Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Laraxior


Laraxior
titán

Jó sokan leírjátok a játékot pár video alapján....
Amúgy meg tényleg nem tökmindegy, min jutsz vissza a pályára, lovon,vagy quadon? Csak a kinézete más, a funkcionalitása teljesen ugyanaz. Meggyorsítja az A-ból B-be jutást.

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#3702) prokxy válasza Laraxior (#3701) üzenetére


prokxy
veterán

Én nem írom le a játékot, sőt, csak furcsa egy ló a BF-ben, ennyi. :) Még barátkozom vele, de poénkodni jó rajta! :D
Félsz van bennem is a Hero Powerezés miatt, de ezt olyannak tudom be, mint a felvehető snipert Lockeren. :)

szerk: ja meg a kard, de hát a bow-val már megszoktam ezeket a fícsöröket.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3703) daveoff válasza prokxy (#3702) üzenetére


daveoff
veterán

Ha a hero olyan lesz, mint a battlefrontban, az eléggé belerondít majd az igazi battlefield játékmenetbe, de majd meglátjuk. Talán itt nem lesz annyira op, mind abban.

(#3701) Laraxior: Legtöbben már játszottunk a játékkal...

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3704) AAtt1la válasza daveoff (#3703) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

A teljes,végleges játékkal,minden pályán,játékmódban,az összes fegyverrel,kiegészítővel,járművel?

[ Szerkesztve ]

(#3705) Xaels


Xaels
félisten

Ez az Elite class számomra úgy lenne rendben ha opciónális lenne, vagy játékmódhoz kötve. Megmaradna a sima klasszikus CQ, Dom stb... de ha igény lenne rá akkor be lehetne állítani.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3706) daveoff válasza AAtt1la (#3704) üzenetére


daveoff
veterán

Természetesen nem, de az első benyomás számomra nem hozta meg "hűha" érzést...

Eleve amikor kijött az első leak, hogy battlefield 1 lesz a cím, én már akkor csalódtam, lehet túl mély nyomott hagyott ez bennem, azért vagyok ennyire negatív a játékkal kapcsolatban. De még mindig azt mondom, változhat a véleményem.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3707) Balika23hun válasza Laraxior (#3701) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Részemről teljesen rendben van a játék, az alpha is nagyon tetszett. Nagyon örülök hogy nem megint a modern korba játszódik mert nagyon unalmas lenne.
Ezenkívül rengeteg olyan megoldás lesz ebbe ami már nagyon régóta hiányzott a bf-ből pl a járműves class-ok, időjárás változás, segítség a gyengébb csapatnak (zeppelin, vonat) vagy az hogy végre nem az assault látja el medic feladatát. Számomra pedig a letisztultabb játékmenet a legvonzóbb, tehát nincs tele mindenféle fiszem-f@szomal mint pl a bf4 (lvg, xm25, ucav, uav, m320, rpg és társai).

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#3708) SkyS1gn válasza daveoff (#3706) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nemmindegy mi a cím? Vagy ez mit befolyásol? :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3709) daveoff válasza SkyS1gn (#3708) üzenetére


daveoff
veterán

mert mondjuk engem rohadtul nem mozgat az első vh, meg ezek a nyomi fegyverek/járművek....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3710) zzola válasza daveoff (#3709) üzenetére


zzola
félisten

Akkor nem veszed meg! Problem solved! Játssz SW-szar.,. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3711) kisza25 válasza juve600 (#3690) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

18+ játék ez hallode ;]
juve600: de akkor már eldöntehted, hogy bemész másnap a suliba, vagy nem:D
mondjuk én ezt már el tudtam dönteni 15 évesen is:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3712) juve600 válasza kisza25 (#3711) üzenetére


juve600
nagyúr

a 18 éves is tanuló még :)

(#3713) AAtt1la válasza daveoff (#3709) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Akkor miben reménykedsz? Neked úgyse tudnak olyat mutatni amivel meggyőznek.Nekem ilyen a SW,a bétát kibróbáltam mert miért ne,de tudtam,hogy megvenni nem fogom,mert nekem nem jön be a SW világa.

