Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2801) Dtomka


Dtomka
veterán

Akinek volt szerencséje a játékhoz mondhatna pár szót a hitbox\hitregről?

Remélem nem ismétlődik meg mint ami a BF4 -nél. Curving Bullets :)

(#2802) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

De tudom sajnálni azokat akik azért siránkoznak már h unják a játékot, itt meg mindenki várja a saját kódják h végre kipróbálhassa,

Régen a cod1,cod2, ben is nagyon sokan megvoltak unlockolás nélkül és sztem bőven több időd beleraktak a játékosok a játékba, mint a maiakba.

A másik meg ez az optika, meg red dot stb... legalább a sok vérpistike is megtanulja úgy használni a fegyvereket hogy ezeket a szarokat nem tudja rápakolni a fegyverére. Megtudják milyen is volt régen jó játékosnak lenni, mert most már minden játékban főleg a cod-ban, jó formán nem kell csinálnod semmi azután miután eléred a scorestreak-et mert megöl nélküled is mindent amit lehívsz.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2803) juve600 válasza sz.atesz89 (#2802) üzenetére


juve600
nagyúr

úgy-úgy :C :C :C

(#2804) SharpSA válasza sz.atesz89 (#2802) üzenetére


SharpSA
veterán

Igen, sajnos így van...

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#2805) spanglee001 válasza Dtomka (#2801) üzenetére


spanglee001
addikt

hibátlan a hitreg, és csak 60hz szeró van egylőre. de már a hardlineba is jó volt hitreg.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2806) @rglaaf válasza sz.atesz89 (#2802) üzenetére


@rglaaf
veterán

értem szóval a nagy nemzetközi lanokon bf4 be aki coyotot meg potatot használt az verpisti volt aki nem tud játszani de bezzeg a cod2 pro iron sight-al ez isten aha
érdekes te pl miért nem lettél bf4-be fizetett e-sportolo ugyis is csak unlockolni kell mindent és nincs is több dolgod

PSN:BiZzare_0 ️

(#2807) daveoff válasza spanglee001 (#2805) üzenetére


daveoff
veterán

Ja, jó a hitreg, ha jó a ping. Itt is tud fosch lenni, én már tapasztaltam.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2808) Dtomka válasza sz.atesz89 (#2802) üzenetére


Dtomka
veterán

A másik meg ez az optika, meg red dot stb... legalább a sok vérpistike is megtanulja úgy használni a fegyvereket hogy ezeket a szarokat nem tudja rápakolni a fegyverére. Megtudják milyen is volt régen jó játékosnak lenni

Ha ezt nekem szántad akkor nagy tévedésbe vagy. Nem tartom magam Vérpistikének, de engem is érint amit írtál. Ezért, egy kis visszatekintés, miért is várom a BF1-et?

Anno a BF Vietnamban (2004) sem volt sok unlockolható cucc...ott kezdtem a BF karrierem. És nem is rosszul, még egy jó magyar klán létrejöttéhez csatlakozhattam. (eléggé jól heliztem)

Aztán a BF2 (2005), majd Battlefield 2142 (2006, nem volt rossz, de annyira nem tetszett) BFBC2 (2010), BF3 (2011), BF4 (2013-)...tehát nem ma kezdtem a BF sorozattal játszani. A Battlefield Heroes-t is kiprobáltam pár mecs erejéig.

Mindezek ellenére igazad van, de a Cobra célzó nélkül furcsa lesz eleinte játszani, és ezzel sztem nem vagyok\leszek egyedűl.
Nem támadásnak szántam, remélem nem annak veszed!

(#2805) spanglee001
Ez remek hír :C
A Hardline számomra nem BF. Viszont annak örülnék, ha a sok csaló nem jelenne meg, rettentően idegesítő. (pl lövi supporttal a falat és halnak az emberek)

(#2809) killer095


killer095
őstag

Keresek olyan emberkét aki hajlandó megbizni bennem és odaadná tesztelésre a bf1 accountját :R

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2810) majnkopf válasza sz.atesz89 (#2802) üzenetére


majnkopf
tag

Attól miért lesz nehéz használni egy fegyvert, mert van rajta red dot vagy nincs? Kár, hogy ha nincs recoil a játékban akkor tök mindegy milyen scope van vagy nincs rajta.. de ha szerinted ez red dot függő akkor ok, mindenki dobja ki az aimot elég egy red dot és voilá nesze neked übersoldier.

