Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5601) taknyí válasza #16729600 (#5598) üzenetére


taknyí
senior tag

"OMG, relax, ez csak egy játék :D VGA mizériához meg nincs köze a fejlesztőknek" eddig tudtalak követni. :F

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5602) bul07


bul07
nagyúr

Fejlesztőknek csak ahhoz van közük hogy mennyire optimalizálják és nem kell indokolatlanul erős VGA

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5603) R3laX válasza taknyí (#5601) üzenetére


R3laX
addikt

Bányászokra gondol, meg a nyerészkedőkre, akik 5-10-esével rendelték be Alzáról is az új kártyákat, aztán adták tovább fű alatt azonnal haszonnal. Akinek épphogy volt fogalma a PC-ről, még az is elkezdte az aki kapja mariskát(marhát), csak döljön a lé.

[ Szerkesztve ]

(#5604) FattyDove válasza R3laX (#5603) üzenetére


FattyDove
őstag

Mivel van neked több jogod vga-t venni játékra, mint azoknak pénzkereséssre? Most is tudsz kártyát venni ha akarsz, az más dolog, hogy 3x-os áron.

Más: Akar valaki tolni pár menetet? Ha igen, akkor írjon a Battlefield Buddies-on.

[ Szerkesztve ]

(#5605) nincsnév007


nincsnév007
őstag

nálatok is "darabos" a mozgás? meg néha visszább ugrik a karakter is.

(#5606) fornettisuti válasza nincsnév007 (#5605) üzenetére


fornettisuti
veterán

nem

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#5607) R3laX válasza FattyDove (#5604) üzenetére


R3laX
addikt

Mind1, ez érzékeny téma ;). Gép fejlesztésére én is lepasszoltam a 3060Ti-t, igaz előtte 3 hónapig game-eltem vele és csak 1 kártya volt, amit visszaforgattam a mostani rendszerbe.

Itt tartok, be lehet ezt osztani amúgy szépen :). Most leszek 11-es, vagy 12-es szintű asszem. Conquest-et tolok, mindig azt szerettem.

[ Szerkesztve ]

(#5608) nincsnév007 válasza fornettisuti (#5606) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem tom nálam miért, 50-es pingem van. olyan irányítani a karaktert mint ha egy sínen húznák

(#5609) taknyí válasza R3laX (#5603) üzenetére


taknyí
senior tag

Nem azokra gondoltam, a bányászok élnek a lehetőséggel, ha melóztatni tudják a kártyákat. A gyártókra és a kereskedőkre gondoltam ahogy írtam. Ez szerinted a bányászok miatt kerül ennyibe, vagy rákaptak a bányászatra alkalmas kártyák bányászok kereslete folytán felemelt árakra? Tudtommal az LHR-s kártyákat nem éri meg bányászatra fogni...

(#5604) FattyDove: semmivel, de ha egy családi ház kertjének nyírásához neked is meg kellene venned a profi önjáró fűnyírót, mert nincs más és nincs két kezed a kaszáláshoz csak egy hogy told a húszezrest neked se lenne ennyire okos válaszod...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5610) #16729600 válasza taknyí (#5609) üzenetére


#16729600
törölt tag

LHR es kártyákról még régen kiütötték a védelmet, ugyanolyan jók bányászatra, mint az 'eredeti variák. [link]

[ Szerkesztve ]

(#5611) R3laX válasza taknyí (#5609) üzenetére


R3laX
addikt

Hé! Szerintem eléggé eltértünk a témától.. Én eladtam az 5700XT-t, abból lett a 3060Ti, aztán eladtam a 3060Ti-t és lett jobb proci+AMD vga. De ez is csak szerencsén múlt, szóval én bőven megértem a helyzetet. Relax :): [link]

[ Szerkesztve ]

(#5612) taknyí válasza #16729600 (#5610) üzenetére


taknyí
senior tag

Igazad van, meggyőztél csak a bányászok tehetnek mindenrőt, a gyártók, meg a kereskedők széttárják kezeiket ez az élet ....

