Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) adise válasza N@idia (#3849) üzenetére


adise
őstag

BF4-hez annak köze nem volt. De te játszottál a SW-vel egyáltalán, hogy szerinted nem hasonlit? Mert én játszottam a BF1 alphaval is az alapján írtam. Meglátjuk a betáig mi változik.

(#3852) CptAdamica válasza adise (#3851) üzenetére


CptAdamica
veterán

Milyen SWB elemeket láttál az alphaba?

Megyen!

(#3853) N@idia válasza adise (#3851) üzenetére


N@idia
őstag

Ha hiszed ha nem meg van PS4-en a BF4 a BFH és az SWBF is. PC-n pedig az összes BF meg van teljesen a BF4-ig. Játszottam az SWBF-el én is és a mai napig játszom vele és szerintem köze nincs a BF1-hez. Talán egykét dolog van ami hasonlíthat na és ? Miért zavar ez téged, ami ott bevált miért ne alkalmazhatnák itt is ? Egyébként én is játszottam 2 hétig a BF1 alfával és tudom milyen a játék nem csak videón láttam, bár igaz én csak konzolon tudtam kipróbálni.. :P

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3854) scabi78 válasza N@idia (#3853) üzenetére


scabi78
senior tag

Ha tudod milyen a játék, leírnád a véleményed? :))
Azt szívesebben olvasnám a BF1 topikban...

[ Szerkesztve ]

Tiszta Windows, rendes ház!

(#3855) adise válasza CptAdamica (#3852) üzenetére


adise
őstag

az emberek mozgása kb egy az egybe. ugrás, meghalás stb
a játékmód kb ugyanaz attól függetlenül mit foglalsz el. valószínű lesz ugyanugy a heros dolog. menu kb ugyanaz. Hogy ez csak az azonos motor miatt van, majd kiderül. Beta hamarosan ittvan, kiderül mennyivel lesz másabb. Egyedül amivel a bf1 több az a rombolható környezet/házak.
és fénykard sincs... ;]

#3853
ha a mai napig játszol az SWB-vel az nem baj, remélem a dlcket is megvetted A játékos számok magukért beszélnek. Nem csak én mondom rá, hogy nem sikerült valami jól és keveset adtak a pénzért. Persze tudom konzolon rengeteg játékos van.. mert bundleben árulták

[ Szerkesztve ]

(#3856) N@idia válasza adise (#3855) üzenetére


N@idia
őstag

Na igen, mert az SWBF-ben van CQ meg Rush mi ? ;] :DDD Szerintem köze nincs a két játéknak egymáshoz még játékmódokban sem szerintem kevered a szezont a fazonnal :DDD A Walker Assault nem hasonlít a CQ-hoz ahogy a Droid Run se a Rush-hoz

Nem vettem hozzá premiumot mert nem éri meg. Viszont a Death Star-t külön megfogom venni, mert az add a játékhoz új játékmódot is és kb 3500ft lesz az megéri. Amit eddig kiadtak hozzá az semmit nem ér. Konzolon mindig is rengeteg játékos lesz mint PC-n nézd meg a statisztikát
SWBF Stats Azért a 21 ezer játékos nem kevés PC-n meg csak 3 ezer :B
BFH stats
BF4 stats Egyedül a BF4 az ahol elég sokan játszanak vele PC-n, de konzolon még így is többen :K

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3857) adise válasza N@idia (#3856) üzenetére


adise
őstag

a supermacy kb ugyanaz mint a conquested. ezekszerint tényleg sokat játszottál vele :C

(#3858) N@idia válasza adise (#3857) üzenetére


N@idia
őstag

Direkt nem írtam le a Supermacy-t, mert az valóban hasonlít pontokat kell elfoglalni, de könyörgöm Te mindenben a hasonlóságot keresed ? Ha valami hasonlít az már rögtön téged idézve "SWB" ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3859) prokxy válasza adise (#3855) üzenetére


