Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) regener válasza bul07 (#2544) üzenetére


regener
veterán

Mostmár tudom miért nincs apró a kisboltokban. :D

(#2552) CptAdamica válasza Tegla80 (#2547) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én 71900-at számoltam. ;]

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#2553) Don't Panic


Don't Panic
senior tag

(#2552) ;] :P oltás hány KG?

[ Szerkesztve ]

(#2554) Laraxior válasza bul07 (#2544) üzenetére


Laraxior
titán

Én 200-asokból mentem ki Németországba :DDD
Oda-vissza megjártam, benzinköltség, pályamatricákkal :K
Gyakorlatilag nem is számolja az ember, csak amikor van akkor félreteszi..aztán ott a nagy kupac.
Munkatársam 300ezernél jár :DDD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#2555) juve600


juve600
nagyúr

face-n csináltunk egy BF1-es csoportot [link]

:R :R :R :R

(#2556) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Nem tudom volt e már, új szerverkereső, repülőgépezés, zeppelin stb....

https://www.youtube.com/watch?v=eOJSbcpLemk

PSN: szuhi

(#2557) bul07 válasza Laraxior (#2554) üzenetére


bul07
nagyúr

94e körül volt, megtelt ezért lett felnyitva

Igen, én úgy szoktam mikkor hazaérek apró kirak a 200-ok meg a perselybe, bár mostanában már nem olyan szapora

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2558) CptAdamica válasza juve600 (#2555) üzenetére


CptAdamica
veterán

Van már egy nagyobb Battlefield közösség 3200 taggal, felesleges egy kizárólag BF1-re készültet csinálni. :)

Megyen!

(#2559) bul07


bul07
nagyúr

zeppelin láttátok már lezuhanni?

Én még nem pedig volt hogy lőttük rendesen . én folyamatosan légvédelmi ágyúval, jelzi a találatot de nem zuhan le

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2560) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Max játékosok száma:

Conquest: 64
TeamDeathmatch: 24
Breakthrough: 40 (This is Operations)
Domination: 24
Possession: 24
Air Superiority: 64
Conquest Small: 40
Rush: 24

Live-Die-Respawn

(#2561) pohár válasza oriic (#2560) üzenetére


pohár
félisten

24p rush? hát remélem, hogy ez csak vicc (vagy azt, hogy ez csak ajánlott, nem pedig max létszám)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2562) Def26 válasza pohár (#2561) üzenetére


Def26
félisten

Bezzeg az air superiority -ben 64 fő. :D Mint szaron a legyek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2563) DR|FTK|NG válasza pohár (#2561) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Jaja, az a 24 fős rush nagyon kevésnek tűnik. :F
Nem lehet, hogy egy csapatban lehetnek ennyien max? Bár úgy meg az air superiority tűnik nagynak.

(#2564) Xaels válasza DR|FTK|NG (#2563) üzenetére


Xaels
félisten

Hát nekem nem. Mivel a Rush-ban állandóan kis szeleteire van osztva a pálya így 64 fő nagyon zsúfolt. Még 32 is néha eszetlen darálás mintsem élvezetes taktikázás.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2565) guftabi96 válasza Xaels (#2564) üzenetére


guftabi96
addikt

Na igen.
Nem sok rush-t játszottam, de az biztos, hogy akármikor mentem fel 64 fős rushra, annak kb semmi értelme nem volt. Agyatlan darálás az egész.
32 fő sokkal jobb, de néha még az is sok volt.
Ha jól meg lesz csinálva, akkor bőven elég lesz a 24 fő :K

#KeepFightingMichael

(#2566) SkyS1gn válasza sixpak (#2509) üzenetére


SkyS1gn
félisten

konzolból kitudod kapcsolni az UI-t nemkellett volna retusálni semmit :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2567) Xaels válasza guftabi96 (#2565) üzenetére


Xaels
félisten

Mostanában próbálkoztam Rush-al, de ugyanaz a helyzet mint általában a többi játékmódban aminél lenne is valami objektíva nem csak a darálj ész nélkül. Fraghunterkedés megy semmi több. Mondjuk a chat nálam off-ra van rakva, de valamelyik nap elküldtem a csapatom az anyjába így is. Golmud Rush és kb. 3perc telt el és már 2 tankkal néztünk szembe(ugye 1 vs 1 az alap felállás), mert a gyökér ráment a támadó csapatra az ő térfelükön. A csapat másik fele meg egy szikla tetejéről vagy később ház tetejéről sniperkedett amíg rájuk nem bontottam az egészet... Aztán mentem másik szerverre ahol meg is köszöntem a Squadom munkáját.

64fős Air Superiority viszont ígéretesnek tűnik. Nem lesz beméregetősdi, igazi dogfight lesz csak meg kell tanulnom repülni. Eddig inkább helizős voltam a levegőben.

