Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55401) TTomax válasza zzola (#55400) üzenetére


TTomax
nagyúr

Én elnéztem valamit,elnézést,még most felfér...kiszanak igaz van.Most 47.9-et ir nekem is...

Szerk,rájöttem mi volt a gond.Nem jelöltem ki a mappát és mellete van a CTE is,azt is beleszámolta először.Ha kijön az összes DLC akkor már sanszos hogy nem fér fel majd rá.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#55402) yodamester10 válasza zzola (#55400) üzenetére


yodamester10
őstag

Nem fér rá! :(

(#55403) marilllyo


marilllyo
veterán

SzvSZ NE vegyél 64 GB-s SSD-t.

Okosan le is vázolom, hogy miért ne.

1, Nem tudjuk, hogy a beígért következő nagy peccs és az FS kieg...meg még az esetlegesen utána megjelenő Peccsek (ha ha ha) pontosan mekkora plusz tárhelyet jelentenek.

2, Most BF4-el játszol...és csak a BF4-ért nem érdemes rákölteni egy SSD-re.

3, Ha ilyen ütemben növekednek a játékok tárhely igényei...akkor a Star Wars BF vagy a BF5...amit lehet, hogy kipróbálnál...(és könnyen meglehet, hogy annak már kifejezetten kell az SSD)...nem fog ráférni.

Szóval inkább gyűjts még és vegyél egy 128-as sima SSD-t.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#55404) Dtomka válasza zzola (#55398) üzenetére


Dtomka
veterán

Éppen az, h azok drágábbak. Hiszen, még újdonság. Én ~ 23k ért vettem egy V300 240GB -at. Mivel első SSD-m így nem akartam sokat rákölteni. Nekem a WIN8.1 X64+ progik + BF3+DLC + BF4 van rajta és még van szabadon 80 GB.Azt akarom ebből kihozni, hogy manapság már a 128 GB os SSD is kevés (lehet), ha az embera játékot(at) is erről szeretné futtatni.Mindenképpen megéri SSD-ről, (mert minden) a BF4 (is) "pikk-pakk" betöltődik, az elsők között vagyok map váltáskor a pályán.

Mi az a CTE?Nekem (még) nincs meg a Premium, gondolom van összefüggés. Vagy nincs? :F :)

[ Szerkesztve ]

(#55405) fornettisuti


fornettisuti
veterán

120-as ssd-n nekem csak win8.1 (frissitesei), driverek, bongeszo, par kisebb progi es bf4 van. szabad hely kb 25giga.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#55406) zzola válasza Dtomka (#55404) üzenetére


zzola
félisten

Értem, de én nem mondtam, hogy olcsóbb az M.2-es SSD..

[ Szerkesztve ]

(#55407) Dtomka válasza zzola (#55406) üzenetére


Dtomka
veterán

Tudom, marilllyo kérdezte, csak neked válaszoltam :). Annyiból jó az M2, hogy pci slotba kell rakni, egyszerűbb... De lehet, h annak az árán találnál 128GB SATA3-at. Mennyit szánnál rá? Nézd meg az aprót, hátha, pl [link]. (min 128 at vegyél!)

[ Szerkesztve ]

(#55408) iMaverick válasza Dtomka (#55404) üzenetére


iMaverick
addikt

Azt akarom ebből kihozni, hogy manapság már a 128 GB os SSD is kevés (lehet),

Nem lehet, biztosan kevés manapság a 120-as SSD (ha játszol).

Nekem is ezért kellett a BF3-ot lekapnom, egyszerűen nem fértem volna el.

