Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) lofagi


lofagi
Topikgazda

Nah, megint egy k.jó reklám tőlük!

What A Time To Be Alive

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4702) CptAdamica válasza lofagi (#4701) üzenetére


CptAdamica
veterán

Fú, látszik, hogy ezekkel a TV spotokkal nem én vagyok a célközönség, ez tényleg inkább COD-os, bár legalább itt nem éreztem a cringe tengert. :D

Megyen!

(#4703) FattyDove válasza lofagi (#4701) üzenetére


FattyDove
őstag

Mondjuk ez kibaszott vicces szerintem :DDD Imádom amikor egy cég öntrollkodja magát. Bár ebben még mindig a DBRAND a csúcstartó

Mondjuk az a Tom Brady sem mindegy :DDD :N :DDD Most 44 éves, 2042-ben 65 lesz, de akkor is ő lesz az MVP :C :C

[ Szerkesztve ]

(#4704) pandras83


pandras83
senior tag

a what a time to be alive előtt néztem bele ebbe és hát igen..time is running
bf2 szteroidon :D

Cyberfuck Patchrunner

(#4705) Allien válasza mettek (#4697) üzenetére


Allien
veterán

Ok, de példul egér-bill támogatás lesz-e benne? Ha igen, akkor tuti jobb választás! ;] Ultimate előfizuban benne lesz-e? :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4706) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ha ez igaz, akkor elég combos lesz a szerver kreátor.

Megyen!

(#4707) 3L1T3 válasza CptAdamica (#4706) üzenetére


3L1T3
addikt

:C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#4708) mettek válasza CptAdamica (#4706) üzenetére


mettek
addikt

Lehet majd elég hardcore szerevereket létrehozni. Bennem még annyi kérdés merült fel hogy ez majd ugy működik mint a bf5-ben hogy addig él a szerver amig az admin, a szerver készítő fent van vagy dedikált szervereket hozhatunk-e létre?
Mert a bf5 féle nagyon nem fog működni.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4709) CptAdamica válasza mettek (#4708) üzenetére


CptAdamica
veterán

Remélem állandó lesz, vagyis a logika azt diktálná. :D

Más: Ma jött 496.49-es nvidia driver, ami már az early access-re optimalizált.

Megyen!

(#4710) regener válasza mettek (#4708) üzenetére


regener
veterán

Kétlem hogy mindenki tudna egy állandót indítani, mert akkor ha lesz is custom szerver bérlés a kutya sem fizetne érte.
Pedig pl. a BF4 szerverek sem olcsók még most sem.

[ Szerkesztve ]

(#4711) Def26 válasza mettek (#4708) üzenetére


Def26
félisten

nem is tudom, nekem valahogy nem hiányzik a bérelt szerver adminok királykodása. Ritka volt a normális bérlő, sőt jóformán csak azt élveztük, ha páran saját szervert béreltünk, de akkor meg csak akkor jött bele élet, ha 6-7 -en felmentünk a klánból.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#4712) zzola válasza lofagi (#4701) üzenetére


zzola
félisten

Ez full gagyi...

(#4713) FattyDove válasza Def26 (#4711) üzenetére


FattyDove
őstag

Egy előnye van a bérelt szervereknek. Ha valaki a klánból akarja ott tolni vagy a VIP-ek közül, akkor kibasznak automatikusan egy random szerencsétlent, hogy a másik aki fizet érte, az fel tudjon menni.
HLL-ben csomószor van ilyen. Frusztráló? Az. Jogos? Igen.

#4712zzola: Mi a gagyi abban, hogy saját magukon röhögnek / trollkodnak?

[ Szerkesztve ]

(#4714) bul07


bul07
nagyúr

Volt már

Battlefield Briefing: The Soundtrack of 2042

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4715) almos94


almos94
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy a teljes játékban is lesznek botok a 128 fős szervereken?
Nekem totál elrontja az élményt, hogy botokkal van feltöltve fél szerver.
Vagy legyenek 64 fős szerverek megint, vagy maradjon 128 fős, de ne töltse fel botokkal.
Vagy nektek bejön ez a botokkal feltöltős téma? BF3-tól játszottam az összessel elég sokat és egyikben sem voltak botok, nem is hiányoztak soha.

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#4716) Astroboy válasza bul07 (#4714) üzenetére


Astroboy
őstag

Ez inkább Noisetrack nem Soundtrack, nem vágom miért lett divat mára összekeverni a ferencvárosi rendezőpályaudvar zajait egy reptérével, de ezek szerint evva'. ;]

(#4717) pandras83 válasza almos94 (#4715) üzenetére


pandras83
senior tag

Naná, hogy lesznek. Egyedüli remény a Portal és a szerverek testreszabhatósága.

