Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:34:41

LOGOUT.hu

Battlefield 1

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) N@idia válasza CptAdamica (#2200) üzenetére


N@idia
őstag

Erre én is kíváncsi lennék, mert szerintem semmivel sem több :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2202) DR|FTK|NG válasza kisza25 (#2198) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Jaja, attól is féltek, hogy a leendő játékosainak egy része nem tud az első világháborúról, még annyit sem, hogy nem kitalált. :U

(#2203) namenyicsavo válasza M^xx (#2154) üzenetére


namenyicsavo
tag

Zsófi áfával vagy áfa nélküli az ár?

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2204) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Na ki is szedték mér, erről beszéltem... a BF3-4 fingásai után ez igen adja!
Battlefield 1 Soundtrack - Over the Top

Libabőőr!

teljes audio dump

[link]

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2205) CptAdamica válasza N@idia (#2201) üzenetére


CptAdamica
veterán

Komolyan nem értem, hogy miért kell mindig ezt a siránkozást olvasni, miszerint ez nem olyan, mint a BF2 és ezt végig kellett nézni a BF3 és a BF4 megjelenésekor is és még most is ezt kell látni, amíg ki nem jön a játék.

Ez egy igazi Battlefield játék lesz, nagy csataterekkel, szárazföldi és jó légi harcokkal. Meglesznek a kor adta fegyverek is, jó a hitreg, szép a grafika, élvezetes a játék, nem tudom, hogy mit kéne még szülniük, hogy megfeleljenek Eugabesznek. :W

Megyen!

(#2206) majnkopf válasza CptAdamica (#2205) üzenetére


majnkopf
tag

Komolyan nem tudom mit kell folyamatosan siránkozni azon, hogy más siránkozik a játékon. Nekik az a véleményük neked meg ez, ha nekik nem tetszik amilyen irányba halad a játék akkor ez van. Neked is lehet tovább pörgetni nem kell olvasni a fórumot vagy csak szépen csendben játszani. Más is írja le a véleményét neked, mert nekik meg a te véleményed nem tetszik miszerint neked bejön a játék? Mindenkinek joga van a saját véleményéhez. Játékélményben, összetettségben egyik bf sem hozta a 2 szintjét, de még a vietnamet sem. Még a bc2 ahhoz képest, hogy inkább infantrys volt az is komplexebb játék, mint a 3-4 szerintem. Neked lehet tetszik ez a vonal, mert nem vagy egy komolyabb játékos és azt akarod egy játéktól, hogy leülsz napi 2-3 órára majd hentelsz orrba szájba, de sokan sokkal többet várnak, várnának el egy játéktól. 3-4ben sem volt gond a nagy pályákkal meg a beígért, odahallucinált légi, szárazföldi csatákkal csak aztán a játékban kurvára nem jelent meg ebből semmi, mert a 3. kidöntött famaradványon fennakadtál egy lavval. És ez még csak rosszabb lesz, mert nem elég, hogy még annyira sem készül minőségi munka, de legalább még hülyébbek lesznek az emberek a játékhoz, de nem baj majd tapsol mindenki, mert legalább 80 méterről le tudtam szedni 1 embert a nagy szárazföldi csata közepette gépfegyverrel. :N

(#2207) N@idia válasza CptAdamica (#2205) üzenetére


N@idia
őstag

Teljesen egyetértek veled szerintem is egy igazi battlefield játék lesz! Én momentán nagyon örülök, hogy a srácok mertek újítani és elhozták nekünk az első világégést, untam már ezt a sok modern háborúsdit... Remélem a következő BF a második világháborút fogja feldolgozni egy partra szállást megnéznék ezzel a grafikával legyen az IwoJima vagy egy Omaha partra szállás :Y :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2208) CptAdamica válasza majnkopf (#2206) üzenetére


CptAdamica
veterán

Na, akkor most kérlek írd le, hogy mivel volt összetettebb a BF2.

Megyen!

