Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5801) batai15 válasza hadam98 (#5797) üzenetére


batai15
félisten

Nem tetszik és pont. Nagyon vártam a játékot a betarol le maradtam de egyszerűen nem jön be .
Egyébként sok streamet is meg néztem és azok sem győztek meg .

(#5802) hadam98 válasza AAtt1la (#5798) üzenetére


hadam98
senior tag

Mondjuk a menü miatt meg is értem ;]

(#5803) batai15 válasza regener (#5799) üzenetére


batai15
félisten

Vicces vagy. :))Akinek nem tetszik hogy a normálisabb játékosok nem ezt várták az lapozzon.
Játszottam eleget bf-el hogy le tudjam szűrni hogy ez nem igazi bf.
Majd talán fél év múlva megint rá nézek .

[ Szerkesztve ]

(#5804) AAtt1la válasza hadam98 (#5802) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én a fegyverkiegészítők beállításától mászok falra.Egy csomó fölösleges kattintás mikor váltasz köztük.Nem értem,hogy nem tűnt ez fel nekik.

[ Szerkesztve ]

(#5805) hadam98 válasza AAtt1la (#5804) üzenetére


hadam98
senior tag

Reddit-ről idézve…

“This game was planned to be a BR and they changed their mind
They 100% planned to make a BR and changed course during the development. So many things point at this.
* Huge maps (too big for normal BF gameplay, even for 128 players)
* Armor plates
* Cannot switch/create squads
* Silly long timing when you're downed with no visibility for medics, because initially it should be only your BR squad that can revive you
* The + system for weapons, instead of ground loot attachments
* No server browser, because you don't need one in BR
* Lack of game modes
* No hardcore
* No propper factions
* No scoreboard
* No campaign
The list can go on but I'm too lazy.”

(#5806) batai15 válasza hadam98 (#5805) üzenetére


batai15
félisten

Osztom hogy lehet valami ilyesmit akarnak .

(#5807) AAtt1la válasza hadam98 (#5805) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Annyira br-nak készült, hogy végül csak az nem lett benne.Én ebben annyira nem hiszek.Lehet,hogy akartak bele,de nem tisztán annak készült.

(#5808) vg válasza hadam98 (#5805) üzenetére


vg
addikt

Szépen adogatják majd hozzá, legalábbis remélem. Nekem amúgy tetszik, több tartalom jó lenne majd (fegyverek, pályák, skinek, stb).

(#5809) Sz. Géza


Sz. Géza
aktív tag

Mi ez a "Loadout Insurance"?

(#5810) Gyuri09


Gyuri09
tag

Én azért játszanám adnék neki esélyt még de délután óta betölti a mapot és kivág asztalra.... délelött még jó volt,,,,, meg persze pénteken egész nap is....

https://www.twitch.tv/gyurma8609

(#5811) hadam98 válasza AAtt1la (#5807) üzenetére


hadam98
senior tag

Ha nem annak készült és nem csinálták újra az egészet akkor magyarázd meg mi tartott több évig ezen? Tele van hibával, nincs egyjátékos kampány, 7 pálya és az a 20 fegyver?!

(#5812) pRoject22


pRoject22
őstag

Mi most pár órája hazard zone-et megyünk, megvagyunk full squad, nekem eskü nagyon bejön :C

¯\_(ツ)_/¯

(#5813) nortsen


nortsen
aktív tag

Nem osztom a véleményt, hogy nagyok a pályák (128 játékosnak).
Számomra a BF nem a cod szerű agyatlan lövöldözéssel egyelő, de sajnos egyre inkább az. A BF2 volt a bf-ek csúcsa, a többi csak visszafelé megy. Aki a BF3-al kezdte, annak fingja nincs milyen volt az igazi BF élmény. Ill van, de az már egy másik játékos bázis, ami nem én vagyok.
Talán a HZ a legértelmesebb mód, de pár nap kevés sztem ennek megítélésére. Aki azonban szereti ezt a pörgős sítlust, annak ez a game is tetszeni fog. Szvsz nem rossz, csak ennek is meg lesz a játékos bázisa, kíváncsi vagyok mekkora lesz.