Cyberfuck Patchrunner

(#4718) CptAdamica válasza almos94 (#4715) üzenetére


CptAdamica
veterán

Lesznek, de a bétában bugos is volt, mert nem töltötte fel játékosokkal a szervert, így maradtak a botok, viszont ezt elvileg javították, meg ha bekapcsolod a crossplay-t, akkor minimális bottal fogsz találkozni. Nekem is az első 2-3 meccsem volt ilyen szar.

Megyen!

(#4719) almos94


almos94
aktív tag

Engem zavar, ha 1 bot is van. Multizni akarok más emberekkel és nem mesterséges intelligenciával.
A Portal az egyetlen, ami miatt van esélye, hogy én megveszem a játékot, remélem az tényleg olyan lesz, mint amilyennek beállítják,

Miért érdemes tanulni??? A tanulás meghozza gyümölcsét, a gyümölcsből meg ugyebár pálinkát lehet főzni...

(#4720) gyuribácsi88 válasza CptAdamica (#4718) üzenetére

Nem biztos hogy a botokat meg lehet majd különböztetni a konzolos játékosoktól ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#4721) prokxy válasza gyuribácsi88 (#4720) üzenetére


prokxy
veterán

Á, dehogynem, némelyik bot tuti jobban tolja! :D
Láttál volna engem először gamepad-del játszani, még anno a HZD-t a másik oldalon. Streameltem havernak, rég kuncogott annyit. :B :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4722) warcat válasza almos94 (#4719) üzenetére


warcat
veterán

Hát akkor zavarjon.Eléggé egyértelmű, hogy amint van rá lehetőség feltölti szándék szerint a rendszer a játékot emberekkel, addig meg nem csap pofán egy 50vs14 túlerő.

Az eredmény persze ugyanaz lesz, de a botok figyelemelterelésnek és golyófogónak megfelelnek, és legalább az 1:1 k/d csere lehetséges marad az értelmesebbjének a farmolós lemészárlás helyett.

EA: It's in the crate!

(#4723) Sz. Géza válasza warcat (#4722) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Miért, autobalance nem lesz? ;)

