Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Gaborz1 válasza holozis_HUN (#4600) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Most tudnék egy csúnyát írni, de nem szabad. :DDD
Jutott még valaki 1000 fölé?

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4602) maestro87 válasza Gaborz1 (#4601) üzenetére


maestro87
őstag

Én ma elértem a 929-et. Mintha megint könnyebb lenne. :)
Egyébként ha jól láttam a számlálót, akkor 100 mp alatt 500 lépést tudtam megtenni, szóval az 1600 lehet felejtős. :(((

(#4603) Gaborz1 válasza maestro87 (#4602) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Az a bajom, hogy fogalmam sincs mennyi időm megy el egy ilyen próbálkozásnál.
Viszont aki 1800-2000-et megy, az valami őrült tempóban kell hogy közlekedjen. Persze ha nem csal.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4604) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Ez a kuponos dolog hogy működik pontosan. Ha egyszerre több dolgot vennék akkor a kupon a teljes összeg árát csökkenti úgy vettem észre. 1-1 termékre nem lehet kuponokat felhasználni? Vagy csak akkor, ha külön-külön vásárolom meg mindegyiket?

(#4605) Phülöp válasza Talala (#4604) üzenetére


Phülöp
addikt

Igen, a kupon a teljes rendelésre vonatkozik. Ha csak egy terméket veszel egyszerre, akkor annak az árát, ha sokat, akkor mindegyikét. Ez független attól, hogy a Banggood szétosztja a nagyobb rendeléseket több csomagba, mindegyikre él a kupon.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4606) Talala válasza Phülöp (#4605) üzenetére


Talala
senior tag

Értem, akkor ha több kupont akarok felhasználni egyesével kell megrendelni a dolgokat. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4607) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Nekem megőrült a Banggood...

Pörgettem, és nem vonta le a puzzle darabokat, mindenből ugyan ennyi van, mint volt. Most pörgetnék, írja, hogy van még 1 spinre való, de azt írja nincs. Meg a főoldal sem akar betölteni... Megöltem számomra :DDD

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#4608) Met


Met
nagyúr

Megjavult az ugrálós játék nálam, pedig a múltkor már megdöntöttem a csúcsomat, 7-ről 8-ra, annyi kő volt jobbra egymás után :DDD
Most azt hiszem 99, de nincs kedvem vele szórakozni.

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#4609) bul07 válasza Met (#4608) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem is érdemes vele szórakozni

Úgyis a csalók fognak győzni, csak most már óvatosabban lövik be a programot hogy ne legyen feltűnő

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4610) maestro87 válasza holozis_HUN (#4607) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem ne lőjétek el most a pörgetési lehetőséget, mert Banggood-ot ismerve az utolsó napokban lehet lecserélik a kuponokat értékesebbre. Szeretik az utolsó nap megváltoztatni a szabályokat...

(#4611) Talala


Talala
senior tag

Lehet hülye kérdés, de ha a terméknél az van írva, hogy "Free shippingToHungary via Standard Shipping". Ez gondolom ingyenes szállítást jelent. Akkor miért számol fel szállítási díjat a végén?

(#4612) zeon.hu válasza Talala (#4611) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Mert másikat választottál / rosszat jelöltél be valószínűleg.
Linkeld a terméket, ránézek én is.

#?*@&!

(#4613) Talala válasza zeon.hu (#4612) üzenetére


Talala
senior tag

egyik
másik

Előző rendelésnél is ez volt. Nem egy eget verően nagy összeg, csak ha free akkor miért nem az ?

[ Szerkesztve ]

(#4614) DJ. Ru$y válasza Talala (#4613) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Benyomtad a tracking number-t az pont 1.30/csomag, nekem ebből a kettőből egyikre sem számol shippinget... A termék alatt a kosárban tudod kikapcsolni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4615) Talala válasza DJ. Ru$y (#4614) üzenetére


Talala
senior tag

szándékosan nem, ha automatikusan be van kapcsolva akkor úgy maradt, nem figyeltem eddig.