[ Szerkesztve ]

Ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani

(#5814) Laraxior válasza AAtt1la (#5798) üzenetére


Laraxior
titán

Ugyan már... van itt olyan aki a megjelenésig istenítette a játékot, mindenkit leugatott aki megemlítette, hogy ezért bizony egy fillért nem fog adni, mert kb annyit is ér..
Aztán már ott is van tőle a fél oldalas eposz arról, hogy milyen ócska vacak lett az egész. ;]
Na, ennyit a Battlefieldről...
Akik régóta tolják a szekerét a BF sorozatnak azok úgyis tudják, hogy a BF3-4 után kb lejtmenet van...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#5815) 3L1T3 válasza Laraxior (#5814) üzenetére


3L1T3
addikt

Ez így van a BF3-BF4 óta lejtmenet, ott valahogy időben jól látták meg a piaci igényeket. A prémium rendszer bevezetése is tökéletes volt. Most meg mi van? Az Activision a CoD-al tökéletesen látja, hogy lehet hosszútávon fentartani egy szériát. Időközben 3 csapat fejleszt folyamatosan.

Itt meg várunk 2-3 évente egy új BF-et, most beharangozták, hogy kb MINDENKI IS ezen dolgozik. Közben az EA egy gyökér, sehol egy Medal of Honor, ami lehetne felváltva a BF-el, ott kísérletezhetnének amivel csak akarnak. Neeem, helyette azt teljesen beszántották és kapunk egy korcs BF-et. Ami se az új játékosoknak se a régi veteránoknak nem tetszik.

2020-ban bemutattak egy "tech demot" amiből nem tudom, hogy hogy sikerült ezt összehozni. Nevetséges a teljesítmény mind a két új konzolon és egyes PC-ken is. Minimum 6 de inkább 12 hónapra lett volna még szüksége ennek a projektnek. [link]

Twitteren az összes fejlesztője arról áradozik, hogy mennyi munka van ebbe, mennyi dolog van még amit meg akarnak mutatni. Én nem tudom, vagy teljesen hülyék dolgoztak rajta, vagy a covid megette az agyukat. :D

Én is védtem, sőt a hétvégén bőven 10 órát beletettem PS5 platformon. Voltak körök amiket igazán élveztem, de ez nem Battlefield legalábbis én a BFV után nem ilyenre vágytam. :( Nem fikázódom, megértem, hogy idő kell bár nem kellene megértenem. Várunk, megvárjuk mi lesz ebből, de a részvényesek és az EA se lesz boldog. Pedig nagy valószínűséggel saját maguknak köszönhetik az egészet.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#5816) zebra_hun válasza Laraxior (#5814) üzenetére


zebra_hun
addikt

Nana, BF1942 DC óta lejtmenet van :) 2004-es BFV is gyengébb volt a 2003-as DC-től. Azóta is tart. :))

[ Szerkesztve ]

(#5817) regener válasza batai15 (#5803) üzenetére


regener
veterán

Semmi vicces sem volt benne, tényleg érdekelt hogyan lehet annyi idő alatt eldönteni hogy nem tetszik a játék.

Portál módban rengeteg a lehetőség, persze ettől még nem írom hogy megtetszene bárkinek is, lévén bugból is van elég.

[ Szerkesztve ]

(#5818) AAtt1la válasza Laraxior (#5814) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Másoknak meg bejön,csak el kéne ezt is fogadni.
De ennek az egésznek semmi köze ahhoz, hogy 15 perc alatt semmit nem tudsz meg egy játékról.Én erről beszéltem,az nem különösebben érdekel,hogy itt kinek mi a véleménye róla,mert az enyémet az nem befolyásolja.

(#5819) hadam98


hadam98
senior tag

Beléptem egy Portal szerverre, alap 2042 szerver, mindenkinek ajánlom mert sokkal jobbak mint a széttagolt eredeti szerverek. Ezen van 40-es Ping, valóban kevesebb a Lag.