Amúgy én egy picit azokat sajnálom akik felnőtt fejjel siránkoznak, hogy egy játék ALFÁJÁBAN nem tudnak részt venni. Más életcél nincs vagy már mind elértétek gyerekek? :(((

(#2811) k-adi válasza killer095 (#2809) üzenetére


k-adi
nagyúr

királylány.. álmodj szépeket :C

(#2812) bul07


bul07
nagyúr

ÁÁ amióta jött a frissítés millió egy bug jött elő

-Tank kifogy de nem tölt, vagy csak egyet tölt
-Kiugrok a repülőből meghalok erre nem tudok éledni mert csak a repülős fegyvereket enged választani, repülő meg nincs , sima pontra nem enged
-Tank lövése nem öli meg a gyalogost, lába elé lövök és semmi
-Légvédelmi ágyú nem sebzi a gépet
-Gránátok össze vissza pattognak az ablakról, persze az ablakot nem töri be hanem viaszapatan

És ki tudja mennyi van még, és ezeket azóta veszem észre hogy jött a javítás

Van mit javítanuk megjelenésig az biztos

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2813) oriic válasza bul07 (#2812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt jelezted DICE felé is?

Live-Die-Respawn

(#2814) Gyula84 válasza k-adi (#2811) üzenetére


Gyula84
veterán

pedig van ilyen ember ;)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2815) fornettisuti válasza bul07 (#2812) üzenetére


fornettisuti
veterán

"Tank lövése nem öli meg a gyalogost, lába elé lövök és semmi"
ez legalabb bc2 ota jelen van ugyhogy ez feature

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2816) sz.atesz89 válasza bul07 (#2812) üzenetére


sz.atesz89
tag

Erről szól az alpha teszt, hogy te szerencsés vagy kapták hozzáférést, így hát neked tesztelőnek az a dolga hogy ami hibákat talál azt lejelenti a fejlesztőknek, dehát gondolom mindenki csak nyomja és nem azért van hogy hibákat jelentgessen.

Dtomka: unlock része miatt választottalak téged, az iron sight részét meg a mostani mondjuk codosoknak, akinek már szinte a fegyvere se látszik a sok kiegészítő miatt. :)

Mondjuk a BF 3 pl a lámpa nagyon idegesítő meg a , lézer, mert mintha nem úgy sebződnének az ellenfelek mint a többi.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2817) kisza25 válasza sz.atesz89 (#2816) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

bf4-ben, ha lézer van a fegyveren, akkor csípőből tüzelésnél jobban egyben a célkereszt, mint amikor nincsen rajta lézer

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2818) scope2007 válasza sz.atesz89 (#2802) üzenetére


scope2007
addikt

Ohh de jó is volt cod1-uo, cod2
Azóta csak bf3, ami tetszik
sok óra ment bele

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#2819) regener válasza kisza25 (#2817) üzenetére


regener
veterán

Hiszen ez a lényege a lézernek, csípőből lövést javítja, bf3-ban is összébb ment a célkereszt ha bevolt kapcsolva a lézer.

Hamár cod, az uo-t én is imádtam, jó kis kursk :D
Cod1-et meg főleg, angol klánban toltuk vagy 2évig öcsémmel.

juve600
Ja, a sniperen legalább egy 80X scope ;]

[ Szerkesztve ]

(#2820) juve600


juve600
nagyúr

az a sok scorestreak ami cod-ban van ,na az nem fog hiányozni
toltuk a cod:aw-t is,abban meg ugyanannyi játékidő és rang mellett nekem volt 1db elite fegyver,klántársnak meg 50,full korrekt játék volt,a bo3 -ba meg már ugy néznek ki a karakterek mint valami mézeskalács figurák

inkább ne legyen semmi kiegészitő a fegyveren és döntsön a reakcióidő,na jó sniperen azé legyen valami :D

(#2821) voodoo98 válasza Dtomka (#2781) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Tényleg nem kizárt, mert nagyon rá vagyok állva az VH-s témára alapvetően. Főleg, hogy most ez VH1, ami eddig gyakorlatilag nem volt. (Verdun meg van, nem nagyon jött be. :S )
Ha 1000 óra nem is, de több 100 biztosan benne lesz!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2822) G.I.JOE válasza regener (#2819) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Ohh, UO-s idők .... :R
Én magyar klánban nyomtam(KCK), néha tcfc-sekkel. Most cod WAW, szóval már nagyon kell nekem valami vh-s!