Az SSD-n meg hagyni kell kb. 20% üres helyet!!! Ez nem urban legend, ezt több számtech újságban is leírták, sőt a neten is írják...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#55409) Dtomka válasza iMaverick (#55408) üzenetére


Dtomka
veterán

A lehet szót azért raktam zárójelbe, mert : nem mindenki játszik 30-60 GB os játékokkal. Ugye? (igénytől erősen függő a dolog!)
Lehet, valakinek 5 éves gépe és abba vesz 1 SSD-t, és régi játékokkal játszik. Melyeknek mérete pár 100 MB, vagy 1-2 GB-t. Akkor ugye elég oda a ~120 GB os ...
A 120 viszont elég ha op rendszer (20 GB)+ 1 nagyobb játék (BF4 40GB, vagy wolfenstein the new order 60GB)

[ Szerkesztve ]

(#55410) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

mitérez a battlelog?! plugin update-et ír de nincs ott a gomb.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55411) Dtomka válasza SkyS1gn (#55410) üzenetére


Dtomka
veterán

Tegnap én is tapasztaltam ...próbálj csatlakozni valamelyik szerverhez és akkor előugrik a letöltés ablak.

(#55412) SkyS1gn válasza Dtomka (#55411) üzenetére


SkyS1gn
félisten

:R

Tudtam hogy valahogy megkerülhető mert már csinálta régebben.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55413) iMaverick válasza Dtomka (#55409) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem szeretnék hitvitát indítani, de aki nem akar gépet fejleszteni, mert el van a régi játékokkal, az szerintem nem fog 120-ast sem venni, megelégszik a 60-assal... (Pont azért, mert nem akar a gépre /sokat/ költeni.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#55414) kisza25 válasza yodamester10 (#55399) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem 120-as SSD-n van a BF4 és 64GB-on a Winfos és nem ez volt a kérdés:P
Amit írsz viszont igaz, kár, hogy az új gameknél számít, hogy min vannak, mert nem így lenne elég lenne egy 120GB winfosnak, meg egy 1TB játékoknak azt csókolom :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55415) yodamester10 válasza kisza25 (#55414) üzenetére


yodamester10
őstag

Ha nem tapasztalatból beszélnék szóba sem hoznám,hogy lebeszéljem a 64 gigásról,de nekem 128 is kevés,azt még tegyük hozzá,hogy 128giga mikor kiveszed a dobozából aztán az első particionálásnál mér csak 119 gigából gazdálkodhatsz aminek a 20%-át célszerű nem megtölteni ;)

(#55416) kisza25 válasza yodamester10 (#55415) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

az azért 119GB, mert az újaknál alapból a 20%-ot nem látod, szóval ezzel már nem kell foglalkozni, pláne, ha tárolásra használod és nem windowsnak, mert tároláskor csak olvasás van, a win azért lassult be a régi SSD-ken, mert ott folyamatos írás olvasás van, de trim elméletileg megelőzi a lassulást (csökkentve az élettartamot, de ez már tényleg nagyon off) :)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55417) kisza25 válasza kisza25 (#55416) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na ez amit írtam ebben a formában nem igaz, a HDD gyártók 1024-es váltószám helyett 1000-est használnak, így pl. az 1TB méret valójában csak 930GB, az 1024 csak memóriacsippeknél maradt meg, de ugye az ssd abból van, viszont a winfos úgy kezeli, mint egy HDD-t így pl. egy 64GB SSD-t csak 59GB-nak lát, az az 5GB meg a statikus wear leveling-re lesz használva, de vannak pl. 50GB SSD-k amik valójában 64GB-osak ezeknél már tényleg előre van tervezve a 30% állandó szabad hely, de ez továbbra is az írás miatt van, az olvasás más tészta,
a trim-nek meg a felülírhatóságnál van szerepe, csak most hirtelen belekeveredtem :B

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#55418) pendre54 válasza kisza25 (#55417) üzenetére


pendre54
addikt

Nagyon igaz amit írsz, mert én kb. 3 hónapja raktam be egy elvileg 1 TB-os Western Digital Blacket, ezen futnak a játékok, az SSD-n a Win7, meg egyéb progik, és így néz ki a HDD mérete.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#55419) SkyS1gn válasza pendre54 (#55418) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Persze, sose kapod a ráírt kapacítást, számokból ha összeszorzod rájössz miért.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55420) Nemt0m12 válasza pendre54 (#55418) üzenetére


Nemt0m12
tag

a gyártó 1000rel számol míg az ms 1024el így jön ki a kisebb méret amit te valójában látsz ezért nem lesz soha 1TB az 1TB.

