Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) CptAdamica válasza bul07 (#2600) üzenetére


CptAdamica
veterán

Zeppelint le lehet lőni, nálunk lezuhant már párszor, csak összefogás kell hozzá. :) Amúgy olyan helyzet, mint amikor megjelent a Battlefront béta és a lépegetőt alig tudták kiszedni, senki nem találta a helyét a pályán. :)

Megyen!

(#2602) bul07 válasza CptAdamica (#2601) üzenetére


bul07
nagyúr

Elhiszem, én még nem láttam leesni pedig sokszor támadta szinte a fél csapat, én is lőttem légvédelmivel, és csak azért se eset le

Lenne valami trükkje?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2603) AAtt1la válasza bul07 (#2602) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ha jól tudom a légvédelmi csak 5-öt sebez,szóval eltart egy ideig azzal lelőni.

(#2604) prokxy válasza daveoff (#2585) üzenetére


prokxy
veterán

Azt nem tudom, h mennyire van pangás, de egy dolog biztos: megyek 1-2 kört és kilépek, pedig itt volt majd' az egész du játszani vele, ráadásul úgy, h hétfőtől egy hétig tuti nem tudok. Lehet, h a mapot unom, lehet, h azért mert nincs kikkel közösen játszani, nem tudom. Próbáltam sniperezni, repülőzni (ez katasztrófa volt nekem), medicezni, (az assault kaszt jelenleg OP, a mediccel közelről esélyem nincs, sniperrel pláne, supportot meg hagyjuk), meg tankozni (bf4 után elég ratyi a light tank kivételével). Az egész valahogy jó-jó, de mentem vissza a 4-be.
A játék tényleg baromi szép, szinte minden körben találok vmit, amitől leesik az állam kb, de ugyanúgy van az éremnek a másik oldala is.
Nem károgok, nem ujjongok, szimplán egy vélemény...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2605) beers válasza prokxy (#2604) üzenetére


beers
addikt

Nekem is úgy tűnik, hogy ez sajnos nem fogja váltani a bf4-et!

M&N

(#2606) @rglaaf válasza CptAdamica (#2598) üzenetére


@rglaaf
veterán

ott lesznek a lovas részek, tengeri ütközetek, vonatozás, fegyverek, játékmódok...

ugy mint a beharangozott epikus tengeri csaták a naval strike dlc-be?? jah kaptál 3-4 szigetet pár jetskivel :D azt mondták hogy scrore boardon nem lesz kiirva k/d még is ott látom szoval megint lehet fapperkedni és objektiva nyilván sokadrangú lesz

PSN:BiZzare_0 ️

(#2607) AAtt1la válasza @rglaaf (#2606) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Láttad mennyi pont jár egy ölésért és mennyi egy foglalásért?
Akit nem zavar,hogy az utolsók közt lesz a neve,az nyugodtan mehet a k/d-re.

(#2608) kisza25 válasza daveoff (#2588) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

miért kellene, hogy köze legyen, azt szeretnéd, hogy mindig ugyanazt vedd meg más kinézetben vagy mi :F
A Hardline pl egy tök jó játék szerintem....
az elején azért nem ezt írtad ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2609) AAtt1la válasza kisza25 (#2608) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Egyesek szerint meg az a baj,hogy pont ugyanolyan.Nem szeretnék a mai világban játékot csinálni.

(#2610) kisza25 válasza AAtt1la (#2609) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na igen, nehéz mindenkinek megfelelni, ja nem, lehetetlen, így próbálnak a többségnek megfelelni:)

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2611) prokxy válasza kisza25 (#2610) üzenetére


prokxy
veterán

Örültem, mikor meghallottam, h VH1 lesz, de féltem tőle kicsit, mint ahogy tapasztalom is, unalmas. Mondjuk ha lenne benne szintezés, értelmes gadgetek, akkor más lenne, mentségre szóljon a BF4 sem tetszett a béta alapján és nédda, 1 hete lépte át a mutató az 1000 órát! :D
Az tuti, h alap vétel, de a prémiumot meggondolom, nehogy úgy járjak, mint a Division-nel. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2612) sixpak válasza AAtt1la (#2607) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én nem arra megyek:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2613) lala42


lala42
őstag

Sziasztok. Van egy kis gondom. A Bf-1 inditásakor hibaüzenetet kapok, hogy az amd driverem elavult. Egy HD 6950-es kártyám van. Azt írja,hogy frissebb driver kell, de az van fent. Van valaki aki tud valami okosságot, vagy valamilyen megoldást?
A driverem 15.301.1901 és követeli a 16.10.1025 öst. De olyat nem találok.
Minden választ előre is köszönök. :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2614) regener válasza lala42 (#2613) üzenetére


regener
veterán

Innen kell neked az alsó szerintem: [link]

