Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2051) SkyS1gn válasza prokxy (#2047) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ójajj...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2052) CsonkaImo válasza SkyS1gn (#2051) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Azt hittem, hogy jobban fog futni, de még javulhat a teljesítmény megjelenésig. Alpha alapján még ne fejlesszetek gépet, bár szerintem is kevés lesz a 970 ultra beállításokhoz.

(#2053) Tegla80


Tegla80
addikt

En nem izgulok,nincs mit fejleszteni. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#2054) SkyS1gn válasza CsonkaImo (#2052) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Laptop van azt nem is fogom, pár óra és letesztelem kaptam kölcsön acc-ot. :))

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2055) daveoff válasza prokxy (#2050) üzenetére


daveoff
veterán

[link]
at a resolution scale of 100%, which is roughly equivalent to a resolution of 5K

Még mielőtt kitör a pánik, a 100% resolution scale az durván felskálázza a felbontást. Egy 970-el tökéletesen fut ultrán! Nem is indokolja semmi, hogy rosszabbul fusson, mint a 4, mivel semmivel sem szebb a grafika(véleményem szerint még rondább is, nem annyira kidolgozott), csak más.

A másik dolog, hogy arra senki ne számítson, hogy a végleges majd mennyire más lesz, meg jobban fut, ezt a játékot kapjuk októberben, bugokat javítanak, aztán ennyi. Mindig beleestek ebbe a hibába, hogy azt mondjátok "ez még csak alfa, béta..." eddig egyszer sem jött be....

Nem rossz a játék, el lehet vele majd ökörködni, de semmi komoly, BF3-4 után szerintem határozott visszalépés. Közel sem látok benne annyi játékórát, mint az eddigi részekben. A battlefront-tal egy teljesen más irányt vett az EA-DICE, ezt el kell fogadni.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2056) kriszpontaz válasza daveoff (#2055) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem rossz a játék, el lehet vele majd ökörködni, de semmi komoly, BF3-4 után szerintem határozott visszalépés. Közel sem látok benne annyi játékórát, mint az eddigi részekben. A battlefront-tal egy teljesen más irányt vett az EA-DICE, ezt el kell fogadni.

Ezzel egyet kell hogy értsek. Legalább a régi BF-eket (3/4/Hardline) életben tartja.

[ Szerkesztve ]

(#2057) pohár válasza daveoff (#2055) üzenetére


pohár
félisten

1 map után ez kicsit erős kijelentés szerintem...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2058) gali777 válasza pohár (#2057) üzenetére


gali777
őstag

Te amúgy ezért pénzt kapsz? :D

(#2059) SkyS1gn válasza daveoff (#2055) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miért a 100% a felskálázás? Így már érthető... de ez fura 4-ben meg logikusan is a 100 az alap fHD felette supersampling.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2060) CsonkaImo válasza SkyS1gn (#2059) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Ja, ez kicsit megtévesztő. Gondolom, mostantól 0% lesz a natív felbontás.

[ Szerkesztve ]

(#2061) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Lesz/van benne mínuszos skálázódás? Csak érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#2062) Xaels válasza daveoff (#2055) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a BF4-ben sincs már egyáltalán benne a 200óra pedig megjelenés után vettem az alapot 1 hónappal. Rendben, kihagytam 2évet, de most sem bizsergek ha a BF4-ről van szó. 3-ban ritkán mentem Only Metro meg ilyen szerverekre, teljesen jól elvoltam a Vanilla mapok nagy részén CQ-ban és még a Close Quartersen. De a 4-ben a legtöbbet játszott térképem a Locker... Most, hogy ingyen megkaptuk a SA-ot bement mellé a Metro.

Viszont ez a BF1 nekem most nagyon meghozta a kedvem. 1 térképet láttunk eddig, ha a többi is ilyen szintű lesz ránézésre mint ez akkor több mint valószínű, hogy jobban le fog kötni és ha az asszony is engedi akkor ebbe nem fog olyan sokáig tartani beletolni a 300-400órát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2063) Csabroncka válasza daveoff (#2055) üzenetére


Csabroncka
addikt

Arról nem is beszélve, hogy a hálózati bugok és netán a központi szerver gyengélkedése még csak ez után jön, hiszen az első igazi terheléses teszt a nyílt béta lesz!

"in medias res"

(#2064) daveoff válasza Xaels (#2062) üzenetére


daveoff
veterán

Hát remélem azért komolyabb mapok lesznek, mert ez egy fos, egyszerű, mint a faék.

Az hogy kit mennyire köt majd le, az elég relatív, de mint játék közel sem olyan professzionális, mint az eddigi BF-ek. Ez egy casual játék, célközönség leginkább a konzolok.

Itt mivel jön elő a console, lehet fps-t kiíratni, vagy kell külön progi?