prokxy
veterán

Frostbite-Frostbite, az alapja ugyanaz...biztos, h találni benne hasonlóságot, ahogy a BF3-4 közt is lehetett.
A menü az sztem jobb lett, de pl ha várni kell Queue-ban vagy csak ismerősre mert épp melegíti a pörköltet (Metro only B pont LMB + Bipod + Smoke + Flir mellé), akkor is fut a játék és pl nem lehet csak alt+tab-bal böngészni, YT-ozni, stb. Ennek speciel nem örülök.
Annak viszont igen, hogy a felület elég jó, átlátható, gyors, végre nem az van, h megnézed az adatlapodat és a pofádba virít a Skill, meg a KD...főleg előbbi, ami minden meccsen változik nem kb 10 meccs alapján ad egy átlagot...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3860) juve600 válasza adise (#3857) üzenetére


juve600
nagyúr

biztos ????? :D

(#3861) adise válasza N@idia (#3858) üzenetére


adise
őstag

én csak örülnék neki, ha jó lenne
meg, hogy mik lesznek a különbség pl a standard és deluxe stb verziók között.
dlc-ket valószínűnek nem ússzuk meg. Viszont az overwatch/csgo szintu csak skin szintü plussz dolgokat jobban bírom mint amit az EA szokott csinálni, hogy nem elérhető fegyverek stb. Bár igaz ebbe a környezetbe ez nem illik bele. De azért azt elvánám, hogy egy dlc vagy valami ne csak pályákat tartalmazzon szinte.

(#3862) prokxy válasza N@idia (#3856) üzenetére


prokxy
veterán

Neee, ez most komoly????
Tényleg, PS4-en dupla annyian zúzzák a BF4-et, mint PC-n? Baszki, ez egy háborús FPS, ahol célozni kell! Hígul az állomány nagyon, de nagyon...nem is csodálom, hogy minden game konzolra készül és kapunk egy szar portot...sok kis tizenévest ki kell szolgálni, másnap reggel meg mutogatja az 5-ös killstreak-jét az iskolában! :U :W

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3863) CptAdamica válasza adise (#3855) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem egy kicsit képzavarban vagy, hogy mi jött miből. A frostbite motort a Battlefieldek alatt kezdték el fejleszteni, így a az a mozgás, ami a Battlefrontban van, az már megtalálható volt a Hardline-ban és s BF4-ben is és most tovább finomíthatták a BF1-re. Amúgy a mozgásokat pont a FIFA-ból gyúrták bele a frostbite motorba így a meghalás is abból származik. A Heros dolog meg pont nem fog összejönni, mert egy dobozból fogod tudni felvenni a cuccot, amit belinkeltem az előző hozzászólásaim egyikében és nem konkrét class-t kapsz, csak felveszed a lángszórót meg az extra pajzsot, ettől nem fog hero lenni. :U

Az meg, hogy a két játék menüje hasonlít egymáshoz, annak semmi köze az azonos motorhoz. ;]

Megyen!

(#3864) juve600 válasza CptAdamica (#3863) üzenetére


juve600
nagyúr

legyen igazad

(#3865) N@idia válasza prokxy (#3862) üzenetére


N@idia
őstag

Igen! PS4-en tömve vannak a szerverek alig lehet bejutni néha.
Majd nézd meg a Bf1-et mennyien fogják konzolon játszani :K Sokan azért váltanak konzolra, mert ott nincs csalás nincs aimbot nincs wallhack és nincs macro-s egér... Leginkább én is ezért vettem PS4-et és jobb statom van ott, mint PC-n.

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3866) gyiku válasza prokxy (#3862) üzenetére


gyiku
nagyúr

miert, te a meloban miket mutogatsz? :DDD pedig csak 25 ev kulonbseg van :P

hüllő

(#3867) juve600 válasza N@idia (#3865) üzenetére


juve600
nagyúr

próbáltam én is fps játékot xbox-on de az nagyon nem az én világom
egér+bill
persze ki amit megszokott :)

(#3868) DR|FTK|NG válasza N@idia (#3865) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

PS4-en és Xbox One-on Battlefield-ben mindenkinek van aimbot-ja, aim assist-ként, nem?

