Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11201) #63761920 válasza MurdR (#11200) üzenetére


#63761920
törölt tag

A bolt kinézete :Y .
A veblap :C .
Esetleg valami tapasztalat?

(#11202) MurdR válasza #63761920 (#11201) üzenetére


MurdR
veterán

Haver vitt oda egy notit tisztíttatni, megcsinálták :D
Vagy ha van egy kis időd utazni akkor a Lehelen a csarnokban van egy bontó, elég normális fószerekkel, sokmindent vettem már ott. Ök tutira értenek hozzá. Ha a googleba beírod hogy Lehel csarnok pc bontó akkor kidobja találatként.
(Tényleg korrektek, mindigsegítőkészek voltak velem szemben, múlt hét előtt vittem vissza egy hibás tápot, szó nélkül cserélték.)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#11203) #63761920 válasza MurdR (#11202) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm a két címet. :R

(#11204) jahatpersze válasza kali (#11193) üzenetére


jahatpersze
aktív tag

Szia!

Véletlenül rájöttem a hiba okára: érdekes módon csak akkor nyekereg a füles, ha a jack aljzat melletti USB-be az ócska Kolink egerem van bedugva. Más eszköznél nem jelentkezik a hang. BÚÉK! :)

(#11205) demerion


demerion
tag

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem: adott egy Lenovo Z575. 2 éves, kb 1 hete terhelés alatt 3-5 perc elég ahhoz hogy elérje a 80-85 fokot, hosszabb használat alatt pedig 90 fok fölé is sikerül eljutni. Idle 50-65 C. Lamellákat sűritett levegős spray-vel rendszeresen takarítom. Ma gondolkodtam el azon hogy újra kellene pasztázni, azonban még nem csináltam ilyet. Van valami különleges dolog amire oda kellene figyelni? User manual alapján a szétszedéssel valószinüleg nem lesz gond. Heatsink-ventillátor és egyéb hozzá tartozó dolgok levétele után elég a processzorról levakarni a rászáradt pasztát és újat kenni a helyére? Illetve gpu-t lehet valamilyen formában pasztázni ennél a típusnál? Kell valami különleges dologra figyelni pasztázáskor vagy összeszereléskor? Valamit esetleg még lehet tenni a forrósodás elkerülése érdekébe?

Köszönöm a segítséget! Remélem jó helyre írtam.

(#11206) ImI87


ImI87
őstag

Hello!

Egy asztali gépként használt laptop aksiját hogyan lehet a legjobban megóvni? Mit és hogyan kell beállítani, hogy a lehető legkevésbé csökkenjen az aksi kapacitása?

(#11207) LordTywin


LordTywin
csendes tag

Sziasztok! Nekem van egy Toshoba laptopom ( http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/toshiba/Toshiba_Satellite_L50-A-10W_Intel_Core_i7_3630QM_8GB_1TB_NVIDIA_Op._rendszer_nincs_Fekete_TSH_PSKJQE-004007HU_9260.html#muszaki_adatok ) és olyan problémám van vele hogy telljesen bevan lassulva a cpu szinte rögtön bekapcsolás után 61 fokos de közben a ventilláor 92%-on megy minden driver fent van de nem tudom mi lehet a probléma ha esetleg vkinek volt hasonló gondja vagy van tippje hogy mi lehet a baj a választ előre is köszönöm.

Ui: Mindenkinek sikerekben gazdag boldog Új évet kívánok :)

(#11208) semetka


semetka
őstag

Notebookoknál miért nem használják a megújult kinézetet amit az UEFI hozott?

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11209) Lacces


Lacces
őstag

Hali.

Magyarországon van olyan hely ahol kapok egy kis pénzt, az elhasznált laptop akkumulátorért? (10 percet bír max)
Én kerestem neten, de mindenhol csak ingyen veszik át. De a legtöbb helyen igazából át sem veszik, mert veszélyes hulladák (pc boltoknál volt kiírva, de amikor vittem akkor közölték, nem veszik át.)

(#11210) Lacces válasza ImI87 (#11206) üzenetére


Lacces
őstag

Sok mindent olvasni róla.
Az egyik, hogy 40%-a alá ne nagyon vidd le (persze néha merülhet :) ) és hogy olyan 80%-os töltöttségnél vedd ki, csomagba tedd (speckó csomag a számtech kütyüknek) száraz, fénytől védett helyre, és havonta tedd be a laptopba.
Szerintem...

