Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) Xaels válasza M^xx (#2150) üzenetére


Xaels
félisten

760-al sokat nem ér a Dx12-vel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2152) N@idia válasza M^xx (#2150) üzenetére


N@idia
őstag

Igen ezzel tisztában vagyok, hogy nagy lépés lesz, előtte 970-em volt, de azt időben eladtam és megvártam az új szériát, most pedig szeptemberig várok míg beáll a 1070 ára és akkor már érdemes lesz megvenni. Remélem jól döntök, hogy ezt veszem és nem az AMD-t, bár jelenleg az AMD-nek nincs ilyen kártyája ebben a kategóriában ekkora teljesítménnyel. Nézegettem ezt az RX 480-at + FreeSync monitorral lehet érdemesebb volna venni olcsóbban jönnék ki, mint ha NV+ G-Sync mellett döntenék, de az utóbbi lesz ősszel. Szóval egy jó darabig nem igen költök majd gépre, úgy hogy hosszú távra tervezek a 1070-el :)

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2153) M^xx válasza Xaels (#2151) üzenetére


M^xx
aktív tag

De nem ám mivel nincs is benne...

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2154) M^xx válasza N@idia (#2152) üzenetére


M^xx
aktív tag

Jó döntés volt! Én is hasonló képpen gondolkodom 970-et két hete adtam el, elvileg jövő héten jön az 1070 aránylag jó árban (153) + egy 35" 144Hz(200Hzoc) monitor ez ugye G-synces. Én sem szeretnék egy darabig hozzányúlni. Amennyiben nem váltottam volna 2560x1080-ra még a 970 kihúzta volna 2-3 évig is akár ezen a frostbite enginen, le a kalappal előtte.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2155) spanglee001 válasza M^xx (#2154) üzenetére


spanglee001
addikt

nembiztos hogy elég lesz a 1070 :( 144fps re

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2156) M^xx válasza spanglee001 (#2155) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nyugi nem ultrán tolom :DDD

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2157) STC Speed válasza M^xx (#2154) üzenetére


STC Speed
őstag

Bocsi,tudom nem hw topic ez, de a 970 tudja a DX12-t nem?

(#2158) kisza25 válasza spanglee001 (#2155) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

na látod, én azért nem veszek olyan sz@r kártyát, ahhoz a fos monitorhoz:D
inkább eladok mindent, veszek egy tabletet és le van minden fejlesztésről a gond, mert ennek így sosincs vége:D
STC Speed: nagyjából:P

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2159) DR|FTK|NG válasza STC Speed (#2157) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Tudja, de csak a tier 2-t, ahogy én tudom(Kepler tier 1-t tud).


kisza25(#2158)
PS4-et, vagy Xbox One-t, és megy a BF1 is. :D

(#2160) N@idia válasza spanglee001 (#2155) üzenetére


N@idia
őstag

Szerintem FHD-ban elég a 1070 ultrán egy 144Hz-es monitorhoz ami G-Sync-et támogat. Mellesleg nem kell, hogy 144 fps felett legyél elég, ha 100+ fps-ed van :) Pont ez miatt választok G-sync monitort a 1070 mellé, így képtörés sem lesz, bár 144hz-es monitornál amúgy sincs :C

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2161) kisza25 válasza DR|FTK|NG (#2159) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

egyszer már bepipultam és vettem xbox360-at, 180órát toltam bele nagyon nem adta, nem bírtam megszokni :(
hasonlításként bf3 PC

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2162) DR|FTK|NG válasza kisza25 (#2161) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Kontrollerrel(PS3) nekem kínszenvedés volt akár milyen lövöldözős játékot játszani, szóval nem csodálom. :DDD Előnye, hogy ~5 évig nem kell hozzányúlni. :D

(#2163) juve600 válasza DR|FTK|NG (#2162) üzenetére


juve600
nagyúr

úgy-úgy bill+egér ,azzal igazi az fps :C :C :C

(#2164) dokee78


dokee78
félisten

Esetleg találkoztatok olyannal aki gyengébb configon próbálta az alfát?
Pl GTX 750?
Gondolom el fog futni 1680x1050 lowon. :U

(#2165) pohár válasza oriic (#2145) üzenetére


pohár
félisten

na, akkor ez is 10 mappal fog kezdeni induláskor, mint a BF4

úgy látom, hogy a sztori végére tartogatták a jó kis hajócsatát

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2166) oriic válasza pohár (#2165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A játék elején meg ugye lesz a sivatagi vonatos rész ha jól látom. Meg egy tankos pálya. Utóbbi remélem lesz olyan jó mint BF3-ban látott rész.