(#4724) GSP


GSP
aktív tag

Még vagy 3 hét, alig várom...

~~~ Ha szereted az életet, ne vesztegesd az időt, mert az idő maga az élet. ~~~

(#4725) oriic válasza GSP (#4724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

16 nap early access-szel. \o/

Live-Die-Respawn

(#4726) STC Speed


STC Speed
őstag

Vótmá?

[link]

(#4727) fornettisuti válasza STC Speed (#4726) üzenetére


fornettisuti
veterán

Vótmá!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#4728) lofagi válasza STC Speed (#4726) üzenetére


lofagi
Topikgazda

3 napos videó, nem még biztos nem rakta be senki xD ;]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4729) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Na, vajon folytatódik az előző hetek trendje és ma is kapunk valami 17-kor? :P

Megyen!

(#4730) oriic válasza CptAdamica (#4729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, kapunk, nemrég került ki Twitterre.

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4731) CptAdamica válasza oriic (#4730) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na bakker, gyorsabban vágtad ki a képet, pont most néztem rá. Zsír! :D

Megyen!

(#4732) oriic válasza CptAdamica (#4731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Semmi nem kerüli el a figyelmünket, mindent is ideteszünk BF témában. :))

Live-Die-Respawn

(#4733) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 2042 Gameplay | First Look At Renewal, Breakaway and Discarded Maps

Még mindig a régi build, a korábbi UI módosítás nincs benne még.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4734) CptAdamica válasza oriic (#4733) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól néznek ki a pályák, a havas különösen, pedig valahogy attól féltem a legjobban. :D Ez a DM7 kis szerelmem lesz úgy érzem.

Megyen!

(#4735) aerosmith


aerosmith
őstag

Hotas támogatás lesz benne amúgy? Lehet elővenném a Saiteket.

(#4736) AsakuraDave válasza oriic (#4733) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nah végre az első gameplay amire azt mondom, hogy oké ez nem rossz :)
Kár, hogy a beta emléke még nagyon mélyen bennem van :Đ
Valszeg lesz ebből vétel de csak megjelenés után ha már nem lesz tele bugokkal ;]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4737) oriic válasza AsakuraDave (#4736) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én még mindig azt mondom, hogy az EA Play 10 órás trialját érdemes lesz kipróbálnia azoknak, akik még nem tudtak dönteni vásárlásról.

Live-Die-Respawn

(#4738) AsakuraDave válasza oriic (#4737) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Manapság minden játék tele van bugokkal. Ez readás egy multi 128 fővel, netcode problémák, lesz itt sok gond amin majd peccselgetnie kell az EA/Dice-nak. De most ez a trailer végre adott egy kis hitet hogy lehet ez majd jó :)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#4739) CptAdamica


CptAdamica
veterán

BF1, BF4, BFV loggolás utáni kis videó szexi.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#4740) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Rákérdeztem 120hz támogatásra konzoloknál.

[link]

"Something to explore in post launch, potentially. Resolution is not a problem, we are hammering the CPUs with 128 players quite severely, and the CPU requirements to jump from 60 to 120 fps are not trivial. Reducing resolution won't be much of a help. :)"

Lényegében a launch után megvizsgálják a lehetőséget, simán a felbontás csökkentésével nem sok eredményt érnének el, mert a 128 fő eléggé leterheli CPU-t. (ha jól értem)

Mondjuk én szívesen ellennék 64 fővel is, ha kapnék cserébe 120FPS-t.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4741) mettek válasza oriic (#4733) üzenetére


mettek
addikt

Nekem egy gondom van csak a játékkal, mégpedig az hogy a beta meg a látott gameplayek alapján nagyon üresek a mapok, nagyon nincs rajtuk tereptárgy. Az épületek is sterilek és olyanok mint a múzeum. Vihettek volna több életet a terképekbe.

Plusz így szabad préda lesz a gyalogos minden járműnek.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#4742) IntelKiller7 válasza mettek (#4741) üzenetére


IntelKiller7
veterán

En nem igazan igy latom. Az stimm, hogy vannak nagy atlathato teruletek, de azert a nem lehet atloni minden pontrol barhova.
a nagy epulet meg a raketa allomas kozti terulet ami ilyen lehet. Foleg, ha valamelyik epuletre felmaszol, vagy toronyra. Ha ugyes vagy sniperrel azert lehet apritani.
Helivel is csak akkor vagy elonyben, ha valamelyik pontot betamadod, es pont vannak ott. A map aljan talalhato 2 pont, pont ilyen. Meg a nagy epulet teteje is.

De pl a BF3-as Bandar desert is ilyen volt.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#4743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Weapon Customization in #Battlefield Portal based on the Beta client:

Attachments from BC2 and BF3 available
"Plus Menu" support (can be disabled)

Iron sights and scope for sniper rifles (e.g. K98 Sniper) seem to be the only options for BF1942 weapons.

Example (AKS-74u):

[link]

Live-Die-Respawn

(#4744) BlackstaarX


BlackstaarX
csendes újonc

Hát én még mindig nem tudom eldönteni hogy kell-e ez nekem. Elővan rendelve de erősen azon vagyok hogy visszamondom, pedig úgy volt hogy az idei Cod helyett ez lesz de a beta közben nem éreztem hogy annyira jó. Van egy olyan érzésem hogy úgy jár mint a Battlefront 2 és hamar lemegy az ára akcióknál aztán majd patchelgetik.

(#4745) CptAdamica válasza BlackstaarX (#4744) üzenetére


CptAdamica
veterán

Válaszd az EA play-t, kapsz 10 órát, aztán eltudod dönteni, hogy tetszik e vagy sem.

Megyen!

(#4746) sixpak válasza BlackstaarX (#4744) üzenetére


sixpak
nagyúr

24 órával az első indítás után még refundolhatod...én azért nem mondtam még vissza, lesz 1 napom kipróbálni, hogy fut-e rendesen (nem úgy, mint a beta :D )....remélem igen, mert azért szeretnék játszani vele.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#4747) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én ugyanazt a taktikát követem, amit a BFV-nél is:
12.-én befizetek 1 hónap Origin Access Premiumra. Az 15 euró, és akkor a 10 órás időkorlát nélkül van 1 hónapom eldönteni hogy kell-e a játék, nekik meg van egy hónapjuk kapkodni magukat, hogy meggyőzzenek róla, hogy igen.

Ha ugyanolyan fosul fut majd mint a béta, de a játék maga tetszik, akkor nyilván nem tisztelem meg őket azzal hogy Originen veszem meg, hanem majd beszerzem valami kulcsos oldalról sokkal olcsóbban, aztán ennyi...

(#4748) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy most 300 Ft a game pass, amivel elérhető az EA play meg a 10 óra trial sokaknak, ha jól értelmezem, ugye?

Megyen!

(#4749) oriic válasza CptAdamica (#4748) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen. (Game Pass Ultimate, sima Game Pass az nem)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4750) CptAdamica válasza oriic (#4749) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor akinek meg van még az a lehetőség, az egy jó ajánlat, főleg, hogy most jön a B4B és a FH5 is. :)

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.