Na meg nem értem miért hagyják ki a ziccert. Kellene valami olyan játékmód is mint a S&D COD-ban. 1 élet, objektívával.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2568) sixpak válasza SkyS1gn (#2566) üzenetére


sixpak
nagyúr

Remélem csak viccelsz! :D
Az 5 kép volt másfél óra!
Nem tudtam, hogy kikapcsolható, azért kösz, a többinél kipróbálom. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2569) guftabi96 válasza Xaels (#2567) üzenetére


guftabi96
addikt

Bf4-ben van olyan, lehet itt is lesz később.
Természetesen dlc-ként ;]

#KeepFightingMichael

(#2570) SkyS1gn válasza sixpak (#2568) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Elvileg BF3 óta működik vagy 4 óta...

UI.drawenable 0

konzolba ird be, sztem megy BF1-nél is. 0-val nyitod meg konzolt.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2571) sz.atesz89 válasza CptAdamica (#2558) üzenetére


sz.atesz89
tag

Nem igazán érdekel minket a többi BF, első és második vh-s játékok érdekelnek minket, azért a külön csapat.

Amúgy az már kiderült hogy lesz e bérelhető dedikált szerver? Nagyon jó volna, azért szerettem a korábbi bf-ketet, még a régi játékokat.

[ Szerkesztve ]

PSN: szuhi

(#2572) CptAdamica válasza SkyS1gn (#2570) üzenetére


CptAdamica
veterán

Itt még nincs konzol.

Megyen!

(#2573) SkyS1gn válasza CptAdamica (#2572) üzenetére


SkyS1gn
félisten

kell hogy legyen

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2574) CptAdamica válasza SkyS1gn (#2573) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sajnos még nincs, most fraps-al varázsoltam elő az fps értéket. :D

Megyen!

(#2575) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Csak jól éreztem, néha 45-50 között jár az fps, de 40 alá nem megy, nem rossz. A másik dolog, hogy én még ennyire nem élveztem sniperkedést, mint itt. Olyan erejük van a fegyvereknek és ez annyira átjön, év játéka, kész. :D

Megyen!

(#2576) daveoff válasza oriic (#2560) üzenetére


daveoff
veterán

Hmmn, rush 24, ez komoly?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2577) regener


regener
veterán

HDD vs SSD különbség mennyi érződik a bétában?

(#2578) prokxy válasza CptAdamica (#2575) üzenetére


prokxy
veterán

Most 3 v 4 körön keresztül csak csipáztam, 80-at sebez és nagyon állat hangja van! 1 hit meg M1911 és ennyi! :D
Viszont ez a map nagyon kempelős, tele van a házakban döglő emberekkel, gyalog eléggé sunnyogni kellett, h érvényesülhessek. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2579) lofagi válasza oriic (#2560) üzenetére


lofagi
addikt

A rush szerintem rendben lesz ennyivel, talán a 32 kicsit jobban hangzott volna. De szintén amikor mentem rushra akkor a 32-eseket kerestem. 64 az rengeteg volt oda. Viszont az Air Superiority 64-et meg nagyon sokallom. 64 repülő az égen egyszerre?! Mi lesz ott? Ráadásul ezzel az új mechanikával, hogy elég ellőni egy picit a szárnyat és már nem is tudod irányítani a gépet. Egyelőre nem tűnik túl biztatónak az az igazság.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2580) AAtt1la válasza lofagi (#2579) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Gondolom nem csak az egyszemélyes gépek lesznek majd ebben a módban.

[ Szerkesztve ]

(#2581) namenyicsavo válasza prokxy (#2578) üzenetére


namenyicsavo
tag

Azokat a házakat átlehet alakítani :D :D + 6 embert sikerült elkaszálnom így :D

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2582) Xaels


Xaels
félisten

Mi ez a pangás? Mindenkinek van alfája csak nekem nincs? :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2583) sz.atesz89


sz.atesz89
tag

Meg nekem? Minden nap mikor rá szoktam frissíteni 10-20 hsz volt most meg 1 . :D

PSN: szuhi

(#2584) sixpak válasza Xaels (#2582) üzenetére


sixpak
nagyúr


:D :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#2585) daveoff válasza Xaels (#2582) üzenetére


daveoff
veterán

Már most pangás van a játékban, de tényleg. Mi lesz így megjelenés után. Mondjuk én is lenyomok max egy-két kört aztán elég belőle bőven, valamiért unalmas. Remélem ebben azért lesz HC, nem lesz akkora hulladék, mint a Battlefront.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2586) dokee78 válasza Xaels (#2582) üzenetére


dokee78
félisten

Majd kedden megkapjuk.
Ha meg nem akkor :(((

[ Szerkesztve ]

(#2587) bul07 válasza daveoff (#2585) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen pont ezt érzem én is, mintha S W Battlefront ismétlődne meg
Ha csak lemásolják a bf4-et első világháborús köntösben annak nem lesz jó vége