[ Szerkesztve ]

(#2823) juve600 válasza voodoo98 (#2821) üzenetére


juve600
nagyúr

Verdun az nem bejövös nekem se :D az egy f@s

(#2824) bul07 válasza oriic (#2813) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem
1 Fordítóval neki se állok
2 Nem is tudom hol kellene

(#2815) fornettisuti

Na igen de javíthatnák már :)

(#2816) sz.atesz89

Ha lehetne magyarul akkor jelezném is, de ilyen bonyolult szöveget fordítóval á neki se állok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2825) G.I.JOE válasza bul07 (#2824) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Hogy hol kell jelezni azt nem tudom.
Nincs nagy angolom, de csak megértik, vagy innen valaki kijavítja amit rosszul írtam:

-Tank kifogy de nem tölt, vagy csak egyet tölt
Ezt egyből nem tudom értelmezni, nem értem a szituációt teljesen.

-Kiugrok a repülőből meghalok erre nem tudok éledni mert csak a repülős fegyvereket enged választani, repülő meg nincs, sima pontra nem enged
When i jump off the plane, i die immediately, but i can't respawn, because there are only airplane weapons i can choose, but there is no plane and can't respawn to the ground.

-Tank lövése nem öli meg a gyalogost, lába elé lövök és semmi
I can' kill a simple soldier with tank when i shoot next to him.

-Légvédelmi ágyú nem sebzi a gépet
Anti aircraft gun can't cause damage to the planes.

-Gránátok össze vissza pattognak az ablakról, persze az ablakot nem töri be hanem viaszapatan
The granades bounce off the window, cant brake it!

(#2826) juve600 válasza G.I.JOE (#2825) üzenetére


juve600
nagyúr

ezt is ird bele:

please alpha key minden hardveraprósnak :)

(#2827) voodoo98 válasza juve600 (#2826) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

(#2823) juve600
Igen, sajnos egy rakás f**! Pedig early access-ben megvettem, de kár volt.
Bár ez volt az első igazi VH1-es fps, gondoltam támogatom ezt a kezdeményezést. :)
Nem volt drága.

(#2826) juve600
Úgy bizony. Tényleg, ha valaki nekem is kölcsön adná, akár 1 napra, az kib. jó lenne.
(Akár még fizetnék is érte! :D)
Csak gondolom senki nem meri, érthető is. Hiába mondanám, h nem élek vissza vele.

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2828) juve600 válasza voodoo98 (#2827) üzenetére


juve600
nagyúr

mi is a klában mai napig a Sniper Elite V2-vel nyomjuk,pedig kint van a 3 meg jön a 4 ,de még mindig jobb játékélmény nyújt a V2,azért tévedtünk ide a BF1-be mert ez tényleg jónak tűnik,COD-ban csalódtunk a sok csilli-villi meg a sok csitter miatt

(#2829) voodoo98 válasza juve600 (#2828) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Cod2-vel, cod4-gyel és codwaw-val én is sokat toltam. De kb. a Black ops volt az utolsó jó cod, utána
gyakorlatilag elhagytam a sorozatot. Szégyen.
Reméljük jó lesz ez a BF1!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2830) bul07 válasza G.I.JOE (#2825) üzenetére


bul07
nagyúr

Tank kifogy de nem tölt, vagy csak egyet tölt

Ugye a kicsi tanknak 5lövedéke van alapból és ha elfogy akkor lassan tölt
Na most nálam olyan történt nem egyszer, hogy elfogyott 0-ra lement, ekkor hátrébb tolattam szerelni(de szerelés nélkül is), és ekkor folyamatosan tölt és normál esetben felmegy újra 5-re, de nem, egyet betölt és a számláló marad 0-án, vagy 1-nél áll meg, és ezt ellőve javul meg , vagy ki be szállás kell, de ugye ez mind időveszteség meg épp tank közelében végzetes
Ez a csata sűrűjében igen bosszantó

Köszönöm a fordítást már csak report helye kellene

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2831) G.I.JOE válasza bul07 (#2830) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Valami ilyesmi:

When i shoot out all the five bullets of the small tank it not starts to reload, or starts, but stops after one. If i shoot this loaded bullet, or get out-get in, it will load the five normally.

Olyasmi infót találtam a hibák jelzéséről, hogy talán az invitációs levélben, amit kaptál tőlük, van valami link...

(#2832) voodoo98 válasza gyiku (#49) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Ez a "3 nappal korábban játszhatok, ha előrendeltem" dolog a dobozos verzióra is érvényes?

