napnál nem lehet régebb óta a fiókodon illetve kevesenn mint 2 óra játékidő, nekem sajnos tegnap volt 4 óra játékidő steam szerint de abból jó ha 30 percet játszottam, hol kifagyott hol nem engedett be hol csak töltőképernyő volt, de a steam persze azt is számolta :D

¯\_(ツ)_/¯

(#5675) Pro!Petya válasza pRoject22 (#5674) üzenetére


Pro!Petya
addikt

"tegnap volt 4 óra játékidő de abból jó ha 30 percet játszottam, hol kifagyott hol nem engedett be hol csak töltőképernyő volt, de a steam persze azt is számolta "

Pont erre (is) utaltam feljebb.
De nyugodjunk le , ne hőbörögjünk! Ez így okés! :DDD

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5676) bul07 válasza pRoject22 (#5674) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen de az nem a Steam hibája :)

Én csak annyit jeleztem hogy ki lehet próbálni a Steam játékokat úgy hogy a vissza lehet kérni az árát ha nem tetszik
Persze kevesebb mint két óra nem sok, de akik látatlanba veszik meg azoknak ennyi is jó lehet

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5677) pRoject22 válasza Pro!Petya (#5675) üzenetére


pRoject22
őstag

Végülis én nem hőbörgök, én csak leírtam szépen mit gondolok, nyílván updatelik majd és jobb lesz meg jön bele több tartalom, valszeg jó lesz ez majd.

¯\_(ツ)_/¯

(#5678) t.kristof válasza sith7 (#5647) üzenetére


t.kristof
senior tag

Az miért van hogy az Ak-ra nem kapom meg az első kettő iron sightot, holott teljesítettem a killeket hozzá? sőt már lassan a harmadiknak is elérhetőnek kellene lennie.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5679) R3laX válasza pRoject22 (#5670) üzenetére


R3laX
addikt

Most nézem nem akkor hagytam ki, mert pont jött a BF4. 2010-2013-ig volt egy szünet. De tényleg érdemes félrerakni néha a játékokat, utána jobban élvezi az ember :). Én 2100 óra után most töröltem a Quake Champions-t és kellett megint valami. Engem leköt, bár nem vagyok pro BF player, inkább Quake-es. Cod-ot nem látom benne, mondjuk azt sosem szerettem, már a fizikájától is kiver a víz. BF4-el ugyanennyit lehetett szívni az elején, csak már finnyásabbak az emberek. :)

(#5680) fornettisuti válasza R3laX (#5679) üzenetére


fornettisuti
veterán

"Cod-ot nem látom benne"
:U

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5681) Lendova válasza Silεncε (#5661) üzenetére


Lendova
őstag

Nem modern, nincsenek benne az ikonikus csaták.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#5682) R3laX válasza fornettisuti (#5680) üzenetére


R3laX
addikt

Nem érzem azt a DC Comics-os Flash futást szerencsére :D, mintha mindenhol ugyanúgy kaparna vmi emu hátán. Földön, vízen, levegőben :D.

[ Szerkesztve ]

(#5683) pRoject22 válasza R3laX (#5679) üzenetére


pRoject22
őstag

Mondom én is elvagyok, eddig huzamosabb ideig nem játszottam BF-el, hiába van meg a BC2-től felfelé minden, megvettem majd nem játszottam vele :D

¯\_(ツ)_/¯

(#5684) R3laX válasza pRoject22 (#5683) üzenetére


R3laX
addikt

Én érzem a BF4 erőt benne, de öregszünk. Sosem lesz már minden olyan mint régen :D.

(#5685) mettek


mettek
addikt

Ha elkezdik nagyon gyorsan tolni a mapokat a portalba akkor azt mondom ok mert ami abban van nagyon jó. De a 2042 egy fos sajnos.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5686) Aventador91


Aventador91
őstag

el lehet menni a topikból annak akinek nem tetszik a játék. a játék csodálatos, sose volt jobb, nálatok van a hiba, szar a gépetek.

;]

[ Szerkesztve ]

(#5687) Sontir Fel válasza pRoject22 (#5651) üzenetére


Sontir Fel
őstag

A VIP fista vagy mi a bánat az ilyen, próbáld ki.