(#3869) N@idia válasza juve600 (#3867) üzenetére


N@idia
őstag

Én is 2 éve tanultam meg konzolon játszani fps-t egyáltalán nem lehetetlen a dolog. Gyakorlás kérdése az egész, na meg ugye az hogy kinek hogy áll rá a keze a kontrollerre. A másik nagy változás a PC-hez képest a játékmenet ami nem olyan pörgős, mint PC-n konzolon lassabb a tempó sokkal ezt is meg kell szokni. :K

(#3868) DR|FTK|NG Igen van, de szerencsére kikapcsolható! Engem idegesített mikor nem azt akartam lőni és még is odahúzott így én nem is használom az Aim assist-ot, de ezt csak akkor érdemes kikapcsolni, ha már jól megy az irányítás.

(#3871) Tegla80 Bizony bizony :C
Ez pedig az enyém [link]

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3870) CptAdamica válasza juve600 (#3864) üzenetére


CptAdamica
veterán

Látszott a gameplay-ben hogy, aki felvette a lángszórót, nem egy likvidálhatatlan személy. Könnyen sebeződött. A páncélos csóka biztos erősebb lesz a páncél miatt.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3871) Tegla80 válasza prokxy (#3862) üzenetére


Tegla80
addikt

Miert mit gondoltal,h pc-n vagytok tobben? :DDD
Nezd majd meg a bf1 et indulas utan es kovesd folyamat.....
Amugy a ps4 topikban 30+ev koruli a tobbseg es tudunk mi is celozni,ezt elhiheted.[link] ;) jah es ez csak hc,mert nem all jol a piros 3szog a fejem felett. :DD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#3872) gyiku válasza Tegla80 (#3871) üzenetére


gyiku
nagyúr

konzol, tv. fix 30 vagy 60 fps, sehol egy freesync/gsync, butabb graf, stb. koszi, nem :N

hüllő

(#3873) prokxy válasza Tegla80 (#3871) üzenetére


prokxy
veterán

Nyomjátok csak a konzolon, hajrá, még szerencse, h nincs crossplatform, sírna a szátok rendesen! ;)
Elhiszem, h ott jók vagytok, de a PC az totál más, ott nincs rásegítés, meg béna graf, fix fps, de gyiku már elsorolta.
No offense, csak sokak szerint nem való fps konzolra, de hát megteremté az Úr a pénzt, meg az EA-t és így ottan vala! :D Autózni bármikor, meg még wicserezni is megyek oda, de fps, na neeeeem. :)

gyiku Dárga: ha mutogatok is killstreakeket, az nem 5-ös, hanem 2-es! :DDD Ma megint későn jössz BFe-zni?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3874) gyiku válasza prokxy (#3873) üzenetére


gyiku
nagyúr

sztem 9 korul biztos odaesz a rosseb a gep ele. iramosok is mindig varjak az aznapi 'csomagot', szal ja.

hüllő

(#3875) juve600 válasza prokxy (#3873) üzenetére


juve600
nagyúr

+1
:R

(#3876) prokxy válasza gyiku (#3874) üzenetére


prokxy
veterán

Okés, addig beszerelem a vinyót, meg a backupot megcsinálom..csak ne flood meg vmi vizes map legyen. :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3877) G.I.JOE válasza CptAdamica (#3863) üzenetére


G.I.JOE
senior tag

"Amúgy a mozgásokat pont a FIFA-ból gyúrták bele a frostbite motorba így a meghalás is abból származik."

Gondolom akkor Ronaldo mozgása fedezhető fel a meghalás pillanatában! :D

(#3878) daveoff


daveoff
veterán

Na a hero class úgy működik, hogy pl a sivatagi pályán felvehető mind a három, különböző pontoknál, battle pickup formájában egy ládából, és halál után 5 percre spawnol újra.

Az mondják, hogy nem túl erős egyik sem, kilőni is könnyű őket, annyi hogy különleges fegyverekkel rendelkeznek.