(#2065) Xaels: Hát ehhez a játékhoz, és a piacon lévő többi játékhoz képest igen is professzionális a BF4 szerintem, de ezen nem fogunk összeveszni. Én nem könyveltem el semmit egy videó alapján, sőt annál kb leesett az állam. Én csak azt könyveltem el hogy már nagyon nem azok a szelek járnak DICE háza táján, mint régen....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2065) Xaels válasza daveoff (#2064) üzenetére


Xaels
félisten

Én meg ezt úgy látom, hogy te ezt elkönyvelted magadban az első videó alapján vagy még azelőtt és nem tudsz rajta túllépni. A BF3 és a 4 sem professzionális, a 4 kiváltképp nem az szvsz. Na meg mitől is gondolod azokat professzionálisnak?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2066) SkyS1gn válasza CsonkaImo (#2060) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Cikkből ahogy olvasom 50 az alap most.

Mennyi rinya lesz hogy "natív" 100-on nem fut el semmit aztán most 50 a natív. :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2067) pohár válasza gali777 (#2058) üzenetére


pohár
félisten

jó is volna, akkor nem kellett volna Debrecenből elutaznom Örsre, hogy állásinterjúra menjek :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2068) k-adi válasza pohár (#2067) üzenetére


k-adi
nagyúr

na és sikerült? hogy érzed??

remélem nem. ;]

(#2069) guftabi96


guftabi96
addikt

Itt gondolkoztam, hogy az origin hülyült meg vagy mi a fene van..
Folyamatosan írja, hogy prokxy meg dave unknown nem tudom én mivel játszik meg még ír valami szöveget...
Aztán rájöttem, hogy ez igencsak Bf1 lesz :D

Majd egy kis összefoglalót írjatok, ha van időtök. ;)

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#2070) prokxy válasza guftabi96 (#2069) üzenetére


prokxy
veterán

Mindenképpen, amint a 4. embertől visszakapom az accountom! :DDD

szerk, ja off :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2071) daveoff válasza guftabi96 (#2069) üzenetére


daveoff
veterán

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.... :DDD

Egyedül elég uncsi.... :(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2072) jbauer05


jbauer05
tag

Gyerekek, jó lesz ez. Így meccsről-meccsre, egyre jobban élvezem. Ha nem fog kihalni a bf4 októbertől, akkor jól elleszek ezzel a kettővel az biztos.

[ Szerkesztve ]

(#2073) FollowTheORI válasza prokxy (#2047) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Én ezt már egy vagy két hónappal ezelőtt megírtam... szerintem 1080 fog kelleni az ultrához. :K

Persze fő az optimizmus, de szvsz a mosatni 390/390X, meg 970/980 az kb med-high-ra lesz elég... alatta meg semmi. :D

A 980Ti meg a Fury/X talán esetleg elég lehet high-ultra közelhez alulról nyaldosva. :DDD

Mondjuk ahogy ismerem a társaságot, úgyis low-on tolja majd mindenki... :))

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#2074) Balika23hun válasza daveoff (#2064) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ha nem gond sztem vagyunk páran akik nem így gondoljuk.
Mondjuk a BF4 mint professzionális játék ne haragudj de ezen igencsak elmosolyogtam.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2075) lofagi


lofagi
addikt

Egy jó akarómnak köszönhetően sikerült kipróbálni a játékot. Ez valami nagyon jó lett. Iszonyatosan bejön a hangulat , a pálya , kb minden. Sajnos az akadályok atugrasa továbbra is nehézkes :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2076) spanglee001 válasza FollowTheORI (#2073) üzenetére


spanglee001
addikt

tolnám én lowon, de az alfába nem rakták be, csak benzines gépek vannak :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2077) Pocok9b


Pocok9b
aktív tag

Sziasztok!

Sajnos az alfa-ba nem sikerült bekerülnöm, így ha valaki megengedné hogy holnap délelőtt kipróbáljam 1-2 órára az acc-ján keresztül a játékot annak nagyon megköszönném! :R

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#2078) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

No, toltam pár órát, van jó sok bug még, de...

Nekem bejön igy elsőre. élsimítást kivéve maxon megy a laptopon stabil 60FPS ami öröm.
Kicsit talán tényleg lassabb a gameplay, főleg járművekkel, de bírom hogy ki van balanszolva 1 személyes fürge, nagy böhöm, meg van a 3 személyes. Repülők is jól elkülöníthetőek, bomberrel nemlehet pontosan célozni? Mondjuk így is jó sok killem lett vele.

