Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:15

LOGOUT.hu

Banggood tapasztalatok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) fant0mi válasza Beni2360 (#4100) üzenetére


fant0mi
addikt

Irj a supportnak. Online chat.

(#4102) cris78 válasza Beni2360 (#4100) üzenetére


cris78
őstag

[link]
A Google playben is van kereső :)) ;]

Legjobb akciók Kínából: https://www.facebook.com/groups/192131087874217

(#4103) Phülöp válasza Beni2360 (#4100) üzenetére


Phülöp
addikt

Apple Store

Google Play

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4104) zeon.hu válasza Phülöp (#4103) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Na, ugyanezt akartam linkelni :D
Le tudtam olvasni a képernyőről a kódot, de az az eredeti kínai alkalmazáshoz vitt.

#?*@&!

(#4105) Phülöp válasza zeon.hu (#4104) üzenetére


Phülöp
addikt

A termék Banggood-os adatlapjáról:

"It can be paired with iOS/Android APP eWeLink via WiFi, allowing users to remotely turn on/off
the LED and lights from anywhere at any time."

Innen meg már csak egy kis lépés...

[ Szerkesztve ]

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#4106) Beni2360


Beni2360
félisten

Köszönöm mindenkinek az útmutatást de azért az eladónak illene a leírás közt elérhetőséget adni, link, stb. A dobozon van beolvasható kód de leragasztották a vonal kóddal. :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4107) Beni2360 válasza Phülöp (#4105) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez elkerülte a figyelmemet de ez betudható az Angol nyelv csak az elmúlt 30 éve a neten rám ragadvány miatt. :U - Na és a gugli

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4108) daylightka


daylightka
csendes tag

Elküldtek egy terméket kétszer :D ilyen létezik ?

(#4109) zeon.hu válasza daylightka (#4108) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Igen, előfordul.

a: jelzed nekik, majd reagálnak valamit, hogy
- fizesd ki, légy szíves
- küldd vissza (postát nyilván ők fizetik)
- tartsd meg nyugodtan (ez a valószínű, ha nem túl drága dologról van szó)

b: mélyen hallgatsz róla (de ha ide beírtad, biztos nem erre készülsz :) )

#?*@&!

(#4110) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Na, holnap csinálhatok videót, mert hibás cuccot kaptam.
Nem nagy tétel, de bosszantó: Kerékpár kormányvég fogantyú.
Egyszerűen csak körbe-körbe forog benne a csavar, nem lehet meghúzni.
Pedig direkt ilyen kis méretűt kerestem.

#?*@&!

(#4111) zeon.hu válasza zeon.hu (#4110) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

No, talán csak a hozzá kapott csavarok nem elég hosszúak.
Kb 50Ft-ból kicserélem, akkor talán jó is lesz :)

#?*@&!

(#4112) Beni2360 válasza zeon.hu (#4110) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem annak a menetnek az alu házban annyi, zsákfuratban van a menet. Hosszabb csavarral nem érsz sokat ha a csavar bele ér a menetbe. :(

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4113) zeon.hu válasza Beni2360 (#4112) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

1cm-el hosszabb csavarral jó lett, teszteltem, stabilan tart :)
Viszont ennek szélesebb a feje, így nem süllyeszthető, de majd keresek olyat is.

#?*@&!

(#4114) fant0mi válasza fant0mi (#4089) üzenetére


fant0mi
addikt

Most esett be egy szatyornyi banggood cucc. Egy hija van meg, aminek reg meg kellett volna erkeznie.

