Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) jety91 válasza majnkopf (#2249) üzenetére


jety91
őstag

Látom nem esett le a mondandóm lényege. Akkor megpróbálom képpel illusztrálni:

Én és sokan mások a BF1-el kapcsolatos információk miatt olvassuk ezt a topikot, nem a te és a hozzád hasonlóak sírása miatt. Nincs időm egész nap az internetet túrni ha valami nagyobb infó érkezik a bfről, egyszerűbb ide benézni és egyből el tudom olvasni a napi híreket róla.

Tudtommal ez egy szakmai fórum és szeretném ha ehhez tartanánk magunkat a sok nyavalygás helyett.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2252) N@idia válasza jety91 (#2248) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem hagyjátok a francba :DDD Nincs egyetlen érve sem arról miben komplexebb a Bf2 szerintem azért utálja a Bf4-et vagy a Bf1-et, mert nem tud érvényesülni ezekben a játékokban. Ezért inkább fikázza és a bf2-őt isteníti, amivel már csak a kisebb réteg játszik vagy már senki sem... :D

(#2253) majnkopf Igen játszottam, de sose tartozott a kedvenceim közé az én kedvencem a Battlefield 1942 volt anno. A mostaniak közül pedig a BF3 és a Bf4 az amivel mai napig játszom, de ősszel már BF1-el is fogok :)

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2253) majnkopf válasza jety91 (#2251) üzenetére


majnkopf
tag

Tudtommal ki lehet fejteni a játékról a véleményt. Az, hogy ti ezt nem tudjátok feldolgozni az nem az én gondom, csak nem azért véditek ennyire, mert már elő van rendelve és csak azért is jó a játék? Majd a megjelenés után 1 hónappal, fél évvel, évvel később megnézzük hogyan változik a véleménye egyes embereknek, már ha még játszani fognak vele egyáltalán.

(#2252) N@idia: igen sajnos beletaláltál! Nem elég, hogy a pöcsöm kicsi, de még a játékban sem tudok érvényesülni fck :o azt mondjuk elárulhatnád, hogy ha szerinted valaki a bf2vel tud játszani a többivel miért nem? Játszottál már te a 2vel úgy amúgy-e?

[ Szerkesztve ]

(#2254) N@idia válasza SkyS1gn (#2204) üzenetére


N@idia
őstag

Én még mindig ezektől leszek libabőrös :K
Battlefield Theme
Battlefield Bad Company Vietnam
Battlefield Bad Company 2 Vietnam Soundtrack
Azért a Creedence Clearwater Revival - Fortunate Son nagyot ütött! :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2255) SkyS1gn válasza N@idia (#2254) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jó hát nyilván, ezeket ugyse tudják überelni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2256) Xaels válasza majnkopf (#2249) üzenetére


Xaels
félisten

[link] tényleg puritánabb...

Tudod miért volt nehezebb a BF2? Mert a játékosok nagy része nem levágott fejű csirkeként rohangált ólmot keresgélve, hanem a többség tudta mit kell csinálni és hogy. Nem arról szólt a játék, hogy ki tud többet fragelni.

A kasztok és a medic gyengesége a BF1-ben. A medic kaszt nem is arra való, hogy az élen rohanjon mindenkit ledarálni. Neki támogatnia kellene azokat akik elesnek, esetleg befejezni amit elkezdtek és utána felhúzni őket. BC2-ben a medicsereg volt frusztráló az LMG-kkel. BF3-4-ben az Assault kaszt akiknek a legerősebb fegyverei vannak ugyancsak magukat gyógyítgatják. Érdekes más játékokban nem kell a medicnek rambonak lennie ahhoz, hogy hasznos csapattag lehessen és eredményes is tudjon lenni.

Alfások: érdekelne, hogy a repülővel le lehet-e szállni rendesen és felszállni? illetve azt meglehet-e szerelni valamilyen módon?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2257) eugabesz


eugabesz
őstag

A bf2 a JÁTÉK.Az 1.41 peccsel játszhatóvá tették,s a modderek pedig naggyá.Az össze többi azt követő rész,csak grafikában tudta eddig felülmúlni,aminek az élményét azonnal el is veszi a botrányos hitreg.Meg az állandó nerf,a pisisek sírása miatt.(A bf4 tank és heli a nevetséges kategóriát súrolja)
Majd ha a bf1 is tud annyi ember vonzani,2022-ben,hogy nemzetközi meccset játszanak vele 32-vs-32-ben,majd beszélünk még.Mert a bf2-ben volt ilyen,s tolongtak a játékosok,ki kerüljön be a csapatba.
Az összes többi csak rizsa...

(#2251) jety91 : Ki nem sz@rja le,hogy te mit szeretnél?Te is csak egy fórumozó vagy a sok közül.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#2258) SkyS1gn válasza Xaels (#2256) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Lehet rendesen szállni bár a bomber nagyon lomha, de levegőbe spawnolsz abba is gyökér módon... X-el javítod ugyanúgy mint tankokat, csak nehezebb ha zuhansz ezért felfele rep közben kell elkezdeni.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2259) Xaels válasza SkyS1gn (#2258) üzenetére


Xaels
félisten

Tehát reptében lehet javítani? Mondjuk egyszerűbb mint leszállni valahol. Mondjuk engem annyira nem zavar a bespawnolás, mivel gyakorlatilag úgy is csak annyi lenne a felszállás a kezdőn, hogy nyomod a "W"-t.

