Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) juve600 válasza huby80 (#3049) üzenetére


juve600
nagyúr

jó lenne
minnél valósághübb annál jobb
de sztem ők is tisztában vannak vele hogy vagy nagy durranás lesz a játék vagy nagy csalódás ( remélem az első),utánna meg jöhet a 2.vh-s feldolgozás,úgy 2-3 év múlva,addig jó lesz ez

(#3052) juve600 válasza prokxy (#3050) üzenetére


juve600
nagyúr

úgy ne irjál róla hülyeséget légyszives hogy nem tudod miről irsz
köszi

(#3053) prokxy válasza oriic (#3045) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a 305/17 a kerékméret? :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3054) prokxy válasza juve600 (#3052) üzenetére


prokxy
veterán

szerk:
Bocsánat, nekem eddig az a tapasztalat, h az olcsó kulcsok kb semmire nem jók azon kívül, h látod, aktiválta a win-t. De hiába van kulcs, ha nincs mögötte a license szerződés, mert a kulcs ugye nem minden. ;)
Meg aki gamer, az általában az OEM kulcsot elfelejti, mert ott az a főbb alkatrészcserével ugrott, oké, lehet Indiába telefonálgatni, h jajmár, aggyámegy új kulcsod, de kösz, ezt én kihagynám így félévenként! :B

Linket pls, köszi. :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3055) juve600 válasza prokxy (#3054) üzenetére


juve600
nagyúr

ment pm

(#3056) sixpak válasza juve600 (#3044) üzenetére


sixpak
nagyúr

A repülőket pedig ilyenekkel próbálták kiszúrni:


Pár mókás kedvű baka biztos belefingott a tölcsérbe, miközben valami szerencsétlen fülelt. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3057) juve600


juve600
nagyúr

Škoda 30.5 cm Mörser M. 11

A fegyver képes volt átütni a 2 méter vastag megerősített betont különleges nehéz páncéltörő lövedék segítségével. Ennek tömege 384 kg volt. :)

(#3058) juve600


juve600
nagyúr

A hadtörténelem első páncélos csatáját 1918. április 24-én, Villeres-Bretonneux térségében a brit Mark IV-esek és a német A7V-k vívták.

ez inkább egy lánctalpra szerelt fém kocka

(#3059) sixpak válasza juve600 (#3058) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ilyennel mentem a legtöbbet, ez a heavy tank...nagyon lassú, de átmegy a házakon is.
Spawnolásnál ha van szabad tank, akkor választod ki, hogy mivel akarsz menni, heavy/light tank vagy landship.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3060) malacka87 válasza prokxy (#3050) üzenetére


malacka87
senior tag

Ráadásul a fele lopott bakkártyával lett kifizetve!

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3061) prokxy válasza sixpak (#3059) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam a light tank volt a favorit, ez a nagy dög ez minden szempontból lassú volt...célzása borzalom. :/

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3062) sixpak válasza prokxy (#3061) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem rossz az sem, szerintem a landship néz ki a legjobban, de abban ugye a driver csak géppuskát használhat. Viszont ha kétoldalra beszállnak olyanok, akik látnak is, nem csak néznek, akkor szörnyű pusztítást lehet vele végezni. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3063) juve600


juve600
nagyúr


Osztrák-magyar páncélvonat Galíciában 1915 körül. A páncélvonatok először már az amerikai polgárháborúban is megjelentek, velük fegyvereket és csapatokat szállíthattak ellenséges területen is.

(#3064) juve600


juve600
nagyúr


1918. Német tüzérek a 38 cm SK L/45, vagy más néven "Hosszú Max" nevű ágyú lövedékeit készítik elő. Az eredetileg hadihajókhoz fejlesztett, vasúti szállításhoz átalakított "gyorstüzelő" óriáslöveg két méter magas, akár 750 kilogrammos lövedéket volt képes csaknem 35 kilométerre kilőni.


Ahogy a "kamu-fa" a harctéri megfigyelést szolgálta, úgy az orvlövészeknek/mesterlövészeknek "fejlesztették" ki a tehén- vagy lótetemet imitáló lövészállásokat. :D

Vörös keresztes sebesültszállító jármű.

