Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) sixpak válasza namenyicsavo (#2099) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem jó ez a kölcsönadósdi...tegyük fel, az illetőnek lenyúlják a fiókját mondjuk egy hétre rá, miután vissza adtad...lehet semmi közöd hozzá, de ezt nehéz lenne elmagyarázni a kurvára zabos extulajnak. :D
Én speciel el sem fogadnám senkitől...jobb a békesség.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2102) juve600


juve600
nagyúr

meddig küldik az alpha kódokat? aki eddig nem kapott az má ne is várja ?

(#2103) namenyicsavo válasza sixpak (#2101) üzenetére


namenyicsavo
tag

Igen pont rá vagyok roszulva :D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2104) namenyicsavo válasza beers (#2100) üzenetére


namenyicsavo
tag

Wao :) :R

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2105) Xaels válasza juve600 (#2102) üzenetére


Xaels
félisten

Azt mondták akinek akartak annak már küldtek. Mi hoppon maradtunk most. Mondjuk nap közben amúgy sincs adatkeretem letölteni így annyira nem ver oda, meg ezért sem kunyizok ismiktől sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2106) namenyicsavo válasza Xaels (#2105) üzenetére


namenyicsavo
tag

csak kicsit igazságtalannak tartom, ezt a random meghívom az embereket rendszert.... Olyan vérpistikék kaptam megint meghívást (már megint) akiknek közük nincs BF-hez Siralmas (De azért az arc az nagy mert őt meghívták!... Szánalmas :D

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2107) gergo0328 válasza namenyicsavo (#2106) üzenetére


gergo0328
senior tag

kétlem hogy írni fognak egy algoritmust arra ki mennyit játszott milyen statisztikája van hány éves milyen gépe van milyen a szomszéd macskájának a szőrzete és ha minden jó akkor majd kap egy kulcsot. ugyan már. egy nagy cégről beszélünk. van milliónyi e-mail címük amire kidobtak pár ezer kulcsot. kit érdekel hol landol :D

(#2108) namenyicsavo válasza gergo0328 (#2107) üzenetére


namenyicsavo
tag

De azért kicsit igazságtalan nem? :D Mert pont ez volt a Battlefield 3-nál is....sőt a 4-nél is. Hiába játszik az ember 1942 óta, az nem érdemelne meg, egy na gyere te barom próbáld ki, és mond el véleményedet? :D Nem értem a logikát :D Elsősorban ezeket az embereket hívtam volna meg, aztán a a kis codos wowos nethuszárokat, akik 14 évesen azt hiszik, hogy ők szarták a spanyolviaszt :D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2109) juve600 válasza namenyicsavo (#2106) üzenetére


juve600
nagyúr

ezzel nem is lenne gond ,csak akkor a sok "vérpistike" tapasztalatát fogják figyelembe venni a fejlesztésnél ?

#2108) namenyicsavo még jó hogy forditva vagyok 14 éves :D

[ Szerkesztve ]

(#2110) namenyicsavo válasza juve600 (#2109) üzenetére


namenyicsavo
tag

Szerinted?

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2111) Xaels válasza namenyicsavo (#2106) üzenetére


Xaels
félisten

Mindig lesz olyan aki igazságtalannak fogja érezni. Ez egy zárt teszt, akik igazán lényegesek és hatalmas közösség van a hátuk mögött azok kaptak külön. Tőlük lehet majd érdemleges visszajelzést is várni míg random jóskapistától nem. Tetszik vagy sem, de az EA/DICE szemében a hétköznapi játékosok mint te vagy én csak random jóskapista. Ezen megsértődni meg gyerekes dolog.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2112) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Béta infók jönnek hamarosan

(#2106) namenyicsavo

Random emberek meghívását igazságtalanságnak tartod? Az lennez az igazságtalanság, ha csak olyanokat hívnának be tesztelni akik már régóta tolják, mert akkor az újoncok meg rájuk mutogatnának hogy miért csak őket hívják be, és az lenne az igazságtalanság. Így kapott néhány random ember behívót (többet már nem osztanak ki), és ezek között lehet profi, veterán, de kezdő is.