(#2257) eugabesz akkor miért nem BF2-tök mai napig? Egyébként volt szopás rendesen az 1.41 előtt és még csak gépigényre sem volt baráti a maga idehjében. Oda igazi elszántság kellett, hogy valaki ott maradjon meg egy rendes csapat.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2260) prokxy


prokxy
veterán

Megjelenhetne már a BF1, hogy végre arról szóljon a topic és nem arról, h milyen jó volt 300 éve a BF2 meg milyen jó a BF4! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2261) CptAdamica válasza prokxy (#2260) üzenetére


CptAdamica
veterán

A BF4 sem jó, csak a BF2, ezt kérlek holnapig százszor írd le egy lapra! ;]

(#2257) eugabesz Jaja, az engem is érdekelne, hogy akkor miért a BF4-be tolsz 2000 órát, mikor ott a JÁTÉK? ;]

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2262) prokxy


prokxy
veterán

Amikor spawn-olnék, akkor nem látom az adott játékos szemszögéből a dolgokat, BF4-ben ugye látszik, h épp hol van, mit csinál, stb, a BF1-ben kivették ezt vagy csak az alfa miatt van?

#2261) san01: elkezdtem! :D

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2263) jety91 válasza CptAdamica (#2261) üzenetére


jety91
őstag

Hagyjad őket. Tényleg felesleges velük foglalkozni, csak etetjük a trollokat.

[ Szerkesztve ]

(#2264) eugabesz válasza CptAdamica (#2261) üzenetére


eugabesz
őstag

Soha nem játszom az előző játékokkal.Ha arra érdemes egy játék,akkor megveszem,(vagy rábeszélnek a lökött csapattársaim) s míg meg nem unom,azzal játszom.Most a hardline a menő...annyira dicsérték,hogy mondom 3500 ft-ot megér kipróbálni...tévedés volt,de már mind1.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#2265) oriic válasza N@idia (#2254) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy baklövés lenne ha BF1-ből kihagynák a classic theme-t.

Live-Die-Respawn

(#2266) Gyula84 válasza daveoff (#2071) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#2267) N@idia válasza oriic (#2265) üzenetére


N@idia
őstag

Hát az tényleg az lenne, de nem hiszem, hogy ilyen hibát elkövetnének, bár a franciákat már kihagyták a játékból szal bármi elképzelhető. :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2268) SkyS1gn válasza prokxy (#2262) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kivették, de az mit segített? Nekem semmit, itt pirossal jelzi ha tűz alatt van az ikonját csapattársnak. Viszont a belezoomolós spawn tényleg jó, egyből látod merre vagy hogyan.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2269) CptAdamica válasza jety91 (#2263) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez is igaz és nem érünk el semmit. Szóval lezártam, örüljenek a nem létező igazuknak. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2270) oriic válasza N@idia (#2267) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de franciák jönnek DLC-ben majd. :D

Live-Die-Respawn

(#2271) AAtt1la válasza oriic (#2270) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Remek!
Az fontos hogy franciául beszéljen ha spotolok.Nem csoda,hogy sokan sírnak utánuk,velük biztos jobban fog menni a multi.Egész más taktikát igényel majd ha az ő oldalukon játszunk.

(#2272) daveoff válasza oriic (#2270) üzenetére


daveoff
veterán

nem, a franciák alázzák izlandot.... :DDD

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2273) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy durva, előbb pár jól irányzott lövéssel ketté lőttem a repülő farok részét, gyors minutumban le is zuhant. :D

Megyen!

(#2274) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy nincs ennek a topicnak gazdája? Kicsit már messzire ment itt a beszélgetés. :(

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2275) SkyS1gn válasza lofagi (#2274) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ori-nál nem ütötte meg még a lécet :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2276) k-adi válasza SkyS1gn (#2275) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amíg nem jelenik meg ténylegesen a játék, addig úgyis a hozzászólások fele találgatás és totál értelmetlen lesz, mint pl. ez a komment is :DDD

Majd megjelenés után behívunk egy modit és kirakjuk a csőcseléket

(#2277) oriic válasza SkyS1gn (#2275) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lol :DDD Lesz majd szerintem olyan aki sokkal jobban ért majd hozzá. :)

Live-Die-Respawn

(#2278) fornettisuti


fornettisuti
veterán

lehet tudni lesz commander?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2279) prokxy válasza fornettisuti (#2278) üzenetére


prokxy
veterán

Remélem nem...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2280) fornettisuti válasza prokxy (#2279) üzenetére


fornettisuti
veterán

pedig kuldhetne a mortart

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2281) CptAdamica válasza fornettisuti (#2278) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én úgy tudom, hogy nem lesz.