Így van beállítva mindig ahogy nézem, sosem változtattam rajta.

[ Szerkesztve ]

(#4616) laskr99 válasza Talala (#4615) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem is checkoutnál odarakja a trackinget pedig sose kértem és néztem miért 7k+ a cucc de rájöttem,így csak 5800 volt.

(#4617) DJ. Ru$y válasza Talala (#4615) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Még egyszer mondom, nyisd meg a kosarat, és minden termék alatt ott az opció, hogy "Tracking number", ami az egyiknél be lesz jelölve valószínűleg.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#4618) zeon.hu válasza Talala (#4615) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ahogy írták neked: rendelésnél nézz rá és töröld a TN-t, akkor nem adódik hozzá.

#?*@&!

(#4619) Talala válasza DJ. Ru$y (#4617) üzenetére


Talala
senior tag

OKÉ értettem! Ez akkor automatikusan be van kapcsolva, nem vettem észre. köszönöm.

(#4620) maestro87


maestro87
őstag

Nekem ennyi lett a max. :C Nem estem le, csak lejárt az idő. Csalás nélkül talán még olyan 1650-et el lehetne érni, de többet semmiképp. Kettesével ugrálni meg nem lehet gyorsan mert hamar lepottyansz.
És én itt be is fejeztem a játékot amíg a csalókat ki nem zárják.

(#4621) Gaborz1 válasza maestro87 (#4620) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Ez igen. Gratula.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4622) Vertigo18 válasza maestro87 (#4620) üzenetére


Vertigo18
addikt

Csalókat sose tudják kizárni. Ha azt meg tudták csinálni, hogy több milliárd pontjuk legyen (azt is tudjuk ugyebár, hogy miért lett annyira "lekorlátozva...), akkor azt is meg tudják csinálni, hogy az aktuális első helyezettnél mondjuk 20 ponttal legyen többjük...

Szerintem ez veszett ügy.

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#4623) Gaborz1 válasza maestro87 (#4620) üzenetére


Gaborz1
senior tag

Végre sikerült eljutni a végére nekem is. :)
5-tel maradtam el csak tőled.

Valahol 1700 körül lehet reálisan a vége, ahogy említetted is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4624) laskr99


laskr99
addikt

Nincs nekem ezzel a puzzle-vel szerencsém. 93 puzzle és a bal alsó nincs meg. A felsőből 66 van már.

(#4625) Druss válasza laskr99 (#4624) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem mindegyikből van, de mégse ajánlja fel a pörgetést. :F

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#4626) laskr99 válasza Druss (#4625) üzenetére


laskr99
addikt

Nekem nincs szerencsém :D

(#4627) bul07 válasza laskr99 (#4624) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát én kupont kaptam, azzal aztán beljebb vagyok ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4628) laskr99 válasza bul07 (#4627) üzenetére


laskr99
addikt

Én még a fidget spinnerrel is beérem. Nem értem ,hogy lehet szeretni mert súrlódó hangja van ami idegesít.

(#4629) fdisk


fdisk
őstag

Lehet bankkártyával fizetni?
Mert nekem nem engedi, csak PayPal van.
Ha lehet, hogy kell regisztrálni a kártyát?

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4630) Beni2360 válasza fdisk (#4629) üzenetére


Beni2360
félisten

Fizessél paypallal.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4631) zeon.hu válasza fdisk (#4629) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fizetési lehetőségek:
-Credit Card
-PayPal
-Boleto Bancário
-Wire Transfer
-WebMoney
-QIWI
-iDEAL
-giropay
-Yandex Money
-Sofort
-CashU

Credit Card payments

#?*@&!