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5613) #16729600 válasza taknyí (#5612) üzenetére


#16729600
törölt tag

Fő meg albűnösök stigmatizálása nélkül is ennyibe kerülnek a kártyák. Nem lehet mit tenni ellene. Amúgy én végül is szimpatizálok a bányászokkal, mert nélkülük soha nem lett volna ingyen 3090 em. :D

(#5614) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Mikor betölt az adott pálya, az elején csúnyán szaggat... aztán néha időnként megakad. Kevés lenne az 5600x alapon? :Y ( 2k felbontás, ultra helyett inkább csak high, 6800xt, 16 gb 3600as ddr4)

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#5615) duckload


duckload
tag

Alapvető problémák vannak ezzel ajátékkal! A túl nagy mapok megölik a játékmenetet! Tele van sniperrel, semmit nem tudsz hozzátenni a győzelemhez. Egy vagy a 128 ból. Teljesen súlytalan az egész! Ezzel robtották el az egészet hogy túl sokat, túl nagyot akartak alkotni, de elrontották mert nagy lett, de súlytalan rohángászás az egész! :(

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#5616) R3laX válasza Sontir Fel (#5614) üzenetére


R3laX
addikt

Nálam most mikor szórakoztak a szerverrel utána csinálta ezt, de aztán abbahagyta.

(#5617) taknyí válasza #16729600 (#5613) üzenetére


taknyí
senior tag

Ki stigmatizált, ki beszélt bűnösökről? Egyszerűen nincs szándék az említettek részéről, hogy megoldják a problémát. A zsé a zsebben az alap fogyasztói kört meg nagyívben le..arják. Lehetne más területen is a tendenciát feszegetni pl. gáz árak. Ja arra van megoldás, ha van akarat. Az meg hogy pl. az olajszőkítésből néhányan jól jöttek ki (mint te a bányászatból) az nem mérvadó szerintem.De befejeztem, mert, aki akarta, az értette, hogy mit akartam ezzel az egésszel mondani.

(#5618) RockHaRD: örülj neki, meg a haverod is örüljön.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5618) RockHaRD válasza taknyí (#5596) üzenetére


RockHaRD
addikt

Nekem pontosan ugyanannyit kellett a beállításokban állítani, mint bármelyik előző részben. Nem kellett törölgetnem semmilyen kontroller beállítást, nem lőtt magától, semmi ilyesmi nem volt. Egér gombokat meg tudja különöztetni, tudok az oldalsókra bármit bindelni, magyarul nem kín szenvedés vele a beállítás. Havernak nincs RTX-es kártyája "csak" 1080Ti, és tök jól elfut neki is.

Szívesen elküldöm a retekbe neked a játékot, de nem őszintén ;)

#5615duckload: Ezt viszont jól megfogalmaztad, és egyet tudok érteni vele. 1 vagy a 128ból. Ha full squaddal játszotok, az is kevés a megváltáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#5619) FattyDove válasza duckload (#5615) üzenetére


FattyDove
őstag

"A túl nagy mapok megölik a játékmenetet!"

Mi az istent olvastam.. Láttad te valaha a BF2-őt vagy a BF3-at? Ez nem a cod 879. része. Ezt kéne felfogni.

Konkrétan én azt érzem, hogy túl kicsik a mapok és túl gyorsan el lehet jutni A-ból B-be.

[ Szerkesztve ]

(#5620) R3laX válasza Sontir Fel (#5614) üzenetére


R3laX
addikt

Akkor csinál még ilyet, mikor a shader cache-t törli új driver telepítésénél. Megpróbálhatsz egy törlést Adrenalin-ban, de akkor újra durvábban fog szaggatni első betöltésnél.

(#5621) nincsnév007 válasza nincsnév007 (#5608) üzenetére


nincsnév007
őstag

vagy az xbox internetén kell beállítani valami, nagyon bosszantó, olyan mint ha laggolna a karakter

(#5622) #16729600 válasza taknyí (#5617) üzenetére


#16729600
törölt tag

Soha nem bányásztam egy percet sem és nem is fogok. De részemről is befejeztem.

(#5623) taknyí válasza #16729600 (#5622) üzenetére


taknyí
senior tag

:R Nem úgy értettem, hogy te bányásztál, hanem hogy miattuk jártál jól.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#5624) hadam98 válasza nincsnév007 (#5621) üzenetére


hadam98
senior tag

PS5-n is ilyen, igaz jelenleg szarok a szerverek, tegnap jobban voltak.. Viszont a mozgás ilyen, ezt írtam előbb, hogy gagyi az egész. Ne fáradozz az internettel. Ez a játék rosszabb lesz mint a BF5, az egy évet kihúzzák és ennyi.

Egyébként, hogy írják róla jót is szerintem a pályák jók és nem túl nagyok. Ki kell tapasztalni a pályát utánna minden oké.

[ Szerkesztve ]

(#5625) nincsnév007 válasza hadam98 (#5624) üzenetére


nincsnév007
őstag

akkor jó hogy nem csak nálam ilyen. Most a one-s verziót nyomon de pl kaleidoscope pályán nem lehet fegyvert váltani, sőt be se tölti a fegyvereket :( . Nálam a pálya méretek jobban tetszenek a one-s verzión.

