Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) Def26


Def26
félisten

Néztem pár tesztet bf4 -el, (gtx 1060 vs rx 480 8gb) és hát eléggé elpicsázza az nv az amd kártyát. Nem úgy volt régebben, hogy a battlefield amd játék?

pl: [link] rx 480 8gb vs gtx 1060

Vajon battlefield 1 melyik gyártónak fekszik jobban? :F

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3202) Xaels válasza Def26 (#3201) üzenetére


Xaels
félisten

Szvsz a BF1-ben DX12 alatt közelebb lesz a két kártya. DX11-ben nem várok csodát.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3203) FollowTheORI válasza Def26 (#3201) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

AMD-nek AMD játék, de kénytelenek voltak a játékosok gépére is ráoptimalizálni, mert azért ez egy multinál alapkövetelmény. Tekintve a többség NV-vel tolja évekig. :)

Amugymeg a játék nagyon "backend" limitált, szóval kell neki a sok pixel feldolgozó, meg ROP stb... és ebben az NV erős... vagyis az AMD ebben pont visszafelé lépked a compute képességek előtérbehelyezése mellett.

BF1 szerintem mindenen jól fog futni, mert multinál ez alapkövetelmény... ettől független, ha beletesznek mindkét oldalon külön optimalizált kódokat, akkor egyik vagy másik gyorsabb lehet a szabvány kód sebességén felül.
(Lásd Doom AMD, meg ki tudja NV addig bevet e más egyéb hasonló low level trükköket a kódba ágyazva.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3204) SkyS1gn válasza Def26 (#3201) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Azta... egy erősebb és drágább kártya jobb mint a gyengébb olcsóbb... woa! :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3205) Xaels válasza SkyS1gn (#3204) üzenetére


Xaels
félisten

Ne nagyon menjünk bele, de BF4 alatt sokkal nagyobb a difi teljesítményben arányaiban mint árban. Persze DX11 alatt mert az AMD kukázta a Mantle támogatást. Mondjuk a Mantle adta a kezdőrúgást a DX12-höz meg a Vulkan-hoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3206) SkyS1gn válasza Xaels (#3205) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Én csak a 2 kártyára mondtam, az 1060 drágább - ergo erősebb is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3207) Xaels válasza SkyS1gn (#3206) üzenetére


Xaels
félisten

Egyelőre az a gond, hogy kapni se lehet egyiket sem. 4GB-os 480-at még sehol sem láttam hazai boltban. A 8GB-os meg ugyanannyiba kerül vagy csak minimálisan olcsóbb mint az 1060 ha egyáltalán kapni őket. BF4 alatt meg van köztük majdnem 30%.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3208) CptAdamica válasza Xaels (#3207) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az AMD nagyon bealudt. Nem szeretem a zöldeket, de most nagyon odacsaptak és ha venni kéne, akkor erősen elgondolkodnék rajta.

Megyen!

(#3209) Xaels válasza CptAdamica (#3208) üzenetére


Xaels
félisten

Egyik kártya sincs pl. Iponnál... számunkra ez a szegmens egy hatalmas paper launch idén. Aztán, hogy mit veszek eldöntöm ha megjelent a BF1 és ott mit virítanak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3210) Def26 válasza Xaels (#3207) üzenetére


Def26
félisten

Hát igen, pont erre utaltam. Én Ausztriában nézem, ott tök egyforma árak vannak, gondolom egymás ellen is szánták. [link] Egyedül a 4gb -os kártya drágább.

Amúgy nem vita indítónak írtam, csak egy egyszerű kérdést tettem fel, de legközelebb majd próbálom beállítani nv -t csúnyának. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3211) kisza25 válasza SkyS1gn (#3204) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azért akkora árkülönbség nincsen közöttük:P
meg teljesítmény se, de frostbite amennyire AMD-re van optimalizálva, annyira jól fut NV-n nem is értem :F

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3212) Xaels válasza Def26 (#3210) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom olcsóbbat akartál írni. BF4 nekem 2GB Vramot evett legutóbb mikor néztem.