(#3714) prokxy válasza daveoff (#3709) üzenetére


prokxy
veterán

Azért a LandShip meg a Light tank nem rossz, attack repcsizés sem rossz ám. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3715) N@idia válasza juve600 (#3712) üzenetére


N@idia
őstag

A 30 éves is csak más téren ;] :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3716) SkyS1gn válasza daveoff (#3709) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Pedig mindeki ezt várta hogy ne futurisztikus meg modern legyen :)

Amúgy a vonat sineken teljesen jogos kérdés. :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3717) daveoff válasza SkyS1gn (#3716) üzenetére


daveoff
veterán

tudom, hogy mindenki ezt várta, hát én nem...

nekem sem kell futurisztikus, hanem inkább jelenkori, ha meg vh, akkor legalább a második lett volna...nem ilyen első vh-s battlefront folytatás....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3718) huby80 válasza daveoff (#3717) üzenetére


huby80
senior tag

én is ezen a véleményen vagyok voltam mint te ! De szerintem nagyon komolyan megcsinálták és már várom a gamet :K

(#3719) juve600 válasza daveoff (#3717) üzenetére


juve600
nagyúr

sztem inkább legtöbb embernek azzal van tele a bizonyos hogy nem ő öl-lövi le az ellent hanem egy perk vagy stb

(#3720) G.I.JOE válasza juve600 (#3719) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

Tőlem pl. lehet, csak nem 66 féle. Kevesebb néha több.

(#3721) Xaels válasza daveoff (#3717) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor figyeld a Battalion 1944-et. Igaz az inkább infes játék lesz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3722) CptAdamica válasza daveoff (#3717) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ember,Battlefront közelében sincs ez a játék. :D Játszottál az alpha verzióval?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3723) @rglaaf válasza juve600 (#3719) üzenetére


@rglaaf
veterán

lehet hogy bosszantó 1-2 gadget de mindegyiknek van ellenszere pl tanulj meg játszani? egyszer pl volt egy jetes golmudon beültem AA ban active radarral se tudtam kiszedni:D jdam al alázott mindenkit szoval kütyü az kell nagyobb a kihivás bf1 nem lesz ilyen cucc gyorsan uncsi lesz

PSN:BiZzare_0 ️

(#3724) prokxy válasza @rglaaf (#3723) üzenetére


prokxy
veterán

Lesz ott mit unlockolni, de nem hiszem, h lesznek ilyen noskill cuccok, mint az MBT LOW és társai.
IRAM-on voltam tegnap, vki Lancangon C-ről A-ra mért Javelinnel, 1 hit és 42%-ra mentem le, ezt hogy??? De ha 1x történik ilyen, oké, de nem 1x sikerült neki és csak 1 becsapódás volt...buffolták vmikor vagy mi? Ja és D tetejéről majdnem "ellát" A-ig... :U :W

Ma egy kis Wolf? (Jöhetnél, mennék 2 tankkal ;) )

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3725) juve600 válasza @rglaaf (#3723) üzenetére


juve600
nagyúr

na nekem pont az ilyen cuccok miatt lett elegem a cod-ból is
cod:aw-ben meglötte a pontot magának a csitter,oszt utánna a perkek löttek helyette,mi meg nem tudtunk ellene csinálni semmit
ha kláncsatát játszik az ember akkor meg föleg nincs helye az ilyen cuccoknak a játékban,bőven elég hogy tudod használni a járműveket,ja meg a lovakat lelövik ugye :D

(#3726) FollowTheORI válasza prokxy (#3724) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Bemérős cuccok szerencsére nem lesznek, de minden más lesz ugyanúgy... szóval annyira nem lesz nagy változás ezen a téren. :)
A kasztok változnak nagyot... azt kell majd megszokni nagyon.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3727) @rglaaf válasza juve600 (#3725) üzenetére


@rglaaf
veterán

ok de a csalóknak lényegtelen hogy van e perk gadget stb sajnos, pubon csak jól szorakozom amikor a romok közül eregetik a lockon-t és amikor kidugja a kis fejecskéjét akkor lövöm a fejét canister-el:D

ne de mindegy ha BF1-be nem lesz annyira komplex a játék menet mint bf4-be és leegyszerűsitik mint a SW -ot akkor nem sokáig tart a majd a ki mapok se tudjuk mennyi lesz kezdéskor

(B)prokxy(/B) jah kéne már valami tolni csak el hagytam valahol a tank slusszkulcsát:D

PSN:BiZzare_0 ️

(#3728) prokxy válasza @rglaaf (#3727) üzenetére


prokxy
veterán

Majd odaadom az enyémet, nyugi, csak átrakom kaneszten Shellre a lódautot! :D 8 után vmikor érkezem! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3729) kisza25 válasza prokxy (#3724) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Ha megjelöltek (mérték) valamivel akkor többet sebez, pl. tow is, javelin is és sraw is

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3730) @rglaaf válasza prokxy (#3728) üzenetére


@rglaaf
veterán

ok Wunder-Baum Jet Fresh Mandula remélem alap tartozék ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#3731) prokxy válasza kisza25 (#3729) üzenetére


prokxy
veterán

De érted, 42-re, azt vágod hogy mobility egyből... :( de majd kipróbálom!