(#2209) majnkopf válasza CptAdamica (#2208) üzenetére


majnkopf
tag

Aki játszott a 2vel az pontosan tudja aki meg nem az meg ömleng minden egyes kiadott bf résznél, hogy na ez már tényleg az igazi bf lesz ;)

(#2210) N@idia válasza majnkopf (#2206) üzenetére


N@idia
őstag

Mondj már nekem egy olyan multis játékot az elmúlt években ami összetettebb volt ? Mondjuk 2014 óta :DDD Az összes multis játék inkább a casual felhasználóknak készül lásd Battlefront annyira le van egyszerűsítve a játék, hogy az hihetetlen, de ide lehetne sorolni már a hardline-t is... Meg is látszik a statisztikán, hogy PC-n alig játszanak ezekkel a játékokkal ellenben konzolon rengetegen, vajon miért ? :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2211) Xaels válasza CptAdamica (#2205) üzenetére


Xaels
félisten

+1.

Egyébként ott a BF3 Back To Karkand DLC-je. Ha ennyire hiányzik miért nem azt tolják.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2212) oriic válasza SkyS1gn (#2194) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két lehetőség van. Vagy megjelenésig, vagy a nyílt béta indulásáig. Utóbbira tippelek én. Amúgy a béta szinte biztosan ugyan ez a pálya lesz, azért arra készüljetek. Max a vége felé kapunk egy másikat is.

Live-Die-Respawn

(#2213) N@idia válasza oriic (#2212) üzenetére


N@idia
őstag

Miert vagy ebben ennyire biztos, hogy ez a pálya lesz :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#2214) namenyicsavo válasza N@idia (#2213) üzenetére


namenyicsavo
tag

Battlefield 3nál is ez volt alpha/beta metro aztán jött a béta vége fele a caspian border
Battlefield 4 Siege of Shanghai map volt alpha/beta teszten,

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2215) CptAdamica válasza majnkopf (#2209) üzenetére


CptAdamica
veterán

Játszottam a BF2-vel, még az 1942-vel is, de ha annyira összetettebb volt, akkor gondolom nem okoz nagy problémát, ha kiemelsz párat, szóval figyelek. :)

Megyen!

(#2216) SkyS1gn válasza oriic (#2212) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ja persze, BF3-nál megkaptuk Caspiant a vége felé hálisten, 4-nél meg Shanghai volt ugyanúgy.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2217) majnkopf válasza CptAdamica (#2215) üzenetére


majnkopf
tag

Vagy emelj ki te párat, hogy miért nem ;)

(#2218) daveoff válasza oriic (#2212) üzenetére


daveoff
veterán

Én is úgy gondolom, hogy ugyanez a pálya lesz bétában, úgyhogy ez lesz az első béta, amit valszeg kihagyok. Max ha jönnek haverok is, akkor játszok még vele picit.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#2219) oriic válasza N@idia (#2213) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én így hallottam. De ha józanul gondolkozok:

BF3 alfa: Metro
BF3 béta: Metro később Caspian

BF4 alfa: Siege of Sanghai
BF4 beta: Siege of Shanghai, (hogy volt-e 2. pálya azt nem tudom, BF4-nél nem voltak aktív BF-es már)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#2220) CptAdamica válasza majnkopf (#2217) üzenetére


CptAdamica
veterán

Oké, látszik, hogy nincs semmi érved, csak vaktában szórod a hülyeségeket.

Megyen!

(#2221) majnkopf válasza CptAdamica (#2220) üzenetére


majnkopf
tag

Még szerencse, hogy te folyamatosan meg tudod cáfolni miért is jobbak a mai bf-ek a régebbieknél :DDD
ja nem

(#2222) CptAdamica válasza majnkopf (#2221) üzenetére


CptAdamica
veterán

Továbbra sem állítottam, hogy jobbak, én azt írtam, hogy ugyan olyan jók. Ellenben Ti szemetelitek itt a topikat 2 naponta azzal, hogy ez nem BF2, nem olyan összetett, a DICE teljesen más fordulatot vett a Battlefront óta, stb, stb, de még mindig nem tudtad megindokolni az álláspontod, szóval, ha sikerült összeszedni azokat a pontokat, amiben a BF2 összetettebb volt, akkor még mindig várom, mert a folyamatos hárítás nem fogja alátámasztani az érveidet. :U

Megyen!