Az meg hogy sok YouTube-os kap lehetőséget játszani, az az EA-nek azért fontos, mert ez is reklám nekik. Egy-egy ilyen ember több száz ezer, vagy akár több milliós feliratkozóval rendelkezik, így még több emberhez eljut a játék híre.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2113) juve600 válasza Xaels (#2111) üzenetére


juve600
nagyúr

hatalmas közönségen mit értesz ??

azokat akik PlayIT-en 10éves kislányok sikongása mellett játszanak és királynak gondolják magukat,alias videosok? mert tőlük a falra tudnék ugorni :W

[ Szerkesztve ]

(#2114) Xaels válasza juve600 (#2113) üzenetére


Xaels
félisten

LCAP, Westie és a többi többezer nézőt magamögött tudó Youtuber/Twitcher stb... Akik pl. az EA Playen is ott ültek a sok Celeb között, hogy legyen érdemi játék is. Most az, hogy ki mire tartja őket az megint más kérdés. Téged vagy engem hiába mutogatna az EA...

(#2112) orichalcos várjuk izgatottan.

(#2115) namenyicsavo ezek az emberek csak tölteléknek kellenek. Stabilitási, netkódbeli tesztekhez.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2115) namenyicsavo válasza Xaels (#2111) üzenetére


namenyicsavo
tag

Megsértődni?! Ugyan már :) Csak ahogy olvastam (megint) pont olyan ember kapott meghívást akikek tényleg az ég világon semmi köze a Battlefieldhez.... És emellett akkora arca,van hogy ...... Sőt reklámozza, hogy hülye is... Nem tudom marketing szempontjából jobb lenne, azoknak az embereknek dobálni a meghívót, akik ténylegesen foglalkoznak a játékkal, nem csak humblebumle akción beszerzett példánnyal rendelkezik....

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2116) kisza25 válasza namenyicsavo (#2115) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Most te itt kiről beszélsz :U
Ha valaki én imádom a bf játékokat, van is 4-5000órám bennük, de nem állok neki itt köpködni, hogy más miért kapot, én miért nem...
Meg a magyar kupán is részt vettem meg ilyenek
1dolog miatt érdekelt vola, hogy milyen gép kell alá, de addig még 3x lesz új gépem:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2117) prokxy válasza namenyicsavo (#2115) üzenetére


prokxy
veterán

Ez most ilyen, el kell fogadnod. Ott lesz a nyílt béta, aztán csapathatod orrvérzésig.
Én elsősorban azoknak adtam kölcsön, akikkel már több éve együtt játszok, oké, h még élőben nem talizunk, de pár év beszélgetés/közös mókázások alapján simán megbízok bennük és remélem, h ez fordítva is igaz. ;)

szerk: (#2116) kisza25: ezt én sem tudom.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2118) namenyicsavo válasza kisza25 (#2116) üzenetére


namenyicsavo
tag

Majd tsen elmesélem, ha érdekel

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2119) kisza25 válasza prokxy (#2117) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Jap, én is kölcsön adtam annó neked, azt hiszem a BFH-t, van pár emberke itt akinek simán oda adnám próbára, de vadidegeneknek biztos, hogy nem :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2120) gergo0328


gergo0328
senior tag

Xaels-szel és orichalcos-szal is egyet értek. Azok akik munka szinten csinálják a youtube/twitch videókat kaptak mert van egy hatalmas követőtáboruk így masszív reklámot tudnak csinálni. Az hogy most te vagy én kapunk egy kulcsot annyit jelent h +1 ember a szerveren. Ha úgy adódik bejelentesz xy problémát amivel lehet foglalkoznak lehet nem. Gondolom tudják az alap sokszor előkerülő problémákat mert van pár kiválasztott ember (vagy munkatárs/tesztelő) akik játszanak és az előkerülő problémákat továbbítják de ők nem mezei játékosok mint mi. Szerintem nincs ezzel baj. Érthető h valaki kap valaki nem. Ezért zárt alpha. Majd jön a nyílt Béta amivel mindenki játszhat kivéve én mert nem fog elfutni a gépemen. :DDD :W :DDD

(#2121) Laraxior


Laraxior
titán

Anno BF4-re kaptam kölcsön én is accountot, de még annyira nem hasonlít a játékra... csak nagyon nagyjábóli a dolog..
emlékszem, még az RPG rárepült a lézerrel becélzott enemyre :DDD
Grafikát nem lehetett állítani...
Mondjuk már ebből el lehet dönteni, hogy megveszi-e az ember vagy se... :K Legalábbis a játékmenet alapján.

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#2122) sixpak válasza Laraxior (#2121) üzenetére


sixpak
nagyúr

A 4 alpha-ban nem hogy a grafikát nem lehetett állítani, hanem textúrák sem voltak....viszont ott még fasza volt az attack heli.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2123) kisza25 válasza sixpak (#2122) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

meg a toronyház mögé/rá spawnolo attack boot:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2124) oriic válasza gergo0328 (#2120) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A másik dolog, hogy sajnos sokan (most nem itteni emberekre gondolok elsősorban) nem képesek felfogni magának az alfa/béta tesztnek a lényegét, hogy az valójában mit jelent. Évek óta ilyenkor jönnek az anyázások, hogy jaj én is játszani akarok végre, meg a beszólogatás, hogy pl egy-egy stat miért nem marad meg teljes játékra.