(#4115) Beni2360 válasza zeon.hu (#4113) üzenetére


Beni2360
félisten

Szupi. :C

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#4116) bul07


bul07
nagyúr

Ilyen forrasztó ónt ne vegyetek , irtó kevés van a tekercsen, egyszer végig az alján és kész
Igaz hogy csak 0,77$ fizetem érte de akkor is ha belelendülök egy nap alatt oda van simán, nem hiném hogy megvan a 39g

Fogok csinálni videót róla hátha bejön a 80pont és akkor már nem is fogom annyira bánni a megvételét

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4117) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Elemes italadagoló.
Bár egy másik oldalról vettem (mert 1$-os akcióban volt :D ), de zseniális cucc.
Sajnos csak szélesebb szájú üveghez/palackhoz jó (pl Cappy), mert a merülő vége széles, de ha van üres belőle, bármit át lehet önteni.
Gyerkőknek sokkal könnyebb ezt használni, mint a nagy üveget emelgetni.

#?*@&!

(#4118) ANOka válasza bul07 (#4116) üzenetére


ANOka
őstag

A leírás szerint a plasztik gurigával, amire fel van tekerve, azzal van meg a 39g!

Egyébként a minősége milyen volt?

[ Szerkesztve ]

(#4119) cbrfireblade


cbrfireblade
aktív tag

Üdv!

Rendelt már valaki [ilyen] vagy hasonló terméket?
Nincs benne semmi szoftveres dolog ami miatt megrángathatnak?
(csak azért kérdezem, mert egyszer olvastam itt vagy másik fórumon, hogy valakit pl auto diag. termék miatt megszívattak vagy a termék hamissága miatt vagy a rajta lévő/hozzá tartozó szoftver miatt.... )

(#4120) V/ válasza cbrfireblade (#4119) üzenetére


V/
Topikgazda

Én már vettem ilyet, a kérdésed egyáltalán nem érthető, ez simán, vám és áfa nélkül megvásárolható, nem gyógyászati, orvostechnikai segédeszköz amihez kellene bármiféle engedély. És semmilyen szoftveres akármi, egyszerű Android app, ingyen letölthető a Google Play-ről

[ Szerkesztve ]

(#4121) cbrfireblade válasza V/ (#4120) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

csak azt szerettem volna megtudni, hogy nem tartozik-e hozzá vmi szoftver (ami általában szerzői jogvédelem alatt áll) és ott van még a termék hamisítás kérdése is....
Konkrétan nem tudom melyik fórumban olvastam itt a ph-n, hogy vki rendelt auto hibakódolvasó terméket (nem tudom honnan) amit a vámon megfogtak, vagy a szoftver miatt vagy a "termékmásolat" miatt és jogi ügy lett belőle... azóta zseblámpán és aksikon kívül igencsak "félve" rendelek bármi mást.... de lehet ez az egész BG rendelésnél nem fordulhat elő, nem tudom.....

(#4122) V/ válasza cbrfireblade (#4121) üzenetére


V/
Topikgazda

De te is látod a hirdetés első képén az Android-ot? A szövegben is benne az app neve, akár most letöltheted ingyé.
A Delphi autodiagnosztikai téma az nem egészen ez a termék kategória amit te meg szeretnél venni és annál egyértelműen írni szokták, hogy van szoftver crack, kód biztosítva és az szokott lenni a gond.
Pontosabban más is gond, az hogy a postások fejpénzt kapnak az ügyvédi irodától és ha ilyet látnak az átvilágítón, akkor szólnak nekik és a vámosoknak.
Bár ez csak akkor jön be, ha van is benne szoftver, az felirat nélküli hardver nem tiltott dolog, amíg nem az autoszerelő műhelyedben használod üzletszerzésre.

[ Szerkesztve ]

(#4123) cbrfireblade válasza V/ (#4122) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

Értem.... mindez csak egy kérdés volt a részemről, nem mentem utána a témának, csak egyszer belefutottam egy ilyen beszélgetésbe és azóta tartok tőle, hogy még ha jóhiszeműen is, de nehogy belefussak egy ilyenbe, mert semmi "kedvem" egy jogi hercehurcához egy pár forintos termék miatt, inkább kérdezek.
(az pedig nem szentírás amit odaírnak egy termékhez....)
Mindenesetre köszönöm a válaszodat és a információkat..