(#5820) NY_A


NY_A
őstag

Mostanra tényleg elfogyott a türelmem. Egész hétvégén próbálkozom. Kb. 3 meccs volt amit be tudtam fejezni. Egyfolytában DirectX hibával kidob. Mindent kipróbáltam amit a neten találtam, de semmi. Pedig tetszene ez a retek $z@r, de nem tudok vele mit kezdeni. Már a Windowst is újrahúztam miatta.

(#5821) t.kristof válasza hadam98 (#5819) üzenetére


t.kristof
senior tag

Hogy érted azt, hogy széttagolt?

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5822) hadam98 válasza t.kristof (#5821) üzenetére


hadam98
senior tag

Úgy szaggatnak a szerverek mint öreganyám galuskát. 11 körül elég jó volt. A Portal szerverre amire be léptem most elég játszható.

(#5823) batai15 válasza regener (#5817) üzenetére


batai15
félisten

Igen 15 perc alatt sikerült levonni a konzisztenciát miszerint félkész a játék : ocsmány grafika (SX) laggol, bugos (távolban moonwalkolo katonák ) gyenge hangok , egyáltalán nem epikus az egész . Inkább üres .
Annak idején jött egy bf elájultam a játéktol. Hangok grafika játék menet , ez nem méltó Battlefield névre .
Mint írtam talán fél év múlva sikerül össze kapálni majd
Tényleg örülök hogy van a 10 órás triál mert szidnam rendesen is az EAt ha nem lenne refund .

[ Szerkesztve ]

(#5824) gyuribácsi88

Én ezt a sok WOT playert nem értem, ott az ingyenes játék, erre kiad 20 ezret egy másik játékra, amiben ugyan azt csinálja, mintha forza helyett a pubg-t indítanám el, mert hát abban is vannak autók, lehet kocsikázni. :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5825) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Az normális, hogy nem unlockolódnak a fegyver attachmentek, pedig megvan a megfelelő számú kill? Phasz kivan, AK24-el van már vagy 50 killem, de még semmilyen attachmentet nem tudok rátenni, mert egyik sincs feloldva...Portal-ban és AOW-ban is játszottam pedig...

(#5826) Sontir Fel válasza Fitzgerald (#5825) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Nekem csak egy modul csinalta. Ujra elinditottam a jatekot es megoldodott.

Esetleg valakinek van kedve menni par karikat? :B

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5827) fornettisuti válasza Fitzgerald (#5825) üzenetére


fornettisuti
veterán

Mintha leállítottak volna a Portalban szerzett xp-ket, mert farmolták a killeket vagy valami ilyesmi.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5828) fornettisuti válasza NY_A (#5820) üzenetére


fornettisuti
veterán

DirectX hibára ezt próbáltad?: Turn off Future Frame Rendering

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5829) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Arról van valami infó, hogy mikor jön a következő rész?! ;]

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#5830) t.kristof válasza Fitzgerald (#5825) üzenetére


t.kristof
senior tag

Tegnap írtam erről, nekem is ez volt. Hiába indítottam újra a játékot, játszottam tovább, nem történt semmi. Ma viszont megkaptam mindent, viszont csak kb 2.-3. kör után mutatta, hogy megvannak, pedig már játék indításkor is bebírtam rakni őket.

Az élet sz*r játék, de k**va jó a grafikája...

(#5831) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Xbox One: bandymnc

(#5832) NY_A


NY_A
őstag

Igen próbáltam.

De úgy nézem végre megvan a hiba, ami nevezhető user errornak. Mióta megvan a 3080ti alulfeszelve használom. Így nyomtam végig a CP 2077-et RTX-el, Metro Exodust szintén, Valhallat, Warzone stb. soha semmi baj nem volt. Így ezzel a paraméterrel nem számoltam. Adtam neki egy kis feszt, így most megy. Úgy látszik ez kényes erre a dologra.
De most komolyan, hónapok óta napi több órát játszom mindenféle játékkal gond nélkül. Erre egyáltalán nem gondoltam.