(#5626) mettek válasza duckload (#5615) üzenetére


mettek
addikt

Ezzel egyet kell értenem. Túl nagyok és túl nyíltak a pályák. Eleve miért nincs 64 meg 32 fős meccs? Miért nincs rush meg hardcore móde?
Érthetetlen.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5627) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Na mi lesz, akar valaki sajàt szerón jàtszani? 1-2 emberért nem indítok, de ha lennénk elegen akkor mehetne a móka

Xbox One: bandymnc

(#5628) FattyDove válasza bandi0000 (#5627) üzenetére


FattyDove
őstag

Dudva néven megtalálsz discord-on a Buddies csatornán, meg elméletileg 10 perc múlva jön CptAdamica is.

(#5629) AAtt1la válasza FattyDove (#5619) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ez az egyik.A másik meg,hogy eddig is erről szólt,hogy egy vagy a sokkból és csapatmunka nélkül,esélyed sincs nyerni.
Követelték az emberek,hogy legyen több játékos,most meg az a baj,hogy több lett.

(#5630) duckload válasza FattyDove (#5619) üzenetére


duckload
tag

Pedig semmi értelme az ilyen nagy pályának! Nem attól lesz jó valami, hogy nagy. Mire odamész A ról B re lepereg az élet. Aztán valami sniperes kilő, újraéleszteni nem fog senki! minek?
Respawn valami járműbe gondolom! Beülök lövésznek, egy heli szétdózeról. Utána oda a csapattársakhoz, de csipa megint leszed azt sem tudom honnan :F .
Respawn(mert éleszteni nem akarnak).
És ugyan ez ciklikusan, néha egy kis akció is befigyel!
Szóval túl nagyok a pályák, unalmas a játékmenet Számomra! Annak csak örülök, hogy másnak bejön!
BfBc2 meg Bf3 nagyon bejött ez nem, pedig kurvára azokra hajaz!

"Gyöztél felettem, mert az végzetem, hogy harcaimban bukjam szüntelen, de új erővel felkeljek megint."

(#5631) FattyDove válasza AAtt1la (#5629) üzenetére


FattyDove
őstag

Üdvözöllek a 21. században, ahol minden szarért elkezd sírni valami gyökér a neten.

Mé nő? Mé férfi? Mé fehér? Mé fekete? Mé ázsiai? Mé 64? Mé 128? Mé kék? Mé zöld? Mé ilyen? Mé olyan?

A szomorú az, hogy az összes ilyen gyökér képes magaköré gyűjteni egy kissebb-nagyobb szektát, miközben 20 éve ezeket kiröhögte mindenki. Nekem személy szerint a brém kezd tele lenni ezekkel a fogyatékosokkal, pedig elég sok érdekes emberrel találkoztam, amióta van netem (2002).

#5630duckload: A te játékod a cod vagy a quake. Ez ilyen rohadt egyszerű. Az mondjuk vicces, hogy a BF3-at hozod fel példának, mivel ott voltak ezeknél sokkal nagyobb mapok. Caspian Border mondjuk...Csakhogy a legismertebbet mondjam. Vagy akár mondhatnám a labirintus Talah Market-et.

[ Szerkesztve ]

(#5632) AAtt1la válasza FattyDove (#5631) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Én nem bánom,csak ne akarjanak cod-ot csinálni a BF-ből.

(#5633) FattyDove


FattyDove
őstag

Akar valaki játszani? Battlefield Buddies-on lehet csatlakozni a 3-as squadba

(#5634) pandras83


pandras83
senior tag

Battlefield 3 Portal Weapon Costumization Guide

Nem bírtam rájönni tegnap magamtól, hogy mi a f#szért nem marad ott, amit beállítok