[ Szerkesztve ]

(#3065) gyiku válasza juve600 (#3064) üzenetére


gyiku
nagyúr

el is talaltak vele valami celpontot 35km-rol?

hüllő

(#3066) killer095 válasza juve600 (#3064) üzenetére


killer095
őstag

Lehet lemenne egy meccs mire betöltenék a legények :DDD

gyiku:
Nyilván városokra lőttek vele amit azért csak sikerült valahol elcsípni, de mint ahogy a hadihajók sem 60km-ről lőtték egymást itt sem volt pontos találat :R

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3067) juve600


juve600
nagyúr

majd egy ilyen csoportképre összeállunk ???

(#3068) juve600 válasza gyiku (#3065) üzenetére


juve600
nagyúr

ami egy gyíknál nagyobb azt igen :D

(#3069) FollowTheORI válasza gyiku (#3065) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akkori technikával már relative elég pontosan tudtak lőni ágyúval... :K
Legalábbis a jobb tüzérek...

De nyilván csak statikus célokra volt érdemes lőni ezekkel, pl erődök, megerősített vonalak stb. :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3070) kisza25 válasza prokxy (#3036) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

microsofttól töltöttem le, az csak nem virágbolti (eredeti win7-el lett aktiválva):Y

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3071) kisza25 válasza gyiku (#3065) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nézd már meg mit lőtt ki, ezzel elég volt, ha mellé lőttek:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3072) sixpak válasza kisza25 (#3071) üzenetére


sixpak
nagyúr

LOL...nagyon úgy tűnik. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3073) fornettisuti válasza juve600 (#3044) üzenetére


fornettisuti
veterán

rendben hogy megfog egy geppuskagolyot, de ritkan lonek abbol csak egyet es akkor mar lehetnek bajok😊

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3074) adise


adise
őstag

itt is megmarad ez a böngészős inditás mint bf3-4 alatt? nemtudom engem valamiért nagyon irritál és a bf 4 homály töltőképernyője is.

(#3075) FollowTheORI válasza adise (#3074) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ezek szerint nem nagyon követted a híreket... nem lesz böngésző és megszűnik a BF4nél is, bizonyos értelemben.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3076) SkyS1gn válasza spanglee001 (#3029) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Megjelenés óta használom rengeteg ismerősömmel, 0 azaz 0 hiba...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3077) N@idia válasza spanglee001 (#3029) üzenetére


N@idia
őstag

Én soha többet nem rakok fel win 10-et folyamatosan tölt valamit a háttérben és ezt ki sem lehet kapcsolni nem beszélve, hogy multis játékoknál 100-as pingem van és ugrál össze vissza laggol az egész. Maga a windows is baromira belassul egy idő után hiába az ssd lehet csak nálam van ez így, de én végleg kukáztam a win10-et. Nálam a Win 8.1 a nyerő mindent ki lehet kapcsolni amire nincs szükségem és multis játékoknál sincs lagg és érezhetően jobb is és nem akar belassulni sem...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3078) spanglee001 válasza N@idia (#3077) üzenetére


spanglee001
addikt

nálam is ez a helyzet, azért a dx12 re ránéztem volna de megleszek nélküle is asszem

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3079) juve600 válasza N@idia (#3077) üzenetére


juve600
nagyúr

User error
Ennyi

(#3080) N@idia válasza juve600 (#3079) üzenetére


N@idia
őstag

Kösz, biztos hülye vagyok a windows használatához és te vágod mitől lesz lassú és miért laggolnak a multis játékaim win10 alatt :F :DDD Szerintem nem csak én vagyok ezzel így hanem egy egész fórum van erről mi mindent csinál a win10 a háttérben amit ki se tudsz kapcsolni+ adatokat gyűjtenek rólad stb ... Köszönjük Emese :DDD

Még hogy User Error, hát ezen behaltam :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3081) spanglee001 válasza N@idia (#3080) üzenetére


spanglee001
addikt

pedig user error mert felraktad a win 10et :DDD sajnos sokan nem értik hogy még nem kompatilbilis mindennel a win10 mert neki véletlen megy mindenki más hülye :F igaz többszáz embernél ugyanaz a hiba majd talán egyszer jó lesz, addig meg user error ez van :C