(#4632) V/ válasza fdisk (#4629) üzenetére


V/
Topikgazda

Hogy érted hogy nem engedi?
Tedd a kosárba -Add to cart- azután ezt látod:

Válaszd a Credit or Debit card-t

Tovább a Checkout with Credit.... gomb

[ Szerkesztve ]

(#4633) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

A puzzle game meddig tart?
Mert lett egy újabb pörgetési lehetőségem, és valaki írta hogy lehet érdemes a pörgetéssel várni a végéig.

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#4634) maestro87 válasza Gaborz1 (#4633) üzenetére


maestro87
őstag

Szerintem szeptember 7-ig vagy 9-ig. Ha lesz még egy lehetőségem én nem pörgetek, úgyis csak kupont vagy 110 pontot adna. Egyébként 7-étől lesz az oldal alján valami varázsdoboz nyitogatós buli is.

(#4635) BB9000 válasza maestro87 (#4535) üzenetére


BB9000
senior tag

Szia, működik még a 100 pontos kérdőív. Köszönöm a linket.
Megismétlem, hogy ne kelljen annyit keresgélni: Kérdőív 100 pontért.

(#4636) maestro87 válasza BB9000 (#4635) üzenetére


maestro87
őstag

Fb csoportban összeszedtem a pontszerzési lehetőségeket. Hátha találsz még olyat amit nem töltöttél még ki vagy nem ismersz:

- Alkalmazásban egy termék facebook-on történő megosztásával napi 20 pont jár.
- Termék értékeléssel: 10-40 pont (dupla pont ha az első három értékelő között vagy).
- Napi 10 pont szavazással: https://www.banggood.com/11annv/vote.html (korlátozott ideig)
Kérdőívek kitöltésével:
- 100 pont: https://www.banggood.com/Survey-qeK3RskWhhhM.html
- 100pont: https://www.banggood.com/Survey-qpT0BWhBlss0.html
- 30 pont: https://www.banggood.com/Survey-qbblkW300sll.html
- 30 pont: https://www.banggood.com/Survey-qpbMW0RWsMhk.html
- 30 pont https://www.banggood.com/index.php?com=survey&t=oaSurvey (Tipp: ha törlitek a megnyitott link végéről a &surveyType=1 részt, akkor új kérdőívet kaptok.:)
Ezek már lejártak, de hátha el lehet még küldeni:
- 100 pont: https://www.banggood.com/Survey-qpe33BRhRskB.html
- 50 pont: https://www.banggood.com/Survey-qeiskkB0RkRB.html

(#4637) zeon.hu válasza maestro87 (#4636) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Átraktam on-ba, témába vág :)
És :R

#?*@&!

(#4638) axlfsi


axlfsi
veterán

A "lépcsőzős" játékban kinek, mennyi a rekordja? ... elég irreálisnak tartom azt a jelenlegi 2499-es első helyezettet.

Szerintetek ez valós (emberi teljesítmény) vagy valamit hekkeltek megint az oroszok és "mókolva van"? :)ű

Ja, oké, látom, már téma volt... :DDD
Fasza... nincs játék gyakorlatilag, amivel érdemes lenne próbálkozni... tök gáz.

[ Szerkesztve ]

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#4639) fdisk


fdisk
őstag

zeon.hu és V/ : Köszi.
De tegnap ezt a lehetőséget nem dobta fel. Most igen.

[ Szerkesztve ]

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#4640) attiati


attiati
veterán

Szuletesnapi 10 usd-s kuponokat mire es milyen osszeg felett lehet elhasznalni?

Semmi feltetelt nem latok, de nem engedi felhasznalni.

(#4641) V/ válasza attiati (#4640) üzenetére


V/
Topikgazda

Pedig van, irtuk már itt, keress már rá.

(#4642) laskr99


laskr99
addikt

Kérnék egy kis segítséget. Az első rendelésem ami egy akksi volt 14-én air parcel register szállítással,18-a óta azt írta,hogy "the shipment is under transportation,item recevived for processing" erre most kaptam egy ilyen emailt:

Dear customer,

Thank you for placing an order with us.