Igen fura még az egész de tényleg meccsről meccsre jobb.
+ pont hogy a legtöbb pont az a PTFO-ért jár... baromi sok pont egy zászlóhúzás. Bayonettel még nemsikerült ölnöm.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2079) spanglee001 válasza SkyS1gn (#2078) üzenetére


spanglee001
addikt

pedig fain :DDD
ahogy meglódul az ürge a szuronnyal ordibál, hogy mindenki tudja honnan szalad :DDD
jójáték lesz :K

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2080) lofagi


lofagi
addikt

Az előbb mobilról és nagy örömmel írtam. Kicsit bővebben:

Ami a legjobban tetszik a játékban az a tankozás. Azon belül is a light tank. Óriási fun vele játszani. Nagyon durván oda lehet sózni az ellenfélnek. A másodlagos lövése valami shotgun lehet, az nagyon adja a közelben. Az elsődlegessel pedig messziről lehet szemezgetni. A célzást meg kell szokni, mert nagyon nagy az esése.
A tank javítása óriási. Nagyon jó,hogy nem kell kiszállni és az is nagyon jó,hogy nem leszel csak egy driver kiszállás után. Nyilván az ügyesebbje már szalad is egy elhagyott kithez. :D Ugyanakkor nagyon könnyedén szét lehet kapni a tankokat. Észre sem veszi az ember, hogy honnan de már kapja is a gránátokat és már azon van,hogy nem tud mozogni.

Gyalogosan elég nehéz volt az életem. Mondjuk nem kimondottan kedvelem a 64-es szervereket. (Habár nagyon sokat hozzátett a hangulathoz, hogy akár 10en is szaladtak a tankok mellett) Bárki bárhonnan lelőhet. S ez itt is így volt. Azt se tudtam,hogy hova kapjam a fejem és már ki is szedtek. Nyilván ez pálya ismerettől is függ és meg kell szokni a játékot. A fegyverekkel egyelőre hadilábon állok. Meg kell találni a megfelelőt. Sajnálom, de ugyanakkor nagyon király balance, hogy a medicnek "dmr" fegyverei vannak. Biztos lesz azért majd valamelyik használható. A legtöbbet így is az asszaulttal toltam. Tulajdonképp ez egy félengi karakter a BF4ből. Javítani nem tud, de van neki anti tank fegyverzete. A kasztok elég balancoltnak tűnnek így az első nekifutásra. Hatalmas újítás, hogy át tudunk mászni végre kerítéseken, falakon. Egyszer-kétszer sikerült is ezzel a módszerrel meglepni az ellent, hogy szemből vártak én meg átmásztam mögéjük.

Az égen se egyszerű a helyzet. Amennyiben az ellenfélnél van egy aki fighterrel van, akkor először az kell elintézni egy másik fighterrel. A probléma az,hogy ha sikerül, de utána nem jönnek a repülővel a többiek. Fighter géppel igazán csak másik gépek ellen vagyunk effektívek, utána már elég nehézkes besegíteni a földi harcba. Nem mondom,hogy lehetetlen, mert azért kiszedtem 1-2 embert így is. Az attack repülőt egy köztes megoldás. De ezt is inkább csak akkor tudtam használni amikor már nem volt fighter az ellenfélnél. A bombázót pedig nem igazán próbáltam, mert nem nagyon szeretem a lassú repülőket. Amúgy annak az ereje szerintem akkor jön ki, ha van melletted másik játékos, főleg ha még együtt is vagytok.

S ami nem tetszik. Az alapvető (valószínű) frostbite engine, nem ugrunk át kis köveket vagy éppen pont,hogy felmászunk rá szindróma továbbra is megtalálható. A probléma nyilván ezekkel az,hogy ebben legtöbbször a halálunkat leljük. :\ A hitreget elég jónak találtam, persze voltak 1-2 érdekes dolgok amikor úgy láttam,hogy teljesen a célkeresztben volt az ellen, de mégsem sebeztem. Ezen kívül még egyelőre annyit nem játszottam vele,hogy megítéljem, hogy mi a nem jó, mert nekem eszméletlenül bejön a játék. :D

Csak eszembe jutott egy nagyon zavaró, mégpedig a korábban már említett szétrombolhatóság. A tankkal kimondottan idegesítő,hogy elpazarolsz egy lőszert és nem megy szét a fal. Pont én voltam aki megvédte a játékot, hogy kellenek olyan részek ahol nem lehet szétlőni. A baj ezzel az,hogy el fog tartani egy darabig mire az ember megtanulja,hogy mégis melyik falat lehet szétlőni és melyiket nem. Egy-egy elpazarolt lőszer pedig nagyon sokat jelenthet a tankokban.

és egy kis plusz:
Kimondottan tetszett,hogy egy egyszerű copy + paste-val meg lehetett oldani a controll beállításokat!

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2081) jbauer05 válasza lofagi (#2080) üzenetére


jbauer05
tag

Ugye tudod, hogy NDA van érvénybe ? Ilyen részletes beszámolót csak zárt fórumra lehetne posztolni és ez eléggé nyílt. Én is direkt az NDA miatt csak annyit írtam, hogy élveztem.