Live-Die-Respawn

(#2167) pohár válasza oriic (#2166) üzenetére


pohár
félisten

hát én a SP epizódcímekből semmi ilyesmit nem tudtam leszűrni :DDD

na jó, a 2. episode talán a Közel-Kelet lesz a Hear The Desert címből ítélve

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2168) oriic válasza pohár (#2167) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Chapter 3 : Hear The Desert

Simán ide tudom elképzelni a vonatos-lovaglós részt.

Episode 3 : Through Mud and Blood
Chapter 1 : Tank Assault

Ide meg a tankos részt.

Live-Die-Respawn

(#2169) jbauer05 válasza dokee78 (#2164) üzenetére


jbauer05
tag

i3 4330, 12 gb ram, 750 ti társaságában full hd felbontáson és low-on meg van a hatvan fps.

(#2170) dokee78 válasza jbauer05 (#2169) üzenetére


dokee78
félisten

:R

(#2171) beers válasza beers (#2126) üzenetére


beers
addikt

Van még rajtam kívül valaki, aki bal kézzel fogja az egeret?

M&N

(#2172) Def26 válasza jbauer05 (#2169) üzenetére


Def26
félisten

Ez jó hír. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2173) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Na toltam ma is sok órát, egyre jobban bejön.

Egy véleményen vagyok viszont hogy a Support és a Medic kaszt kicsit meh... senki se megy pl mediccel csak igen ritkán...

Menü zene adja, hallani benne néha a BF anthemet is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2174) cacasz02


cacasz02
aktív tag

I5-4440 gtx 960 2 gb win 8.1 8 GB ram Fhd, nem teljes részletességgel de röcenésmentesen fut(60+fps). (ha valakit érdekel) Ha kell jobban is részletezem (a game beállításokat).

[ Szerkesztve ]

(#2175) kisza25 válasza cacasz02 (#2174) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

részletezd :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2176) STC Speed válasza SkyS1gn (#2173) üzenetére


STC Speed
őstag

Mi az a "meh"?:D

(#2177) gergo0328 válasza STC Speed (#2176) üzenetére


gergo0328
senior tag

olyan mint a nyeh csak mégse az :DDD

(#2178) beers


beers
addikt

Megtenné valaki, hogy a jármű irányítást átállítja a nyilakra! Én hiába állítom, kíváncsi lennék, hogy másnak sikerül e!

M&N

(#2179) kriszpontaz válasza STC Speed (#2176) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Medic = Sniper DMR-el, és medpackel a zsebében + injekciós tűvel. Sok esélyed nincs a gépfegyverek ellen közelről. Közepes távolságra még el is megy, de senki nem rohangál a kaszttal, annyira low.
Éleszteni meg sokszor lehetetlen. Ha észreveszed hogy valaki kéri az élesztést, sokszor esélyed sincs odaérni, olyan gyorsan lepörög a csík a feje felől.
Minél többet játszom vele, annál jobban nem tetszik. Egyhangú, egy idő után unalmas, csapatjáték nuku, egymás segítése nuku, valamint tényleg nem értem mi ez a sok gépfegyver a játékban....nem nagyon volt jellemző a korra. A tank lassú mint a dög és fél perc alatt szét tudja a gyalogos!!! szedni, míg másik tankkal vagy 5x kell beledurrantani mire megérzi. A repülők egész jók, nekem pont jó hogy lassú, legalább tudom vezetni, de a bombázóval max kis térképről tudsz tájékozódni, mert ha sofőr vagy, csak potyogtatod a bombát, de azt sem tudod hová. Meglátjuk a BETA mit nyújt, de nekem ez így kb. annyira kevés és annyira nem mozgatott meg mint a Battlefront.

[ Szerkesztve ]

(#2180) kriszpontaz válasza SkyS1gn (#2173) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ma együtt toltuk ha jól emlékszem ugye SkyS1gn alias Pr0kxY :DDD?
Szépet landoltam a repcsivel :D.