Due to some uncontrollable reasons, your order has been returned .

Would you like to be issued a full refund of this order?

Or do you want us to resend you the items you bought?

If we don't receive a reply from you within 3 days, we will cancel this order and issue a full refund to you .

Sorry for the inconvenience caused.

Looking forward to hearing from you, please do not hesitate to contact us at any time.

Best regards,

Customer Service

Ez mitől lehet? Az egyel utáni rendelésem sima postával jön de azt nem küldték vissza még.

[ Szerkesztve ]

(#4643) V/ válasza laskr99 (#4642) üzenetére


V/
Topikgazda

Szerintem lényegtelen az ok, előre nem látható dolog.
Azt kérdezi hogy 3 napon belül nyilatkozzál, hogy újra küldjék vagy pénz vissza. Ha nem válaszolsz vagy nem az újraküldés a pénzt kapod vissza.
Semmit nem küldtek vissza, már az ottani vámhivatal visszafordította, a Magyar Posta csak úgy nem küldi vissza, ha megérkezik akkor ki is viszik és értesítést hagynak ha nem vagy otthon. Ismerve a jelenlegi feldolgozási sebességüket, ezt hozzájuk megsem érkezett.

(#4644) laskr99 válasza V/ (#4643) üzenetére


laskr99
addikt

Azt tudom,hogy válaszolnom kell. A többit kérdeztem :R Köszi. A vám mi okból fordít ilyet vissza?

[ Szerkesztve ]

(#4645) Bornie127 válasza laskr99 (#4644) üzenetére


Bornie127
senior tag

Tiltólistán van az adott szállítási móddal, sérült csimagolás, stb...

(#4646) laskr99 válasza Bornie127 (#4645) üzenetére


laskr99
addikt

Újra feladásnál javítják? Lehet az akksi+repülő volt a hiba.

(#4647) V/ válasza laskr99 (#4644) üzenetére


V/
Topikgazda

Ahogy Bornie127 is írta, egyszerűsítettem a küldemény kiléptetést az adott országból amikor csak vám megnevezést használtam, egy kicsit komplexebb a dolog, mert nem csak a vámos kiléptetést, hanem a küldemények szállíthatósága is ellenőrzésre kerül, minden országban van egy, Kínában 2 Nemzetközi Postai központ ahol együtt végzik ezt a munkát.
Ott is figyelnek, hogy kábszer, robbanó anyag, fegyver, régiség, új technológia meg az egyéb ottani tiltó listás dolog ne kerüljön ki az országból vagy szállítóeszközre nem kerüljön fel.

(#4648) V/ válasza laskr99 (#4646) üzenetére


V/
Topikgazda

Lehet repülő, csak be kell tartani a csomagolási előírásokat, arra ott spec előírás van, de szállítható.
Egy másik webshopnál is volt ilyen, ott azért késett az akksi, mert az össz egyszerre szállítható mennyiséget túllépték, két járatra szedték szét a küldeményeket és a másik az 3 nappal később indult. De ezt ők leírták és elnézést kérrtek a késedelemért.

[ Szerkesztve ]

(#4649) st6969


st6969
őstag

Sziasztok, tudnátok segíteni? Ezek közül melyik szállítási módot érdemes választani? Időben szinte mind ugyanaz. Viszont érdekes, hogy nincs "free shipping" :F
Ezt szeretném megvenni.
(Ismeri valaki a terméket? Ajánlott?)
Köszi :R

(#4650) V/ válasza st6969 (#4649) üzenetére


V/
Topikgazda

EU-ból free shipping :F
Hát nincs.
Az utolsót javaslom. B2C Europe Register, ez nyomkövetős.
Nekem a 3. a France Express 7 napon belül a kezemben volt, bár nem igazán tudtam követni, de egy héten belül nem is annyira lényeges, ha megérkezik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.