(#11211) Impressa válasza ImI87 (#11206) üzenetére


Impressa
őstag

Hali!

Nekem folyamatosan benne van, igaz 60%-os töltöttségi szintem, szoftveresen tiltva. Már 1,5 éves a vas, de még mindig bírja a 4-4,5 órás üzemidőt. Az előző HP-m mindig hálózatról volt használva, és 3 év után is 1-1,5 órás üzemidővel bírt (annak az akkunak kisebb is volt a kapacitása, mint a jelenlegiknek) Szóval, én a helyedben benne hagynám, persze időnként le kell meríteni, és feltölteni, ezt hívják kalibrációnak. Az akkuban állandó kémiai reakció megy végbe, azaz idővel így is úgy csökkenni fog a kapacitása, mindegy mit teszel vele.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11212) rabbit87 válasza rabbit87 (#11174) üzenetére


rabbit87
tag

Sziasztok!

Erre senki? :(

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#11213) Impressa válasza Lacces (#11209) üzenetére


Impressa
őstag

Hali!
Hát, pénzt nem igazán fogsz kapni érte, ellenben egyes helyeken még igyekeznek helyrepofozni az akkut a cellák cseréjével, ami nem egyszerű feladat, és veszélyes játék is lehet. (itt inkább a felhasználói oldalról nézve lehet veszélyesebb).

(#11212) rabbit87 esetleg az audio driver újratelepítésével megpróbálhatod, valószínű szoftveres gondod van.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11214) Lacces válasza Impressa (#11213) üzenetére


Lacces
őstag

Értem, akkor marad Németország (néha jut ki oda ismerősom 2-3-szor évente, de az a néhány euró mégis csak több mint a semmi :D)
Köszönöm a választ! (Cella cserét nem csinálnék, vagy kompletten újat, vagy hagyom az egészet. Veszélyes dolog az akkusáv... ) :R

Impressa, az akku üzemidővel én is azt csináltam, amit te írtál. Benne hagytam, és néha lemerítettem. De egyszer csak megadta magát... Hirtelen ment tönkre benne egy csomó cella, így hiába írja ki, hogy 66% a töltöttség az eredeti 2,5 órához képest csak 10 percet bír. Bár így bírta 2 évig... Kinek mi vált be.

[ Szerkesztve ]

(#11215) ghostrider20


ghostrider20
tag

Olyan program létezik amivel laptopról meglehet osztani a youtube felvételeket!
Mint pl.okostelefonokban van már olyan lehetőség ,hogy megosztás tv.n ha persze tudja tv. na már most én ilyenre gondolok laptopon ilyen progira.Csak wifin tehát hogy ne keljen rákötni a gépet a tv.re

(#11216) rabbit87 válasza Impressa (#11213) üzenetére


rabbit87
tag

Újratelepitettem, változás nem történt...

Iphone 12, Dell Inspiron 3521

(#11217) Dell XPS válasza LordTywin (#11207) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Ellenőrizned kellene egy processzor terheltséget elsőre. Integrált verzió az OS?

Memória, hibás, sérült lemezkép, illetve GPU illesztőre tippelnék, ezek állhatnak elvileg a háttérben.

Üdv, Dell XPS

(#11218) Impressa válasza Lacces (#11214) üzenetére


Impressa
őstag

Ha jól tudom kötelező átvenniük az rossz, hibás akkukat ingyen. Esetleg itt az aprón nézz körül van-e, aki átveszi pénzért az akkudat.

Sajnos nagyban függ attól is, milyet sikerült összerakni a gyárban. Ha már az egyik cella gyengébbre sikeredett, akkor mindegy mit csinál vele az ember, hamar használhatatlanná válik az akku.
Bár, én szétbontottam az akkut, és a még használható cellákat áttettem egy akkus csavarozóba, és tökéletesen működik vele. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11219) zsolt19900


zsolt19900
őstag

sziasztok

van nekem itt egy lenovo y570 es laptopom és egyik napról a másikra elkezdett rosszalkodni a t betű rajta, néha viszi néha pedig csak egy a többinél jóval határozottabb mozdultra fogadja a karaktert, valahogy ki lehet/szabad pattintani a helyéről a billentyűt vagy van valami megoldás, hogy "alá nézzek" köszönöm előre is a segítséget

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#11220) semetka


semetka
őstag

Asus x550cc-ben alaplapra integrált a RAM? :Y

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11221) Impressa válasza semetka (#11220) üzenetére


Impressa
őstag

Igen, integrált memóriával van szerelve, de mellette vagy még egy slot, ha bővíteni szeretnéd még RAM-mal. :)

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11222) semetka válasza Impressa (#11221) üzenetére


semetka
őstag

Nem semmi,öcsém K52-jében még nem integrált.
Igen van slot de tudnak működni egymással dual channelben is ha veszek egyszer bele?