(#3211) kisza25 BF4-ben a Mantle volt az AMD optimalizáció aminek mára annyi...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3213) pohár válasza Xaels (#3209) üzenetére


pohár
félisten

launchra volt egy szép mennyiség 1060-ból, de elég hamar elkapkodták, azóta inkább csak ilyen 15-20 darabok jönnek, de ha érdekel valakit, megnézem a rendszert, hogy jön-e szállítmány, vagy van-e raktáron

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3214) kisza25 válasza pohár (#3213) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

te ipon-os vagy?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3215) SkyS1gn válasza kisza25 (#3211) üzenetére


SkyS1gn
félisten

AMD asszem 199$ 1060 meg 300$ kb.

Amugy mikor NV-re optimalizálnak akkor direkt lecpatják AMDseket és szarul irják meg rá vagy olyan effekteket raknak be stb. Amikor AMD-s a cím akkormeg igazából jól fut mindenen.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3216) kisza25 válasza SkyS1gn (#3215) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

mindkettő 100k körül van (amikor lehetett kapni)
nettó 200 dollárért került piacra a 4 gigabájt memóriával szerelt Radeon RX 480, a 8 gigabájtos kivitelért pedig nettó 240 dollárt
1060 : (nettó) 250 dolláros ajánlott végfelhasználói árat adott meg partnereinek azok egyedi kivitelezésű termékeire, a saját tervezésű "Founders Edition" referenciakártya pedig 20 százalékos felárral, 300 dollárért

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3217) daveoff válasza SkyS1gn (#3215) üzenetére


daveoff
veterán

Nem, 480 8GB 229$ - 1060 6GB 249$

Jelenleg pl a német árlistán, amit linkeltek, az MSI 1060 Gaming olcsóbb, mint a 8 gigás 480 Gaming. Szóval egyáltalán nem olcsóbb az AMD, azok az idők már elmúltak. Az csak egy dolog, hogy az MSRP egy húszassal rövidebb, dollárban....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3218) SkyS1gn válasza daveoff (#3217) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Jolvan ennyi erővel soroljátok fel az összes variáns árát :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#3219) Def26 válasza daveoff (#3217) üzenetére


Def26
félisten

Osztrák. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3220) Land


Land
veterán

Egy Bf4 után vajon érdemes lesz ezzel is játszani? Modern fegyverekről visszatérni a régi fegyverekre nektek mennyire vonzó? Megvenném én időben még az elején ezt, ha tudnám, hogy népszerű lesz, mint a 4...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#3221) daveoff válasza Land (#3220) üzenetére


daveoff
veterán

Megoszlanak a vélemények, szerintem sokkal jobban, mint az előző részeknél. Ezért is gondolom, hogy nem lesz olyan népszerű, mint a 3, vagy a 4.(másért is, de azt most hagyjuk :D ) Azért biztos játszanak majd vele sokan, szóval attól talán nem kell tartani, hogy nem találsz magadnak szervert...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#3222) majnkopf válasza Land (#3220) üzenetére


majnkopf
tag

Ha jól van megcsinálva és számít a skill akkor ez egy bomba játék lehet, bár a 2. vh-nak én jobban örültem volna és ha következő résznek adták volna ki az 1 vh-t, de nem ez a legfontosabb. Ha nem lesz szétbarmolva a játék, hogy minden kis 14éves "hétvégi játékos" érvényesüljön benne 50óra játék után is akkor jó, ha nem akkor szokásos EA hígfos, meglovagolva a történelmi hype hullámot. Azt meg pont letojom kinek mennyi ideje van rá játszani.. ennyi erővel akkor ha valaki lemegy a konditerembe alanyi jogon járjon neki a kipattintott test, mert neki nincs ideje annyit gyúrni meg annyit beleölni, mint másoknak :U én sem vagyok egy 26/7 gamer, de mégis amikor játszok fejlődök és próbálok jobb lenni mindig, nem azon nyavalygok, hogy más azért jobb, mert élettelen közben meg kevesebb ideje van erre, mint a másiknak csak nem bassza el 1000 játék felé az idejét hanem egyre koncentrál. Akinek nincs ideje annyit foglalkozni, hogy jobb legyen benne az fogadja el, hogy nem lesz jobb és ne a készítőktől várja el a 2 játékos közötti különbség kiegyenlítését a játék szétbarmolásával

[ Szerkesztve ]

(#3223) zzola válasza daveoff (#3221) üzenetére


zzola
félisten

Nehogy a SW BF sorsára jusson... ;]

(#3224) Def26 válasza zzola (#3223) üzenetére


Def26
félisten

Én tippre azt mondom rosszabb lesz, hardline szinten marad. Sokaknak nehéz lesz úgy játszani, hogy nincs scope, igla, laser guided stb.