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2833) killer095 válasza voodoo98 (#2832) üzenetére


killer095
őstag

:N Ez arra vonatkozik ha elővételben kiperkálod az árát :K

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#2834) voodoo98 válasza killer095 (#2833) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Köszi! Ez nem túl jó hír. :S
Tehát csak digitálisan tudok 3 nappal előbb játszani, ami sokkal drágább és doboz sincs! :(

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2835) Gyula84 válasza voodoo98 (#2834) üzenetére


Gyula84
veterán

jó lesz a dobozos is... nem érsz rá?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2836) voodoo98 válasza Gyula84 (#2835) üzenetére


voodoo98
Topikgazda

Muszáj lesz! :D

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#2837) Gyula84 válasza voodoo98 (#2836) üzenetére


Gyula84
veterán

na ugye :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2838) bul07


bul07
nagyúr

Eddig főként csak járművekkel nyomultam, de most gyalogosan is nyomtam kicsit

És észrevettem hogy fedezék mögötti sebzés jobban jelen van mint bf4 esetén, lehet hogy a szerverek/ping miatt de érezhetően zavaró számomra
Megnéztem nekem 60körüli ping, aki megölt 40körüli

Remélem ezen is javítanak de nem fűzök hozzá nagy reményt mert ez a ficsör is jelen van BC2 óta

Amúgy 19-én magyar idő szerint mikkor lövik le?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2839) scope2007 válasza G.I.JOE (#2822) üzenetére


scope2007
addikt

Hehe tcfc ladalordot ismertem) , én ARC klánba toltam, és heroes, horda, tudatlan
Királyság volt, régi szép idők

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#2840) oriic válasza bul07 (#2838) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nem tudni még.

Live-Die-Respawn

(#2841) Kecuhun válasza scope2007 (#2839) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Heroes-ban milyen néven voltál?

(#2842) prokxy


prokxy
veterán

Mi a fenének pörgeti maxon a VGA-t a menüben? Lesz ez javítva?

kép

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2843) CsonkaImo válasza prokxy (#2842) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Biztos le lesz majd korlátozva 30 fps-re.

(#2844) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Így, hogy mindjárt vége az alpha tesztnek, kinek mi a véleménye a játékról? Most vonatkoztassunk el attól, hogy egy map van és már valaki unja. :D

Amúgy számomra túlzások nélkül a legjobb Battlefield, amivel valaha játszottam, pedig végig mentem majdnem az összes részen. Egyszerűen szerintem nagyon egyben van a játék, hangok, grafika, rombolhatóság, hitreg, pálya szerkezet, fegyverek, simán év játéka.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2845) prokxy válasza CptAdamica (#2844) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem instant vétel, az biztos. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2846) SkyS1gn válasza CptAdamica (#2844) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jó lesz tuti vétel de van sok dolog ami nemtetszik és remélem változni fog:

revive/halál stb rendszer: Battlenonsense részletezte
bomber repülő nagyon lomha...
conquest nem jön be hogy életek nem számítanak...
az se hogy elskippelheted halálod után a várást, mikor ottvagyok mediccel is elnyomja a hülyéje nincs idő reviveolni...
repülés fizika kicsit meh (plafon effekt)
menü kontraszt és felépítés

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2847) prokxy válasza SkyS1gn (#2846) üzenetére


prokxy
veterán

A kasztok balanszolása, ami még negatívum, a pozitív pedig a hangok, grafika, játékmenet, az vmi nagyon brutál.
Irányíthatóság is tetszik, nekem a spawnrendszerrel nincs bajom.
Az pedig, h felgyorsíthatom az úrjaéledést, az sztem jó, de előtte én mindig nyomok egy req. revive-t, ha van közelben medic, akkor mutatja és megvárom, ha nincs, akkor pedig pörgősebb a dolog. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2848) spanglee001 válasza prokxy (#2847) üzenetére


spanglee001
addikt

és amikor látom hogy 5 méterre van tőlem a medik, lehet fel is tudna húzni olyan távolságból is, és mivel nincs más gadget így nála kell legyen a fecskendő de nem éleszt :W a játék nagyonjó, csak sajna ugynazok a balf;>*#ok játszanak vele :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2849) prokxy válasza spanglee001 (#2848) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, de ez nem a játék hibája! :D

Ma du repcsiztem kicsit, az a fighter nagyon erős, bomber katasztrófa, a másik (attack?)meg egyszerűen nem találok el semmit a bombájával, hová kell célozni? Ill. nem találtam a szétnézős gombot, az melyik lenne? :B Ettől függetlenül király volt, alig tudtak leszedni! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2850) N@idia válasza SkyS1gn (#2846) üzenetére


N@idia
őstag

Én is tapasztaltam a játékban sok idióta inkább elnyomja mikor szerencsétlen meghal, de közben ha rányomsz a revive-ra ki írja milyen messze van tőled a medic. Hány méter stb ha közelben van érdemes megvárni, míg oda ér és feléleszt. Az is jó, hogy egyből 100%-ra ugrik a HP nem úgy mint a bf4-ben tölteni kellett a defibrillátort, hogy 100% HP legyen :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.