Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) SkyS1gn válasza oriic (#3948) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezek nem azok, ezek mp mapok amiről már tudni...

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3952) AAtt1la válasza SkyS1gn (#3951) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Mondjuk valószínűleg kis változással benne lesznek az egyjátékos részben is ezek a helyszínek.

(#3953) daveoff válasza SkyS1gn (#3945) üzenetére


daveoff
veterán

Ami a mostani trailerben volt városi pálya, én arra vagyok kíváncsi. :K

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3954) juve600 válasza daveoff (#3953) üzenetére


juve600
nagyúr

jónak tűnik

(#3955) gyiku válasza daveoff (#3953) üzenetére


gyiku
nagyúr

szep lesz, meg minden, de engem meg tovabbra sem gyozott meg. foleg a jatekmenet.
a betan mulik minden, de ott nagyot kellene guritani, hogy megvegyenek.

hüllő

(#3956) juve600 válasza gyiku (#3955) üzenetére


juve600
nagyúr

kérdés mennyiben-miben fog hasonlitani-nem hasonlitani a bf4-re,vagy full új lesz minden

(#3957) FollowTheORI válasza gyiku (#3955) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Mi az ami nem tetszik játékmenteben? :)

Vagy mivel tudnának megfognivenni? :D

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3958) gyiku válasza FollowTheORI (#3957) üzenetére


gyiku
nagyúr

videok alapjan idetlenek az emberek, a mozgasuk. mind hardlineos/battlefrontos.

rendes tankkal lenne eselyuk, de az a vh1 alatt nem igazan volt. csinaltak volna inkabb vh2-t, tiger, sherman, stb :K

hüllő

(#3959) juve600 válasza gyiku (#3958) üzenetére


juve600
nagyúr

következő BF ugyis 2.vh-s lesz,remélem

(#3960) daveoff válasza gyiku (#3955) üzenetére


daveoff
veterán

Én is így vagyok vele, a képek, videók alapján baromi hangulatos, és szép a játék, tetszik meg minden, de az alfa kipróbálása után nekem valamiért nem tetszik maga a gameplay. Meglátjuk a bétában változik-e a véleményem.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3961) k-adi válasza juve600 (#3959) üzenetére


k-adi
nagyúr

Ha ez a BF1 sikeres lesz akkor tuti lesz "BF2", nyakamat rá :K

(#3962) oriic válasza k-adi (#3961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Battlefield 2 biztos nem lesz. :D Kizárt hogy ugyanazt a címet adják neki majd. :D

Live-Die-Respawn

(#3963) juve600 válasza k-adi (#3961) üzenetére


juve600
nagyúr

igen csak nem BF2 néven,de 2.vh-s jó lenne

(#3964) gyiku válasza daveoff (#3960) üzenetére


gyiku
nagyúr

alfa kulcsot nem kuldtek, haljon meg a lovuk. de hiaba a csilivili grafika, ha rongybabak az emberek :(

hüllő

(#3965) juve600 válasza gyiku (#3964) üzenetére


juve600
nagyúr

+1

sok 10éves meg hülyére játszotta magát az alphával

(#3966) M@rdel válasza juve600 (#3965) üzenetére


M@rdel
őstag

félek ők a célközönség!

(#3967) sixpak válasza juve600 (#3965) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jaja, én is 31 órát toltam bele. Mondjuk én 40 vagyok, de hülyének hülye. ;]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3970) FollowTheORI válasza juve600 (#3959) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nem biztos... főleg ha ez nagyon befürdik... akkor modern jön, mer az sikeres volt ugye. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3971) k-adi válasza FollowTheORI (#3970) üzenetére


k-adi
nagyúr

Tuti nem fog befürödni..... amekkora a cod hate most (bár az mindig van, de idén elég erős azért lássuk be :DDD ) még a remastereddel se tudnak majd annyi kiscsicskát elcsábítani, hogy ne jusson BF1-be is pár százezer :D Már csak a szép grafika miatt is vinni fogják mint a cukrot... na meg azért is, hogy idén is kell valami és "há nehogy mán a codot tesa"

[ Szerkesztve ]

(#3972) Balika23hun válasza FollowTheORI (#3970) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Nos ez jó kérdés, ugyebár ez attól is függ hogy a gyerekeknek mennyire jön be az hogy itt nincs 12x scope kis pisztolyra, meg hőkövetős lézerirányítású fiszem-faszom és stb.
Persze én attól még élvezni fogom hogy a sok új generációs codon nevelkedett kölöknek nem tetszik de azért örülnék a sikeres lenne, egyrészt mert amit láttam (és alphában tapasztaltam) eddig nagyon tetszik másrészt meg jó lenne ha sikere megfordítaná a trendet és több múltbéli játék jelenne meg. Pl 2.vh, vietnámi háború, koreai háború.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#3973) juve600 válasza FollowTheORI (#3970) üzenetére


juve600
nagyúr

tele van már minden modern háborussal,cod is csak abba jön ki
bo3 pályaszerkesztő................ jól átvágták a népet