(#5833) ADAM1337 válasza Laraxior (#5814) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Abszolut egyetértek veled, a bf3-4 normális tickrate-es szerverei után ez egyelőre nem érte meg az árát.

(#5834) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

Állítólagos ~50-60-as pinggel olyan a szerverek állapota mintha 300+ -os lenne :DDD
Jó kis lagtenger.
10-20 méterről egy egész tár nem sebzi az ellent , utána meg 2 secre rá bedobja hogy kinyírtam és hasonlók :C

Jó ez. Erre vártunk.
Próbálnék játszani ezzel a xarral de konkrétan még rosszabb mint a béta (ha nem ugyanaz).
Az alapvető FPS hiányosságokról ne is beszéljünk ....
Nem is tudom hova tenni mi ez az új BF, mintha valami kiherélt fps és br korcsa lenne ez az egész :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5835) Pro!Petya


Pro!Petya
addikt

[redditről]

Thanks DICE for all the great decisions in BF2042

I just wanna say as a battlefield player, i really am loving the inclusivity and the effort put into combating the toxicity in bf2042.
In previous Battlefield's i would always place at the bottom of the scoreboard and it really damaged my self confidence and hurt my enjoyment. I would dread the after game screen because it reminded me of how horrible i am in the game and made me not want to play or buy any skins. So thank you for removing the score bored to protect me from all that toxicity.
I also could not hit anyone that wasn't pretty much making out with me. And now neither can anyone else after you implemented that massive bullet spread. Battlefield can now finally be enjoyed by everyone since gunbattles are more or less a coin toss right now. Thank you for your eliminating that toxicity.

Dont even get me started on the server browser. I would always totally get lost and dont know what option to select. There are simply too many and it really overstressed my brain and hurt my enjoyment. Now with only matchmaking, you can also implement SBMM to further protect me from those toxic players that always kill me when im trying to shoot at someone while standing in an open field admiring the beauty of your maps. Thank you for getting rid of that toxicity.

I also really appreciate how people light up on the minimap when they shoot. That was a very essential feature that was removed from past titles which forced me to have to look for people. Not fun! Id rather know exactly where they are and just go there directly. I still get killed a lot tho so if you wouldn't mind increasing bullet spread just a tiny bit more that would be very helpful.

And finally thank you for removing the option to lock squads and now you dont get to choose what squad to join. No one wanted me in their squad before because i would always place last and it really hurt me. Now everyone has to take me since they dont have a choice. Really improves inclusion in this game. So thank you for removing toxicity.

One last thing i request is for you to never add voice chat in squad so i dont get people telling me where to go. It really is very toxic and reeks of toxic masculinity.

Thank you so much DICE! Now if you dont mind i have to call my mom to come clean me up and change my diapers after i peed my pants.

:C :C :C

Ezen besírtam! :D

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5836) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Istenem, amúgy milyen sírás megy a scoreboard hiánya miatt. Mindenkinek az volt az e-pénisz mérője, vagy mi történik?

Megyen!

(#5837) fornettisuti válasza CptAdamica (#5836) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ja, az az esszenciája az aimbotozásnak.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5838) bul07 válasza CptAdamica (#5836) üzenetére


bul07
nagyúr

BF5 beidegződés hogy belépés után először arra kell ránézni, és ha lát az ember ilyen 80:0, 100:0, vagy 256:4(ez pár napos kép), akkor az adott szerverről ki kell lépni

Na meg meccs közben is ha valaki gyanús akkor meg kell nézni hogy áll

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5839) CptAdamica válasza bul07 (#5838) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nekem is fura volt az első pár körben, mert nyomogattam volna beidegződésből. De sokkal jobb, hogy nincs benne, így legalább azt látod, hogy squad szinten hányadikok vagytok, mert ez a játék lényege a csapatmunka és a pontok, nem az, hogy kinek mennyi a K/D-je. Értem, hogy fura, meg változás, de édes istenem, próbáljatok már minimálisan alkalmazkodni, új játék, új elképzelések...

Megyen!