(#55421) xerses83


xerses83
csendes tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek, mert elakadtam.
kb. 1 hónap után ismét szerettem volna játszani a BF4-el és indításkor felpakolta az új kiegészítőt.
Ezek után szerver választás és játék. Azonban ahogy rákattintok a Join Server gombra egyből jön a hibaüzenet, hogy bf4.exe alkalmazáshiba és jött egy hibakód is ami a következő (0Xc000007b ).
Próbáltam mindent, újra tettem a web pulgint, a Visual C++t, punkbustert. Legfrissebb VGA driver és directX.
Már a játékot is újra telepítettem és akkor is ugyan ez a hiba jelentkezik.
Találkoztatok már ezzel a jelenséggel? Van rá valami megoldás?

(#55422) kriszpontaz válasza xerses83 (#55421) üzenetére


kriszpontaz
veterán

(#55423) afrojack1


afrojack1
senior tag

Nektek melyik a kedvenc pályátok? :)

SC: Herczku_Death

(#55424) kriszpontaz válasza afrojack1 (#55423) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A Something Went Wrong.

(#55425) iMaverick válasza afrojack1 (#55423) üzenetére


iMaverick
addikt

Az elején (DLC-k nélkül) a Siege of Shanghai volt.

Amióta van Metro 2014, azóta az... (Mondjuk ez attól is függ, hogy mi a cél? Ha kell a jármű is, akkor ott a Gulf of Oman)

Amúgy elviseltem volna, ha csináltak volna Wake Island 2014-et... (A Wake Island már az 1942-ben is a kedvencem volt.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#55426) afrojack1 válasza kriszpontaz (#55424) üzenetére


afrojack1
senior tag

:DDD :DDD

SC: Herczku_Death

(#55427) xHoLyShiTx


xHoLyShiTx
csendes tag

Tudja valaki hogy melyik sniper tudja sebezni a helikoptereket?
Shangaion valaki a felhőkarcolóról lőtt rám és kb 5-öt sebzett egy lövéssel.

(#55428) Laraxior válasza xHoLyShiTx (#55427) üzenetére


Laraxior
titán

A felszedhetőek. M82 - AMR2

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#55429) kriszpontaz válasza xHoLyShiTx (#55427) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Amelyik rápakolja a C4et ;] .

(#55430) gali777 válasza kriszpontaz (#55429) üzenetére


gali777
őstag

Azért a helit elég nehéz meg c4-ezni :D

(#55431) inSt4DEATH


inSt4DEATH
csendes tag

[link] ezt aki akarja megnézheti, de légyszíves úgy álljatok hozzá, hogy nem vagyok profi játékos. Légyszíves mondjátok el a véleményeteket, építő kritikát szívesen elfogadok. :)

(#55432) @rglaaf válasza inSt4DEATH (#55431) üzenetére


@rglaaf
veterán

Jó lesz ez............. más nem elrettentő példának ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#55433) afrojack1 válasza inSt4DEATH (#55431) üzenetére


afrojack1
senior tag

jó lesz ez! :K

SC: Herczku_Death

(#55434) inSt4DEATH válasza @rglaaf (#55432) üzenetére


inSt4DEATH
csendes tag

Kössz :DDD

(#55435) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Csak belevauvau: 120GB Kingstonom van, rajta Win7 összes frissítéssel 2012 óta, BF3 Premium összes dlc, BF4 alap, és még van hely, szal ráfér...
Ha érdekel hogyan: Total Commanderben rajtett fájlokat tedd láthatóvá és asszem a gyökérkönyvtárban lesz egy ugyanakkora file, mint maga a win mappa (azt hiszem, rég csináltam, 60GB-ossal szívtam). Na most akinek alapból ssd-je van és a PH-n is megtalálható leírások alapján szokta beállítani a gépet, az ugye a hibernálást, rendszer visszaállítást, stb. alapból ki szokta kapcsolni. Na de ha kikapcsolod, attól még annak a létrehozott fileja nem tűnik el automatikusan, az van ott, azt lehet törölni.
Ne szidjatok, nem jut eszembe a neve, sem a kiterjesztése, de ha megvan és kiguglizzátok, lesz róla info, a törléséről is. Nekem így van helyem.