Kíváncsi lennék pár ember mit szólna ha kipróbálná egy normális "tesztelő" melóját, ami mondjuk egyik napon csak annyiból áll, hogy egy pályán több százszor végig kell futni, mert épp egy bug keresés megy. :D

Live-Die-Respawn

(#2125) sixpak válasza kisza25 (#2123) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jaja...emlékszem. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2126) beers


beers
addikt

Másnak nem bugos, ha állít a bill beállításokon?
Én hiába állítom át, a régi gombra reagál, de azt mutatja amit én állítottam be... :(!

M&N

(#2127) kriszpontaz válasza namenyicsavo (#2115) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Csak ahogy olvastam (megint) pont olyan ember kapott meghívást akikek tényleg az ég világon semmi köze a Battlefieldhez.... És emellett akkora arca,van hogy ...... Sőt reklámozza, hogy hülye is...

Ezzel a mondatrésszel kire célzol?

(#2128) namenyicsavo válasza kriszpontaz (#2127) üzenetére


namenyicsavo
tag

Befolyásol valamit? Nem szeretnék senkit megnevezni! Lényegtelen nem foglalkozom többet a témával.... Majd megyünk mi is!

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2129) prokxy


prokxy
veterán

Szóval, konfigomon (adatlap), röviden i7 + Gtx970 OC, full ultra, res.scale 50%, így totál a BF4 szintjét hozza, levegőben 120-130FPS, földön 80 alatt nem láttam, de itt volt ugye köd, eső, füst, stb. :)
Nem kell ide 1070-80! :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2130) namenyicsavo válasza prokxy (#2129) üzenetére


namenyicsavo
tag

Változtattak valamit az irányításon?

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2131) kriszpontaz válasza namenyicsavo (#2130) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mire gondolsz pontosan?

(#2132) namenyicsavo válasza kriszpontaz (#2131) üzenetére


namenyicsavo
tag

Pl a tank gázadásnál csúszkál "driftel"? Vagy a jármű irányítás maradt a régi, vagy esetleg módosítottak valamit? YoYo tudom alpha de....

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2133) spanglee001 válasza namenyicsavo (#2132) üzenetére


spanglee001
addikt

nem driftel, nem is megy annyival hogy driftelni tudjon :DDD
szerintem jobb lett picit az irányítás, de nem hozza a need for speed szintet :N

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2134) prokxy válasza namenyicsavo (#2130) üzenetére


prokxy
veterán

Egyedül tankozni halál, 2 gyalog pikk-pakk szétszed, de +2 fővel elég jó. :)
Viszont olyan lassú, h már azon gondolkoztam, húzatom magam a light tankkal! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2135) kisza25 válasza prokxy (#2134) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és lehet? van rajta valami kampó:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2136) namenyicsavo válasza prokxy (#2134) üzenetére


namenyicsavo
tag

spanglee001 játszottál a Battlefield 3-al vagy a 4-el?? Ha igen, akkor nem értem miért nem érted a kérdést....

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2137) spanglee001 válasza namenyicsavo (#2136) üzenetére


spanglee001
addikt

nemérteném? játszok e? ajjajj :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2138) M^xx válasza namenyicsavo (#2136) üzenetére


M^xx
aktív tag

Szerintem te nem sokat... :DDD

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2139) namenyicsavo válasza M^xx (#2138) üzenetére


namenyicsavo
tag

Te aztán csak tudod ;)

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2140) daveoff válasza prokxy (#2129) üzenetére


daveoff
veterán

Mondjuk a DX12 itt is kb annyit ér, mint halottnak a csók. Én is úgy érzem, hogy kb úgy fut a játék, mint a BF4, vagy inkább mint a Battlefront. De közel sem olyan részletes a grafika, mint a 4-ben. Az összhatás tényleg nagyon baró, igazi eyecandy grafika....