Egy dlc -nek jó lett volna a ww1, de teljes játékhoz szvsz kevés.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3225) zzola válasza Def26 (#3224) üzenetére


zzola
félisten

Van gyalásó még talán kés, nekem az elég.... :DDD

(#3226) kisza25 válasza Def26 (#3224) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

puhapöcsök ne jöjjenek háborúzni ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3227) Xaels válasza kisza25 (#3226) üzenetére


Xaels
félisten

;] egyébként régen sem voltak ezek még is bele tudtunk tolni többezer órát 1-1 játékba. A térképek legyenek faszák és legyen jó a balance akkor nem lesz gond.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3228) kisza25 válasza Xaels (#3227) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

inkább legyen kevés oroszlán, mint sok nyúl:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3229) prokxy válasza Land (#3220) üzenetére


prokxy
veterán

Jó lesz ez a játék, főleg, ha lesznek unlockolható dolgok...nekem ezek kellenek, de hogy a BF1-ben mit lehet, fogalmam nincs...főleg egy fegyóra... :U

szerk: WW2-re +1, ez túl fapad a 4 után, lassú szar tankok, még vacakabb bádogdobozok, meg ezek a béna fegyók, repülők, de majd meglátjuk...én előrendelem, tuti vétel, mert hangulata megvan, csak még finomítsanak rajta, mert az ALFA alapján ez így hosszú távra kevés.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3230) guftabi96 válasza Def26 (#3224) üzenetére


guftabi96
addikt

Ne is jöjjenek :D
Végre itt nem az lesz, hogy kimegyek bázisról, és már 2m után mér valami...
Bár WW2-nek én is jobban örültem volna, szerintem abban több lehetőség van, de reméljük jó lesz ez is.
Én megvárom a megjelenést, meg az utána következő kis időt, aztán ha jó lesz, akkor megveszem.
Előrendelni biztos nem fogom. A Battlefrontot úgy akartam megvenni, hála az égnek nem tettem.
Abból a béta elég is volt.

#KeepFightingMichael

(#3231) prokxy válasza guftabi96 (#3230) üzenetére


prokxy
veterán

Nálam az alfánál egy nagy bajom volt, ugyanaz mint a HL-nál: egy kör után már nem vártam a következőt...de betudom ezt egyelőre annak, h nincs mit unlockolni, nincs fejlődés, (bár ez sem igaz teljesen, mert lehetett venni fegyót, ami ugyanolyan szar volt mint a többi és volt szintlépés is), de ez nekem kevés, ill. még az, hogy nem volt közös játék, mert az teszi fel az i-r e a pontot...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3232) juve600 válasza guftabi96 (#3230) üzenetére


juve600
nagyúr

de ha jó lesz a BF1 akkor utánna jöhet belőle a 2.VH-s verziók,európai meg az ázsiai hadszinterek,stb

(#3233) FollowTheORI válasza prokxy (#3229) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Lesznek ezekhez a fegyókhoz is mindenféle gadget-ek amikket majd rájuk lehet tenni... meg mindenféle "szépségtapaszok" is. :DDD

Biztos mindegyikhez lesz majd 2-3 féle irányzék, meg puskatus... anyámkínja... majd megoldják hogy legyen miért küzdened. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#3234) prokxy válasza FollowTheORI (#3233) üzenetére


prokxy
veterán

Jó-jó, lehet, h hülyén hangzik, amikor azt írom, h nekem kell unlockolható cucc, de ott a BF4, qrvajó game, de még többet tolnám, ha lennének még extra dolgok benne, na meg a 150-es rang. De már mind1, jön a BF1 nemsoká! ;) Ehónapban béta, ugye?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3235) oriic válasza prokxy (#3234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha tippelnem kellene valamikor augusztus végén.

Live-Die-Respawn

(#3236) Def26 válasza prokxy (#3234) üzenetére


Def26
félisten

Nem 140 a max. rang?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3237) prokxy válasza Def26 (#3236) üzenetére


prokxy
veterán

De, épp azért írtam, hogy lehetne 150-re felhúzni és máris többet játszanék! :B (meg sokan mások is sztem)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3238) guftabi96 válasza Def26 (#3236) üzenetére


guftabi96
addikt

De.
És szeretné, ha 150 lenne.