Megyen!

(#2282) prokxy válasza fornettisuti (#2280) üzenetére


prokxy
veterán

Nagyon nem szerettem a 4-ben, mert most vagy mindkét oldalon legyen vagy egyiken sem, ezt pedig normálisan nem tudták megoldani.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2283) marilllyo válasza fornettisuti (#2278) üzenetére


marilllyo
veterán

Jah a Scan UAV az ilyen hőlégballonos ember aki távcsővel figyeli a csatateret. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2284) prokxy válasza marilllyo (#2283) üzenetére


prokxy
veterán

Az EMP pedig szintén lufis ember, csak ő D&B-t tol, az pedig torzítja a teret és mivel az enemy rocker, így tökre megzavarodnak és össze-vissza mászkálnak, mert nem működik semmijük! :D

szerk: bocs így hétfőn reggel! :P

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2285) taknyí válasza majnkopf (#2245) üzenetére


taknyí
senior tag

Túl nagy az arcod, a megnyilvánulásaid bicskanyitogatók, javulj meg fiam Bendegúz mert elvisz az őrdög. Tipikus, mögöttem az ismeretlenség és úgy és azt mondok amit akarok, trágárul is ha úgy tartja kedvem, szánalmas egy bohóc vagy.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#2286) marilllyo válasza taknyí (#2285) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem még nálam is régebb óta van itt...csak folyton reinkarnálódik. ;] :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2287) prokxy válasza marilllyo (#2286) üzenetére


prokxy
veterán

Jaj Srácok, hozzam a popcornt? :P Szegény topicgazda, megint adtok neki munkát! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2288) dokee78


dokee78
félisten

Aki játszogat az alfával azoktól kérdezném:
Mennyire nehéz benne "Jetezni".
Megnéztem a Der rote Baron filmet és megjött a kedvem a repcsihez.

BF3-ban gyenge voltam,de már tankokat szét tudtam szedni.
BF4-ben nem sikerül Jettel semmi szinte.
BF1-ben hátha fog. ;)

[ Szerkesztve ]

(#2289) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Már azt hittem D3vilinsid3 volt fórumtársunkat senki nem tudja überelni, de látom, vannak jó önszorgalommal fórumozók még :D.

(#2288) dokee78: még én, aki nem tudok egyáltalán normálisan jetezni se a 3-ban, se a 4ben, én is elboldogulok velük. Gondolom akkor sokkal könnyebb :D.

[ Szerkesztve ]

(#2290) CptAdamica válasza dokee78 (#2288) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én BF3-ban imádtam repülni, BF4-ben kevésbé, itt megint nagy kedvel repülőzök. :)

Megyen!

(#2291) prokxy válasza dokee78 (#2288) üzenetére


prokxy
veterán

3-féle repcsi van, ezt gondolom már láttad.
A bomberrrel csak akkor szabad kimenni a csatatérre, ha van aki megvéd vagy tényleg nincs senki az enemytől a légtérben.
A másik kettő elég szépen vezethető, lehet velük rendesen manőverezni, persze a jetekhez képest teljesen mások, lassabbak, nem olyan fürgék, stb, bomber pl alig fordul.

Célozni nekem könnyebb a BF3-4-ben, itt rá kell érezni jobban, nekem az vhogy nem adta. Jóval lassabbaka lövedékek és mintha jobban is szórnának.
Tény, nem is fektettem bele 10 percnél többet, nem izgat a repcsizés, mivel azon a mapon csak a napos időjárásban lehet szinte látni rendesen, a többi olyan, mint a Gulf of Ománon a helizés v a jetezés... :U

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2292) marilllyo válasza prokxy (#2291) üzenetére


marilllyo
veterán

Ja hát én is örültem volna, ha már akkor feltalálják az IRV-t. :DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2293) Xaels


Xaels
félisten

[link] kis Single szivárgás?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2294) TaaT válasza prokxy (#2291) üzenetére


TaaT
veterán

"Jóval lassabbaka lövedékek és mintha jobban is szórnának."

És nagyobbat esnek. :)

Give them hell Ukraine!

(#2295) oriic válasza Xaels (#2293) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vótmán :D

Live-Die-Respawn

(#2296) guftabi96


guftabi96
addikt

Valaki próbálta az alphát GTX 960-nal? (4gb)
Ha igen, hogy futott? Fhd-ban ki lehet belőle sajtolni 80 körüli fps-t? (nyilván nem ultrán)

#KeepFightingMichael

(#2297) Sósperec válasza guftabi96 (#2296) üzenetére


Sósperec
tag

Nálam Mediumon kb ~70-80 fps körül futott fhd-ban. Néha beesett kicsit de 60 alá nem ment.

szerk.: Mondjuk ezt az értékeket akkor mértem amikor sütött a nap a mapon. Nem tudom az esős, ködös idő mennyit befolyásol rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2298) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez volt már?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2299) oriic válasza kisza25 (#2298) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link] :DDD

Live-Die-Respawn

(#2300) kisza25 válasza oriic (#2299) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tehát nem ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.