(#2615) lala42 válasza regener (#2614) üzenetére


lala42
őstag

Ettől van újabb fent a gépen. Azzal sem megy. Lehet kevés neki a videokari? :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#2616) k-adi válasza prokxy (#2611) üzenetére


k-adi
nagyúr

- á mindegy

[ Szerkesztve ]

(#2617) regener válasza lala42 (#2615) üzenetére


regener
veterán

Újabb hiába van fent, mert ez az utolsó ami támogatja :D

Ezesetben ez jó kérdés.

(#2618) lofagi


lofagi
addikt

Azért szerintem abban,hogy az ember játszik 1-2 kört és utána kilép az is benne lehet,hogy:

1. Ennek hamarosan vége, az xp szerzésen kívül nincs hová fejlődni.
2. Csak 1 pálya van, azért aki már letolt pár órát, csak vágyna egy másikra.
3. A variációk, nem nagyon van lehetőség egyelőre nagyon variálni a dolgokat, conquesten gyalogosan assaulttal kell menned, mert a tankok szétszednek ha nem.A többi kaszt egyelőre unbalanced. Supportot pl alig lehet látni. ( Ez dominationre nem vonatkozik, ott szerintem egész jól el lehet lenni mindenkivel )
4. Hiányzik a fegyverek, járművek "tunningolhatósága". Számomra pl nagyon fontos volt, anno a BF4ben ezeknek a cuccoknak a megszerzése, ez még nincs benne. Ez sem
5. Ne felejtsük el, ez egy alpha, rengeteg dolog még változni fog a végleges megjelenésig. Amúgy pedig aki lehetőséget kapott annak segíteni kéne a készítők munkáját építő jellegű hozzászólásokkal a belső fórumon.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2619) Xaels válasza beers (#2605) üzenetére


Xaels
félisten

Rossz a megközelítés. A BF4 marad az utolsó modernkori Battlefield játék egyelőre és nem véletlenül kapja meg a Battlefield UI-t sem. Szvsz még évekig nem lesz BF4 leváltó ilyen téren.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2620) STC Speed


STC Speed
őstag

Ott volt a BF3 utána 4, nekem az volt a nulla ujítás.
Ez egy első VH-s játék,egyszerű,könnyed játékmenet,gyalogosan is szerintem kiválóan játszható,ellehet menekülni,bújni a házak közt.BF 1942-vietnam 2-stb is jó játék volt,pedig ott sem volt ezer kiegészítő cucc.

(#2621) daveoff válasza @rglaaf (#2606) üzenetére


daveoff
veterán

Nemhogy látszik a K/D, a kör végén még azt is mutatja kik voltak a legnagyobb királyok, avatarral!!.....mint a Battlefrontban....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2622) Def26 válasza Xaels (#2619) üzenetére


Def26
félisten

Elég baj az. Jöhetne egy modern battlefield 5 is, mert ez az első vh már most kezd lappangni.

Szerintem sokan ugy voltak vele, hogy a world at war játékot megszépítette az idő és erre alapozták ezt. Remélem nem lesz olyan mint a hardline és a battlefront.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2623) oriic válasza Def26 (#2622) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Elég baj az. Jöhetne egy modern battlefield 5 is, mert ez az első vh már most kezd lappangni."

Hajaj. Mi is van azzal, hogy a modern lövöldékkel is tele van már az emberek hócipője? :D Nem vagyok játékipari jövőbelátó, de már most jobb ha felkészülsz, hogy pár évig a VH-s FPS-ek jönnek majd, pont azért hogy BF1 sikerét (mert az lesz) meglovagolják.

És így záródik be ugye a kör. (Vh-modern-futurisztikus-megint vh)

Live-Die-Respawn

(#2624) front3r válasza oriic (#2623) üzenetére


front3r
őstag

Nagyon adom! Mondjuk bennem nosztalgikus, COD2-es élményeket áraszt a BF1, na de persze azt sokkal jobban adja vissza.
Aki meg realisztikus VH szimulátorra vágyik, azt ne a BF-ben keresse. Ez egy könnyed, de mégis háborús hangulatot árasztó játék. Tudom, régebben az 1942-es, BF2-es időkben ez sokkal jobban a HC fanoknak szólt, de az se volt valósághű, csak tartalmazott olyan elemeket.
Ebben egyértelműen benne van az, hogy nagyobb vásárlóbázist akar megszólítani. Ennyi.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2625) Xaels válasza Def26 (#2622) üzenetére


Xaels
félisten

Ez nem baj... számomra egy újabb modern BF ásítós lett volna és kerestem volna mást. BC2-t és BF3-at orrvérzésig toltam de a 4-be nem mennek az órák. Unalmas újra és újra ugyanazokat a köröket lefutni mind a fegyverekkel, mind a járművekkel. Esetleg egy BC3 még érdekelhetett volna vagy egy All In pack amiben benne van minden térkép meg fegyver BC2 óta a legújabb FB alatt.