Engem valahogy egyáltalán nem motivált a rang abban, hogy játsszak a játékkal. Nem igazán érdekel. Főleg, hogy kb semmit nem jelent a szintlépés.
(na jó, amikor már csak 1-2 szint kellett a 140-hez, akkor nekiültem rendesen, még flood zone-nál se léptem ki :DDD Ráadásul pont azon lett meg a 140. )

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#3239) Def26 válasza prokxy (#3237) üzenetére


Def26
félisten

Akkor már 200 -ra. Amúgy se értettem mi ez a hülye max. rang. Miért nem volt 100 azt kész, de ahhoz kell vagy 50.000.000 pont.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3240) oriic válasza Def26 (#3239) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy simán csak ne legyen max rang. Overwatch pl 1890 a max rang, de Lvl23 után már fix xp kell minden szinthez. (meg mintha max prestige-nél a BO3-nál is 1000 fölött van a max rang, de Diablo 3-nál is valami hasonlóra emlékszem.

Nem kellenének egyáltalán max rangok egy FPS-be sem szerintem. :)

___

Más:

"This Gamescom trailer is really starting to come together #workinghard #BF1 #hype"

Jön új trailer GC-re. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3241) prokxy válasza oriic (#3240) üzenetére


prokxy
veterán

Reméljük, h látunk lovas csatát meg Sword only mapokat majd! :U :P
FoS klán szerintem bérel szervert és ez lesz a neve: "Csak ásó meg balta konkveszt lárdzs"! :DDD

szerk: várós a trailer, köszi oric a hírt!

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#3242) killer095


killer095
őstag

Ennyit igazán megér! Még azoknak is akik kínlódnak hogy jaj ez de szar lesz, meg jaj ebben nem lehet 10km-ról bemérni, és hihetetlen skillel kikapni a másikat! ;]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#3243) kisza25 válasza prokxy (#3229) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

vállpánt, bipod, távcső, szurony, extra tár, tus, gyors lövés, gyors tárazás (összeszigetelőszallagozva 2 tár) :D
Def26: 50M pont az meg mi? :F ;]
prokxy: BFH-nál max rang után, ha bevállalod, a LEGEND-et akkor megint 0-ról indulsz alap fegyókkal, csak ott lesz, hogy egy kib@szottnagy legenda vagy:D

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3244) Def26 válasza kisza25 (#3243) üzenetére


Def26
félisten

Quickscope :D

kisza: 2690 óra. Mamám. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3245) kisza25 válasza Def26 (#3244) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

és egy hónapig most nem is játszottam:P Mondjuk lassan 3 éves a game és kb csak ezzel játszo, voltak kisebb kitérők (BFH, Battlefront, GTA5, de azokba csak pár 100 óra:D)
vannak nagyobb spillerek is ám pl. 5124 óra :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3246) guftabi96 válasza kisza25 (#3243) üzenetére


guftabi96
addikt

[link] ;] :P
Magyarországon benne vagy az első 10-ben játszott órákat nézve? Vagy azt nem mutatja a b.log?
Ifv-vel asszem te mondtad, hogy egy darabig első voltál.

#KeepFightingMichael

(#3247) kisza25 válasza guftabi96 (#3246) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

eggyel előtted linkeltem, 8. vagyok :B
IFV-vel már csúnya lemaradással a 4. vagyok, sokáig első voltam, de aztán jött szunya:P
tankkal meg már rég kicsúsztam a top 10-ből
BF4-et már olyan szinten unom, hogy az a ritka, hogy egy kört az elejétől a végéig toljak, már a fegyverek is mind kimaxolva és ~100db 500 kill felett, nincsen már semmi ebben a játékban nekem, már csak trollkodni járok fel:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#3248) lofagi


lofagi
addikt

Amúgy igazán adhatnának már valami újabb információt a játékról, már az alpha is jó régen lejárt. A beta is itt van talán a kertek alatt, szóval nem akarnak valamit kiadni?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#3249) Def26 válasza kisza25 (#3247) üzenetére


Def26
félisten

Én anti air gun -al Magyarországon első vagyok, a világon meg a 16. :D [link]

De ez már erősen off, van már topikmester? :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3250) zzola válasza Def26 (#3249) üzenetére


zzola
félisten

Camping pro! :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.