Biz: nem-nem, szigorúan vanilia! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3732) kisza25 válasza prokxy (#3731) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Tow alapon 30 körűl sebez, ha mérnek akkor 40felett és 50 mobiliti

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3733) prokxy válasza kisza25 (#3732) üzenetére


prokxy
veterán

Pár év után jó ezt tudni :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3734) daveoff


daveoff
veterán

What are elite classes?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3735) scabi78 válasza daveoff (#3734) üzenetére


scabi78
senior tag

na, ez tetszik! :C

Tiszta Windows, rendes ház!

(#3736) TaaT


TaaT
veterán

Give them hell Ukraine!

(#3737) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#3738) Def26 válasza TaaT (#3736) üzenetére


Def26
félisten

Hehe. Páran majd lesnek, hogy mi is az a ww1. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3739) prokxy válasza scabi78 (#3735) üzenetére


prokxy
veterán

Ez bazzeg: "Tiszta Windows, rendes ház!"...ezt most nem kellett volna! :C :DDD :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3740) kriszpontaz válasza oriic (#3737) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Lesz Mass Effect Andromeda is? ;]

(#3741) oriic válasza kriszpontaz (#3740) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#3742) AAtt1la válasza oriic (#3741) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nehogy már végre mutassanak is valamit belőle.

(#3743) oriic válasza AAtt1la (#3742) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd N7 napon szerintem vagy TGS-en, esetleg inkább Paris Games Weeken.

Live-Die-Respawn

(#3744) k-adi válasza SkyS1gn (#3624) üzenetére


k-adi
nagyúr

hát igen, nagyon betyár ez a trailer :P de azért az első még mindig jobb :)

Annak ellenére hogy van akinek nem jön be a trailer, van akinek igen... azért azt el kell ismerni, hogy ügyesek a marketing + videós emberkék ott a cégnél...
Ahogy látom a kommentelők most is kreatívak voltak: Dice stop embarrassing cod, you even put the hype train in your game :DDD :))

Olvasva az itteni kommenteket, a sírást a hero-król... csak szerintem pont jó, hogy lesznek ilyen Hero / Elite katonák is??? Így legalább kicsi izgibb, változatosabbá teszik a meccseket... legalább van ok időnként összefogni 1-1 hero ellen.

A vonatra nagyon kíváncsi vagyok és ahogy látom lesz sivatagi vihar (effekt) is, ami dicséretes. Remélem ilyen nem csak a kampányban lesz :))

(#3745) daveoff válasza k-adi (#3744) üzenetére


daveoff
veterán

sivatagi vihar van a 4-ben, és a hardline-ban is, szóval az pont nem újdonság... :)

ne mondd már, hogy egy battlefield-nek bármi köze van ehhez a hero-s hülyeséghez, szerintem pont nem. aztán lehet jól lesz megoldva, meglátjuk.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3746) k-adi válasza daveoff (#3745) üzenetére


k-adi
nagyúr

Szerintem ha 2 percre beáll (mert mondjuk ha OP akkor legyen időlimites) egy ilyen Elite katona egy 64 fős szerverre (ebben mennyi a max player?) akkor kb. nagy esély van rá, hogy észre se fogod venni a nagy csata közepette... no meg ha egy tankkal szépen alápörkölsz nem hiszem, hogy kibírná bármelyik elite-katona is...

A 3 hero aki még nem tudná:

The Flame Trooper wears a fire-resistant suit and carries a big and powerful flamethrower. He also has a gas mask on at all times, limiting his field of vision and slowing him down. He’s best dealt with from a distance.

The Sentry, which you can see a bit of in the gamescom trailer, is a fully armoured knight equipped with a water-cooled machine gun. This human tank can take a lot of damage, and dish out even more. He doesn’t wear a gas mask, so you could use this to your advantage, if you can get close enough.

The Tank Hunter, as the name suggests, is designed to take out armour from a distance. He uses the 1918 Tankgewehr, which can only be fired while in a prone position. Although the rifle can be used to take out infantry, it’s designed to shut down critical parts of tanks and armour. One shot can disable tank tracks or knock out mounted machine guns.

[ Szerkesztve ]

(#3747) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Mindig ez van, ha BF1 lenne stream elején senki se nézné tovább, ezért rakják a végére :D

Titanfall 1.2 se vmi nagy.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3748) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na most megy a gameplay.

Live-Die-Respawn

(#3749) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Elkezdték!

Baromi hangulatos ez a map is elsőre, de az erdei map még mindig amire legkiváncsibb vagyok.

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3750) Def26 válasza oriic (#3748) üzenetére


Def26
félisten

Szörnyű ahogy rángatja az egeret. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.