Cyberfuck Patchrunner

(#5635) AsakuraDave válasza FattyDove (#5631) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Meg vannak a vén trottyok akik nem tudnak túl lépni a múlton és minden nemű technológiai fejlődés vagy újítás az rossz :U
BC2, BF3-4 több száz órám van bennük a BF1 kimaradt gép miatt az 5 meg olyan amilyen, minimális időre köt csak le ez a 2042 meg a beta alapján nagyon gagyi de majd ha kijön a 10 órás trialt megnézem.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#5636) Pro!Petya válasza FattyDove (#5631) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Sajnos igaza van , feleslegesen kuvva nagyok a mapok és inf-ként kb egy futóversenyre jobban emlékeztet mint fps lövöldére.
Kontrollálhatatlan a térfoglalás és soloban ha nem camperkedsz nem tudsz érvényesülni, mert tényleg minden irányból leszednek másodpercek alatt aztán megint lehet futni ... jaj de szuper.
Egyszerűen itt a játékos már csak egy sok közül , pl lehozni meccset kb lehetetlen.
A 128 ember 2-3 nagyon max 4 ponton öli egymást. Vagy futsz egy órát vagy lespawnolsz a gyilok közepébe de mindkettőnek ugyanaz a vége..... leszed valaki akit esélyed nincs észrevenni. Kb kiölték az alapvető 1v1 1v2 1v3 lehetőségét.
Én imádom a BF szériát de ez mondjuk ki xar lett így ahogy ebben a formában jelenleg van.
Az 5 óta csak lejtmenetben van ez az egész.
Viszont nagyon szép akció jeleneteket óllóztak össze a trailerekhez ,csak hát az köszönő viszonyban sincs a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5637) AsakuraDave válasza Pro!Petya (#5636) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nincs single és egy ilyen multira futotta...
Ez csak arra jó akkor hogy felmégy kicsit lövöldözni de nagyon másra nem. Persze dögöljön meg az aki nem hardcore haverokkal nyomja 0/24... :C Túl sok szerverre nem lesz szükség 128 fővel.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#5638) bandi0000 válasza FattyDove (#5633) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Oda nem csak pc-sek mehetnek?

Xbox One: bandymnc

(#5639) FattyDove válasza bandi0000 (#5638) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem

(#5640) bandi0000 válasza FattyDove (#5639) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ma már valszeg kihagyom, de holnap majd összehozunk valamit, mert igazából nekem sincsenek társaim, akikkel lehetne csapatni, kár hogy nincs mêg voice chat, mert boxon nincs discord

Xbox One: bandymnc

(#5641) Pro!Petya válasza AsakuraDave (#5637) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Minnél többet játszom vele annál jobban az az érzésem hogy a trailerhez összekalapáltak valamit hogy azért legyen mit eladni.... :(((

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5642) pRoject22 válasza mettek (#5626) üzenetére


pRoject22
őstag

domination játékmód kis mapon járművek nélkül? :U

¯\_(ツ)_/¯

(#5643) IntelKiller7 válasza pandras83 (#5634) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Ossze vissza nyomkodtam mindent. Spawn. Semmi.
meghalok. Ujra nyomkodok mindent, spawn, semmi.

Megint ujra nyomkodas spawn, semmi.
gyors spawn utana egybol, ott a fegyveren a cucc. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#5644) pandras83 válasza IntelKiller7 (#5643) üzenetére


pandras83
senior tag

Ugyanez. Micsoda öröm volt, amikor véletlenül eltaláltam!

Cyberfuck Patchrunner

(#5645) Pro!Petya válasza IntelKiller7 (#5643) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Ugyanez szintén. :DDD

Sikerült egy rohadt egyszerű dolgot is így túlgondolni.
Vicc hogy ezt valaki kitalálta , és valaki erre rábolintott hogy : EZ igen, ez kell a népnek
:C :C

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#5646) nincsnév007 válasza bandi0000 (#5640) üzenetére


nincsnév007
őstag

múltkor olvastam fb csoportban, hogy böngészőn belül működik a discord xboxon :)bár én nem próbáltam.

(#5647) sith7


sith7
nagyúr

Tegnap óta nem tudok belépni, xbox - n tolom, EA trial van
Internet hibára panaszkodik, de más játék simán megy
Ötlet ?

(#5648) mettek válasza AsakuraDave (#5635) üzenetére


mettek
addikt

Hatalmas bf fan vagyok de azt érzem hogy nem szippant be. Van hogy kinyomok meccseket mert unom vagy azt érzem esélyem nincs.
Csináltak egy CODfieldet. Rengeteg minden hiányzik belőle mint pl scoreboard, stat felület, szerver kereső, több játékmód, kisebb szerverek stb

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#5649) prokxy válasza mettek (#5648) üzenetére


prokxy
veterán

+1. Redundot szerettem volna, de már nem lehet. Ez van.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#5650) Pro!Petya válasza mettek (#5648) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Szerinted?! Én már azt a 15 eur-t is sajnálom az EA play pro-ra..., ha tudom ezt elég lett volna a sima is ehhez a 10 órával. Sőt még sok is... :DDD

Nekem sem volt szokásom kilépegetni eddig de itt nyugodt szívvel offolom ki én is ha meguntam a nagy semmit. Semmi súlya nincs már.

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.