Mert az első pár órában újdonság varázsa viszi az embert majd jön hát de ez már bf4-ben is volt, csak más köntösbe

Én lehet kivárok és csak a második hónapban veszem meg(bár úgyse tudom majd ezt betartani :) )

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2588) daveoff válasza bul07 (#2587) üzenetére


daveoff
veterán

Ennek a játéknak köze nincs a BF4-hez... :(

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2589) fornettisuti válasza daveoff (#2588) üzenetére


fornettisuti
veterán

inkabb maga a bf-hez

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#2590) ScomComputer válasza daveoff (#2585) üzenetére


ScomComputer
veterán

Érdekes, ez nálam is így van....bár a fiam haverjai itt ültek mögöttem mikor toltam...ők ujjongtak nekik nagyon bejött tuti vevők....lehet csak én öregszem... :B

(#2591) Balika23hun


Balika23hun
aktív tag

Látom a károgó vészmadarak visszatértek :U
Felrakhatnátok már egy új lemezt mert ez már kezd unalmas lenni :((
Sokan vagyunk akiknek megváltás lesz ez a játék a bf4 után, akiknek nem tetszik a játék az nem veszi meg és kész. Én se rohantam a CDG-be megvenni a Hardline-t csak mert Battlefield hanem messziről elkerültem.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2592) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Én nem látom, hogy annyira pangás lenne a szervereken. Más kérdés, hogy nem mindenki ér rá egyfolytában játszani. Amúgy valószínűleg azért érzitek így, mert csak egy pálya van, én is beletoltam már 23 órát és vágynék egy másik pályára. :)

Megyen!

(#2593) zzola válasza daveoff (#2585) üzenetére


zzola
félisten

Pedig te mindig istenítetted a battlefrontot... :DDD

(#2594) Xaels válasza sixpak (#2584) üzenetére


Xaels
félisten

Szép. :O

(#2585) daveoff persze, hogy "pangás" van hisz csak (jó esetben) pár ezer ember van nem százezrek(vagy akár milliók) mint a véglegesnél. :(((

Esetleg ha valaki ennyire szenved és unja megszánhatna hétfő-keddre. Tudok adni cserébe Playclaw HC licenszet vagy Origin fiókot több játékkal.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2595) taknyí válasza Balika23hun (#2591) üzenetére


taknyí
senior tag

Pedig bánhatod a hárdlányt nagyon faintos... :C

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#2596) bul07 válasza Balika23hun (#2591) üzenetére


bul07
nagyúr

Á értjük csak pozitív vélemény lehet :C , és irgum burgum aki mást mert írni
Nekem így az Alpha alapján ez a véleményem, hogy pár hónap fél év elteltével erősen csökkenni fog a játékosszám ha nem mutatnak valami újat a bf4 után(És a PC-ről beszélek, konzol az más)

SW Battlefront fórumába is hasonló volt, sokan ekézték azokat akik le merték írni hogy ez a játék nem olyan f@sza(lehet én is :) , utólag is bocsi), majd 3-4hónapal megjelenés után szinte kihalt a fórum mert senki nem játszott vele

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#2597) daveoff válasza Balika23hun (#2591) üzenetére


daveoff
veterán

Van aki károg, és van aki nem, a világ már csak ilyen.

A Hardline pl egy tök jó játék szerintem....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2598) CptAdamica válasza bul07 (#2596) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem fog kihalni ez egészen biztos, rengeteg potenciál van még a játékban, ott lesznek a lovas részek, tengeri ütközetek, vonatozás, fegyverek, játékmódok...

Megyen!

(#2599) N@idia


N@idia
őstag

Én konzolon játszom az alfával, de már kissé unalmas, hogy csak ez az 1 pálya van. Én nagyon remélem a bétába nem ezt rakják vagy le se szedem :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2600) bul07 válasza CptAdamica (#2598) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze én az alapján írtam amit írtam amit eddig tapasztaltam

Hátha a Beta más lesz, más pálya más jattékmód(mármint a most meglévő két fajta helyet más)

Csak ugye én most azt látom hogy,
a csapat jó része várja a járműveket,
gyalogosként nem sok esély van, elég ha két tank összefog ,
elég egy vagy két jó pilóta egy oldalon és esély sincs repkedni,
nagyon egysíkú felszerelés(nem a fegyverek darabszáma)
zeppelint nem lehet lelőni(lehet csak ki van kapcsolva ez a funkciója, vagy kevés hozzá a idő, bár folyamatos repülőgép tűz + lévédelmi tűz olyan 130-tól 200-ig folyamatosan rá nem elég akkor mi)

Játék hibáit nem is említem mert azt még biztos javítják(tankkal nem egyszer ragadtam be, volt hogy bomba tölcsérből nem tudtam kijönni)

De várom a Betát hátha mást fogok akkor tapasztalni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.