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11223) donjohnson válasza Impressa (#11221) üzenetére


donjohnson
addikt

igen, itt mutatják is csingilingi zenével aláfestve.
semetka: valószínűleg tud menni dualban, mert 5,9-ről 7,5-re javult a ram élményindexe.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#11224) Dell XPS válasza zsolt19900 (#11219) üzenetére


Dell XPS
veterán

alulról tudod lepattintani a billentyű "sapkát" a mechanikáról. Sajnos nem biztos, hogy tisztítással megoldódik, de próbáld meg természetesen. Amennyiben nincs változás, akkor a vezető fóliában történt sérülés, és cserés a billentyűzet.

(#11222) semetka: 4GB integrált, és fog működni a DC bővítés esetén!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#11225) Impressa válasza semetka (#11222) üzenetére


Impressa
őstag

Ahogy a kollégák is írták, működni fog DC-ben is, bár ebből nem sokat fogsz érezni.

(#11223) donjohnson igen, pár hete láttam én is. :) Az Asus topikban nemrégiben esett róla szó.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11226) zsolt19900 válasza Dell XPS (#11224) üzenetére


zsolt19900
őstag

elvileg még garis, akkor lehet, hogy az lesz hogy szerviz és nem kockáztatok

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#11227) semetka


semetka
őstag

Köszi a felvilágosítást mindenkinek.

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#11228) magyarchris


magyarchris
csendes tag

Sziasztok!

Először is Boldog Új Évet minden kedves fórumozónak!

Van egy Asus K53SC laptop. Win8-al.
Nemrég került hozzám. És egy olyan hibát tapasztaltam, hogy a rendszermegszakítások nevű folyamat nagyon eszi a processzort. Tudomásom szerint ez driver probléma. Arra már rájöttem, hogy az usb portok körül van a gond.
Ugyanis, ha úgy kapcsolom be a laptopot, hogy az usbs egér és/vagy a laptop töltő be van dugva, akkor elindul ez a folyamat, és elkezdi terhelni a processzort, és a hőmérséklet felugrik 80-85C-ra. Ha bekapcsolás után dugom rá, akkor valamikor nem indítja el. Tapasztalataim szerint akkor, ha teljes áramtalanítás után kapcsolom be a gépet, és csatlakoztatom az eszközöket.

Néztem DPC Latency Checkerrel is a dolgokat..ha csatlakoztatok, vagy lehúzok egy usb-s eszközt, akkor kiugrik pirosba, aztán vissza alaphelyzetbe.

Win7-tel és 8-cal is ugyan ez a helyzet.

Csak a két USB2-es portnál van ez..ezek egy panelen vannak, itt vannak a jack és a mikrofon csatlakozói is, és ezek együtt csatlakoznak az alaplaphoz.

A gép nemrég volt kitakarítva.

Valaki találkozott-e már ilyen problémával? Ha igen, hogy oldotta meg?

Köszönöm!

(#11229) johniee


johniee
senior tag

Haverom laptopja a kiírt Win7 vagy Win8-cal sem akar most települni.
A telepítő 0xc000000f hibát ír ki és leáll.
Ez mi lehet :F
:R