Amúgy a játék elég jól adja ez tény, infantry kb le sem tudott lőni, csak a járművek, persze olyan sokat még nem toltam, lehet szerencsém volt. Nem tudom kinek osztogatták az alfa kódokat, vagy még nincsenek csíterek azért ilyen élvezetes az infantry? :D

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2141) Def26 válasza daveoff (#2140) üzenetére


Def26
félisten

Egyébként melyik rész folytatásaként gondolsz a játékra? Ez egy Battlefield 5 vagy inkább valami Hardline/Battlefront szerű játék?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2142) daveoff válasza Def26 (#2141) üzenetére


daveoff
veterán

Na ez egy nehéz kérdés.... :D És nem is igazán tudok rá válaszolni. Hardline-hoz egyáltalán semmi köze, ez biztos. Rengeteg dologban hasonlít a Battlefrontra, most hogy játszottam vele tapasztaltam azokat a dolgokat, amiket a videókon is észrevettem, a menü rendszer, a kill log, a killcam, az emberek mozgása, rengeteg grafikai/fizikai elem, ezek mind a Battlefrontból vannak, csak tovább fejlesztették. De azért látszik, hogy BF folytatás szeretne lenni ez, de mégsem olyan, az egész teljesen más hangulata. Egy teljesen új élmény a játék, de én inkább a Battlefront vonalat látom benne, mint a megszokott BF hangulatot. De ez egy egyéni vélemény, ami akár még változhat is.... :D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2143) SkyS1gn válasza daveoff (#2142) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hogy te ebben milyen fikarcnyi Battlefrontot látsz :DDD

Max tényleg a menü kicsit, nekem nemtetszik ez az ingame izéé, sokszor a kontraszt is olyan hogy nemlátni mi van a képernyőre írva.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2144) Csabroncka válasza daveoff (#2140) üzenetére


Csabroncka
addikt

Érdekes, elviekben már a Battlefrontra készült új motor (ami itt ugyan az , ha jól tudom, de ha nem javítsatok ki) DX12-re optimalizált nem?

Én határozottan emlékszem arra, hogy a BC2-ben a DX10-ről való váltás 11-re nekem nagyon sokat hozott, amellett, hogy a játék jobban és simábban futott az effektek (főleg a füst) is szebbek lettek.

"in medias res"

(#2145) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 1 Closed alpa data mining

Pl: Játékmódok:

GAMEMODE_RUSH
GAMEMODE_CONQUEST
GAMEMODE_TEAMDEATHMATCH
GAMEMODE_BREAKTHROUGH
GAMEMODE_DOMINATION
GAMEMODE_POSSESSION
GAMEMODE_AIRSUPERIORITY

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2146) daveoff válasza Csabroncka (#2144) üzenetére


daveoff
veterán

Jó, mondjuk nekem elég kemény vas van alatta, lehet azért nem érzem a a DX12 jótékony hatását. Gyengébb procival biztos hasznos.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2147) N@idia


N@idia
őstag

Egy Gtx 760 kártyával vajon hogyan futna majd a béta nekem ? Jelenleg a Bf4 65 és 110 között fut high beállításon. A Bf1 is fog menni ilyen beállítás mellet vagy ezt felejtsem el ? :N Sajna még nincs meg a megfelelő keretem a Gtx 1070-re, ezért még várat magára, de mire megjelenik a játék, már tuti meglesz :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2148) M^xx válasza N@idia (#2147) üzenetére


M^xx
aktív tag

Szerintem nem lesz gond, amúgy multi 64 fővel fut ennyivel vagy singlen?

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2149) N@idia válasza M^xx (#2148) üzenetére


N@idia
őstag

A single-t végig sem toltam a bf4-nek, ha jól emlékszem :DDD Egyébként a multi fut ilyen fps mellett 64 fős szerveren játszom és FHD-ban High beállításon élsimítás nélkül ennyi az fps. Fraps-al szoktam nézni az FPS értéket és még sose láttam az fps számlálót 60 alatt látni bf4-ben :) Reménykedem, hogy a BF1 is legalább ilyen beállításon tud majd stabilan 60 fps-el futni ezzel a kártyával :U

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2150) M^xx válasza N@idia (#2147) üzenetére


M^xx
aktív tag

Amikor kijött battlefront (frostbite 3) meglepően jól futott, valahogy simábban mint a battlefield 4(frostbite 2), mivel a battlefield 1 még újabb enginnel jön elképzelhető DX11 alatt is jobban fog menni, de DX12 alatt tuti.
A driverek is sokat szólhatnak bele a játék futásába. Általában, ha kijön egy cím, presztizsből is arra a címre optimalizálják a drivert, hogy tesztek alatt a legjobb teljesítményt hozzák a kártyák(ik) tapasztalataim szerint azoka driverek a legjobbak a játékhoz. GTX1070 iszonyat nagy lépés lesz GTX760- hoz képest, ott már DX12 miatt és a kártya nyers ereje miatt is legalább 5x gyorsulás lehet.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.