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3082) juve600 válasza N@idia (#3080) üzenetére


juve600
nagyúr

Nálam tökéletesen működik

(#3083) N@idia válasza juve600 (#3082) üzenetére


N@idia
őstag

Én ezt nem vitatom, de nálam valamiért nem és ebben nem én vagyok a hibás... Lehet nem tetszik neki a régi hardver ami a gépben van vagy nem tudom, de nálam win8.1-ig jó a windows ahol még gyors. Mellesleg a win10 csak a dx12 miatt jó, de amíg a játékok futnak dx11 alatt addig nem is igen fogok váltani :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3084) Popes válasza N@idia (#3080) üzenetére


Popes
őstag

Egy kis időt kell ráfordítani a win10-re és abból is ki lehet irtani minden felesleges dolgot. :)
Elismerem nem olyan egyszerű de az nem igaz hogy nem lehet megoldani. Nálam is voltak gondok vele de hidd el hogy meg lehet regulázni hogy ne legyen 100+ futó process (most 44-el indul és 60 futó folyamat fölé nem nagyon megy) és így nálam problémamentes. :K

És igen, a 8.1-et én is sokkal jobban szerettem de a dx12 miatt úgyis eljön a váltás ideje.

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#3085) Xaels válasza N@idia (#3077) üzenetére


Xaels
félisten

WSAPP hiba gyanús. Laptopon találkoztam vele meg egyszer nálam is előjött.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3086) N@idia válasza Popes (#3084) üzenetére


N@idia
őstag

Azzal nincs bajom, hogy figyelik a gépem amit lehet úgy is kikapcsolok, de a laggot nem tudom kiküszöbölni se azt, hogy 1 hét után mi a fenétől lassul be ssd-n a win10 amíg erre a problémára nincs megoldás addig nem fogok játszani azzal a játékkal ami csak dx12 támogat. Szerencsére a bf1-nél kikapcsolható lesz ez a funkció..

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3087) fornettisuti válasza N@idia (#3086) üzenetére


fornettisuti
veterán

lassan egy eve fut a w10 nalam reinstall nelkul es nincs lag meg 100-as ping mert 20 koruli szerverekre jarok

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#3088) sixpak válasza fornettisuti (#3087) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam szintén...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3089) N@idia válasza fornettisuti (#3087) üzenetére


N@idia
őstag

Mit gondolsz, hogy én 100+ pinges szerverre járok ? :DDD Mint mondtam nekem win10 alatt magas a pingem és eddig ezzel sose volt problémám csak ennél a windowsnál. A lassulást még talán elviselném, de a magas ping-et nem tudom mivel úgy játszhatatlan egy multis játék. Jelenleg win8.1-et használok és német szerverekre járok max 40-50 a pingem és ettől több nem szokott lenni és laggot sem tapasztalok.

Hozzá teszem nekem is tetszik a windows 10 szeretném használni én is, de amíg ezekre a problémákra nem találni megoldást addig nem fogom felrakni. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gonddal sok fórumot elolvastam már erről akiknek hasonló a gondjuk és ők se találtak megoldást se a magas ping-re se a lassulásra...

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3090) juve600 válasza N@idia (#3089) üzenetére


juve600
nagyúr

Nagyon sok dologtól lehet gondod :

Millyen verzió van telepítve
Támogatja-e az alaplapod
Hogyan van telepítve
Van -e particionálo programmal telepítés előtti teljes gyalulás
Milyen driverek vannak fenn
Milyen segédpromamok vannak telepivte
Stb

Ha csak egy ezekből nem jó akkor már gond van nálad

(#3091) N@idia válasza juve600 (#3090) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem ezek alapdolgok, mindig tiszta telepítést csinálok ez egyértelmű 64 bites windows-t rakok fel és az alaplap is támogatja. A drivereket a gyártó honlapjáról szoktam leszedni a legfrissebb kiadást. Általában ugyan azokat a programokat használom, mint eddig nem hiszem, hogy az okozna lassulást vagy magas pinget főleg hogy 8.1 alatt ez nem áll fent. Köszönöm a tippeket tanácsokat, de ezek nem segítenek azokat ismételitek el amiket már 1000x megpróbáltam nem a típusával van baj vagy a telepítéssel egyszerűen gép válogatja. Haveromnak is tökéletesen fut, de neki nem Z77-es lapja van mint nekem hanem Z170. Egyszerűen nem tudom mitől szar nekem és másnak mitől jó, de mivel nagyon eltértünk a témától ezért szeretném ezt itt befejezni. :R

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3092) juve600 válasza N@idia (#3091) üzenetére


juve600
nagyúr

Sztem akkor is benned van a hiba nem a win 10-be

(#3093) zzola válasza N@idia (#3091) üzenetére


zzola
félisten

Z77 nem mai darab, csodát nem kell várni. Akik újabb hardverekkel rendelkeznem, azok általában nem panaszkodnak...