Ha otthon leszek, teszek fel képet, h mennyi helyem van még.

[ Szerkesztve ]

mAtx4ever!

(#55436) kriszpontaz válasza inSt4DEATH (#55434) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Te vagy a kecske? :DDD

(#55437) inSt4DEATH válasza kriszpontaz (#55436) üzenetére


inSt4DEATH
csendes tag

Még szép :DD

(#55438) killer095


killer095
őstag

Van ez az assigment hogy pusztits el 3 járművet supportal.
Na most ezt ha UCAV-al csinálom nem számolja?_?
Mert 2őt siekrült megölni erre a 3kat nem számolja vele.....C4 nélkül nem megy vagy mi?

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#55439) lukaszokni válasza lukaszokni (#55435) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Közben beugrott, hibersys file volt, aki akarja, saját felelősségre! törölje.
15GB van még, ha nagyon megerőltetném magam és minden felesleges, nem használt progit törölnék, akkor több is lenne. A képen látszik, h mi mennyit foglal. Lehet, hogy a BF3+BF4+allDLC nem férne el, de amíg ilyen drága a BF4 prémium, addig nem is fogom megtudni. :U

mAtx4ever!

(#55440) - = Zk = - válasza lukaszokni (#55439) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Bf3+allDLC+BF4 alap 69GB :W

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55441) marilllyo válasza killer095 (#55438) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem egy körben kell megcsinálni mind a hármat. Én c4-gyel csináltam meg.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#55442) lukaszokni válasza - = Zk = - (#55440) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Es? Nem az volt a kerdes, hogy rafer-e 120 GB ssd-re a ketto?

[ Szerkesztve ]

mAtx4ever!

(#55443) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

LOL, CTE kiírja ugyanúgy hogy kell neki a plugin, felrakod utána kiírja a sima game, ha visszarakod megint CTE sír... tipikus #DICElogic! :DDD

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#55444) regener válasza lukaszokni (#55439) üzenetére


regener
veterán

Én a helyedben csak a BF4-et törölném.

(#55445) killer095


killer095
őstag

FCK logic AWShez kilőttem 3db spawn bacont és megadta....az mióta jármű?:DDD

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#55446) - = Zk = - válasza lukaszokni (#55442) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mittomén?! :Y
cask válaszoltam.. azt se tudom mire :))

nah, áttoltam SSD-re a Bf4-et... érdekes. 2/2 a stat, miszerint plusszos a K/D-m... hm.
még majd nézek szerókat, de eddig jónak néz ki....
holnap lehet a 3-at nézem meg....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#55447) FollowTheORI válasza lukaszokni (#55439) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem kézzel kell törölni hanem command line alatt normálisan kikapcsolinii powercfg-vel.
Google keress rá hogy kell.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#55448) spanglee001 válasza killer095 (#55445) üzenetére


spanglee001
addikt

Mivel távolságok közti mozgást ( teleportot) tesz lehetővé ezáltal jármű :DD a lényeg hogy eoddal kilőttem a spawnbeacont a srác meg az eodom és így lett meg mindkettőnknek az aws.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#55449) Laraxior


Laraxior
titán

Minden hétvégén duplaXP van? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#55450) FollowTheORI válasza Laraxior (#55449) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem valami hiba... akkor valszeg valami nyár végi/iskolakezdő "utolsó" akció a gyerekeknek... ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.