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#11230) zsolt19900


zsolt19900
őstag

acer aspire 3100

jelenleg 512ram van benne, az lenne a kérdésem, hogy igaz lehet-e a linken található max ram 4gb érték? tehetek bele 2x2gb ramot érzékelni fogja, komolyan tudja kezelni?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#11231) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ide is beírom, hátha...
Acer Aspire 5720Z, hardverapróról vettem, 40 percet bíró akksival. Kipróbáljuk, tök jól megy, megvesszük. Ekkor jön a probléma. Rádugott töltővel szépen lemerült az akksi működés közben és kikapcsolt a gép. Ekkor bekapcsoltam újra (tán a töltőt is k-be húztam egyszer, de szerintem ez mindegy), megy a gép, feltölti az akksit használat közben, majd megint előáll a fenti probléma - 100% után elkezd lemerülni majd a végén kikapcsol. Megnéztem akksi nélkül, gond nélkül megy. Eddig sima akksi gondnak tűnne, de! Vettem egy másik akksit (használt, de elvileg negyedéves), ez 4400mAh-s (a másik 4800-as volt, de megnéztem és mindkettő kompatibilis a géppel). Na ezt meg egyáltalán nem tölti, se kikapcsolt állapotban, se bekapcsolva. Mivel lehet itt a gond? Akksik, töltő, alaplap?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11232) kispecek


kispecek
aktív tag

Sziasztok szakik!

Lenne egy ilyen laptopom Toshiba Satelitte A 500-1DN Win 8.1

Nos világ életemben konzolos voltam, egyenlőre, hogy a játék függőségemet csillapítsam, ezzel a géppel szeretném átvészelni azt az időszakot, míg nem veszek nextgen konzolt ;)
Ebben a laposban szerintem a leggyengébb láncszem a VGA kártya.
Az lenne a kérdésem, ha vennék bele +4 GB memóriát, akkor valamivel jobb lenne a teljesítménye?
Feltettem az Assassin's Creed Black Flag-et minden extra csili-vili ki van kapcsolva, a lehetséges beállításokat normálra módosítottam, és azt tapasztaltam hogy így is lassú a játék, nem szaggat csak lassú.....
Szóval érdemes a +memória vagy együtt kell élni vele.

Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#11233) kispecek válasza kispecek (#11232) üzenetére


kispecek
aktív tag

Azt elfelejtettem írni hogy a HDD ki lett cserélve SSD-re.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#11234) Kbali válasza kispecek (#11232) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez a helyes link a gépedhez, de ezen a memóriatöbblet sem segítene, viszonylag harmatos az a VGA.
Itt megnézheted, mit kéne tudnia.

(#11235) Impressa válasza zsolt19900 (#11230) üzenetére


Impressa
őstag

Persze, tehetsz bele 2x2 GB RAM-ot, fognak vele menni.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11236) Dell XPS válasza johniee (#11229) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ellenőrizzétek le a merevlemezt, és ha megoldható, akkor egy külső házban vagy asztali gépben leformázni. Volt esetleg hardver csere, bővítés a laptopban?

Üdv, Dell XPS

(#11237) albgab


albgab
aktív tag

Adott a Fujitsu Lifebook laptop.
C meghajtó 50gb + 30 gb szeretnék hozzáadni.
Mivel tudom megtenni? Windows 8.1?

(#11238) Impressa válasza Csapoati (#11231) üzenetére


Impressa
őstag

Az egyik lehetőség, hogy a töltőcsatlakozó kontakt hibás, vagy alaplapi töltésvezérlő hibád van. Mert az elég érdekes, hogy rá van dugva a töltő, és lemerül az akkud. Ez olyan mintha, nem is érzékelné az adaptert. Ha az akku ikonján látod a villásdugót, akkor érzékeli, hogy rajta van az adapter, de nem engedélyezi a töltést.

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11239) Dell XPS válasza Csapoati (#11231) üzenetére


Dell XPS
veterán

Csatlakozom a kollégához, mérni kellene az alaplapon a töltő, illetve táp-áramkört. Ott lesz a "bibi"..

Üdv, Dell XPS

(#11240) Dell XPS válasza magyarchris (#11228) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem gondolnám, hogy ez illesztő hiba lenne. Egy esetre emlékszem, amiben a kollégának ugyanilyen problémája volt a típusnál. Szerintem keresd meg egy pm. erejéig, ha nem jönne válasz. Figyelemmel kísértem Nála a hibajelenséget, de már nem emlékszem a megoldásra.