Valakinek nincs kedve squadban játszani? Meguntam a random usereket akik jönnek mennek céltalanul :B

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5688) warcat


warcat
veterán

Azt láttátok, hogy a hovercraft fel tud mászni a felhőkarcolók oldalán? :DD

[link]

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#5689) bul07 válasza Aventador91 (#5686) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen. mint anno a BF5 fórumában is meg lett monda, hogy a BF5 nincsenek csalók, akik az kiabálják hogy sok a csaló nem tudnak játszani és a jó játékosokat nézik csalónak :DDD

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5690) @rglaaf válasza prokxy (#5657) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerinted én miért nem vettem meg? Trailernél is mar nem stimmelt valami, bétá fél óra után töröltem ,day1 streamekbe belenéztem és le is mondtam a játékról
Portal se izgat régebbi modern részeket hányásig játszottam, igy igaz kell az ujdonság de nem igy
Valami régebbi story volt hogy itt már rég cod fejesek vitték a projektet?

PSN:BiZzare_0 ️

(#5691) sixpak válasza bul07 (#5689) üzenetére


sixpak
nagyúr

Itt nem lesz, no para, nincs leaderboard, nem látod a scoreboard tetején, hogy 200:0.
Mindenki kérte a csalók szűrését, itt van, az ea megoldotta. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#5692) IntelKiller7 válasza mettek (#5685) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Minden seasonnel jon 2 Portal map.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5693) mettek válasza IntelKiller7 (#5692) üzenetére


mettek
addikt

Kevés az 3 havonta.

Most úgy érzem nagyon át lettem verve. Nekem perpill a Portál jön csak be ami a játék 30%-a de ott meg kvázi alig van térkép illetve nincs fejlődési, unlockolási rendszer sem, minden fegyó azonnal hozzáférhető.
Ez így rövid életü lesz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5694) prokxy válasza @rglaaf (#5690) üzenetére


prokxy
veterán

Sajna 30e Ft-om bánta. De néha játszom vele, sztem holnap kicsit, hátha ráérzek. Kimaxolom a tankot azt kész. De amúgy az is nagy szar lett. :D 1bites szintű, 0 taktika, mész-lősz, aki előbb lő az nyer, ennyi. Dögunalom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5695) Olympos válasza prokxy (#5657) üzenetére


Olympos
aktív tag

Eljárt felettünk (40) a virtuális idő.

[ Szerkesztve ]

(#5696) bul07 válasza Olympos (#5695) üzenetére


bul07
nagyúr

Na igen, hol van már az olyan hogy délután egytől hajnal négy ötig egyfolytában a játékban
COD4 volt hogy így toltam régen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5697) Silεncε válasza prokxy (#5694) üzenetére


Silεncε
őstag

Én a tankon nagyot röhögtem. Sikerult a blasting radiust olyan kicsire venni, hogy közvetlenül az ember mellé lőve még csak meg se sebzi. A gépágyúból meg egy teljes “tárat” bele kell tolni, hogy méltóztasson meghalni. Ezen remelem buffolnak, mert ez így lofasz (+ nem értem, miért lett visszahozva a végtelen lőszer, az sztem pont az egyik jó újítása volt a BFV-nek)

(#5698) 3L1T3 válasza prokxy (#5694) üzenetére


3L1T3
addikt

Ugyan így vagyok vele, mint te. Bár találtam egy videót, ez a controller settings segített, hogy egy fokkal komfortosabban érezzem magam, ugyanakkor ennek még kell minimum 6 hónap, hogy elviselhetőbb játékká váljon. [link]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5699) 3L1T3 válasza Silεncε (#5697) üzenetére


3L1T3
addikt

Igen ezt én is tapasztaltam. :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5700) anulu


anulu
félisten

3 órám van csak benne, de ez alatt kb 10x akartam szétverni a billentyűzetet. sniper vagyok, sok-sok éve, van némi fogalmam arról, hogy hogyan működik a dolog. de az, hogy szó szerint körbelövöm, és még véletlenül sem történik 2x ugyanaz, az nem kicsit dühítő.
másik oldalról meg, YT tele van olyan videókkal ahol ugyanez a 0, tök alap fegyver olyan pusztítást csinál, hogy csak pislogok...

van még kb 6 órám a trialból, de eddig ez no go...

a hajóroncsos pálya tetszik, a kikötő viszont stabilan idegesít. illetve szerintem túl nagyok a map-ek.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.