De akkor már a termékkel kapcsolatban és lenne kérdésem: én horgászathoz venném 10m-es vezetékkel, mert egy tapogatórúdhoz erősítve megnézném a meder alját... valóban vízálló illetve mennyire használható szerinted víz alatt a beépített led világítása?

(#4124) V/ válasza cbrfireblade (#4123) üzenetére


V/
Topikgazda

Használható arra is, bár nem lesz nagy a látótávolságod, világítással is szerintem 1 m körüli, mert azért az alsó vízrétegben általában egy kicsit "zavaros" a környezet. De a fényviszonyokat nem igazán lehet megjósolni, az adott helyen bármi lehet. A kábel nem ad neki tartást, de ha egy rúdra teszed úgy jónak tűnik.
Pl. kéményt átvizsgálni a fentről lefelé működött, fordítva nem igazán.

[ Szerkesztve ]

(#4125) cbrfireblade válasza V/ (#4124) üzenetére


cbrfireblade
aktív tag

Köszönöm!

(#4126) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Kaptam két 10$-s kupont születésnapom alkalmából, viszont semmire sem tudom beváltani :( Valami ötletek? Azt írja hogy : Csak bizonyos termékeknél lehet aktiválni, hát én megnéztem direkt a kuponnál hogy mire jó. Onnan választottam de akkor is ezt írja :(

Press "F" to pay respects.

(#4127) zeon.hu válasza Imilenni (#4126) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Dátumot nem ír, hogy mettől meddig használhatod?
Plusz van minimum értékhatár, ami fölött kell legyen a termék, hogy fel tudd használni hozzá.

#?*@&!

(#4128) Imilenni válasza zeon.hu (#4127) üzenetére


Imilenni
addikt

Okés megvan ._.
Megtévesztett...csak 100$ fölött vesz lesz 10$ köszi! :W

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#4129) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Ha valaki mini BT speakert keres:
Enusic 001 féláron most.

#?*@&!

(#4130) Druss válasza zeon.hu (#4129) üzenetére


Druss
aktív tag

Engedi a 10-5 $ kupont.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#4131) zeon.hu válasza Druss (#4130) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Komolyan?
Úgy extra best buy! :)

#?*@&!

(#4132) zeon.hu válasza Druss (#4130) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Bakker, nincs most elég pontom rá... :O

#?*@&!

(#4133) Druss válasza zeon.hu (#4132) üzenetére


Druss
aktív tag

Nekem meg van egy xiaomi, így kihagyom.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#4134) maestro87 válasza zeon.hu (#4129) üzenetére


maestro87
őstag

Ez már jó ideje ennyi. Viszont én az értékelések alapján lebeszéltem magam róla. Érdemes lefordíttatni a 2 pontos értékeléseket.

(#4135) zeon.hu válasza maestro87 (#4134) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Néztem videót róla, 10-5 kuponnal szerintem igen jó vétel.

#?*@&!

(#4136) Yasuo válasza Druss (#4130) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ezt a kupont hogyan kell pontosan elővarázsolni? Szeretnék én is egyet vásárolni. :B

S9+

(#4137) Druss válasza Yasuo (#4136) üzenetére


Druss
aktív tag

Pontokat kell gyűjteni facebook megosztással appból, valamint termék értékelésekből. Ha visszaolvasol, vannak kitölthető kérdőívek amiért szintén lehet pontokat kapni. Utána ezeket lehet átváltani kuponra.

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#4138) Yasuo válasza Druss (#4137) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Köszi, de van már sok pontom, csak nem tudom, hogy hol kellene beváltani őket.

S9+

(#4139) V/ válasza Yasuo (#4138) üzenetére


V/
Topikgazda

Belépsz, My Account. Rákattintasz a pontjaidra, alul a Redeem Coupon-nál tudsz pontokat kuponra cserélni.
A My Coupons-nál meg lehet az adott termék kategóriához tartozó kuponokat igényelni.
Ott középen az aláhúzott részen meg tudod nézni, hogy mire vonatkozik, ha kell, akkor alatta a Get it!-el lekéred.