(#2082) AAtt1la válasza jbauer05 (#2081) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Annyi videó van feltöltve,hogy nagy titkot már nem lehet mondani róla.

(#2083) oriic válasza AAtt1la (#2082) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A videók engedéllyel vannak feltöltve. Lehet tolni a részletes leírásokat, csak aztán ne csodálkozzon senki, ha legközelebb már nem kap semmilyen zárt béta/alfa meghívót. :)

Live-Die-Respawn

(#2084) kriszpontaz válasza oriic (#2083) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Jönnek az EA emberei és Google fordítóval lefordítják a komplett fórumot :DDD. ;]

(#2085) oriic válasza kriszpontaz (#2084) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

EA-nek vannak magyar munkatársai is. És igen, a legnagyobb fórumokat figyelik, tapasztalat. ;)

Live-Die-Respawn

(#2086) AAtt1la válasza oriic (#2085) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Ha nem lenne százféle videó fent a neten akkor még értelme is lenne a nagy titkolózásnak,de már új dolgot a jelenlegi verzióról nem lehet mondani.Persze ettől még a szabály az szabály.
Mondjuk egy ilyen leírás mint az övé pont jó reklám a játéknak.

[ Szerkesztve ]

(#2087) kriszpontaz válasza oriic (#2085) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem hiszem hogy valaki is írt volna olyat amiért az alfa vagy beta hozzáférését féltenie kellene. Képeket és videót sem linkelt senki. Amit leírtunk, szinte mind látható volt a YT videókon (játékmechanika, hibák (mint pl. amikor 6x néztem végig az akadályugrás animációt mire egy kavicson sikerült átugranom), egyebek), mi csak pluszba írtuk le kb. milyen gépen mennyire fut jól.

[ Szerkesztve ]

(#2088) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Aki már unja a BF1 alphát, az övét én szívesen kipróbálnám.

PSN: szuhi

(#2089) lofagi válasza jbauer05 (#2081) üzenetére


lofagi
addikt

Tény,h részletesen leírtam az élményeket , de elolvasva újra nem látom ,h milyen olyan információ írtam volna le amit eddig ne tudott volna bárki. Sőt tegnap pont azon agyaltam az írás közben ,h ez kit érdekel ezt mindenki tudja.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2090) oriic válasza lofagi (#2089) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Félre ne értsetek, engem nem zavar a dolog, mindenki azt ír és posztol amit akar. Csak leírtam mit gondolok, lévén kevés tapasztalatom van az NDA-s dolgokban. (szerencsére problémám nem volt még vele)

Live-Die-Respawn

(#2091) kriszpontaz válasza oriic (#2090) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nem ellened irányult a dolog, ha gondja lesz az EA-nek majd szól. :D

(#2092) DeadMeat válasza kriszpontaz (#2091) üzenetére


DeadMeat
veterán

És én kapom a bantot a Fagi miatt :D

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#2093) prokxy válasza DeadMeat (#2092) üzenetére


prokxy
veterán

Én már mondtam a zérónak, emsnek, perecnek meg a sky-nak, h ne vagánykodjanak, mert kikapok! :D
Nagyon el vagy tűnve, hétvégén egy BF4-ezés?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2094) namenyicsavo válasza prokxy (#2093) üzenetére


namenyicsavo
tag

Üdv. Lenne olyan kolléga aki kapott close meghívást, és megosztaná az accountját 1-2 óra tesztlehetőségre?

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2095) prokxy válasza namenyicsavo (#2094) üzenetére


prokxy
veterán

Ne hari, de nem ismerlek, így nem tudom odaadni, hiszen van az acc-omon nem kevés érték. :R

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2096) zzola válasza namenyicsavo (#2094) üzenetére


zzola
félisten

Sokan nem fogják odaadni a fiókjukat, arra készülj...

(#2097) kriszpontaz válasza zzola (#2096) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Túl sokat ér :DDD. ;)

(#2094): Prokxy még nekem sem adja ide, mert tudja hogy lehúznám fél perc alatt a statját a béka segge alá. :D

[ Szerkesztve ]

(#2098) prokxy válasza kriszpontaz (#2097) üzenetére


prokxy
veterán

Neked sokkal tartozom, szóval egy szavadba kerülne és máris megy a u/p páros a telszámodra! :K :R
De kaptál alfa hozzáférést, szóval... ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2099) namenyicsavo válasza zzola (#2096) üzenetére


namenyicsavo
tag

Tudom, de 1-2 óra nem egy eget rengető idő... Csak megnézném kb mire számíthatok...

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2100) beers válasza namenyicsavo (#2099) üzenetére


beers
addikt

Majd megnézed bétánál!

M&N

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.