[ Szerkesztve ]

(#2181) Def26 válasza kriszpontaz (#2179) üzenetére


Def26
félisten

No és Te mit mondasz. Ez egy Battlefield 5 vagy Hardline/Battlefront szerű akármi?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2182) kriszpontaz válasza Def26 (#2181) üzenetére


kriszpontaz
veterán

A kinézet (grafika, effektminőség, részletesség), a menü, a spawn képernyő stb. erősen hajaz a Battlefrontra. A játék véleményem szerint erősen infantry központú, ami nekem nem jön be, mert inkább járműves vagyok. A járművek nem olyan meghatározóak mint a 3-ban, 4-ben, főleg azért mert lassú (főleg a földi járművek, kivéve a páncélozott teherautó), és behatárolt a lövegek, gépfegyverek mozgástere a nehéz páncélosokban.
Majdnem mind olyan, mint az AMTRAC, ahhoz hasonlít a legjobban. A járművek szerepe inkább a Hardline-hoz hasonló.
A járművek ugyancsak lasan spawnlonak, persze ez custom szerveren állítható. A leginkább használt kaszt az Assault, azzal lehet a legjobban érvényesülni. Nincs a fegyvertípusok közt átjárás kasztoknál (mint F4-ben), tehát kasztonként meghatározott fegyvertípusok vannak és az használható. A játékban elért eredményeid után kapsz pontokat, azt tudod beváltani új fegyverekre (mint a Hardlineban a pénz).

Ez a játék egy furcsa keverék ami nálam nem igazán áll össze és szerintem meg fogja osztani az embereket. Valakinek nagyon fog tetszeni, de lesz olyan aki nem veszi meg, csak ha 1500 lesz mint a Hardline. Szerintem hamar be fog fulladni a játék, ebben biztos vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#2183) spanglee001 válasza kriszpontaz (#2182) üzenetére


spanglee001
addikt

nincs konkurencia a bf meg kezd unalmas lenni. nem fog bebukni :N
a jármű meghatározó ha be tudtok ülni elegen és van kommunikáció, pl ha javítok belülről addig nem tudok mozogni a sok hülye meg kiugrik, de van hogy értelmes és figyel a löveggel, vagy kintről fedez.
igen az assault meghatározó, a driver aki tud javítani az ha kiszáll a járműből akkor már halott is. A sniper viszont tetszik lehet aprítani az sem rossz kaszt a support és a medic ezen a pályán nem igazán érvényesül, de a többi map kitudja milyen lesz, meg ugye a fegyverekből is hiányzik még rengeteg. Gadgeteket meg nem is kaptunk csak egyet egyet hogy ne legyen üres a hely, oda még elég jó cuccok érkezhetnek, amik meghatározzák a többi a kasztot is.

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#2184) kriszpontaz válasza spanglee001 (#2183) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Meglátjuk. Kíváncsi vagyok hidd el.

(#2185) M^xx válasza kriszpontaz (#2182) üzenetére


M^xx
aktív tag

Az elmondtak alapján, pont olyan amilyet várok. :C

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#2186) Def26 válasza spanglee001 (#2183) üzenetére


Def26
félisten

Anno ezt mondták hardline -ra is. :D Battlefront meg ugye star wars, még is jön vissza a nép bf4 -el játszani.

Én jobban örültem volne egy jelenkorban játszódó bf5 -nek. Hát majd kiderül mit hoz a jövő. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2187) DR|FTK|NG válasza Def26 (#2186) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Battlefield 2-t. :DDD

(#2188) daveoff válasza kriszpontaz (#2182) üzenetére


daveoff
veterán

Az utolsó mondattal maximálisan egyetértek, nem lesz hosszú életű játék. Nagyjából úgyanúgy látjuk a játékot, legalább már nem vagyok egyedül a véleményemmel...:D

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2189) prokxy válasza daveoff (#2188) üzenetére


prokxy
veterán

Ott a hozzáférésem, de már az 5. embernél volt, ma kaptam vissza, szóval mentem BF4-ezni! Szerinted az a pár kör után mennyire vonz a BF1? :) NA de majd béta után meglátjuk, ezt a mapot már sokszor láttam, ismerem, unom. :B

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2190) N@idia válasza prokxy (#2189) üzenetére


N@idia
őstag

Remélem a béta-ban nem ez a map lesz, mert én még csak igaz videón láttam, de már most unalmas pedig ki se próbáltam a játékot :B

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2191) prokxy válasza N@idia (#2190) üzenetére


prokxy
veterán

Csak nem olyan hülyék, h azt teszik be... :U De nyár végén kiderül! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2192) SkyS1gn válasza prokxy (#2189) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Unni ha nem is unom, végre tudom melyik zászló melyik :D Viszont az időjárás jópofa, ezen a mapon is 3 féle arcát mutatja, tök hangulatos.