[ Szerkesztve ]

(#4140) Yasuo válasza V/ (#4139) üzenetére


Yasuo
aktív tag

Ezer hála! :R

S9+

(#4141) Druss válasza Yasuo (#4138) üzenetére


Druss
aktív tag

My Account - My Points-nál alul találod meg a váltási lehetőségeket. Nekem meg sokaknak a 10-5 (1080 pont) ami elég jól megéri.

Látom elkéstem mobilról lassú vagyok.

[ Szerkesztve ]

"A szavak csak hangok a levegőben, a tettekben bízz, ne a szavakban!" David Gemmell

(#4142) Ciccuka válasza Imilenni (#4126) üzenetére


Ciccuka
veterán

Ezek a szülinapi kuponok kb. semmit nem érnek.

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#4143) Nigér


Nigér
őstag

Sziasztok!

Következő a gondom: Rendelnék 2 cuccot, mindkettőnél kijelölöm a postázási verziót---> priority direct mail, +kb. 600 forintért, de a kosárba rakva már nem jeleníti meg a postázás árát.
Webről sem, app-ból sem.
Elmentem egészen a pp checkoutig, sehol semmi.
Kipróbáltam a többi fizetős postázást is, azok sem jelennek meg a kosárban a termék áránál pluszban.
Mi lehet a baj, találkozott már valaki ilyesmivel?

(#4144) woodworm válasza Nigér (#4143) üzenetére


woodworm
veterán

A napokban szembesültem vele, nem is ügyeltem rá, csak később csodálkoztam, hogy nem kaptam TN-t. A böngészőket próbálgatva chrome-ban egész más a kosár megjelenése is, mint firefoxban. Utóbbi esetében később sem módosíthatom, míg chrome esetén ott a lehetőség..

(#4145) zeon.hu válasza Nigér (#4143) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Fizetéskor választod ki a postázást?
Mobil alkalmazásban nálam látszik, hozzá is adja az összeghez.
Próbáld meg esetleg törölni a cache-t az alkalmazásban, settings - clear cache.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#4146) Nigér válasza woodworm (#4144) üzenetére


Nigér
őstag

Az volt a megoldás (firefox alól tolom), hogy töröltem a sütiket, cache-t.
Na most ez azért érdekes, mert mielőtt ide írtam, megtettem.
Így, másodszorra is elvégezve már jó.

zeon.hu: Köszi, pc alól már jó a fenti megoldással, app-ból viszont nem, hiába játszottam el azt 3x amit mondtál, újra is indítottam a telót, semmi hatása.
Majd megpróbálok egy app újratelepítést, hátha.
( a postázást nem fizetéskor választom ki, hanem kosárbahajítást megelőzően)

[ Szerkesztve ]

(#4147) zeon.hu válasza Nigér (#4146) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem tökéletes az ilyen alkalmazások cache törlése.
Megnéztem most, töröltem, de az sd maid és az app cache cleaner is talált még banggood cach-t, azok már tudják teljesen törölni.

#?*@&!

(#4148) fecus


fecus
őstag

Mikor jelennek meg a review-ért kapott pontok? Hány nap múlva?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#4149) zeon.hu válasza fecus (#4148) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

2-3 nap általában.

#?*@&!

(#4150) Krogoth


Krogoth
senior tag

Hy.

forumservice@banggood.com Innét kaptam egy mailt

Dear ......,

Thanks a lot for your letter.

I am sorry for inconvenience caused.

For the defective item Electric Automatic Water Milk Juice Dispenser Portable Automatic Water and Drink Beverage Dispenser in the order 30387747,we will refund Ft1,048 to you.

Are you agree with this?

Looking forward to your reply.

Have a nice day.

Sally

Ezzel annyi a gondom, hogy tudtommal semmilyen levelet nem írtam és értékelésnél is pozitív lett.
4 tételt volt egy csomagban. 2re írják, hogy review miatt kaptam pontot, ezek látszódnak is az adott terméknél.

Ilyenkor mi a teendő?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.