A WAW meg szar volt csak így natúron. 1hónapig futtattam szervereket otthonról aztán tipliztünk vissza MW-re majd BC2-re.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2626) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, a BF1 lesz az egyik legszebb FPS játék a piacon:

21:9 - 1440p gameplay

1440p gameplay

Live-Die-Respawn

(#2627) SkyS1gn válasza oriic (#2626) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nyilván...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2628) oriic válasza SkyS1gn (#2627) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előre be vagyok zsongva, hogy mi lesz ha egyszer a jövőben folytatja a DICE a BF2142 vonalat. :Y

Live-Die-Respawn

(#2629) pohár válasza @rglaaf (#2606) üzenetére


pohár
félisten

na, így terjed a baromság... a k/d dolgot valami hülyegyerek kamuzta face-en, nem a DICE mondta... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2630) zzola válasza Def26 (#2622) üzenetére


zzola
félisten

Mennyé ma' COD-ozni! xD LoL. :DDD

(#2631) N@idia válasza oriic (#2626) üzenetére


N@idia
őstag

Ehhez nem fér kétség!! Én az esős időjárást imádom a játékban, olyankor még a játék is jobban megy :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2632) SkyS1gn válasza oriic (#2628) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én ezt vártam meg mondogattam ism-nek is hogy mekkora lenne egy wwI-II mai graffal.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2633) sixpak válasza SkyS1gn (#2632) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sokan voltunk ezzel így...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2634) piko88


piko88
tag

Sziasztok!
nincs valakinek nincs felesleges Alpha kulcsa?

(#2635) Csabroncka válasza piko88 (#2634) üzenetére


Csabroncka
addikt

"in medias res"

(#2636) oriic válasza piko88 (#2634) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha lenne sem tudnál mit kezdeni vele, csak arra a felhasználói fiókra lehet beaktiválni, amelyre a kódot kapta az ember. Egyéb esetben hibaüzenettel nem indul a játék.

Live-Die-Respawn

(#2637) piko88 válasza oriic (#2636) üzenetére


piko88
tag

köszi az infót, akkor nincs esélyem :W :W

(#2638) oriic válasza piko88 (#2637) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Esélyed az van, elvileg kedd környékén még egy adag kódot kiszórnak majd.

Live-Die-Respawn

(#2639) Sanyi.il


Sanyi.il
aktív tag

Szerintetek mennyi ideig lesz még játszható rendesen a BF4? Lekövetkeztetni nemtudom a BF3 alapján, mert csak most kezdeném el az egészet, új gép vásárlásával, csak eddig a BF1 nem nagyon jön be YT videók alapján.

(#2640) Def26 válasza Sanyi.il (#2639) üzenetére


Def26
félisten

A következő modern háborús játékig biztosan. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2641) oriic válasza Def26 (#2640) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sőt biztosan utána is még. Már ha azt nézzük mennyien tolják még mindig a BF3-at a mai napig [link] holott azóta kaptunk egy BF4-et, egy Hardline-t, meg a Battlefrontot is.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2642) juve600 válasza oriic (#2638) üzenetére


juve600
nagyúr

remélem minnél többen kapunk

(#2643) majnkopf


majnkopf
tag

és mondá a varjú, kár kár [link] :DDD

(#2644) bul07 válasza majnkopf (#2643) üzenetére


bul07
nagyúr

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2645) Scholes9 válasza Csabroncka (#2635) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:C ;]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#2646) malacka87 válasza oriic (#2626) üzenetére


malacka87
senior tag

Ez a grafika azért nem semmi.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#2647) oriic válasza malacka87 (#2646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#2648) SkyS1gn válasza majnkopf (#2643) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mehetne a We Broke: BF1 Alpha videónak, csak banzai röhögése kéne bele :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2649) regener válasza oriic (#2647) üzenetére


regener
veterán

Nem RAW, hanem MP4, raw lenne vagy 10+ GB alsóhangon :D

(#2650) juve600


juve600
nagyúr

üdv

holnap hány órától érdemes nézni a postafiókot ?? hogy jött-e apha kód

:R :R :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.