(#2223) Balika23hun válasza majnkopf (#2206) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

Ennyi erővel te is nyugodtan megfogadhatnád a saját tanácsodat amit az első 3 mondatban írtál.
Mindenki leírhatja a saját véleményét csak a probléma ott van egyeseknél megakad a lemez aztán oldalról oldalra ugyanazt szajkózzák. Én is és mások is azért olvassuk a topic-ot hogy érdemi infókat kapjunk amiket egyesek szépen linkelgetnek is, nem pedig azért hogy ötödszörre is azt olvassam hogy nem lesz hosszú életű a játék, olyan mint a battlefront, olyan mint a hardline, túl casual etc...
Szvsz teljesen felesleges a BF2-höz hasonlítani, egyik fps sem tudta az elmúlt években az elődöket felülmúlni. Inkább örülni kéne hogy nem lett olyan a BF mint a cod vagy a medal of honor.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2224) majnkopf válasza CptAdamica (#2222) üzenetére


majnkopf
tag

Sokkal komolyabb játékmenete és élménye volt. Neked meg a casual szar tetszik ennyi. Felesleges ragozni, érveket még mindig nem hozol te sem miért jobb ez vagy egyenlő kaliberű, mint az..

(#2225) @rglaaf válasza prokxy (#2189) üzenetére


@rglaaf
veterán

elkérném én is az accodat de annyira nem érdekel ez a rész casual sz@r lesz ugy is ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#2226) AAtt1la válasza majnkopf (#2224) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Nem akarok belemászni a veszekedésbe,de talán nem ártana megvárni míg megjelenik a teljes játék és utána összehasonlítani,mert így egy kicsit értelmetlen.
Amúgyis sem érdemes a mai játékokat a régiekhez hasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#2227) gali777 válasza Balika23hun (#2223) üzenetére


gali777
őstag

Lehet nem véletlenül irkálják :D látom a hardlánnyal meg a battlefronttal is mennyien játszanak :D

(#2228) majnkopf válasza AAtt1la (#2226) üzenetére


majnkopf
tag

Az azért megvan ugye, hogy nem egy teljesen új játék fog megjelenni az alphahoz és a korábbiakhoz képest? Gondoltam szólok, nehogy akkor döbbenj rá.

(#2229) AAtt1la válasza majnkopf (#2228) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

Csak gondoltam jobb ha tudod,hogy ettől azért több tartalom lesz benne.De felőlem sírjatok amennyit nem szégyeltek,csak kicsit korainak érzem.

(#2230) SkyS1gn válasza @rglaaf (#2225) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Kicsit nehezebb dolgod lenne konzervben máris letojod... :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2231) Balika23hun válasza gali777 (#2227) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

A hardline egy oldalág volt aminek szvsz meg sem szabadott volna jelennie mivel semmi köze a battlefield-hez.
A battlefront meg egy összecsapott casual játék volt gyerekeknek meg sw fanoknak. Már a megjelenés előtt tudható volt hogy milyen lesz, így nyugodtan skippelhette akinek ez kevés volt.

Ezekhez képest a BF1 eddig nagyon kellemes érzetet kelt annak akit érdekel a világháborús téma vagy csak szimplán unja a jelenkori bf-eket.
Számomra a legvonzóbb dolog hogy ez nem lesz teletömve ilyen-olyan beméregetős, lézeres, infrás, robbanós fiszem-faszomokkal amikkel a sok hülye gyerek rohangált mert sima fegyverrel egy killt nem tudtak összeszedni.

[ Szerkesztve ]

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2232) CptAdamica válasza majnkopf (#2224) üzenetére


CptAdamica
veterán

Idézek neked a 2205-ös hozzászólásomból:
"Ez egy igazi Battlefield játék lesz, nagy csataterekkel, szárazföldi és jó légi harcokkal. Meglesznek a kor adta fegyverek is, jó a hitreg, szép a grafika, élvezetes a játék"

Amúgy pedig egyáltalán nem alkalmi játék lesz, a Battlefront az, ezt aláírom, de a BF1 semennyire sincs lebutítva a többi Battlefieldhez képest.