(#5840) bul07 válasza CptAdamica (#5839) üzenetére


bul07
nagyúr

És honnan tudod megnézni hogy a másik oldalon nincs csaló.
Mert csalás az tuti lesz hozzá, ha már nincs. Hogyne lenne már, rákerestem most, akartam linkelni videót de inkább nem mert leírásban ott a letöltő link.

És miért nem lehet kikapcsolhatóvá tenni ha a szerver csináló(mert nem bérlő) úgy akarja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5841) nincsnév007 válasza CptAdamica (#5836) üzenetére


nincsnév007
őstag

Az nekem se hiányzik. Engem most az bosszant hogy belépek a meccsbe és nem tölti be a fegyvereket, se az operátorokat, és így le se tudok spawnolni. Nem enged se fegyvert váltani, semmit.

(#5842) CptAdamica válasza bul07 (#5840) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha valaki feltűnően csal, azt úgy is észre veszed, mert 200 méterről fogod az instant fejeseket kapni állandóan.

Megyen!

(#5843) nincsnév007 válasza nincsnév007 (#5841) üzenetére


nincsnév007
őstag

Attachmentet akarok váltani, azt se tudok mert egyből késel. Bétában nem volt ilyen. :(

(#5844) ForRedGlory válasza CptAdamica (#5836) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Én kifejezetten örülök, hogy levették. Talán a vérpistikék kevésbé fognak kukkolni a bokorban és mennek a feladathoz.

(#5845) bul07 válasza CptAdamica (#5842) üzenetére


bul07
nagyúr

Na de a csalók 60% nem úgy csal hogy ossza a fejesek a nagyvilágból, többség alattomosan csinálja de a stat akkor is árulkodó lehet

Na meg én azt is szoktam nézni hogy a másik oldalon milyen játékosok vannak
Rangjuk, meg hogy egy csoport azonosítóval mennyien vannak
Mert ha egy oldalon sok a nagy rangú és az egy csoportba tartozó akkor azt a meccset megeszi a fenne, nem is érdemes maradni mert csak a szívás van megnyerni a kört esélytelen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5846) hadam98 válasza batai15 (#5823) üzenetére


hadam98
senior tag

Amúgy te miről beszélsz? Tényleg a menüben lehettél a 15 percben. PS5 konzolon játszom nem hiszem, hogy csúnyább lenne és rosszabb teljesítményű de ez a legszebb játék ami most létezik a piacon. Gyenge hangok? Hol? Semmivel nem rosszabbak a hangok mint az előző részekben. Epikusnak szerintem az, hiszen egy hatalmas pályán irtják egymást az emberek közbe bejön egy homokvihar azon mi nem epikus? Az üres része annyiban üres, hogy kevés a tartalom. A teljesítmény szerintem a fos szerverek eredménye. Egyébként most már én is kezdem meg szokni a harc rendszert. A játékban tényleg sok a hiba de azért ilyenekért szidni kicsit furcsa :K

(#5847) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rao az új kedvencem. Hack+rakéta kombója állat. [link] :C

Live-Die-Respawn

(#5848) Aventador91 válasza oriic (#5847) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem engedi kidobni a csapdát behackelve is

(#5849) Aventador91


Aventador91
őstag

én most a román gyerekkel megyek. loadout drop(örök muníció :D)+ proxy szenzor+ c5
tankokra megyek, meg így látom mindig hol az enemy

(#5850) Pro!Petya válasza CptAdamica (#5839) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Retardáltakhoz nem lehet és nem is kell alkalmazkodni.
Aki soloban tolja és nem spancikkal az készüljön fel erre.
Meccsek óta olyan híg a felhozatal hogy egyedül kószálok inkább mint az agyhalott tájnézegető társaimmal.
Sokszor arra sem alkalmasak hogy rájuk spawnoljak mert közük nincs a pályán lévő rotához vagy történésekhez.

Itt pl egy foglalásnál sem voltak ott. :DDD

#5844ForRedGlory
Jah persze , azokat majd pont ez fogja ösztökélni hogy foglaljanak meg egyebek :(
/kutyából nem lesz szalonna.../

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.