Üdv, Dell XPS

(#11241) cleric


cleric
tag

Üdv,
következő a probléma egy Asus N61-essel, ami kb 5 centiről esett egyet:
-windows nem bootol, a logóig eljut, utánna úgy tűnik mintha töltene, de semmi
-safe modeban sem hajlandó: betölti a .sys fájlokat, és utána megáll
-a memória teszt nem talált hibát
-HDD tökéletes, most mentettem ki az adatokat

szerintetek mit lehet vele tenni? :O

https://lightyear.com/go/adam149

(#11242) Csapoati válasza Dell XPS (#11239) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Köszi a tippeket, a másik topikban is erre gyanakodtak, úgyhogy sanszos a dolog. :R

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11243) Dell XPS válasza cleric (#11241) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ilyen komoly megpróbáltatást még túl kellene élnie. :U .. általában a perifériák eltávolítása (ram, hdd, odd, akku, stb..szét-össze), esetleg egy sm-busz reset megoldja, vagy legalábbis megszokta oldani. Ha mindent kipróbáltál, ellenőriztél, akkor szerviz körülmények mellett lehet tovább vizsgálódni (alaplap).

Üdv, Dell XPS

(#11244) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Kolléganőm elvesztette a Sony Vaio netbook-jának garanciakönyvét, de a számla az edigital-tól még megvan. Utóbbiak nem adnak ki utólag garanciajegyet, de ettől függetlenül van rá esély, hogy javítsák a hivatalos szervizben?

Tipp: nem fogják bevenni garanciálisan, csak önköltségen.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11245) kispecek válasza Kbali (#11234) üzenetére


kispecek
aktív tag

Köszi a választ!

Sajnos erre gondoltam Én is....
Csak az a furcsa, ha a felbontást leveszem, akkor sem javul a helyzet.Telepítés után majdnem minden high-on volt.(Még örültem is milyen erős gépem van :D )Azért gondoltam arra, hogy valami beállítási probléma lehet.

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#11246) Impressa válasza AxBattler (#11244) üzenetére


Impressa
őstag

Sokszor a szerviz jóindulatán múlik, hogy átveszik gariba, vagy nem. Mi mindig átvettünk a gépeket garijegy nélkül is, hiszen ott a számla. :) Inkább hívd fel a supportot, az a biztos... :K

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#11247) AxBattler válasza Impressa (#11246) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát igen, ebben reménykedik ő is.
De legalább ezek szerint van rá esély...

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11248) tylerddd


tylerddd
veterán

Hello!

Én laptop táska ügyben kérném a segítségeteket. Jelenleg egy Reebok bőrhatású válltáskám van, amiben van laptop rekesz. De mivel a külseje kissé viseletes már, kellene valami új táska. A problémám az, h nem találok olyan táskát, amibe a laptop és komolyabb mennyiségű irat is beleférne.

Egy 14"-os laptopnak kellene rekesz ill. jó lenne, ha a papírjaimnak lenne egy másik, nagyobb helyet biztosító rész. Mondjuk amibe egy 500-as csomag fénymásoló papírnak megfelelő mennyiségű cucc beleférne. Ezt a táskát néztem ki. Nem tudom, h valakinek esetleg van-e tapasztalat vele?! Ez 13 cm mély, mélyebb, mint a mostani táska, szóval elvileg jó lenne. Külsőleg is elmegy, se nem túl sportos, se nem túl elegáns, árában is megfelelne. Hátizsákot nem szeretnék, elsősorban kézben vagy vállon hordanám.

Ha esetleg tudtok hasonlót, esetleg valakinek van olyan, amire illik a leírásom, az ne tartsa magában. Elég sok hazai boltot végigböngésztem, de ilyen univerzális táskával nem igazán futottam össze. Kézitáska van, amibe laptop nem fér és laptoptáska is van, amibe az iratok nem férnek :DDD

Köszönöm!

ps: remélem belefér a topikba és nem OFF téma!

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#11249) magyarchris válasza Dell XPS (#11240) üzenetére


magyarchris
csendes tag

Köszi!

Kerestem már az este..szerinte a por lehet a gond, az usb csatikban, vagy valahol a környékén. és ez okozhat valami gondot.
Holnap kifúvatom, meglátjuk mi lesz.
Köszi mégegyszer!

(#11250) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Haverom laptopjába raktunk egy ssd-t. Amikor kikapcsolnánk, vagy újraindítanánk a gép fekete képernyővel reagál. A win szépen bezárja magát, mutatja a leállást aztán a kikapcsolás pillanatában fekete képernyő de világít a bekapcsjelző. Csak hosszan nyomva áll le. Ha csak az ssd van benne akkor nincs gond, illetve csak a hddvel se volt előtte. Mitől lehet ez?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.