(#3974) prokxy válasza gyiku (#3964) üzenetére


prokxy
veterán

Nem küldtek, itt ajánlgattam az accountom, szádat kellett volna kinyitni! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3975) juve600 válasza Balika23hun (#3972) üzenetére


juve600
nagyúr

nekem nem jön be a modern háborus,de pl a bf4 egész jó,az új codokról inkább nem mondok semmit,a world at war viszont jó volt ,na meg az 1-2 rész
jó lenne a bf1 a bf4 vonalát vinné tovább 1 vh környezetbe

(#3976) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

How Dynamic Weather Changes Battlefield 1

"Dynamic weather gives flavor to specific matches, creating unforgettable moments that feel more unique - more personal. Even after multiple matches, you will encounter a combination of weather, location and gameplay you've never experienced before, with a new dimension to your Battlefield moments."

Streamben meg gameplayekben is észrevettem hogy a sivatagos mapon se az van hogy nyugodt meg homokvihar, néha csak feltámad a szél, jobban fujja a homokot, néha beborul, néha süt a nap...

Ezt eddíg hh nem adták hozzá, még ha scriptelve is lett vna. Alfában is volt h sütött, volt hogy nem de mégsem esett.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3977) kisza25 válasza gyiku (#3955) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a bolhás átmegy bf1-re kénytelen leszel megvenni:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3985) sixpak válasza juve600 (#3984) üzenetére


sixpak
nagyúr

:D ...arról is...

Na, még néhány 4K kép az alpha-ból:

[link]

[link]

[link]

[link]

Többet nem rakok, nyugi...pedig van bőven, meg vagy 30 videó, de azokat nem publikáltam. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#3992) FollowTheORI válasza CptAdamica (#3991) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A tank azzal a gyorstüzelővel nem gyenge... jól kaszálja vele a népet.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3993) regener válasza CptAdamica (#3991) üzenetére


regener
veterán

Csak kell aká a vas is :D

3:58-nál ragdoll :D
5:30-nál is az a lógó hulla xD

[ Szerkesztve ]

(#3994) D.Orion válasza CptAdamica (#3991) üzenetére


D.Orion
veterán

2:45-nél önmagába beforduló és remegő hulla. Ez most komoly, hogy már négy részen át nem képesek megcsinálni ezt a bugot sem!? :(((

5:34Kilövi a srácot az emeleten a házban, majd a hullája átlibben a falon és beakadt a kézzel lóg ki a falból. :(((

Szánalmas továbbra is ez a motor.

[ Szerkesztve ]

(#3995) Snip3r_HUN válasza D.Orion (#3994) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Only in Battlefield ;]

Ha csak ezek a hibák lennének nem lenne gond...

Amúgy ez még nem jelentkezett ? :D :

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#3996) D.Orion válasza Snip3r_HUN (#3995) üzenetére


D.Orion
veterán

Ne is haragudjon senki, de hány éve is reszelik ezt a motort? Még mindig ilyen alapvető hibák vannak benne, és évről évre egyre drágábban adják el! Felháborítónak tartom, hogy ez akar egy komoly játék lenni, ilyen hibákkal. Még mindig glitch&bug halmaz az egész. Remélem lesz hitreg fail itt is. Részemről tuti nem lesz preorder.

(#3997) CptAdamica válasza D.Orion (#3994) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha jól látom, ott a táskája remeg, nem maga a hulla. Az alpha-ban a tankok oldalán az ásók is így remegtek, azokat már fixálták. Ez meg továbbra is egy béta. Azért nagyon kevés alkalommal találkozok ilyennek BF4-ben. A szánalmas motor meg banális túlzás, mert ez játék programozás kérdése. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3998) Laraxior válasza D.Orion (#3996) üzenetére


Laraxior
titán

Valahogy csak kibírják azt a 20€ minuszt amit a preorderre koltenel... Mert a jatekot ugyis megveszed, ha meg nem akkor meg 50-60€ minusz a fejlesztoknek, juj... Lehet bezárják a boltot... ;]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#3999) guftabi96 válasza D.Orion (#3994) üzenetére


guftabi96
addikt

Szánalmas motor?
Hát nem tudom.... Sok mindent lehet mondani a Frostbitera, de azt, hogy szánalmas, nem igazán.

#KeepFightingMichael

(#4000) Balika23hun válasza D.Orion (#3996) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Egyik Battlefield sem volt hiba mentes és nem is lesz. Ezt bele kell kalkulálni amikor az ember megveszi őket. Persze nem mindegy hogy pár ilyen zavaró hiba kerül bele mint a remegő hullák vagy olyan mint a bf4-be hogy a torony leomlása után összeomlott a játék is. Reméljük hogy komolyabb hibáktól mentes lesz az indulás és hogy ezúttal a hitbox is okés lesz. De apróbb hibák tuti lesznek.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.