(#3094) N@idia válasza zzola (#3093) üzenetére


N@idia
őstag

Én is azt gondolom, hogy az alaplap az ami kevésbé támogatja a win10-et, mivel a dobozára is win 8.1 ready van írva azzal tökéletes is és gyors is. Viszont váltani azért nem fogok újabb hardverre, mert nem fut egy olyan windows ami adatokat gyűjt és ezt nem tudod megakadályozni. :D Amíg ez az i5 3570k kihajtja a kártyáimat addig feleslegesnek érzem a váltást... Annyival jobban meg úgysem fognak futni a játékok dx12 alatt parasztvakítás az egész :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3095) zzola válasza N@idia (#3094) üzenetére


zzola
félisten

Ha az adatgyűjtés az aggályod, akkor van egy rossz hírem! Már most is tudnak rólad mindent, böngészési szokásaidat, látogatott oldalakat, telepített programokat stb. Szóval ha emiatt nem tennéd fel, akkor... :U

(#3096) N@idia válasza zzola (#3095) üzenetére


N@idia
őstag

Nem emiatt van aggodalmam a legnagyobb probléma a ping írtam pár hsz-el ezelőtt, hogy még a lassulás sem igazán érdekelne csak a ping legyen rendben. Szeretném a Rise of tomb raider-t is megvenni, hogy végigtoljam, de ahhoz win10 kell és egy játék miatt nem igazán fogom felrakni, hogy aztán újra win8.1-et telepítsek, mert a pingem az egekben van...

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3097) zzola válasza N@idia (#3096) üzenetére


zzola
félisten

Hja, olvastam a ping problémát, nem tudom mi lehet az oka...

(#3098) S1M0N válasza N@idia (#3094) üzenetére


S1M0N
senior tag

Nekem Asrock Z77 Pro 3 alaplapom van (többi az adatlapomon), idén decemberben lesz 4 éves, a gyártó oldaláról felraktam a Win10-es drivereket, egyedüli problémám az Intel Smart Connect-tel volt, mert az a 10-nél megszűnt, így Biosban kikapcsoltam.

Ezen kívül más problémám nem volt, Win10 telepítésnél alapból kilehet lőni az adathalász dolgokat.

Igaz, BF4-et nem próbáltam, az 1-hez meg nem kaptam meghívót, de Battlefrontnál 1-2 alkalommal volt csak kapcsolódási probléma játék közben, de nem állandóan, így ennek az oka nálam bármi lehetett.

Amúgy VGA és RAM bővítésen túl egyedül SSD-t újítottam be, bőven jó még a 3570, igaz, nekem is 4.2GHz-en megy, hála az alaplapnak, ami támogatja a non K tuningot.

A DX12 eddig meg tényleg nem mutatott semmi különöset, de én nem is ezért váltottam Win10-re.

Szóval ki tudja, hogy nálad mi lehet a probléma... :F

Szerk.: A Rise of the Ttomb Raiderrel Win7-en kezdem el játszani, nem kötelező hozzá a 10...

[ Szerkesztve ]

(#3099) N@idia válasza S1M0N (#3098) üzenetére


N@idia
őstag

Nem tudom nálam mi lehet a gond fogalmam sincs, már mindent próbáltam a routeren belül is semmi változás nem volt ugyan úgy maradt a magas ping. :(((
Köszi az infót én úgy tudtam, hogy win10 kell hozzá :) Akkor be is zsákolom szülinapom alkalmából :C

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3100) S1M0N válasza N@idia (#3099) üzenetére


S1M0N
senior tag

Az ajánlott gépigényhez írnak Win10-et, a minimumnál meg 7-es van, egyedül a 64bit az, ami alapfeltétel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.