- Földi harcokban még mindig számít a csapat munka, ha sikeresek akarunk lenni, ugyan úgy rá vagyunk utalva a lőszerre és a medikit-re. Egy tankot továbbra sem tudsz szétszedni egyedül, hanem csapat munka kell hozzá, ha ez nincs meg, akkor simán legyalul az ellenséges tank és ebből születnek a 18-1 es statok.
- Tankoknak továbbra is fontos szerepük van egy csapat támogatásában és a tankban is csapat munka kell, hogy ne szedjenek hamar darabokra.
- Bejöttek a jármű class-ok is, ezzel is azt szüntetik meg, hogy nehogy egy sniper vigye el a repülő taxi céljából.
- A légi harcok élvezetesek, repülőkben is lehet végre csapatként dolgozni, egyik vezet, bombáz, a másik pedig a seggedet védi.
- A behemót pedig sokat segíthet a csapatnak és elég tekintélyes tűzereje van, sofőrként elég sok mindenkit legyalultam a pályáról.
- Behemót például nem jön akkor, ha kiegyenlített a küzdelem, ez is egy jó pont, mert így egyik csapat sem jut plusz előnyhöz.
- A kornak köszönhetően például nincs air radar, így a légi harcokhoz is sokkal több skill kell.
- Jó a hitreg, a találatokat pontosan számolja, néhány lövés kell csak egy játékosba.
- Alapértelmezetten 60hz-es szerverek lesznek, ami még jobban segíti az élvezetes játékot.
- Van szerverkereső.
- A grafika pedig példa értékű és az amit a Frostbite motor fejlesztésével tesznek.

Várom a Te érveidet, mert a "komolyabb játékmenet" elég szűk megfogalmazás. Amúgy játszottál a zárt alpha-val?

Megyen!

(#2233) namenyicsavo válasza CptAdamica (#2232) üzenetére


namenyicsavo
tag

:R

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#2234) @rglaaf válasza SkyS1gn (#2230) üzenetére


@rglaaf
veterán

még a bf4 nél is? ne röhögtess már :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#2235) CptAdamica válasza CptAdamica (#2232) üzenetére


CptAdamica
veterán

Folytatom:

- Jól néznek ki az animációk is, jármű beszállás, a bombázó gépek esetében, mikor átülsz az egyik lövegből a másikba.
- Számít, hogy hol találod el a repülőt, lehet, hogy 15% életet vesztettél, de már alig tudod irányítani a gépet.
- Jó a gázmaszk is, felhelyezve nem lehet célra tartani, csak csípőből tüzelni.
- Nagyon hangulatos a leszületés is.
- Baromi hangulatos az is, mikor repülővel vagy és melletted robban a légvédelmi löveg.
- Disznó nagy rombolhatóság.
- Változó időjárás, ami hatással van a történésekre, pl: sniper fegyvere csak napsütésben csillan be, úgy vettem észre, hogy a léghajó esőben kicsit lassabb.

Megyen!

(#2236) AAtt1la válasza CptAdamica (#2235) üzenetére


AAtt1la
aktív tag

"Baromi hangulatos az is, mikor repülővel vagy és melletted robban a légvédelmi löveg."
Az tényleg durván néz ki minden irányból.

(#2237) taknyí válasza CptAdamica (#2235) üzenetére


taknyí
senior tag

Ne sokkold tovább a 14 napos jólmegmondót, még mindig emészti az általad leírt érveket! Felnyom mint a qppot zavarbahozás ténynyáladék alapján visszaeső forumelkövetőként. :C

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#2238) SkyS1gn válasza @rglaaf (#2234) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Miért az nehéz? :D Ahányszor felmentem utánad utolértelek :B :P ;] :DDD

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2239) gali777 válasza taknyí (#2237) üzenetére


gali777
őstag

napasztmek, mondjuk azt nem tudtam, hogy csak annak lehet igaza meg véleménye aki már 1000 éve regisztrált :(

(#2240) prokxy válasza gali777 (#2239) üzenetére


prokxy
veterán

Le vagy maradva... :D

Atinak meg üzenem, kapja be, h törölt a barilistájáról! :U :O

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2241) taknyí válasza gali777 (#2239) üzenetére


taknyí
senior tag

Látom levetted a lényeget. :R

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok jó ember, de nem is a legrosszabb!