Ez így jól hangzik szerintem, jó a ballance.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3879) N@idia válasza G.I.JOE (#3877) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem valahogy nem Ronaldo jut eszembe amikor lelőnek, hanem az illető anyukája. :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3880) prokxy válasza daveoff (#3878) üzenetére


prokxy
veterán

Így azért jobban hangzik, de nehogy véletlen egy lúk szkájvóker jöjjön velem szembe, mert átmegyek a lábán a tankkal! :D A pickup cuccok fix helyen lesznek vagy random?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3881) CptAdamica válasza G.I.JOE (#3877) üzenetére


CptAdamica
veterán

Még kicsit vergődni is fog. :DDD

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#3882) zzola válasza prokxy (#3873) üzenetére


zzola
félisten

Nekem konzolon rosszabb az accuracy-m mint PC-n. Bár amióta kikapcsoltam az aim assistot, azóta ívelek felfelé. Pc-n könnyebb játszani... :)

(#3883) kisza25 válasza G.I.JOE (#3877) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez ütött:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3884) N@idia


N@idia
őstag

Battlefield 1 Sniper Gameplay New Map Azért tud a gyerek valamit :Y

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3885) Def26 válasza N@idia (#3884) üzenetére


Def26
félisten

Bazdmeg,rosszul vagyok ettől a rángatástól. Nem csodálom, hogy sokan epilepsziás rohamot kapnak. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3886) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Itt lehet majd szervert bérelni, vagy hogy megy ez? Lehetne valami PH-s szeró! (Legutóbb cod ou-ban béreltem szervert)

(#3887) prokxy válasza G.I.JOE (#3886) üzenetére


prokxy
veterán

Mi tervezzük (FoS klán), de csak 4-5-en max, ennyi ember érdekéét még lehet összehangolni. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3888) daveoff válasza prokxy (#3880) üzenetére


daveoff
veterán

Elvileg fix helyen lesznek. Ugyanúgy, mint a bf4-ben a battle pickup cuccok.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3889) gyiku válasza prokxy (#3887) üzenetére


gyiku
nagyúr

igen? nekem golmud legyen am rajta.

hüllő

(#3890) prokxy válasza gyiku (#3889) üzenetére


prokxy
veterán

Beszéltük TS-en még a BF4 szerverbérléskor, h a kövi BF-re lesz.
Béta alatt remélhetőleg úgyis összegyűlik a Nép, Veled együtt ugye, aztán ott megdumázzuk.
De ha elveti a többség, akkor betársulok máshová, jól jön az a VIP jog, meg a mapválasztásdi, admin jog, kivághatom pl. az AA camper nub-ot, Golmud lesz, Golmud 2016, csak miattad! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3892) guftabi96 válasza N@idia (#3884) üzenetére


guftabi96
addikt

Jól nyomja, de az is látszik, hogy a sniper megint leginkább arra lesz jó, hogy idegesítse a többi játékost, hogy folyamatosan lőnek rá... :D

(#3885) Def26
Hol rángatja?
Szerintem pc-n mindenki így játszik.

#KeepFightingMichael

(#3893) scabi78 válasza N@idia (#3884) üzenetére


scabi78
senior tag

Nagyon ügyes, sokszor nem is látom, hogy kire nagyít rá, csak a távcsőben tűnik fel, hogy ott rohangál vki :)
Úgy látom itt se lesz elég az egy lövés...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#3894) N@idia válasza guftabi96 (#3892) üzenetére


N@idia
őstag

Ezzel egyetértek remelem lesznek sniper limitált szerverek :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#3895) STC Speed


STC Speed
őstag

Valaki tolta az alphát gtx 970 el?
full hd ,ultra hány fps volt kb?

(#3896) prokxy válasza STC Speed (#3895) üzenetére


prokxy
veterán

Én igen, földön ultrán 80 körül, levegőben 120. De volt, h beesett 60-70-re néha.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3897) STC Speed válasza prokxy (#3896) üzenetére


STC Speed
őstag

Köszi a választ! :R

(#3898) SkyS1gn válasza N@idia (#3849) üzenetére


SkyS1gn
félisten

De még ha hasonlítana is egymásra, de ennél másabb nem is lehetne a kettő jézus isten :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3899) Laraxior


Laraxior
titán

Megint vam youtubeon valami elő. Tobb mint 7000 nézővel...

sinai desert

[ Szerkesztve ]

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled with Philips hue

(#3900) daveoff válasza Laraxior (#3899) üzenetére


daveoff
veterán

Ez a tegnap esti gamescom stream, csak valaki felvette....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.