Köszi amúgy hogy kipróbálhattam a gammát, nekem bejön eddíg.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2193) lofagi válasza prokxy (#2191) üzenetére


lofagi
addikt

Szerintem pontosan ez a map lesz. :]

Amúgy nem értek egyet az előttem szólókkal, szerintem a tankozás igen is brutálisra sikerült. Szerintem túl OP a gyalogság ellen. Legalább én simán nyomtam a plusz 15 killes köröket 1-2 halállal. Én vélemény szerint pont az infantry van elnagyolva. Hihetetlen,hogy milyen gyorsan meg tudsz halni vele. Nagyon ritkán volt olyan,hogy 2-3 embernél többet le tudtam volna lőni, ha úgy alakult. Illetve ha valaki egyszer elkezdett lőni valahonnan, nem is tudom honnan, akkor szinte biztos,hogy meghaltam.

A kasztok egyelőre nagyon nincsenek kibalanceolva. Assaulttal lehet haladni csak igazán. Viszont azért a BF4-ben is ahol járművek voltak ott is az engi volt a leghasznosabb. Kétlem amúgy, hogy ne kapnának kütyüket a többiek, hogy jobban érvényesüljenek a csatatéren.

Remélem a BETA-ban azért több lehetőséget adnak és nem csak javítják a hibákat és teszteltetik a néppel megint.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#2194) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Tudni hogy meddíg tart az alpha?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2195) kisza25 válasza lofagi (#2193) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

a BFH-ban lehet gyorsan ölni/halni

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2196) cacasz02 válasza kisza25 (#2175) üzenetére


cacasz02
aktív tag

Mediumon is és ultrán sem akad de ultrán még rosszabb a hitreg.

(#2197) eugabesz válasza daveoff (#2188) üzenetére


eugabesz
őstag

Majd te is megkapod,mint én az elején,hogy egy videóból vontam le ezt a következtetést.Nincs ebben a játékban potenciál,sajna 3 hónap és csak a fanatikusok és a tájékozatlanok,-akik csak úgy megveszik,-játszanak majd vele.
Én nem értem??Nem jutott még el hozzájuk?A bf2 frosbite motorral,DLC-ben az összes móddal tuti vétel lenne,s szerintem bevételben is ott lenne.De hát...minket nem kérdeznek.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#2198) kisza25 válasza eugabesz (#2197) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én nekem valahogy az az érzésem mostanában, hogy egy 18+ játékot akarnak eladni 14-15 éveseknek :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2199) prokxy válasza lofagi (#2193) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem egy BF4 tankozást ez nem űberel, nálam totál nem brutális. Egyedül a kis tankot vagy mi a tök, azt használtam legtöbbet, azzal legalább lehet haladni, a többi olyan lassú, h közben megvacsizom, mire eljutok egyik pontról a másikra. TS-sel barátokkal biztosan hangulatos, meg OP lesz, de így egyedül, konkrétan kiszálltam a landmark-ból és lelőttem a srácot, mert meguntam, h folyamatosan szívat, mert nem tudtam ráfordulni.

Gyalogharcban valóban hajaz a HC-ra, ha erre céloztál, tényleg gyorsan meg lehet halni.
Tegnap BF4-eztünk, egy kis op.outbreak, suppressoros M416 volt a kör első fele, másodikban Zeroval tankoztam, támogatás volt Perec és Kovy, hogy is fogalmazzak, nagyon jó körök voltak. A BF1-nek elég sokat kell letenni az aszalra ahhoz, hogy ezt felülmúlja. Mert ez a változatosság, ez a hangulat, nagyon ott van. Az oké, h itt is lesznek még választható gadgetek, stb, ami remélhetőleg jobban balanszolja a kasztokat, lesznek új mapok, módok, stb, kíváncsi leszek.
Eddigiek alapján az alapot biztosan megveszem, ez nem kérdés, (hiszen a barátaim többsége, köztük Te is így teszel szerintem és a közös játék elég sokat számít a hangulatban), de a prémium csak az első benyomások után, nem akarok úgy járni vele, mint a Division-nel, h kb jól mutat a polcon, meg jó vga tuning tesztre az utóbbi 1 hónapban. :(

szerk:BF1-re még vissza: az igaz, h én nem erőltettem túl a tankozást, mentem mindegyikkel kb 5-10 percet, de abból elég jól látni, h milyenek, inkább a gyalogsági dolgokra fókuszáltam, ill. mindent próbáltam megnézni, szóval amikor jött a request order, ha leader voltam, max 1-2x foglalkoztam vele, sokan meg egymás anyját szidták, meg kd fapperkedtek, nem is értem hogy most minek is mentek oda... :U

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2200) CptAdamica válasza eugabesz (#2197) üzenetére


CptAdamica
veterán

Írd már le kérlek, hogy mivel volt több a bf2.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.