(#2242) Balika23hun válasza CptAdamica (#2232) üzenetére


Balika23hun
aktív tag

+1
Kiegészíteném még:
-Kasztok balansza sztem jó lett, végre az assault a legjobb fegyverek mellett nem tudja magát healelni.
És mindegyiknek megvan a maga feladata és ehhez kell majd alakítani a játékstílust.
-A squad választó menüpont nekem nagyon tetszik még.
-A járművekkel egyáltalán nem tudtam elakadni eddig, pedig elég durva a terep és mentem mindenen át.
-Nincsen teletömve használhatatlan fegyver kiegészítőkkel (meg olyanokkal amit előnyt adnak bizonyos helyzetekben) meg noskilles fegyverekkel a játék.

Dragon MultiGaming Clan http://dmgc.hu/ - Battlefield 1 - Baliozus

(#2243) prokxy válasza Balika23hun (#2242) üzenetére


prokxy
veterán

"Kasztok balansza sztem jó lett" => medic sz@rt nem ér sztem! :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#2244) SkyS1gn válasza prokxy (#2243) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Ezen a mapon nemigen, de énis azt érzem kicsit gyengusznak.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#2245) majnkopf válasza taknyí (#2237) üzenetére


majnkopf
tag

Igazából az emészt, hogy ekkora faszságot egy ember egyedül mond vagy pedig fogják közben a kezét és támogatják, hogy gyerünk add csak ki magadból a faszságaidat senkinek sem fog feltűnni. :C

(#2243) prokxy: pár nappal korábban kellett volna regelned, így sajnos a szavad mit sem ér.

[ Szerkesztve ]

(#2246) CptAdamica válasza majnkopf (#2245) üzenetére


CptAdamica
veterán

Megint nem arra reagálsz, amire kéne. Remélem egyszer látjuk majd, hogy mivel támasztod alá az érveidet, addig maradsz egy szimpla troll.

Megyen!

(#2247) majnkopf válasza CptAdamica (#2246) üzenetére


majnkopf
tag

Ha téged az boldoggá tesz egy játékban, hogy szép a grafika, jó a rombolhatóság meg szép az animáció akkor grat. Nekem nagyobb igényeim vannak ettől. Ebből látszik, hogy te egy szombat délutáni hobbi játékot szeretnél amiben tudsz érvényesülni én pedig egy komolyabbat.
De te is hozhatnál már valami komolyabbat, mert amiket felsorolsz azok olyan dolgok amik látványosak és a 2ben nem tudták megoldani ezt akkori technikával, semmi több. Pusztán a látványra adsz amivel téged meg is vettek ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

(#2248) jety91 válasza majnkopf (#2247) üzenetére


jety91
őstag

De indokold mar meg komolyan, engem is erdekel mar. Pampogsz itt mint valami papagaj akinek valaszolnia kell minden hangra, de semmi ertelmeset nem tudsz irni, mint egy inteligens ember tenne. Jatszottal manapsag bf2vel es bf1el egymas utan? Meg tudod egy egyszeru pro-kontra stilusban a kulonbsegeket fogalmazni? Nem? Akkor igazan mashol koptathatnad a billenytuzetedet, senki sem kivancsi rad.

En is sokszor mondom MAGAMBAN, hogy bezzeg regebbi jatekok mennyivel elvezetesebbek voltak. Leultem a cod2 ele 2 hete es a bf4 utan azt kell mondjam, hogy egy puritan sz@rnak tunik. Csak a szep emlekek es nightcup eredmenyek szepitik meg az emlekeket bennem vele kapcsolatban semmi mas. (BF4ben 1100, cod2ben ~2500 oram van)

[ Szerkesztve ]

(#2249) majnkopf válasza jety91 (#2248) üzenetére


majnkopf
tag

Hát én leültem pár hónapja a bf2 elé és a bf4 tűnt puritán szarnak. Attól, hogy nem volt ilyen meg olyan levolution meg csoda grafika rombolhatósággal sokkal nehezebb és jobb is volt ;)

(#2250) CptAdamica válasza jety91 (#2248) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tud egyszerűen ész érveket felsorolni, csak azt hajtogatja, hogy élvezetesebb volt, élvezetesebb volt. Ebből is látszik, hogy egy büdös nagy troll a gyerek, csak a feszültséget próbálja kelten, felsoroltam egy rakás pontot és ebből neki csak annyi jött le, hogy szerintem jó a grafika. Gratulálok. :D

Megyen!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 1
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.